n koop ik irt IT 3 PILS 89 Beursoverzicht Eric de Noorman De laatste slag UDDING 3NGEN EN VERBRUGGE Vrijdag 29 september 1961 Pagina Achtergrond van de staatsgreep in Syrië FLESJES 68 98 45 49 Amerikaanse en Engelse pers over Nederlands voorstel inzake Nieuw-Guinea Sportnieuws VOETBAL Frankrijk versloeg Finland Engeland—Luxemburg 4-1 L. P. WIJFFELS ONGEAMMEERDE STEMMING Sir Stanley Rous president van de FIFA RUSSISCH MEMORANDUM OVER HET KOLONIALISME 21.000ste SCHIP IN NIEUWE WATERWEG RECHTSZAKEN Hoofdonderwijzer veroordeeld In hoger beroep lagere straf voor ..prediker'' PARATYPUS IN KAMPEN ONGEREGELDHEDEN IN TURKIJE Gemeente Terneuzen ig 29 september 19S- verse werkzaamheden. I fEG - TERXEL'ZEX DE VRIJE ZEEUW l.V erfst? li En hak? 5 cm). is vaak sp als .Lees- fcarré. iieen al a's ictie tïn- 10de p.p. eFa-zaken be- prima kwaliteit, ig en lage prijzen irccn by aankoop eén zegel. Bij in een vol opplak- Is) ontvangt TT in f2,—. 1 Vi liter er suiker or de middagpotl ICIEBONEN blik ERWTEN literblik 'TEN TELEN alik AZIE Jlik ZELF MAAR VOORDELIG 5AERT IS! i ZWANENBERG! acuumverpakking ERHEERLIJK! NIER 2616 (Vervolg van pag. I Aan de staatsgreep in Syrië I ji;n tien dagen van binnenlandse onrust voorafgegaan. De opwin- I iinz begon met een persoonlijke revolte van vice-president Abdel Hamid Sarradj, die vóór de Egyptisch-Syrische unie al poli ticus nummer één in Syrië was. i Na de unie was hij aanvanke lijk chef van het tweede Syri sche bureau later minister van Binnenlandse Zaken en vervol- i eens voorzitter van de uitvoe rende raad van de V.A.R.-pro- vincie Syrië. Op 17 augustus j.l. benoemde president Nasser hem tot vice-president van de repu bliek, met standplaats Cairo. I Nasser gaf hem werk, dat niets Imet politiek te maken had, n.l. de voorbereiding van een admi- I nistratieve hervorming. Toen Sarradj naar Cairo kwam, zond Nasser maarschalk Abdel Hakim Amer naar Damas cus om spoed achter een aantal unificatiemaatregelen te zetten I en ook om alle persoonlijke vrienden van Sarradj in het be stuur onschadelijk te maken. Sarradj ging woedend naar I Damascus terug, waar hij de Syrische u.tvoerende raad. waar- van hij president was gebleven, I bijeenriep. Hij verklaarde clat hij deze raad als het hoogste i staatsgezag in Syrië beschouw de en hij verzocht hem „Syrië I te beschermen tegen de gevaren waardoor het werd bedreigd". Terwijl de Syrische uitvoeren de raad in zitting was, mobili seerde maarschalk Amer, die zich geplaatst zag tegenover een i gang van zaken die hij niet voorzien had, het leger en de veiligheidstroepen. Hij liet het gebouw van de uitvoerende raad omsingelen. President Nasser zond één van zijn adviseurs, mi nister van Staat voor perszaken Abdel Kader Hatem. naar Da mascus met de opdracht de bei de vice-presidenten van de repu bliek, maarschalk Amer en Sar radj, to bewegen naar Cairo te komen. Zij stemden toe. Sarradj weigerde zich op dood spoor te laten zetten en diende zijn ontslag in. Hij kreeg toe stemming naar Syrië te gaan en vestigde zich in zijn geboorte stad Hama. Maarschalk Amer zette intus sen in Syrië de zuivering voort. Aanhangers van Sarradj werden l uit vertrouwensfuncties verwij derd. _r„.. TVoéflscfag nog kreeg een grote frtep tioge Syrische ambtenaren opdracht zich onmiddellijk naar Cairo te begeven. Zij zouden ander werk krijgen. Twee van de voornaamste medewerkers van Sarradj werden met pen sioen gezonden. De Verenigde Arabische Repu bliek, de unie van Egypte en Syrië, is 1 februari 1958 tot stand gekomen en is bevestigd door een volksstemming die gelijktij dig in beide landen is gehou- den. Op 5 februari 1958 is een voor lopige grondwet afgekondigd en op 21 juli 1960 is het gemeen- I schappelijk parlement