Provinciaal nieuws if1 Eric de Noorman De laatste slag Kerstmis in Bethlehem SCHAATSENRIJDEN v.,w mmmm P. M.'Z - - terneüzen VELE DODEN DOOR KOUDE IN NOORD-INDIA 51 DODEN BIJ ONTPLOFFING IN COLUMRIA AXEL. aardenburg Brand in T.E.E.-trein kuitaart ZAAMSLAG. Nederlandse toerist in Oostenrijk verongelukt Het Amerikaanse lachtcommaiido in Europa NASSER WIL ONTEIGENEN OÉ THANT DOET STAP bij GROOT-BRITTANNIE Verduistexingszaafc in de Sowjet-Unie VOETBAL BELGIE WON VERRASSEND HOOG VAN BULGAREN Toto-inzet wordt toegevoegd aan pool f van 30 december Gemeente Gemeentera, Jifi IJSVERMAAK TE TERNEUZEN EN AXEE ele sell uatlief hebbers hebben tij- lens de Kerstdagen de smalle ij?: rs ondergebonden om met vol- ie leugen te genieten van deze gezonde Nederlandse volkssport. Zowel op dt- ijsbaan in het Ter- neuzen.se Zuidersportpark als op die in het Axelse bos was het gis teren een drukte van belang. Kerstnaclitdienst. Voor de in de voornacht van Kerstmis in de Ned. Hervormde kerk gehouden Kersbnachtdienst, waarin voorging ds. J. A. Poel man, was de belangstelling zó groot, dat zelfs enkelen met een staanplaats genoegen moesten nemen. Na het inleidend orgelspel van de heer D. van Es, volgde het votum en de groet van de pre dikant, waarna als aanvangslied, onder begeleiding van orgel en trompetmuziek van de heer P. Eekman en blokfluit door Miekê van Es., werd gezongen Gez. 1 vers 1, 2 en 3. Hierop volgde Schriftlezing uit Jesaja 40 14, waarop gezon gen werd Gez. 6. De predikant ging hierop voor in gebed, waarna als Schriftle zing volgde uit H. Ev. Lucas 1 26—36. Na het zingen van Gez. 8 en Schriftlezing uit Jesaja 9 5 en 6, werd de liturgie voortgezet met het zingen van Gez. 10 5 en 7, gevolgd door Schriftlezing uit H, Ev. Lukas 2 114. Ds. Poelman had als onder werp voor zijn prediking geko zen: „God zoekt een plaats." Na afloop van zijn prediking werd gezongen Gez. 7 en als slotlied, begeleid door orgelspel, trompet en blokfluit, Gez. 18 1 en 2. Hierna sprak ds. Poelman de zegen uit. Verkeersongeval. Zaterdagmiddag te ongeveer kwart over drie had op het kruispunt Axelsestraat—Jacob Catsstraat een aanrijding plaats tussen'twée auto's, rësp. bestuurd door mej. G. A. M. B. uit Ter- neuzen en de heer M. de P. uit Zaamslag. Op het ogenblik dat de auto bestuurd door mej. B. vanaf de richting Dokweg het genoemde kruispunt naderde, wilde de heer De P., rijdende uit de richting van de Axelsebrug, de Jacob Catsstraat inrijden. Bij de daarop volgende aanrij ding ontstond aan beide auto's aanzienlijke schade. Paal electrlsche verlichting geramd, Zondagavond te kwart vóór acht reed de heer A. V. uit Breda in de Nieuwediepstraat in de richting van de Vlooswijkstraat. Bij het uitwijken voor een nabij de Eerste Verbindingsstraat ge parkeerd staande auto, week hij te ver naar links uit en ramde Als gevolg van het zeer koude weer dat in de af gelopen week in Noord-lndia heeft geheerst, zijn bijna 130 personen om het leven gekomen. De meeste slachtoffers vielen in de staat Oetar Pradesj. Bede laars en andere armen, die ge woon zijn op straat te slapen, zijn doodgevroren. De koude heeft in de afgelopen da "en in de Noordindische staat JSihar het leven van 27 personen gevergd. Onder hen bevinden zich twee gevangenen van een gevangenis in de hoofdstad Patna. Een enorme ontploffing, vol gens de overheid veroorzaakt door terroristen, heeft zich op Kerstavond voorgedaan in een kazerne te Buga in Columbia. waar een godsdienstige plechtig heid werd gehouden. 