MACHIM I TRIFUGE SLOOT ED ADRES EN GOEDE ETTIGE WASDAG «ei SUNIL Alpinisten omgekomen pnieuw windhoos over Nederland vanaf f 149,- Dr Veldkamp wordt minister De Ver. Staten beschuldigen de Sowjet-Unie Koe door de lacht meegevoerd m NEDERUK MEEST GEBRUIKTE WASMIDDEL Zandzuiger „Westerschelde" verdween in de diepte 10. E. E. S. stelt bewakings- en f waarschuwingssysteem in voor radio-activiteit WEERBERICHT HET WEER ZON- en MAANSTANDEN HOOGWATER SMAAKT RAMA SMAAKT RAMA JANS ..j*' <8U! heeft U bij: ÏLEFOON" 2056 - TERNEl'Z£V [fTanKerinp bij abonnement: Tpmeu7eri lljecteur-Hoofdredacteur X. van de Sande Redactieadres: Noordstraat 5557 m AdT.inistratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 a-onummer 38150 Abonnementsprijs aand f? "pr 'iijöƒ6,— per kwartaal; per per week 48 ct. Losse nrs 9 ct MAANDAG 17 JULI 1961 17e Jaargang Nr 5344 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma F J van de Sande te Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct: minimum pet advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties): 5 regels ƒ1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uor. natuur heeft opnieuw haar irnietigende kracht getoond. Èterdagavond n.l. trok over een lel van ons land een sterke Endhoos, die overal een tien- illen meters breed spoor van ittv-crtelde bomen, afgerukte aken, en op sommige plaatsen bk persoonlijk leed achteiliet. Cj ontwikkelde zich om even L;ór zeve in de inktzwarte lucht oven Vlaardingen en ging van- aar in noordoostelijke richting, Engs het dorpje Ketel en ook fenes het noordelijk deel van Jotterdam. De hoos werd voor- Ingegaan door felle, korte regen- Buien. Vernietigend was de werking ,ooi avlakbij de luchthaven Rotterdam, juist vóór het via- act dat de rijksweg Rotterdam «en Haag overbrugd. Daar Eerd een volkstuincomplex in inkele seconden veranderd in 4en chaos, werde: een auto en een woonwagen enkele meters ■kvc onherstelbaar ^femif-tigd en werd een benzine- fetation beschadigd. ■Vijl personen, onder wie twee Jtleine kinderen, kregen verwon- Engen, allen gelukkig niet ern- I ■tiu. ^[fVóór de wei-velende kolom Ee rampplek naderde had hij ontzetting gebracht onder Beo. Od één der weilanden bij fete! werde 'n koe opgetild, over p sloot getild en over een an- fer weiland heen in de sloot ge tikt Het dier kon worden ge- ■Ie windhoos heeft op de grens pan Berkel en Bergschenhoek war" schade toegebracht aan fe juist zaterdag voltooide op slagschuur van de landbouwer Verboon, tientallen dakplaten net gordingen werden honder den meters ver het land inge- Bgerd. Een achterzijmuur vord vernield. Persoonlijke on gelukken hebben zich 'hier niet voorgedaan De landbouwer was piot legen stormschade verze kerd Het volkstuincomplex „Onze uiRen" tussen de rijksweg en oprit van het viaduct, werd pir; zeven minuten over zeven getroffen. De hoos vernielde srst een gedeelte van een dak pan een stenen huis; trok daar- |a enkele bomen uit de grond en ■Jtdergroef toen met versehrik- ■eliih kracht een aantal houten ■ujejt"- waarin sommige men en nog aan de avondmaaltijd Jaten. Zeven gebouwtjes werden vam beschadigd. De daken en Wntcn vlogen metershoog je Duch' in om daarna kapot tegen grond te slaan. Gelukkig vam weinig materiaal op de ukko autoweg terecht. Op de frit van het viaduct echter jwd wel een wagen getroffen, et Haagse echtpaar Burger- veraorts liep daardoor snijwon- P» op. ,le loop van de avond heb ben zeven gewonden, onder wie ■et echtpaar Schagen uit Rot terdam dat in een tuinhuisje overvallen werd de ziekenhui zen kunnen verlaten. Triester nog waren de gevol gen voor de koopman M. M. Perdaams en diens gezin, die met zijn woonwagen tegen de