1 ft DOUWE EGBERTS ECHTE FRIESCHE HEEREN-BAAI SPORTNIEUWS Binnenlands nieuws Victor de Turenne II De schrik der Saracenen Een pijp doet méér dan branden! Donderdag 9 augustus 1962 DE VRIJE ZEEUW Pag. S VOETBAL OPNIEUW DIEFSTAL VAN KUNSTVOOR WERPEN WEST-BERLIJN IS ZIJN DUIVEN NOG NIET KWIJT DE AANHOUDER WINT AUTO DOOR PIJP TERUG v WEER 72 REPATRIANTEN OP SCHIPHOL ,1e tweede ontmoeting .Santos" en „Penarol" die zoals bekend vererende uitnodiging VOOR LEO HORN* Het Braziliaanse „Santos" is nocr niet zeker van de overwin- niife in het toernooi om het Zuid- ■imerikaanse clubkampioensehap. De overkoepelende voetbalbond van Zuid-Amerika heeft namelijk besloten tussen Uruguay werd ontsierd door een groot aantal incidenten, vrijdag 17 augustus a.s. in Buenos Aires te laten overspelen Naar verluidt -zou men de Nederlandse arbiter Leo Horn willen vragen deze w edstrijd te leiden. COMPETITIE-N DELING AFDELING ZEELAND. De indeling van de voetbal competitie van de Afd. Zeeland voor het seizoen 1962/1963 is nu ook bekend. In de zondagcompe titie luidt de indeling als volgt Eerste klas B: Groede. Hoofd plaat, Jong Ambon, Philippine, Retranchement, Ria W., Schoon- (lijke, Sluiskil, Vogelwaarde en Walcheren. Dinsdagmorgen vroeg zijn uit de bedevaartkerk „Maria in de Wijngaard" te Volkach (Beie ren) enige waardevolle kunst voorwerpen gestolen. Een twee meter hoog beeld, voorstellende „Maria in de Rozenkrans", werd ter plaatse uit elkaar gehaald en in onderdelen weggebracht. Het beeld is in 1521 vervaardigd door Tilman Riemenschneider. Een houtsnede genaamd „Anna Selbdritt" uit de school van Riemenschneider en een „Piëta" van een onbekende meester uit 1370 werden eveneens ont vreemd. Volgens de politie moet 1 van de kunstrovers zich maandag avond in de kerk hebben laten insluiten, waarna hij in de nacht één der kerkdeuren geopend heeft voor zijn medeplichtigen. Twee Engelsen, die de laatste tijd in Volkach woonden en sinds dinsdagmorgen spoorloos verdwenen zijn, worden van de diefstal verdacht. Later werd gemeld dat de beide verdachte Engelsen dins dagmiddag in Donauwoerth zijn gearresteerd. Het zijn een stu dent en een geoloog; hun na men zijn niet bekend gemaakt. Van de gestolen kunstvoor werpen is nog niets terecht. Res. eerste klas: Biervliet 2, Breskens 2, Clinge 2, Corn Boys 3, Goes 3, Luctor 2, Oostburg 2, R.C.S. 2, Zeelandia 2 en Zeeland Sport 3. Tweede klas A: Aardenburg 2. Koewacht 2. Breskens 3. Sluiskil 2, Steen 2, Terneuzen 3, Vogel waarde 2, Walcheren 2 en IJzen- dijke 2. Derde klas B: Groede 2. Hoofd plaat 2. Middelb. Boys, R.C.S. 3, Retranchement 2. Schoondijke 2, Walcheren 3 en IJzendijke 3, Derde klas C:' Clinge 3, Corn Boys 4, Graauw. Hontenisse 3, H.V.V. '24 3. Philippine 2. Ria 2 en Sluiskil 3. Wanneer de eerste helft der competitie en vlot verloop heeft zal in de derde klas B en C. an derhalve competitie worden ge speeld. Dit zal definitief bekend worden gemaakt na afloop van de eerste helft der competitie. Zaterdagvoetbal. De indeling van de zaterdag- compelitie in de afdeling Zeeland ziet er als volgt uit: Eerste klas: A.Z.V.V. 2, Bruse Boys, Hoek, Kapelle, Kats. Meeu wen, S.V.D., V.C.K., Wolfaarts- dijk en Yerseke 3. Tweede klas b: Beren, Hoek 2, Kloetinge 2, Krabbendijke 2, Hein- kenszand. Rillandia 2, Tern. Boys 2, Wemeldinge 2 en Zaamslag. Derde klas b: A.Z.V.V. 3, Beren 2, Heinkenszand 2, Spui 2, S.V.D. 2, Tern. Boys 3, Waarde 2 en Zaamslag 2. De verzorger van een grammo- foonplatenprogramma, de 26- jarige Larry Justice, heefc zich in de regelkamer van een radiozender in Washington opgesloten en twee uur lang dezelfde grammofoonplaat ge draaid. Tevoren had