ie Portugese scheepsramp ten sie Eichmann weer in glazen kooi De kwestie Duitsland en Berlijn De moord in Menai 1 Aanvaring «Sandetti» bij lichtschip HET WEER DINSDAG 11 JULI 1961 17e Jaargang Nr 5339 Waarschijnlijk 147 doden I De helikopter brengt gewonden over naai- Beira en Lourenco Marques. De ruim 2000 ton metende Portugees, die 550 pas sagiers aan boord had, is vrijdag ir, een zware storm bij de mon- 1 ding van de Tinde gestrand. Het setup dat geladen was met mu- I nitre,dieselolie en benzine, I raakte m brand na een reeks f ontploffingen. Luchtvaartdag in de Sovjet-Unie De Britse strijdkrachten in Koeweit ADENAUER Overstromingen in India OVEREENSTEMM INC TUSSEN LEOPOLDSTAD EN STANLEYSTAD Gevangenen in Katanga vrijgelaten Demonstratie in Madrid Nederlandse stuurman schreef bekentenis aan zijn vrouw WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN 5 kwaliteit FranKt rins hij abonnement: Terneu/en ttreoteur-Hoofdredacteur I. van de Sande Kedactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 ronummei 38150 ijs; ƒ6,— per kwartaal; per >er week 48 ct. Losse nrs 9 ct. Abonnementsprijs: 6.- pei maar.d 2.per week 48 ct. DE VRUE ZEEUW Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande te Terneuzen Advertentieprijs per nim 15 ct; minimum per anvertentie 2.25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handel#- advertenties): 5 regels 1.— Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adre# Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uor. >EL VAN DE SANDE I>e bemanningen van enkele scheepjes en een helikopter doen op het ogenblik pogingen de overlevenden te redden van fiet Portugese seliip „Save", dat bij Beira voor de kust van Mozam- I S»«iue aan de grond is gelopen en uitgebrand. Het uitgebrande wrak ligt nu t te smeulen in ondiep, water. De overlevenden, die de kust hebben weten te bereiken, wachten op huip. Piloten, die zondag over het wrak hebben gevlogen, zagen een man op de boeg staan en nog drie overlevenden, die zich vastklemden aan de voorste an kerketting. Andere levenstekens werden niet ontdekt. Aan boord van de „Save" zouden zich on- Ider meer 200 negersoldaten en 1300 negerarbeiders bevonden I hebben. De arbeiders keerden, naar verluidt, terug van de I goudmijnen in Zuid-Afrika. waar I zij gewerkt hadden. Direct nadat I de ramp bekend was geworden I voer een sleepboot uit de haven I van Beira naar de Portugees. De I kapitein kon echter niet doeltref- I fond optreden vanwege de storm I err de hoge golven. De riviermon- I ding waar de overlevenden aan f land zijn gegaan, wemelt van I muskieten. Vele overlevenden ouden gewond zijn. Het Portugese persbureau Lusitania maakte later bekend, dat er bij de ramp op vrijdag minstens 26 mensen om liet leven zijn gekomen. Ruim 200 mensen worden naar verluidt vermist, aldus het Dersbureau. Volgens de laatste berichten wordt het aantal slachtoffers van de ramp op 147 geschat, te weten 127 passagiers en 20 be manningsleden. De dood van vier Portugese zeelieden staat vast. Zes Afri kaanse zeelieden en 227 passa giers worden nog vermist en zijn waarschijnlijk omgekomen. Voorts zijn 219 passagiers gered. Het Portugese persbureau Lusitania schrijft dat het de grootste scheepsramp uit de ge schiedenis van Mozambique is. Een gedeelte van de geredde 1 bevindt zich op het moerassige strand in de nabijheid van de plaats waar de „Save" aan de grond liep. Zij worden met be hulp van helekopters naar Zie kenhuizen gebracht. Nadat een deel van de passa giers en de lading zondag aan land was gebracht en de „Save' was losgekomen brak plotseling een zeer felle brand uit. Enkele passagiers en leden van de be manning sprongen in de woeli ge zee. De „Save" was spoedig geheel uitgebrand. De oud-S.S.