51 mensen, onder wie 12 militairen, verloren het leven. Er zouden meer dan honderd gewonden zijn. Ver scheidene verdachten zijn aange houden. De ontploffing deed zich voor op de binnenplaats van do kazer ne, juist toen de plechtigheid was afgelopen en de mensen het gebouw begonnen te verlaten. Sommigen verklaren te hebben gezien, dat een vrouw een pak ket door een raam schoof. daardoor een paal van de elek trische verlichting. De politie oordeelde het beter de bestuurder in verband met zijn toestand enige rust te verschaf fen, waaraop de zwaar bescha digde auto naai- de garage Kerck- haert werd gesleept. De Kerstdagen. De Kerstdagen zijn in onze gemeente rustig verlopen. Door verschillende verenigingen en fröbelscholen is deze viering al gebeurd vóór de feestdagen en op zondagavond 24 december was er in de Ned. Hervormde Kerk een Kerstzangdienst. Aan deze dienst werd- mede werking verleend door het Herv. Kerkkoor en het Ned. Herv. Kinderkoor, beiden onder leiding van de heer J. Smies. De orgel bespeling geschiedde door de heer J. A. de Visser. Ds. P. J. Pennings en vicaris S. den Blaauwen verzorgden de Schriftlezing en meditatie. Zulk een Kerstzangdienst, als wijding van de Kerstavond, laat nooit na een grote indruk te ma ken op de kerkgangers. Het programma, met zijn ver schillende onderdelen, groeide tijdens de uitvoering naar een mooi geheel en ooh.de aanwezi gen voelden zich één door alle gemeentezang staande te zingen. Vogelshow De vogelvrienden, aangesloten biji de Algemene Nederlandse- Bond voor Kanarieteelt en Vo gelbescherming, had een mooie show ingericht in het gymnas tieklokaal van de voormalige openbare school. De tentoonstelling is In a He ouzichten eeslaagd, daar er naast de flinke inzending ooC< zeer goede resultaten van de kwekers te zien waren. Het zal voor de keurmeester, de heer M. Jochemse uit Utrecht, zeker geen gemakkelijke taak zijn geweest om de prijzen te- be palen. De resultaten der keuring waren als volgt: Klasse I. Ie pr. met isabel, M. G:. Borgh- steijn, te Axel. Klasse II. lepr. met oranjerood, J. Pij- cke, te Sas van Gent; 2e en 3e pr. met goud Isabel. M. G. Borgh- steijn, vnd. Klasse III. Ie pr. met zalm, J. Pijeke, vnd; 2e pr. met goud isabel, M. G. Borghsteijn, vnd; 3e pr. met zilver isabel, R. Nimmegeers, te Moerbeke; 4e pr. met oranje rood agaat No I, J. Baveko, te Zaamslag. Klase IV. Ie pr. met goud agaat, M. G. Borghsteijn, vnd; 2e pr, met goud agaat, Chr. Vinke, te' Axel; 3e pr. met oranje rood, J. Pijeke, vnd. Klase V. Ie pr. met oranje rood, J. Pij eke, vnd; 2e pr. met goud isabel, M. G. Borghsteijn, vnd; 3e pr. met dominant wit, J. Tiersen, te Axel. Klasse VI. Ie pr. basaarden E. K en O. K., C. Hoogstraate, te Axei. Klasse VII. Ie pr. met rijstvogel, C. Smies, te Axel; 2e pr. met zebravinken, R. C. Dieleman, te Axel; 3e pr. met parkieten, Chr. Vinke, vnd. Klasse VIII. Ie pr. met diamantvink, J. Brugge, te Axel; 2e pr met Chin, dwergkwartel, H. den Ruijsscher, te Axel; 3e pr. met spitsstr. Ama- dine, J. Brugge, vnd. De prijs voor de mooiste vitri ne was voor H. van Tatenhoven. te Axel. Kampioen E. K. 1961; met oranje róód, J. Pijeke, vnd. Kampioen pigment E. K. 1961, M. G. Borghsteijn, vnd. Kampioen