viaducthelling stond. „Ik was bezig het vlees te braden", zo zei de heer Per- daams later nog verbijsterd „en ik wilde juist de deur sluiten, want de lucht buiten was aarde donker geworden en de regen sloeg naar binnen. Maar nog vóór ik de deur bereikte, werd de wagen eenvoudig op haar kant gedrukt. Alles werd door elkaar gegooid. Ruiten en ser viesgoed braken. Mijn vrouw en kinderen gilden. Het was ver schrikkelijk." Het was inderdaad verschrik kelijk. Het was een toneel, dat leek op een afschuwelijke auto- botsing. De wager, met een ge wicht van bijna 5 ton. lag zwaar beschadigd in de berm. In het interieur was vrijwel alles kapot en door elkaar gegooid. Aan de buitenzijde was veel verwrongen. Er moest later een zware kraan wagen aan te pas komen om de grote woonwagen weer op zijn wielen te zetten. De heer Perdaams, die niet verzekerd was tegen dergelijke schade, had de tegenwoordigheid van geest gehad om eerst een gasinstallatie uit te schakelen vóór hij zijn door glasscherven verwonde vrouw en kinderen (vijf en 2v2 jaar de jongste was ziek) ging helpen. Hij voor kwam daardoor een zekere brand. Behalve de woonwagen werd nog een wagen van de heer Per daams ernstig beschadigd. Hij vond de grote auto terug op 20 meter afstand van de plaats waar hij de wagen had neerge zet. Aan de andere kant van de woonwagen De staart van de windhoos „kwispelde" tenslotte nog over een benzinestation, waar negen ruiten werden ingedrukt, een vlaggemast uit de grond ver dween en bonnen uit het ge bouwtje de lucht werden inge zogen. Toen verdween de wind hoos in de richting BerkelRo denrijs. Haar baan liep slechts enkele tientallen meters langs de luchthaven. 'Naar wij uit betrouwbare bron vernemen is binnen enkel-.- dagen de benoeming te verwachten van dr G. 31. J. Veldkamp, staats secretaris van Economische Za ken, tot minister van Sociale Za ken en Volksgezondheid. Dr Gerardus Mattheus Veld kamp werd 27 juni 1921 te Breda geboren. Hij doorliep daar het Onze Lieve Vrouwe Lyceum en kwam in 1941 in dienst van de Raad van Arbeid te Breda. Hij ging daarna stutte; er. aan de c c nomisehe hogeschool te Tilburg, waar hij in 1948 'het doctoraal examen aflegde en een jaar later promoveerde tot doctor in de eco nomische wetenschappen. Daar na had hij zitting in onderschei dene commissies op het gebied van economie, arbeidsproductivi teit e.d. Hij was bovendien voor zitter en tevens landelijk be stuurslid van het diocesaan cha ritatief centrum, lid van de raad van bestuur der stichting 1853 1S53, alsook fractievoorzitter van de K.V.P. in de Btedase gemeen teraad. Hij gaf les aan de R.K. M.T.S. te Breda en aan de R.K. school voor maatschappelijk werk aldaar. Hij was weten schappelijk adviseur van de aid. sociale verzekering bij het minis terie van Sociale Zaken. In 1952 werd hij benoemd tot staatssecretaris van het ministe rie van Economische Zaken in het derde ministerie Drees. Na de verkiezingen van 1956 keerde hij in dezelfde functie terug in het vierde ministerie Drees. Van zijn hand verschenen tal rijke publicaties op economisch gebied. In het huidige kabinet is hij staatssecretaris van Economi sche Zaken. lTv^n,?,rSaKiSatje voor ^ropese I Economische Samenwerking te I Parijs deelt mede: De raad van O.E.E.S. heeft be- 1 sloten een Europees systeem in net leven te roepen voor de be- lv™ "IN Van radioactiviteit en I voor het waarschuwen in geval- I ri van abn°rmale toeneming ■fc ?"der dit s*m, dat JMtgewerkt is door het Europese OF rc1 V°°' kernenergie van de ■tocnominaZal iedcr belan"rUke I in 'ng van radioactiviteit die I 'n."Pn dei' O.E.E.S.-landen wordt I •-■■Benomen, worden doorgege- I aan de bevoegde autoriteiten I 'n andere O.E.E.S.