Provinciaal nieuws kou gevat? Eric de Noorman De laatste slag 6 oktober 1961 Vrijdag 6 oktober 1961 Pazma 3 ert atfcj_ extra/ [voor.(k detii 9 terneuzen axel aardenburg GOES graautw. stoppeldijk zaamslag zierikzee ZUIDZANDE Russische stem over het Nederlands aanbod t.a.v. Nieuw-Guinea DE ALGERIJNEN IN FRANKRIJK Hondse herfst- confersatie BURGERLIJKE STAND LOOP DER BEVOLKSta DE VRIJE ZEEUW IK levensverzekering iden: 's morgens poetsen met de ipasra. En, als her ia het eten. ndpasta met het voor langduriger :egen tandbederf. héél u.at anders verpakking 135 ct niet te evenaren. BROODJF% f P.38 FECULAAS 0,60 EN .Vannemerscursus. In de Technische School al hier vond de uitreiking plaats Un de diploma's aan de geslaag de cursisten van de aannemers- cursus Dit is een 3-jarige oplei- I ding; de lessen worden des zater- dags gegeven. In zijn toespraak wees ne i directeur van de cursus, de heer I Soilker, op het mooie resultaat I van dit jaar. n.l. 11 geslaagden f en 3 afgewezen. Hij prees hierbij ae ijver en toewijding van leraren en leerlingen. Tevens bracht hij de belangrijkheid van deze oplei- 1 ding voor Zeeuws-Vlaanderen naar voren. Na hem werd nog het woord gevoerd door de heer De Jong, namens de Stichting Raad van Eest uur Bouwbedrijf, en de heer Miele, lid van de Raad van Toe- I zicht. De geslaagden zijnM. A. Ver- I helst te Axel, J. M. Dobbelaar I te Boschkapelle, J. P. Vermorken te Kloosterzande, G. E. Praet te I Nieuw-Namen, J. V. van Waes te St. Jansteen, W. P. v. d. Bulck, p. J. Fermont en A. J. W. de Waal te Sluiskil. P. F. Haers te i Terneuzen. P. W. Alewijnse en i F. Zegers te Zaamslag. Bisamrat gevangen. Door arbeiders, bezig met L werkzaamheden aan de oostelijke Rijkswaterleiding, werd gisteren I êen bisamrat gevangen. Deze I ratten zijn een gevaar voor de I dijken en daarom is het zaak dat ze zoveel mogelijk worden ver nietigd. Het gevangen exemplaar is op- f gezonden naar de Plantenziek- I tehkundige Dienst te Wagenin gen. Boterfraude. Douaneambtenaren uit Oost burg hebben woensdag J.l. onder deze gemeente 50 kg boter inbe slaggenomen, die bestemd was om naar België te worden ge smokkeld. De hierbij betrokken personen, zich door de douane be trapt ziende, zetten er op hun rywielen. onder achterlating van de boter, tijdig de sprint in en gaven de douane-ambtenaren het I nakijken. Landbouwcentrum geopend. De Commissaris der Koningin in de provincie Zeeland, jhr. mr. A. F. C. de Casembroot. heeft donderdagmiddag het Landbouw centrum is Goes geopend, t De bijeenkomst werd bijge woond door tal van genodigden, i onder.wib de directeur-generaal van de landbouw, ir. J. W. Wel len. en de oud-directeur-gene- vaal. ir. A. W. van der Plassehe. Het Landbouwcentrum, het eer ste in zijn soort, is onderge bracht in een gebouw, dat een hoogte heeft van 23 meter en een totaal vloeroppervlak van 4000 m2. Er is een tiental diensten ondergebracht. In het gebouw zullen 140 a 150 personen werk zaam zijn. De kosten hebben ruim ÏU miljoen gulden bedra gen. Zeeland is de eerste provin cie waar het plan om tot de grootste concentratie van de voorlichtingsdiensten per provin cie te komen kon worden ver wezenlijkt. Het gebouw telt vijf