ERMAST jrkoeken ig 1962 VOORJAARSBEURS BOUW- EN TRANSPORTBEURS Meer dan 3 miljard! KARL MAY POCKETS RA» Binnenlands nieuws Voorzorgen in Parijs anbieding t 12 13 14 20 BEURSO VERZICHT Boekhandel VAN DE SANDE Zaterdag 10 maart 1962 Paginï ,les met Opel Rekord Volkswagen Vrachtwagen rhuur zonder chauffeur ixibedrijf nieuwe Pontiac SANITAIR Guequïerre rweel's Ijzerhandel ANTOOR LEROUX 75 cent 's BAKKERIJ ankwerkers «HAVEE» LLECTIE UW I IS Verruiming van het onbesmette gebied met mond- en klauwzeer Coöp. Boerenleenbank «Terneuzen» RAIFFEISENBANK DE BESCHIETING AAN DE ALGERIJNS- TUNESISCHE GRENS AANSLAGEN IN ALGERIE CUBA ^SSlli 12. Voor al Uw BADKAMERS DOUCHE'S WASTAFELS CLOSETS Loodgietersbedrjj f Nieuwediepstraaf 89 Terncuzen - Tel. 3573 Tevens Uw adres voor Verbouwing of Nieuwbouw AXELSESTRAAT 151 01150-3328 - TERNEUZEN depot van KOGEL- EN ROLLAGERS -UZEN - Telefoon 2380 verzekeringen Hypotheken nd inlichtingen >ELÏGSTE adres voor HOBBYHUJB Nienwstraat 15 N 2252 - TERNEUZEN ffliiwiwmiHwiimwii BATONS a 68 cent 1RTJES JOTJES E: 95 cent 319? - TERNEUZEN illlM«MIII'lirilllllllMWI||| GD: - TERNEUZEN 3033. 78 ct por rol TERNEUZEN 1 MAANDAG MAART DINSDAG MAART WOENSDAG MAART MAANDAG MAART DINSDAG MAART Vredcnhurg en Creesefaan: Artikelen voor huishoudelijk en persoonlijk gebruik. Geopend Y<m P-tB 'JUT Crocselaan: Bouw- en Intern transport - Uitrustingen voor industrie en openbare diensten AARDBEIEN AANGEVOERD Op de veiling te Zaltbommel zijn gistermorgen de eerste aard beien aangevoerd. Een plaatse lijk voorbeeldbedrijf bracht deze primeurdrie kas-aarü- beien, waarvoor per stuk ƒ2,80 werd betaald. LEEUWEN OP DE VOORJAARSBEURS Op het buitenterrein van de Jaarbeurs aan de Croeselaan in Utrecht zullen de beursbezoekers volgende week niet louter en al leen bouw- en transportmachines aantreffen. Midden tussen al deze stalen monsters komt name lijk een kooi met twee leeuwen tö staan De Jaarbeurs is echt niet van plan om van de voorjaarsmani festatie een soort circus te ma ken. Maar in dit uitzonderings geval gaf zij volmondig toestem ming voor het „exposeren" van de wilde dieren. De Rotterdamse firma Zeeven- hooven en Co., die machines im porteert, heeft in de afgelopen weken haar cliëntèle voorbereid op een noviteit: de leeuw. In dit geval een nieuwe dragline van enorme afmetingen, die een plaats zou krijgen op de komen de voorjaarsbeurs. Het gevaarte zou uit Engeland worden geïm porteerd, maar tengevolge van een staking kan het niet op tijd in Utrecht zijn. De heer Zeevenhooven wilde zijn klanten echter niet teleur stellen. Een leeuw zou en moest er komen. Hij zocht zijn toe vlucht bij het Amersfoortse die renpark, dat met veel begrip voor de situatie twee leeuwen af stond om de dragline te „ver tegenwoordigen". Er komt een oppasser mee om de dieren te verzorgen. De Jaarbeursmensen vinden het allemaal prachtig. Men is er van overtuigd, dat de nachtwa kers tijdens deze beurs op het Croeselaanterrein geen al te zwa re taak zullen hebben BRAND OP TANKSCHIP. Eén dode. Bij een brand aan boord van de Noorse tanker „Greta", die voor rèparatiewerkzaamheden bij de N.D.S.M. te Amsterdam lag, is vrijdagmiddag de 41-jarige classificeerder B. Majoor om het leven gekomen. De brand ont stond in het ketelhuis van de „Greta'' kort nadat het schip van het dok naar de proefpaal was „verhaald". Tijdens deze korte tocht sprong een olieleiding, juist op het moment waarop de classi ficeerder er met een brandende fakkel langs liep. Er bevond zich toen nog slechts één andere werkman in het ketelhuis, een Noors bemanningslid. Deze wist ii og tijdig naar buiten te vluch ten en liep slechts lichte brand wonden op. De classificeerder is waar schijnlijk door verstikking