-landen en I t Europese centrum voor 1KO'icnergie, zonder enige ver- I r„'. ade nodige nationale I '"Uregelen ter bescherming van 1 "e volksgezondheid getroffen I Kunnen worden. I b 9?danks de strengste veilig- I ''"i-maatregelen, die in alle I Kernreactoren en -installaties I I1, to°SePast, en die een toe- Em ontsnapping van radio- Pcwf materiaal in de 'lucht uiterst ondenkbaar maken, blijft vr een geringe kans op het ont- 'an van een onvermoede si- uatie. Het onderhavige besluit van de raad van de O.E.E.S. on derscheidt drie graden van radio activiteit,, die onmiddellijk be richtgeving vereisen. Noodtoestand, omschreven als „een kernenergie-ongeval of een aanzienlijke toeneming in radio activiteit, die plaatselijk risico's oplevert voor de gezondheid". Voor-noodtoestand, omschre ven als „een aanzienlijke toene ming in radio-activiteit van on bekende herkomst of afkomstig van een gering ongeluk, die geen plaatselijke maatregelen ter be scherming van de gezondheid vergt". Gevallen van wetenschappelijk belang, omschreven ais „een ab normale toeneming in radio-ac tiviteit van zuiver wetenschap pelijk belang". De voorwaarden voor melding verschillen naar gelang het een van deze drie graden betreft, en vereisen in het geval van nood toestand de aantekening „zo snel mogelijke berichtgeving" aan de autoriteiten, die officieel zijn aangewezen door de regeringen der aangrenzende landen. Een rapport van de bestuurs commissie van 't Europese cen trum voor kernenergie, dat ten grondslag ligt aan het besluit van de raad van de O.E.E.S., merkt op, dat het wenselijk zou zijn t.z.t. het systeem uit te brei den zowel in geografisch opzicht - tot andere dan de C.E.E.S.- landen als wat de toepassings gebieden betreft, als bijv. be smetting van rivieren of radio actieve verontreiniging van de lucht. MUSEUMDIEFSTAL IN FRANKRIJK Uit het stedelijk museum voor moderne kunst in Saint Tropez zijn in de nacht van zaterdag op zondag 56 schilderijen ter waar de van tien miljoen nieuwe francs gestolen. Volgens de po litie is dit de grootste diefstal van kunst die ooit in Frankrijk is gepleegd. Het museum is gevestigd in een oude kapel aan de rand van het stadje. Onder de gestolen schilderijen zijn werken van Matisse, Bon- nard, Van Dongen, Cousterie, Vlaminek, Paul Signac, De Se- gonzac, Rouoult en Derain. Het museum „Annonlciade", genaamd naar de vroegere kapel, bevatte werken van vooraan staande moderne schilders, on der wie vele impressionisten. Bliksem treft vliegtuig van de PANAM Kort na liet vertrek van Schip hol naar Londen is een Boeing 707 straalverkeersvliegtuig van „Pan American World Airways" zondag door de bliksem getrof fen. Het hemelvuur trof het toe stel in het stabilo, waarvan een gedeelte van 30 vierkante cm werd weggeslagen. Aan boord van het toestel bevonden zich 25 passagiers, die allen werden op geschrikt door het helle licht en de donder. Het vliegtuig landde 3 kwar tier na het gebeurde op het vlieg veld van Londen. Gezagvoerder Carter verklaarde dat het toe stel na het gebeurde normaal be stuurbaar bleef. Rondom 't weg geslagen stuk werden sporen van verhitting gevonden. Het staartstuk is later op het strant van Zandvoort terugge vonden. Even ten zuiden van de rotonde werd het stuk vliegtuig metaal aangetroffen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van maandag ochtend tot maandagavond. Vrij koud. Over het algemeen veel be wolking met nu en dan regen- of onweersbuien. Zwakke tot matige wind, in hoofdzaak uit 'westelijke richtingen. Weinig verandering in temperatuur. toonaangevend op gebied van moderne coiffures, uw haar is onze kopzorg de betere toiletartikelen. Prinses Irene in Mexico