Wie adverteert een moord Nieuw-Guinea wordt wereldnieuws Medisch succes RADIO EN TELEVISIE Di nsdag verse worstdag I 1,68 f 1,55 29 cent faE.A.IJsebaert Prins Bernhard naar Afrika MARKTBERICHTEN 0 AGATHA CHRISTIE t roaav V< **'bek J's t ker •~"z BreukZV">re n. :rir.ager zonder moeite ;t GRACIAL, 50 dragees 1,98. j apotheker en drogist. APTF NA ZIEKTE? FCEMAT? SCHIEFFER'S LOEEHTJN helpt snel. j Uw Apoth. en Erk. Dro it. 500 gram VERSE WORST slechts 500 gram mooie magere SPEKLAPPEN 100 gram BOTERBAMWORST Zelfbedieningsslageri) Vlooswijkstraat Wd DINSDAG 13 FEBRUARI 1962 DE VRIJE ZEEUW 18e Jaargang Nr 5522 KIRIHO TERUG UIT INDONESIË HET ONTSLAG JONGE PILOTEN SALARISVERHOGING VOOR KAMERLEDEN Nederland is voor een ernstig probleem gesteld, dooi de politieke ontwikkeling in de wereld rondom de af lossing van de Nederlandse militairen op Nw.-Guinea. Zoals bekend worden deze mannen na een bepaalde rijd afgevoerd en vervangen door anderen. Gezien de lange verbindingen en de problemen bij iroepenzendingen per schip, losten wij onze mannen af door vervanging per vliegtuig. De militairen die op deze wijze werden vervoerd gingen in burger, terwijl op hun paspoorten als beroep rijksambtenaar stond vermeld. Op deze wijze konden landen waarover gevlogen diende te worden, of waar tussenlandingen moesten worden ge maakt, geen bezwaren hebben. Helaas hebben de ouders van één der uit te zenden militairen tegen deze wijze van verzending van hun zoon bezwaren gemaakt en werd door hen een kort geding t gen de staat aangespannen. Hierdoor werd deze wijze n vervoer wereldkundig met als gevolg verstrekkende politieke gevolgen. Japan weigerde voortaan der- voor het vervoer van Nederland- gelijke vliegtuigen tussenlandin gen te Tokio te laten maken. Een vliegtuig met omstreeks honderd man aflossing vertrok toen via Alaska naar Nieuw- Guinea, dus over grondgebied an de V. S. Het gevolg hiervan as, dat er in Djakarta ernstige onlusten voor de ambassade der Verenigde Staten plaatsvonden, aarbij de Amerikaanse vlag werd neergehaald en ver scheurd. Een dag later kwam de Ame- ikaanse ambassadeur in Neder- and onze regering mededelen, dat de V. S. voorlopig geen toe- temming meer zouden geven DE O. A. S. EN CUBA De Raad van de Organisatie van Amerikaanse staten zal woensdag a.s. bijeenkomen om officieel stappen te doen voor de uitstoting van Cuba, zo is vrijdag te Washington bekend gemaakt Volgens waarnemers verwacht men, dat de raad of ficieel nota zal nemen van de onlangs aanvaarde resolutie, waarin de meerderheid zich uitsprak tegen het regime van Fide] Castro. Britse transportvliegtuigen naar West-Duitsland Vliegtuigen van de Britse luchtmacht voor het vervoer van troepen zijn naar vliegvelden in West-Duitsland gebracht naar aanleiding van het jongste Rus sische optreden ten aanzien van de luchtcorridors naar Berlijn, zo heeft een woordvoerder van de R. A. F. te Bonn bekendge maakt. De viermotorige toestellen van het type Beverley patrouilleer den in d'e corridor tussen Ham burg en Berlijn, één van de drie luchtwegen waarin de Russen in de afgelopen twee dagen ge poogd hebben het westelijke ver keer te beperken. Over het aantal transportvlieg tuigen wilde de woordvoerder zich niet uitlaten. De toestellen hadden met andere Westelijke militaire vliegtuigen gevlogen in de genoemde corridor. In totaal waren er 18 extra-vluchten ge maakt. EINDELIJK WEER „THUIS" De 80-jarige Frank Novak is na twee jaar afwezigheid weer „thuis", d.w.z. in de gevangenis van Stillwater in de Amerikaan se staat Minnesota. Hij had hier