SNELF ds nieuws Bij de gezellig Brandende haard! Gemeenteraad van Hoek BEURSO VERZICHT RECHTSZAKEN POKKENPROCES MARKTBERICHTEN Bij de gezellig brandende baard vliegen de uren om en de lectuur wordt; alleen onderbroken voor een kop pittige Douwe Egberts koffie. Die eclit lekkere koffie, samengesteld uit de aller beste soorten, wordt op speciale wijze voor u gebrand... en is, door de grote vraag, altijd vers bij uw winkelier verkrijgbaar. Wilt u het D.E. Album BELGIË - LUXEMBURG thuisgestuurd krijgen? lekkere koffie... VERTICAAL OPSTIJGENDE STRAALJAGERS DE TOESTAND IN BRITS GUYANA KATANGA DE „IZVESTIA" OVER BERLIJN MOORDEN IN LONDEN h Deze woensdag dient in Mann heim een „pokkenproces" tegen de 42-jarige Heidelberger arts Josef Krump, aan wie dood dooi schuld en het veroorzaken var. lichamelijk letsel ten laste is ge legd omdat hij, op 5 decembei 1958 van een reis naar Indië en Ceylon aan pokken lijdend in Heidelberg teruggekeerd, daar achttien mensen besmette, van wie er twee zijn gestorven. Des tijds moesten 416 mensen, meest i contactpersonen en patiënten van de kliniek van dokter Krump. in quarantaine gehouden wor- den. De ouders van een van de ge storven pokkenpatiënten, de 26- jarige vrouwelijke dokter Maria Necas, hebben dokter Krump aangeklaagd en het openbaai ministerie heeft zich daarbij aan gesloten. Volgens de klagers heeft dok ter Krump destijds moeten we ten dat hij mogelijk aan pokken leed en zou hij de raad om zich te laten inenten voordat hij naai India ging in de wind geslagen hebben. Dit proces heeft, gezien de thans in Duitsland voorkomende pokkengevallen tengevolge van besmetting door reizigers uit Afrika en Azië, inmiddels zeei aan actualiteit gewonnen. In Parijs zijn maandag drie jongelui wegens het leggen var. kneedbommen door een krijgs raad tot zware straffen verooi deeld. Claude Rousseau en Fran t'ois Harnel kregen elk twaalf jaar. en Marc Seta tien jaar ge vangenisstraf. Hun was ook eer. poging tot brandstichting ten laste gelegd. GROTE PARTIJ OPIUM OP SCHIP GEVONDEN Ambtenaren van de douane hebben maandagavond omstreeks half zes aan boord van een Ne derlands zeeschip in het oostelijk havengebied' van Amsterdam twintig kilogram bereide opium in beslag genomen. Gisternacht werd de 45-jarige Chinese be diende H. X, in wiens hut de opium werd gevonden, aange houden. De Amsterdamse cen trale recherche heeft het onder zoek in deze zaak van de douane overgenomen. De opiumvoorzover bekend de grootste partij die ooit Neder land is binnengesmokkeld werd gevonden achter een schot in de hut van de Chinese be diende. Deze was op het moment dat de douaq^ een normaal on derzoek instelde niet aanwezig. Meteen werd contact opgenomen met de afdeling verdovende mid delen van de Amsterdamse cen trale recherche, die maandag avond in de buurt van het schip een oogje in het zeil hield. Om streeks twee uur 's nachts werd de Chinese bediende in de om geving van zijn schip gesigna leerd en aangehouden. De in beslag genomen opium (in 40 pakjes van elk een pond) heeft een groothandelswajarde (op de zwarte markt uiteraard) van 20.000, doch bij verkoop in kleine porties zou deze partij, zeker 60.000 hebben opgebracht DUBIEUZE FOTO'S EN LECTUUR IN BESLAG GENOMEN De Amsterdamse zedenpolitie heeft de 50-jarige zaakwaar neemster van een. tijdschriften- importbureau (Univers), mevr. G. A. M. W., en de 41-jarige filiaalhoudster van dit bedrijf, mevr. A. D., aangehouden nadat maandag bij dit bedrijf een grote hoeveelheid vermoedelijk pornografische foto's en lectuur in beslag was genomen. De eigenaar van dit bedrijf, de 37- jarige Eddy L. F. uit Zandvoort. die in Amsterdam, o.m. vijf tijd schriftzaken exploiteert, zit