Prinses Irene is vrijdagavond te Mexico aangekomen. De Prinses zal verscheidene weken in Mexico doorbrengen als gast van president Lopez Mateos en diens echtgenote. Mevr. Lopez Mateos en haar dochtcr kwamen met de Prinses uit New York op het vliegveld aan. De Mexicaanse minister van Buitenlandse Zaken, Teilo, en de Nederlandse ambassadeur in Mexico, dr. R. Flaes, waren ter begroeting op het vliegveld. Drie Nede: lanase meisjes boden de Prinses bloemen aan. Spoorwegongeluk bij Manchester Een trein vol met dagjesmen sen, die op weg waren naar de kust, is zondagochtend nabij Weeton in het Engelse graaf schap Lancashire in botsing ge komen met een onderhoudstrein. Zes mensen kwamen om liet leven en ongeveer 115 Hepen verwondingen op. Slechts negen tien gewonden moesten in een ziekenhuis blijven. De eerste wagon van de passa- gierstrein stortte van de vijf me ter hoge spoorbaan en de volgen de twee wagons werden zó opge schoven, dat zij tien meter in de lucht staken. Onder de omgekomenen be vindt zich de machinist van de personentrein. Vliegtuig was in moeilijkheden Een vliegtuig van de Pan Ame rican Airways heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag boven do Atlantische Oceaan in moei lijkheden verkeerd. Het toestel had motorstoring. De piloot meldde dat hij naar het vlieg veld Shannon in Ierland zou te rugkeren op dat moment een afstand van ongeveer 1300 km. Het vliegtuig had 75 passagiers aan boord, onder wie twee ba- bies. Reuter meldde nader dat het om half zes zaterdagmorgen vei lig op het vliegveld Shannon is geland. Het vliegtuig, een viermotori ge Turboprop DC-7C, was ver trokken van Londen naar Bos ton en New York via Shannon. Ket bleek dat één der schroeven defect geraakt was. Op de terugweg werd 't vlieg tuig begeleid door een amfibie vliegtuig van de R.A.F., een Amerikaans passagiersvliegtuig en een Superconstellation van de „Transworld Airlines", zo heeft het bureau van de Pan American Airways in Londen meegedeeld. Tijdens de vlucht naar Shan non was het vliegtuig geleide lijk tot 1500 voet (ongeveer 500 meter) hoogte gedaald. Nieuwe Finse regering. President Kekkonen van Fin land heeft een nieuwe agrarische minderheidsregering benoemd, met als premier de oud-gouver neur van Fins Lapland, Martti Miettunen. Miettunen heeft de afgelopen dagen vergeefs getracht een coa litieregering te vormen, voorna melijk bestaande uit agrarische figuren en vier of vijf ministers van de Finse liberale volkspar tij en de Zweedse volkspartij. Vele leden van het thans be noemde kabinet hadden reeds zitting in het afgetreden kabinet- Sukselainen, ook de minister van Buitenlandse Zaken Karjalainen. President Kekkonen had op 3 juli het ontslag van premier Sukselainen aanvaard, na diens veroordeling wegens „admini stratieve onregelmatigheden" in zijn functie van directeur-gene raal van het staatspensioen fonds. Ravage op autoweg Een honderdtal auto's plus drie vrachtwagens en een scooter zijn in het afgelopen etmaal betrok ken geweest bij een 45-tal ver keersongelukken op de autoweg HeidelbergMannheim. Vijf per sonen zijn ernstig en zeven licht gewond. De materiële schade be draagt een honderdduizend Mark. Het ging hier om kettingbotsin gen op natte wegen en te dicht aaneengesloten files. Bij het opstoken van de ketel van de zandzuiger „Westerschel de" van de Aannemings Maat schappij Jac. G. van Oord te Utrecht bemerkten twee arbei- drs dat er een lek in de zandzui ger was ontstaan. Zij begonnen zo spoedig mogelijk het schip leeg te pompen, maar toen de zandzuiger eensklaps sterk slag zij maakte, zagen zij zich ver plicht zo snel mogelijk ijl een bij liggende vlet te springen. Het schip verdween in