UIT DE PROVINCIE uw héle was met één knop en één toets regelen! RADIO TAZELAAR Wie adverteert een moord De zaak der valse coupons te Gent neemt de wasdag-moeheid van u over Ra Hoofdverdachte De Maere te lerneuzen aangehouden wng. LOOP DER BEVOLKING OVER 1961 AUTOMATIC 3 katangaanse provinciale parlement bijeen RIJKSPREMIE VAN 600,-- AAN DE GEMEENTEN VOOR ELK ONTRUIMD EN AFGEBROKEN KROT Stichting van fonds voor tegemoetkoming in de m t zi DP, HAVEN VAN VLISvSINGEN IN 1961. In het afgelopen jaar hebben 1775 zeeschepen (in 1960 1676) en 1482 binnenschepen (in 1960 1083) met een gezamenlijke ton nage van 5.802.580 brt. resp. 674.601 ton gebruik gemaakt van de haven van Vlissingen. Dit blijkt uit het verslag van de N.V. Haven van Vlissingen. Het wordt verblijdend genoemd, dat het aantal ladende-, lossende-, schoonmaak- en reparatiesche pen toenam. In 1962 zal ten noorden van de kademuur in de haven van Vlis singen een betonnen steiger van 120 meter lengte worden ge bouwd. De steiger zal aan beide zijden aanleggeiegenheid bieden. KOEWACHT. Varkenspest. In de varkenshouderij bij de heer R. van Laere alhier is het bij de jaarwisseling niet zo best verlopen. De dierenarts consta teerde n.l. dat enige dieren lij dende waren aan de varkenspest. Er moesten hierdoor niet minder dan 176 varkens worden afge maakt. OOSTBURG Het voederen van vogels. De vogelbeschermingswacht meldt ons dat bij het voederen van vogels onvoldoende aandacht geschonken wordt aan de daar voor geschikte plaatsen om het voedsel te deponeren. Dit ge schiedt vaak op of vlak bij druk ke verkeerswegen, waardoor er nogal wat slachtoffers vallen. Een vorig jaar ingesteld onder zoek, heeft duidelijk bewezen, dat het moderne snelverkeer een der mede oorzaken is van het af nemen van de vogelstand in Zee land. STOPPELDIJK Wind veroorzaakt ravage. Een stormvlaag heeft een enorme ravage aangericht op het terrein van de in aanbouw zijnde textielfabriek van de N.V. Ver enigde Nederlandse Textielbe drijven J. W. Meijerink en Co. te Winterswijk. Van deze grote be drijfsruimte waren reeds een 9- tal overspanningsbogen opge richt, maar de storm heeft van (Adv.) Dames! Vooral nü Hamea-Gelei voor Uw handen dit fraaie uiterlijk niets heel ge laten. Eén van de spanten is losgeraakt en heeft in z'n val de' overige bogen meegesleept. Ge knakt en vernield ligt het eens zo trotse staketsel nu op de grond tussen de stellingen aan de buitenmuren. De schade, die door verzeke ring gedekt wordt, beloopt naar scnatnng 50.000. Zowel voor de fa. Meijerink als voor de aan nemersfirma Gebr. Krieckaert te Hengstdijk betekent dit voorval een minder prettig begin van het jaar, temeer omdat de bouw van deze fabriekshal door een en an der belangrijk gestagneerd wordt. SLUIS Duivententoonstelling. De uitslag van de door de ver eniging „Recht voor Allen" ge houden duivententoonstelling is als volgt: Keuring op de hand geschied de door keurmeester Raymond Matthijs uit Oedelem (B.). Oude Doffers: 1. J. Louwe- ret, 2. P. de Smit, 3. A. Crooij- mans, 4. J. van Ommen, 5. E. Baert. Jaarling Doffers: 1. J. de Zut- ter, 2. C. van der Walle, 3. A. Ie Clercq, 4. F. Coppens, 5. A. Viane. Jonge Doffers: 1. F. Verheije, 2. F. Coppens, 3. El Visser, 4. C. van der Walle, 5. C. du Fossé. Late Doffers: 1. F. Verheije, 2. J. Wage. Kampioen Doffers: F'. Verheije. Oude Duivinnen: 1. J. de Lij- ser, 2. J. van Ommen, 3. J. de Lijzer, 4. J. Dieikx, Retranche- ment, 5. J. Focke. Jaarling Buivinnen: 1. A. Crooijmans, 2. C. Caniere, 3. J. van der Lijcke, 4. A. Crooijmans. Jonge Duivinnen: 1. C. du Fossé, 2. J. Focke, 3. E. Baert, 4. E. Visser, 5. F. Coppens. Late Duivinnen: 1. J. van der Lijcke, 2. A. Viane. Kampioen Duivinnen: J. de