verdiepin gen en per verdieping zijn er 15 units gelijkvormige kamers, be schikbaar. Ieder unit heeft een vloeroppervlakte van 22 m2. In totaal zijn er 89 units plus drie laboratoriumruimten, een grote kantine, een filmzaal voor 150 personen en enkele vergader ruimten. Het is mogelijk om in de grote hal land- en tuinbouw- Biachines -te exposeren. De waarnemend burgemeester van Goes. dr. .1. w. Noteboom, maakte tijdens de openingsplich- 5$-j bekf,nd- dat. uit erkente lijkheid voor hetgeen de oud- dn-eeteur-generaal ir. Van der Plassehe voor de totstandkoming van dit Landbouwcentrum hoeft gedaan .iem de eremedaille in alver van de gemeente Goes, de hoogste gemeentelijke onder scheiding. was toegekend. Het Landbouwcentrum is eigendom van de gemeente Goes. Het wordt aan het rijk voor land bouworganisaties verhuurd. Geslaagd. Aan de Landbouwhogeschool te Wageningen slaagde voor het propaedeutisch examen land bouwkundig ingenieur de heer P. J. E. Fërket, alhier. Gouden bruiloft. Onder grote belangstelling v ierde het echtpaar J. F. de Poor ter-Vink zijn gouden bruiloft. De feestdag werd begonnen met een H. Mis uit dankbaarheid. De feeststoet, die het buurtcomité zich gedacht had, kon vanwege het slechte weer jammer genoeg biet uittrekken, maar de bruid jes trotseerden toch de regen en waren op hun post. Na de middag gaven velen op de receptie van hun belangstel- ling blijk. Het comité bood hier bi| monde van de voorzitter, de heer A. Warrens, het feestge schenk van het dorp. een stof zuiger. aan. s Avonds was de hele buurt present in de bovenzaal van café Compiet, waar met een gezellige dansavond het feest werd beslo ten. Het bal werd geopend door net gouden bruidspaar, dat daar- mee meteen een klinkend bewijs vap vitaliteit leverde. Geslaagd. Bij het dezer dagen te Middel burg gehouden examen voor de hoofdakte lager onderwijs, slaag de onze dorpsgenoot de heer M. G. Verhelst. Vergadering afd. Zaamslag van het Ned. Boode Kruis. Dinsdagavond vergaderde in het gemeentehuis het bestuur van de afdeling Zaamslag van het Nederlandse Roode Kruis onder voorzitterschap van de heer H. D. Trimpe. Mede aanwezig waren de heren mr. J. J. van der Weel. kring- commissaris. en A. D. Con- standsc, kringsecretaris, bene vens de collectanten van de col lecte 1961. De voorzitter deelde mee, dat de collecte 1961 weer hoger is geweest dan die van 1960 en dat nu 115'< van het streefbedrag is gehaald. De 1000 is nog wel niet bereikt, maar we zitten er dicht bij en als de gang van za ken blijft als in de voorbije jaren, dan gaat het daar eens overheen. Spreker zegt alle collectanten hartelijk dank. in het bijzonder mevr. De Grootevan Kerkvoort, die als enige vrouw onder de col lectanten zeer actief is geweest. Een bijzonderheid is, dat alle medewerkers behoren tot de ouden van dagen. Hulde aan deze burgers op leeftijd, die mede hierdoor aan vele jongeren ten voorbeeld zijn. De penningmeester, dc heer W. van Vessem. deelde mede, dat de totale opbrengst 954,35 js geweest (vorig jaar ƒ923). De heer Van der Weel wees op het goede werk van het Roode Kruis en op het aandeel dat de afdeling Zaamslag hierin heeft. Hij vestigde daarbij de aandacht op het