-er Eichmann zag er maandagmiddag bleek en ze nuwachtig uit toen hij zijn plaats weer innam in de kogelvrije gla zen kooi in de rechtszaal in Jeruzalem. Zoals gemeld, had Eichmann 's ochtends rust moeten nemen daar hij een slapeloze nacht had gehad en wegens zijn lichamelijke toestand niet aan een kruisver hoor kon blootstaan. Rechter Landau zei tot Eich mann in de beklaagdenbank, dat hij mocht zitten tijdens de ver taling van zijn antwoorden in het Hebreeuws. Als hij zich vermoeid zou voe len, moet hij het hof daarvan in kennis stellen, aldus de rechter. Vervolgens hervatte de open bare aanklager, Hausner, zijn vragen aan Eichmann, zij het op een minder felle toon dan vrij dag. Hij vroeg of Eichmann (ie 3eursber.17.45 Het oude o-verhaal op Curat,-ao door Ramon Diaz; 18.00 Lich- z.18.20 Gemeenschappe- ictie voor dorps- en wijk- door dr. G. Hendriks; R. Th. baron Krayen- vesting- en waterbouw- fce en de „vader van de landse stafkaart", door mr 't Hoff; 19.00 Nws: 19.10- 9.25 lour de France; 19.35 20.20 Tour de Fiance; 'ianorecital; 21.00 Kamer- en omroepkoor; 22.25 esprekmg; 22.30 Nieuws: fameraklub, praatje: 22.55 3t: 23.25 Gram.; 23.55 Nws. VE'RSUM II; 7.00 Nieuws; ym.; 7.20 Gram.; 7.50 Dag- g; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; -ym. voor de vrouw: 9.10 lenteman; 9.15 Gram.; 9.40 nwijding; 9.55 Boekbe'spre- 10.00 Gram.; 10.50 Voor de rs; 11.00 Gram.; 11.15 Voor ken; 12.00 Zang en piano; /oor de landbouwers: 12.30 en tuinbouwmed.: 12.33 pel; 13.00 Nieuws: 13.15 13.25 Beursber.13.30 muz.; 14.00 Gram.; 14.25' ■cital; 14.50 De dierenwe- ri wij, lezing; 15.00 Metro- 'kest; 15.30 Levenskunst, 15.45 Viool en piano: 16.15 16.30 Voor de jeugd; -ichte muz.; 18.00 Nieuws; 'ianospel; 18.30 Lichte mu- 19.00 Paris vous parle; Iram.; 20.00 Nieuws: 20.05 21.00 Speurwerk wijst wegen, klankbeeld; 21.25 22.00 Kamermuz.; 22.30 s en beursberichten uit York; 22.45 Act.; 23.00 23.55 Nieuws. iSEL (VI.): 12.00 Nieuws; Vlaamse liederen; 12.30 er.; 12.35 Liederen: 13.00 s; 13.15 Vlaamse kamer- 14.00 De Schelde, orato- 14.30 Klassieke muz.; 15.00 mma t.g.v. Guldensporen- ussen 16.00 en 17.00 Tour nse); 17.00 Nieuws; 17.15 muziek; 17.40 Boekbespr.; "1 juli-progr.; 18.20 Voor daten; 18.45 Comm. Tour nee; 20.00 Orkest; 22.00 22.15 Orkest; 22.45 Lie- 22.55 Nieuws. elevisieprogramma's: TV20.00 Journaal; 20.20 htingsfilm; 21.00 Vier films; 23.35 Tour de BELG. TV: 19.00 Gastpro- ïa; 19.30 Animatiefilms; Tlmrep.; 20.00 Nieuws en 'erzicht; 20.30 Tour de 20.45 TV-film; 21.00 Do- taire; 21.00 Filmrep.; 21'" festivaj 1961 te Aïx-en- ice: Cosi fan Tutte, opera: lieuws. Rsgeland beschouwt de op- I merking van Chroesjtsjef, dat fen conferentie van regerings leiders moet worden belegd voor de ondertekening van een Duits f vredesverdrag en het regelen van de kwestie Berlijn niet als een officieel voorstel aldus is van gezaghebbende zijde in Lon den verklaard. •e Sowjet-regering heeft al thans geen officieel voorstel via de gebruikelijke diplomatieke kanalen gedaan. In het verleden zijn voorstellen als om het be- Zondag:, op de Russische dag van <le luchtmacht, is op het vlieg veld Toesjino bij Moskou een grootse demonstratie gegeven met diverse nieuwe Russische vliegtuigen. Foto: Op de eretribune sloegen Chroesjtsjef (midden) met ach ter hem de eerste Russische ruimtevaarder Joeri Gagarin en maarschalk Malinofskv (links) de show gade. e.d. leggen van conferenties steeds officieel gedaan. Diplomatieke kringen in Lon den beschouwen Chroesjtsjef's