op het ogenblik wegens het ver spreiden van pornografische lectuur een gevangenisstraf uit- Hoewel F. tijdens -de behande ling van de laatste strafzaak tegen hem voor het gerechtshof to kennen gaf dat hij al zijn tijdschriftenzaken wil verkopen, was het de zedenpolitie in Am sterdam ter ore gekomen dat zich op zijn hoofdkantoor nog een grote voorraad vermoede lijk pornografische foto's be vond. Enkele daarvan werden vorige week aan de officier van Justitie getoond, die daarop op dracht gaf deze foto's in beslag te nemen. Gebleken zou zijn dat deze foto's ook werden ver handeld. Maandag deed de zedenpolitie een inval in het centrale magazijn aan de Ro zengracht, waar 36.000 dubieuze foto's in beslag werden geno men. Bovendien vond men in dit magazijn en in het filiaal aan de Kloveniersburgwal een 30-tal tijdschriften, enkele boek jes en enkele films, die vermoe delijk ook een pornografisch ka rakter dragen. Van de films Is inmiddels gebleken dat dit niet het geval is. Tot arrestatie van mevr. W- werd besloten omdat zij be drijfsleidster van het tijdschrif tenimportbureau is en geduren de de afwezigheid van directeur F. belast is geweest met de in koop en verkoop. Vorig ja31 juni werd bij dit bedrijf ook een grote partij pornografie (han delswaarde ruim ƒ55.000) in be slag genomen. Verheugende groei van de ge meente in het afgelopen jaar Tiidens de raadsvergadering, die 'maandagavond werd gehou- rien gaf burgemeester A. F. Hanssens te kennen, dat het ko mende jaar voor de gemeente Hoek een belangrijk jaar gaat worden. V or het eerst sedert lang is de emeente Hoek het afgelopen Taai in inwonertal vooruitge- aan De loop der bevolking was verheugend. Totaal was er een ermeerdering van de bevolking - t 14 personen. Ben van de meest belangrijke /aken zal ook in de toekomst zijn het steeds blijven activeren van bouwactiviteiten in de gemeente. Voorts sprak de voorzitter de hoop uit, uat men in nauwe sa menwerking met de omliggende meenten tot goede resultaten mocht komen, doch dat de eigen zelfstandigheid hierdoor niet zou worden aangetast. Hij hoopte dat 1962 voor de ge meente Hoek een goed jaar al worden en wenste de raads- eden persoonlijk ook alle goeds toe De heer D. Tollenaar bracht de burgemeester namens de raads- maen dank voor de goede wen den Op zijn beurt sprak hij goe de wensen uit voor de raadsvoor zitter. 'T H Ingekomen stukken en mede delingen Wethouder Jansen en 't raads lid Leunis waren beiden door iekte verhinderd de raadsverga dering bij te wonen. Onder de ingekomen stukken waren o.m. verschillende goed keuringen van eerder genomen raadsbesluiten. Ben rapport van het Juliana- iekenhuis te Terneuzen werd aanvaard, evenals de rekening en de begroting van de Stichting .Sehooltandverzorging. Voorts was er bij de stukken een uitnodiging aan de raadsle den gericht, 0m een voorlichtings dag betreffende de Waterleiding maatschappijen in Zeeland bij te wonen welke op 15 maart a.s. te Goes zal worden gehouden. De raad besloot een voorschot te verstrekken op de verhoging der salarissen van het gemeente- personeel over het le kwartaal 1962. De bezoldigingsverordening werd op verzoek van de minister van Binnenlandse Zaken gewij zigd. Een verzoek tot premie voor de verbetering van de woning beho rende bij het café Langestraat 12, ingediend door de firma Van Waes-Boodts, brouwerij te West- dorpe, ontmoette aanvankelijk felle tegenstand van verschillen de raadsleden. Men was van me ning, dat ook het café een bouw val is, en dit gelijktijdig met de woning verbeterd dient te wor den. In de vorige raadszitting was deze zaak al eens aangehouden. Thans was een tekening inge diend, waarin was aangegeven, dat ook de