vijftig jaar doorgebracht we gens moord. Verscheidene per sonen hadden zich ervoor inge spannen gratie voor hem' te verkrijgen, hetgeen in 1960 ge lukte. Maar na enkele maanden in een bejaardentehuis te heb ben doorgebracht had Novak nog maar één wens, „naar huis" terug te keren. Hij smeekte de directeur van de gevangenis hem weer in zijn cel toe te laten. De oude man is thans „volmaakt gelukkig". ^OOj'KNEQHT VERDWENEN MET 7900 GULDEN De Rotterdamse politie is op iet ogenblik bijzonder nieuws gierig naar de verblijfplaats van 52-jarige loopknecht A. K. van een modemagazijn in de «oogstraat, die nu al een week °P stap is met een bedrag van '9&0 gulden. De man moest dit |eld vorige week maandag weg ingen naar een bank, maar is s«dsdien spoorloos. se militairen via het grondge bied der V. S. Premier De Quay sprak over dit besluit zijn diepe teleurstelling uit en vond het getuigend van onbegrip. Slechts wanneer de bemiddelingspogin gen van UNO-secretaris Oe Thant mochten mislukken en Nieuw-Guinea -door Indonesië zou worden aangevallen, zouden de V. S. hun laatste besluit op nieuw in overweging nemen. Dit laatste diende voor Nederland een pleister op de wonde te zijn, doch is het uiteraard niet. Onze regering bleef zitten met de vraag op welke wijze onze jongens in Nieuw-Guinea zou den kunnen worden afgelost. Zelfs overweegt men zo nodig gebruik te maken van het aan bod van een particulier, die een eiland in de Stille Odeaan bezit en de daar aanwezige landings baan aanbood voor Nederlands militair troepentransport per vliegtuig. KIRIHIO TERUG UIT INDONESIË De omstreeks de Kerstdagen plotseling naar Indonesië ver trokken Papoea-student Kiriho, die in Leiden studeerde, is weer gekeerd. In een interview ver klaarde hij, dat zijn reis naar Indonesië geheel vrijwillig was ondernomen en dat zijn reis niet door Indonesië of de groep Rij- kens was betaald. „Naar mijn beste overtuiging is aansluiting van Nieuw-Guinea bij Indonesië de enige oplossing voor het vraagstuk Nieuw-Gui nea. Ik heb daarom maar één concreet voorstel aan de Neder landse autoriteitenLaat de Papoealeden van de Nieuw-Gui- nearaad en de Papoease partij leiders naar Indonesië gaan om zich daar te oriënteren." Dit verklaarde Frits M. Kiri hio na zijn terugkeer. Hij was m Indonesië door president Soekarno persoonlijk zeer vrien delijk ontvangen en had zich in eniging van K. L. M.-vliegers be sloot toen de loonsverlaging te verwerpen, waardoor het zich automatisch accoord verklaarde met het ontslag van ongeveer 100 collega's. Nu kent men bij de K. L. M. een lijst van vliegers, die samen gesteld is naar leeftijd en aan tal dienstjaren. De voorzitter van de vliegersvereniging deelde mede aan de leden, dat men er rekening mee moest houden, dat de honderd laatsten op deze lijst voor ontslag in aanmerking kwamen. Hij stelde de betrok kenen voor de keuze vrijwillig ontslag te nemen of zich te laten ontslaan door de directie. Het is begrijpelijk, dat de slachtoffers hier weinig voor voelden en ernstig bezwaar had den tegen de wijze waarop over hun wel en wee werd besloten. Zij hebben een comité van actie gevormd om te trachten hun huid zo duur mogelijk te verko pen. In de vergadering waar de besluiten werden genomen, kwa men de jonge vliegers niet aan het woord. De mogelijkheid tegen de bestuursbesluiten iets te ondernemen, wordt ernstig bemoeilijkt door het feit, dat de bestuursleden van de vereniging tevens hun directe chefs zijn en beslissen over hun kwaliteiten als vlieger en over hun promo tiekansen. SALARISVERHOGING VOOR LEDEN