kortgeleden begonnen Jeugd Roode Kruis-werk. dat onder leiding van de heer P. de Leeuw reeds mooie resultaten mocht boeken. De kringcommissaris reikte hierop de gespen voor 30-jarige trouwe dienst uit aan de bc- Ook dc heer J. C. Eiike ontving uit handen van de Kringconimis- ris de gesp \oor 30 jaar trouwe dienst. Zeeuws-Vlaandcren omvatte. Het bestuur stond toen voor een meer dan moeilijke laak en be gon een actie voor splitsing in meerdere afdelingen. Tenslotte Kringcommissaris van het Ned. Roode Kruis. mr. J. J. van der Weel. reikt de heer L. A. Ver- berkmoes dc gesp \oor 30 jaar trouwe dienst uit. stuurstoden L. A. Verberkmoes en de heer J. C. Eijke en de me daille voor 10 jaar aan de voor zitter de heer H. D. Trimpe, wel ke laatste namens allen dankte voor dit blijk van waardering. Nadat enkele foto's waren ge maakt, werd een kopje koffie en een rokertje aangeboden. De heer Constandse deelde nog een en ander mee over de toch ten met de ..Henry Dunant", welke altijd zeer gezellig zijn en waarbij ook de humor niet ont breekt. De voorzitter wees er nog op, dat voorheen de afdeling Zaamslag zo ongeveer het ge hele oostelijk deel van Oost Het moment dat burgemeester H. D. Trimpe dc medaille voor 10 jaar trouwe dienst door de Kringcommissaris op de borst gespeld krijgt. is dat met succes bekroond met als gevolg dat we thans bloeien de afdelingen hebben, niet alleen in Zaamslag, maar ook in Hon- tenisse. Hulst en St. Jansteen, waardoor met Terneuzen, Axel Sas van Gent en Hoek geheel Oost Zeeuws-Vlaanderen met succes voor het Roode Kruis wordt gewerkt. Filmvoorstelling. Woensdagavond werd door de afdeling Zaamslag van het „Ko ningin Wilhelminafonds" in het gebouw „De Poort" een voor stelling gegeven met het beken de filmwerk „Het leven van Madame Curie". De voorzitter van de plaatse lijke afdeling, dokter Elebaas, sprak in zijn openingswoord zijn voldoening uit over de grote be langstelling. geen plaatsje in de zaal van „De Poort" was onbe zet, voor deze propagandafilm voor de bestrijding van de ziek te. die helaas nog zovele slacht offers telt. De grote belangstelling voor deze filmavond vormt wel een groot verschil met die voor de gewone vergadering, die vaak zó gering is, dat men dikwerf niet in staat om in een bestuurs- vaeature te voorzien of periodie ke aftredingen te doen doorgaan. En dit ondanks het feit, dat sedert de oprichting van de af deling in hot voorjaar van 1959 te Zaamslag een zeer prachtige vereniging is ontstaan met 300 leden en 800 contribuanten, een De bijna complete groep der wakkere Zaamslagse bejaarden, die ook dit jaar voor het Nederl. Roode Kruis z.o'n prachtig gedrag bijecnzamelden. afdeling waarop menige grotere gemeente dan Zaamslag trots op zou kunnen zijn. Het is dan ook voor het bestuur zeer verheu gend. dat ieder jaar aan het hoofdbestuur 1200 kan worden afgedragen, een bedrag dat een krachtige steun is voor het heil zame werk, verricht voor de on derzoekingen op het terrein van ae kankerbestrijding. In het bijzonder verwelkomde dc voorzitter de heer Van Wijk, die als propagandist in vele'ge meenten, op populaire wijze oen causerie houdt ove rhet werk van het Koningin Wilhelmina fonds. Spreker