Overdracht in mei 1963? Crisis in Algerië zo goed als geweken De repatriëring uit Nieuw-Guinea naar Nederland WEERBERICHT ZON- eti MAANSTANDEN XDAG 30 JUÊL 1963 N 'AN DE SANDE chelroedeloper mag niet experimenteren in rafkelder te Wieuwert DINSDAG 31 JULI 1962 18e Jaargang Nr 5663 PLAN-BUNKER MOET VERSNELD WORDEN Djoeanda: Optreden voor de Nederlandse militairen MINISTER ZAL MAANDAG BAKKERS ONTVANGEN DUITSE RECHTER GEARRESTEERD VOOR MOORD OP VEERTIG JODEN Bezoek van Prinsessen Irene en Margriet aan De West teneinde VANAVOND BEGINT DE THUISREIS DE PRINSESSEN OP BONAIRE VELEN WILLEN NIET WEG OMDAT ZIJ NIET BEREID ZIJN ALLES ACHTER TE LATEN Vrouwen vertellen 2000 evacués in 18 dagen Een uit enkele tientalen ging mee Druk passagiersverkeer Hoek van Holland-Harwich Weer over zicht HOOGWATER v'v. -» -.-V m XEl kwaliteit* 9 e wichelroedeloper J. Bron Ede die dinsdag pogingen in werk wil stellen om met be- van aardstralenkastjes de mummies in do grafkelder het eeuwenoude Hervormde cje in het Friese plaatsje uwert te laten verdwijnen, ft daarvoor niet de mede- king van de kerkvoogdij, e kerkvoogdij van de Neder- ls Hervormde kerk te uwert heeft vrijdag ver- ird dat i.v.m. de door het kblad De Spiegel aangekon- le proefnemingen kerkge- w, kerkhof en grafkelder daag en morgen voor liet liek gesloten zullen zijn. Met ruk stelt de kerkvoogdij dat zij geen geloof hecht het succes van de proef- ïingen als zodanig. Zij stelt echter op het standpunt kerk en grafkelder niet de igende plaats zijn voor het Dassen van experimenten. IN'D ONDER MELKAUTO iterdagmiddag omstreeks half is het jongste kind van de lilie Verberne uit Lierop in woonplaats door een melk- d overreden en gedood, et jongetje, de ruim een jaar Gerard, was spelenderwijs er de stilstaande bestelauto ropen zonder dat de chauf- er erg in had. Die reed dan weg, maar keek enkele tien en meters verder om op het oep van een wielrijder, die het d had gevonden. Het jongetje ;t op slag dood geweest zijn. Frankering bij abonnement; Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 53—57 Administratie-adres: Smidswaï Telefoon 01150 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,per kwartaal; per maand ƒ2,per week 48 ct. Losse nrs 9 ct. DE VRIJE ZEEUW Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v"/h Firma P. J. van de Sande te Terneuzen Advertentieprijs per mm 16 ct: minimum per advertentie ƒ2,40. Rubriek: Kleine Advertenties (géén handels advertenties): 5 regels ƒ1.10. Iedere regel meer 22 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad. 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. Dc onderhandelingen over Niv.-Guinea te Washington De onderhandelingen over de kwestie Nieuw-Guinea nabij Washington, die zaterdag waren begonnen, zijn gisteren voort gezet. Volgens niet-bevestigde be richten zou worden gestreeld naar een compromis waarbij het bestuur over West Nieuw-Gui nea aan Indonesië zou worden overgedragen in mei 1963, en niet op 1 januari 1963, zoals naar verluidt de Indonesische onderhandelaars hadden geëist. Volgens diplomatieke waar nemers zou deze tegemoet koming aan de Indonesische eis niet afdoen aan de principes van het voorstel van de Amerikaan Bunker, n.l. het vermijden van een rechtstreekse bestuursover- dracht aan Indonesië door de Nederlanders en de behartiging van de belangen der Papoea's. Over het tijdstip van mei 1963 wilden deze waarnemers zich niet uitlaten. Dr Soebandrio zou voornemens zijn heden naar New York te gaan om daar verder overleg te plegen met secretaris-generaal Oe Thant, aldus werd van wel ingelichte zijde vernomen. Hier aan werd toegevoegd dat het tijdstip van Subandrio's terug reis naar Djakarta nog niet is