LEXINGTON Binnenlands nieuws Zo is de stand SPORTNIEUWS Eric de Noorman De laatste slag BEURSO VERZICHT dat het hardst gaat" HOCKEY WIELRENNEN BURGERLIJKE STAND LOOP DER BEVOLKING AMERICA'S BEST TOBACCOS Bent U al spaarder bij de N.H.M.? SYRIË veerpont had vertraging De Texelse veerpont ,,De Da geraad" is gisteravond drie kwartier te laat Oudeschild bin nengelopen. Al die tijd had het schip op de rede van Texel voor anker gelegen wegens te lage waterstand. Het schip vervoerde 14O passagiers, onder wie vele leerlingen van de scholen in Den Helder, die op Texel wonen en die dagelijks het Marsdiep moeten oversteken. Voorts wa ren er tien auto's aan boord en ue gebruikelijke hoeveelheid postzakken en kranten. dodelijk ongeval Gistermiddag omstreeks één uur is in Eibergen op de rijks- weg RuurloGroenlo een ver keersongeval gebeurd, waarvan 8-jarige W. J. Massop uit Bel trum (gemeente Eibergen) het slachtoffer is geworden. Het jongetje heeft, toen het van het pad naar zijn woning de weg opreed, blijkbaar niet ge zien, dat er uit de richting Ruur lo een personenauto naderde Hij kwam met de auto in bot sing en was vrijwel op slag dood. De auto raakte door het remmen aan het slingeren en kwam in de beek langs de weg terecht doch de bestuurder, de heer H. h. n. uit Winterswijk, bleef ongedeerd. boerderij afgebrand Gistermiddag is brand uitge broken in de boerderij van land bouwer Schutte in Wijhe. De heer Schutte, die ziek te bed las, hoorde een vreemd geluid op de bovenverdieping en even later stond de gehele woning vol rook. Met moeite konden de twee kinderen van het gezin worden gered. De brandweer van Wijhe kon slechts het nabluswerk verrich ten. Boerderij en inboedel gin gen geheel verloren. Het vee kon echter worden gered. Het be drijf was slechts voor een be trekkelijk laag bedrag verzekerd. veerboot vastgelopen De rijksveerdienstboot „Schier monnikoog", die de dienst onder houdt tussen Schiermonnikoog en Oostmahorn, is gisteren vast gelopen. Bij het vertrek uit Schiermonnikoog kwam de veer boot terecht op de westelijke bank. De passagiers zijn toen overgenomen door de motorboot Ameland", die hen naar Oost mahorn heeft gebracht. De be manning bleef aan boord van de „Schiermonnikoog" in afwach ting op hoog water. In de Waddenzee stond giste ren het water door de harde noord oostenwind zeer laag. Door het lage water kwam de veerboot reeds ruim een uur te laat in Schiermonnikoog aan. Thans wordt de veerdienst onderhouden door de kleine motorboot „Ame land". ongeval in suikerfabriek pediteur toen de dief opbelde en vroeg wat hij zou krijgen indien hij er voor zorgde dat de spullen terug kwamen. De schade-expert trad verder met de dief in con tact en het resultaat was dat er 305 fototoestellen terugkwamen, waarvoor, via een tussenpersoon, de dief 1600 gulden kreeg. De politie werd pas enkele uren later door de schade-expert óp de hoogte gesteld van tijdstip en plaats waar de transactie zich had afgespeeld. Deze transactie wordt door de justitie als een vorm van heling beschouwd. En de officier van Justitie mr. R. L. Heukels, die deze zaak behan delt, heeft nu een gerechtelijk vooronderzoek gevorderd bij de rechter-commissaris tegen de schade-expert en de directeur van het expertise-bureau en voorts de instelling van een commissie van drie deskundigen uit het schade verzekeringsbedrijf om in deze zaak de rechtbank van voorlich ting te dienen. De dief van deze fototoestellen is bij de politie bekend, maar nog niet gearresteerd. Het is een op 23 oktober j.l- uit de Van der Hovenkliniek te Utrecht ont snapte psychopaat Eerste Klasse Hoek 9 7 11 15 