hij aan gekondigd hiermee te zullen doorgaan tot hij eindelijk een al eens toegezegde salarisver hoging zou krijgen. De plaat was een satire op een pers conferentie van president Kennedy. Nadat luisteraars hadden opgebeld en de politie poolshoogte was komen nemen ging de directie door de knie- en. Larry Justice kreeg zijn opslag. f—-~ VS Een door 't Westberlijnse stads bestuur ingezette actie om de naar schatting 50.000 dieren tellende duivenkolonie van deze stad uit te roeien, ver loopt niet zo eenvoudig als men dacht. Men had beslo ten de vogels, die een gevaar voor de volksgezondheid zou den opleveren, door middel van in blauwzuur gedrenkt voedsel te vergiftigen. Die renvrienden hadden hier tegen al krachtige protesten doen horen, doch de autori teiten zetten door. Dinsdagochtend begon men in alle vroegte het vergiftigde voedsel op de voederplaatsen te strooien. De verwachte grote slachting onder hel ge vederde volk bleef tot stomme verbazing van het gemeente- personeel beperkt tot slechts zeven duiven en twee mussen De dierenvrienden waren nl iets vroeger opgestaan en hadden op de voederplaatsen zóveel voedsel gestrooid dat de vogels met een voldaan ge voel zaten toe te kijken hoe de „vogelvangers van Berlijn' hen naar beneden trachtten te lokken. Wanneer er toch duiven waren die voor het vriendelijke aan bod dreigden te bezwijken, klapten de dierenvrienden met alle kracht in de handen en lieten opgeblazen papieren zakken knallen, begeleid dooi de claxons van auto's. Slechts zeven duiven en twee mussen moesten hun gulzig heid met de dood bekopen, maar ook in de dierenwereld zijn er die nimmer genoeg hebben De uitroeiingsactie is uitgesteld tot heden. de claxons van tuto's. Een Amsterdamse toerist heeft het aan het herkennen van zijn eigen tabakspijp te danken dat hij zijn in Frankfort gestolen auto terugkreeg. En de dief. die het bestond de pijp van de Am sterdammer te roken, zal alsnog een vuilere pijp te roken krij gen. Dat is een 30-jarige kellner uit Frankfort die inmiddels tegenover de politie de autodief stal heeft bekend. Hij had die diefstal in ae nacht van zater dag j.l. gepleegd. In de auto be vond zich, behalve de papieren Meding en dergelijke, en ook des bestolenes iievelingspijp die met bijzonder snijwerk was ver sierd. INBREKERS RICHTTEN OOK VERNIELINGEN AAN De Groninger recherche heeft drie ingezetenen van Groningen gearresteerd: een 21-jarige be tonwerker, een 22-jarige maga zijnbediende en een 23-jarige ijzervlechter, die in de nacht van maandag op dinsdag hebben in gebroken in het nieuwe kantoor van een bouwmaterialenhandel aan de Friesestraatweg in Gro ningen. Het drietal, dat een vol ledige bekentenis heeft afgelegd, drong het kantoor binnen nadat een ruit was vernield en brak met breekijzers drie stalen bu reaus open. Een geldkistje met duizend gulden werd buit ge maakt. In het kantoor is voor twee duizend gulden schade aan gericht. De drie mannen zijn ter beschikking van de justitie ge steld. Op nagenoeg hetzelfde tijdstip is in de nacht van maandag op dinsdag eveneens ingebroken in de bazar aan de Nieuwe Ebbin- gestraat in Groningen. Met be hulp van een ladder drongen de inbrekers aan de achterzijde het pand binnen. Met een stuk ijzer vernielden ze de elektrische kas sa. Zij haalden er 350 uit. Enke le kistjes met geld zagen ze over het hoofd. De schade aan de kassa aangericht bedraagt circa tienduizend gulden. De daders van deze inbraak zijn tot dusver niet gearresteerd. BROMFIETSER IN HET WATER GEWAAID EN VERDRONKEN De 68-jarige heer H. J. Rou- goor uit Brummen is woensdag morgen bij Laag-Soeren, ver moedelijk door een rukwind, met zijn