vastgesteld. Indonesische persstem Het te Djakarta verschijnende dagblad „Indonesia Herald", dat de opvattingen van de regering weergeeft, schreef dat het plan- Bunker „nog steeds in hoge ma te leeft", maar dat het versneld moet worden wegens „factoren, die nog niet bestonden op het ogenblik, dat de formule van Bunker naar voren werd ge bracht". Tot deze factoren behoort de aanwezigheid van Indonesische troepen in het omstreden gebied, aldus het blad. NOG VEEL HOOP VOOR VREEDZAME REGELING De Indonesische vice-premier, ir. Djoeanda, heeft maandag ge zegd, dat er „nog veel hoop" is voor een vreedzame regeling van het geschil over Westelijk Nw.- Guinea. Hij sprak tot verslaggevers na het bijwonen van een bijeen komst waarop de plaatsvervan gend minister van Defensie, lui tenant-generaal Hidajat, ver slag had uitgebracht aan presi dent Soekarno. Generaal Hidajat heeft met minister Soebandrio deelge nomen aan het overleg met de Nederlandse vertegenwoordiger in de Verenigde Staten. Hij keer de zondagavond in Djakarta terug. Dr Soebandrio zou tot vandaag in Washington blijven met het oog op „nieuwe ontwikkelingen" in de kwestie, zo deelde ir. Djoe anda mee. Het besluit of al of niet for mele onderhandeligen met de Nederlanders zouden worden be gonnen, zou na de terugkeer van minister Soebandrio ge nomen worden. Op de vraag of enigerlei be slissing over de onderhandelin gen was genomen, zei de Indo nesische vice-premier: „Er is nog geen beslissing genomen", hij deelde mee dat de beslissing zal afhangen van het eindrap port dat minister Soebandrio bi.i zijn terugkeer op 2 augustus zal uitbrengen. Waarnemers in Djakarta me nen dat er op het ogenblik een zekere mate van besluiteloosheid bij de Indonesische regering be staat op het stuk van wat de volgende stap in de kwestie- Nieuw-Guinea moet zijn. De links geörienteerde en uiterst-nationalistische groepen zouden sterke druk uitoefenen tot het afbreken van het over leg. Volgens westelijke diploma tieke kringen heeft dit streven de steun van de Sowjet-Unie. DE BLUE DIAMONDS NAAR NIEUW-GUINEA VOOR EEN MAAND De Blue Diamonds zullen op woensdag 22 augustus voor een maand naar Nieuw-Guinea ver trekken om op te treden voor de daar gelegerde onderdèién van de strijdkrachten. De Blue Dia monds zijn op het ogenblik in dienst. Zij hebben de vier maan den durende elementaire oplei ding voltooid en zijn bestemd voor de opleiding tot sergeant- radio.-telegrafist. Deze voortge zette opleiding zal twee maan den worden uitgesteld. Zoals bekend vertrekt Max Tailleur op woensdag 1 augustus naar Australië. Hij zal tijdens zijn oponthoud in Biak de tour nee voor Nieuw-Guinea regelen, waarvoor hij door de commissie Welzijnszorg van Marine, Land en Luchtmacht is geëngageerd. Deze tournee zal beginnen op 1 september. De Blue Diamonds zullen in Nieuw-Guinea twintig keer voor de Nederlandse soldaten optre den. Zij zullen worden begeleid door een klein militair orkestje dat in Nieuw-Guinea aanwezig is. Wij vernemen verder dat er nog gezocht wordt naar een kleine groep artisten die in het zelfde programma als de Blue Diamonds zullen optreden. Dp afgezant van vice-premier Ben Bella, Mohammed Chider, die zondag' in Parijs met aldaar verblijvende Algerijnse nationa listen overleg pleegde, heeft bij zijn terugkeer in Oran maandag gezegd „de crisis is thans voor bij". Tot vice-premier Ben Bella, die hem op het vliegveld opwachtte, zei hij, dat zijn missie succes heef) gehad. Tegenover journa listen verklaarde Chider dat het dooi Ben Bella ingestelde poli tieke bureau zich donderdag of vrijdag in Algiers zal installeren. Vóór- en tegenstanders van Ben Bella zullen vandaag in Al giers confereren. Vermoedelijk zullen hieraan