verklaring als een onderdeel van de „zenuwenoorlog'' om Duits land en Berlijn. De aangekondig de militaire maatregelen zien zij als een antwoord aan de Weste lijke kringen die „machtsver toon" en „standvastigheid" inza ke Berlijn bepleiten. De Engelse regering is tegen machtsvertoon gekant omdat zij twijfelt aan de doeltreffendheid hiervan zo werd gezegd. De Engelse antwoordnota oo de Sowjet-voorstelien - die tezamen met de nota's van Frankrijk en de Verenigde Staten over enkele dagen in Moskou zal worden overhandigd komt op het volgende neer: geen on derhandelingen over Berlijn tlie het recht van de Sowjet-Unie impliceren de vier mogendheden- overeenkomsten eenzijdig op te zeggen, wel besprekingen over de Duitse hereniging, waarvan de kwestie Berlijn een onderdeel is. Een van de twee Britse Hun- ter-squadrons in Koeweit is gis teren naar een andere basis in het gebied van de Perzische Golf overgevlogen. leuze „Vernietigt de Joden" en het lied „Wanneer Joods bloed van het mes druipt" kende, toen hij lid werd van de nazi-partij. Eichmann antwoordde dat deze leuze en dit lied in Oostenrijk waar hij lid van de partij werd, niet werden gehoord. Hij zei vooral bij de partij te zijn ge gaan omdat hij tegen het verdrag van Versailles was. Op een bijeenkomst van zijn C.D.U. in München heeft bonds kanselier Adenauer zondag ver klaard, dat „ontwapening onder toezicht en niets anders op het ogenblik het belangrijkste is". Adenauer, die commentaar gaf op Chroesjtsjefs verklaring dat het sluiten van een vredesver drag met beide Duitslanden de beste waarborg voor het behoud van de vrede is, vroeg zich af wat het nut van een vredesver drag kan zijn als de grote mo gendheden „tot de tanden bewa pend" tegenover elkaar staan. Adenauer verwierp ook het voorstel van burgemeester Brandt van West-Berlijn om een vredesconferentie te beleggen door alle 52 landen, die in oorlog met nazi-Duitsland geweest zijn. Wat kan het nut van een derge lijke conferentie zijn?, aldus Adenauer. Het is zinloos om op zo'n conferentie de status van Duitsland en de opneming van Duits grondgebied in een kern- wapenvrije zóne te bespreken, omdat de instelling van een der gelijke zóne „nonsens" is in het rakettentijdperk, zo zei hij. Zoals bekend is Willy Brandt de socialistische kandidaat voor het bondskanselierschap. Door overstromingen die (le staten Kerala, Madras en Mysore in Zuid-India hebben geteisterd, zijn vorige week ten minste 100 mensen om het leven gekomen, aldus in New Delhi ontvangen berichten. Kerala is het ergst getroffen. De crisis is daar over het hoogte punt neen, maar ten minste 64 mensen zijn daar door de over stromingen en grondverschuivin gen omgekomen. Duizenden zijn dakloos. De correspondent te Leopold- stad van de Belgische radio heeft maandag gemeld dat de regering ie Leopoldstad en die te Stan- leystad overeenstemming heb ben bereikt over de vorming van een regering van nationale een heid. De samenstelling van deze regering zou vandaag of uiterlijk woensdag worden bekendge maakt. Zij zou 32 tot 35 ministers moeten tellen. Een bepaald aan tal zetels, twee ot drie, is voor behouden voor Kantangezen. Volgens de Belgische radio zou de vakbondleider Adoela uit Leopoldstad als minister-presi dent in deze regering optreden. Adoela maakt thans deel uit van de regering van Ileo te Leo poldstad. Zoals bekend, zetelt in Stanleystad de regering van de Loemoembist Gizenga. 