vetkleur E. K. 1961, J. Pijeke, vnd. Kampioen tropische vögels, Chr. Smies, vnd. 100-jarige overleden Gisternacht is alhier overleden de 100-jarige A. F. Beernaert. Tot PAUS SPREEKT TIJDENS NACHTMIS Paus Johannes heeft de tradi tionele nachtmis opgedragen in de rijk met fresco's gedecoreer de clementine zaal varr zijn offi ciële appartement op de tweede verdieping van het Vaticaanse paleis. De zaal was voor deze gelegenheid in een kapel ver anderd. De Paus, die zich tot het bij de Heilige Stoel geaccrediteerde buitenlandse diplomatieke korps richtte, zei onder meer dat het oordeel der geschiedenis streng zal zijn voor degene® die niet al het mogelijke hebben gedaan om de oorlogsgesel tut te bannen. Daarom bidden vrij dat edele glans van de Kerstnacht ook hen en hen bovenal moge- verlichten en dat de Ster van Bethlehem hen moge leiden op, de paden van de vrede, aldus de Paus die hierbij het oog had op „degenen die het wereldlijk lót der volkeren m handen hebben en van wie het behoud en de- uit breiding van de vrede op aarde in zulke grote mate afhankelijk is". Do (Katholieke) Kerk heeft de vrede lief welke gegrondvest is op rechtvaardigheid, welke de wettige rechten der anderen er kent en eerbiedigt, de vrede dia het gevolg is van vrije en loyale onderhandelignen, ook al bren gen deze soms opofferingen en zelfverloochening met zich mee, waartoe elk der betrokken par tijen zich in hat belang van allen bereid moet verklaren, aldus de Paus. De mis en toespraak werden door radio en televisie uitgezon den. De T.E.E.-trein „Edelweiss", die van Amsterdam naar Zurich rijdt, is maandagavond in Luxem burg blijven steken. Toen de trein omstreeks 17 uur tussen Bettcmburg en ThionviUe reed, brak brand uit in het rijtuig achter de motorwagen. De brand is waarschijnlijk veroorzaakt door kortsluiting in de installatie voor luchtverver sing. Een passagier, die de brand ontdekte, trok aan de noodrem. De schade aan de trein bleef be perkt en geen van de passagiers liep letsel op. Met andere trei nen zijn de passagiers nog dezelfde dag in Zurich aange komen. voor enkele dagen verkeerde hij nog in een uitstekende gezond heid. Vorige week was hij met het gezin waarbij hij inwoonde, van Amsterdam naar Aarden burg verhuisd. Op 20 februari had hij in Amsterdam onder gro te belangstelling zijn honderdste verjaardag gevierd. Hij was van Belgische nationaliteit. Overspannen landarbeider wurgde zijn vrouw In Kuitaart heeft vrijdagavond omstreeks zes uur de landarbei der S. de H. in totaal overspan nen toestand zijn. ongeveer 60-ja- rige vrouw, 3V1. de ri.van K., met een bietenmes aangevallen en door wurging om het leven gebracht, zoals tij sectie door dr. j. Zeiaenrust zaterdagmiddag is komen vast te staan- Nog een kwartier vóór het fa tale moment was iemand medi cijnen komen brengen. De land arbeider stond wegens overspan nenheid onder doktersbehande ling en was op doktersadvies reeds veertien aagen niet aan net werk geweest. Enige tijd geleden had H. ge poogd de hand aan zichzelf te slaan. Een buurvrouw, die op het hulpgeroep van de vrouw was Komen toelopen en de landarbei der zijn vrouw met een Dieten- mes zag achtervolgen, riep haar man en enkele omwonenden te huip om de overspannen man van zijn vrouw te haien, wat niet ge- luKtc. 