bromfiets in het Apeldoorns Kanaal terecht gekomen en ver dronken. GEDETINEERDE ONTSNAPT De 24-jarige Leidenaar J. van W.. die verdacht van inbraak gedetineerd was in het huis van bewaring te Dordrecht, heeft woensdag kans gezien te ont snappen. De man was door enkele be wakers van het huis van bewa ring overgebracht naar het con sultatiebureau bij hel sanato rium „Weizigt" waar hij een röntgenolog'isch onderzoek moest ondergaan. De bewakers mochten niet bij dit onderzoek aanwezig zijn en daarom moes ten zij in de wachtkamer blij ven. Toen het onderzoek was voltooid en de man weer naar de kleedkamer werd verwezen, zag hij in deze kamer een raam open staan. Hij trok vlug zijn overhemd aan en verdween door het raam. Over een sloot en de naast het terrein van de sanatorium gelegen spoorbaan verwierf hij zich de vrijheid. Er werd onmiddellijk een jacht op hem ingezei. maar ai ras was men het spoor van de vluchte ling volkomen kwijt. VERDUISTERING BU BANK De 55-jarige procuratiehouder H. G. van het filiaal van de Nederlandse Handel Maatschap pij in Steenwijk heeft woensdag bekend, dat hij door valsheid in geschrifte een bedrag van ruim 38.000 gulden heeft verduisterd. G weid dinsdag door de Steen- wijker gemeentepolitie gearres teerd, nadat zijn frauduleuze han delingen door oplettendheid van de jongste bediende, een meisje, aan het licht waren gekomen. He; meisje had een cheque in handen gekregen, waarop geen firmastempel stond, terwijl zij bovendien niet iemand van de betrokken firma aan het loket had gezien, zij dacht daar eens over na. bekeek nogmaals de handtekening en ging toen naar de directeur de heer Van der Maden. Hierdoor kwam de zaak aan het rollen. De accountants hebben nu geconstateerd, dat de heer G. over een tijdvak van on geveer zes jaar dit bedrag heeft verduisterd. De procuratiehouder is als zes tienjarige jongen bij de Steen- wijkerbank gekomen, die in 1954 werd overgenomen door de Nederlandse Handelmaatschappij. DODEN EN ZWAAR GEWONDEN BI.l AUTOBOTSING. De 62-jarige mevrouw C. Ree dijk— Klemann uil Den Haag is woensdagmiddag bij een frontale autobotsing in Milsboek (Lim burg), ten zuiden van Nijmegen, om het leven gekomen. Haar 66-jarige echtgenoot, de heer C. Reedijk, moest met een shock en een zware hersenschud ding in een Nijmeegs ziekenhuis worden opgenomen. Het ongeluk gebeurde op de drukke rijksweg, die door Mils boek voert. Het echtpaar Reedijk reed daar met een personenauto, komende uit de richting Venlo. Van de andere kant naderde een vrachtwagen, die achter een file moest aansluiten. De remmen weigerden echter, waarop de be stuurder het stuur naar links omgooide. De personenauto werd bij de botsing vernield. In totaal geraakten vier auto's bij dit on geval betrokken, waaronder een personenbusje dat kantelde. De inzittenden daarvan bleven onge deerd. advocaat kreeg hartverlamming tijdens pleidooi De Amsterdamse advocaat mr. R. j. Arnoldi is gistermiddag omstreeks twaalf uur tijdens een pleidooi voor de Amster damse politierechter onwel ge worden en vrijwel onmiddellijk overleden. Hij was bezig met de verdediging van een Belgische chauffeur, die zich wegens op lichting meermalen gepleegd voor de politierechter moest verantwoorden. Nadat mr. Ar noldi te kennen had gegeven dat een psychiatrisch rapport over verdachte noodzakelijk was zakte hij in elkaar. Een arts van het huis van bewaring en een medicus van de G. G. en G. D. konden slechts de dood consta teren. Mr. Arnoldi, die hartpa tiënt was, bereikte de leeftijd van 61 jaar. Het gebeuren ver oorzaakte in de rechtszaal grote verslagenheid. De zitting werd geschorst. bulldozer op drift Op