geopend. Nasser is 21 februari 1958 tot president van de V.A.R. ge kozen. Kolonel Sarradj, die 36 jaar oud is en eens de militaire dic tator van Syrië werd genoemd, heeft een grote rol gespeeld bij de vereniging van de beide lan den. Hij ontving zijn militaire opleiding aan de academie van Homs (Syrië) en in Frankrijk. I In 1954 is hij assistent militair atiaché van Syrië in Parijs ge weest. Van 1955 tot 1958 was hij hoofd van de militaire inlichtin gendienst. Kolonel Sarradj is een natio nalist met een anti-Westerse in slag. Hij steunde Nassers greep naar de macht en beschouwde i a m, al? symbool van de Arabische beweging. Syrië is het kleinste, maar naar verhouding rijkste deel van de unie. Van de olievelden in Irak en Saoedi-Arabië lopen drie buisleidingen over Syrisch ge bied. Twee zijn van de Iraakse petroleummaatschappij en één van de Transarabische buislei- ging-maatschappij. Syrië trekt hier veel inkomsten van. Het Syrische gebied is onge veer 18 miljoen ha groot en er wonen circa 4' 2 miljoen mensen. Tot de eerste wereldoorlog maakte Syrië deel uit van het Turkse rijk. Tussen de beide wereldoorlogen was het een Frans mandaat. Tijdens de laat ste wereldoorlog werd Syrië een onafhankelijke republiek. De laatste buitenlandse troepen ver trokken in 1946. Het Syrische leger telt circa 45.000 man, uitgerust met Rus sische tanks. De luchtmacht be schikt over Russische straal jagers. Het voorstel van Nederland te bevrijden uit een ondankbare om zijn bevoegdheden in Nieuw Guinea over te dragen aan de Verenigde Naties wordt door de „New York Mirror" beschouwd als „een uitdaging aan Soekar- 110". Volgens het blad zullgn- de tragische en kostbare fouten van de Belgische uittocht uit Kongo, die een leegte achterliet welke werd „opgevuld" door heftige be roeringen en strijd, hier in N.- Guinea niet gemaakt 'Worden. Als het plan van Nederland aangenomen mocht woj/den, zou dit betekenen dat de hóóp, die Soekarno nog mocht koesteren op territoriale uitbreiding van In donesië, niet in vervulling gaat, aldus de „New York Mirror". De conservatieve Britse „Daily Telegraph" meent, dat „het van verbeeldingskracht getuigende Nederlandse voorstel om het ge schil over West-Nieuw Guinea uit de weg te ruimen op zichzelf beschouwd meer steun verdient dan het waarschijnlijk m de al gemene vergadering der V. N. zal krijgen. Nederland wil zijn soevereini teit niet bestendigen en bereidt de bevolking al actief voor op zelfbeschikking. En toch staat Nederland bloot aan voortduren de aanvallen wegens „kolonia lisme". .Is er dan een verstandiger en eervoller oplossing dan recht streekse overdracht van het be vind over dit gebied aan de V. N.", zo vraagt het blad zich af. Het noemt het voorstel van de Nederlandse regering om finan ciële steun aan Nieuw-Guinea te blijven geven „een nieuw idee", dat meer betekenis en mogelijk ook een bredere toepassing kan hebben dan zijn onmiddellijk nut als middel om de Nederlanders Frankrijk heeft gisterenavond in Parijs zijn plaats in het eind- toernooi om het wereldkam pioenschap voetbal 1962 vrijwel veilig gesteld. Met 51 versloe gen de Fransen het team van Finland. Bij de rust leidden de haantjes al met 31. Slechts als Bulgarije zijn laatste wedstrijden met groot verschil wint, kan het Franse elftal de reis naar Chili, waar in 1962 de eindronden wor den verwerkt, nog ontgaan. De stand in groep 2 van het toernooi om het wereldkam pioenschap is thans: en verkeerd begrepen positie. En hierom zal het voorstel waar schijnlijk door sommige leden van de V. N. met grote voorzich tigheid en door andere met vij andigheid ontvangen worden. Maar wat het plan ook te wach ten staat, bet is een frappante demonstratie van de goede trouw