Lijser. De keuring op zicht had tot uitslag: Oude doffers: 1, 3 en 4. M. van den Busscne, 2. E. Baert. Jaarling Doffers: 1. A. Crooij mans, 2 en 3. J. Caniere, 4. J. v ockc. Jonge Doffers: 1. J. Verspril le, 2. G. de Meijer, 3. M. van den Bussche, 4. A. van Hane- gnem, Ketranchement. Late Doffers: 1 en 2. F. Ver heije, 3 en 4. A. van Haneghem, neiranchement. Kampioen Doffers: M. van den Bussche. Oudo Duivinnen: 1. J. van der Lijcke, 2. M. van den Bussche, 3. F. Verheije, 4. C. Caniere. Jaarling Duivinnen: 1. C. Ca niere, 2. M. van den Bussche, 3. G. de Meijer, 4. A. Ie Clercq. Jonge Duivinnen: 1 en 4. C. Caniere, 2. en 3. J. Focke. Late Duivinnen: 1. J. Wage, 2. Versprille. Kampioen Duivinnen: J. van der Lijcke. ni M A.N.W.B.: BREEK MOOIE IJSROUTES NIET OPEN Terwijl tienduizenden ijslief- kebbers in de vorstperiode rond iie Kerstdagen schaatsten op de bevroren wateren in de randstad Holland, werden verschillende /an deze vaarten opengebroken voor de binnenscheepvaart. De A.N.W.B. heeft zijn teleurstelling hierover uitgesproken bij Gede puteerde Staten van Utrecht, Noord- en Zuid-Holland. De toe ristenbond acht het volkomen be grijpelijk, dat voor de scheep vaart belangrijke routes, zoals de ringvaart van de Haarlemmer- aaeerpolder, bevaarbaar moeten blijven, maar zij vindt het bijv. onjuist, dat 27 december een ijs- breker zijri weg nam door het Aarkanaal en de Amstel naar Amsterdam. Volgens de gege vens die de Bond verzamelde, ge beurde dit om de doorvaart mo gelijk te maken voor slechts en kele schepen die van Uithoorn naar Amsterdam moesten en en kele schepen die in omgekeerde richting voeren. De maatregel die de A.N.W.B. voor ogen staat is de provinciale verordening die in Friesland geldt en waarbij Gedeputeerde Staten het recht hebben om scheepvaart op bepaalde wateren Be verbieden. Mr. dr. C. M. A. van Rooy burgemeester van Heerlen Bij K. B. is met ingang van 16 januari 1962 tot burgemeester van de gemeente Heerlen be- jioemd de oud-minister van So ciale Zaken en Volksgezondheid, mr. dr. C. J. M. A. van Rooy. De heer Van Rooy is Rooms- Katholiek en lid van de K.V.P. Mr. dr. Van Rooy heeft reeds geruime tijd ervaring als burge meester. Hij was van 1938 tot eind 1945 burgemeester van Hontenisse. Daarna vervulde hij dit ambt ra Etten en Leur. Op zijn initia tief werd een „industrialisatie- scad" ingesteld, waarmee een grondslag werd gelegd voor een aieuwe welvaart in die streek. Op 1 mei 1952 werd hij burge meester van Venlo en tenslotte op 5 april 1957 burgemeester van Eindhoven. In 1959 werd dr. Van Rooy be noemd tot minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid in het kabinet De Quay. Op 2 juli 1961 meende minister Van Rooy zich genoodzaakt te zien om zijn ontslag te vragen aan H. M. de Koningin om per soonlijke redenen, verband hou dende met het verloop der be sprekingen over het wetsontwerp algemene kinderbijslagperzeke- In de loop van de maand no vember werden gelijktijdig in verschillende steden in België valse rentecoupons van beurs waarden in omloop gebracht, waaronder van de „Commerce Congo". Tal van bankinstellingen in België werden hierdoor voor honderduizenden francs opge licht, waarvan aangifte werd ge daan aan de politie, die direct haar opsporingswerk aanving. Uit de persoonsbeschrijving door de gedupeerden kon worden opgemaakt, dat een zevental per sonen hierbij betrokken waren. Kort daarop kreeg de Belgische recherche een spoor te pakken en kon een drietal personen wor den aangehouden, waaronder een echtpaar uit De Klinge. De hoofdverdachte, de 34-jari- ge André De Maere, geboren te Bassevelde, doch wonende te Gent, slaagde erin aan de naspo ringen van de Belgische recher che te ontsnappen en liep nog