het 6,5 meter diepe water van de put waarin het gelegen is voor de werkzaam heden aan de bouwputten voor de grote nieuwe zeesluis. Nadat een waterkerende dijk was weggraven, tengevolge waarvan het water in de bouw put gedeeltelijk kon wegvloeien naar de nog bestaande Westelij ke waterleiding, werd een aan sluiting tot stand gebracht met de tweede zandzuiger, de „Wad denzee", die vlakbij in het kanaal is gelegen, om de put leeg te pompen. Eerst dan kan worden nagegaan wat de oorzaak van dit ongeval is. Hoe lang de herstellingswerk zaamheden zullen duren viel uiteraard nog niet te schatten. De foto geeft een duidelijk beeld van de situatie omstreeks het middaguur, toen men vol op aan het werk was om het water uit de bouwput te lozen (voorgrond). Op de achter grond ziet men de gezonken zandzuiger in de bouwput liggen. (Eigen foto.) Be Amerikaanse regering heeft de Russische regering zaterdag een nota diM'ti overhandigen waarin de Sowjet-Unie ervan wordt beschuldigd te trachten de driemogendhedenconferentie te Genève over een verbod van proeven met kernwapens te saboteren. De Amerikaanse en de Britse permanente vertegenwoordiger bij de Ver. Naties hebben tezelf dertijd in een gemeenschappelij ke brief aan de secretaris-gene raal van de Verenigde Naties, Kammarskjoeld, voorgesteld de kwestie van een verbod van proe ven met kernwapens op de agen da van de volgende zitting van de algemene vergadering te plaatsen. Tot 19 juli, twee maan den vóór het begin van de zes tiende zitting, kunnen voorstel len voor agendapunten worden ingediend. In een bijgaand memorandum zeggen de Verenigde Staten en Groot-Brittannië dat de huidige houding van de Sowjet-Unie in het geheel niet bijdraagt tot ver mindering van de meningsver schillen; „in tegendeel ze zijn er groter door geworden". De conferentie is in een kritiek Staten meer troepen naar Berlijn stadium gekomen, aldus dit Ame rikaans-Britse memorandum. In de door het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse La ken gepubliceerde nota aan de Sowjet-Unie wordt er bij de Rus sen op aangedrongen serieus te onderhandelen. Het Russische verzet tegen toezicht op de na leving van een verbod van proe ven kan slechts leiden tot ernsti ge bezorgdheid over de vooruit zichten van ontwapening onder doelmatig toezicht. De Amerikanen verklaren zich bereid de onderhandelingen voort te zetten. In de nota wordt de door de Russen voorgestelde organisatie voor toezicht, die gebaseerd zou moeten zijn op het Troikabegin- sel, scherp gekritiseerd. Het ge hele apparaat ZOu erdoor worden verlamd, aldus de nota. DE VER. STATEN EN BERLIJN De Amerikaanse republikeinse senator Kenneth Keating heeft er zondag in een televisiepro gram voor gepleit, dat de Ver. Van een groep van zeven berg beklimmers, die verleden weeK zondag begonnen met het beklim men van de Mont Blane, de hoog ste berg van Europa, blijken er vier te zijn omgekomen. Drie van hen -Walter Bonatti, Pierre Mazaud en Roberto Gaiiieni zijn zondag door een helikopter gered. Zij hebben een week lang koude, honger en storm getrot seerd. De groep wilde de top van de Mont Blanc bereiken langs de Italiaanse kant, de enige kant waarlangs de Mont Blanc nog nooit beklommen is. Naar uit latere berichten blijkt hebben Walter Bonatti en zijn twee metgezellen Gaiiieni en Og- gioni zaterdagavond op eigen kracht de schuilplaats Gamba be reikt. In de schuilplaats bezweek Oggioni van vermoeidheid en koude, ondanks de zorgen van de reddingsploeg die zich in de schuilplaats bevond. Een vierde man van de groep, een Frans man, is op een veertigtal me ters van de schuilplaats gestor ven. Van de Franse ploeg zijn Pier re Kohlmann, Robert Guillaume