der Nederlandse regering, aldus het blad. Frankrijk Bulgarije Finland 10—2 2—3 2—9 Het Engelse elftal heeft don derdagavond op Highbury te Londen voor 33.500 toeschouwers met 4—1 gewonnen van Luxem burg. Het was de tweede wed strijd tussen beide teams voor de voorronden van het toernooi om het wereldkampioenschap 1962. Bij de rust hadden de En gelsen al een 3—0 voorsprong. De stand in groep 6 is: PRIJS VAN BESCHUIT WELLICHT HOGER De prijs van beschuit der tig cent per rol zal wellicht worden verhoogd. In de jaar vergadering van A. Hooimeijer en Zonen" N. V. in Rotterdam deelde de wnd. president-com missaris dr. A. de Graaff n.l. mee. dat op het ogenblik door de Vereniging van Nederlandse Beschuitfabrikanten, in samen werking met. het ministerie van Economische Zaken, een onder zoek wordt ingesteld naar de mogelijkheden om tot prijsver hoging te komen. De prijs van beschuit is sinds 1951 praktisch onveranderd gebleven de lo nen en prijzen van grondstoffen zijn evenwel belangrijk hoger geworden en de rationalisatie heeft haar grenzen bereikt. Een belangrijk aspect is ook, dat het gebruik van beschuit trouwens van alle meelproduk- ten is gedaald, evenals de ex port naar Engeland. Naar het persoonlijk oordeel van dr. De Graaff is de daling een gevolg van verandering van de beste dingsgewoonten. Op het ogen blik wordt door de consument meer geld uitgegeven voor luxe artikelen auto's, televisietoe stellen e.d.) dan de extra inkom sten als een gevolg van de hoge re conjunctuur in feite toestaan. Daardoor moet worden beperkt op de tot dusverre gebruikelijke uitgaven, vooral op het levens middelenpakket. Gediplom. Horlogemaker Juwelier Noordstraat 103, Terneuzen Telefoon 3284 De Amsterdamse beurs heeft donderdagmiddag een ongeani meerde stemming te zien gege ven voor de internationale waar den. Bij de opening noteerden Hoogovens op 845, circa 10 pun ten beneden de vorige slotkoers. De overige internationals lagen gemakkelijker in de markt. De handel was over de gehele linie uiterst kalm. Wie woensdag avond gedacht had dat de vaste slotkoersen waarmede het wis pelturige Wall Street plotseling verraste, donderdag een goede stimulans voor het Damrak zou den betekenen, heeft verkeerd gedacht. De staatsgreep in de Sy rische provincie van de Verenig de Arabische Republiek heeft roet in de hausse-tendentie voor de hoofdfondsen in Amsterdam gegooid. Daarnaast waren het de recente uitlatingen van premier Chroestjsef inzake Berlijn, waar op de Westduitse bèurzen min der gunstig waren gestemd. Bei de factoren waren voor 't Dam rak aanleiding om het donder dag dicht bij huis tezoeken. Er werd dan ook over het algemeen een afwachtende houding aan genomen. Hier en daar ging men tot wat winstnemingen over, waartegenover niet voldoende vraag aanwezig was. De koers verliezen bleven van geringe om vang. AKU's daalden van 379V2 tot 378'/2 en verloren op deze prijs circa drie punten. Philips daarentegen steeg van 984 tot 987 waardoor het verlies voor de elektro-aandelen werd beperkt tot drie punten. Unilevers, welk fonds woensdag met een omzet van nominaal 180.000 als eerste eindigde op de lijst van de grootste omzetten met een koerswinst van ruim twintig punten, moesten het gisteren kalmer aan doen. Op 778 waren deze certificaten slechts twee punten in reactie. Kon. Olies werden in een stille hoek twintig cent lager verhandeld op 108,10. Hoogovens hadden van verkopen te lijden mede als ge volg van het bericht, dat de Dortmund Hörder besloten heeft de produktie te beperken in verband met een verminde ring van binnenkomende orders. Zoals bekend heeft Hoogovens een groot belang in Dortmund Hörder. De laagste koers van de niet officiële ochtendhandel van gisterenmorgen