Provinciaal nieuws De ronde van Frankrijk Voetstappen op óe trap AGENDA STOPPELDIJK ZAAMSLAG. BLOEMENFEEST IN ITALIË ZUIDZANDE Persoonlijke Lening NEDERLANDSCHE HANDEL MAATSCHAPPIJ, N.V. Debutant Van den Berghen bezorgt België eerste étappezege TURNEU/EN M.U.L.O.-exa mens Bij de gisteren te Goes gehou den Mulo-examens slaagden voor het diploma B: J. Maat te Ter- neuzen en A. Riemens te Hoek, beiden leerlingen van de Open bare U. L. O. alhier. Eindexamen afd. Gymnasium Petrus Hondius Lyceum. Voor het op 28 en 27 juni ge houden eindexamen van de afde ling Gymnasium van het Petrus Hondius Lyceum alhier slaagden de volgende kandidaten: Gymnasium A: Carolien Schier- beek te 's-Gravenhage; Nelly Ter louw. Marjolijn Visser en Hea Wabeke, allen te Terneuzen. Gymnasium B: Piet Vroegop te Terneuzen. Eén kandidaat werd afgewe zen. Geslaagde Schoolsportdag te Terneuzen. Op de gemeentelijke terreinen In het Zuidersportpark is dinsdag de traditionele schoolsportdag gehouden. Niet minder dan veer tien lagere scholen uit Terneu zen, Sluiskil, Hoek, Zaamslag, Driewegen, Philippine en Sas van Gent (Zandstraat) namen er aan deel. De organisatie-commissie, be staande uit de heren H. Heehe- mer, J. A. Lauret en J. W. Schou ten, had de zaak goed voorbereid, zodat zowel de persoonlijke als de groepswedstrijden uiterst vlot verliepen. Na een openingswoord van de burgemeester van Terneuzen werd een aanvang gemaakt met de individuele verrichtingen, wel ke bestonden uit hardlopen, vèr- springen, balwerpen en behendig heids oefeningen. Aan 542 leerlingen kon afhan kelijk van hun prestaties een diploma A, B, C of D worden uit gereikt. Slechts één diploma E kon worden toegekend en wel aan de 6e klasse leerling Tini Bakker van de R. K. meisjes school te Terneuzen. Haar naam verdient daarom speciaal ver meld te worden. De estafettewedstrijden hadden de volgende uitslag: Meisjes 1011 jaar, 6 x 60 m.: 1. Zuidlandschool, Terneuzen 1 min. 3.9 sec.; 2. R. K. meisjes school, Terneuzen 1 min. 5,8 stc.; 3. Herv. school, Terneuzen 1 min. 6 sec. Meisjes 1214 jaar: 1. R. K. meisjesschool, Terneu zen 1 min. 0,4 sec.; 2. Herv. school, Terneuzen 1 min. 3,4 stc.; 3. Zuidlandschool, Terneuzen 1 min. 3,5 sec. Jongens, 1011 jaar: 1. R. K. jongensschool. Terneu zen, 1 min. 1,1 sec.; 2. Herv. school, Terneuzen 1 min. 2,2, sec. 3. Zuidlandschool, Terneuzen 1 min. 2,2 sec. •Jongens 1214 jaar: 1. R. K. jongensschool, Terneu zen 57,8 sec.; 2. Zuidlandschool, Terneuzen 59,8 sec.; 3. Herv. school, Terneuzen 1 min. 1,6 sec. In de middaguren bestond er voor de spannende kastiebal-wed- strijden veel belangstelling. Af en toe kwam nu ook een vrien delijk zonnetje door de wolken kijken. Bij de meisjes veroverde het twaalftal van de openbare school te Sluiskil de le prijs. De R. K. school van Philippine werd twee de en de Zuidlandschool derde. De uitslag bij de jongens was: 1. Zuidlandschool; 2. R. K. jon gensschool, Terneuzen; 3. Open bare school. Sluiskil. DIPLOMA: A B C D Zuidland sch. Terneuzen 2 17 24 18 R.K. Jongens- 26 22 sch. Terneuzen 15 Herv. school Terneuzen 6 30 50 18 O. L. School - A Terneuzen 5 19 22 9 R.K Meisjes- sch. Terneuzen 3 30 21 6 O. L. School - B Sluiskil 4 9 4 Chr. School Terneuzen 4 17 19 5 R. K. School Philippine 6 16 22 4 O. L. School Zaamslag 3 7 2 1 Chr. School Sluiskil 1 12 11 2 K.K. School Zandstraat 1 7 2 1 O. L-School Hoek 1 9 8 8 Chr. School 8 Driewegen 4 SLUIS Aanrijding. Op de Kade alhier had een aan rijding plaats tussen een Belgi