40—13 Middelburg V 9 5 3 1 13 30—19 Kapelle 8 5 0 3 10 32—19 VCK 9 3 3 3 9 31—31 SVD 9 4 14 9 27—35 Bruse Boys 8 3 2 3 8 21—28 Wolf aartsdijk 9 3 15 7 26—32 Yerseke III 9 2 2 5 6 26—32 AZW II 8 2 15 5 18—28 Veere 8 0 4 4 4 10—23 Tweede Kla,sse B<. Kats 9 8 10 17 50—17 Beren 9 7 11 15 33—11 Zaamslag 9 7 0 2 14 37—12 Heinkenszand 8 5 2 1 12 36—21 Kloetinge II 8 2 3 3 7 43—27 Riilandia II 8 3 0 5 6 25—27 Hoek II 8 12 5 4 17—35 Nieuwdorp II 9 2 0 7 4 13—35 Driewegen 7 115 3 8—16 Wemeldinge II 8 0 2 6 2 10—35 Derde Kas se B Tern. Boys II 8 6 11 13 31— 9 Zaamslag II 7 6 0 1 12 29- 11 AZW III 8 4 2 2 10 30—18 Spui II 9 5 0 4 10 44— 18 Waarde II 7 4 12 9 24—11 Driewegen II 8 3 2 3 6 16—16 SVD II 6 2 0 5 4 13—36 Heinkenszand II 7 1 0 6 2 7—36 Beren II 7 0 0 7 0 5—44 Gisternamiddag is de 43-jarige arbeider W. de Vugt uit Oud- 1 iastel op de suikerfabriek „Din- teloord" te Stampersgat veronge lukt. Het ongeluk gebeurde om streeks twee uur, even vóór het aflossen der ploegen. De man viel in een modderput, waarna hij werd meegezogen in de pulp, die van de fabriek wordt afge voerd. Medearbeiders hebben nog getracht de man te grijpen, doch dit lukte niet. De heer De Vugt was gehuwd en vader van vijf kinderen. DIEF-BUIT-VERZEKERING EN DE POLITIE Hoe ver mogen een expertise bureau en een verzekeringsbe drijf gaan ten aanzien van een tipgever en een onbekende (de dief of tipgever)die zegt het ge stolen goed in handen te kunnen spelen van de benadeelde of het verzekeringsbedrijf. Deze princi- piele vraag zal over enige tijd aan de rechtbank in de hoofdstad worden voorgelegd als deze een op dit punt als test-case te be schouwen zaak zal behandelen. In de kringen van het schade verzekeringsbedrijf is men bij zonder geïnteresseerd in wat de rechtbank toelaatbaar en niet meer toelaatbaar zal achten. De aanleiding tot deze komen- 's een diefstal van 370 fototoestellen bij een expedi teur in de hoofdstad, een schade- expert, die door de verzekerings firma was ingeschakeld, was juist op het kantoor van de ex- COÖP. VRUCHTENVEILING ZEEUWSCH-VLAANDEREN" TERNEUZEN. Veiling van 13 november. GROENTEN. Per 100 stuks: Sla 4,90-/8,70 Per stuk: Bloemkool B II 58 ct; Knolselderij 16 ct. II ct°S: Selderij 5-7 ct: Peen Per kg: Andijvie 7—10 ct; Rode kool II 14—21 ct,. afw. 10 ct; Boe skool 16 ct; Savoyekool II 13 -0 ct; Witte kool 312 ct- Was- peen II 1821 ct; Prei II 1018 ct; Spruiten (geschoond) 6675 ct, A II 51 ct; Uien 20—22 ct- Wit lof B 84—99 Ct, BII 81—89 ct, afw. 14—46 ct. '-TI FRUIT. '~A 1 UNILEVERS HOGER IN OVERIGENS LAGERE MARKT Het Damrak heeft gistermid dag bij de opening hogere koer sen te zien gegeven voor de Unileverwaarden. De overige hoofdfondsen noteerden be neden het slotniveau van vrij dag. De koersverliezen hadden niet veel te betekenen en ken merkten de activiteiten, die vrij wel in alle hoeken aanwezig wa ren. Het was namelijk zeer stil. In Unilever ging de eerste tien minuten nog wel iets om, daar na werd in deze hoek zo nu en dan een enkel stuk verhandeld. Het fonds noteerde ex 8 procent interimdividend 1961. De belang stelling is in Amerika de laatste tijd voor Unilever groter gewor den nu dit papier vermoede lijk in het midden van de vol gende maand in Wall Street officieel zal worden genoteerd. Vele „funds" aldaar hebben hun I bezit aan Unilever de laatste tijd vergroot. De Amerikanen had den ook gisteren belangstelling voor Unilever. Het fonds open de op 910 daarna werd 908 ge daan. Het slot van vrijdag was 912/2, cum 8 °,'o interimdividend. Wall Street sloot vrijdag een weinig hoger. De Nederlandse hoofdfondsen bleven er prak tisch onveranderd. De