Ammui Kiiïhi herrit de oncjen 2 Cappendijk NU KAN HET NOG Gemeenteraad van Sas van Gent en goed keukenleven met 1 charm JONGENS Winkeljuffrouw VERSLOOT :unt nie wetei Dames-, heren-, kinder-, en gemakschoenen f. Ui- Hiernaast ziet U een foto van „zo maar" één van de vele American Kitchens die ons land momenteel telt. Zo maar willekeurig bij iemand thuis gefotografeerd. Het kan ook Uw keuken zijn, want in elke keuken past een American Kitchen tot op de centimeter. Roestvrij staal, dubbelwandige deuren. Vraagt ons vrijblijvend inlichtingen Oranjestraat 2 Passage Zeestraat Telef. 01155-565 Axel Garage VI TT Boekhandel Van (le Sande PTT GASTGEZINNEN POSTINTERNAAT DE JONGE-PIETERS VAN DE SANDE Geheimzinnige waas rond Sasse bejaardentehuis Pagina 6 ÜE VRIJE ZEEUW Zaterdag 21 juli k. «dog De D. A.F. onder de bromfietsen, dat is de „AVAKOS MONOMATIC Eenvoudiger kan liet niet Een trap en hij loopt. 0 Gemakkelijker kan niet U geeft gas en U rijdt weg. Voor proefritten bij AXELSESTRAAT 174 Tel. 2030 TERNEUZEN Lit 1^1 EiI Noordstraat Terneuzen van 16 jaar af met LO of MULO, die in aanmerking willen komen voor een goede betrekking bij het Districtspostkantoor te Rotterdam, kunnen bij aanneming worden opgenomen in van dezelfde gezindte als waartoe zij zelf behoren. Deze gastgezinnen (geen beroepspensions) worden aan bevolen door de Jeugdorganisaties, die zich voorts ten doel stellen ook in andere opzichten haar goede diensten ten bate van de Jongens te verlenen. Jongens van 16 en 17 Jaar kunnen ook op gunstige voor waarden worden gehuisvest in het onder leiding van de dienst staande Oe Jongens vinden hier een prettig en vertrouwd tehuis, hulp bij de studie en diverse recreatiemogelijkheden. Het weekend brengen 2ij bij hun ouders door. Aan belangstellenden wordt op aanvraag gaarne een folder met bijzonderheden toegezonden. Inlichtingen en aanmeldingen bij de afd. Personeelszaken van het Postdistrict Rotterdam, Delftseplein 31, ftotterdam-4. rechtstreeks van fabriek Véél guldens goedkoper. TERNEUZEN PELMOLENGANG 4 Bezoekt onze toonkamer. GEVRAAGD: liefst niet beneden 18 jaar, voor de zaak Luxe- en Huishoudelijke artikelen en Speelgoederen. NOORDSTRAAT 44 TERNEUZEN Straks is het misschien te laat om je aan te melden voor de kursus Ziekenverzorgster. Na 2 leerjaren kun je het diploma behalen en dan heb je vele toe komstmogelijkheden in verpleeghuizen voor lang durig zieken, die overal in het land verrijzen. Je gaat direkt een salaris verdienen van ƒ167,— bruto per maand vrije kost, inwoning en bewassing en elk jaar komt er wat bij. Je moet 17 jaar oud zijn en volledig lager onderwijs gehad hebben. Algemeen vormend onderwijs wordt ook op de kursus gegeven. Ook is het prettig werken bij ons en daarom moet je maar eens gaan praten met de direktrice van ..DER BOEDE" te Koudekerke of op het kantoor van de Stichting „Verpleeg- en Rusthuizen Midden-Zeeland", Dam 73 te Middelburg. Schrijft jiit-bij de geoogjtefdmk. Ook;op gltozend p«pi££, ^cheques, ptembciefkiirten Bijna 5 x linger •diajTen met de ISUZEN vul ling. hem bij ons proberen! rinit Boekhandel Terneuzen Donderdag werd, onvoorziene omstandigheden voorbehouden, voor de laatste maal in de huidige zittingsperiode onder voorzitter schap van burgemeester Den Boer een openbare raadsvergadering gehouden. De heer L. de Maayer was in verband met ziekte afwezig. Door de Voorzitter werd direct na opening der vergadering aan de orde gesteld punt één van de agenda: Onderzoek van de geloofs brieven van de benoemde raadsle den. In de commissie van onderzoek werden benoemd de heren Colsen, De Bruyn, en Stouthamer, waarna de vergadering werd geschorst om het onderzoek te doen plaatsvin den. Na heropening deelde de heer Colsen mee, dat het was opgeval len, dat niet van alle benoemde raadsleden de uittreksels uit het geboorteregister aanwezig waren. De