sche auto en de auto van mevr. H. uit Sluis, waarbij de eerste aanzienlijke schade opliep. De Belgische auto moest stoppen om het verkeer van rechts voor- tang te verlenen. Doordat mevr. H., die achter de Belgische auto reed, niet tijdig remde, was een botsing niet meer te voorkomen. De Rijkspolitie maakte van een en ander proces-verbaal op. Koningin VVilhelniinafoiuls. Tijdens een gehouden actie ten bate van de kankerbestrijding door de leden van de K.A.V. kon het Koningin Wilhelminafonds worden verrijkt met 115 nieuwe leden. Tevens werd nog een be drag van 335 bijeengebracht. Jaarvergadering Boerenleen bank. De plaatselijke Coöp. Boeren leenbank hield in de bovenzaal van café Compiet haar jaarver gadering. Evenals het vorig jaar kon de voorzitter, de heer W. Staal, constateren dat 1961 voor de bank bijzonder gunstig is ge weest. De totale omzet bedroeg ruim 26% miljoen gulden, het geen 4% miljoen meer is dan in 1960. Aan spaargelden werd in 1961 de 4,5 miljoen overschreden. Het afgelopen jaar gaf ook een verlies te zien, n.l. door het over lijden van de heer J. A. de Maat, de laatst levende van hen die in 1904 de bank hebben opgericht. Als lid van het bestuur werd herbenoemd de heer R. L. de Theije en als lid van de Raad van Toezicht de heer H. de Maat. De verlies- en winstrekening over 1961 geeft een bruto winst aan van 30.500,—, waarvan na diverse reserveringen een netto winst resteert van 17.350, Met twee bussen van de Z. V. T. M. werd dinsdagmorgen het jaarlijks uitstapje van de Zaam- slagse bejaarden aangevangen, welk uitstapje als steeds geor ganiseerd was door het bestuur van de Oranjevereniging alhier. Nagewuifd door familieleden en vrienden werd vanaf het Marktplein vertrokken om via de veerdienst PerkpolderKruinin- gen naar Yerseke te rijden. Tijdens het eerste gedeelte van de reis vielen er wel een paar regenbuien, maar weldra brak de zon door de wolken en werd het zelfs een zonnige dag. ■Na bezichtiging van Yerseke werd via Kapelle, Goes en Wil- helminadorp over de verbindings- dam naar Noord-Beveland ge reden het voormalige eiland met zijn bij uitstek vruchtbare land bouwgronden. Te Colijnsplaat werd de oude en nieuwe haven bezichtigd als mede de provinciale boot Katse- VeerZierikzee. Te half elf werd Kortgene be reikt alwaar een uurtje werd vertoefd en de eerste koffiemaal tijd gebruikt. Vervolgens werd gereden via Wissenkerke naar Kamperland, Bjj het Veerse Meer werd uitge stapt en besteeg het gezelschap 4 4»k' -Va TT riÊB de trappen om de afsluitdam met Walcheren te bezichtigen. Hierop werd weder in de bus sen plaats genomen en over de afsluitdam werd via Vrouwen polder, Oranjezon naar Domburg gereden, alwaar in het Badpavil joen een koffiemaaltijd de reis genoten wachtte, na afloop waar van de boulevard werd bezocht en de Noordzee aanschouwd. Thans werd naar Middelburg gereden om via het Molenwater naar de boulevard te Vlissingen te rijden om vervolgens met de veerboot VlissingenBreskens weer de Zeeuws-Vlaamse bodem te bereiken. Een rondrit door West Zeeuws-Vlaanderen volgde en werd te Cadzand wederom een koffiemaaltijd gebruikt. Daarna werd voor de laatste rit naar Oost Zeeuws-Vlaanderen ingestapt om via IJzendijke, Hoek. Terneuzen, Sluiskil naar Axel te rijden om te klokslag 8 uur weder Zaamslag te bereiken. Bij aankomst in de Axelse- straat stond „De Volharding" ge reed om het gezelschap onder het spelen van marsmuziek naar de Markt te begeleiden. Op het pui van het gemeente huis bracht