West- duitse beurzen waren gisteren zeer vast voor de staal- en mijn- bouwwaarden. De vaste stem ming in West-Duitsland kon het Damrak gistermiddag niet tot hogere koersen inspireren. Het was in Amsterdam een kleurloze vertoning. Aandelen Philips zet ten de nieuwe beursweek in met een koersverlies van ruim 4 pun ten op 1053. Later op de middag werd 1051 gedaan. Kon. Olies daalden van 116,10 tot 115.60. De vorige slotkoers was 116,20. AKU's verloren op 382/2 circa 4 punten. Hoogovens moesten op 786, na 793, een verlies van 9 punten incasseren. De gedane zaken in de scheep vaartafdeling waren gemakke lijk aan de vingers van één hand te tellen. De koersen bleven één tot twee punten beneden het vorige slotniveau. Van de lei dende cultures lagen Amster dam Rubbers iets beter in de markt, daarentegen HVA en certificaten Deli een weinig la ger. In de staatsfondsenhoek viei weinig te beleven. De koer sen ondergingen weinig veran dering, terwijl de ondertoon iets gemakkelijker was. Vrijdag j.l. werden obligaties Oslo voor het eerst verhandeld op 100 pro cent. Dit was ook de uitgifte- koers De omzet bedroeg nomi naal 182.000. Gisteren werden obligaties op 100 Vs geadviseerd. In de lokale afdelingen wer den aandelen Vereenigde Ma chines op 270 laten (276) geadvi seerd als nawerking op de te verwachten lagere winst. Vrij dag verloor dit fonds reeds 20 punten. Op de lokale markt was het zeer stil met koersverande ringen naar beide richtingen. Aandelen Domaniale Mijn-Mij. werden 5 punten hoger bieden op 175 geadviseerd op de divi dendhervatting met 8 procent over het boekjaar 1960/1961. Niet royeerbare certificaten Kon. Zout/Ketjen noteerden 40 punten hoger op 1070. Beursindices 9/11 10/11 13/11 Int. conc. 565.56 564.50 562.23 Industrie 367.53 367.17 365.84 Scheepvaart 191.02 191.24 190.13 Banken 242.47 244.01 244.70 Handel, etc. 164.66 164.81 164.61 Algemeen 410.10 409.68 408.23 Nabeurskoersen AKU: 383—385 slot 384 (383/2) Kon. Olie: 115.70—117.00 slot 116.50 (115.70) Philips: 1045—1050 slot 1050 (1052) Unilever: 906914 gl slot 911 (911 ex 8 pet int.) Hoogovens: (787) Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier, vandaag gel dend in Amsterdam, zijn weder om ongewijzigd gebleven. (Adv.) Volg het voorbeeld van enige tien duizenden andere Nederlanders die een spaarrekening bij de N.H.M. hebben geopend. Uw spaargelden zijn er vol komen veilig. Andere belangrijke voor delen zijn 314 rente een soepele opvragingsregeling Uw belastingaanslagen op tijd betaald - niet te vroeg, niet te laat geen kosten Spaar veilig - spaar bij de N.H.M. NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ. N.& ZATERDAGVOETBAL. AFDELING ZEELAND. Tweede Klasse B. ZaamslagRiilandia II 52 De thuisclub had in de eerste ïelft de wind in de rug en nam eeds na een halve minuut de .aiding door een prachtig doel punt van Babijn (10). Na dit /errassende doelpunt ontwikkel- ie zich een vrijwel gelijkopgaan- le wedstrijd, ai waren de aanval len van Riilandia iets gevaarlij ker. De Zaamslagse doelman kweet zich goed van zijn taak, maar kon toch niet voorkomen dat in de 30e minuut Riilandia uit een vrije trap de gelijkmaker scoorde (11). Twee minuten later was het 12, toen een fout in de Zaamslagse verdediging door Riilandia werd afgestraft. Weer 2 minuten later scoorden de bezoekers nogmaals, doch dit doelpunt werd door de scheids rechter wegens buitenspel afge keurd. Direct na de hervatting her vatte Riilandia zijn aanvallen op het doel der thuisclub. Het zag er voor Zaamslag niet al te best uit. Maar toen De Koeijer na 5 minuten kans zag er 22 van te maken, kwam er meer