altijd op vrije voeten rond. Daar wel met zekerheid kon worden aangenomen, dat De Mae re zich in het buitenland bevond, werd „Interpol'' verzocht naspeu ringen te doen en verdachte te arresteren. De Maere, die van zeer goede afkomst is en enige jaren gele den bij het overlijden van zijn naaste familieleden over een aan zienlijk fortuin kon beschikken, heeft sindsdien een zeer avon tuurlijk leven geleid en is geen onbekende voor het gerecht, dat hem reeds voor smokkel, geheim stokerij, valse chèques en aftrog- gelarijen veroordeelde. Hij zou Lhans verdacht worden van medeplichtigheid in de uitgifte van valse coupons van de Belgi sche Spoorwegen, waarvan er in de zomer van 1961 reeds enkele werden aangeboden, aldus de „Gazet van Antwerpen." Wanneer in België de grond onder zijn voeten te warm werd, nam hij de wijk naar tal van lan den, tot hij ook daar wegen» op lichterijen over de grens werd gezet, zoals ook in Ethiopië, waar hij zich o.m. schuldig maak te aan de uitgifte van vals geld» Spoedig kreeg „Interpol" de zekerheid dat verdachte naar Ne derland was uitgeweken en zich vermoedelijk zou ophouden in Zeeuws-Vlaanderen. Daar ook door de Nederlandse recherche het signalement van De Maere was verspreid, werd het net van nasporingen steeds nauwer aangehaald. DE ARRESTATIE Het zou een kleine verkeers overtreding van verdachte wor den, die, dank zij de waakzaam heid en attentie van een lid van het Terneuzens politiecorps, tot zijn arrestatie leidde. Dinsdagnamiddag te 5 uur, dienstdoende aan de Axelsebrug, zag de aldaar geposteerde agent van politie een persoon die bij het verlaten van de brug geen ge bruik maakte van het zebrapad om de weg van de Herengracht over te steken. Hij begaf zich aanstonds naar de bewuste per soon om hem te wijzen op de gemaakte verkeersfout. De man verontschuldigde zich en ver klaarde met Vlaamse tongval - van het doel der zebrapaden niet op de hoogte te zijn. De agent vroeg daarop of hij een Belg was, waarop bevesti gend werd geantwoord. Le agent vroeg vervolgens of hij zijn identiteitskaart bij zich had. Wederom volgde een veront schuldiging, daar hij de bewuste kaart „thuis" had laten liggen. De agent, die lont rook, zeide daarop dat hij deze kaart toch TERNEUZEN. M. V. Tot. Geboren 152 169 321 Elders geboren 1 4 5 Gevestigd 349 373 722 Correctie Volkstelling '60 7 6 13 509 552 1061 Overleden 61 50 111 Elders overl. 7 7 Vertrokken 332 399 731 400 449 849 Bevolking op 1 jan. 1961 8165 8208 16373 op 1 jan. 1962 8274 8311 16585 Vermeerdering 109 103 212 Alhier geboren, elders woonpl. 118 88 206 Alhier overleden elders woonpl. 69 42 111 Aantal huwelijken 119. Aantal echtscheidingen 3. Aantal levenloos aangegeven kinderen 20 (waarvan 12 uit Ter- neuzen). KOEWACHT. M. V. Tot. Geboren 16 13 29 Gevestigd 39 33 72 55 46 101 Overleden 15 16 31 Vertrokken 39 45 84 54 61 115 Bevolking op 31 dec. 1960 2494 Bevolking op 31 dec. 1961 2480 alzo verminderd met 14 personen. OVERSLAG. M. V. Tot. Geboren Gevestigd 2 3 Overleden Vertrokken 1 12 2 1 12 3 Bevolking op 31 dec. 1960 291 Bevolking op 31 dec. 1961 300 alzo vermeerderd met 9 personen. ZUIDZANDE Geboren Gevestigd Overleden Vertrokken Bevolking op 31 dec. 1960 31 dec. 1961 M. V. Tot. 9 6 15 26 20 46 26 16 4 6 10 24 22 46 28 28 56 443 408 851 450 406 856 7 2 5 Vermeerdering Voltrokken huwelijken 5. gaarne even wilde zien en ver zocht hem te vergezellen naar het door verdachte opgegeven adres in Terneuzen. Daar bleek de agent, dat hij een goede neus had gehad, want op de identiteitskaart stond de naam vermeld van de gesigna leerde André dè Maere Weldra was de man in arrest gesteld en werd „Interpol" en de gerechtelijke politie te Gent de arrestatie van gezochte gemeld. Reeds de volgende morgen werd De Maere door een paar leden van het Belgisch gerecht uit Gent een langdurig verhoor afgenomen. Hedenmorgen wordt verdachte naar Middelburg overgebracht om voorgeleid te worden voor de officier van Justitie, waarna zijn uitlevering aan de Belgische jus titie langs diplomatieke weg zal plaats vinden. v a ■■V e:'» - y",. Jm - 7 'ri - - ;C* t-*; .