Voorzitter antwoordde, dat dit slechts noodzakelijk was voor die raadsleden, die voor de eerste maai zitting nemen. Aangezien de commissie geen verdere op- o£ aanmerkingen had, werd tot toelating van de nieuw benoemde raadsleden besloten. De notulen van de vergaderin gen van 23 mei en 13 juni 1962 werden onveranderd vastgesteld, waarna werd overgegaan tot punt drie van de agenda, de INGEKOMEN STUKKEN. Allereerst werd door de voorzit ter een schrijven behandeld, waar in Gedeputeerde Staten het ge meentebestuur goedkeuring verle nen tot het voteren van 897.360 voor de realisatie van een bejaar dentehuis, evenwel zonder de hier bij geplande zes bejaardenwonin gen, omdat hiervoor geen bouw volume beschikbaar gesteld kan worden. Dit schrijven van G. S., dat op 13 juli was binnengekomen, had niet voor de raadsleden ter inzage gelegen, aangezien het de verga dering van B. en W. nog niet was gepasseerd. Van de zijde der Kath. fraktie werd nogal wat commentaar ge geven op het beleid van B. en W. inzake het bejaardencentrum. Al lereerst werd klaarheid verwacht wie dit centrum nu eigenlijk gaat realiseren, de gemeente of een stichting! Er blijkt wel een vreem de toestand geschapen te zijn, nu de N.S.H.V., de Ned. Stichting voor Bejaarden Huisvesting te Amsterdam, de voorbereidende werkzaamheden verzorgd heeft, deze zelfde stichting een nieuwe stichting gaat creëren, welke het centrum t.z.t. zal moeten exploite ren. Omtrent de samenstelling van deze laatste stichting blijkt de raad geen enkele zeggingschap te hebben, en tijdens deze vergade ring werd voor het eerst door de voorzitter meegedeeld, dat voor zitting in deze stichting zijn aan gezocht twee leden van de lande lijke stichting, zijnde personen met zeer ruime ervaring op het gebied der bejaardenzorg, één lid van beide woningbouwverenigin gen. één lid van de beide stands- orearüsaties. de K. A. B. en het N. V. V., en één lid van het ge meentebestuur. De heer Van Assche van de Kath. fraktie vond deze samen stelling erg willekeurig gekozen. Eerstens bestaat het stichtingsbe stuur voor 2/7 deel uit vreemden, en verder vroeg hij zich af, wat de woningbouwverenigingen in deze stichting moeten doen. Wel mist hij in deze stichting, waar officieel nog nimmer sprake over is geweest, een afgevaardigde van de derde plaatselijke standsorga nisatie, het C. N. V., terwijl hij niet kon begrijpen, waarom geen afgevaardigden van de bejaarden bonden, welke zijns inziens toch wel tot de meest belanghebbenden behoren, niet tot zitting in deze stichting waren uitgenodigd. De heer Bockstael vond dat B. en W. de raad tot op heden slechts mondjesmaat had ingelicht, en nooit mêer heeft verteld, dan men per se kwijt wilde zijn. Hij vond het nu niet de juiste tijd, om hier op verder in te gaan, aangezien op dit punt de raad momenteel ge heel onvoorbereid is. Na nog veel discussie, waarbij de diverse frakties elkaar vele verwijten toeslingerden, achtte de voorzitter het welletjes en sloot hij het debat. Een tweede ingekomen stuk was een brief van het bestuur der neutrale kleuterschool over aan schaffing van noodzakelijke mate rialen. Ook deze brief was te laat inge komen om nog ter inzage te wor den gelegd, doch aangezien de in- spectricc op spoed had aangedron gen, werd in principe besloten tot aanschaffing over te gaan. Onder de ingekomen stukken bevonden zich verder de gebruike lijke verificatierapporten over het tweede kwartaal 1962, welke al le voor kennisgeving werden aangenomen. Een teer punt was een schrijven van mej. Hamelinck, waarin werd kenbaar gemaakt, dat de vergoeding voor het door haar verzorgde beeldhouwwerk op de neutrale kleuterschool te laag was. Alvorens haar opdracht tot ver fraaiing van de O. L. school voort te zetten, wenste zij een regeling te vinden voor verhoging van deze vergoeding. Ook hierover was nogal wat te doen, omdat destijds