vaart in het Zaamslagse spel. In da 10? minuut gaf De Koeijer zijn club opnieuw de leiding (32). Een kwartier was er gespeeld toen de thuisclub een strafschop kreeg te nemen. Daar de doelman van Riilandia zich te vroeg-'bewoog, moest de strafschop worden overgenomen Jansen schoot Zaamslag uit deze penalty naar een 4—2 voorsprong. Na dit doel punt verslapten de gasten zien derogen, terwijl de thuisclub nog geen tekenen van vermoeidheid toonde, wat bleek in de 3pe mi nuut toen Hameling de eindstand 52 op bracht. WATERPOLITIE WAAKTE TEGEN INDRINGERS In de strijd van de directie van. hef Olympisch stadion tegen in dringers was zondag bij Neder landBelgië een nieuw wapen in het veld of liever gezegd op het water gebracht. Mén had de hulp ingeroepen van de rijks politie te water, die met een scheepje in het kanaal achter het stadion patrouilleerde om de vindingrijke voetballiefhebbers, die geen kaartje hadden kunnen bemachtigen, de clandestiene toe gang te verhinderen. Bij de voor gaande interlandwedstrijden wa ren er namelijk niet weinigen ge weest, die met een bootje over dit kanaal de toegang tot het voet bal-walhalla hadden overmees terd. Dit was nu niet meer mo gelijk. Het aantal kaartloze voetbal enthousiasten, dat toch nog via andere wegen binnen de muren van het stadion kwam, moet vol gens de deskundigen maximaal oo de vingers van twee handen afgeteld kunnen worden. Want de Slièek^ contröle is steeds scherper en in genieuzer geworden om dit euvel te bestrijden. Zwarte handel voor de poorten van het stadion is er ook vrijwel niet geweest volgens bevoegde kringen. De weinige kaartjes, die niet op voorgaande dagen waren verhandeld, vlogen weg op de parkeerplaatsen. OLYMPIA—PELIKAAN II 5—1 Heren Olympia heeft in een niet o.p hoog peil staande wedstrijd zich de meerdere getoond van de Roosendalers. Na een aanval van Pelikaan gingen de Terneuzena- ren voortdurend in de aanval, wat in de 8e minuut een doel punt van Jan van der Peijl op leverde, in de 13e minuut ge volgd door een treffer van Fred de Meijer. Midvoor Van der Peijl voegde er al gauw het derde doelpunt voor Olympia aan toe. Pelikaan probeerde steeds weer door de Terneuzense achterhoede doop te dringen, die echter geen ogenblik wankelde, al moest spil De Meijer een keer de bal op de doellijn stoppen. Het enige doel punt van Pelikaan was een fout van de Terneuzense keeper Van der Sneppen, die finaal over een overigens heel gemakkelijk bal letje heenschopte. Ruststand 3—1. Na de hervatting begon Peli kaan steeds meer het initiatief ïe nemen en probeerde steeds weer het Olympia-doel te vinden, maar resultaten leverde dit zwoegen niet op. In de steeds schaarser wordende aanvallen van Olympia wist F. de Meijer nog een keer het Pelikaan-doel te vinden en een kwartier voor het einde schoot Adrie van Beijsterveldt een pas van Ton Hamann via de keeper in het Roosendaalse doel, Hoe Pelikaan ook probeerde nog een tegenpunt te krijgen, steeds weer wist de Terneuzense achter hoede het gevaar te keren, zodat de eindstand' 51 bleef. BREDA IV—OLYMPIA I 0—0 Dames Het allereerste begin van de wedstrijd Breda 4Olympia I was niet erg gemakkelijk voor Olympia, omdat het iets sterkere Breda direct het initiatief nam. Bovendien was de toestand van het terrein niet bijster goed. In de eerste helft werd er zwaar druk uitgeoefend Op het Olympia-doel. Deze aanvallen werden dank zij de keeper, afge slagen hoewel Breda er een aan- al corners uit overhield. Een van deze afgeslagen corners gaf mid voor Mullaert van Olympia de kans om alleen door te breken, waarbij ze op een handige ma nier de twee backs kon