om het leven gekomen. Hij was in dienst van de N.V. Maatschappij voor scheepsonderhoudswerk- zaamheden A. K. Meij. De heer Majoor was gehuwd en vader van twee kinderen. Een gelukkige omstandigheid was dat het ongeluk juist tijdens de schafttijd van hei personeel gebeurde. Anders zouden er wel licht veel meer werklieden in het ketelhuis zijn geweest. De brand weer, die met twee motorspuit- wagens en de motorspuitboot „Jason" was uitgerukt, heeft de brand spoedig met schuimblus apparaten gedoofd. De tanker „Greta" heeft onge veer vijf weken bij de N.D.S.M. gelegen. De machines van het schjp zijn daar omgebouwd voor het gebruik van zware olie. De „Greta'' zou vandaag uit Amster dam vertrekken. AARDBEI BRACHT ƒ600 OP Op de veiling te Geldermalsen is vrijdagmiddag een kas-aardbei aangevoerd, die bij opbod werd verkocht. De eindopbrengst, 600, komt ten goede aan het Koningin Wilhelminafonds voor de kankerbestrijding. BROMFIETSER VERONGELUKT De 59-jarige caféhouder-vee handelaar S. van Laar uit Maars- hergen is vrijdagmorgen, toen hij op zijn bromfiets de Sta tionsweg in Woudenberg over stak, door een bestelauto ge grepen. Hij werd op slag ge- Jood. De heer Van Laar kwam van het rijwielpad, dat naast de Stationsweg ligt en wilde over steken naar een huis aan de overzijde. AÏ'PERSINGSPOGINGEN IN AMSTERDAM Uit het door de Amsterdamse politie ingestelde onderzoek in de zaak betreffende een poging tot afpersing van geld van de Amsterdamse zakenman H. Ta bak, is gebleken dat nog meer Amsterdammers op gelijke wijze telefonisch zijn benaderd. Daar bij deed de afperser het even eens voorkomen alsof hij dc ge heime Franse organisatie O.A.S. in ons land vertegenwoordigd. Enkele van deze „nieuwe slacht offers" zijn inmiddels bij de po litie bekend. Eén ervan zou de opdracht hebben gekregen ƒ50.000 af te dragen. De politie wil nu graag weten of er wellicht nog meer Amster dammers zijn die op gelijke wijze als de heer Tabak, al of niet met de naam O.A.S., zijn benaderd. Zij verzoekt diegenen, die zich nog niet bekend maak ten, dit alsnog te doen, duiker verdronken In een bouwput nabij het Kra- lingseveer is vrijdagmorgen rond half elf de 21-jarige duiker C. M. P. Kraus uit Oudenbosch verdronken. De man was werkzaam bij de verbindingsweg tussen de Alge- rabrug en de Van Brienenoord- brug. Vermoedelijk heeft hij een emmer water willen putten uit de bouwput, die 30 meter breed, 40 meter lang en 6 meter diep is. Plotseling hoorde men hulpgeroep en bleek K. in de put te liggen. Zijn collega A. An- raat uit Oud Karspel dook hem na en slaagde er - de man op de wal te breng Daar zonk K. bewusteloos in eikaar. Hij is, terwijl kunstmatige ademhaling werd toegepast, naar het haven ziekenhuis in Rotterdam ver voerd, maar bleek onderweg te zijn overleden. technische storing oorzaak van dodelijke val uit tram Het dodelijke ongeluk dat don derdagavond rond half zes de 55-jarige mevrouw R. Terwengel uit Amsterdam op het 'sGrave- zandeplein in de hoofdstad over kwam, toen zij uit een rijdende tram van lijn 3 viel, is volgens de politie te wijten aan een technische storing. Zoals be kend stond mevrouw Terwengel achter in de wagen, die zeer vol was, tegen één der toegangs deuren. In de scherpe bocht op het plein klapte de deur plotse ling open en viel zij op straat. De bewuste tram werd na het gebeurde door de politie in be slag genomen. Het ingestelde onderzoek wees uit dat de zeke ring, die het opengaan der deu ren tijdens de rit moet verhinde ren, was doorgebrand. Toen mevr. Terwengel tegen de deu ren ging leunen vlogen ze open met het noodlottige gevolg. De politie is van mening dat hier niet van schuld kan wor den gesproken; zij wijst nog eens op de aanduiding, die in de trams is aangebracht, en die leunen"' et tegen de deuren twee doden bij verkeersongeval de tindhovense weg bij Weert zijn vrijdagmorgen twee Duitse autos, een personenauto en een bestelauto, met elkaar in botsing gekomen. De 26-jarige bestuurder van de personenauto, die uit Bremen afkomstig was werd hierbij op slag gedood: dé bestuurder van de bestelauto overleed in het ziekenhuis waar heen hij zwaar gewond was Ge bracht. 