een bouwterrein aan de Wibautstraat te Amsterdam liet gistermiddag een 29-jarige be stuurder van een bulldozer zijn machine met het sleuteltje in het contact even onbeheerd staan om een kopje koffie te gaan drin ken. Plotseling hoorde de man dat het zware gevaarte in bewe ging was gekomen, de weg op reed en een schutting doorboor de. Daarna draaide de bulldozer op zijn eigen as, keerde terug en nam nogmaals de schutting. Ook een fietspad werd gepasseerd, waarbij het gevaarte liet bordje „rijwielpad" verpletterde. De bulldozer kwam tenslotte tegen de muur van het gebouw van de Amsterdamse Ballast Maatschap pij tot stilstand. De best uurder verklaarde aan de politie dat hij enige jongens had zien wegrennen en hij ver moedt dat zj-j de bulldozer op gang hebben gebracht. dodelijk verkeersongeval Op de provinciale weg te Heer- hugowaard is woensdagmorgen de 57-jarige j. Peters uit Zuid- scharwoude bij een verkeerson geval om het leven gekomen. De man, die met een met klompen beladen bakfiets bereed, werd aangereden door een hem achter op rijdende bestelauto, bestuurd door de heer B. uit Krabbendam. De heer Peters werd op het wegdek geslingerd en zo ernstig gewond, dat hii kort daarna ter plaatse overleed. langeafstandzwemster wil via de waterweg naar terheyde De 20-jarige mejuffrouw L. Torenstra. afkomstig uit Ter- heijde, heeft als liefhebberij het zwemmen in zee. Zondag 29 juli zwom ze van Scheveningen naar Hoek van Holland. Zondag 12 augustus zal ze proberen van Rotterdam via de Waterweg naar Terheijde te zwemmen. De rijkshavenmeester heeft haar toestemming verleend de Water weg uit te zwemmen. Als wind en golven het niet beletten, start mej. Torenstra zondagmorgen om half zes in Rotterdam. Dit vroege uur is nodig om op de Waterweg met ebtij mee te heb ben en met het doodtijd in Hoek van Holland tussen de pieren door in zee te komen. kapitale boerderij uitgebrand Een kapitale boerderij van de heer G. l. Bijma aan de Hek- kumerweg 17 te Adorp (Gro ningen) is gistermorgen door een felle brand grotendeels ver woest. Het vuur is ontstaan in de grote schuur waarschijnlijk door hooihroei. Het vuur verbreidde zich ra zend snel. De oude heer G. Bij- ma en zijn inwonende broer F. Bijma bevonden zich alleen thuis. Zijn zoon, schoondoch ter en kinderen waren met va kantie. De heer F. Bijma ont dekte eerst dat er brand was, toen de grote schuur al volop in vlam stond. Toen de Gronin ger brandweer ter plaatse ver scheen, sloegen de vlammen al uit het dak. Met vier stralen werd de vuurzee aangepakt. De brandweermannen wisten een deel van het woonhuis te redden. De grote schuur en een deel van de woning ging ver loren. Enkele landbouwwerktui gen gingen verloren, een stier, kippen en enkele pauwen kwa men om. De boerderij is niet voor de volle waarde verzekerd. twee gedetineerden ontsnapt Tussen vijf uur en half zes zijn woensdagmorgen twee ge detineerden uit de strafgevange nis in Leeuwarden uitgebroken. Het zijn de 31-jarige W. v. d. W. uit Vught en de 36-jarige E. J. V. uit Avereest. Zij zijn via de recreatiezaal en de bibliotheek ontsnapt. De beide vluchtelingen waren in de re creatiezaal bezig met schoon- maakwerkzaamheden. Zij pas seerden een verbindingsdeur tus sen de recreatiezaal en de biblio theek en verwijderden daar een spijl van een raam, waardoor zij naar buiten klommen. Buiten op het terrein lag een ladder waarmee de beide mannen over de gevangenismuur zijn geklom men. De beide ontsnapten waren beide tot vier en een halfjaar gevangenisstraf veroordeeld in verband met vermogensdelicten. De gemeentepolitie van Leeuwar den heeft de leiding van het on derzoek. Een burger