omspelen. De goal die ze maakte werd af gekeurd omdat één dér Olympia- speelsters off-side stond. Nog verscheidene malen pro beerden zowel Breda als Olympia een doelpunt te scoren, maar alle ballen die op doel werden gesla gen, waren óf naast óf werden door de keepers weggewerkt. wout wagtmans zal niet meer fietsen Twee dagen na zijn 32ste ver jaardag heeft Wout Wagtmans het besluit genomen, waarop hij al langs tijd had zitten broeden afscheid te nemen van de wie lersport. Wagtmans' wielercarrière is abrupt geëindigd. Enkele dagen geleden aanvaardde hij de baan van vrachtwagenchauffeur bij een groot transportbedrijf; zon dag is hij met al zijn fietsmate- riaal naar een rijwielhandelaar in de buurt van St. Willibrord gestapt om zijn spullen te ver kopen. De laatste wedstrijd die hij reed was de Newyorkse zes daagse, waarin hij met Jan Plan- taz vierde werd. Wagtmans vestigde het eerste de aandacht op zich toen hij in de zomer van 1947 als 17-jarige aan wedstrijden in Brabant deel nam. Twee jaar later werd hij Nederlantfs amateurkampioen op de weg. Hij werd prof en in 1950 werd „Woutje" opgenomen in de Tour de France-ploeg. Een zeer mooie prestatie leverde hij in de Tour de France van 1953, waarin hij als vijfde eindigde. Wagtmans heeft in verschillen de Ronde's van Frankrijk étap pes gewonnen en dagen lang is hij in het gloriejaar 1953 dra ger van de gele trui en favoriet voor de eindzege geweest. De laatste jaren heeft „dwerg- coureur" Wagtmans (zoals men hem in de wielerwereld noem de) zijn geluk achter de grote motoren beproefd. Het is niet meegevallen en hef is dan ook een gedesillusioneerde Woutje Wagtmans, die thans besloten heeft het harde race-zadel te ruilen voor de wel comfortabele, maar veel minder spectaculaire cabine van een vrachtauto. SAS VAN GENT Geboren: 18 okt. Margot A. S-, d. van M. J. Wullemsvan Hoije. Geboren te Terneuzen, wonende te Sas van Gent: 7 okt. Petrus J. E. M., z. van J. F. M. Fruij- tierRijk. 8 okt. Christina W. K., d. van J. L. Snelleman Smeets. 12 okt. Yolanda M. M., d. van E. L. Kroesde Groff. 26 okt. Ludovicus E. A, z. van E. A. Lievensde Wolf. Huwelijksaangiften en huwe- lijksvoltr.: Marcel R. Cassier, 22 j. (van Zelzate) en P. Kox, 20 j.; Norbert W. de Roo, 23 j. (van Ertvelde) en Henny S. M. Ver- mandel, 24 j.; Hendrikus A. M. de Block, 22 j. (van Zuiddorpe) en Regina C. Maas, 21 j.; Henri de Meper, 25 j. (van Zelzate), en Ria M. Tieleman, 18 j.; Jannis P. C. Vinke, 19 j. (van Boekhou- te) en Lizy D. Maenhout, 18 j. Overleden: Augustus de Jae ger, 78 j., wednwn. van E. M. Michiels, overleden te Terneu zen; Machiel de Zeeuw, 75 j., echtg. van E. Versluijs; Augusta R. Debeen, wed. van L. J. Dul- laert; Clemence Bonne, wed van J. F. Mobelus. VOGELWAARDE Geboren: 8 okt.: Luciën Cesar, z. van Petrus Reijns en Maria Christina de Bruijn; 22 okt.: Ru- dolf Alphonsus Philomena, z. van Jacobus Johannes Scheerders en Rosalia Josepha Borm; 23 okt.: Maria Josephus Martha, d. vein Josephus Leonardus Hubertus van den Bulck en Maria Celina van Gassen. Gehuwd: 17 okt.: Theodoras A. Buijsrogge, 33 j„ wan Graauw en Rosalia M. Bun, 30 j.; 23 okt.: Hypolitus Mahu, 27 j. en Louisa G. J. Hulshout, 22 j.; 28 okt.: Richard J. J. de Theije, 29 j. en Elvira M. Baecke, 25 j. Overleden: 6 ökt.: Perus van Laar, 79 j„ echtg. van Maria Maas; 23 okt.: Johanna Catha- c„;r cq van Petras lllltX W» J Francies de Kort. «4- SAS VAN GENT. Ingekomen; M. I. van de Vel de en echtg,, Margrietstr. 1, van C. de Rooij- I Waterlandkerkje, Maandag is te Damascus van Brekelmans en gezin, B. Hoefn.