5 Het ongeluk gebeurde toen de besteiauto uit de file ging en op de linkerbaan ging rijden, kenne- lijk omdat de bestuurder wilde zien of het mogelijk was een in- haalpoging te wagen. Nader wordt vernomen dat de bestuurder van de personenauto de 35-jarige heer R. Pfleger, af komstig uit Wiesbaden was. De bestelauto werd bestuurd door de 66-jarige J. H. Muller uit Würselen die na aankomst in het ziekenhuis is overleden. dodelijk ongeval Vrijdagmiddag omstreeks twaalf uur is de 15-jarige R. Visscher uit Bunnik door een vrachtwagen dodelijk aangere den. De jongen reed met een vriendje op de fiets, toen de vrachtwagen de beide jongens wilde passeren. De 15-jarige R. Visscher viel en kwam terecht onder een achterwiel van de auto. Bij aankomst in een zieken huis was de jongen reeds over leden. vrouw na val uit tram overleden Donderdagavond is de 55-jarige mevr. R. Terwengel uit Amster dam op het 's-Gravezandeplein in de hoofdstad uit een rijdende tram van lijn drie gevallen. Met een ernstige hoofdwond werd zij naar het O. L. V.-gast- huis overgebracht, waar zij bij aankomst reeds was overleden. Het ongeluk gebeurde omstreeks half zes. De tram was zeer vol. Mevr. Terwengel stond achter in de wagen tegen één der toegangs deuren. In de scherpe bocht op het plein klapte de deur plotse ling open. Reeds eerder is een dergelijk ongeluk met een gelede tram in Amsterdam gebeurd. .Toen yiel een bejaarde man uit een tram nadat een deur was opengeklapt, eveneens in een bocht. oude boerderij uitgebrand Dondredagmorgenn is een oude boerderij aan de Reewal in Gou da, bestaande uit twee woonhui- zenn geheel i, de as gelegd. De brand is vermoedelijk ontstaan dgor een mankement aan de schoorsteen. De boerderij werd bewgond door twee bejaarde echtparen. Omwonende en voorbijgangers wisten een gedeelte van het huis raad te redden. De eigenaar van beide woningen was slechts voor een laag bedrag verzeverd. vrouw door bus aangereden en gedood Donderdagavond is op de pro vinciale weg naar Alkmaar de 66-jarige mevrouw B. Kors door een bus aangereden en gedood. De vrouw is plotsling de weg overgestoken. jongetje gestikt Het bijna éénjarig zoontje van de familie W van der Wal te Bergum is donderdagmiddag ge stikt toen hij met het koordje van zijn truitje bleef zitten tus sen een scharnier van het loop rek. kindje in teil verdronken Vrijdagmiddag is het anderhalf jaar oude zoontje van de land bouwer J. Piels te Rossum ver dronken in een wasteil, die op het erf van de boerderij stond. Het kind, dat voor het eerst bui ten speelde, is in de met water gevulde teil gevallen zonder dat iemand op de boerderij het be merkte. Broertjes en zusjes ont dekten het ongeval. Hoewel een gealarmeerde arts zeer snel ter plaatse was, mocht kunstmatige ademhaling niet baten. Ook in het dichtstbijzijnde ziekenhuis kon men de levensgeesten niet meer opwekken. matroos na val uit trein overleden Vrijdagmiddag is in het zie kenhuis „Ope Dei" in Woerden overleden de 19-jarige matroos F. Hoekzema uit Groningen, die donderdag uit de trein Utrecht- Gouda is gevallen. Donderdag morgen omstreeks half elf ont dekte men, toen de trein in Gouda aankwam, dat een deur van één der compartimenten open stond. De spoorwegbeamb ten vermoedden een ongeval en zij gelastten