Ir. Geuze besprak actuele landbouwproblemen Binnenlands nieuws Radio en Televisie Eric de Noorman De laatste slag Minister Korthals over Deltaplan Minister Korthals over Deltaplan BLIJVEND SOCIALISTISCH VERZET TEGEN „STARFIGHTER" IN BELGIE altijd mee op reis Vergadering van het Produktschap voor Vee en Vlees Ex-koningin Marie van Zuid-Slavië overleden Op de algemene vergadering an de Zeeuwse Landbouw .laatschappij te Noord-Beve- and besprak de voorzitter der Maatschappij, ir. M. A. Geuze, gisteren enkele belangrijke facetten van het agrarisch be drijfsleven. In de eerste plaats besteedde de heer Geuze aandacht aan de internationale ontwikkeling, waarbij hij opmerkte, dat de ekonomische welvaart, die het Westen inneemt niet in overeen stemming is met de politiek -trategische positie. De stemming is zó geworden dat men al blij moet zijn, wan neer konsolidatie gelukt. Het ermaterialiseerde Westen is in zijn ekonomische positie zeer kwetsbaar en het gecentraliseer de kommunistische systeem ware niets liever dan slechts het ekonomische zwaard te hante ren om het labiele evenwicht, lat iedere ekonomie, in het bij zonder de westerse, op een zo hoge top' eigen is, ineen te doen storten, met alle politieke gevol gen van dien. Er is zijn inziens te weinig begrip voor deze ge varen en te weinig eenheid in konkreet en konstruktief den ken aan Westerse zijde om een gewaarschuwd man voor twee te laten tellen. De heer Geuze adstrueerde dit met enkele voorbeelden uit de agrarische sector met name de -uikerovereenkomst tussen Cuba en de Sowjet-Unie en de verko pen van tarwe door Canada aan Peking. Hierover merkte hij op, dat het grote gevaar aanwezig is lat likwidatie van agrarische produktie-overschotten veelal 'n politieke achtergrond hebben, zodat het gevaar bestaat dat deze als een boemerang op ons eigen hoofd weer keren. Wat het Westen nodig heeft, is een verstandige begeleiding van de zijde van de overheden in alle ekonomische gebeuren. Van Westelijke zijde ik herhaal het zal slechts nauwere poli tieke bundeling ons de ekonomi- che strijd het hoofd doen bie den. Het is daarom zo' uitermate te betreuren dat tussen de Zes en de Zeven zo weinig reële voortgang geboekt wordt, aldus de heer Geuze. Over het probleem van de agra rische overschotten merkte de voorzitter der Z. L. M. op, dat de wanverhouding tussen vraag en aanbod volgens een aantal re- rente studies nog zal toenemen. De afzettoename van de land- bouwprodukten tegen prijzen af boerderij zullen volgens de ver wachting slechts ongeveer 'weederde van de produktiestij- ing goedmaken. Enerzijds dus en matige toename van de raag, anderzijds een snelle stij- ing van de produktie. Ten aanzien van de E. E. G. trof ir. Geuze een vergelijking met het ongunstige weer van de laatste tijd. Er is nauwelijks meer sprake van trachten te in tegreren door middel van de E E. G. overeenkomst. Er is in tegendeel alle geneigdheid om gebruik te maken van de zoge naamde ontsnappingsclausules, oals de overeenkomsten op lange termijn, de minimumprij zen en de zogenaamde kompen- serende heffingen. Het komt ons voor dat, gezien deze si and van zaken, het voor Nederland weinig zin heeft stokpaardjes te blijven rijden, zodat men veeleer moet trachten om een opportu- niteitspolitiek te volgen, wat mogelijk moet zijn zonder dat men al te veel water in de wijn doet. Met name op het gebied van het afsluiten van overeen komsten op lange termijn zal men moeten proberen kompen- atie te vinden in andere kon trakten. Omtrent