700 gevangenen, allen leden van de in oppositie zijnde Baloe- baket-partij zijn maandag in Katanga vrijgelaten. Zij kregen amnestie ter gelegenheid van de herdenking van het feit dat Ka- tanga een jaar geleden onafhan kelijk werd. Onder de vrijgelaten gevangenen bevindt zich een aantal parlementsleden. Jason Sendwe, de leider van de Baloe- baket, die als balling in Leopoldstad woont, vloog zondag naar Kabalo in Noord-Katanga. Volgens diplomatieke kringen in Elisabethstad zal hij daar pro beren zijn volgelingen, die lid van het Katangaanse parlement zijn, over te halen om de komen de zitting van het nationale Kongolese parlement bij te wo nen. Sendwe en zijn partij hebben gepoogd om een onafhankelijke staat te stichten Deze poging werd verijdeld door troepen van Tsjombe. Het 5300 brt. metende Noorse schip „Falkanger", dat in char ter vaart voor de K.N.S.M. te Amsterdam, is in de nacht van zondag op maandag ter hoogte van het lichtschip „Sandetti" vóór de ingang van het Kanaal in aanvaring gekomen met een onbekend Spaans schip. De „Fal kanger", die een gat van zes meter breedte op de waterlijn heeft ter hoogte van ruim 1 aan bakbord, is naar Vlissingen ge varen en daar op de rede voor anker gegaan. Het schip was met stukgoederen onderweg van Am sterdam naar Le Havre. De aanvaring geschiedde, naar A.N.P. nader verneemt, zondag- avond omstreeks acht uur bij het lichtschip „Noordhinder" op de Noordzee. Het Spaanse schip, waarmee de „Falkanger" in aan varing kwam. was de „El Sala- zar", groot 2500 ton. 'De ..El Salazar" is een nog vrijwel nieuw schip.. De passeermanouevre tus sen beide schepen verliep op nor male wijze, toen eensklaps het Spaanse schip hard over bak boord op de „Falkanger" toeliep en zijn neus aan bakboordzijde ter hoogte van de machinekamer drukte. In de „Falkanger" ont stond daardoor een zes meter groot gat, net boven de water lijn, zodat het schip geen water maakte. De „El Salazar" is in middels Rotterdam binnengelo pen met een zwaar ingedrukte steven. Omdat de kapitein van de „Falkanger" geen enkel risico wenste te nemen, mede wegens slecht weer dat op komst zou zijn, is hij op, de rede van Vlis singen ten anker gegaan. Daar wordt onderzocht of het mogelijk is het schip in Vlissingen te repa reren. Tijdens de aanvaring was het zicht zeer goed. "BW nr üf if TB Naar schatting honderd vrou wen, van wie sommigen kinde ren bij zich hadden, hebben gis teren 'voor het ministerie van Justitie in Madrid'gedemostreerd voor amnestie voor de politieke gevangenen. Zij overhandigden een verzoekschrift aan generaal Franco en liepen in optocht dom- een van.de hoofdstraten, alvorens zich op verzoek van de politie te verspreiden. Volgende week wordt het feit herdacht dat vijf-en-twintig jaar geleden de nationalistische op stand tegen de republiek uit brak. Vorig jaar november werd in oppositiekringen opgemerkt dat ongeveer 3.000 personen om politieke redenen gevangen wor den gehouden. Enkelen zitten nog in voorarrest. De stuurman van de 300 .ton metende kustvaarder „Wiema'; de 29-jarige H. W. R. uit Am sterdam, die momenteel verdacht van moord op een 21-jarig dienstmeisje in het kleine plaats je Menai nabij Liverpool, in han den is van de Britse justitie, heeft in feite zijn daad toege geven in een brief aan zijn lopig verhoor onderwierpen. Ook de stuurman was toen aan boord. Na een uur vertrokken de rechercheurs weer en werd ge zamenlijk gegeten. Daarna ging de stuurman aan de wal, waarbij hij de timmerman overhaalde om hem te vergezellen. Toen zij goed en wel verdwenen waren, kwa- pen, stak de brief bij zich, en was deze door alle emoties die volgden, vergeten. Toen de „Wie- ma" echter op de reede lag her innerde hij zich de brief en sprak er over met de kapitein. Deze begreep dat de brief in het on derzoek van groot belang kon zijn en riep