Schoolbehoeften 1 kwartje nieuws LEERLING-VERPLEEGSTERS f IJsebaert's grote weekend-reklame Kantongerecht Oostburg DUIVENSPORT RIBBENS 552ste STAATSLOTERIJ 4e klas 4e lijst JUWELEN DIEFSTAL IN GAP D'ANTIBES FRANSE ACTIVISTEN AANGEHOUDEN V erkiezingscampagne in Roeanda-Oeroendi eist vele mensenlevens Vier doden bij ontploffing van kneedbom OOGSTMOEILIJK- HEDEN IN OOST-DUITSLAND WIELRENNEN 1 pakje margarine voor Slagerij J. v. d. Eeckhout De nieuwe VREDESTEIN HANDELSONDERNEMING f 1,79 Boekhandel Van de Sande fa E. A. IJsebaert DEGOSLAVIE ein stond st.il toen het uk gebeurde. De goede- :in kwam uit tegengfe- richting. Beide locomo- werden zwaar bescha- en een aantal rijtuigen en wagons vernield. {I3UNE VAN CIRCUS INGESTORT. |ans een kindervoorstelling, het circus Belli gistermm- Venraij gal, is een tribune circustent bezweken. Dit ide tijdens net openings- er. üp de tribune bevon- rich volwassenen en een laantal kinderen, onder wie egden van de psychiatri- -uicnting „St. Servatius in y. tnKeie tientallen kinde- iraakten gewond. Verschil- van nen moesten per ara- e naar het plaatselijk zie- ïs worden overgepracht. n moesten woraen opge- h en anderen konden na hden te zijn naar huis gaan. dreigde na het instorten tribune een paniek te ont- maar deze Kon door het e optreden van de arcus- lie en de politie worden Zeer snel na het al was personeel van de len G.D. en van de plaatse- f deling van het Rode Kruis aatse. in het circus waren laai ongeveer 1500 kinderen pzig. iet plaatselijk ziekenhuis te |iy zijn thans nog drie iten, twee ouderen en een opgenomen. Dit drietal liep reuken op en klaagden fijnen in de rug. De oiverige nden konden, na verbonden naar huis terugkeren, officier van Justitie bij de bank te Roermond zal een zoek naar het gebeurde in- n. verband met het onderzoek de justitie ceslag gelegd circustent. De oorzaak van ongeval moet gezocht wor- n een „over bezetting" van rcustent tijdens de kinder- ïée. REKERvS VERRICHTTEN ZWAAR WERK. Buit 10.000,— een bijkantoor van een cieringsmaatschappij in de Hooftstraat te Amsterdam ïn gisternacht inbrekers via een opengehroken raam ie achterzijde van het pand ing verschaft tot de kan- uimten. Op de eerste ver- ng hebben zij de brandkast tild en deze de trap alge- en. Door de achterdeur weid gevaarte via de tuin en de dgang in een gereedstaande geladen. Het zware karwe> de de inbrekers 10.000 op- NG ET-IE VERDRONKEN - inderdagmorgen is de 24- e Ferdinand Bottinga uit straat te Heerenveen t>J spelen te water geraakt ei ronken. Pogingen de lfve"t ten, door middel van kuma gc ademhaling, op te we bleven zonder resultaat, n felijk overschot van het is naar het ziekenhuis w renveen overgebracht. rWEE GEWONDEN B1'1 brand anderdagmiddag uur is brand uitgebrok chemische wasserij en - ij aan de Prins P naar, at in Den Haag. De f®n^et iO-jarige heer F. J de pannetje vet, waa»n h was geslagen, n£rblus- jazijn om het daar Hij kon echter de h );ing het kokende vet me thouden, en liet het Q[n greep het vuur heen. t v0or- brandweer kon me Ue, nen, dat de benedenver^ totaal uitbrandde. D j. op wordt voorlopig Se na»r [eveer 13.000. De tegen brand verzek 3 heer F. J-. o*® 2efrele ndwonden over zij ^erd laam had opgelopei^ekem rgebracht naar h het s St. Joannes ds.