TWEEDE KAMER Waarschijnlijk nog dit jaar zal het inkomen der Tweede Kamerleden belangrijk worden verhoogd. In parlementaire kringen ver luidt, dat de minister van Bin nenlandse Zaken, mr. E. H. To- xopeus, de ministerraad een wetsvoorstel zal voorleggen, om de schadeloosstelling voor deze leden van ƒ10.000 tot ƒ20.000 te verhogen: dit dan exclusief liet vrije abonnement eerste klasse op de Nederlandse Spoorwegen of een dienovereenkomstige ver goeding voor gebruik van eigen auto benevens de reeds bestaan de onkostenvergoeding van 3000 tot 5500 per jaar, welke vergoeding afhankelijk is van de afstand der woonplaats van de afgevaardigden tot het Binnen hof. Op het departement van Bin nenlandse Zaken wordt tevens overwogen ook de vergoeding per vergadering van de leden der Eerste Kamer niet onbelang rijk te verhogen. In de Eerste Kamer is van de zijde van alle fracties (behalve de communis ten) bij de regering aangedron gen op een aanzienlijke verho ging der schadeloosstelling der Kamerleden. (Nadruk verboden.) Op 10 oktober 1961 werd op de burgerlijke stand te Boxtel ingeschreven Johannes zoon van V. A. Koopmans en A. Ha genbeek. Dit aandeel in de be volkingsgroei van Boxtel scheen aanvankelijk vrij labiel. Toen het wicht in het St. Ludwinazie- kenhuis werd opgenomen woog het slechts duizend en zestig gram. De baby viel nog 260 gram af, maar daarna is het ge wicht licht vanaf achthonderd gram geleidelijk in stijgende lijn gaan bewegen en een dezer da gen hebben vader en moeder Koopmans deze jongste van hun vier spruiten als een brokje Hollands welvaren van zes pond en driehonderd gram thuis ge- Op uitnodiging van de Wild life Development Company, een lichaam dat deel uitmaakt van het departement van „Natural Resources" in Uganda, zal Zijne Koninklijke Hoogheid Prins Bernhard, die zoals bekend het presidentschap heeft aanvaard van het World Wild- het "eilandenrijk1 kunnen* oriënte- ldf reif ™aken do?£ ren met betrekking tot de be- dlt and' Het vertrek ls °P 19 stuursorganisatie en de sedach- februari bepaald, te die er leeft met betrekkins De Prins zal 111 uganda lo§e' tot West-Irian. Hij was er van overtuigd, dat de Papoea's het lot in eigen handen dienen te nemen. „Ons volk moet zich grondig oriënteren. Het weet wat Nederland te bieden heeft, maar het moet .ook weten wat Indonesië te bieden heeft, dan pas kan het een beslissing ne men," aldus Kirihio. Hij is er van overtuigd dat er voor Nieuw-Guinea zeer goede mogelijkheden zijn tot autono mie onder het bestuur van Indo nesië, zoals hij dat had gezien in Atjeh en Zuid-Celebes. Een zelfstandige staat acht Kirihio een onmogelijkheid, aangezien de best ontwikkelde Papoea's dan als ambassadeurs naar het buitenland zouden moeten worden gezonden en er onvoldoende zouden overblijven voor het bestuur van het land. .Aansluiting bij Indonesië is de enige mogelijkheid," aldus Kiri hio. ren bij de gouverneur van dit gebied, dat in oktober van dit jaar onafhankelijk zal worden. Na het bezoek aan Uganda zal de Prins in Liberia de opening van een ijzermijn, waaraan Ne derlandse constructeurs een be langrijke bijdrage hebben gele verd, bijwonen om zijn reis te besluiten met een officieel be zoek van ongeveer een week aan Libya. kregen. In het ziekenhuis heeft men deze bijzondere gast uiter aard met gemengde gevoelens zien vertrekken, na zoveel dagen van spanning, zorg en koeste rende belangstelling. In medi sche kringen wordt herstel van af zulk een minimaal gewichts niveau als een uitzonderlijk succes beschouwd. Geen Britse tankinstallaties naar