een „baanschouw". De machinist van de tegen- trein Gouda—Woerden, ontdek te de matroos langs de spoor baan. Hij liet de trein stoppen. De jonge man bleek zeer ernstig gewond te zijn. Een arts ver leende eerste hulp, waarna het slachtoffer per trein naar het ziekenhuis in Woerden werd vervoerd. licht verdeeld Het Damrak heeft gisteren de beursweek afgesloten met een bij de opening licht verdeelde stemming voor de internationa le waarden. De handel was kalm. Alleen in de Philipshoek was sprake van enige activiteit. Later op de middag begon ook Hoogovens zich te roeren. Het koersverloop van de Philipsaan- delen is de laatste 24 uur gril lig geweest. Donderdag daalde Philips, inclusief de handel in het avondeffectenverkeer, circa 36 punten tot 1020. Gistermor gen werd als laagste koers 1014 genoteerd. De officiële beurs opende op 1028, tegen een voor gaande slotkoers van lOilVs. Het aanbod van het buitenland werd goed opgenomen, zodat de koers gistermiddag niet noe menswaardig verder inzakte. De vorige week werden de Philips- aandelen tegen sterk oplopende koersen verkocht op geruchten van een aanstaande in aandelen converteerbare obligatielening. Begin deze week werd deze koersstijging verder voortgezet. Donderdag en gisteren onder ging dit fonds 'n gevoelige koers- reactie op de, aldus de beurs, te verwachten lagere cijfers, die binnenkort door het Philipscon- cern zullen worden bekendge maakt. AKU was prijshoudend, Kon. Olies goed prijshoudend na een iets lagere opening ter wijl Unilevers een Va gld. lager noteerden op 186,50. Hoogovens zetten vast in op 826, plus 6 pun ten. Plotseling kwam er voor dit fonds lokale belangstelling waardoor de koers opliep tot 832. Het fonds verliet de markt op circa 830. Speciale redenen voor deze kooplust waren niet te achterhalen. Wall Street gaf donderdag, na de lusteloze stemming van de voorgaande dagen, een flink koersherstel te zien. Dit gaf het Damrak gisteren toch de nodige moed om niet tot verkopen over te gaan (de verkopen in de Phi- iipshoek waren voor rekening van het buitenland). De West- duitse beurzen veranderden gis teren niet veel. Vergeleken met de slotkoers Inn-r Dh°rige week vrijdag ver- deze beursweek circa 10, AKU 7, terwijl Hoog- SJankzij de stlJgW van gis eren, circa 4 punten ver beterden. Kon. Olie ruim 4 en Unilevers ruim een gulden lager n de scheepvaarthoek was het uiterst kalm. De koersen gaven naar beide zijden weinig verandering te zien, In de cul tuursector waren certificaten Deli in herstel. Amsterdam Rub bers een puntje hoger. Staats fondsen aangeboden in een stille markt. De stemming op de overige beleggingsmarkt was een weinig gedrukt. In de lokale afdelingen was de handel van geringe omvang. Van der Grinten was deze week de grote verliezer met circa 70 punten tot 1605. Aandelen Pal- the werden 30 punten lager ge laten op 150, tegen een laatstge- dane koers op 193. Dit forse koersverlies wordt veroorzaakt door de zeer teleurstellende resultaten van dit bedrijf. Lijm Delft" iets lager op het divi dend van 7 procent in contanten tegen 6 procent in agio-aandelen het vorige jaar. Int. conc. Industrie Scheepvaart Banken Handel, etc. Algemeen BEURSINDICES 7/3 8/3 9/3 592.18 587.34 586.28 392.90 390.36 389.52 179.73 179.07 179.73 260.66 261.00 260.83 170.36 169.70 169.80 430.00 427.00 426.35 nabeurskoersen. AKU: (399%) Kon. Olie: 138.80—139.60 slot 138.90 (139.10) Philips: 1007—1012 slot 1007 (1021V3) Unilever: 185.50 gb—186.70 gl slot 185.90 (186.10) Hoogovens: (8291/:) advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel dend in Amsterdam, zijn verge leken met gisteren onveranderd gebleven. De directeur van de veeartsenijij kundige dienst heeft het Land