voorgevel van het café verbeterd zal worden. De heer Van der Peijl drong er op aan, dat B. en W. er nauw keurig op toe zullen zien, dat er geen bouwpremie wordt verleend voor de woning als ook het café, dat hij betitelde als een bouwval, niet verbeterd wordt. De heren Tollenaar en Ver gouwe stemden tegen het ver lenen van premie voor woning verbetering voor de woning van de firma Van WaesBoodts. Pre mie werd verleend voor het ver beteren van de woningen van de heren J. Dieleman, Langestraat 5, en C. P. van Hoeve, Noord straat 29, en voor de woning van de heer Hamelink, eveneens te Hoek. Een verzoek van de Chr. Kleu terschoolvereniging om het be schikbaar stellen van gelden voor verbetering van de school werd door de raad ingewilligd. Een voorstel van B. en W. om 3,40 per inwoner beschikbaar te stellen voor deelname aan de ge meenschappelijke regeling Afval waterleiding Zeeuws-Vlaanderen werd door B. en W. ingetrokken, daar men eerst meer wilde weten van de interne besprekingen over deze gemeenschappelijke rege ling. De heer Tollenaar vond het een enorm hoog bedrag dat Hoek jaarlijks voor deze waterleiding zal moeten voteren. Ook de heer Vergouwe vroeg zich af, welke rendementen er tegenover deze voor Hoek zeer grote uitgave staan. De Voorzitter stelde, dat het voornaamste doel is, op moderne wijze het vuile water kwijt te raken en hierdoor de mogelijk heid tot het aantrekken van in dustrieën te scheppen. De heer Vergouwe was van mening, dat het belang hierbij voor de gemeente Hoek maar ge ring is. Uiteindelijk werd het betreffen de voorstel ingetrokken om de raadsleden uitvoerig over de ge voerde besprekingen te kunnen informeren. De raad stelde vast, op voor stel van B. en W., dat er een her ziening van het uitbreidingsplan in de Oud-Westenrijkpalder in voorbereiding is. De heer J. Rouw te Terneuzen verzocht de raad om optie op alle bouwgronden langs de Provin ciale weg in het uitbreidingsplan. De Voorzitter zeide, dat B. en W. van mening zijn, dat het niet op de weg van de gemeente ligt om de ene aannemer te bevoor delen boven de ander. Ieder moet, indien hij daartoe in de ge legenheid is, kunnen bouwen te Hoek en het gaat niet aan alle te Hoek beschikbare bouwgrond in één hand te geven. De raad ging hiermede ten volle akkoord. De heer Van der Peijl infor meerde nog of de gemeente reeds de grond in het uitbreidingsplan in eigendom heeft. Uit het antwoord bleek, dat dit nog niet volledig het geval was. Rondvraag. De heer Vergouwe vroeg B. en W. voor het bouwrijp maken van gronden contact op te nemen met Rijkswaterstaat om ineens de be schikking te krijgen over vol doende grond om de bouwterrei nen op te hogen. B. en W. hadden al contact op genomen, doch er is thans nog geen kijk op, dat er grond voor liet ophogen van bouwterreinen van de werken langs het kanaal beschikbaar komt voor de ge meente Hoek. De heer Van der Peijl vroeg het Burgemeester Van Tien- hovenplein eens aan te leggen. Dit is thans nog een ware wilder nis. Het beplantingsplan is inmid dels al gereed gekomen, aldus de Voorzitter. Voorts vroeg de heer Van der Peijl andermaal de aandacht voor de belabberde toestand, waarin het wegdek van de St. Hubrechts- gang verkeert. De Voorzitter zegde toe dat hierin verbetering zal komen. Voorts informeerde spreker naar de verwarming in het bad huis. die juist in de koude perio de niet werkte, dit zeer ten on gerieve van de vele baders te Hoek. Tenslotte vroeg de heer Van der Peijl aan B. en W. het glas in het wachthuisje voor de bus te herstellen. De heer Tollenaar bracht on der de aandacht, dat door het zeer zware vrachtvervoer voor Rijkswaterstaat vele polderwegen volledig stukgereden worden. De Voorzitter