deelnemen Mo hammed Chider, vice-premier Krim en vice-premier Moham med Boudiaf. Beide vice-premiers staan aan de zijde van premier Ben Chedda. Zoals bekend is wensen Ben Chedda en zijn medestanders dat het politieke bureau door de raad voor de Algerijnse revolu tie, het voorlopige parlement, wordt goedgekeurd. De rechter hand van Ben Bella, Mohammed Chider, zei echter voor zijn ver trek uit Parijs, dat het nu niet meer mogelijk is de 72 leden tol lende raad bijeen te roepen. Vol gens hem is echter een tweeder den meerderheid in dit tijdelijke parlement voor instelling van het politieke bureau van Ben Bella. Premier Ben Chedda maakte maandag bekend dat de nationa listische leiders in Tizi Ouzou. Oran, Tunis of in Zwitserland naar Algiers moeten komen. Hun ononderbroken verblijf in de hoofdstad is noodzakelijk. Wij hebben genoeg tijd verloren en het volk kan niet langer wach ten, aldus Ben Chedda. De troepen, die zondagochtend Algiers waren binnengerukt, heb ben de veiligheidsmaatregelen in de stad verscherpt. Militairen van het vroegere plaatselijke mi litaire bestuur moesten in hun kazernes blijven. Er werd bekend gemaakt, dat alle Algerijnen cn Europeanen, die na de onafhan kelijkheid gevangen zijn gezet, in vrijheid gesteld zullen wor den. Hotel Aletti, waar buiten landse diplomaten, regerings functionarissen en journalisten verblijven, werd door soldaten van het vierde militaire district, die zondag Algiers binnenruk ten. beschermd. Volgens in nauwe betrekking met vice-premier Een Bella staande kringen zouden de lei ders in Mie (zes) militaire dis tricten, uitgezonderd die van Willaja drie in het gebied van Kabylie, Ben Bella en zijn poli tieke bureau steunen. Zij noem den de instelling van een auto noom district Algiers, dat zon dag door militairen van het vierde district werd bezet, een „kunstmatige schepping" van premier Ben Chedda. Door de bezetting van dit gebied is een neutraal gebied tussen beide kampen ontstaan. Met betrekking tot de parle mentsverkiezingen, die op 12 augustus zouden moeten plaats vinden deelde een woordvoerder van dé voorlopige regering in Rocher Noir mee, dat er geen enkele kandidaat is ingeschre ven. De tijd voor inschrijving liep vorige week af in de bekendmaking van pre mier Ben Chedda. waarin hij alle nationalistische leiders verzocht naar Algiers te komen, werd gezegd, dat de parlementsverkie zingen als "cvolg van de crisis waarschijnlijk niet op 12 augus tus kunnen worden gehouden doch dat deze toch ook niet voor onbepaalde tijd kunnen worden uitgesteld, want „liet is dringend noodzakelijk dat het volk zijn stem kan laten horen." De pre mier gaf een somber beeld van de toestand. Werkloosheid is groeiende, wegens de crisis slui ten de Europeanen hun bedrijven de financiële toestand is ver slechterd, de voorraden zijn zo goed als op en de gezondheid der bevolking baart zorgen, aldus Ben Chedda. De broodprijs Naar het ANP verneemt, zal de minister van Economische Zaken aanstaande maandag de Nederlandse bakkers ontvangen om hun standpunt te vernemen over de broodprijzen. Zoals bekend zijn do bakkers van mening dat de verhoging van dc meelprijzen welke ver hoging is ontstaan in verband met het in werking treden van nieuwe E. E. G.