0 De man is naar het ziekenhuis in Hulst overgebracht ter behan deling. Kerstwijdigingsdienst Öp de vooravond van Kerstmis werd in de Ned. Herv. kerk in sa menwerking met de Geref. Kerk, een Kerstwijdingsdienst genou- den, waarin voorging ds Ph. M. Becht en medewerking werd ver leend door een zangkoor onder leiding van mej. C. de Blaaij en de muziekvereniging „De Volhar ding". dirigent de neer J. Meij- ers. De ruime, kerk was tot de alerlaatste plaats bezet. Na de zegen, en het votum volg de als instrumentale muziek. ..Nu zijt weliekome", waarna ds Becht voorging in gebed. De liturgie werd na Schriftle zing afgewisseld door knor, sa menzang en instrumentale mu ziek, terwijl de Kerstrede was ge wijd aan „Kerstgedachten", waar in tot uiting werd gebracht dat als Christus op het Kerstfeest ontbreekt, er geert echt Kersfeeisf gevierd worm., waiu ue uerf dient de beste plaats op dit feest te hebben, n.l. in ons hart. Aan het einde van de dienst sprak ds Becht het dankgebed uit, waarop orgelspel volgde en de predikant de zegebede uit sprak. Begeleid door „De Volharding" werd staande als slotzang gezon gen „Ere zij God". De bij de uitgang der kerk ge houden kollekte bracht 177 op. De Mandelbaumpoort tussen de Israëlische en de Arabische wijk van Jeruzalem is zondag weer opengesteld geweest om pelgrims uit talrijke landen in staat te stellen ter gelegenheid van het Kerstfeest een bezoek te brengen aan Bethlehem, dat in de heuvels van Judea op Jor daans grondgebied ligt. Nnn; schatting maakten 20.003 pelgrims van de gelegenheid ge bruik, onder wie 2800 Arabische christenen uit Israël die zich eens per jaar anderhalve dag bij hun in Jordanië woonachtige verwanten en vrienden kunnen voegen. Ook waren er dit jaar groepen Afrikaanse christenen uit Ghana, Nigeria, Liberia, Kongo en Kameroen. Het hoogtepunt van de plech tigheden in Bethlehem is de pontificale nachtmis in de K.K. kerk van St. Catharina. De Latijnse patriarch van Je ruzalem, aartsbisschop Albertcr Gtiri, kwam in dè loop van de middag in vol ornaat temidden van geestelijken- van zijn patriar chaat, begeleid door Jordaanse motorpolitie, naar Bethlehem. Evenals alle andere pelgrims be zocht hij de geboortebasiliek, die gebouwd zou zijn op de plaats waar Jezus werd geboren: De- toegang tot deze zestiende eeuw- se kerk is zo laag, dat men de basiliek alleen gebukt kan- be treden. De patriarch was niet dë enige die de 17,5 km lange weg- van Jeruzalem naar Bethlehem niet te voet aflegde. Vele pelgrims kwamen met hun auto, per taxi of met een autobus. In Bethle- ttem speelde een Jordaanse mili taire kapel op straat. Ook werd overal gezang gehoord. In Oostenrijk is zondag tijdens een bergbeklimming de 49-jari- ge toerist M. M". van der Hoek uit Barendrecht dodelijk veron gelukt. Het ongeval geschiedde op de Alpkogelspitze bij het plaatsje Bergwang. De heer Van der Hoek, dié met vakantie in Oostenrijk verbleef, had met zijn echtgenote van-uit Bergwang een tocht ondernomen naar de zo genaamde „Hochahn". Daar liet hij zijn vrouw achter om alleen de Alpkogelspitze te beklimmen. Toen hij van deze tocht niet terugkeerde, daalde zijn vrouw weer naar Bergwang af en ver wittigde de gendarmerie. Een reddingsploeg die daarop naar boven ging, vond later het stof felijk overschot van de heer Van der Hoek en bracht het naar Bergwang. Men veronderstelt, dat de heer Van der Hoek bij het afda len