per scheepstelefoon de recherche van Liverpool op. Kort daarna arriveerde een poli- tieboot langszij de „Wiema" en klom het hoofd van de recher che, super-intendant James Mor ris, aan boord. De kapitein over handigde de brief die uiteraard vrouw, welke een mede-opvaren de op zijn verzoek uit Engeland had moeten smokKelen. De briel is echter op het ogenblik in han den van de Engelse politie. Kapitein T. A. Belsrra uit Gro ningen, wonende in Schiedam, gezagvoerder en eigenaar van de „Wiema" heeft aan een redac teur van het A.N.P. maandag middag verteld wat er zich eigen lijk naar zijn mening op die fatale nacht van vrijdag op zaterdag aan het eind van ae vorige maand in Menai neeft al- gespeeld. Het slachtoffer, de 21- jarige Margaret Gregory Hu ghes, was met de bus naar huis gekomen en bij een halte, niet ver van het huis van dr. Fishei uitgestapt om de laatste paai nonderd meter te voet af te leg gen. Een matroos van de „Wie ma", die met de timmerman naar de bioscoop was geweest, nad haar zien uitstappen en schertsend gevraagd: „Durf jij op dit late uur nog wel in net donker naar huis te gaan?" De beide opvarenden stonden mei de stuurman bij een meikauto- maat. Het meisje was zonder iets te zeggen doorgelopen en even later had de stuurman zich uit het gezelschap verwijderd. De weg naar het schip ging langs hei huis van dr. Fisher. Toen de matroos en de timmerman aan boord kwamen omstreeks kwart over elf was de stuurman echter nog niet gearriveerd. Die kwam pas om half één of één uur thuis. Stuurman R. was geen popu- laiie figuur aan boord. Hij was trouwens nog maar heel kort lid van de bemanning van de kleine coaster. Maar hij was beslist niet in de kring der opvarenden opgenomen. Het was zo ver telde kapitein Belstra een eigenaardige man. In drie jaar tijd had hij op 22 verschillende schepen gemonsterd. Op de avond dat de moord gebeurde was de stuurman tegen 7 uur naar 'n café gegaan. Daar heeft hij biertjes gedronken en toen de kapitein om tien uur er ook kwam om afscheid te nemen van enkele oude vrienden, was de stuurman nog steeds aanwe zig. Ook nog om kwart over elf, toen de kapitein het lokaal ver liet. De kapitein begaf zich direct aan boord en de stuurman is hem waarschijnlijk kort daarna gevolgd en heeft zijn ontmoe ting gehad met de matroos en de timmerman bij de melkautomaat. De' „Wiema" had 's nachts om 3 uur willen afvaren, maar door allerlei omstandigheden ging dat niet door en uiteindelijk vertrok de coaster- 's zaterdags tegen vier uur. De moord was toen allang ont dekt en uiteraard een belangrijk punt van conversatie aan boord. Tegen middernacht die zaterdag werd Liverpool bereikt en zon dagmiddag rond vijf uur kwa men drie rechercheurs aan boord, die van alle opvarenden al thans de mannelijke (ook de vrouw van de kapitein bevond zich aan boord) vingerafdruk ken namen en hen aan een voor- Het hoofd bedekt met zijn regen jas, wordt R. het gerechtsge bouw van Menai Bridge uitge leid, nadat hem daar was mede gedeeld dat zijn arrest is ver lengd. men de rechercheurs opnieuw en zij vroegen onmiddellijK waar (ie stuurman was. De vrouw van de kapitein meende bgrepen te neb ben dat zij naar het „Holland House een zeemanstenuis, wa ren gegaan. En daar zijn inder daad de stuurman en de timmer man gearresteerd. Even later kwam de rec-nerene terug en ar resteerde bovendien een matroos, de 24-jarige P. A. C. uit Willem stad op Curacao. Het scnip werd vervolgens onder zware bewa king gesteld en tegen midder- nacnt Keerde de ïecnerche terug en nam alle kleren en beddegoea van de stuurman in beslag. Ook werd ijverig gezocht naar een paar