de binnenlandse si tuatie in de agrarische sector besteedde de voorzitter aller eerst aandacht aan het uiter mate grillige weerverloop der laatste jaren. De boer kan de drie produktiefaktoren, natuur, arbeid en kapitaal nog zo opti maal trachten te kombineren, hij kan zijn grond nog zo goed in orde hebben, hij kan nog zo veel arbeid en kapitaal aamven- cen, deze naturlijke faktor, 1 aat hem alle pogingen uit han den. l>c schade, die thans optreedt in Zeeland, heeft in de polder "'•houwen en in het fruit gebied in de Westhoek daar plaatselijk '•en raiupachlig karakter aange nomen. Wanneer er gesproken moet borden over een schade van een half miljoen gulden in totaal 54 ha boomgaard, dan is men niet meer klaar met een kenschet sing van klagen over het weer. Ditzelfde geldt voor de opgetre den schade voor de landbouw in de polder Schouwen, vooral rond Kerkwerve, tussen Brou wershaven en den Osse en langs de delingsdijk. De teruglopende resultaten in de gehele landbouw hebben al gemeen tot gevolg een gevoel van onbehagen op het platte land. De situatie voor Zeeland is naar het oordeel van de heer Geuze zó dat de gemiddelde be- drijfsuitkomsten de laatste vier jaren dalende zijn, dit in tegen stelling met de algemene kon- junktuuropgang in Nederland. De arbeidssituatie legt een grote investeringsdruk op de be drijven, waar mechanisatie dien tengevolge meer dan ooit en ook zwaarder dan ooit noodzakelijk blijkt. Bij dalende inkomsten is een zwaardere investeringslast echter moeilijk te verwezenlij ken. Ze moet doorgaan, dus dat betekent dat men meer krediet nodig heeft. Het is dan ook be grijpelijk dat deze situatie onbe hagen wekt. De voorzitter der Z. L. M. gaf vervolgens een samenvatting van de landbouwpolitiek van de Nederlandse regering sinds 1948, waaruit overduidelijk bleek het wisselend beleid en de be vroren steun die de landbouw heden ten dage ondervindt. De heer Geuze deed dan ook een beroep op de overheid tot meer begrip en medeleven voor de moeilijke omstandigheden waar in de landbouw zich thans be vindt. Een uitvoerige beschouwing wijdde de heer Geuze vervol gens aan de afzetproblemen in de landbouw en stelde zich ach ter de maatregelen tot export bevordering die in overweging zijn. Sprekende over het wel eens gehoorde verwijt dat de organi saties en het koöperatieve be drijfsleven de geboden kansen niet hebben weten te benutten, toonde ir. Geuze aan de hand van enkele praktijkvoorbeelden aan, dat dit verwijt slechts ten dele juist is. Vaak was men kol- lektief echter niet bereid de juiste stappen te nemen. Voor het individuele bedrijf betoogde de voorzitter: Ik heb geen standaardrecepten voor u klaar, dan zult u naar de kwak zalver moeten. Maar er is aller lei asperine onder vele namen: produktiviteitsverhoging, kos tenverlaging, rationalisatie, me chanisatie, ontmenging, spe cialisatie, ga zo maar voort. U zult alleen de doses zelf moeten bepalen. Voorts zal niets nage laten mogen worden om ook in de technische hoek de perspek- tieven voor de landbouw te ver beteren en te verbreden. Dat dit mogelijk is, bewijst wel het feit dat we hard zitten te schreeu wen om een goede gele erwt om in ons bouwplan op te kunnen nemen. Meerdere mogelijkheden zal tevens het vanouds bekende koolzaad kunnen geven. In het kader van de sociale ontwikkelingen sprak ir. Geuze over de vrije zaterdag en merk te hij onder meer op, dat de toestand niet zó mag en moet worden, dat voor te weinigen in de week zoveel werk te doen blijft, dat zelfs