- officiële zijde vernomen dat de Syrische ministerraad zondag avond overeenstemming heeft bereikt over de tekst van een voorlopige nieuwe Syrische grondwet. De Syriërs zullen nu worden uitgenodigd in een in december a.s. te houden voksstemming hun oordeel over de ontwerp- grondwet te geven. Zij zullen dan tevens de afgevaardigden kunnen aanwijzen in een nieuwe Syrische grondwetgevende ver gadering. De ministerraad zal het aantal volksvertegenwoordi gers in een nog te publiceren be sluit bekendmaken. Per kg. Appelen: Jonathan II D 5841 ct, III grof 5053 ct, III fijn 3940 ct, kroet 4344 ct; Zoete appelen III fijn 33—39 ct. 144. „De stad in gevaar?" her haalt Eric fronsend. „Dat kan dan maar één ding betekenen... Attil- la „De schurk", stoot Sangibanus uit. „En hü zou wachten op mijn antwoord, dat was de afspraak..." De Noorman lacht grimmig. „Voor een niets ontziende verove raar als Attilia heeft een afspraak alleen waarde zolang het met zijn eigen plannen strookt... Blijkbaar dus, kan hü zün doel ook zonder u wel bereiken..." „Dan... dan heeft mjn zoon dus ook geen waarde meer voor hem," brengt Sangibanus er haperend uit. Zwügend wisselen de anderen een blik. Het is maar al te duidelijk wat de Alanenhoofdman bedoelt... Hoog richt Sangibanus zich op en als voelde hij zün wonde niet meer, schrüdt hü kaarsrecht naar de deur. De Noorman kan een rilling niet onderdrukken als hü de angstaan jagende uitdrukking op Sangiba nus' grauwe gezicht ziet. Zwjjgend stommelen ze achter de Alaan naar buiten. Het is rumoe rig in de stad en gedempt vraagt Eric: „Waarheen?" Zonder te antwoorden begeeft Sangibanus zich tussen de huizen en aarzelend volgen de drie ande ren. Ze weten niet goed wat ze aan hem hebben. Als Eric hem de han den aan de mond ziet brengen springt hü achterdochtig naar voren, maar reeds schalt de roep van een specht driemaal door het duister. Het klinkt onwerkelük en spookachtig, maar de gevolgen zün maar ai te waar Overal klinken snelle voetstap pen. In het duister glinsteren wa pens, het volgende ogenblik zün ze gevangenen in een kring van zwaar bewapende Alanen str. 45, van Chaam: C. A. M. de Waele en echtg, Singelstraat 22, van Koewacht; M. Samijn Franken, Grootmajoorstraat 11, van Breda; T. Ranschaert, Hen- drikstr. 6, van Vlissingen; F. M. Halleen, Weststr. 1, van Roosen daal; A. A. M. Schoonooghe, Kloostetrlaan 49, van Zelzate; J. Haentjens, Poeldijk 52, van Gent. Vertrokken; J. A. M. de Co- ninck, Stationsstr. 49, naar Hulst; L. J. M. L. Coquyt—Fluijm, Beu- kenstr. 8, naar Boekhoute; J. W. Visser en gezin, Westdam 16, naar Rijswijk; F. H. Blom, Mar- giretstr. 1, naar Axel; T. Bogaert en gezin, Margrietstr. 1, naar Clinge; A. M. Steenbergen en gezin, Julianastr. 44, naar Eind hoven; E. L. Kroes en gezin, Vredestr. 25, naar Terneuzen; A. M. Sampon, Oostkade 4c, naar Sint Laurens; L. D. Vinke Maenhaut, Westdam 5, naar Westdorpe; I. J. van Belois, B. Hoefn.str. 14, naar Vlissingen; W. van den Broeke, Vredestr. 29, naar Axel; F. S. Jurry Dhaene, Prinsenkade 15, naar Zuid-Afrika. VOGELWAARDE Gevestigd: A. A. O. Baecke, van Breda; E. van der Veeken, van Koudekerke; M. E. van den Boschde Nijs, van Hontenisse. Vertrokken: F. R. L. Thuij de Mast, naar Hontenisse; B. P. J. Rottier, naar Goes; R. Buijs roggeBun, naar Graauw; K. A. Scheerders, naar Oudenbosch; A. P. de Kever en echtg., naar Hon- enisse; A. M. KerkhaertKeiser, naar Hontenisse; A. van den Bergen en echtg., naar Hontenis se; M. Eeij, naar Hontenisse; W. D. Dobbelaar, naar Hulst; B. P. Verdurmen, naar Hulst; R. L. de Theije, naar Hulst; J. F. van Damme en gezin, naar Hontenis se.

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 3