de uitgave voor dit beeldhouwwerk door G. S. was goedgekeurd. Getracht zal worden om tot een compromis te komen. Een derde schrijven tenslotte, dal te laat was ingekomen, om op de normale manier op de agenda geplaatst te worden, en niet kon wachten tot na de vakantie was een verzoek van de heer G. Mattheeuws tot het plaatsen van een olietank in gemeentegrond. Tegen de gebruikelijke recognitie werd hiertoe toestemming ver leend. Naar aanleiding van de ingeko men stukken stelde de heer De Meijer vast, dat hier de stukken betreffende het geval mej. Neete- son ontbraken. Tijdens de vorige raadsvergadering had hij verzocht alle stukken hieromtrent ter in- zaee te leggen, om zich een iuist beeld betreffende de toedracht te kunnen vormen. Naar aanleiding van een des tijds aan de bewoners van de St. Anthonykade en andere percelen welke in verband rnet de kanaal plannen t.z.t. ontruimd moeten worden, door B. en W. verzonden schrijven, had mej. Neeteson naar een andere woning uitgekeken en gevonden. Nadat zij haar pand ont ruimd had, was hier nog een nieu we huurder gekomen, doch nu de schaderegeling van de zijde van Rijkswaterstaat bekend is gewor den, blijkt niet zij, doch de nieuwe huurder voor deze schadevergoe ding in aanmerking te komen. B. en W. zijn van oordeel, dat hunnerzijds geen fouten zijn ge maakt. Wel hebben zij trachten te bemiddelen, zowel bij Rijkswa terstaat, als bij de huidige bewo ner. Verder kan naar haar mening het college moeilijk gaan en ook de raad is algemeen van oordeel, dat hier in geen geval een tweede geval „Elegeert" geschapen mag worden. Op verzoek van de heer De Meijer zullen evenwel nog enkele informaties worden ingewonnen en getracht worden om bij Rijks waterstaat in dit uitzonderlijke ge val nog iets to bereiken. SUBSIDIERING GODSDIENST ONDERWIJS Aan de orde wordt gesteld het voorstel tot vaststelling van een verordening voor de subsidiëring van het Godsdienstonderwijs aan leerlingen van gemeentelijke en bijzondere scholen voor lager on derwijs in de gemeente. Op verzoek van de heer De Rijk zijn de nodige informaties inge wonnen, en aangezien dergelijke regelingen reeds op diverse plaat sen in het land worden toegepast, achtten B. en W. dit ook voor Sas van Gent wel wenselijk. De heer De Rijk sprak dan ook zjjn hoogste waardering uit voor deze nieuwe verordening, voor de toepassing waarvan hij nog enkele technische adviezen gaf. Het voorstel tot voorlopige vaststelling ingevolge art. 55ter, lste lid der L. O.-wet 1920, van de werkelijke uitgaven voor het openbaar lager onderwijs over 1961 werd zonder verder commentaar door de raad aanvaard. INDUSTRIETERREIN Aan de orde werd gesteld het verzoekschrift om gemeentegrond in erfpacht van E. S. de Smit aan de Vier Ambachtenstraat. Aanvra ger wilde deze grond benutten voor de opslag van oude mate rialen, aangezien zijn huidige op slagterreinen tengevolge van de kanaalwerken ontruimd moeten worden. B. en W. waren van oordeel, dat aan dit verzoek niet kan worden tegemoetgekomen, aangezien de benodigde grond als grond voor klein-industrie in het uitbreidings plan is opgenomen. De heer De Meijer is het er me de eens, dat deze plaats niet ge schikt is, maar vraagt zich af, of er dan ook andere mogelijkheden in het vooruitzicht gesteld kunnen worden. Deze mogelijkheden blijken in derdaad niet aanwezig, temeer daar ook het in bewerking zijnde uitbreidingsplan Noord-West slechts alleen in woningbouw voor ziet. Reeds 4 jaar heeft de heer De Meijer er op gewezen, dat Sas van Gent niet in staat geacht kan wor den, industrieën aan te trekken, aangezien nog geen meter grond hiertoe bouwrijp is gemaakt. De Voorzitter geeft toe, dat dit een zeer moeilijke kwestie is, waarover ook te Middelburg reeds breedvoerig van gedachten is ge wisseld. Het is in verband met het hoge renteverlies evenwel ook na genoeg niet