betuigde tevens zijn dank aan de firma But uit Ter neuzen, die op het door het be stuur daartoe gedaan verzoek, zo bereidwillig was om dit film werk te vertonen. Hierna gaf de voorzitter het woord aan de heer Van Wijk. die allereerst namens het hoofdbe stuur van hel Koningin Wilhel minafonds zijn dank betuigde niet alleen aan het actieve afde lingsbestuur met haar leden en vaste kern van contribuanten, maar aan de gehele bevolking van Zaamslag voor de geldelijke bijdrage die het fonds telkenjare kan tegemoet zien en een grote steun is voor het nog steeds uit breidende bestrijdingswerk ver richt door oen staf van medici, die zich tot taak heeft gesteld dc oorzaak v'an het ontstaan van deze terecht gevreesde ziekte te vinden en dan het serum samen te stellen, die deze volksziekte tot stilstand brengt en uiteinde lijk terugdringt. Dit alles zal thans verduidelijkt worden bij het volgen van het machtig levenswerk van het echtpaar Curie, dat geheel gewijd was aan de kankerbestrijding. Met intense belangstelling hebben de bezoekers de film ge volgd en men kan verzekerd zijn van de grote propaganda die uitgaat van dit filmwerk, welker vertoning ongeveer 214 uur in beslag nam. Aan het eind van de avond dankte de voorzitter de heer Van Wijk en de firma But voor de medewerking aan deze avond en de aanwezigen voor hun be langstelling, vertrouwende dat dit zal leiden tot een vermeerde ring van het ledental en contri buanten. Vertoning filmwerk te Othene, Gisteravond werd een zelfde avond gegeven in het Vereni gingsgebouw te Othene. Hier was de belangstelling zó groot, dat het Verenigingsgebouw niet allen kon bevatten. Dodelijk ongeval De 10-jarige Jaapje Giljam is woensdagavond bij de haven van Bruinisse van een wagen met suikerbieten gevallen. Hij kreeg daarbij de wielen over het lichaam. Ernstig gewond werd hij naar het Zweedse Rode Kruisziekenhuis in Zierikz.ee vervoerd, waar hij gistermiddag is overleden. Propaedeutisch examen. Aan de Landbouwhogeschool te Wageningen slaagde voor het propaedeutisch examen land bouwkundig ingenieur de heer J. A. Boogaert. alhier. BOUWVAKVAKANTIE 1962 De Bedrijfsraad voor het Bouw bedrijf heeft in een woensdag ge houden vergadering een beslis sing genomen ten aanzien van de bouwvakvakantie 1962. Als vakantieperiode voor het volgend jaar is aangewezen de periode aanvangende op 23 juli en eindi gende op 4 augustus 1962. Over de voor 1962 vastgestelde bouwvakvakantie verneemt het A.N.P. nader, dat deze vakantie periode bestemd is voor bouw vakarbeiders in het gehele land. Van de bedrijfsraad vernemen wij, dat vorige jaren nolens volens tot vakantiespreiding is overgegaan naar aanleiding van daartoe van het nationaal comité vakantiespreiding ontvangen richtlijnen. Aangezien dit jaar van het comité vakantiespreiding geen richtlijnen zijn ontvangen, heeft de Bedrijfsraad, mede om be- drijfstechnische redenen, voor het gehele land dezelfde vakan tieperiode vastgesteld. De commentator van het Rus sische persbureau „Tass", Khar kov, heeft in een artikel het Nederlandse voorstel inzake Nieuw-Guinea verworpen. Na de Indonesische eisen te hebben gesteund en het stand punt te hebben verdedigd, dat