de heer J. C. Kaijser, die reeds 16 maal het jaarlijks uitstapje heeft medegemaakt, na mens de bejaarden het bestuur van de Oranjevereniging dank voor deze mooie tocht, waarvan allen hebben genoten, evenals aan „De Volharding" voor de muzika le verwelkoming. De ere-voorzitter der Oranje vereniging, burgemeester H. D. Trimpe, die reeds 11 maal zijn bejaarde ingezetenen op hun jaarlijks uitstapje vergezelde, zeide dat deze tocht weer uitste kend was geslaagd en nog lang in herinnering zal blijven. De voorzitter der Oranjevereni ging, de heer C. A. de Kraker, die steeds deze blijde reis mee maakte, bracht hierop dank aan alle ingezetenen, die door hun bij drage het mogelijk hebben ge maakt dat ook dit jaar de be jaarden van Zaamslag een aller genoeglijkste dag hebben gehad. Tevens bracht hij dank aan „De Volharding" die wederom pre sent was om het gezelschap bij aankomst te begroeten en te be geleiden. Ook de secretaris van de Oran jevereniging, de heer J. W. Ku- see, en de penningmeester, de heer W. van Vessem.. werden in de dank betrokken wegens het vele werk door hen verricht vóór en tijdens het uitstapje, alsmede, de wijkzuster mej. Beukerman op wie tijdens het uitstapje geluk kig- geen beroep moest worden gedaan. Na alle toespraken volgde een driewerf hoera en toen tot besluit het muziekgezelschap de popu laire mars „Lang zullen ze le ven" liet horen, volgde dé ge bruikelijke rondedans, als slot van deze mooie dag. Succes voor „Veronica". De Koninklijke muziekvereni ging „Veronica" heeft, aangemoe digd door het succes op het on langs gehouden gewestelijk fede ratief concours, vorige zondag deelgenomen aan het te Berg- eyk gehouden concours vara de Nederlandse Federatie van Har monie- en Fanfaregezelschappen. In het daar verschenen gezel schap van muziekverenigingen uit Nederland heeft „Veronica" de vlag van West Zeeuws-Vlaan deren hoog gehouden en de Zuid- zandse muzikanten zagen hun moeite van deze reis bestond met het hoogste aantal punten van alle deelnemers, n.l. 110, waar door zij een eerste- prijs met lof van de jury verwierf. „Veronica" kwam op dit concours wederom uit in de aftteling Uitmuntend heid Fanfare. v IBR Voor de aanschaffirigs- en installatiekosten van een Centrale Ver warming kunt u bij de N.H.M. een Persoonlijke Lening aangaan. Aantrekkelijke voorwaarden: *5% rente over het bedrag dat aan het begin van elk jaar uitstaat duur van de lening en aflossingen in overleg te regelen e in geval van overlijden vervalt de resterende schuld; familieleden of erfgenamen worden hiervoor dus niet aan sprakelijk gesteld. Vraagt gratis toezending I1; van de folder CV-PL. Hoofdkantoor: Amsterdam, Vijzelstraat 32 DE SPORTTOTO Het totaal prijzenbedrag in de sporttoto van zondag 24 juni bedroeg 118.603 gulden, waarvan voor de eerste prijs beschikbaar was ƒ71.161,80. De eerste prijs wordt verdeeld onder 16 deel nemers, die allen 13 punten hadden. Elk van hen ontvangt netto een bedrag van 3.780,46. Van het voor tfe tweede prijs beschikbare bedrag (ƒ47.441,20) kwamen 147 deelnemers in aan merking, waarbij één met twee kolommen. Zij ontvangen ieder ongeveer 300 gulden. Ieder jaar op een dag in juni worden de straten van het Ita liaanse stadje Genzano bedekt met bloemenmozaïeken ter ere van de schutspatroon van de stad. In de vroege morgen liegin- nen honderden mensen, die de kunst van het bloemen schikken bij overlevering hebben geleerd, met het maken van bloemenmo zaïeken op de straten, waarlangs in de avonduren een processie naar de kerk trekt. Be foto toont de hoofdstraat van Genzano bedekt met bloemen in velerlei kleuren. Op de achter grond de Dom. 40) Nadruk verboden. 