Egypte en de gebeurtenissen in Syrië Frankrijk wenst een nieuw Algerië De besprekingen van Rusk en Home met Gromiko Amerikaanse senator over Oost-Duitsland Soebandrio over samenwerkingmetNederland TELEVISIE RADIO de BUCK HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN DINSDAG 3 OKTOBER 1961 17e Jaargang Nr 5411 EERSTE BLAD EX-VIGE-PRESIDENT SERRADJ GEARRESTEERD SYRIË VRAAGT AMERIKA OM ERKENNING OOSTDUITSE SPION GEARRESTEERD SPOORWEGONGELUK IN ZWEDEN DE WESTDUITSE KABINETSFORMATIE SGHIP IN NOOD DE VERVANGING VAN HAMMARSKJOELD RADIOREDE VAN DE CAULLE W DE INFILTRATIES BIJ SORONG DE SOWJET-UNIE EN HET V.N.-SECRETARIAAT Met mama uit rijden LUNS BIJ GROMYKO Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,- per kwartaal; pet maand ƒ2,— per week 4S ct. Losse nrs 9 et Verschijnt dagelijks Uitgeefster N.V. v/h Firma P. J. van de Sande te Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kl«ine Advertenties (géén handel® advertenties): 5 regels ƒ1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 our. in Egypte blijft uiteraard de algemene aandacht gericht op de gebeurtenissen in Syrië, al hebben zich te dien aanzien geen belangrijke nieuwe ontwikkelin gen voorgedaan. President Nasser leidt vanuit zhn ambtswoning de operaties teaen de opstandige beweging in de§ voormalige provincie Syrië en staat in voortdurend contact met ziin hoogste medewerkers en de legerleiding. Zondag tot diep in de nacht volgden de bij eenkomsten met verschillende burgerlijke en militaire auton- teiten elkaar op in het paleis van president Nasser, die on danks de af scheidsbeweging de Verenigde Arabische Republiek wil behouden. In Cairo rekent men op een spontane opstand van de Syri sche bevolking om een einde te maken aan de revolutie, cue Syrië en Egypte definitief van elkaar dreigt te scheiden. De Egyptische radio-omroep „De stem der Arabieren" wekt élk kwartier en in steeds hefti ger bewoordingen de soldaten én officieren in Aleppo op hun wapens niet te gebruiken tegen hun broeders, en doet een be roep op de bevolking zich te keren tegen de verraders en imperialisten, die nu in Syrië zijn ontmaskerd, en hen tot de laatste druppel bloed te bestrij- den .i Intussen is in Cairo een derde vliegtuig met uitgewezen Egyp- tenaren uit Damascus aangeko men. Volgens hun verklaringen -..•aren zij onder gewapend ge leide naar het vliegveld van Da mascus gebracht en mochten zij niets van hun bezittingen meenemen. Aan het blad ,,A1 Massaa" deelden vluchtelingen mede, dat in Damascus betogingen voor de Verenigde Arabische Republiek zijn gehouden en dat betogers een hotel in brand hebben ge stoken. In andere plaatsen zou den ook soortgelijke demonstra ties hebben plaats gehad. Officiële kringen in Cairo ver klaarden maandagmorgen, dat de strijdkrachten van de V.A.R. in staat van alarm zijn gebracht en klaar staan om op te treden ter bescherming van het Syri sche volk als het duidelijk is dat dit volk de eenheid verlangt en om bescherming van de Verenig de Arabische Republiek vraagt". Ondanks de verklaringen van president Nasser, dat hij niet door middel van een militaire operatie wil ingrijpen, verheelt men in deze kringen niet, dat de V. A, R. al haar strijdkrachten in gereedheid houdt om op te treden als het Syrische volk op duidelijke wijze blijk geeft ge kant te zijn tegen afscheiding van Syrië. Ook de Egyptische dagbladen weerspiegelden gistermorgen de vastberadenheid der regering van de V.A.R. om met alle macht de Syrisch—Egyptische eenheid te bewaren. Alle dag bladen in Cairo publiceerden gistermorgen verhalen van vluchtelingen uit Syrië, volgens welke de bevolking in Syrië tegen het nieuwe bewind in op stand komt en grotendeels voor het behoud van de V.A.R. zou zijn Niettemin wezen de bladen