-bepalingen een (geleidelijke) verhoging van de broodprijs noodzakelijk maakt. Ten departemente zijn gisteren besprekingen over dit onderwerp gevoerd. MINISTER LUNS' VAKANTIE Van de zijde van het ministe rie van Buitenlandse Zaken in Den Haag is maandag in ant woord op een vraag vernomen dat er nog geen beslissing is ge nomen of en wanneer minister Luns met vakantie zal gaan. Volgens eerdere berichten af komstig van het ministerie, zou de minister vanaf gisteren tot de tweede helft van augustus wegens vakantie afwezig zijn. Fritz Puls, rechter te Ham burg, is in het afgelopen week einde gearresteerd. Hij zou in de herfst van 1942 hebben deel ge nomen aan het doodschieten van veertig Joodse inwoners van de Sowjetrussisehe plaats Pere- groesjni. Puls ontkent zich hier aan schuldig te hebben gemaakt. De beroemde flamingokolonies op Bonaire hebben zondagmid dag hoog bezoek gehad. De Prin sessen Irene en Margriet, die die middag een rit over het eiland maakten, hebben met veel be langstelling de vogels gadege slagen, waardoor de tocht meer dan een half uur langer duurde dan in de bedoeling lag. Prinses Irene heeft filmopnamen ge maakt van de oranje-zwarte vogels die in grote getale aan wezig zijn, maar nu en dan op vliegen om elders neer te komen op het grote binnenmeer dat hun broedplaats is. Rond het middaguur waren de Prinsessen uit Aruba op Bonaire aangekomen. Op Aruba werden zij door talrijke mensen uitge leide gedaan. De belangstelling op Bonaire was niet minder groot. De harmoniekapel uit Cu racao speelde bij aankomst het Wilhelmus. Daar Bonaire zelf geen kapel rijk is, waren de leden van het orkest met de „Van Ewijck" van Willemstad naar Kralendijk overgevaren. Ten huize van gezagvoerder A. van Hesteren werd een heildronk uitgebracht, waarbij de gezag hebber de rijksregering dank bracht voor de steun, die Bo naire ondervindt. Daarna gingen de Prinsessen naar hun hotel, de Flamingo Beach-club. Daar werd tot hun verrassing een folkloristische dans uitge voerd, te weten een simandan, door een lokale dansgroep. Een rit, die 's middags over het eiland werd gemaakt, werd enkele ma len onderbroken, namelijk bij de Lourdesgrot, een bidkape] langs de weg, waar evenals later bij Copacabana bloemen en ge schenken werden aangeboden. Daarna was het woord aan de natuur van Bonaire en allereerst ging de tocht naar Lac, de plaats waar grote schelpen aan land worden gebracht, waarvan de inhoud, speciaal bereid, een deli catesse is. De lege schelpen worden op grote hopen gegooid en hiervoor hadden dc Prinses sen bijzondere belangstelling. Enige mooie exemplaren werden hun aangeboden. Vervolgens worden de oude zoutpannen met een bezoek ver eerd. Hier vindt men nog verval len kleine huisjes, keurig in een rij. waar vroeger de slaven woonden. De zoutpannen zijn in onbruik geraakt als gevolg van de hoge arbeidslonen, de trans portkosten en beschermende rechten van buitenlandse eilan den in het Cavaïbische gebied. Na een openbare receptie in het gezaghebbershuis bood het eilandbestuur een barbecue aan. De receptie die op Bonaire zondagavond in de woning van gezaghebber Van Hesteren werd gehouden ter gelegenheid van het bezoek van dc Prinsessen verschilde van die op de andere eilanden. Toen de receptie voorbij was en iedereen ging vertrekken stelden de Prinsessen zich bij de uitgang op en kon iedereen met een handdruk van hen afscheid nemen. Daarna keerden de Prin sessen naar het hotel terug, waar het eilandbestuur een „barbecue" aanbood. Hoewel de Prinsessen op Sint Maarten en Aruba ook al een barbecue had den meegemaakt, hadden zij wel gezien hoe alles werd toebereid, maar een actief aandeel hadden zij daarin niet gehad. Op Bonaire werd daarin ver andering gebracht en eigen handig roosterden de Prinsessen de stukjes vlees. De maandagmorgen stond al lereerst weer in het teken van de jeugd. In het ongeveer een jaar oude jeugdhuis werd de Prinsessen een aubade gebracht, nadat zij met bloemen waren verwelkomd. Vervolgens voerde de tocht langs de R. K. Jongens school. Behalve bloemen kregen de Prinsessen hier van de be volking een geschenk bestaande uit een sieraad. Op verschillen de plaatsen zijn