voor Kon Olies was 107.70, voor Philips 986, Unilevers 776 en voor Hoog ovens 853. In de scheepvaartafdeling ging weinig om. De koersen brokkelden er wederom af. De verliezen bedroegen één tot drie punten. Van de cultures werden certificaten Deli een gulden la ger op 145 geadviseerd. Am sterdam Rubber werd op 107%, bijna een punt hoger afgedaan. Staatsfondsen ongeanimeerd met weinig zaken. In de lokale afdelingen wer den Korenschoof lager geadvi seerd op het onveranderde divi dend van zeven procent over 1960/1961. Dit dividend viel de beurs tegen. Men had op min stens acht procent gerekend. Beursindices 26/9 27/9 28/9 Int. concerns 533.65 537.13 532.75 Engeland Portugal Luxemburg 3 2 1 0 5 14—2 2 110 3 3 0 0 3 0 7—1 1—19 De Engelsman sir Stanley Rous is donderdagmiddag op het buitengewone congres van de internationale voetbalotgani- satie, de F. I. F. A.. tot president gekozen als opvolger van zijn in maart overleden landgenoot Ar thur Drewry. De ambtsperiode van sir Stanley Rous loopt tot het gewone congres van de F. I. F. A., dat volgend jaar op 25 en 26 mei te Santiago wordt gehouden, waar dan opnieuw de presidentsverkiezing aan de orde komt. Amerikaanse regering beschuldigt van hulp aan „kolonialisten" De Russische regering heelt bij de leden van de V. N. een memorandum over het kolonia lisme laten circuleren. Hierin wordt de Amerikaanse regering ervan beschuldigd dat zij hulp verstrekt aan de Portugese, Franse, Britse, Belgische, Zuid- Afrikaanse, Nederlandse en Spaanse „kolonialisten". Voorts wordt gezegd, dat Por tugal en Frankrijk in Angola en Algerië Amerikaanse munitie ge bruiken. De V. S. worden er ver der van beschuldigd, dat zij hun „koloniën" willen vasthouden en zelfs uitbreiden. West-Duitsland heeft volgens het memorandum 2 miljard mark in de Algerijnse oorlog gestoken en zou ex-S.S.-ers aan de koloniale mogendheden leveren. Frankrijk wordt ver antwoordelijk gesteld voor het mislukken van de onderhandelin gen met het F.L.N. Industrie Scheepvaart Banken Handel enz. Algemeen 357.24 356.85 358.51 190.57 190.13 187.03 228.06 228.40 227.20 161.35 161.50 161.19 391.02 392.57 390.53 Engeland wordl de grootste ko loniale mogendheid genoemd. Rond 35 miljoen mensen „zuch ten onder het Britse koloniale juk". Nederland krijgt een veeg uit de pan met de opmerking dat de „Nederlandse regering steeds meer troepen en wapens naar West-Irian brengt". Het Westen houdt volgens de Russen ruim 71 miljoen mensen onder het juk van kolonialisme. Volgens het memorandum moet er door de V. N. een com missie worden opgericht, die toe zicht moet houden op de uitvoe ring van de bepalingen, vastge steld in de verklaring van de al gemene vergadering.over het ko lonialisme. De V. N. moeten er voorts voor zorgen; dat er natio nale organen in elke kolonie in bet leven worden geroepen om een werkelijke overdracht van de macht te waarborgen. Zoals bekend hebben de Russen voor gesteld om 1962 uit te roepen tot het jaar van de volledige af schaffing van het koloniale sys teem in de hele" Wereld; Nabeur skoersen AKU376377' (376%) Kon. Olie: 107.50—107.60 slot 107.50 (108.20) Philips: 983—986 slot 984 (987%) Unilever: 775—773 Slot 773 (776 Th Hoogovens838'. Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten land bankpapier geldend voor Amsterdam voor vandaag luid den Engelse pond 10.1010.20 Amerikaanse dollar 3.583.62 Canadese dollar 3.46' 23.51' 2 Franse frank (100) 72.6073.10 Belgische frank (100) 7.227.27 Duitse Mark (100) 90.0090.50 Zweedse kroon (100) 69.2570.25 Zwitserse fr (100) 83.5084.00 Italiaanse lire (10.000) 57.50—59.50 Deense kroon (100) 51.90—52.90 Noorse kroon (100) 49.85—50.85 Oostenrijkse shilling (100) 13.95—14.05 Portugese escudo (100) 12.60—12.75 Spaanse peseta (100, gr, coup) 5.92''26.07' '2 Het. Amerikaanse s.s. „Ameri can Planter" liep woensdag als 21.000ste schip in. dit jaar de Nieuwe Waterweg binnen. In 1960 arriveerde het 21.000ste schip op 5 oktober. De rechtbank in Haarlem heeft donderdagmorgen de 45-jarige voormalige hoofdonderwijzer J. Z. uit Westzaan wegens verduis tering van bijna 5000 veroor deeld tot een gevangenisstraf van een jaar met aftrek van voorarrest. De eis luidde een jaar en drie maanden gevange nisstraf. Als lid van 't plaatselijk schoel- melkcomité was verdachte be last met het afdragen van gel den. Hij zou echter ƒ3300 onder zich hebben gehouden en toen dit werd ontdekt, kreeg hij ge legenheid het ontbrekende be drag aan te zuiveren. Dit deed hij echter niet, waarna aangifte bij de politie volgde. Toen bleek, dat hij ook bedragen van 525 voor schoolreisjes, ƒ390 voor een vluchtelingen-actie, 325 voor kinderpostzegelacties én 270 voor een St. Nicolaasfees- tje ten eigen bate had aange wend. Deze malversaties hebben zich voorgedaan in de periode 1958 tot begin 1961. De 49-jarige .spiritistische pre diker" W. L. uit Rotterdam is donderdagmorgen door de recht bank in Rotterdam in hoger be roep veroordeeld tot drie dagen hechtenis wegens het onbevoegd uitoefenen van de geneeskunst. De kantonrechter had hem daarvoor onlangs gestraft met drie keer hechtenis, een vonnis waarvan de officier van Justitie bevestiging had gevraagd. De „prediker" trok samen met zijn assistent, een directeur van een galvanisch bedrijf, het land door om zieken te „genezen". De mensen kwamen in drom men naar hem toe, zoals hij tij dens de zitting verklaarde. De officier noemde hem kortweg 'n „charlatan", die speelt met de gezondheid van zijn mede-men sen". De gebruikelijke procedure was dat de assistent de prediker door het zingen van Psalmën in „trance" bracht en hem op dezefde manier weer het „gewo ne bewustzijn" gaf. „Ik kan zon der hem niets beginnen", aldus L. Maar de officier herinnerde hem er op de zitting fijntjes aan dat de „prediker" ook eenmaal was gewekt door een schreeuw van een politieman„Willem, wordt, wakkerL. gaf dat toe KRUISTOCHT VOOR DE VREDE De Libanese filmhandelaar Ed- ntond Khayat heeft in Münehen gedemonstreerd voor vrede in de wereld. Hij droeg een kruis van veertig kilo zwaar en vijf nieter lang, Waarop in het En gels en in Arahisehe letters het woord „mensheid" stond. Aan het kruis hing een bord, waaroo de brandende vraag stond: Wan neer zal de vrede komen?. Khayat is van plan zondag dooi de Brandenburger Poort te wan delen, hij hoopt dat het helpen zal De directeur van het Kampei- ziekenhuis heeft bekend gemaakt, dat er zich de laatste tijd ver scheidene gevallen van paratyfus in Kampen hebben voorgedaan en dat het met het oog hierop gewenst is geen ongewassen groente en fruit, of ijs te eten. Op een of andere wijze is het gerucht ontstaan, dat men ook geen vis zou mogen eten en het gevolg is geweest, dat verkopers van vis weinig hebben verkocht en met de ingeslagen voorraad voor een groot deel zijn blijven zitten. Automatiekhouders, ijs- en vis- verkopers zijn ontstemd dat ze niet tijdig op de hoogte zijn ge bracht dat er een waarschuwing zou worden gegeven. In Kampen zijn de laatste tijd zes gevallen van paratyfus voor gekomen. De patiënten zijn thans echter herstellende. Een 80-jarige inwoner van Kampen is aan de ziekte overleden. De huisartsen maken melding van een vrij groot aantal darm- aandoeningen, in een aantal ge vallen zou hier sprake van para tyfus kunnen zijn. Hoewel het aantal gevallen groter is dan normaal, wijst niets er op, dat in Kampen een besmettingshaard aanwezig is, er is namelijk komen vast te staan, dat het hier gaat