°eo53jariSc steinde. Ook z'J"dwondeh itgenote is met brand dit ziekenhuis verv Het was een zeer langdurige 7itting donderdagmorgen op het ka nongerecht te Oostburg, dat S voorgeweten door mr. H. vaSedeofftóer van Justitie was mïa/wmB'>zaak betrof de heer F v. d. N. uit Aardenburg, .ifiaar gereden had met een v^htauto,1waarvan de remmen ""^heefN^erkiaarde, dat hij wi^daf de rem het niet zo best l^d, doch dat hij met de wagen wee noest. Deze haast LStte hem nu ƒ50 boete De uitspraak was conform de eis. Overtreding Drankwet Mevr M. G. M. de B.—V. uit Uzendiike drijft aldaar reeos (is 1945 een kleinhandel in dranken en wijnen, zonder hier- vS? echtër ein vergunning te 1 0^31 december j.l. werd zij er op betrapt aan baar neef, de hLr W.. een fles jenever te heb ben verkocht, terwijl op 4 jan. il bleek, dat zij een grote hoe veelheid drank etc. in voorraad had, alsmede enkele kruiken cognac. De voorgeschiedenis tot dit drankhandeltje was een zeer trieste, zoals uit een uiteenzet ting van de advocaat, mr. Tichel man, bleek. Mevr. De B. was na een mislukt huwelijk bij haar moeder teruggekomen met een kindje, en was, om niet geheel van inkomsten verstoten te zijn, een drankhandel begonnen, dat haar per jaar een bedrag van 1000,— opbracht. Zij had echter hiertoe geen vergunning ingevolge de drank wet. Uit overgelegde stukken bleek, dat zij wel was ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, en eveneens in het bezit was van een z.g. revisieverklaring, een bewijs dat zij wonende in de grensstreek meer drank dan en kele flessen in voorraad mocht hebben. De heer A. Bos, controleur voor de volksgezondheid, waaronder de drankwet ressorteert, trad in deze zaak als getuige op, en ver klaarde desgevraagd dat mevr. De B. alle medewerking had ver leend tijdens het vooronderzoek. De drie bedrijven, die mevr. De B. hebben geleverd, hebben even eens een proces-verbaal gekre gen. aldus deze controleur. Nadrukkelijk werd nog eens verklaard door deze deskundige dat een admissievergunning geen enkel recht geeft op handel. De officier van Justitie achtte de feiten bewezen en vroeg voor het in voorraad heben en verko pen van drank een geringe boete van ƒ1,voor ieder feit, te vervangen door 1 dag hechtenis, alsmede verbeurdverklaring van het inbeslaggenomene, dat een waarde heeft van ruim 700,-. In zijn pleidooi sprak mr. Tichelman de feiten niet tegen, doch stelde dat het wel heel vreemd is, dat een dergelijke handel zo maar kan gebeuren. Mevr. De B. had trouw de vak groep detailhandel in drankarti kelen betaald, alsmede de belas tingen, was ingeschreven bij de Kamer van Koophandel en had de veel 'besproken admissiever- klaring, die echter geen recht geeft op handel. De kantonrechter noemde de feiten zeer ernstig. Drank in voorraad hebben en verkopen, terwijl er geen vergunning voor aanwezig is, is in strijd met de wet. Hij wilde echter rekening hou den met de achtergronden van dit „drankdrama" en vroeg twee- maai 1 dag voorwaardelijk, met een proeftijd van 1 jaar, een on voorwaardelijke boete van 2 x 75, alsmede teruggave van de inbeslaggenomen goederen of de waarde hiervan. Nadat de uitspraak was gedaan ontspon zich een discussie hoe dit wel moet, daar mevr. De B. de goederen niet meer mag ver kopen. De heer G. H. F. te Terneuzen had op 6 juni te Schoondijke met zijn auto harder gereden dan de voorgeschreven 50 km per uur. De eis was 15 subs. 3 dagen de uitspraak 10 subs. 2 