sieraden aange boden en de opzet daarvan was, dat de verschillende sieraden, waaronder bijv. armbanden en broches, een geheel vormen. Voor de Coromotokerk op An- triol, waar weer werd gestopt, voerde een groepje een maske radedans uit. Het programma in Rincon ver volgens bestond weer uit een aubade, waarna de terugtocht naar het hotel werd aanvaard. Onderweg werd een bezoek ge bracht aan een in aanbouw zijn de confectiefabriek en het hotel waarmee men in december hoopt gereed te komen. Ten slotte ging men langs het hospitaal, waar ouden van dagen en zieken bloemen en eigenhan dig gemaakt vlecht- en borduur werk aangeboden. Om kwart voor één zouden de Prinsessen per vliegtuig van Bonaire naar Curacao vertrek ken, waarmee dan een einde zal zijn gekomen aan het officiële bezoek van de Prinsessen Irene en Margriet aan de ^Nederlandse Antillen. Er staat óp liet pro gramma alleen nog voor vandaag een lunch, aangeboden door de regering. De Prinsessen vertrekken hedenavond via Lissabon, Frank fort en Zürich naar Amsterdam. Gouvernemcnts-ambtenaren, K. L. M. en de Kroonduif- lucht vaartmaatschappij op Biak wer ken nauw samen voor een goed verloop voor het overbrengen van Nederlandse vrouwen en kinderen naar Nederland. Tus sen 1 en 18 augustus zullen 14 extra-vluchten met Supercon- stellations worden gemaakt. Een machine zal de dienst onderhou den tussen Biak en Bangkok, een andere vliegt van Bangkok naar Nederland. Merauke en Fak-Fak worden naar de ANP-correspondent van bevoegde zijde verneemt nog deze week geëvacueerd. Ver volgens komen Seroei, Mano- kwari, Hollandia en Biak aan de beurt. De operatie wordt uitge voerd onder de naam „Spec trum". Zondagmiddag arriveerde de eerste Dakota uit Merauke op Biak met 30 vrouwen en kinde ren. Maandagochtend bracht een Dakota wederom een grote groep uit Merauke. De ongeveer 150 nog in Merauke verblijvende vrouwen en kinderen gaan vol gens schema vóór vrijdag naar Biak. De maandag gearriveerde vrouwen vertelden dat het ver trek nauwelijks een uur te voren was aangezegd. Zij mochten per persoon 30 kilo bagage meenemen, maar had den juist genoeg tijd gehad de helft daarvan te pakken. De vrouwen kregen tijdens de vlucht naar Biak de broodjes van de bemanning. Een van haar, S. Keetman, zei dat haar man, die land- bouwvoorlichter is, ai sinds de eerste landingen van de Indo nesische parachutisten nabij Merauke niet meer kan wer ken. Zijn kwekerij werd bezet door parachutisten en om naar de buitenposten te gaan voor het voorlichten van de bevol king was te gevaarlijk. De vrouw van de inspecteur van politie L. Eshuis zei dat haar man sinds de landingen geen vrije dag meer had gehad. De vrouwen verklaarden dat het slechts was toegestaan „op eigen verantwoording" in Me rauke te blijven. „En wie durft dat?" zo voegden zij hieraan toe. Van de 14 extra vluchten wa ren er maandagochtend drie vol geboekt. De evacuees zullen in Bangkok in het K. L. M.-hotel overnachten. Allereerst vertrek ken diegenen, die in Nederland een opvangadres hebben. De K. L. M. is in staat vóór 18 augustus met de „luchtbrug" 1100 passagiers te vervoeren. Daarnaast zouden nog enkele honderden vrouwen en kinderen met normale DC-8-vluchten kunnen worden vervoerd, waar door de totale capaciteit voor de komende 18 dagen op 2000 pas sagiers komt. Hierbij wordt het niet noodzakelijk geacht de plaatsen voor de „gewone" pas sagiers te blokkeren. Het evacuatieschema is geba seerd op het afvoeren van 5000 vrouwen en kinderen in de komende maanden. Op basis van de maandag op Biak bekende gegevens twijfelen de met het transport belaste ambtenaren of dit aantal inderdaad zal kunnen worden bereikt. Zij zeiden, dat velen niet weg willen, bijv. om