de ene bijzonde re rustdag gevaar loopt, want dan zou de aanpassing voor de boerenstand op een stuk slechte ondermaatse kwaliteitskonfektie uitlopen. Het zal ook gezien de steeds opdringende verstedelijking van het platteland een taak zijn zich zelf te blijven in die zin, aat het goede van beide levenssferen wordt gekombineerd. Het welvaartspeil alom in onze kontreien heeft de toeris- tenstroom binnen Zeeland ge dreven. De bestedingen van de toeris ten beliepen in 1959 ƒ41,3 mil joen, waarvan 33,5 miljoen door buitenlanders werd uitge geven. Ik schat dit bedrag op 10 °'o van de gehele agrarische bruto produktiewaarde in Zee land, aldus ir. Geuze. In het einde van zijn rede stond de heer Ir. M. A. Geuze stil bij tie toekomst van onze boeren- jeugd. Steeds meer hoor ik van verschillende kanten dat de jon gens thuis de vraag stellen: moet ik nog wel boer worden, het is immers met de landbouw niets meer. Er bestaat aldus spreker, de legende, door de boeren vooral van de oudere generatie, zelf in het leven geroepen en levendig i gehouden, dat de boerenstiel de slechtste stiel is van al die er bestaan. Ook wees spreker op cle negatieve stemming die zelfs in de kringen van de Rijksland- bouwvoorlichtingsdienst heerst. Boer worden betekent, aldus de heer Geuze, het aandurven van het vrije ondernemerschap. De nadruk is nu meer dan vroeger komen te liggen op bedrijfslei derschap en kapitaal en minder op arbeid. Onze konklusie kan geen andere zijn. En al zullen er nog een aantal van de kleinste eenheden door gebrek aan een opvolger verdwijnen, hoeveel kleine bedrijven hebben niet be wezen met hun tijd mee te kun nen. Wit straks op een goede basis van landbouwonderwijs een kansgevend bedrijf kan aan vaarden en boer wil zijn in leven en werken, tot die jongeman zeg ik, even goed als tot zijn jonge vrouw't en sal waerach- tigh wel gaen!, zo besloot de Z. L. M.-voorzitter. Op de algemene vergadering van de „Zeeuwse Landbouw Maatschappij" heeft de minister van Verkeer en Waterstaat, drs. H. A. Korthals, gesproken over de belangrijke betekenis van het Delta-plan en heeft hij een aan tal overwegingen opgesomd, waarom men er toe gekomen is de hiermee samenhangende grote veranderingen in een van ouds bestaande toestand te órengen. In zijn toespraak heeft de be windsman ook gewezen op de wijzigingen, die zich als gevolg van de afsluiting der zeegaten zullen voordoen. „Zo heeft het Deltaplan gevolgen, waarin zo goed en zo billijk mogelijk wordt voorzien," aldus minister Kort hals. Hij vervolgde„Tevens biedt het mogelijkheden en het inzicht in en de verwezenlijking van deze mogelijkheden is iets, dat naar mijn overtuiging van de zijde der bewoners moet ko men, waar nodig geleid door de plaatselijke besturen en organi saties. Als ik op dit ogenblik daarbij een goede raad zou mo gen geven, dan zou deze luiden verwaarloos vooral niet het klei ne, want het meeste van onze welvaart is daaruit voortgeko men. Spiekende over de „geestelijke verandering, die overal optreedt waar uil een isolement wordt getreden," zei de bewindsman dac dit een vraagstuk is, dat men in beginsel zelf zai moeten op lossen, indien zo zei hij men er prijs op stelt als een ook geestelijke krachtige sa menleving verder te gaan. „Het vreemde mag niet worden vereenzelvigd met het verkeer de," zo vervolgde minister Kort hals zijn toespraak. Hierin bepleitte de bewinds man het elkaar respecteren en begrijpen. „Men moet trachten te begrij pen, dat het verschil in levens stijl, dat