van Maes en Waal en het Rijk van Nijmegen ten westen van het Maas-Waal-kanaal met in gang van 9 maart 1962, vrij van mond- en klauwzeer verklaard. Adv) 3.000.000.000,—) Dat is het totaal spaartegoed bij de boerenleen banken, aangesloten bij de Coöp. Centrale Raif- feisenbank te Utrecht. Ruim drie miljard gul den. Ook U kunt profiteren van de gunstige voorwaarden. Er ligt een spaarboekje voor U klaar bij de Walstraat 7 TERNEUZEN Noordstraat 6 AXEL Op het dak van het ministerie van Binnenlandse Zaken, op een honderd meter afstand van de officiële ambtswoning van presi dent De Gaulle gelegen, zijn zware machinegeweren geplaatst. Volgens een ambtenaar van dit ministerie om de telexverbindin gen der regering tegen moge lijke luchtaanvallen te bescher men. De woordvoerder ontken de, dat de maatregel bedoeld zou zijn om het presidentiële verblijf tegen luchtaanvallen te beschermen. Franse jachtvliegtuigen zijn vrijdag in actie gekomen tegen Algerijnse opstandelingen, die sinds drie dagen van Tunesisch gebied uit met mortieren en automatische wapens de onder elektrische stroom staande ver sperring langs de Algerijns-Tu- nesische grens beschieten. Sinds het begin van de be schieting zijn aan Franse zijde twee militairen gedood en der tien gewond. Een Frans jacht vliegtuig werd getroffen, doch de piloot wist zich in veiligheid te brengen. Franse patrouilles hebben de lijken van tien op standelingen gevonden en twee ernstig gewonden. Van de Mohammedaanse bur gerbevolking in het Algerijnse gebied van Koeif en La Croix werden acht mensen gedood en dertig gewond. Langs de versperring zijn on geveer 50.000 Franse militairen gelegerd. Volgens een in Algiers uitgegeven communiqué zal het plan om militairen uit dit ge bied naar de grote steden over te plaatsen met het oog op het komende bestand, niet worden gewijzigd. Deze maatregel vormt een on derdeel van uitgebreidere voor- zoTgen in de Franse hoofdstad. Naar de gevangenis van Tulle, waar ex-generaal Challe en an dere generaals, die bij de op stand in Algiers van april 1961 betrokken waren, gevangen wor den gehouden, zijn versterkin gen gezonden. De prefect van Parijs heeft meer oproerpolitie tot zijn be schikking gekregen, terwijl het aantal met geweren bewapende politiepatrouilles in de hoofd stad is uitgebreid. Ook de be waking van openbare gebouwen is versterkt, naar mate het uur van de wapenstilstand met de Algerijnse opstandelingen na dert. In het afgelopen etmaal wer den in Parijs 336.000 auto's op straat aangehouden en door zocht. In Zuid West-Frankrijk heb ben veiligheidstroepen bij raz zia's, gericht tegen de O.A.S., gisteren minstens 50 mensen vastgehouden. In dit deel van Frankrijk hebben vele Fransen uit Algerië zich opnieuw geves tigd. De prefect van politie in Al giers heeft bekendgemaakt, dat in de afgelopen weken 262 arres taties zijn verricht. Onder de arrestanten zijn 135 Europeanen. Het merendeel van de in hech tenis genomenen is naar Frank rijk overgebracht. Volgens „El Moedjahid" zal Frankrijk het recht hebben om nog vijf jaar troepen in drie plaatsen in de Sahara te legeren. Eén van deze plaatsen is Co- lomb Bechar, waar de Fransen hun kernwapenproeven hebben genomen. „Het verluidt echter dat aldaar geen nieuwe kern proef zal worden genomen, zon der dat tevoren overleg is ge pleegd met de Algerijnse autori teiten", aldus het dagblad der Algerijnse opstandelingen. „El Moedjahid" meldt tenslot te nog dat Frankrijk nog vijf tien jaar na de totstandkoming van een onafhankelijke Alge rijnse staat Mers El Kebir als marine- en luchtbasis zal mogen gebruiken. 