dagen.' O. A. E. N„ onderwijzer te Mal- deghem, had op de rijksweg tus sen Aardenburg en Oostburg als bestuurder van een auto een in haalmanoeuvre uitgevoerd, en daarbij wachtmeester C. de M. uit Aardenburg in moeilijkheden ge bracht omdat deze als tegen ligger de auto al te dicht gena derd was. De heer N. ontkende dit, *n stelde dat het makkelijk kon, de wachtmeester verklaarde onder ede, dat het niet meer kon, en hij hard had moeten remmen met zijn motor. De eis luidde 60 subs. 12 dgn de uitspraak was 40 subs. 8 dgn'. De heer P. S. te Hoek had als bestuurder van een auto te Groede op de rijksweg tussen Schoondijke en Breskens een slippertje gemaakt met zijn auto Volgens verdachte had een Bel gische dame, die plots linksaf wilde slaan de schuld van dit ongeluk. Door deze uithaalma noeuvre had hij hard moeten remmen. Zijn vaart 130 km per uur was er de oorzaak van, dat hij in aanraking kwam met een lichtmast en de auto behoorlijk werd beschadigd. Daar de Belgische dame echter weer niet verschenen was, en verdachte verklaarde dat deze dame op de uitwijkstrook naast de betonbaan reed werd de zaak andermaal aangehouden, om de Belgische automobiliste te kun nen verhoren. Vissers contra veerboot. Vervolgens kwam de reeds in de vorige zitting aangehouden zaak aan de orde tegen de Bres- kense schippers van de Bres kens 53, n.l. de gebroeders W en A. I. van der B. De heer A. I. van der B. was niet ter zitting verschenen. De heer W. van der B. werd ten laste gelegd, dat hij op de Westerschelde de koers kruiste van de veerboot „Prinses Irene" en daarvoor niet was uitgewe ken, hoewel deze veerboot duidé lijk voorrang had. In de vorige .-zitting had ver dachte gesteld, dat de kapitein van de veerboot wel wat erg voorzichtig was geweest om ach teruit te slaan, en dat er volgens hem stellig voldoende ruimte was geweest voor de veerboot om de koers te blijven volgen. Voorts had hij aangevoerd wèl te zijn uitgeweken, en tijdig de bak'boordverlichting had laten zien. De kapitein van de veerboot, de heer J. van R„ verklaarde onder ede, dat hij de visserssche pen al had gepeild onder een hoek van 45°, en het attentiesein had gegeven. De vissersschepen bleven echter hun koers houden Na een tweede attentiesein, waar eveneens niet op gereageerd werd, had de veerboot het zoek licht opgestoken. Slechts één van de twee vissersvaartuigen had hierop even gereageerd, bak- boordlicht laten zien, doch was weer teruggedraaid op de oude koers. Ondertussen waren de vissersvaartuigen de veerboot al dicht genaderd, en had de veer bootkapitein opdracht gegeven volle kracht achteruit te slaan om een aanvaring te voorkomen. De stuurman van de veerboot, de heer A. O., evenals de kapi tein afkomstig uit Vlissing-m verklaarde dat er wel degelijk gevaar had bestaan voor een aanvaring. Een veerboot met veel passagiers aan boord moet altijd voorzichtiger zijn dan een ander schip. Hij stelde, dat het er op leek dat men onwillig was geweest om te wijken. In zijn requisitoir stelde mr. Lebret, dat het kantongerecht thans als de stuurlui aan de wal, als leken in deze zaak een uit spraak moet doen. Vast staat echter, dat in het vaarwater de veerboot voorrang had. De vis sersschepen moeten deze veer boot voorrang geven en er reke ning mee houden dat de gezag voerder van een veerboot grote verantwoordelijkheid draagt. Hij