dat zij pas van verlof zijn terug gekeerd of niet bereid zijn alles achter te laten. Voor de overbrenging van vrouwen en kinderen van plaat sen in Nieuw-Guinea naar Biak wordt ook een grote krachts inspanning van de „Kroonduif" vereist. Terwijl de normale lijn diensten zoveel mogelijk gehand haafd worden, is er een schema opgesteld om zo efficiënt moge lijk gebruik te maken van de vier Dakota's, de drie Twin- Pioniers en de drie Beavers. De 17 vliegers van de Nieuw- guineese luchtvaartmaatschappij vervullen hun taak onder moei lijke omstandigheden op een wijze die ieders bewondering oogst. Zij komen daarbij meer dan eens voor verrassingen te EERSTE REPATRIANTEN UIT BIAK AANGEKOMEN Zaterdag is het eerste vliegtuig met repatrianten uit Biak op Schiphol aangekomen. Een zus ter uit Merauke houdt hier de kleine Mentsarts uit Teniina- boean, aan de hand op weg van vliegtuig naar de aankomsthal op Schiphol. J staan. Zo. werd een toestel van de Kroonduif enkele dagen ge leden naar een plaats in Zuid- Nieuw-Guinea gezonden, waar- volgens opgave enige tientallen vrouwen en kinderen klaar ston den om te worden overgebracht naar Biak. Om de grootst moge lijke capaciteit te bereiken waren allerlei extra voorzieningen ge troffen. Dit werk bleek echter vergeefse moeite geweest te zijn, want bij aankomst bleek de stemming volkomen omgeslagen te zijn en slechts een passagiere bleek bereid om mee te gaan naar Biak om vandaar naar Ne derland door te reizen. Ruim 14.500 passagiers zijn in het afgelopen weekeind met de dag- en nachtdiensten van de Stoomvaartmaatschappij Zee land en de Britisch' Railways in Hoek van Holland aangekomen en vertrokken. Relletjes in Helsinki De politie van Helsinki heeft gebruik moeten maken van' traangas om ongeveer 3.000 jon-' gelui uiteen te jagen, die op een' plein in de Finse hoofdstad bijeen! waren gekomen om te protes-j teren tegen 't achtste internatio nale jeugdfestival. dat in Helsin ki wordt gehouden. De jongelui riepen „Vrij Fin- land" en wierpen donderbussen! naar een politie-auto. De politie had versterkingen' laten aanrukken, omdat zich zon dagavond demonstraties hadden voorgedaan, waarbij jongelui ste-' nen wierpen naar autobussen met deelnemers aan het jeugd festival. De federatie van Finse studen- tenorganisaties boycot het festi val, dat wordt bijgewoond door- afgevaardigden van naar schat ting 1.500 jeugdorganisaties. De politie zei zondagavond, dat de relletjes het werk waren van nozems en dat er geen studenten bij betrokken waren. WISSELVALLIG Aan de noordflank van een om vangrijk hogedrukgebied op de Atlantische Oceaan trekt een depressie over Noord-Schotland in de richting van Zuid-Noorwe- gen. Het frontensysteem van deze depressie zal de komende 24 uur ons land passeren. Dit zal gepaard gaan met over het alge meen veel bewolking, waaruit plaatselijk wat regen of motregen DINSDAG 31 JULI Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 1.39 2.14 2.54 3.04 n. m. 2.03 2.3S 3.18 3.2S WOENSDAG 1 AUGUSTUS v.m. n.m. Breskens 2.24 2.37 Terneuzen 2.59 3.12 Hansweert 3.39 3.52 Walsoorden 3.49 4.02 zal vallen. Later zijn enkele ver spreide opklaringen mogelijk. Na de frontpassage ruimt de wind naar zuidwest tot west. waarbij koelere lucht aangevoerd wordt. De middagtemperaturen komen dan ook op een iets'lagcr niveau. medegedeeld door het K.N.M.L, geldig tot hedenavond. Iets koeler. Half tot zwaar bewolkt mflf plaatselijk enige regen of mot regen. Zwakke tot matige zuid westelijke wind. Iets lagere mid dagtemperaturen dan gisteren. ZON MAAN op onder op onder Juli 31 4.59 20.33 4.46 20.36 Aug. 1 5.00 20.31 5.50 21.06 2 5.02 20.30 6.55 21.32

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 1