er op, dat president Nasser niet in Syrië zal ingrijpen zolang hij er niet van overtuigt is, dat de Sy- riërs zich definitief voor het blijven samengaan van Syrië en Egypte hebben uitgesproken. Kolonel Abdel Hamid Serradj, de vice-president van de Ver enigde Arabische Republiek die kort vóór de gebeurtenissen in Syrië zijn ambt had neergelegd, is op last van bet hoge revolu tionaire commando gearresteerd „wegens hel verlaten van zijn domicilie" en het zich onttrekken aan de controle van de autoritei ten. In een door radio-Damascus omgeroepen communiqué is maandagochtend medegedeeld, dat Serradj zondagmiddag op last van het revolutionaire com mando werd gearresteerd om te voorkomen, dat destructieve ele menten ondermijnende acties zouden ondernemen en de revo lutie voor persoonlijke oogmer ken zouden gebruiken, alsmede in verband met het feit dat Ser radj zijn woning met onbekende bestemming had verlaten. Het commando was echter op de hoogte van zijn nieuwe verblijf plaats. Voorts werd gezegd, dat de maatregel weid genomen voor net veiligstellen van de revolu tionaire beweging en om een einde te maken aan persoonlijke ambities. De revolutionaire be weging heeft slechts het hoogste Arabische belang en de toekomst van het Arabische nationalisme voor ogen, aldus het communi qué. In Beiroet i Libanon) heeft de arrestatie van Serradj geen ver wondering gewekt. In Arabische kringen had men er zich reeds over verbaasd dat hij op vrije voeten was gebleven. Waar nemers in Beiroet menen, dat uit zijn aanhouding blijkt, dat rege ring en legerleiding in Syrië ern stig moeten ïekening houden met de mogelijkheid van onlus ten van de kant van de aanhan gers van de V. A. R. De situatie is bijzonder delicaat, ook al in verband met de omstandigheid dat de in Syrië gestationeerde Egyptische troepen nog niet zijn vertrokken. De nieuwe Syrische regering heeft de regering van de Ver enigde Staten om erkenning ver zocht, zo is officieel in Washing ton meegedeeld. Het verzoek is in studie. Van officiële zijde wordt in Teheran vernomen, dat ook Per- zië besloten heeft de nieuwe Syrische regeling te erkennen. Perzië verbrak vorig jaar de diplomatieke betrekkingen met de V.A.R., nadat president Nas ser kritiek op de Sjah had ge leverd. De telefoonverbindingen met Jordanië, dat de nieuwe regering heeft erkend, zijn hersteld. Ver wacht wordt, dat de grens ook spoedig weer open zal gaan. Alle verdragen tussen Syrië en Jor danië van vóór de totstandko ming van de V.A.R. zullen weer van kracht worden. Ook de telefoonverbindingen met Libanon zijn zaterdagoch tend hersteld. Officieel wordt in Damascus meegedeeld dat de Egyptische parachutisten die bij Latakia zijn neergelaten, een bedrag van een en een kwart miljoen Syrische ponden m bankbiljetten bij zich hadden. De meeste biljetten wa len gloednieuw. De woordvoerder van het Brit se ministerie van Buitenlandse Zaken heeft maandagmiddag verklaard, dat Engeland en de Verenigde Staten blijven zoeken naar een formule, die het be ginnen van onderhandelingen „op aanvaardbare basis" over de kwesties Berlijn en Duits land mogelijk zou maken, doch dat een dergelijke formule nog niet gevonden is tijdens de be sprekingen van de Amerikaanse en Britse minister van Buiten landse Zaken Dean Rusk en Lord Home met hun Russische ambtgenoot Gromyko. De woordvoerder zei, dat het voorbarig is om te spreken van de mogelijkheid van een confe rentie van de ministers van Bui tenlandse Zaken van de „Grote Vier" in november a.s. Hij gaf te kennen dat de gedachtenwis- seling met de Sowjet-Unie „langs diplomatieke weg"- zou kunnen worden voortgezet. Frankrijk en de andere landen van de Navo zijn van de resul- De Amerikaanse democrati sche senator Edmund Muskie, die van een bezoek