- --V 's Deze bijzonder mooie machine geeft uw wasgoed automatisch een dubbele wasbe- werking, het wordt 4 x gespoeld en druipvrii gecentrifugeerd. Waskapaciteit: 3 kg droge was. Afm. 88 x 62 x 48 cm 9 f verpiaatsDaar Aansluiting op het normale lichtnet 220 V wisselstroom Prijs 993,(incl. verwarming dit wasuonder uit Italië wordt getoond en gedemonstreerd bij NOORDS-RAAT 21 TEL. 2361 Ook in HUUR en HUURKOOP TERNEUZEN Iïet Katangaanse provinciale parlement is donderdagmorgen begonnen met de behandeling van de ratificatie van de over eenkomst van Kitona. Van de 70 afgevaardigden waren 35 aan wezig, het minimum voor een quorum. Tsjombe, die als eerste sprak, verklaarde dat de Katangaanse aanvaarding van de grondwet en het carte blanche voor de V. N. nog punten van discussie zijn. Hij beschuldigde de centrale re gering er van de grondwet ver scheidene malen overtreden te hebben. Katanga zal de grond wet niet eerbiedigen tenzij de centrale regering, de Ver. Naties en de „buitenlandse mogendhe den die de centrale regering in Leopoldotad leiden" dit ook doen. Tsjombe zei dat hij de acht pun ten van Kitona alleen aanvaard had omdat hij een eind aan de slachting wilde makenn. „Katanga moet verenigd wor den met zijn Kongolese broeders, maar wij moeten voldoende vrij heid behouden opdat het lot van Katanga tenslotte niet bezegeld zal zijn op de dag waarop de schaduw van het communisme over dit land valt en gezién dank zij de meerderheid van zijn groep de macht in de vergadering in Leopoldstad overneemt. Op die dag zal Katanga bereid zijn te vechten voor vrijheid en de mocratie", aldus Tsjombe. Hij zei niet dat hij de verklaring van Kitona ondertekend had. Na de rede van Tsjombe werd een mi nuut stilte in acht genomen voor de verleden maand bij de strijd gevallen Katanganen. 38) (Nadruk verboden.) Craddock ging heen. Hij was niet zo zeker meer van zijn ver moedens omtrent Mitzi. Ze had haar verhaal over Phillipa Hay- mes met overtuigende kracht verteld. Mitzi mocht dan liegen als de beste, maar hier leek wel een grond van waarheid aanwe zig te zijn voor hetgeen ze hem verteld had. Hij besloot Phillipa hierover te ondervragen. De eer ste keer had zij zo'n rustige, be schaafde indruk op hem gemaakt. Hij had tegenover haar niet de minste verdenking gekoesterd. Toen hij de gang door kwam probeerde hij, in verstrooidheid, de verkeerde deur open te doen. Juffrouw Bunner, die juist de trap afkwam, zei: „Niet deze, maar de volgende deur aan uw linkerhand. Wat lastig hè, al die deuren." „Er zijn er inderdaad heel wat," stemde Craddock toe, de lange, smalle gang eens doorkij kende. Juffrouw Bunner was zo gedienstig om ze allemaal aan te duiden. „Wat u daar ziet is deur Door AGATHA CHRISTIE naar de garderobe, dan krijgt u de klerenkast en daarna de eet kamer. dat is aan de ene kant. Aan de andere kant heeft u die blinde deur, die niet open kan, vervolgens de eigenlijke deur naar de zitkamer, de deur naar het bloemenkamertje en dan de zijdeur naar buiten. Heel inge wikkeld. Vooral omdat er twee zo vlak naast elkaar zijn. In neem ook nog vaak de verkeerde bij vergissing. Vroeger stond er een gangtafeltje voor, maar dat hebben we een eindje verscho ven." Craddock zag een horizontale streep op de panelen van de deur, waar hij nog de sporen van de tafelrand meende te bespeu ren. Er rees