Nieuw-Guinea geheel en al aan Indonesië toebehoort, zegt hij o.a. dat de Nederlandse regering zich blijft stellen op een kolo nialistisch standpunt, al neemt zij thans haar toevlucht tot een soort tactische manoeuvre. Minister Luns heeft aan de V. N. een plan voorgelegd voor „het welzijn en de ontwikkeling" zoals mr. Luns het noemde van Westelijk Nieuw-Guinea. De heer Luns zei, dat Nederland be reid is, het gebied onder „inter nationale controle" te brengen. Tegelijkertijd legde hij er de na druk op, dat. het de bedoeling van Den Haag is, het Nederland se personeel in Nieuw-Guinea te houden „zolang zulks nood zakelijk is". Dit voorstel is alleen maar een uitvlucht met de bedoeling, het koloniale bewind in Nieuw-Gui nea te handhaven. De Neder landse kolonialisten, die zien hoe zwak hun positie is, willen Nieuw-Guinea. onder het mom van interna tionale controle", doen vallen onder de weder kerige hulpverlening van de ko loniale mogendheden en willen het gebied zodoende verstrikken in de netten van het zogenaam de collectieve kolonialisme. De kwestie-Nieuw-Guinea wordt nog neteliger gemaakt door het Nederlandse voorstel, dat de V. N. een aandeel zullen hebben in het verzekeren van het recht van zelfbeschikking voor de bevolking van het ge bied. Dit aldus de commen tator van Tass verder is slechts een poging om een wig tc drijven in de eenheid van het Indonesische volk. voorts om de bevolking van Nieuw-Guinea tc scheiden van haar moederland en om haar gelijk thans in een koloniale afhankelijkheid te hou den. De V. N. moeten behulp zaam zijn om te voldoen aan de wens van de bevolking van Nieuw-Guineade hereniging met Indonesië. Dat is hun plicht en dit is, waartoe het handvest hen verplicht. De pogingen van de kolonia listische kringen, om van de V. N. gebruik te maken om in de kwestie-Nieuw-Guinea tussen beide te komen, moeten vastbe raden worden verijdeld, omdat een dergelijke poging het pres tige van de V. N. ondermijnt en schadelijk is voor de zaak van de vrede en de internationale veiligheid. Aldus de commenta tor van Tass, Kharkov. Alle café's en bars in Frank rijk die het eigendom zijn van Noordafrikanen of door Noord afrikanen worden bezocht zul len voortaan om zeven uur 's avonds moeten sluiten. De Parijse politie heeft Noordafri kanen „aangeraden" tussen half negen 's avonds en half zes 's ochtends niet op straat te gaan. Voor het geval dat zij zich toch buitenshuis willen begeven wordt hen geadviseerd alleen, en niet in gezelschap van land genoten, over straat te gaan. Deze maatregelen zijn geno men in verband met de ver hoogde activiteit van Algerijnse nationalisten in de afgelopen maanden. In vier maanden zijn acht politiemannen gedood en 25 gewond in de strijd tegen Al gerijnse nationalisten. De Parijse politie-prefect. Maurice Papon verklaarde onlangs hij de teraar debestelling van een politieman dat voor iedere gedode agent „tien Algerijnse terroristen" zul len boeten. Onlangs zijn duizend Algerij nen, die de politie geen geldige reden voor hun aanwezigheid in Frankrijk konden geven, ge deporteerd. Voorbereid op een fikse bui, een gezellig; onderonsje niet wel licht vakantieherinneringen aan die heerlijke kluif