32 187 224 98 1 De strijd om de eerste en de tweede prijs was hier uitermate spannend. De Zuidlandschool en de R. K. jongensschool eindigden gelijk, zodat het lot moest beslis sen. De twaalf van de Zuidland school, die deze gelijke stand en daarmee de eindoverwinning be reikten door een 45—4 zege in de laatste wedstrijd tegen Zaamslag, waren: Marien Meijer, Kees van Boven, Joh. Geelhoedt, Piet Jan sen, Jan van Aalst, Jan Maas, Piet Blok, Jan Geelhoedt, Eddy van Dixhoorn, Henk de Bruijne, Henk Mos en Rudy Simpelaar. Vijf uur was al gepasseerd, toen onder luid hoera-geroep de medaljes aan de winnende ploe gen werden uitgereikt. De commissie mag, ondanks de minder prettige weersomstandig heden op een geslaagde dag terugzien. HEDEN TERNEUZEN Luxor-Theater, 8 uur: „The big country". MORGEN TERNEUZENTerrein v.v. Terneuzen, 7 u.: H.S.V.—H.K.C. S.C. De MeijerAtoomboys. Dan neemt hij een besluit. Hij zal mevrouw Judge zijn veront schuldigingen gaan aanbieden, daarna zich bij de politie melden. Spreekt hij de waarheid of is dit een listig verzonnen, open hartig lijkend verhaal? Devlin verklaart, dat hij sir John nooit tevoren ontmoette en geen enkel motief had om hem kwaad te doen. Natuurlijk was hij wat driftig geweest toen hij het huis binnendrong, maar hij had geen andere bedoeling dan Judge een hartig woordje te zeg gen, nu hij zich blijkbaar te goed achtte voor de broer van een man, die veel voor hem gedaan had in zijn moeilijke tijden. „Hij had ermee kunnen vol staan te vertellen dat hij werd afgewezen en toen wegging," zegt Lund peinzend tegen Puck. „De voetsporen, die we vonden bij het balkon en waar gipsaf drukken van werden gemaakt, zouden hem dan hebben verra den. Heeft hij zoiets gevreesd en het zekere voor het onzekere ge kozen? Het verhaal maakt zo n eerlijke indruk. Bijna te eerlijk om waar te zijn." De kwestie Devlin heeft in druk gemaakt op de inspecteur. Hij voelt zich op een keerpunt gekomen in deze zaak. Er ligt een nieuwe weg voor hem, maar hij kan die niet onderscheiden, het is alles te donker en verward. Aan Devlins plotselinge verschij ning was een dramatisch effect Door WILLY CORSAR1 - verbonden, hoewel ook het komi sche niet ontbrak, want nauwe lijks was hij zijn verklaring be gonnen, of Joseph, zijn illustre voorbeeld ditmaal totaal verge tende, stormde binnen en stootte uit, dat „er nog zo een was"! De situatie van Robert Silengo, ver momd als de „scheve man", tegenover de niets begrijpende werkelijk scheve man, had iets van een kluchtspel. Maar voor Lund zat er een wrang smaakje aan de humor van het geval. De mysterieuze Roger Devlin bezorgt hem slapeloze nachten. Hij heeft dezelfde sensatie, die men koesteren kan tegenover telepathen en helderzienden, naar wier verrichtingen men staart met het sterke vermoeden dat men voor de gek wordt gehouden, terwijl men toch nog niet be grijpt hóe. In weerwil dat Devlin ook op hem een gunstige indruk maakte in de aanvang, is hij wan trouwend tegenover hem. Voor een deel komt dat door Kiliaans merkwaardige houding, zijn op vallende schrik bij Devlins bin nenkomst, weliswaar dadelijk weer verborgen achter zijn ge wone onverschilligheid, maar toch te duidelijk gebleken dan dat het Lund kon ontgaan. Van dat moment af was Lund al overtuigd, dat er iets niet klopt met de sympathieke, arge loze