Indonesië De Britse minister van Han del, Frederick Errol, heeft mee gedeeld dat een vergunning voor uitvoer naar Indonesië van tankinstallaties voor burger luchtvaart is ingetrokken om dat hij deze installaties van mo gelijk militair belang achtte. De Indonesische staats luchtvaart maatschappij had deze installa ties besteld. De conservatief Henry Kerby stelde deze kwestie in het Lager huis aan de orde. Hij vroeg ook waarom een uitvoervergunning geweigerd werd voor Dunlopbanden waar van voor dezelfde maatschappij in Engeland het loopvlak ver nieuwd wordt. Minister Erroll antwoordde dat dit geval op nieuw bestudeerd was en dat daarvoor een vergunning ver leend wordt. VEEMARKT ROTTERDAM. 12 februari. Op de veemarkt te Rotterdam waren aangevoerd 1020 vette koeien. De notering was van 2,50 3,30 per kg. De aanvoer was kleiner, met kalme handel en prijzen als vo rige week dinsdag, enkele prima exemplaren boven notering. GRAANBEURS ROTTERDAM. 12 februari. Officieuze noteringen per 100 kg. Tarwe, doorsneekwaliteit op basis 17 pet vocht tot 32,75, per schip, franco fabriek tot 32,50 per auto. Voedergranen: Maalgerst, vol gens monster, 25ƒ27; Kippe- gerst, idem, 26,7527,75; Rog ge, idem, 22,25--/ 23,25Haver, idem, 2225. Peulvruchten, franco Rotter dam Groene erwten, op monster, 2528; Schokkers, idem, 26 ƒ28,50; Capucijners, idem, tot 32; Bruine bonen, boeren- sehoon, idem, 3545. AARDAPPELBEURS ROTTERDAM- 12 februari. Klei-aardappelen 35 mm opw. voor het binnenland: Bintje 11 ƒ13; IJselster 99,50; Be velander 1213,50. Klei-aardappelen 38 mm opw-: Furore 1112,50. Voeraardappelen 1,503,50. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vastgesteld voor de verkoop van consumptie-aardappelen op wa gon, schip of auto. JONGE KLM-PILOTEN VERZETTEN ZICH TEGEN ONTSLAG Gezien de ongunstige bedrijfs resultaten van de K. L. M. in het afgelopen jaar, is onze nationale luchtvaartmaatscnap- pij genoodzaakt ernstige bezui nigingsmaatregelen te treffen. Een daarvan was wel een bezui niging op het vliegend perso neel. De directie van de lucht vaartmaatschappij stelde het vliegercorps voor de keuze van een loonsverlaging van om streeks 12 °'o of een inkrimping van het korps met ongeveer 100 man Het bestuur van de Ver- 71) (Nadruk verboden.. II. In de tamelijk donkere woon kamer op De Keien, met haar lage zoldering en glas-in-lood- ramen, waren de dames Hinchlif- fe aan het kibbelen. „Mijn bezwaar tegen jou, Mur gatroyd, dat je nóót eens iets durft te proberen!" verweet juf frouw Hinchliffe haar vriendin. „Maar ik zég je toch, dat ik me niets er van weet te herinneren?" klonk het in zwak protest. „Denk eens na, Amy Murga- tropyd, daat ons even construc tief samen denken. Ik heb me met die deur vergist. Jij bent niet degene geweest, die haar voor de moordenaar heeft open gehouden! Jij gaat vrijuit, Mur- gatroyd!" Juffrouw Murgatroyd bracht het tot een flets glimlachje. „Tot nu toe vond ik het fijn, dat we de enige werkvrouw in Chipping Cleghorn hebben, die nooit kletst," voer juffrouw Hin chliffe voor. „Maar nu hadden wij er toch het nadeel van, dat wij de enigen waren, die niet 0 Door wisten dat die tweede deur op Little Paddocks ook nog kon wor den gebruikt. Dat-ie zelfs pas gesmeerd was.dat hebben we gisteren voor 't eerst gehoord!" „Toch snap ik niet wat dat voor verschil maakt „Mens, dat is toch dood-een- voudig! Ons uitgangspunt was volkomen juist. Je kunt nu een maal geen deur openhouden en tegelijk een lantaarn zwaaien en een revolver afschieten. Dat laatste heeft de indringer dan ook niet gedaan. Er