aan het Gar- da-meer? 111. Ook de anderen hebben be grepen, dat er iets aan de hand moet zün en volgen de Noorman, die haastig op de Herulenvorst toetreedt. Allan's gezicht staat grimmig. „Dit was geen gewone troep ver kenners. heer Erie", zegt hvj, „of ik moei me al héél erg vergissen. Zie deze dode", wijzende op een nog vrij jonge man wiens lange roodbruine vlechten en gelijkma tige trekken reeds verraden dat hij niet een van Atlilla's eigen volk is. „Ik kende hem goed... het was de broeder van Ardaric, de koning der Gcpiden. die één van Attilla's trouwste vazallen is... Gelooft ge, dat iemand van zijn rang een ge wone verkenningstocht zal leiden? Nee! Wanneer niemand minder dan de broeder van Ardaric zo een bende aanvoert is er iets bijzon ders aan de hand. en dat is ge bleken ook. Komt!" In een gespannen stilte volgen de anderen de Heruli over het slagveld, tot deze voor de tweede maal staan blijft hij een geval lene... en er gaat een gemompel van verbazing op... want in één oogopslag is te zien, dat deze dode bepaald niet tot Attilla's volgelin gen behoord heeft Naar zijn kostbare Romeins aandoende kledij te oordelen zou het een bewoner van een stad in Gallië kunnen zijn „Hij ziet er niet uit als een Ro mein", mompelt Eric, „voorzover ik de Romeinen ken. maar het is zonder twijfel een man van ge wicht geweest „Precies," knikt Allan, „dat ver klaart dan de aanwezigheid van Ardaric's broeder... en als gevan gene was deze onbekende niet bij de Hunnen, want het zwaard waarmee hij zich verdedigd heeft tegen ons ligt naast hem Peinzend raapt de Noorman het wapen op, maar het brengt hem niets verder; het is een normaal zwaard van het Romeinse soort. ..Het ziet er naar uit, dat de Hunnenafdeling de taak had, deze onbekende af te halen en naar At tilla's kamp te brengen," mompelt hij, „dat is dan een smerig zaak je, want wie met Attilla onder handelt beoogt niet veel goeds- en dan is het nodig dat we er het fijne van aan de weet komen maar hoe? Hoe ontdekken we ooit wie deze man was en waar hij vandaan gekomen is?" SAS VAN GENT Geboorten: 1 sopt.Frank L. A„ z. van J. A. G. van Doren de Meijer, Tramstr. 23; Ronald M. H.. 7. van W. P. E. Lammens van Bumbost, Irenestr. 5a; 11 sept.: Margritha P. C., d. van J. van der Burghvan Leemput, Oostkade 17; 13 sept.: Ranulfus J. J„ z. van E. Sarneeldc Block, Firensstr. 13; 16 sept.: Sebastia- nus M„ z. van M. J. Vereecke.p— Remery, Poeldijk 13; 21 sept.: Patrick P„ z. van W. L. van HulleWanzeele, Bolwerk 21; 22 sept.: Jacinta V. P., d. van J. M. IJsebaertBoerjan. Zandstr. 195; 23 Sept.: Patricia M„ d. van A. P. van LentMaas, Oostkade 12. 24 sept. Petra A. d. v. A. D. WalkiersKalle, Beatrixstr. 15; 25 sept.: Chantal A. P.. d. van LeemputLammens. Westkade 120: 26 sept.: Jacoba S. J.. d. van A. J. A. Fei.jtel—Leyten. Singel- straat 23; 27 sept.: Patrick 51, z. van E. J. van BovenCreél. Westkade 17. Overleden: Emma Rosseel. 79 j„ wed. van T. J. Vercauteren; Oscar Bogaert, 66 i„ echtgen. van E. C. de Clereq; Carl Peters, 72 j„ echtg. van A. Groten. ZAAMSLAG. Geboorten: 3 sept. Hebrina Maria, d. van Francois Adriaan Meeusen en Johanna Anna Hamelink (Veerstraat 3). 