achtte, dat de kapitein van de veerboot een juiste beslissing had genomen. Als de vissers schepen niet wijken, moet de veerboot, die niet van de koers kan afwijken, achteruitslaan en stoppen. Vergeleken bij een si tuatie op het land kan men stel len, dat een bromfietser een snelweg nadert, en een auto geen voorrang geeft, ondanks duide lijke voorrangstekens. Tegen beide schippers werd een geldboete van ƒ40 subs. 8 dagen gevraagd. (De heer Van der B. merkte nog op, dat als de veerboot doorge varen had er niets was gebeurd, en de vissers, zoals is voorge schreven, achter de veerboot om gegaan zouden zijn. De kantonrechter stelde vast, dat de vissers in ieder geval zeer tijdig hadden moeten wijken. De uitspraak zal eerst over 14 dagen schriftelijk worden gedaan. De heer P. J. S. uit Eede moest zich verantwoorden, omdat hij z'n 13-jarig dochtertje, dat op school grote moeilijkheden had met de onderwijzer, naar een school te Maldeghem gezonden had om het lager onderwijs te volgen. Indertijd was deze kwestie aangehouden om de vader in de gelegenheid te stellen een oplos sing voor dit probleem te zoeken. Intussen zijn al enkele maan den verstreken en is gebleken dat dochter Rinie inplaats van een Nederlandse school de school te Maldeghem goed heeft door lopen. Uit verklaringen van de vader bleek, dat de dochter thans de huishoudschool te Maldeghem gaat bezoeken. Ook dit achtten de heren achter de groene tafel in strijd met de wet, daar het kind niet de voorgeschreven acht jaar onderwijs aan een Neder landse onderwijsinstelling heeft genoten. Hoe dan ook, de heer S. werd voor het schoolverzuim van zijn dochtertje veroordeeld tot een geldboete van 10 subs. 2 dagen De eis luidde 50 subs. 10 dagen. De vader voerde echter aan, dat het kind op de Nederlandse school erg veel moeilijkheden on dervend en graag op de Belgi- sche school was. Hierna deed de kantonrechter zijn bijzonder milde uitspraak. W. J. M, H„ 72 jaar oud, wo nende te Sluis, had in de Mid denstraat te Sluis een aanrijding veroorzaakt ais bestuurder van een auto, zonder dat daarvoor noodzaak was. De heer H. voerde aan, dat zijn weg plotseling versperd was door een fietser, die hoewel het donker was, zonder licht reed. Deze fietser, de heer A. J. de K„ isoleerder van beroep, stond gelijktijdig terecht. Uit getuigen verklaringen bleek, dat hij in derdaad niet de voorgeschreven verlichting voerde. Hem werd hiervoor een boete opgelegd van 3 subs. 1 dag. De eis was 5 subs. 1 dag. De heer H. werd voor het ver oorzaken van de aanrijding een boete opgelegd van ƒ20 subs. 4 dagen. De eis was 30 geweest. A. J. van A„ kelner te Sluis, ïy.asï *L(.' Draaibrug op de weg naar Sluis s nachts om half één met zijn auto uit de bocht gevlogen Hij had hierbij enkele palen ge ramd en was na het ongeval rus tig doorgereden. ^oor dit doorrijden was hij reeds door de politierechter ver oordeeld. Het kantongerecht beoordeelde de wijze van rijden, waarvoor i men weinig goede woorden had. Verdachte voerde aan, dat hij volkomen onbekend geweest was met de weg. De eis luidde ƒ50 subs. 10 dagen. De kantonrechter hield er 'tij zijn vonnis rekening mede, dat Van A. reeds 50 boete was opgelegd door de politierechter en nog 40 voor de vernielde bermpalen moet betalen. De uit spraak was ten slotte ƒ25 subs. 5 dagen. Voor de overtreding van de runderhorzelwet stonden