aan Berlijn in Washington is teruggekeerd, heeft verklaard, dat een infor mele erkenning door het Westen van Oost-Duitsland mogelijk zou kunnen zijn, als overeen stemming zou kunnen worden ve:kregen over het garanderen van de toegangsrechten van het Westen en de stabiliteit van V, cst-Berlijn. De senator zei in zijn verkla ring. dat een verandering in de status van Berlijn zou 'kunnen worden onderzocht, doch dat in geen geval zou mogen worden ingestemd met een verandering, welke Berlijn in economisch, militair en politiek opzicht zou verzwakken. Wij zouden moeten over wegen. zo vervolgde hij, of het niet mogelijk is het bestaan van Oost-Duitsland „de facto" te erkennen op voorwaarden die geen afbreuk zouden doen aan de kwestie van de hereniging van Duitsland. De te sluiten overeenkomst zou niet mogen toelaten, dat de Oostduitsers de regering van Berlijn, het economisch bestaan van deze stad of de toeganke lijkheid ervan tot de buiten wereld ontwrichten of onmoge lijk maken, aldus senator Mur- dio. De Westberlijnse politie heeft een 26-jarige Oost-Berlijner ge arresteerd, die heeft erkend te hebben gespioneerd voor de Oostduitse staatsveiligheids dienst. Hij kreeg 650 mark (540 gulden) per maand voor het be spioneren van personen en in stellingen in Oost- en West-Ber- lijn en het indienen van schrif telijke rapporten aan de Oost duitse staatsveiligheidsdienst. Na een botsing op een spoor wegovergang tusen een vracht auto en een elektrische trein zijn maandag volgens de eerste berichten minstens vier mensen gedood en ongeveer tien ge wond. De bestuurder van de vrachtauto bleef ongedeerd. taten der besprekingen in New York op de hoogte gehouden, aldus de woordvoerder. In diplomatieke kring te Lon den heeft men de indruk, dat Moskou het gevaar begint in te zien van een tactiek van door zetten om Berlijn. De recente verklaringen uit Moskou ver tonen weliswaar geen funda mentele wijziging, maar bij het contact met Gromyko is het verlangen van de Russen om te onderhandelen duidelijk ge bleken, aldus waarnemers te Londen. Gromyko gaat waarschijnlijk aan het eind van deze week naar Moskou terug. Het Westelijke contact met hem kan dan langs diplomatieke weg voortgezet worden. Dr. Adenauer en dr. Mende hebben maandag „aanzienlijke vccruitgang" geboekt op het punt van defensie, aldus is na het onderhoud van beide staats lieden in Bonn vernomen. Het gesprek over het buitenlandse beleid was minder succesvol, maar overeenstemming „is niet uitgesloten". Adenauer en Mende zullen el kaar donderdag opnieuw ont moeten. In afwachting zullen deskundigen van de christen democraten en vrije-democraten zich beraden over economische en sociale kwesties. In kringen van de vrije-demo craten is vernomen dat de kwes tie van het bondskanselierschap, i.e. de periode dat Adenauer nog zal aanblijven, eerst ter sprake zal komen wanneer de huidige serie besprekingen is voltooid. Ter hoogte van het lichtschip „Noordhinder" verkeert de Bel gische kotter Z 515 „Madeleine Raymond" (27 ton), in ernstige moeilijkheden. De Z 515 (een houten schip) heeft om kwart voor twaalf gemeld, dat het water maakt en zinkende is op vijftien mijl teii noordoosten van het lichtschip. De Nederlander zeesleper „Titan", die ter hoogte van de „Noordhinder" voer, heeft assistentie aangeboden en is naar de „Magdeleine Raymond" onderweg. De „Madeleine Raymond" wordt op het ogenblik geassis teerd door de Z 480. Voorts is de Belgische zeesleper „Zeetijger" naar het in nood verkerend schip onderweg. PRINSES BEATRIX OP REIS Zcals na het afleggen van haar doctoraalsexamen is medege deeld, heeft Prinses Beatrix het voornemen zich na beëindiging harer studie in het buitenland nader te oriënteren omtrent be paalde onderwerpen waar zij bijzondere