7 sept. Maria Suzanna. d. van Jan Cor- nelis de Vos en Adriana Neeltje Goossen (Axelsestraat 51). 13 'sept. Gilles Christiaan, z. van David Bareman en Janna de Blaeij (B 157). 21 sept. Pieter, z. van Johan Cornelis Haak en Maatje Santina van Hoorn (B 6). 24 sept. Leintje Adriana. d. van Leendert de Visser en Maria de 'Jonge (Polderstraat 37). Huwelijksvoltrekkingen: 7 sept. Jacobu.s Cornelis de Bruijne, 25 j. en Helena Cornelia van de Voorde, 19 j. Adriaan Jacobus de Koeijer, 24 j. en Elisabeth Suzan na van de Ree. 22 j. Overlijden: 28 sept. Adriaan van Alten 41 j., echtg. van Maria Hamelink. 29 sept. Elisabeth Jacoba van Dixhoorn, 67 j„ echtg. van Cornelis Jan Haak. SAS VAN GENT Ingekomen personen: W. A. Willmann, Kleine Markt 4, van Duitsland; C. L. M. M. van Wa terschoot, Westkade 108. van Oudenbosch; P. A. C. van Leem putLammens, Westkade 120, van Terneuzen; L. A. van Reeth, Walstraat 4, van Terneuzen; M. H. Vermeiren en gezin, Oostdam 5. van Breda; C. J. Smits en ge zin, Nassaustr. 2, van Axel; .7, A. E. Vercruyssen, Nassaustr. 3, van België; V. M. V. Vercruys sende Decker. Nassaustr. 8, van Philippine; P. J. Smolenaers en gezin. Kloosterlaan 21, van Westdorpe; R. A. David en ge zin. Kloosterlaan 28. van West dorpe; A. W. M. H. van Water schoot, Westkade 108, van Ouden bosch; C. A. VervaetJonge- rius, Westkade 96, van Utrec-ht; A. G. van den Brink en gezin, Malotauxstr. 13, van Amersfoort. Vertrokken personen: I. R. M. Baart, Westkade 30, naar Arn hem; P. J. C. Fermont, Walstr. 11. naar OssendrechtA. F. Ver meulen, Zeelandiastr. 10, naar Weert; A. E. Minnaert, West- dam 39, naar Apeldoorn; E. G. Mattheeuws, Verdronkenpoldm* 2, naar Huijbergen; A. J. F. Ra- demakors, Brandspuitstr. 5 naar Huijbergen; R. Bun, Zuidstr. 17, naar Hontenisse; G. F. P. Dhont, Julianastr. 34, naar Zundert; 1 S. Claeyssens. Wilhelminalaan 3, naar Den Haag; L. J. M. Heijne, B. Hoefn.str. 5. naar Nieuw- Ginneken; A. B. L. van Dammr, Prinsenkade 29, naar Hulst; J. C. J. Hopstaken, Westdam 33, naar Breda; F. J. Sarneel, Prin senkade 28, naar Huijbergen; F. F. de Vos, B. Hoefn. str. 2, naar Oudenbosch; G. J. A. Boone, N. Bogaardstr. 1. naar Vlissingen: W. B. de Clereq, Poeldijk 25, naar Den Haag; J- M. H. Vermoet, Wilhelminalaan 14. naar Hilver sum; R. A. E. Ranschaert. Sin- gelstr. 5, naar Den Helder; A. R. F. Gijs en gezin. Singelstr. 13, naar Oostburg; E. E. M. Slock, Stationsstr. 22, naar Terneuzen; V. M. Voerman. Kloosterlaan 73. naar Hulst; R. M. L. Poppc. Paardenvest 6, naar Utrecht; R. L. van Troost, Beukenstr. 9, naar Westdorpe; H. Vermeiren Brant. Oostdam 5. naar Breda; M. J. Francke, Zandstr. 157, naar Zuiddorpe; M. R. M. de Caluwé en E. A. M. de Caluwé, Westdam 29, naar Breda; J. P. Vroegop en gezin, Vredestr. 37. naar Ter neuzen; C. W. Paalvast. Weststr. I, naar Roosendaal; I. de Calu wé. Margrictstr. 2, naar Steen bergen; C. J. RouwSchilte, Vredestr. 26, naar IJsselmuiden; F. P. Verschorre en gezin, Zand straat 42, naar Westdorpe: A. P. Remorie en gezin, B. Hoefn. str. 45, naar Overslag; W. Eeger- dingk en gezin, Stevensstr. 11. naar Apeldoorn; M. R. Roegiers en gezin, Stationsplein 9, naar België.

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 5