doenlijk de aangewe zen gronden voor industrie reeds thans aan te trekken en bouwrijp te maken, aangezien ze dan moge lijk jaren achtereen renteloos blij ven liggen. De heer Colsen is het met de heer De Meijer eens, dat te weinig is gedaan voor aantrekken van industrie of het scheppen van mo gelijkheden hiertoe. De heer De Groff acht het de hoogste tijd, dat de gemeente zelf ook eens een geschikte opslag plaats voor haar oude materialen krijgt. Hij verzoekt B. en W. der halve nogmaals contacten te leg gen met de textielfabriek „De Schelde", om eventueel tot grond ruil te kunnen komen. Mogelijk dat dan geschikte terreinen voor deze opslagplaatsen vrij komen. Uiteindelijk wordt het verzoek van de heer De Smit afgewezen. Aan de N.V. Vlaamsche Tex tielfabrieken te Haarlem werd op haar verzoek grond in erfpacht gegeven aan de Westdam ter rea lisering van een noodzakelijke uit breiding van haar fabriekspand. Aangezien het verzoek van W. R Fe'rmont om gemeentegrond in erfpacht aan het Rijsenburg in middels was ingetrokken, hoefde dit niet meer aan de orde te wor den gesteld. SCHOOLARTSENDIEN ST Door aanneming van het voor stel van B. en W. tot vaststelling van een nieuwe gemeenschappe lijke regeling schoolartsendienst in het district Zeeuws-Vlaanderen, zijn de gemeentebesturen beter en nauwer bij deze dienst betrokken. Per schoolarts dienen 6.000 leer lingen te worden onderzocht, zo dat elke leerling eens per 2 jaar voor onderzoek in aanmerking komt. Hiertoe is het evenwel noodzakelijk, dat ook een derde schoolarts voor dit werk wordt aangetrokken. Evenals andere gelijkwaardige verzoeken werd het verzoekschrift van de Stichting Katholiek Mili tair Vormingscentrum te Voor burg, om een jaarlijkse subsidie uit de gemeentekas, door de raad afgewezen. Wel werd gehoor gegeven aan het verzoekschrift van de Stich ting Militaire tehuizen van het Humanistisch Thuisfront te Bus- sum, om verhoging van het subsi die uit de gemeentekas. Aangezien andere thuisfronten met 1 cent per inwoner worden gesubsidieerd, zal een zelfde subsidieregeling voor dit militair thuisfront wor den toegepast. Een voorschot groot 150.200 werd beschikbaar gesteld aan de woningbouwvereniging „Vooruit" te Sas van Gent, voor de bouw van 10 woningwetwoningen in het plan ..West" en de St. Janstraat (Wijk Zandstraat). Het verzoekschrift van de Shell Nederland Verkoopmij. N. V., te 's-Gravenhage om een uitritver gunning t.b.v. een te maken Quick service station aan de Klooster- laan, werd ingewilligd onder voorwaarde, dat alle hieruit voort vloeiende kosten voor rekening van vergunninghoudster komen. Dit Shell Quick service-station zal worden gebouwd by de ingang van de Kloosterlaan, voor welk doel de heer Van Waterschoot een gedeelte van zijn tuin verkocht heeft. In verband met het bereiken der pensioengerechtigde leeftijd, en de door de wet gestelde mogelijkhe den, werd de diensttijd van mevr. E. M. van GentFokkers als vak onderwijzeres aan de o.l. school met één jaar verlengd. In overleg met de Adel-kamer werd uit een aantal ontwerpen een nieuwe gemeentevlag vastge steld. Deze vlag bestaat uit links een wit veld, waarin een zwarte Gentse leeuw, en drie rode en vijf witte banen aan de rechterzijde. Deze nieuwe vlag zal bij voorko mende officiële gelegenheden door de gemeente kunnen worden ge voerd. DE KOE BIJ DE HORENS VATTEN Aan de orde is het voorstel tot herziening van de voorschriften, deel uitmakende van de partiële herziening van het uitbreidings plan, regelende de bestemming in onderdelen van gronden, gelegen nabij de bebouwde kom en aan de Zandstraat. De raad blijkt, wel verheugd, dat dit voorstel eindelijk ter goed keuring wordt aangeboden, doch ook nu blijkt, de stedebouwkundi- ge niet aan het verzoek der over grote meerderheid van de raad te hebben voldaan. Bij deze deskun dige is n.l. op een oplossing aan gedrongen