een vaag vermoeden in hem op en daarom informeer de hij: .Wanneer is die gangta fel verschoven, lang geleden?" Wie Dora Bunner iets vroeg, hoefde dit heus niet nader te motiveren. Zij was veel te blij als zij wat kon vertellen. „Wacht eens, wel, dat is nog niet eens zo héél lang geleden! Een dag of tien of een paar weken, denk ik." „Waarom moest ze toen weg?" „Dat weet ik niet meer. Het stond, geloof ik in verband met oe bloemen. Ik geloof, dat Phi- lipa met een grote vaas bezig was. Zij schikt ze werkelijk bij zonder artistiek.allemaal herfst kleuren en de takken waren zó hoog dat je haren er aan bleven hangen als je er langs liep. Daarom zei Phillipa: „Laten we het tafeltje wat verschuiven, dan hebben we daar geen last van en komen de kleuren nog mooier tot haar récht tegen de witte muur." Maar we moesten er wel de gravure van Wellington bij Waterloo voor verhangen. Die hangt nu onder de trap." „Is het dus geen echte blinde deur?" wilde Craddock weten. „O, die deur kan wel open, als u dat bedoelt! Het was vroe ger de deur van de kleine voor kamer, die nu niet meer als toe gang wordt gebruikt. Toen de twee kamers bij elkaar zijn ge trokken hadden we aan één ge noeg en werd deze afgesloten." „Afgesloten? Dichtgespijkerd? of alleen maar op slot gedraaid?" „Op slot gedaan en op de knip denk ik!" Craddock zag bovenaan een knip en probeerde die even. Deze schoof heel gemakkelijk opzij., veel te gemakkelijk eigenlijk.. „Wanneer is die deur voor het laatst open geweest?" vroeg hij aan juffrouw' Bunner. „O, jaren en jaren geleden, ge loof ik. Zolang ik hier ben is ze tenminste nooit open geweest." „Weet u misschien waar de sleutel is?" „In de gangkast hangen alle sleutels. Deze zal er waarschijn lijk ook wel bij zijn." Craddock ging met haar mee en bekeek de collectie roestige sleutels die daar hing. Een er van, die er wat anders uitzag dan de rest koes hij uit en ging er mee naar de bewuste deur. Hij paste en liet zich heel licht omdraaien. Hij kon de deur ge ruisloos openduwen. „O, ast u op," riep de juffrouw Bunner, „Et bestaat aan de bin nenkant misschien van alles vóór. Wij gebruiken die deur nooit." „Is het heus?" vroeg de in specteur. Zijn gezicht stond nu bars. Met nadruk klonk het: „Deze deur is nog kortgeleden gebruikt, juffrouw Brunner. Zo wel de scharnieren als het slot zijn goed gesmeerd." Zij stond hem sprakeloos aan te kijken. Haar domme gezicht was één en al verbazing. „Wie zou dat hebben gedaan?" vroeg ze. „Daar komen we wel achter," verzekerde Craddock haar. Hij dacht even na. De onbekende X, was die van buiten gekomen!.. Nee, die X was hier in huis ge weesthier in de zitkamer, op die bewuste avond. (Wordt vervolgd.) verhuiskosten De minister van Volkshuis vesting en Bouwnijverheid heeft aan de gemeentebesturen mede gedeeld, dat het rijk met ingang van 1 januari 1962 voor elk ont ruimd en afgebroken krot aan de gemeenten een premie van 600,zal verlenen. De ge meenten dienen van deze pre mies een fonds te vormen. Hier uit kunnen zij naar eigen oor deel in daarvoor in aanmerking komende gevallen aan bewoners van te ontruimen krotten bij dragen toekennen. Deze bijdragen kunnen dienen als tegemoetkoming in de ver huiskosten, en in het bijzonder voor het overbruggen van het verschil tussen de lasten van het krot en die van de nieuw te be trekken woning. In het laatste geval zal de uitkering zich veel al over een aantel jaren uit strekken. De gemeenten kunnen behalve aan krotbewoners ook uitkerin gen doen aan degenen, die door opschuiving woonruimte voor krotbewoners vrij maken. De grondgedachte van de re geling sluit aan bij de voorstel len, die de commissie krotoprui ming en sanering in dit opzicht heeft gedaan. Met inwerkingtreden