van de de Alpkogelspitze de weg kwijt is geraakt, en dat hij toen in een 300 meter diepe af grond is gevallen. Grieks-orthodoxe en Rooms- Katholieke geestelijken leverden zondag in de geboortebasiliek een gevecht met stokken en flessen. Dit ontstond toen orthodoxe priesters de Katholieke trachten te verhinderen op het dak van de kerk te gaan staan dat vol gens de orthodoxen aan hen be hoort. Politie maakte eert einde aan het gevecht dat traditie is gewor den. De burgemeester van Beth lehem zei dat er geen zwaar ge wonden zijn. ONDERGRONDSE KERSTMIS Ongeveer 2500 mijnwerkers in dë Zuidfranse plaats Decazeville, die sedert 19 december onder de grond blijven, onder meer uit protest tegen eventuele sluiting van hun mijn, brachten ook de Kerstdagen gescheiden van hun familieleden door. De maatschappij stond zondag geestelijken toe de mijn binnen te gaan voor godsdienstoefeningen maar vrouwen en kinderen wer den geweerd. Eerder op de dag kwam een mijnwerker tiaar boven om in het huwelijk te treden. Zijn mede stakers gaven hem vier dagen „huwelijksverlof". Volgens een. door het hoofd kwartier van dè Amerikaanse luchtmacht in Wiesbaden uitge geven verklaring is het lucht-, commando in Europa sedert de' door president Kennedy bevolen versterkingen de sterkste Ame rikaanse luchtmacht buiten de Verenigde Staten in vredestijd. Een woordvoerder zei dat er thans ongeveer 75.000 man van de luchtmacht actief dienst doen in veertien „wings". Hij wilde het aantal vliegtuigen niet noe men, maar dit is op normale kracht naar schatting Iets. meer dan duizend- President Nasser van de Ver enigde-Arabische Republiek heeft zaterdag in een rede te Port Saitf gezegd: „Wij aijn van plan alle landerijen te naasten die aan in Egypte wonende vreemdelin gen toebehoren. Indien de bui tenlanders onze naastingen niet prettig vinden, moeten zij hun koffers maar pakken en dadelijk verrekken". Nasser zei dat de Egyptische autoriteiten hun alle bijstand zullen verlenen als zij Egypte voor goed willen verlaten. Verder zei de president dat zijn land zich midden in een re volutie bevindt die ten doel heeft de klasseverschillen op te hef fen en een klasseloze maatschap pij te vestigen. 179. De paar rondlumnielendo Romeinse wachters aan de poort kijken verbijsterd op als opeens 'n dichte drom gewapend volk op de legerplaats toestormt... Geen is hierop verdacht, immers, de Franken zijn als bondgenoten der Romeinen op weg om de eni gen, waarvan gevaar te duchten zou zijn de Alanen onschade lijk te maken... en juist uit het Frankenkamp nadert nu ineens de ze dreigende horde... Ze pogen de poort dicht te doen, maar Eric en Svein zijn er vlugger en terwijl de Romeinen verbijsterd «en goed heenkomen zoeken, zwermt de krijgsbende uit over het verlaten Romeinenkamp. „Zegt Aetius dat ik een onder houd verlang!" roept Eric de Ro meinen, die zich beschermend rond de tent van de Patriciër hebben opgesteld, toe. „Zegt de dwaas dat hij dat on derhoud krijgen kan, en daarna de strop!", klinkt de metalen stem van Aetius. De Romeinen wjjken uiteen en gevolgd door Svein, Al lan, Erwin en Axe betreedt Eric het hol van de leeuw. „Ge begrijpt zeker wel, dat deze overval gedoemd is te mislukken, barbaar", zegt Aetius, die zich om ringd heeft met een aantal van z'n lijfwachten. „Wanneer het leger terugkeert, na met..." „Dat leger zal niet terugkeren", bijt Eric de Romein toe. „Dat leger bevindt zich in de macht van Fran ken en Alanen". Het gelaat van Aetius wordt nog bleker dan gewoonlijk, maar snel herstelt hij zich en geeft een teken. „Grijpt!"