om de mogelijkheid te scheppen de ruimten tussen de woningen en de hierachter ge plaatste bergplaatsen te overdek ken, waardoor een soort veranda of iets dergelijks ontstaat, zonder hierdoor de bebouwingsvoorschrif ten te overtreden. Het heeft de schijn, dat dit met opzet gebeurt, om hierdoor weer een nieuwe op dracht te verkrijgen, waardoor de zaak weer getraineerd wordt, en de kosten aanzienlijk oplopen. Uiteindelijk wordt ook dit voor stel aangenomen, met opdracht aan B. en W., om ter zake van de veranda's de meest mogelijke soe pelheid te betrachten. Zonder verder commentaar wordt het voorstel tot goedkeu ring van het gewijzigde huishou delijk reglement van de stichting „Het Sasse Zwembad" aangeno men. Ook met de verzoekschriften van de heren A. E. de Smit en A. Snelleman, om vergunning tot het gebruikmaken van gemeentegrond, voor het plaatsen van olietanks voor huisbrandolie kan de raad zich verenigen, zodat deze verzoek schriften tegen de gebruikelijke voorwaarden worden ingewilligd. GEMEENTE-ARTS BIJ TOERBEURT Het verzoekschrift van de heer J. H. B. Puylaert om eervol ont slag als gemeentegeneesheer te Sas van Gent, in verband met het bereiken van de 65-jarige leeftijd, met het voorstel van B. en W. dit ontslag met ingang van 1 januari 1963 te verlenen, ontmoette de no dige weerstand van de zijde der Kath. fraktie. Aan dit voorstel knoopte de voorzitter n.l. het voorstel vast, dat het wezenlijke karakter van de functie van gemeente-arts in de loop der jaren verloren was ge gaan. In overleg met G. S. stelde hij dan ook voor deze functie bij jaarlijkse toerbeurt door de in de plaats gevestigde artsen te doen verrichten, tegen een normale vergoeding per verrichting. Van de zijde der Kath. fraktie werd hiertegen sterk geageerd. Men achtte het erg onkies tegen over de scheidende gemeente-arts. die deze functie gedurende 40 jaar heeft vervuld, dat zijn opvolger, zij het dan onder aangepaste voor waarden, deze functie niet kon overnemen. Het bij toerbeurt ver vullen van deze functie vonden zij een zeer onelegante oplossing. Bovendien achtte de heer De Rijk het in strijd met het regle ment van orde aangezien de be noeming van een nieuwe gemeen te-arts niet op de agenda was op genomen. Op zijn vraag, welke redenen de voorzitter had. om dit punt niet aan te houden tot de volgende vergadering, zodat de raad zich beter zou kunnen oriënteren, wen ste de voorzitter niet verder in te gaan. waarna het voorstel van B. en W. in stemming werd gebracht, en met 6 tegen 4 stemmen werd aangenomen. .AFSCHEID Alvorens over te gaan tot de rondvraag maakte de Voorzitter gebruik afscheid te nemen van de drie scheidende raadsleden, die de komende zittingsperiode niet in de raad zullen terugkeren. Het zpn de heren Stouthamer, De Meijer en De Bruyn, die resp. gedurende 13, 4 en 2 jaar de belangen der ge meenten op hun eigen wijze ge diend hebben. De Voorzitter dankte hen voor de vele bewezen diensten. RONDVRAAG Tijdens de rondvraag wees de heer Colsen op een passage in het verslag van de E.T. I. over de in dustrialisatie van Zeeuws-Vlaan deren. Volgens dit verslag zouden de gemeenten Axel, Westdorpe en Sas van Gent samen plannen heb ben tot het bouwrijp maken van de zgn. Axelse Vlakte nabij Axel- se-Sassing. Dit bevreemdde de heer Colsen wel enigszins, aange zien binnen de gemeentegrenzen nog gronden genoeg bouwrijp te maken zijn. De Voorzitter stelde, dat dit verslag absoluut onjuist is. Wel is er gezamenlijk te Middelburg ge sproken over industrialisatie in het algemeen, doch dat Sas van Gent aan het project Axelse Vlakte zou meewerken, noemde hij pertinent onjuist. De heer De Rijk achtte het wen selijk. dat nu de sloot in de Zand straat gedempt is, er eens beke ken wordt, of hierop geen bankjes voor de bejaarden geplaatst kun nen worden. Hierover zal kontakt met het provinciaal bestuur