belangstelling voor heeft. Ingevolge dit voornemen zal de Prinses een onofficieel be zoek van ongeveer drie weken aan Griekenland brengen. De Prinses is gistermorgen in ge zelschap van jonkvrouwe C. E. B. Rcëli van Schiphol vertrok ken. Mejuffrouw A. Hasseley Kirchner, een vriendin van de Prinses, maakt de tocht mee. In de algemene vergadering van de V. N. heeft de Ethiopi sche afgevaardigde gepleit voor de benoeming van een nieuwe secretaris-generaal uit één van de Afrikaans-Aziatische landen. Hij drong verder aan op de vor ming van een Afrikaans „fo rum" binnen de V. N„ die „Ge westelijke organisatie van Afri kaanse staten" zou moeten heten De Franse president, generaal Charles (le Gaulle, heeft maan dagavond in zijn aangekondigde radiotoespraak tot het Franse volk verklaard: „Wij zijn nog steeds bereid om te proberen lot een overeenkomst met de leiders der Algerijnse opstandelingen te komen, teneinde een definitieve vrede in Algerië te vestigen, de voorwaarden voor de uitoefening van het zelfbeschikkingsrecht te regelen en vast te stellen onder welke omstandigheden de Frans- Algerijnse samenwerking kan worden verwezenlijkt." Hij vervolgde: „Tezelfdertijd zouden wij willen dat personen waarvan kan worden gezegd dat zij de bevolking van Algerië ver tegenwoordigen. uit eigen be weging voorbereidingen treffen voor de te houden volksstem ming. Indonesië wenst de kwestie - Nieuw-Guinea te regelen in sa menwerking met Nederland en weer normale betrekkingen tus sen beide landen vestigen, zo heeft de Indonesische minister van Buitenlandse Zaken, dr. Soebandrio, maandag meege deeld. Minister Soebandrio vertrok naar New York waar hij de In donesische delegatie in de alge mene vergadering der Verenigde Naties zal leiden. Volgens het Russische pers bureau Tass heeft minister Soe bandrio voor zijn vertrek naar New York verklaard, dat „thans het tijdstip is aangebroken, waarop de kwestie Nieuw-Guinea onverwijld tot een oplossing moet worden gebracht en West-Irian aan Indonesië moet worden teruggegeven. Wanneer een oplossing nog meer wordt uitgesteld zal dit alleen maar leiden tot verslech tering van de toestand. Later zal het nog moeilijker zijn om dit geschil uit de wereld te helpen. Wij kunnen de oplossing van het geschil niet uitstellen, omdat het de veiligheid van ons land bedreigt en een belemmering vormt voor het vreedzame op bouwende werk in het kader van het aehtjarenplan. De zo spoedig mogelijke bevrijding van West- Irian is onze belangrijkste plicht en ons :cht", aldus Soebandrio volgens „Tass". In elk geval zal de Franse re gering thans reeds een politie macht voor Algerië organiseren, die ter beschikking zal staan van het voorlopige Algerijnse bewind, wanneer dit de verantwoordelijk heid aanvaardt om het land naar zijn beslissing te leiden." Wij zeggen lot de Algerijnen: „De vrede en de toekomst van Algerië liggen in uw bereik." En tot de Fransen in Algerië zeggen wij: „Welke ook de ge voelens van spijt mogen zijn die het verleden in u doen opwellen, blijf Frankrijk steunen en geef uw oprechte steun aan de ge boorte van het nieuwe Algerië, dat Frankrijk wenst en waarin i uw eigen plaats zult innemen", aldus president De Gaulle. Hij vervolgde: „Vast staat, dat in elk geval de bescherming van de Fransen in Algerië zal worden verzekerd, hetzij door hervestiging ir. veiligheidszones, hetzij door hen in staat te stellen deel te nemen aan de nationale activiteit." De president kwam vervolgens te spreken ovei de gevaren van de internationale toestand. Hij zei hieromtrent: „Wij moeten de verandering van het aangezicht van ons land en een algehele wij ziging van onze betrekkingen met Algerië uitvoeren in een pe riode van gevaar voor de gehete wereld, Alles, wat wij moeten doen, is bijzonder ingewikkeld. Daar wij Frankrijk zijn, d.w.z. van wezensbelang voor Europa en noodzakelijk voor de vrije wereld, zijn wij verplicht zelf te beslissen. Ook moeten wij onze bondgenoten uitnodigen krach tig en vastbesloten te blijven tegenover de uitdagingen van het totalitaire blok. Niets zou gevaarlijker voor onze taak, onze veiligheid, ons BONAFIDE SERVICE «GELEIDELIJKE BETALING N00RDSTR. 