ver schillende landbouwers uit Sluis terecht. Zij hadden hun koeien met tijdig tegen dit insect inge smeerd. De horzelvlieg heeft de gewoonte in de huid van de koeien haar larven te deponeren. Deze larven groeien tussen de huid en het vlees en veroorzaken de horzelbuiten, en een niet te harden jeuk voor de dieren. G. J. van H. uit Maldeghem, die zijn dieren in een weide te Aardenburg laat lopen, had wel een behandeling toegepast, doch deze was niet afdoende. Eis en uitspraak '15 subs. 3 dagen. Een zelfde uitspraak hoorde de heer M. M. uit Westkapelle •B.) tegen zich eisen voor een soortgelijke overtreding. De slager A. J. L. uit Sluis, die ook een aantal koeien had lopen met runderhorzelbulten kwam er wat minder goed af, omdat hij meende dat de controle-amb tenaren zelf maar de bestrijding moesten toepassen. Uitspraak 25 su'bs. 5 dagen. J. F. van H„ landbouwer te Aardenburg, had er schik in dat zijn 13-jarige zoon al zo goed met de traetor kan rijden en vader zo goed bij het boeren werk helpt. Dat kunnen ze beter doen dan kattekwaad, luidde zijn conclusie. De kantonrechter was het hier niet mee eefas. Jonge kinderen mogen nog riiet werken, was zijn conclusie, De eis luidde 30 subs. 6 dagen. De uitspraak was 20 subs. 4 dagen. Mej. M. P. de K„ 33 jaar, zon der beroep te Hove (B.1, meen de met een waterval van wel sprekendheid de kantonrechter te kunnen vermurwen, daarbij wijzende op de goedé verstand houding tussen Belgen en Ollan- ders. Zij had het parkeerverbod overtreden. De eis luidde 6 subs. 1 dag. De kantonrechter deed er „voor de goede verstandhouding" no" een gulden af. W. F. uit Breskens had niet een vuilnisauto te Schoondijke achteruit gereden tegen de auto van de heer 'De K. aan, die een Een juwelenhandelaar is gis teravond in Cap d'Antibes, aan de Franse Riviëra, beroofd van juwelen ter waarde van één mil joen Franse nieuwe franken on geveer ƒ750.000). De juwelier had de kostbare collectie in het Grand hotel ge toond. Bij het verlaten van het hotel werd hij overvallen door enkele individuen, die hem het valies met de juwelen ontruk ten en in een snelle auto ver dwenen. VERKEERSONGELUK. Gisteravond omstreeks 11 uur is de 40-jarige W. B„ kleermaker konstabel, uit Voorthuizen ver ongelukt, toen hij met zijn brom fiets in Voorthuizen de rijksweg wilde oprijden. Hij werd gegre pen door een personenauto, die uit de richting Amersfoort kwam. Het slachtoffer was gehuwd en vader van éérr khid'. schade van ruim 100 hierdoor had. De eis luidde 10 subs. 2 dgn. De uitspraak was conform, ter wijl tevens het bedrag dat door een eigen risico niet door de verzekering wordt gedekt, n.l. 50, door de heer F. betaald zal moeten worden. B. G. C. uit Oostburg had met een vrachtauto gereden zonder dat hij in het bezit was van een werkmap, voorgeschreven vol gens het rijtijdenbesluit, en kon tevens niet direct een kenteken en rijbewijs overleggen, omdat dit in een ander jasje zat, dat thuis was. Voor de overtreding van het rijtijdenbesluit werd een boete van 5 subs. 1 dag geëist. Voor het niet direct kunnen overleg gen van het rijbewijs en het kentekenbewijs 2 x een boete van 2 te vervangen door twee da gen hechtenis. De uitspraak van de kantonrechter was conform. R. A. M. uit Oostburg beloofde de kantonrechter dat hij zijn luxe auto zou opruimen, en nooit meer achter het stuur zou gaan