zag de beide ge vangenen over de muur klimmen en alarmeerde de portier die de politie opbelde. Alle politieposten in het land zijn gewaarschuwd en tevens is het signalement van de beide mannen doorgegeven. De ontsnapten hebben de be schikking over enig geld. Zij zijn niet zo opvallend gekleed dat ze niet van openbare vervoermid delen gebruik zouden kunnen maken. weer gevaarlijke pillen verloren Een vrouw in Nieuwer-Amstel heeft daar gistermorgen een kokertje met 33 blauwe sedi- bainepillen verloren. De leidster van een groepje kinderen, dat met vakantie in Nieuwer-Amstel is, heeft de pillen, die bij ge- Een pijp schenkt U veel rookgenot. Maar hij doet nog méér: hij schept een oase van rust... hij brengt U tot andere gedachten... en hij geeft U werk in. Probeer maar. Uhebttoch ook een pijp? De beste manier om van een pijp te genieten. Stop hem met een tabak die kalm brandt en koel rookt! Stop hem met Echte Friesche Heeren-Baai van Douwe Egberts; een zachte geurige mélange van rijpbruine tabakken. A (geel) 85 ct. Paarsmerk 70 ct. per 50 gram. B3S bruik in een te grote dosis ge vaarlijk en zelfs zeer gevaarlijk kunnen zijn, gevonden en ze in een slcot geworpen. De politie is er niet in geslaagd de pillen terug te vinden. RECIDIVIST VERHUISDE VAN ENGELSE NAAR NEDERLANDSE CEL De 44-jarige ex-Amsterdam mer L. G. J. S. is eind vorige week van een Britse gevange niscel verhuisd naar een cel in het hoofdbureau van politie in Amsterdam. Daar tussendoor heeft hij als vrij man nog een bootreisje gemaakt van Har wich naar Hoek van Holland, nadat de Engelse politie hem als ongewenste vreemdeling had uitgewezen. In Hoek van Hol land wachtten vrijdag j.l. Am sterdamse rechercheurs deze handelaar in textiel op, omdat hij werd gezocht wegens een reeks gevallen van flesselrek- kerij. Het ging daarbij om een bedrag van 40.000, die S. zich in de jaren 1956-1957 toeëigende. Maar liefst 34 aangiften wer den er in 1956 en 1957 tegen S. gedaan. Het betrof zakenlieden, die goederen aan S. hadden ge leverd en geen geld hadden ge kregen. Het betrof kleding, schoeisel, lederwaren, kruide nierswaren, textielgoederen, al lerlei stoffen, rekken om kleding in winkels op te hangen, schou dervullingen en nog veel meer. Toen het mis dreigde te gaan met de zonderlinge praktijken van S„ verliet hij ijlings ons land. Dat was in 1957. In Enge land koos S. een nieuw opera tieterrein. Hij maakte zich daar en overtredingen. 34 in totaal, waarvoor de Engelse rechter hem een gevangenisstraf van vier jaar oplegde. Vrijdag had S. zijn Engelse straftijd uitgezeten en was hij dus een „vrij man". De politie zette hem op de boot in Har wich en met een enkele reis aanvaardde hij de terugtocht naar Hoek van Holland. Lang duurde zijn vrijheid evenwel niet, want de Amsterdamse po litie had inmi^fleis reeds een seintje gekregen dat S. in aan tocht was. Bij zijn aanhouding wilde S. het doen voorkomen, dat hij vrijwillig Engeland had ver laten om „schoon schip" in Nederland te kunnen maken en „uit de doeken te doen" waar om hij in 1956 en 1957 zoveel leveranciers niet had uitbetaald. De ex-Amsterdammer is gis terochtend aan de officier van Justitie in Amsterdam voorge leid. NOG EEN FLESSETREKKER AANGEHOUDEN De centrale recherche van de Amsterdamse politie heeft de 25-jarige koopman J. R. uit Amstelveen wegens flessetrek- ker aangehouden. Hij heeft in en buiten Amsterdam partijtjes hout en spiegels gekocht en niet betaald. Tot nu toe zijn acht aangiften gedaan, waarbij hei gaat om een bedrag van ƒ3500. De politie neemt aan dat nog meer aangiften zullen volgen, cmdat de koopman voor een be drag van 20.000 schulden heeft. In