worden opge nomen. De heer Van Assche wees op het gevaar dat momenteel door de brandput in plan West voor de jeugd is ontstaan. Mogelijk kan deze brandput vervallen door rea lisering van een nieuwe put in plan „Noord-West", anders zal hier een omrastering moeten komen. De heer De Meijer vroeg de straatnaamborden reeds aan te hroneen od de onbebouwde gron- TEKORT VAN 6,3 MILJARD DOLLAE IN DE VER. STATEN De Amerikaanse regering hef! het begrotingsjaar 1962 afgesic ten met een tekort van 6,3 mil jard dollar. Dit tekort is hi grootste dat ooit in vredestij is voorgekomen met uitzonden» van 1953 en 1959, zo is gistere officieel medegedeeld, ONGEREGELDHEDEN IN MADRAS In de Indische staat Maan zijn donderdag meer dan mensen gewond geraakt bij be togingen die door de oppositie partij „Dravida Moennetra Ka: hagam" op touw gezet ware| fM^11 tegen de regering, aan wie vet weten wordt, dat zij de prijzi 'f we nu in of in Vole >rd' lopen, telke etst ufschuweli Jwmend is wat vragen ons erantwoordelijk lensen die ze jen die ze verk< buitenlanders di en en Delfts, at geen Delfts griezelen vai jes, scheepjes-lai les en vazen, di rd zijn met uit.. Ziftlap beschermt Veel gemak hebbd tenj van een „zit een overtrek je vai en schuif hierin ^fcstic. 't Optrekk K de grond en van gras en mos voorkomen we hi( behuisd? met deksel op w *.-■*- ijsbergen van s van voor het levensonderhoud andere kleine zak< onontbeerlijke goederen niet kal makkelijk ergens hanrihauon Ir*, reden handhaven. Er werden 5000 arrestaties verricht bijtfl Ter dood veroordeeld en terechtgesteld wegens diefstal van griesmeel in Oran Zeven Mohammedanen, ciii zondag op heterdaad betrap werden bij het stelen van zakker met griesmeel in de haven vb: Oran, zijn ter dood veroordeel: en terecht gesteld. Deze terechtstellingen zijn ee uitvloeisel van de wens van hel Algerijnse bevrijdingsleger or met kracht op te treden tege: de plunderingen en zwarte mark| die nog in Oran voorkomen. Oran, een maand geleden noj een dode stad, geraakt langza merhand weer uit de chaos ec| het leven herneemt zijn loop, on danks het feit dat een groot aan tal winkels nog gesloten is. den welke tot nu toe bouwrijp! zjjn gemaakt. Dit kan voor asp1-' rantbouwers makkelijk zijn, offl zich te oriënteren. Verder drong hij er op aan, da'- met de vernieuwing van de Sta tionsstraat haast zou worden ge-I maakt, aangezien momenteel <i?| toestand verre van rooskleurig is- Hij vroeg in verband hiermcdf| de mogelijkheid te onderzoeken om rond de Wilhelminabooni be l ter te beschermen, aangezien hiej reeds meerdere malen een soori' vuilnisbelt is ontstaan. Bij zijn Elfscheid uit de raad deer hij tenslotte een aanval op Katholieke fraktie en de fraktij der P. v. d. A., aangezien deze tij dens de verkiezingsperiode tege» zijn fraktie waren opgetreden. Hiertegen werd uiteraard van d" zijde van deze beide frakties resp door de heren De Groff en Bock stael geprotesteerd. De heer De Groff tenslotte dron? er op aan, dat bij de woningtoe wijzing ook rekening zou worde» gehouden met de jongehuwden. Hierna werd de vergaderin» door de Voorzitter gesloten. reden Uw ring gaat nie Houdt uw vinger in een bakje koui hoogte van uw ho moeite schuift u ring eraf. Ie'' vingers de bloedsoml rftuleren, houdt u lige ogenblikken jofd en laat ze d vaai zakken. ^ieer kast ruimte', sn zitten de planl "kaar. Een hand ïr maakt gemt ssenplankje" ïn halve hoogte je breedte. In de Baal voor kruide de servieskas tikt voor kopje gitjes. awt de kastde tienkant van e( Bs vaak plaats vo en tasje met kousen, envel of ceintuurs prgen. spieren geheuge |w agenda of zal stje van de h an uw huisger plf- Gemakkelijk aardagen en te aas. nsende deksels? atsel op een t dijvie? Doe eei ®h een oor van d t onder 't handi tksel door en sla eede oor. Bdruk verboden.)

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 8