zitten. Hij had een aanrijding veroorzaakt op de Zuidzandse- straat te Oostburg door geen voorrang te verlenen aan een tegemoetkomende auto. Eis en uitspraak 50 subs. 10 dagen. STRIJD DUURT VOORT IN ANGOLA In Angola zetten de Portugese troepen hun acties tegen de nationalistische verzetsstrijders voort. Op de foto zien we een colonne van het Portugese leger in de buurt van C'armona, Noord- Angola. De guerilla's hebben een valkuil in de weg gemaakt, doeh deze is door de chauffeur van de eerste wagen bijtijds opgemerkt. In Parijs zijn woensdag onge veer dertig rechtse activisten aangehouden naar aanleiding van de dertien bomaanslagen, die in de nacht tevoren waren gepleegd. De betrokkenen kun nen vijf dagen in voorarrest worden gehouden. Over het re sultaat van het onderzoek is van officiële zijde niets bekendge maakt. Volgens nadere berichten zijn vijftig rechtsen aangehouden. De nachtelijke bomaanslagen waren o.a. gericht tegen de woningen van de schrijfster Frangoise Sa- gan i(cn de minister van Indus trie, Jeanneney. In de provincie werden in de nacht van dinsdag op woensdag elf bomaanslagen gepleegd. Naar aanleiding van anonieme telefonische waarschuwingen werden woensdag twee Parijse bioscopen ontruimd. In één der zalen werd slechts een lege gra naathuls gevonden. De verkiezingscampagne in Roeanda-Oeroendi heeft tot nu toe 171 menselevens geëist, aldus heeft de bevelhebber van de Bel gische troepen in dit gebied, ko lonel Delpardange, meegedeeld. Van hen werden 44 gedood door leden van de strijdkrachten die zich tegen aanvallen moesten verweren. Voorts zijn twee Bel gische parachutisten gewond. Kolonel Delpardange hoopt dat hij de situatie in de liand kan houden en dat de onlusten niet overslaan naar de steden, Vier personen zijn donderdag morgen vroeg gedood bij het ont- jilcffen van een kneedbom in Bone. Een Mohammedaanse kiuidenieiswinkel vioog hierbij in brand. De Oostduitse minister van Landbouw, Reichelt, heeft mee gedeeld dat de noodtoestand moet worden afgekondigd om de oogst nog bij tijd binnen te krij gen. Dit betekent dat de plaat selijke autoriteiten de gehele dorpsbevolking kunnen require- ren, alsmede alle vervoermidde len voor het binnenhalen van de oogst. Volgens Reichelt hebben de slechte weersomstandigheden dit jaar de laridbouwwerkzaamhe- den bijzonder vertraagd. 30 pro cent van het graan moet nog ge maaid worden en van het ge maaide deel moet nog bijna de helft worden binnengebracht. _l BONDS CONCOURS OP NOYON gehouden op zaterdag 12 aug. BOND VAN ZATERDAG VLIEGERS Jonge duiven: TL Aantal ingeschreven duiven 891. Ie prijs: J. Smallegange teZaam- slag (snelheid duif 1043 m) 2e prijs: D. W. F. Kaijser te Zaamslag (snelheid duif 1015 m). Een prachtig succes voor de beide leden van de vereniging van duivenhouders „Voorwaarts" te Zaamslag-Veer. FREDERICO BAHAMONTES TOCH NAAR BERN a De Spaanse wielrenner Frede- rico Bahamontes, die dinsdag tijdens een trainingsrit tegen een auto botste, zal toch aan het wereldkampioenschap op de weg voor profs, dat te Bern wordt gehouden, kunnen deelnemen. De verwondingen, die de Span jaard had opgelopen, bleken achteraf erg mee te vallen. In het PROVINCIAAL ZIEKENHUIS nabij Santpoort (Gem. Bloemendaal) ia kunnen worden geplaatst enige ter opleiding voor het Staatsdiploma B. Bruto-salaris per maand (ongeacht de leeftijd) Eerste-jaars f 155.1 boven het genot van kost, Tweede-jaars f 170.L inwoning, geneeskundige be- Derde-jaars f 200.