84-86 TEL. 01150-2573 TERNEUZEN Hij verklaarde voorts, dat „wij graag de kwestie van teruggave van Nieuw-Guinea aan Indone sië zouden willen regelen in sa menwerking met Nederland en zo onze betrekkingen met dit land normaliseren. Maar als dit onmogelijk blijkt, zo zei hij met nadruk, moeten wij onze eigen wegen en middelen bepalen om West-Irian weer met Indonesië te verenigen", aldus minister Soebandrio volgens het pers bureau Tass. In een vraaggesprek' van de R.O.N.G. (Radio-Omroep Nieuw- Guinea i heeft resident van West Nieuw-Guinea, J. van Bodegom, een overzicht gegeven van de ge- beurtenisen rond de infiltraties bij Sorong. Hij roemde de mede werking van de autochtone bevol king bij de huidige infiltratie. Van het begin af heeft zij een rol gespeeld die wij niet hoog ge noeg kunnen schatten, aldus de resident. Toevallig bevond hij zich op dienstreis in Sorong, waar hij meldingen kreeg dat op 15 september op de Radja Ampat mogelijke infiltranten waren ge signaleerd. Daardoor was het mogelijk beveiligingsmaatregelen te treffen en verspieders uit te zenden. Dinsdag 19 september kwam bericht van de bevolking binnen dat tan zuiden van Remoe ibestuurscentrum van Sorong) vreemden in het bos waren gesig- naleerd. De vijf mannen, die in Remoe gingen foerageren, zijn laat in de middag gearresteerd. Zij hadden handgranaten bij zich die zij echter niet wisten te ge bruiken. De volgende dag werd in het hos het verlaten bivak aan- getrofen. Op een mededeling is bare mening te misleiden, politie-inspecteur Carli met zes Dc algemene vergadering zou agenten op weg gegaan, maar hij j 0p aanbeveling van de Veilig- De Sowjet-Unie heeft in New York een voorstel gepubliceerd, dat beoogt voor de periode tot april 1963 één man aan het hoofd van het secretariaat der Ver enigde Naties te benoemen. Deze zou dagelijks moeten sa menwerken met drie adjunct- secretarissen, die echter niet het recht van vete zouden hebben. In april 1963 zou de vijfjarige ambtsperiode van Haramar- skjoeld aflopen. Volgens een communiqué der Sowjet-delegatie bij de Verenig- d Naties, zouden de Veiligheids raad en de algemene vergadering op de voorlopige secretaris generaal en zijn drie naaste medewerkers een beroep moeten doen om ,.in een geest van sa menwerking op te treden". Met name zouden de vier het eens moeten zien worden over „do belangrijkste kwestie van het secretariaat". Berichten dat het recht van veto zou gelden wor den in net Sowjet-communiquó pogingen genoemd om dé open- stuitte op een veel grotere groep dan het bericht deed vermoeden. Toen bleek dat deze groep infil tranten beter bewapend was werd militaire bijstand verzocht. Na 20 en 21 september hebben zich voortdurende infiltranten- groepjes of als enkeling overge- heidsraad iemand moeten aan zoeken, het secretariaat voor een vastgestelde tijd tot april 1963 te leiden. Dit „verzoeningsvoorstel", zo als de Sowjet-delegatie het noemt, is enige dagen geleden ter kennis van de Westelijke en an- geven. Toen Be militairen samen delegaties bij de Verenigde met de politie in actie gekomen t D1J ae verenigde waren, was de groep uiteengesto ven met achterlating van grote hoeveelheden wapens, munitie, uitrustingsstukken enz. De bevol king werkte steeds intensiever mee, aldus de resident. Naties gebracht Voordien had de Sowjet-Unie steeds aangedrongen op aan