heeft hierover reeds een onderhoud gehad met Rijkswaterstaat er) de toezegging ontvangen, dat alles, dat wordt stuk gereden, hersteld zal wor den. Daarna ging de raad over in besloten zitting, om verschillen de reclames tegen de straatbelas- ing te behandelen. VEEMARKT ROTTERDAM Rotterdam, 20 februari. Op de veemarkt te Rotterdam werden in totaal aangevoerd 3846 stuks vee, zijnde 325 vette koeien en ossen; 782 gebruiksvee; 450 vette kalveren; 195 graskalveren; 1916 nuchtere kalveren; 52 paar den; 8 veulens; 120 schapen of ammeren; 18 bokken of geiten. De noteringen waren als volgt; ,,Y.ette k°eien ƒ2,50—ƒ3,35; Cl U* kalveren 2,20—2,80; 'j^ k „Paarden 2'35—2,75, alles Graskalveren f250f450- Y.Y,C„htere .kalveren 120—160; Lammeren 'e f(5fl f j en melkkoeien -f L w, Vare koeien /600 j 84Uvaarzen f 62=5f Q9n Pinken J450-^of a^ peë HOOGOVENS EN AKU'S GEVRAAGD Het zijn gistermiddag de cer tificaten Hoogovens en de aan delen AKU geweest, die wat fleur aan de stemming voor de internationale waarden hebben gegeven. Genoemde stukken blijven gevraagd in de markt liggen. De koers van Hoogovens liep op van 825 tot 829. De vo rige soltkoers was 824 V'2. AKU's s-egen van 404 tot 408 bij een voorgaande slotkoers op 40212. De handel in beide hoeken was vrij regelmatig. Philips herstel de zich van, 960 tot 963. Dit was ook de voorgaande slotkoers. Kon. Olies liepen op van 133,80 tot J 134,00, doch verloren op deze prijs toch nog 50 cent. Unilevers stelden teleur op 186,60 188,30). Wall Street was maandag iets lager zodat van die zijde voor het Damrak geen enkele stimulans uitging. De West- duitse beurzen gaven gisteren geringe koersverliezen te zien met weinig zaken. In de scheepvaartaandelen werd weinig gehandeld. De koer sen schommelden rond het vo rige slotniveau. De daling in de cultuursector voor certificaten Deli van de voorgaande beurs- dagen zette zich gisteren verder voort. Op circa 160 verloor dit tonds gistermiddag 3 gulden. Het aanbod van lokale zijde kwam in een volslagen lege markt. In de staatsfondsenhoek ging nog wel het een en ander om bij een vaste stemming. Ook de rentespaarbrieven Bank voor Nederlandsche Gemeenten lagen hoger in de markt. Voor de aandelen in de lokale afdelingen blijft nog steedis grote belangstelling bestaart. Maandag werd in Bataafse Aan- v'ng Maa-tschappij nominaal lli.OUO omgezet. Deze stukken s ogen toen- 40 punten tot 440. Gisteren werd de koers iets agei geadviseerd. Wilton Feije- noord verhandelde maandag no minaal j 104.000 en aandelen 162 00°- De aan- mianrfoWalvlsvaart passeerden maandag, na een lange tijd, de eenmaal parikoers. in het be leggingsfonds ,,Robeco" werd voor ƒ1.104.250 omgezet. Toch klagen de hoeklieden van dit fonds omdat van de maandag ruim omgezette 22.000 stuks aan delen er slechts 200 stuks van in de hoek werden verhandeld. „Interunie" kreeg een hogere adviesprijs als gevolg van de dividendverhoging. Het hogere dividend van „Gevaerd' lokte geen kopers in de markt. Het fonds werd iets iager geadvi seerd. Vettewmkel 3i5 (3i0 bie den). Van Gelder iets hoger op emissiegeruchten. Merendeels waren de aandeien in de lokale afdelingen hoger. Banlcaanaeien wederom gevraagd. Nubeurskoersen AKU: 410—414 slot 414 (408%) Kon. Olie: 134.60—135.80 gl slot 135.7C (133.80) Philips: 965—973 gl slo: 972 (962'2) Unilever; 187.06—187.20 slot 187.20 (186.50) Hoogovens833836 slot 836 (830%) Beursindices 16/2 19/2 20/2 572.06 575.24 575.09 394.90 396.08 395.57 185.70 185.48 185.26 261.00 264.61 265.29 169.74 170.86 171.02 421.45 423.64 423.50 Kantfineren met van Ceta Bever Int. conc. Industrie Scheepvaart Banken Handel, etc. Algemeen Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel dend in Amsterdam, luiden Engelse pond 10.1310.23, Ca nadese dollar 3.413.46, Ameri kaanse dollar 3.593.63, Franse frank (100 72.60—73.10, Belgi sche frank (100) 7.24—7.29, Ita liaanse lire (10.000) 57.5059.50, Duitse mark (100) 90.2090.70, Zweedse kroon (100 69.75 70.75, Zwitserse frank (100) 33.5084.00, Deense kroon (100) 52.2053.20, Noorse kroon (100) 50.4051.40, Oostenrijkse schil ling (100) 14.0014.10, Portugese escudo (100) 12.5012.65, Spaan se peseta (100, gr. coup.) 5.95— 0.16. Vette koeien; iets stuk. Overzicht: meer aanvoer, flauwe handel' en prijzen als maandag; Vette kalve ren: groter aanvoer redem^ handel, prijzen lager, enkele r£ mas boven notering; Graskalve" "roef "Sn Nuchtere TrerenrnSdaearnd; voer, kalme handel en wat w in prijs; Slachtpaardenruimer aanvoer, handel goed, prijzen a^s vorige week; Schapen en lamme ren: iets meer aanvoer, redelflke Kalf en" rur prijshoudend ^k°elen= aanvoei HOOBSPANNINGSKABEL VIEL OP BOVENLEIDING Een hoogspanningskabel van het gemeentelijk elektriciteitsbe drijf in Leiden is gisteravond om ongeveer kwart over negen, door nog onbekende oorzaak, gebroken en op de bovenleiding van de spoorlijn gevallen. Dit gebeurde op het punt waar de leiding tus sen Leiden en Warmond de spoor lijn kruist. Op de kabels stond een spanning van respectievelijk 10.000 en 1500 volt en de kort sluiting dio» ontstond, veroorzaak-i te dan ook een enorme steek vlam. Tot ver in de omtrek be gonnen lampen te flikkeren en even groter, stille handelen in Hilversum'Vlel zelTdë straaü ongewijzigd; Vare koeien: tame. I verllchting uit. De bovenleiding lijke aanvoer, kalme handel, prij. I ^erd dusdanig beschadigd dat er zen aR vorige week; Vaarzen en otaal geen treinverkeer mogelijk pinken: aanvoer gewoon, handel ,Er werden bussen ingelegd lui en constante prijzen. i°m de reizigers tussen Haarlem en Leiden te vervoeren. -re ftserl jr; Vul dan de onderstaande coupon in, en zend l. 2.40 per giro of post wissel aan Douwe Egberts, Utrecht. U ontvangt dan de mooiste en in teressantste beschrijving van België en Luxemburg, die u zich kunt indenken. JanBrnsse en verschillen de Belgische schrijvers van naam zorgden voor de tekst, terwijl vele schitterende kleurenfoto's dit album tot een rijk bezit maken. 10 Kleurenfoto's bevinden zich al in het album. De resterende 41 worden beschikbaar gesteld tegen inlevering van 225 punten, verpakt bij Douwe Egberts koffie, thee, Moccona. Vult 11 de coupon meteen even in? mmmmmmm West-Duitsland, Engeland en de Verenigde Staten zijn overeen gekomen gezamenlijk de kosten van de verdere ontwikkeling van de Engelse loodrecht opstijgende straaljager Hawker P1127 te dragen, zo heeft het Engelse ministerie van Luchtvaart dins dag meegedeeld. Momenteel worden zes proef- vliegtuigen van dit type vervaar digd, waarvan het eerste in de komende weken zal worden inge vlogen. Daarna zullen nog min stens negen stuks worden ver vaardigd, aldus het ministerie. ZEE DE DEUR GEWEZEN Een beeld van de toestand op Schiermonnikoog: Het grote gat in de dijk is met zandzakken gedicht, de zee is de deur ge wezen. In de hoofdstad van Brits- Guyana. Georgetown, is de rust weergekeerd. Maandag had de helft van de stakers het werk hervat. De arbeiders beschul digen vele vakbondsleiders er van, hen verraden te hebben, ten gunste van de regering- Jagan. Voor de woning van Richard Ishmaels, voorzitter van het al gemeen verbond van vakvereni gingen, is een politiewacht ge plaatst. De politie in Georgetown heeft meegedeeld, dat de pira tenzender, die in een vrachtwa gen is gevonden en die tijdens de s'aking werd gehoord, van Amerikaanse makelij is. Tal rijk" opnamen van bekende stemmen zijn eveneens