... Bliksemsnel worden vijf zware bogen geheven en de Noorman zegt koud: „Wij komen in vrede, edele Aetius... Hopelijk herinnert gij u dat... bijtijds..." Aetius likt zijn lippen en knikt flauwtjes. „Ach natuurlijk en waarmee kan ik de... eh... vorst van het... van het..." Met ogen die vuur schieten komt Erwin naar voren, maar Eric houdt hem glimlachend terug. „Gij kunt mjj de Noorman noemen", zegt hij tot de Romein. „Welnu, edele Aetius, het doel van mijn be zoek is Sangibanus, die gij hier per abuis gevangen houdt. Wanneer ge van alle feiten op de hoogte zijt, twjjfel ik er niet aan, of ge zult de Alanenvorst terstond vrijlaten". De woorden klinken vriendelijk genoeg, maar in Erics ogen smeult een dodelijke dreiging... De waarnemende secretaris generaal van de Verenigde Na- i ties, Oe Thant, heeft zaterdag ,de j aandacht van de Britse regering - gevestigd op berichten volgens welke Rhodesische autoriteiten jeeps met blanke huurlingen hebben toegestaan van Rhodesië uit Katanga binnen te rijden. Volgens berichten van de Ver enigde Naties uit Kongo zouden donderdag 48 jeeps, bestuurd door blanken en uitgerust met middelzware mitrailleurs, -Katan ga zijn binnengekomen. Aanvankelijk hadden de Ver enigde Naties zaterdag melding gemaakt van een krachtig pro test van de volkerenorganisatie bij de Britse regering, maar later deelden zij mee dat de kwestie onder de aandacht van de Brit ten was gebracht. Het blad „Sowjet-Handei" meldt dat binnenkort in Dnje- propetrowsk een proces begint tegen personen cüe voor een waarde van ongeveer 2U mil joen gulden aan levensmiddelen hebben verduisterd. (De schuldigen zijn volgens het blad beheerders van opslag plaatsen voor fruit met mede plichtigheid van- directeuren van pakhuizen voor de detailhandel. Zij hadden verscheidene jaren produkten die zij ten eigen bate verhandelden, geboekt onder .de rubriek der bedorven en wegge gooide goederen. Het Belgische nationale Voet balteam heeft zondagmiddag in het Heyselstadion van Brussel voor. een sensationele kerstsjir- prise gezorgd.. Met niet minder dan 40 werden de Bulgaren, die een week geleden, door een 1—0 zege op Frankrijk de vlieg reis naar Chili zeker stelden, van het veld gespeeld. Reeds bij de rust hadde* de Belgen, door doelpunten van Stockman, Jurion en Van HJmst een 3—0 voorsprong genomen. In de tweede helft was het wedarom Van Himst, die- in de 69e minuut de eindzege op 4O bracht. Aangezien de voetbalwedstrij den op zondag 24 december in verband met de vorst niet zijn doorgegaan zal de inzet van de voetbaltoto worden toegevoegd aan die van 30 december a.s. Het betreft dan de wedstrijden voor de Engelse competitie. Telefonische melding voor die genen, die twaalf of dertien goede uitslagen op hun toto formulier hebben, kan geschie den op zaterdag 30 december bij de K. N. V. B van half acht tot tien uur. De 'totale inzet van de toto van 24 december is 767,118. STREEFDATUM VOOR ELFSTEDENTOCHT 30 DECEMBER Het bestuur van de vereniging De Friesche Elf Steden, dat dins dagavond in Leeuwarden verga derde, streeft ernaar om de elf stedentocht op zaterdag a.s. te houden. Een definitief