— handeling, bewassing'etc. Ook 17-jarigen kunnen in aanmerking komen. Een gemiddelde werkweek van 45 uur is ingevoerd. MULO, Voortgezet l.o. of Huishoudschool strekken tot aanbeveling. Eenmaal per 14 dagenfvergoeding van reis kosten voor bezoek aan ouderlijke woning. RUIME EERSTE AANSCHAF VAN UNIFORMKLEDING VRIJ Bij eventuele oproep vergoeding van reiskosten, ook voor één van beide ouders, die de minderjarigefsollicitante wenst te vergezellen. Schriftelijke sollicitaties onder letters LV te richten aan de Eerste Geneesheer^Directeur. h'llllillilliilllllillllljl.'l.'lllillljllljlljlljllllllllljjljijl llllJlllllllllllllllillll DEZE WEEK Bij aankoop van 500 gram MAGER BRAADVLEES m of FIJNE RIB a 2,50 g of 500 gram DOORREGEN LAPPEN a 1,75 g 5 of 500 gram DOORR. RUNDERLAPPEN a 1,75 g of 500 gram SC1IOUDERCARBONADE a ƒ2,— g 5 of 500 gram prima GEHAKT a 1,40 VAN STEENBERGENLAAN 2 - TELEF. 2431 TJII'ITI 11 !:|i|!l!l!|[|!l!l!lllll!lll!lllllllllllll!l'i:ill!i:|l|;|!|l!4l'| lil j:|'|ii;|i|!!!l'l!i;|'|l|i|:i'l!l l'!J lil lll'lllllll llliïl werklaars zonder naden Naadloos, dust gegarandeerd waterdicht loslaten onmogelijk extra verzwaarde hak en zool veilig anti-slip profiel soepele, wijde schacht Sterke, stoere, stevige werklaarzen 13.75 per paar (maten 6 t/m 12) Verkrijgbaar bij: JVeetkoLkatraat 40a TERNEUZEN. i HOGE PRIJZEN j 2000 2713 17416 f 1000 12658 13454 20854 400 1124 1237 10458 11042 17597 17888 18797 18971 20197 21860 f 200 4113 5834 6699 7450 7700 7938 8581 9443 10244 14000 14993 17072 PRIJZEN VAN ƒ80.— 1696 2670 3548 5701 5744 6812 4706 4913 5147 5386 5501 5683 17968 19394 19937 20089 20444 Te koop: Kinderwagen, fabrikaat Pedigree, kleur grijs. Te bevr.: Nassaustr. 13, Terneuzen. 1 royaal SOEPCOMPLET met grote mergpijp) 98 cent 500 gram mooie DOORREGEN RUNDERLAPPEN 500 gram mooie H ALSO ARBON ADEN f 1,98 500 gram MAGER RUN DE R- BRAADVLEES f 2,48 Heerlijke GEK. HAM 100 gram 44 cent 100 gram BERLINER 44 cent 100 gram SAUCIS 44 cent 100 gram PEKELVLEES 44 cent 100 gram KIPPEPOULET 38 cent 500 gram jonge vetgemeste HAANTJES f 2,15 2 blikjes IJsebaert's LEVERPASTEI 98 cent 2 blik SOEPBALLETJES 98 cent 3 pak MARGARINE 98 cent 1010 040 093 168 282 553 562 570 583 669 748 840 2088 118 191 241 353 461 492 511 634 703 708 724 836 955 3241 269 373 403 435 614 643 810 874 956 4010 350 390 480 500 585 697 736 785 863 889 906 5449 451 494 543 711 718 845 972 990 6103 207 258 312 400 431 447 524 635 667 689 779 956 965 984 7098 229 279 312 341 372 388 565 623 703 739 891 8165 176 271 305 416 447 579 625 701 743 941 9050 106 129 146 160 173 205 263 512 542 629 711 804 10066 078 099 147 159 253 301 438 441 449 451 455 618 619 811 967 11043 145 216 450 624 694 12130 141 172 13057 081 085 14049 077 122 803 963 995 15037 146 177 616 664 671 16037 194 204 675 853 17022 031 057 675 816 844 18065 080 179 832 868 19013 019 141 796 828 886 20092 254 262 21017 096 238 973 255 349 356 375 402 408 439 701 810 911 948 988 224 281 404 412 585 776 830 301 318 507 706 751 773 241 296 434 490 676 712 732 197 321 346 526 545 576 585 827 953 984 993 313 376 454 485 508 595 656 081 121 148 181 239 368 483 854 948 970 979 242 313 439 466 519 523 549 168 188 247 269 679 728 756 924 964 379 504 560 584 786 