aange troffen. De premier van Brits- Guyana heeft maandagavond de zender en de vrachtauto in ogenschouw genomen. ANDERHALF JAAR GEËIST TEGEN FRAUDERENDE KANTOORBEDIENDE „De behoefte om meer te zijn dan een ander en zijn niets ont ziende jacht op statussymbolen bracht hem tot deze verduisterin gen,'1 zei de officier van Justitie bij de rechtbank in Amsterdam dinsdagochtend in zijn requisi toir tegen de 32-jarige kantoor bediende K. B. uit de hoofdstad, die wegens een reeks verduiste ringen ten nadele van de finan cieringsmaatschappij Broens, Van Etten en Poppe uit Deventer, een gevangenisstraf van anderhalf jaar met aftrek togen zich hoor de eisen. De kantoorbediende, die in dienst was bij de N.V. The Ocean in Amsterdam, waar hij o.m. de financiering van auto's en moto ren verzorgde, was bezeten van auto's. Van zijn maandsalaris 1 500,kon hij zich deze weel de evenwel niet veroorloven. ,,U kon de tering niet naar de nering zetten", verweet recht bankpresident mr. J. Heintz de verdachte, die bij zijn werkgever 13.000,verduisterde en boven dien zes maal geld, dat bestemd was voor cliënten van de Deven ter financieringsmaatschappij in eigen zak stopte. Dit betrof in totaal een bedrag van 9500, Drie van dergelijke verduisterin gen (bijna ƒ9000,waren B. ten laste gelegd. Omdat de cliënten het geld in contanten wilden hebben, schreef de Deventer firma cheques uit op naam van B. Hij besteedde het geld voor allerlei manipulaties met auto's en motoren. Uit de rapporten bleek dat de kantoor bediende na zijn huwelijk het ene gat met het andere heeft gestont. De officier van Justitie mr. W. Lagerwaard voelde niet voor een gecombineerde straf, aangezien het naar ziin mening de verdach te ontbreekt mn voldoende zelf kritiek en zelfcorrectie. De rechtbank zal op 6 maart uitspraak doen. if In het weekeinde is in To ronto (Canada) een postzegel collectie ter geschatte waarde van 60.000 dollar gestolen uit de woning van Enoch Myatt in de bui enwijk. Scarborough. Er wa ren postzegels bij uit 1680. Uit gewoonlijk betrouwbare kringen in Elisaoethstad is dins dag vernomen dat de Katagaanse troepen zich uit de heroverde stad Kongolo over Noord-Katan- ga verspreiden. In het gebied van Niemba, ongeveer 80 km ten wes ten van Albertstad, zou worden gevochten tussen Kongolezen en Katanganen. Volgens onbeves tigde berichten zouden de Katan gaanse strijdkrachten Kabalo een belangrijk knooppunt van spoor- en wegverbindingen ter. zuiden van Kongolo. hebben her overd. in een politiek commentaar schreef het Sowjetrussische dag blad „Izvestia" dinsdagavond naar aanleiding van de bespre kingen tussen de minister van Buitenlandse Zaken, Gromiko. en de Amerikaanse ambassa-l deur, Llewellyn Thompson, dat de Amerikanen met „mets rede- lijkers gekomen zijn dan twee oudo voorstellen", n.l. het be handelen van Berlijn als geheel en het plaatsen van de toegangs wegen onder internationaal toe zient. „De hoop op een vruchtbare gedachtenwisseiing slinkt snel", aldus het blad. Het schreef dat Amerika het scheppen van een vrije stad West-Beriijn onaan vaardbaar acm. De Amerikaanse voorstellen woraen m nei cummunaar eenl beieoigmg voor een soeverein lana genoemd. 0 Voor de tweede maal binnen 24 uur is in Londen een ver-l moorde onder precies gelijke omstandigheden aangetroffen, namelijk naaivi, gewurgd en met de handen op de rug ge bonden, aldus heelt de politie in Londen bekend gemaakt. I De 36-jauge ai.-.oienaar aan) de admiraliteit werd maandag avond in zijn vnjgezellenflat in Noord-Londen op deze wijze vermoord aangetroffen. Dinsdag avond werd een 24-jar.ge man in Zuid-Londen vermoord in bed gevonuen.

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 3