allerlei houtbewerkings- en glaswinkels kocht R. de laat ste maanden partijtjes hout en schuldig aan allerlei misdrijven spiegels. Hij timmerde randen 9. Plotseling horen zij voor zich een verward geschreeuw cn wa- pengekletter. Langs de hellingen van de heuvels zien zij ruiters te voorschijn komen, die met eigen aardige kromme zwaarden in de hand op de troep van Robert los stormen. „Daar zon ze!" roept Victor. „Vooruit mannen, in galop er op af! En geen pardon voor de vjjand!" En met de krijgskreet: „Op naar Lotharingen!" rijden Victor en zi1n mannen op de Saracenen in. Deze hebben niet gerekend op een tweede groep vijanden. Maar ze zijn niet alleen sneller met hun lichte bewapening, ook in aantal overtreffen ze de Kruisvaarders. Hun aanvoerder is een jonge kerel, die steeds weer aanvalt en zijn mannen met gillende kreten aan spoort. Door de aanval van Victor is van een verrassing door de Saracenen geen sprake meer, en al spoedig blijkt dat de vechtwijze van de Lotharingers ruimschoots is opge wassen tegen de behendigheid van de Saracenen. Bij elke aanval val len enkele Saracenen uit, maar voor de Kruisvaarders is de strijd ook zeer zwaar. Niet gewend aan het warme klimaat, valt het hen moeilijk om het tempo, waarin zich het gevecht afspeelt, vol te houden. En Victor merkt, dat zijn mannen vermoeid raken. om de spiegels om ze als ge bruiksvoorwerp weer aan de man te kunnen brengen. Met het zakendoen van de jeugdige koopman liep het even wel niet zo vlot. Hij werd al eens failliet verklaard. Toch vertrouwden de meeste lever anciers dat hij wel aan zijn ver plichtingen zou voldoen. De koopman wordt vrijdag aan de officier van Justitie voorgeleid. EÉN DODE EN 1 GEWONDEN' BIJ AUTO-ONGELUK Bij een verkeersongeluk in Beekbergen, is gistermiddag de 60-jarige mevr. H. C. G. Veld kampvan Ingen uit Huis ter Heide om het leven gekomen. Zij reed in een personenauto, be stuurd door haar dochter, de 40- jarige mevr. A. C. G. V., even eens uit Huis ter Heide. Deze ver leende, toen zij een voorrangsweg opreed, geen voorrang aan een vrachtauto, beladen met 20 ton stenen. De vrachtauto drukte de personenauto tegen een winkel pand en vernielde de wagen vol komen. De bestuurster kreeg 'n shock, een van haar vier kinderen, die ook in de auto zaten, een 4-jarig meisje, werd ernstig gewond. De andere kinderen kregen lichte verwondingen. VIJF ZWAAR GEWONDEN BIJ BOTSING Vijf personen zijn gisteravond omstreeks half zes zeer ernstig gewond bij een frontale autobot sing op rijksweg 55 onder de ge meente Nuland juist voorbij de grens van de gemeente Geffen. Twee van de gewonden verkeren in levensgevaar. De botsing ontstond bij een in haalmanoeuvre, waarbij een dooi de heer P- van de A. uit Oister- wijk bestuurde auto in botsing kwam met een tegenligger, be stuurd door mevr. M. B. uit Velp. Deze wagen kwam tegen een boom tot stilstand. Alle vijf inzit tenden van de auto, twee vrou wen en drie kinderen, werden zeer ernstig gewond. Een van de vrouwen en een kind verkeren in levensgevaar. Zij zijn opgenomen in het Groot Ziekengasthuis in 's Hertogenbosch. De inzittenden van de andere auto, de heer P- van de A. en een mede-inzittende, kwamen met de schrik vrij. Met een lijntoestel van de K. L. M. uit Tokio is gisteren weer een groep patrianten uii Niouw-Guinea op Schiphol aan gekomen. Het waren er 72, var wie het grootste deel uit kinde ren bestond. De groep was door een Su per-Constellation per extra vlucht van Biak naar Bangkok gebracht en stapte daar dins dagavond over in de DC-8, dir er op de terugweg van Tokic een tussenlanding maakte.

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 3