Roger Devlin, die het feit, dat er een geheimzinnige „sche ve man" in verband met de moorden wordt genoemd, schijnt te beschouwen als een merk waardig toeval, met al de onbe vreesdheid van het goede ge weten. Lund vermoedt, dat hij een grotere en minder onschuldige rol speelt in dit alles, dan hij nu voorgeeft. Tjako Kiliaan was de jeugdvriend van Judge en diens vertrouwde. Hij moet iets weten in verband met deze man, dat zijn komst hem zo verschrikte. Iets dat wellicht ver weg ligt in het verleden. Want Devlin is inder daad het wordt spoedig genoeg vastgesteld een jaar geleden naar Engeland teruggekeerd, na een afwezigheid van bijna twin tig jaren. Maar ongeveer een jaar geleden zijn ook de bedrei gingen begonnen, gevolgd door de aanslag en al de rest. Dat zowel Judge als Kiliaan bevreesd waren, heeft Kiliaan zelf verraden toen hij vertelde, dat ze altijd gewapend waren ge weest sinds de aanslag. Wellicht staat dat, dat hen bang maakte, in verband met de broer van Ro ger Devlin, de jaren geleden ge storven Charles. Was de hele ge schiedenis, nu zo argeloos voor gesteld, eigenlijk een poging tot chantage? Wist Roger iets, via zijn broer of in verband met zijn broer, waardoor hij macht had over Judge en misschien ook over Kiliaan? Als Lund deze gedachten uit tegenover Dirkhof, verzinkt de commissaris in gedachten. „Je gelooft dus, dat Judge en Kiliaan iets op hun geweten had den in verband met die Charles Devlin en dat Roger zich wilde wreken daarover of hen geld wilde- afpersen?" „Ja. Het kan ook zijn dat Ki liaan er niets mee te maken had, maar wist dat zijn vriend reden had bang te zijn voor Roger Dev lin. Maar het komt me voor, dat hij dan nu geen reden meer zou hebben hem te sparen en ons alles zou vertellen." „Tenzij het Anja is, die hij wil sparen," zegt Dirkhof peinzend. Volkomen bij verrassing heeft de Belgische tourdebutant Willy van den Berghen woensdagmid dag in Le Havre zijn eerste étap- pooverwinning behaald. In de eindsprint versloeg de Belg o.m. de sterke Italiaan Dino Bruni, die tweede werd. Na een kleine honderd kilome ter kwam de beslissende ontsnap ping. Manzoni sprong weg en kort daarop voegden zich Van den Berghen, De Boevere, Bruni, Lebaubo en Wolfshohl bij hem. De „groten" hielden zich over het algemeen opvallend rustig en slechts bescheiden geklasseerde renners poogden de kloof tussen het peloton en de vluchtelingen te overbruggen. Toen Guido Car lesi. de sterke Italiaan, het pelo ton achter zich wilde laten wer den de „azen" plotseling actief, waarna Carlesi zijn poging wijse lijk opgaf. De Boevere viel later ten ge volge van een lekke band op de hoofdmacht terug. In de laatste fase van de strijd poogde Lebau- bo nog uit het kopgroepje weg te springen doch dat gelukte niet, zocfat de eindsprint de winnaar moest aanwijzen. De uitslag luidde: I. Van den Berghen (B.) 4.51.17 met bonificatie 4.50.17 1 2. Bruni (It.) 4.51.17 met bonificatie 4.50.47 „U bedoelt, dat er in het ver leden van haar man iets kan zijn geweest, dat haar ook nu nog diep kan kwetsen?" „Niet onmogelijk." Maar Kiliaan ontkent hardnek kig, als de commissaris hem er naar vraagt, Charles of Roger Devlin ooit te hebben gekend of Judge over hen te hebben horen spreken. „Die vriendschap tussen John en Charles Devlin heeft bestaan in de tijd, toen we elkaar uit het oog hadden verloren,"' zegt hij kalm. Lund woont het onderhoud bij. Hij slaat de ander gade. Totnog toe had hij een onberedeneerde sympathie voor Kiliaan. Nu mengt