en Antoine Vieilie omgekomen. De vierde, Pierre Mazaud, blijkt van hen de enige overlevende. Volgens Walter Bonatti werd de groep maandagmiddag door een zware storm overvallen. Nadat besloten was naar de schuilplaats Gamba terug te ke ren moest de ploeg zich door een meter dikke laag vers gevallen sneeuw heen worstelen, waarbij zij blootgesteld stonden aan ruk winden. De schuilhut Gamba ligt op 2.630 meter hoogte aan de voet van de gletscher Chateiet cn kan 16 personen herbergen. De drie geredden lijden aan een zenuwschok. Mazaud bleek bovendien ernstige bevriezings verschijnselen aan armen en be nen te vertonen. Bonatti had al leen aan de rechterhand een be vroren duim en vinger. Gaiiieni was iicht gewond. Bonatti verklaarde dat de groep de 4.810 meter hoge ton van de Mont Blanc tot op 210 me ter was genaderd, toen zij maan dagmiddag door een zware storm werd overvallen. De zeven man nen waren gedwongen om te ke ren. Op de terugweg bezweken eerst Veille en Guillaume. Hun stoffelijke resten bevinden zich op de Col Peuterey, die tengevol ge van het slechte weer voorlo pig niet kan worden bereikt. Artsen hebben verklaard dat de toestand van de drie gered den niet ernstig is. De Frans man Pierre Mazaud zal voor verdere behandeling naar een ziekenhuis in Lyon gebracht worden. De Italiaan Bonatti vertelde dat hij zijn vier kameraden za terdagmorgen verzocht had om met inspanning van alle krach ten te trachten de hut te berei ken. Als wij weer een nacht in de open lucht hadden moeten doorbrengen, zou dat het einde voor ons geweest zijn, zo zei hij. Bonatti heeft later voor de Italiaanse televisie verklaard, dat de Fransman Kohlmann kort vóór zijn dood krankzinnig is geworden. en West-Duitsland sturen ter ondersteuning van hun verkia- ringen over deze kwesties. Zijn partijgenoot, senator Ja cob Javits, verklaarde in een an dere tv-uitzending, dat de Ver. Staten zo nodig zodanige maat regelen moeten nemen, dat het duidelijk wordt dat zij hun posi tie in Berlijn willen nanunaven. Hij vond dat er bij Engeland en Frankrijk op moest worden aan gedrongen, dat zij ook dergelijke maatregelen treflen. De Amerikaanse minister voor Legereenheden, Elivs Starr, heeft voor de televisie verklaard, dat gevechtseenheden van de Amerikaanse 'grondstrijdkrach- ten in Europa ,.in hoge mate pa raat zijn". Bovendien zei hij, nat in de Ver. Staten twee divisies luchtlandingstroepen en een in fanteriedivisie in een nog grotere staat van paraatheid worden ge houden, zodat enkele eenheden in een uur gereed zijn om, waar dan ook ter wereld, als „brandweer" op, te treden. NU EN DAN BUIEN. Boven de Noordzee bevindt zich een lagedrukgebied dat zich geleidelijk verder over Noords West-Europa uitbreidt. Het is gevuld met koude onstabiele lucht zodat zich veel buien kon den ontwikkelen. Zondag werden de grootste hoeveelheden afge tapt in Zuid-Holland, waar 30 a 40 mm viel, tijdens langdurige onweersbuien. Als gevolg hier van bleven de middagtemperatu- ren laag, n.l. omstreeks 14 gra den. Ook elders in Europa waren de temperaturen laag voor de tijd van het jaar, in grote delen van Frankrijk en Duitsland kwam het kwik niet hoger dan 20 graden. Alleen in Z.-Frank rijk en Italië wierden zomerse waarden van 25 a 30 graden ge ien. Vandaag zal het bovengenoem de lagedrukgebied het weer Dij ons ook nog beheersen, zodat het buiige weertype blijft voort duren. ZON MAAN op onder op ondei Juli. 17 4.39 20.52 9.25 22.55 18 4.40 20.51 10.29 23.17 19 4.42 20.50 11.34 23.39 20 4.43 20.48 12.41 MAANDAG 17 JULI v.m. n.m. Breskens 4.33 4.47 Terneuzen 5.08 5.22 Hansweert 5.48 6.02 Walsoorden 5.58 6.12

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 1