915 947 320 489 623 703 755 834 932 NIETEN Zelfbedieningsslagerij Vlooswijkstraat 57 1002 042 048 231 277 290 468 475 492 766 767 791 2003 048 082 188 194 233 393 410 426 555 567 569 853 858 863 8007 027 040 152 189 229 345 362 363 653 656 670 815 852 877 4036 038 0S6 240 241 272 395 420 422 633 653 668 750 781 888 6003 076 078 203 283 292 549 564 565 749 816 819 963 985 6031 071 084 310 340 343 639 685 718 962 7003 021 026 205 233 239 350 427 442 526 610 624 791 799 837 8005 023 132 518 536 609 714 723 887 9008 047 088 351 391 423 608 626 689 957 990 10038 055 093 323 363 374 603 614 680 909 919 950 054 060 314 318 546 572 872 912 101 113 238 250 442 466 600 677 876 892 042 089 232 250 389 392 714 720 879 887 093 120 301 340 426 436 669 673 899 918 084 108 300 332 588 619 829 837 080 092 323 367 582 633 926 966 141 148 340 344 495 499 680 733 910 946 094 095 263 291 472 479 731 754 892 946 127 135 345 352 482 523 693 699 936 947 124 169 375 404 621 629 853 860 126 168 180 181 372 435 445 458 776 806 819 879 085 091 255 257 444 463 625 640 841 872 150 205 612 631 908 920 104 156 425 430 692 737 093 105 277 289 464 470 645 664 873 915 312 339 632 647 921 929 158 177 465 510 803 814 107 139 188 212 401 403 412 422 747 752 770 784 953 960 980 104 123 222 399 402 456 673 712 716 972 992 150 155 186 354 369 377 516 535 545 767 779 817 949 979 108 134 142 296 307 314 496 545 642 755 796 808 957 148 202 214 I 372 385 390 552 610 632 712 718 732 950 988 176 180 194 468 493 498 I 651 707 730 865 942 958 211 272 274 478 569 573 896 915 948 133 148 169 309 332 340 480 484 496 727 759 767 956 957 999 433 446 460 690 696 710 960 221 273 279 521 578 601 861 862 953 223 280 306 436 555 564 862 903 904 11031 142 490 497 786 797 12015 046 348 378 G53 683 836 858 13003 018 297 313 512 519 764 769 14004 006 234 298 675 867 15041 078 252 307 622 691 16042 075 472 526 691 769 961 969 17029 033 197 208 406 419 677 704 947 999 18078 079 272 276 416 432 661 776 984 19025 041 220 226 600 604 813 835 20060 073 316 388 628 678 869 872 21010 033 212 219 497 503 771 781 183 185 542 620 802 952 118 136 434 492 688 691 865 883 036 059 369 422 592 616 802 849 038 088 395 527 903 905 093 098 348 362 704 731 111 152 550 552 778 797 973 990 036 059 217 228 425 440 720 772 208 636 972 180 581 745 987 067 434 664 853 096 531 910 138 366 856 166 591 801 211 246 256 278 321 641 689 707 732 773 201 229 292 338 346 606 607 609 619 649 768 775 782 792 803 106 110 443 458 673 674 862 998 106 142 552 577 930 931 163 175 371 434 867 887 175 227 598 618 803 830 128 129 155 •161 466 475 725 728 737 170 226 232 585 621 632 939 227 235 246 469 492 508 912 960 967 232 242 277 629 660 669 867 904 959 071 075 098 111 167 191 235 258 264 273 309 405 443 506 514 529 542 563 782 789 837 877 898 923 099 118 137 147 153 169 236 251 331 349 353 372 381 384 387 407 440 488 501 557 573 599 606 609 870 898 910 917 923 957 963 982 064 065 229 330 606 611 839 866 093 108 391 394 715 716 925 927 042 058 308 345 526 529 810 813 115 130 381 438 621 633 906 932 155 164 406 449 737 742 974 982 084 122 351 370 577 587 879 898 147 155 177 191 450 481 558 599 655 770 771 810 942 960 999 188 224 228 288 480 484 495 562 743 769 809 823 135 178 198 210 371 423 477 483 624 749 759 762 946 955

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 3