besluit zal echter nog moeten worden geno men. Dit zal vooral afhangen van de gedragingen van het weer op de meeste plaatsen is het ijs in Friesland reeds betrouwbaar, maar dog niet overal. Dat is on der meer gebleken uit het feit, dat het ijs op de beide Kerstda gen alleen al een vijftal slachtof fers heeft geëist. De route van de tocht zal in grote trekken overeenkomen met die van 1956. Alleen in het noor den tussen Hariingen en Dok- kum worden enkele wijzigingen overwogen. Het zal de elfde elf stedentocht zijn. Aan de laatste tocht in 1956 namen ruim 6000 rijders deel. on dc vlc e p< zijn va De gemeenteraad cbement kwam voc maal in di jaar in gadering bijeen i terschap van burger Ix-enhouts. Op voorstel van besloten tot het gen van nieuwe men, met bijkomend de beide leslokalen bare lagere school De raad ging akk voorstel van B. er principe te besluiten lenen van medewer aanleg van een di met duinovergange mende werken. In aanleg genoemde door de ministeries mische en Sociale subsidie verleend. Aan de plaatselij) voor vreemde] werd voor 1962 een 150 verleend. Aan oveneens een bedré toegewezen als aar afdeling in de ultg< nieuwe streekfolde Zeeuws-Vlaanderen. Bij de bespreking groting 1962 deelde mede, dat diverse de krappe kant zl begroting sluitend gemaakt. De gei wijst aan inkomster een bedrag aan met een post van voorzien. De kapitaaldien een tekort van 23 groting werd aldus De subsidie voor Zeeland voor Maats Cultureel werk we van 5 cent per inw< op 8 cent. Het bedrag per bedoeld in artikel lager-onderwijswet 1962 vastgesteld I leerling. l.uhonrtrn op dondert Aanwezig Voorzitter: Mr. 1 Wethouders: H. Raadsleden: M. vi S. W. Hen: A. Jansen, Bleijenberg, ter, D. Wê Dieleman. Secretaris: A. J. Afwezig met kern en W. J. W De Voorzitter: M U allen hartelijk w- Bericht van verhi nengekomen van Weterings. Ik mog. spoedig hersteld zul 1. Voorstel van tot het vaststel dienstjaar 1961 au het Woningbet h. het Grondbedr e. de Dienst voor d. de Gemeente. Hierbij wordt ond van Burgemeester bér 1961 tot het' subsidie van de daa De Voorzitter stel behandelen en gee van algemene bescl De heer Henry: nationale probleme tijdingen zo rijpe j dé gedachten en va in beslag, dat vele interesse kunnen Iaat staan voor de vraagstukken. En of aan een begrotin inwoners zelfs meer aandacht mc noodzakelijk is. Of, heid algemene bes- gehouden rond de ling en de uitbouw waarin velen van h omdat men niet m klimmen en tevens Meneer de Voorz kort zijn. Met alle der gebeurtenissen wfl van mening, da omgeving, de zorg ners minstens, zo en onze werkzaam! tijden het geval is. Het is ons slechts bare plicht, dat wi de dagelijkse dinge genoten vaak zo in En zo ontvingen met belangstelling van 1962, op 8 novf een werkstuk, was meentehuis, en spe hljj is als het de handen van de rt opdat ook zH hun getallen waaruit d En achter al deze leven van onze sta «cherming door on: leven, de sport, de die in een sterk aeer speciale accen Wij denken het ledingen voor al 1 was een druk jaar verricht. In het bi voor de door her voor de vaart en ei ten bespeuren. Dit W\j wensen het ee bij een goede ver ruim voldoende he De versterking aantrekken van en noodzakelijke inw< ting h- bben gebra heid van werkzaal zich ziet gesteld. wenste administra afronding reeds h<

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 2