van deze regeling vervalt de mogelijkheid van een extra-rijksbijdrage voor krotvervangende woningwet woningen. Deze had de bedoeling de huurprijs van deze woningen gedurende enige jaren op een lager bedrag dan normaal vast te stellen GEDULD IS EEN SCHONE ZAAK! Attilio Savoia, een inwoner van Rome heeft In tienduizend werk uren, een schier volmaake eopie gemaakt van het beroemde SI. Marcus-plein in Venetië. Met pijnlijke nauwkeurigheid knut selde hij in hout replica's van de beroemde gebouwen, op een schaal van 1 100, en nu is het dan zover, dat hij kan zeggen, dat zijn werk voltooid is. Op de foto ziet u hem met een pincet, een sterk vergrootglas en on eindig geduld bezig met de af werking van een paleisje, dat in werkelijkheid in de tuin van het hertogelijk paleis staat. EINDE VAN DE PARIJSE SLAGERSSTAKING De Parijse slagers hebben be sloten hun vleesverkoopstaking te eindigen. Dit besluit is in de nacht van woensdag op donderdag door de leiders van de slagershond met 70 tegen 13 stemmen genomen. De slagers hadden de afgelo pen weken geweigerd rundvlees te verkopen, daar zij naar hun mening hiermee niet genoeg ver dienden door de prijsbeheersing vanwego de regering. Woensdag machtigde het Fran se kabinet de staatssecretaris voor de binnenlandse handel, Missoffe, de slagerijen te vorde ren en alle maatregelen te tref fen die geboden zijn om de boy cot van de slagers te breken. Een woordvoerder van het kabi net zei, dat de slagers zodoende desnoods met geweld gedwongen konden worden hun winkels te openen en een voorraad rund vlees op te doen. De leiders van de slagershond hebben de winkeliers de raad ge geven, het kopen van rundvlees te hervatten. In een communiqué is gezegd, dat vertegenwoordi gers van de bond heden zullen bijeenkomen met vertegenwoor digers van de nationale federatie ,van le vensmi d del en w inkeliere en „naar wij ernstig hopen oven en- Ifcala dagen met de regertotf'. ,.K boerdi Door nog c is gistermorgei uur brand e niet bewoonde weer bij Ter ven de heer 1 Borgsmeer. In grote partij no geborgen, alsn De gevree mond- en Drenthe De gevreesd klauwzeer varkensstapel Aanvankelijk toen in het zui deze provincie de varkensdic is. Later is d andere delen varkensstapel Uonderdagmor zo, dat het r op negentien heeft huis fokzeugen, m< gen van de hen, valt bij ■zeggen, omda aantal (fleren sterk uiteen li zuiden zijn vei ven. In de provir drie bedrijver, Zevenhuizen, Musselerkana Rechtszaket EX-DEU STOND De officier rechtbank in donderdagmoi vangenisstraf waarvan vie waardelijk van drie jaar ex-deurwaardf bediende P. horn. In de loen hij de Zuidhorn, hei schuldig gem teringen tot van 5000. moeilijkheden der gewordei niet tegen zij: Blijkens het port was het «lachte te nauwelijks b schuldenlast groeide en c toe, gelden, had, ten eige den. In I960 slag welk tijds eervol v werd nadier eteurw aarder «hiisleringen ten laste gek De raadsm pleidooi de lijn cliënt, di was geworde aijn taak steeds di< geraakte. Er de benadeelc ijk schadelo ter vroeg eet deel van de ïjk. De reel dagen vonnis ZATERD. HILVERSi 7.15 Gewijde jeugd; 7.45 weging; 8.00 8.50 Voor d( de kleuters; mis; 10.00 P 11.30 Gram 12.04 Gram tuinbouwmec 12.50 Act. Nieuwe grar muz.; 13.40 les; 1430 Jazzmuziek 16.10 Chansc ork.; 17.00 Lichie muz. 17.40 Pianos niek; 18.30 i bent toch lezing; 19.00 19.25 Wedsti lezing; 19.55 20.40 Gram. geval, vrage var. progr.- 22.20????, 22.30 Nws; zondag in; van ae reli lezing; 23.55 HILVERSI 7.10 Gym.; 8.18 Gram gina, lezing Gym. voor 9-40 Accordi thuis, praat ding; 10.20 Tips voor 11.00 Ter 11.05 Nieuw, nieuws; li z.nnige lezing; 121 meded. en trompet Vara-varia- 13.55 Tusse lezing; 13 Voor da

de Vrije Zeeuw | 1962 | | pagina 2