1 Vrijdagmorgen vroeg werden] in Algiers reeds drie mensen j door aanslagen gedood en twee gewond. In de vroege ochtenduren kwa men al zes aanslagen met kneed- bommen voor, die grote schade aanrichtten. Later in de ochtend was het. aantal doden in Algiers opgelo pen tot vijf, van wie vier Euro peanen. Vorts werden vijf Euro-1 peanen gewond. In Blida' werd een voormalig lid van het Algerijnse huis van' afgevaardigden door een landge noot met twee revolverschoten' gedood. Ook in Oran viel een opleving; van het terrorisme waar te: nemen. Daar werden vrijdagmor gen reeds vijf aanslagen ge pleegd, waarbij een Algerijn werd gedood en vier andere per sonen gewond. De verenigde revolutionaire organisaties in Cuba (o.r.i.) hebben vrijdag bekendgemaakt dat een „nationale leiding" van 25 leden gevormd zal worden. Volgens de bekendmaking is dit „een grote stap naar de vorming van de verenigde partij van de socialistische revolutie". Premier Fidel Castro heeft in december aangekondigd dat hij' een eenheidsorganisatie ging I vormen, de „verenigde partij van Cuba's socialistische revo lutie". Het ledental zal, evenals dat van de Sowjetrussische communistische partij, beperkt blijven. Bovenaan de lijst staat Castro, zelf, met zijn broer Raoel, die minister voor de strijdkrachten' is, president Osvaldo Dorticos, clr. Ernesto Guevara, minister voor de industrie, en de com-, munistische theoreticus Roca. - - Jvi.. ■■•■'-ÏA F-/.'--.- S, ',.i Bij de herdenking van de sterfdag van Karl May nu een halve eeuw ge leden worden de beroemde werken van Karl May in hun authentieke vorm aan de Nederlandse lezer aangeboden. In de loop van de tjjd hebben bewerkers getracht van de Karl May-boeken jongensboeken te maken, hetgeen ze in feite slechts voor een klein deel zijn. Karl May heeft zijn boeken geschreven voor jong en oud. Aan deze opzet van de auteur doet deze Nederlandse vertaling recht weder varen. Deze nieuwe Karl May-vertaling laat de schoonheid van het origineel onaangetast. Door de samenwerking met het Karl May Verlag en de Karl May-deskundige dr. F. C. de Rooy is het mogelijk geworden de geest en de opvatting van de auteur zo juist mogelijk weer te geven. Aldus is een werk tot stand gekomen, dat honderdduizenden zullen verwelkomen, temeer daar het door de aantrekkelijke prijs binnen ieders bereik ligt. De Karl-May-Pockets verschijnen in 25 delen op het formaat van de Prisma- boeken. Elk deel zal 300 a 350 bladzijden tellen. Elke maand, te beginnen met april, verschijnen twee delen. Als eerste delen verschijnen: in april: 1. Winnetou, het grote opperhoofd 7. De schat in het Zilvermeer in mei: 2. Old Shatterhand 3. De zoon van de berejager lijst VAN titels 7. 8. 9. 10. 11. 13. 14. Winnetou, het grote opper hoofd Old Shatterhand De zoon van de berejager De zwarte mustang De oase in de LIano Esta- cado Het geheim van Old Sure- hand De schat in het Zilvermeer Winnetou en de goudzoe kers De oliekoning De rotsvesting in Sonora Winnetou bij de bedoeïenen De dood van Winnetou De boodschap van Winne tou Aan de Rio de la Plata 15. De koningin van de Gran Chaco 16. Kara Ben Nemsi, de held uit de woestijn 17. Door het woeste Koerdistan 18. Van Bagdad naar Instan- boel 19. In de rotskloven van de Bal kan 20. Door het land der Skipet a - ren 21. De bandiet der Albaanse bergen 22. Mensenjagers aan de Njjl 23. In het land van de mahdi 24. De laatste slavenjacht 25. De smokkelaars van de Tigris Er zijn drie mogelijkheden en drie prijzen: 1. de vooruitbetalingsprijs van 1,50 per deel, geldig tot 1 april 1962 2. de intekenprijs tegen betaling bij verschijnen van ƒ1,65 per deel, geldig tot nadere aankondiging 3. de afzonderlijke prijs per deel 1,75. u kunt reeds intekenen op de Karl May Pockets in NOORLSTRAAT 55-57 TERNEUZEN IH'

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 5