vaarding van haar „Troika-plan" dat ae benoeming van drie secretarissen-generaal beoogde. Zo dat komt niet elke dag voor, dut je met mama een rijtoer gaat maken. We zien hier mevr. Kennedy, do echtgenote van de Amerikaanse presi dent, aan de leidsels. John Jr. zit bij moe dor op schoot. Naast mevr. Kennedy zit Caroline, die waar- ('hij ril ijk een vriendje mocht meenemen, dat rechts zit en het alle maal machtig interes sant vindt. bondgenootschap en de vrede, dan zijn schrede voor schrede terugwijken voor hen, die ons bedreigen", aldus de Franse pre sident. De Gaulle verklaarde dat, zo dra de bedreigingen van uit het Oosten waren weggenomen en de betrekkingen tussen Oost en West weer normaal waren ge worden, „Frankrijk bereid zal zijn deel te nemen aan opbou wende onderhandelingen tussen de grote mogendheden over we reldvraagstukken als Duitsland, ontwapening, hulpverlening aan de onderontwikkelde gebieden en samenwerking tot heil van het mensdom. Hierna kwam De Gaulle (e spreken over de Franse binnen landse aangelegenheden. „Indien Frankrijk", aldus de president, „zijn openbare bevoegdheden on nieuw zou uitoefenen in het raam van het kaartenhuis van eertijds, het land in verwarring en ondergraving van zijn instel lingen ten onder zou gaan En ineenstorting van Frankrijk zou ontwrichting van West-Europa met zich brengen, hetgeen dë in leiding van een ramp zou zijn." ..Frankrijk maakt maakt thans een harde en gevaarlijke tijd door. Zijn redding en welslagen vergen nationale saamhorigheid" aldus besloot president De Gaulle in zijn radiotoespraak t ot het Franse volk. Minister Luns heeft maandag gedurende drie kwartier be sprekingen gevoerd met de Sow- jetleider van Buitenlandse Za- sen, Andrei Gromyko. Zij heb ben o.m. gesproken over de kwestie Berlijn, aldus heeft een Nederlandse woordvoerder mee gedeeld. De Nederlandse be windsman heeft zijn Sowjet- ambtgenoot een uiteenzetting ge geven van het plan Nieuw-Gui nea onder beheer van de Ver enigde Naties te plaatsen. Het was de eerste formele ont moeting van beide staatslieden sinds de aanvang van de zitting van de algemene vergadering. NEDERLAND IN OVERGAN GSGEBJED. Langs de flank van een krach tig en omvangrijk hogedrukge- bied, waarvan het zwaartepunt vlak ten zuiden van Finland ligt, stroomde drogere lucht over Duitsland naar het westen. Deze lucht bereikte ook het noordoos ten van ons land. Een ander hogedrukgebied be vindt zich op de Atlantische Oceaan tussen NewFoundiand en de Golf van Biskaje. l ussen de beide hogedrukgebieden be vindt zich juist boven West-Euro pa een smalle en weinig actieve zóne van lagedrukgebied, waarin een kleine storing boven het zuid westen van ons land en België regen veroorzaakte, plaatselijk met onweer. In Rotterdam werd 15, in Ypenburg 13 mm regen afgetapt, maar in het oosten en noorden bleef het droog. Het laat zich aanzien dat ook dinsdag de storingszöne nog juist boven ons land zal vertoeven, hetgeen met zich meebrengt dat er in het zuidwesten kans is op af en toe wat regen, terwijl in het zuidoosten wellicht zonnige perioden zullen voorkomen. medegedeeld door het K. N. M. I geldig tot dinsdagavond. Weinig verandering Veel bewolking met voorname lijk in het westen enige regen, maar in het noordoosten enkele zonnige perioden. Weinig wind en middagtemperaturen van om streeks 17 graden. DINSDAG 3 OKTOBER v.m. n.m. Breskens 8.36 9.27 Terneuzen 9.11 10.02 Hansweert 9.51 10.42 Walzoorden 10.01 10.52 WOENSDAG 4 OKTOBER Breskens Terneuzen Hansweert Walzoorden v.m. 10.04 10.39 11.19 11.29 n.m. 10.46 11.21 12.01 12.11 ZON MAAN op onder op onder Okt. 3 6.43 18.14 15.44 4 6.45 18.12 0.56 16.17 5 6.46 18.10 1.57 16.45 6 6.48 18.08 2.59 17.10

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 1