oaskecbaiiscnoerien met rubberzolen, die een bijzondei' patroon aan strepen hebben. De kapitein herinnerde zich dat de stuurman op de bewuste avond in Menai deze schoenen had ge dragen, maar ze waren nergens meer te vinden. Wel vond men op het zeil van de stuurhut een heel duidelijke afdruk van de zool, welke uiteraard onmiddel lijk door de recherche werd ge fotografeerd. Tegenover de recherche bekende de stuurman later aldus de kapitein de schoenen op de reis van Menai naar Liverpool over boord te hebben gegooid omdat ze kapot waren. De timmerman en de matroos, die dus met de stuurman waren gearresteerd, werden om vijf uur 's morgens losgelaten en keer den aan boord terug. Op een vraag van de kapitein wanneer hij zijn stuurman kon verwach ten kieeg hij van liet hoofd van de recherche in Liverpool ten antwoora: ,,U zult waarschijnlijk zonder stuurman naar Hoiianü moeten terugkeren." 's Maandags in de loop van de middag vroeg en kreeg de kapi- leui Vertol naar Rotteiuam at ie varen. „Mij werd geen strobreed in de weg gelegd, ondanks het feit dat ik voortdurend recher cheurs aan boord en op de wal had", zo vertelde kapitein Bel stra. De reis naar Rotterdam verliep echter niet zo vlot door het slechte weer en daarom be sloot de kapitein op de reede ten anker te gaan om minder zware wind af te wachten. Terwij] de „Wiema" daar lag te dobberen vertelde de timmerman, de 31- jarige G. van der H„ dat tijdens de overtocht van Menai naar Liverpool stuurman R. hem een brief had gegeven, bestemd voor zijn vrouw. Deze brief was ge adresseerd op de meisjesnaam van de vrouw en geadresseerd aan haar ouders. R. vroeg Van der H. nadruk kelijk de brief niet in Engeland te posten, maar daar buiten. Van der H., die de bedoeling hiervan niet helemaal had begre- nog gesloten was. Morris open de deze. Aangezien de brief m het Nederlands was gesteld, vroeg de Engelse politieman kapitein Belstra in het kort de inhoud te vertalen. In de brief stond onder meer: „Ik het, iets heel ergs gedaan, dat je me nooit zult kunnen vergeven. Praat nooit over deze blief. Als er mensen bij je komen hiermee werd bedoeld de politie - vct- tel hun dan van mijn woede- en waanzinaanvallen. Dit is waar schijnlijk het laatste wat je ooit rechtstreeks van mij zult horen". Kapitein Belstra vertelde nog dat de dader van de moord op het meisje Hughes is binnenge drongen door een klein tuimel raam van een badkamer. En dat niemand in het huis zijn aan wezigheid heeft gehoord. Het meisje schijnt in haar slaap te zijn gewurgd. R. is gehuwd en zijn vrouw verwacht binnenkort de tweede baby. BEWOLKT Het KNMI deelt mede. Boven onze omgeving handhaaft zich 'n zwakke stroming uit 't westen. Daarmee stroomt thans over Engeland vochtige lucht naar het oosten, waarin veel bewol king en hier en daar wat regen, maar ook enkele verspreide op klaringen, voorkomen. De temperaturen zullen daar in vandaag bij ons tot dezelfde waarden als maandag oplopen of iets hogere waarden bereiken. De wind blijft zwak tot matig, overwegend tussen zuid en west. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van dinsdag, ochtend tot dinsdagavond. Iets hogere temperaturen. Bewolkt met plaatselijke op klaringen. Zwakke, later over wegend matige wind tussen zuid en zuidwest. Iets hogere tempe raturen. DINSDAG 11 JULI Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. n.m. 0.53 1.14 1.28 1.49 2.08 2.29 2.18 2.39 ZON MAAN op onder op ondei Juli. 11 4.32 20.58 3.40 19.42 12 4.33 20.57 4.28 20.27 13 4.35 20.56 5.22 21.06 14 4.36 20.55 6.20 21.39 15 4.37 20.54 7.20 22.0',

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 1