zich echter in dat gevoel ■hetzelfde vage wantrouwen dat Roger Devlin hem inboezemt. Hij is ervan overtuigd, dat Kiliaan iets verbergt. „Het kan me razend maken als ik dat voel. Dan zou ik het wel uit hem willen schudden", zegt hij op een avond tegen Puck. Ze kijkt hem nadenkend aan. „Maar geloof je niet, dat hij het wel zou zeggen als hij iets wist ten laste van Devlin? Hij moet er toch naar verlangen zijn vriend te wreken? En als hij werkelijk bang is voor Devlin, moet het juist zijn innigste wens zijn dat jullie hem arresteert!" „Je vergeet, dat Devlin dan misschien zal loslaten wat hij weet." „Zou dat dan zoiets ernstigs kunnen zijn? Judge had een uit stekende naam..." „Dat hebben zoveel mensen, die niet deugen of dingen verber gen uit hun verleden, waar je van zou staan te kijken," meent Lund. „Er moet een reden zijn waarom Kiliaan zo verschrikt was toen Devlin verscheen. Of hij herkende hem, óf Devlin lijkt op zijn broer. Maar ik voel het in al m'n zenuwen dat er een band is tussen Devlin en Kiliaan". (Wordt vervolgd.) 3. Wolfshohl (Did.) z.t. 4. Manzoni. (It.) z.t. 5. Lebaube (Fr.) z.t. 6. Rudi Altig (Did.) 4.53.32 7. Melckenbeeck (B.) z.t. 8. Galvanin. (It.) z.t. 9. De Cabooter (B.) z.t. 10. Graczyk Fr.) z.t. 11. Van Aerde (B. z.t. 12. Miniori (ID z.t. 13. Viot (Fr.) z.t. 14. Carlesi Ht.i z.t. 15. Vannitsen (B.) z.t. 16. Gainche (Fr.) z.t. 17. Magnani (It. z.t. 18. niet bekend 19. Doom (B.) z.t. 20. Sorgeloos B. z.t. 40. Piet van Est i NecL) z.t. 53. Geldermans (Ned.ï z.t. 57. Van Looy (B. z.t. 63. Baldini (11.) z.t. 66. Anquetil Fr.) z.t. 67'. Stolker (Ned.) z.t. 70. Nencini It.) z.t. 89. Zilverberg i Ned. z.t. 112. Maliepaard (Ned. 4.53.43 123. Enthoven (Ned.) z.t. Algemeen klassement. 1. Altig (Did.) 21 u~ 10 min. 45 sec. 2. Darrigade (Fr.) 21.11.20 3. Van Looy (B.) 21.12.14 4. Planckaert B. i z.t. 5. Simpson G.B.2112.39 6. Anquetil (Fr.) 21.12.45 7. Geldermans (Ned.) z.t. 8. Stolker (Ned. i z.t. 9. Junkermann (Did.21.12.43 I.0. Ronehini (It.) 2112.56 II. Suarez (Sp.) z.t. 12. Piet van Est iNed.) 21..13.06 13. Carles! (It.) 21.13.0S 14. Daems (B.t z.t. 15. Balöini (It.) 21.13.15 16. Hoevenaers (B.) 21.13.19 17. Otano (Sp.) 21.13.33 18. Gilbert Desmet (B.) 21.13.47 19. Anglade (Fr.) 21.14.00 20. Stablinski (Fr.) 21.14.33 24. Nencini (It.) 21.14.53 25. Gaul (Lux.) 21.17.15 38. Maliepaard (Ned.) 21.21.01 55. Zilverberg (Ned.) 21.23.47 105. Enthoven (Ned. 21.42.20 De prijs voor de strijdlustigste renner ging naar Manzoni (It.). André Darrigade, die door een val op 2 km van de finish zijn groene trui aan Altig verspeelde, kreeg de premie voor de groot ste pechvogel. V erzoekplatenprogramma wereldomroep via draadomroep De draadomroep in ons land zal voortaan het speciale ver- zoekplatenprogramma voor Nederlandse militairen in Nieuw- Guinea van radio Nederland Wereldomroep op zijn derde lijn doorgeven. Dit programma zal dagelijks. Ook des zondags, te beluisteren zijn. Dit gebeurt op hetzelfde tijdstip dat de Wereldomroep het programma uitzendt, name lijk om 13.15 uur Nederlandse tijd. Het besluit om het verzoek- platenprogramma via de draad omroep door te geven is geno men op grond van de grote be langstelling welke er ook in Nederland zelf voor bestaat. Intussen blijven de brieven met aanvragen voor platen van familie, verwanten, vrienden en kennissen bij radio Nederland Wereldomroep binnenstromen. Er zijn thans reeds 2000 aan vragen ontvangen.

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 2