moet iemand anders zijn geweest die gescho ten heeft." „Maar de man had de revolver toch bij zich? Ik heb die zelf naast hem op de grond zien lig gen," hield juffrouw Murgatroyd vol. „Ja, toen hij dóód wasDat spreekt van zelf.Maar hij heeft het ding niet afgeschoten!" „Wie dan wèl?" „Dat willen we nu juist te we ten zien te komen. In elk geval, degene, die dót gedaan heeft, heeft óók die paar tabletjes ver gif op Letty Blacklock's nacht tafeltje klaar gezet en zodoende arme Dora Bunner om zeep ge holpen. Eh dat kan Rudi Scherï niet zijn geweest, want die was toen zo dood als een pier. Het moet dus iemand geweest zijn, die op de bewuste avond in de zitkamer aanwezig wasen waarschijnlijk ook op Bunny's verjaardag tegenwoordig was. De enige, die daarbij niet tegenwoor dig is geweest, was mevrouw Harmon." „Waarom zouden die vergiftig de aspirientjes daar juist op die verjaardag zijn neergezet?" „Waarom niet?" „Hoe was dat mogelijk?' „Nu, we zijn allemaal wel eens even weg geweest. Ik heb mijn handen bijvoorbeeld boven op de badkamer gewassen omdat er be neden zo'n glibberig stukje zeep lag. En mevrouw Easterbrook heeft zich staan poeieren op Let ty's slaapkamer „Maar, Hinch, zou je dan den ken „Dat wéét ik nog niet. Het lijkt me ook al te opvallend, dan laót je je niet op de slaapkamer zien. Maar ja, er waren tal van mogelijkheden." „Er is niemand van de heren naar boven gegaan?" „Je hebt ook nog een achter trap. Trouwens als iemand de kamer uitloopt, zit je hem niet na te kijken. Maar we moeten op de eerste aanslag op Letty Black- lock terugkomen. Prent de feiten dus goed in je hoofd. Want op jou komt het aan!" Juffrouw Murgatroyd keek hoogst ongerust. ,Het komt er helemaal op aan wat jij bij die gelegenheid hebt gezien!" vervolgde juffr. Hinchlif fe. „Probeer je dat dus voor je geest te roepen. De lichten gin gen uit. Deur A, de gewone deur ging open. Wij zagen de zaklan taarn zwaaien en werden ver blind door he tlicht. In die tus sentijd holt x> de onbekende uit ons gezelschap door deur B, de gesmeerde, die anders nooit ge bruikt wordt, de donkere gang inposteert zich achter die stomme Zwitser, schiet een paar keer op Letty en tot slot op de Zwitser. Hij laat de revolver in donker vallen en is op zijn tenen in de zitkamer terug tegen de tijd, dat daar de eerste lucifer wordt aangestoken. Snap je dat?" „Ja, ja.... maar wie was dat dan?" „Kijk eens, Murgatroyd, als jij dat niet weet, dan weet geen mens het. Jij stond vlak achter de deur. Jij bent dus de enige, die niet in het licht van de zak lantaarn stond te kijken. Ik stond bij de schoorsteen met mijn tong uit de mond naar een slok je te snakken. Letty stond bij de doorgang naar de andere ka mer om de sigaretten te halen. Patrick was al in de andere ka mer bij de sherry. Weet je wel?" „Ja, ja.nu wéét ik het alle maal weer." „Best.... toen is er nog een ander Patrick achterna gegaan, weet je wel? Eén van de heren. Het vervelende is, dat ik me niet meer kan herinneren of dat nu Easterbrook of Edmund Swetten- ham geweest is!" „Ik óók niet!" (Wordt vervolgd.) WOENSDAG 14 FEBRUARI HILVERSUM I: 7.00 Nws. en SOS-ber.7.10 Lichte gram.; 7.30 Gewijde muz.; 7.50 Het brood des levens, med.; 8.00 Nws.; 8.15 Radiokrant; 8.35 Gram.; 8.50 Idem; 9.00 Voor de zieken; 9.35 Waterst.; 9.40 Voor de vrouw; 10.10 Gram.; 10.15 Morgendienst; 10.45 Operamuz. 11.10 Samenzang, met begel. van orgel en trompet; 11.35 Wachtend op de duif, hoorsp.; 12.05 Populaire gram.; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Potpourri van Nederl. volkslie deren; 12.53 Gram., event, act.; 13.00 Nws.; 13.15 Amus. muz.; 13.45 Filharm. ork.; 14.15 Ork.