om ver schillende soorten bacteriën. Van medische zijde wordt de ontwikkeling nauwkeurig ge volgd, doch men ziet geen reden tot verontrusting. De laatste twee dagen zijn geen nieuwe patiënten in het zieken huis opgenomen. In de Turkse plaats Kirchehir 'Anatolië) is hel naar aanleiding van de komende verkiezingen tot botsingen gekomen tussen ongeveer 300 aanhangers van de nationale republikeinse boeren partij en de republikeinse volks partij, waarbij twee doden vie- 'sn en acht mensen ernstig en vijftig licht werden gewond. De politie heeft de orde hersteld en acht arrestaties verricht. 105. Mc' Safrax' mannen haas- :en Eric en zijn twee metgezellen •li dieper hel woud in en geluk kig hoeven ze niet lang op Safrax' erugkoer te wachten. Met een d m!:or gezicht luistert de Gothen- koufdman naar de berichten die Erie brengt. „Had ik dit geweien," roept hij uit, „had ik dit slechts geweien Hjj schudt somber het hoofd. „Ik volgde de troep Hunnen om te weten wat ze in de zin hadden. Vanaf een hoogte kreeg ik een kampement in het oogeen eindweegs naar het zuiden het leek mij een Romeins kamp toe. maar ik heb dit niet verder onderzochtdat is natuurlijk de plaats waar de prefect der rui ters wacht op de terugkeer van zijn tien krijgers, die hem de ge vangen Noren en Herulen moeten brengen „Maar als de Hunnen hen ont dekken is het gedaan met... met m\jn zoon en allen,stoot Eric uit. „Hoeveel man hebt gij?" „Genoeg om het op te nemen tegen die bende Hunnenspionnen," gromt Safrax, „als we hen ten minste kunnen inhalen „Maar dan is het beter eerst mijn zoon en zijn mannen te be vrijden, heer Safrax," zegt de Noorman gejaagd. „Daarmee krijgt ge er een uitgelezen troep krijgsvolk bijDan vernietigen we die troep Hunnen en kunnen daarna op ons gemak afrekenen met die schurken in hel Romeinse kamp Svein, zijn wonden vergetend, wrijft zich smekkend de handen... Een hoornsignaal brengt alle Gothenkrijgers bijeen en even later stormt de hele bende aange vuurd door Safrax naar het zui den HINDERWET. Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter open bare kennis, dat ter gemeente secretarie ter inzage ligt een ver zoek met bijlagen van GUL-F OIL 1 Nederland) N.V., Blaak 32 te Rotterdam om vergunning tot wijziging en uitbreiding van de bestaande vergunning door ver wijdering van een L. P. G.-pomp; het verplaatsen van een meng- smeerpomp en een 2 ms tank voor men.gsmering en het bij plaatsen van een 2 m'1 tank voor afgewerkte olie op het perceel Invalsweg, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie E, nr. 1370. Gedurende tien dagen na de dagtekening van deze bekendma king bestaat voor een ieder de gelegenheid schriftelijk bezwa ren tegen het verlenen der ver gunning in te brengen bij het ge meentebestuur. Bovendien zal op maandag 16 oktober a.s., des namiddags 14.00 uur, in het gemeentehuis een openbare zitting worden gehou den, waarin mondeling bezwaren tegen de inwilliging van dit ver zoek kunnen worden ingebracht. Een ieder kan ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrif turen. De aandacht van belangheb benden wordt er op gevestigd, dat tot beroep gerechtigd zijn de aanvrager van de vergunning en degene, die in persoon of bij ge machtigde op de bovenbedoelde zitting is verschenen. Mede is tot beroep gerechtigd degene die, zonder op de openbare zitting te zijn verschenen, binnen de ge stelde termijn schriftelijk bezwa ren heeft ingebracht, indien hij niet woonachtig is in deze ge meente of in een aangrenzende gemeente, waar openbare ken nisgeving wordt gedaan. Terneuzen, 29 sept. 1961. Burgemeester en wethouders voornoemd, H. RIJPSTRA, Voorzitter. A. J. DEES, Secretaris.

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 7