- mua.; 15.00 Wie luistert mee?, muziekcursus; 15.30 Gewijde muz.; 16.00 Voor de jeugd; 17.20 Romantische gram. muz.; 17.40 Beursber.; 17.45 Metropole-ork. 18.10 Radiokoor; 18.30 Het Spek- trum, lez.; 18.45 Lichte gram.; 19.00 Nws. en weerber.19.10 Op de man af, praatje; 19.15 Leger des Heilskwartier; 19.30 Radio krant 19.50 Luchtmachtkapel 20.00 Radio-filharmonisch ork. en sol.; 21.00 De ontwikkeling van enkele sociaal-geneeskundi ge voorzieningen, lezing; 21.25 Piano-recital; 21.50 Hobo en klavecimbel22.00 Kanttekenin gen bij de voorpag.; 22.10 Mu sette-ensemble; 22.30 Nws.; 22.40 Avondoverdenking; 22.55 Pla- tennws.; 23.5524.00 Nws. HILVERSUM II: 7.00 Nws.; 7.10 Ochtendgymnastiek; 7.20 Lichte gram.; 8.00 Nws.; 8.18 Lichte gram.; (Om 8.35 Van de voorpag., praatje;9.00 Och tendgymnastiek voor de vrouw; 9.10 Kookpraatje; 9.15 Moderne muz.; 10.00 Schoolradio; 10.20 Voor de huisvrouw; 11.00 Een avondje thuis, gevar. progr.; 12.10 Hammondorgelspel; 12.30 Meded. ten behoeve van land en tuinbouw; 12.33 Voor het platteland; 12.38 Lichte gram.; 13.00 Nws.; 13.15 Salonork. en solist; 13.45 Gesproken poriret; 14.00 Jeugdconc.Gitaarrecital; 14.45 Volksliedjes en -dansen; 15.00 Op bezoek bij bejaarden, lezing; 15.10 Voor de jeugd; 17.00 Orgelspel; 17.20 Dansmuz.; 17.50 Regeringsuitz.Neder lands Nieuw-Guinea, door mr. dr. H. J. Roethof; 18.00 Nws. en commentaar; 18.20 Act.; 18.30 Promenade-ork.19.00 Voor de kind.; 19.10 VARA-Varia en lichte gram.; 19.20 Rome dringt op, toespr.; 19.30 Voor de jeugd; 20.00 Nws.; 20.05 Theater koor en -orkest en zangsol.; 20.35 Zestig jaar levenservaring, lezing (19); 20.50 Don Carlos, opera; 22.50 Nws.; 23.00 Hart op de tong: act. problemen; 23.15 Jazzmuz.; 23.40 Lichte gram.; 23.5524.00 Nws. BRUSSEL (VI.): 12.00 Nws.; 12.03 Italiaanse muz.; 12.30 Weerber.; 12.35 Lichte Italiaan se muz.; 12.50 Beursber.; 13.00 Nws.; 13.15 Kamermuz.; 14.00 Schoolradio; 15.00 Operaconc.; 16.00 Beursber.; 16.06 Engelse les; 16.21 Lichte muz.; 17.00 Nws.; 17.15 Kamermuz.; 17.45 Boekbespr.18.00 Symfon. dan sen; 18.10 Lekenmoraal en filo sofie; 18.20 Voor de sold.; 18.50 Sportkroniek; 19.00 Nws.; 19.40 Vrolijke muz.; 19.50 Herinnerin gen aan toen20.00 Verzoek- progr.klassieke muz.; 21.15 De zeven kunsten; 21.30 Lichte gram.; 22.00 Nws.; 22.15 Pedago gische lezing; 22.25 Etnische muz.; 22.55—23.00 Nws. Televisieprogramma's NED. TV13.45 Eurovisie Rechtstreekse reportage van de wedstr. om het wereldkam- pioensch. skiën te Chamonix; 14.5516.45 Voetbal Europa cup: directe report, van de wedstr. in de kwartfinale tussen Dukla Praha en Tottenham Hotspur in het Dynamo Stadion te Praag; 17.00 Voor de kind.; 17.35 17.45 Intern, jeugdjournaal; 20.00 Journaal en weeroverz.; 20.20 Memo; 20.30 Eurovisie filmoverz. van de belangrijkste gedeelten uit de wedstr. om het wereldkampioensch. skiën van vandaag te Chamonix; 20.45 Pas geperst; 21.15 Beter benijd, dan bewonderd, momenten uit de loopbaan van een anonieme heilsofficier; 21.50 Barokconcert m.m.v ballet; 22.20 Documen taire film; 22.45—22.50 Voordr. van gedichten. VLAAMS BELG. TV: 17.00— 18.00 Voor de jeugd; 19.00 TV- feuilleton; 19.30 Automobilisten- kroniek; 20.00 Nws. en sportuit slagen; 20.25 Het manneke; 20.30 Filmverslag van de wereldkam pioensch. skiën in Chamonix; 20.45 Feuilleton; 21.25 Ten huize vaninterview; 22.15 Hoog te punten uit de geschiedenis van de Amerikaanse stomme film; 22.40 Nws.

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 5