onderling' begrip dik wijls zo moeilijk maakt, meestal is voortgevloeid uit volkomen verschillende omstandigheden" aldus minister Korthals. „Naar mijn mening zal iemand met een vaste overtuiging anderen met hun andere denkbeelden, zelf verzekerd waar het om de fun- BE SCHRIK VAN ZIJN LEVEN. Een juwelier heeft woensdag avond in Den Haag de schrik van zijn leven gehad, toen hij tot de ontdekking kwam, dat hij een tas met sieraden en horlo ges, die hij even op straat had neergezet, eenvoudig had verge ten mee te nemen. De juwelier moest in de Cernelis Houtman straat een fiets in zijn auto laden. Daarom zette hij even 'n tas met kostbaarheden, die hij bij zich had, uit de wagen. Kor te tijd daarna, toen hij weggen reden was, bemerkte de juwe lier, dat hij zonder zijn tas was vertrokken. Spoorslag keerde hij terug, maar de tas was verdwenen. De juwelier ging natuurlijk onmid dellijk naar de politie. Een half uur, nadat hij daar aangiite van vermissing van zijn eigendom men had gedaan, kwam een be woonster van de Cornelis Hout manstraat de tas al brengen. Zij had bij het verlaten van haar huis de tas zien staan en zonder erin te kijken had zij deze mee genomen naar haar nicht, bij wie ze op bezoek ging. Samen met haar nicht keek zij toen eens in de tas, en het geflonker van de kostbaarheden, dat haar oog trof, deed haar hol lend op weg naar het politiebu reau gaan. Nauwelijks thuisge komen in Gouda kon 'de juwe- De socialistische leden van de Belgische Kamer van Volksver tegenwoordigers hebben dinsdag hun bezwaien tegen het aan schaffen van de „Starfighter" voor de Belgische luchtmacht ge handhaafd. Nadat de socialisti sche ministers de vorige week op een vergadering van het Belgi sche kaoinet na een toelichting door de minister van Defensie, Segers, zich bij het „fait accom pli" van de bestelling van deze straaljager hadden nëergelegd, weigerden de Kamerleden van de B. S. P. dinsdag bij de stemming over de begroting van Defensie hun stem te geven aan een arti kel, waarin de fondsen voor de aankoop worden uitgetrokken. De liberale oppositie stëmde ech ter voor dit artikel, dat met 80 tegen 9 stemmen bij 59 onthou dingen werd goedgekeurd. Om uit te drukken, dat deze houding geen wantrouwen betekent tegen het algemene beleid van de mi nister van Defensie stemden de socialistische leden van de Kamer wel voor de begroting van Lands verdediging als geheel, die dan ook met 124 tegen 9 stemmen bij 16 onthoudingen werd aangeno men. België heeft in totaal 100 straalvliegtuigen van het type „Starfighter" besteld tot een totaal bedrag van bijna zes mil jard Belgische franken, 420 mil joen gulden. De Belgische indu strie rekent achter de opdrach ten tot een bijna drievoudig be drag daarvan, mede uit Neder land, Duitsland en Italië, die eveneens hun luchtmacht met dit Amerikaanse straalvliegtuig zullen uitrusten. lier van de Haagse politie al de verheugende mededeling ontvan gen, dat zijnij bezit volkomen gaaf terecht was. ZOEKEN HAD SUCCES. Dagenlang heeft een inwoon ster van Voorburg met 'n Haag se rechercheur op de Scheve- ningse Eoulevard en op het strand gezeten en gelopen, om de jongeman op te sporen, die haar vorige week van haar hand tas met ƒ50,heeft beroofd. Na het vuurwerk had deze Voorburgse kennis gemaakt met een jongeman, die met haar een kopje koffie dronk en vervol gens aanbood haar te begeleiden naar een taxi. Onderweg naar de taxistandplaats ontrukte bij haar opeens haar tas, waarna hij verdween. De vrouw kon een goed sig nalement van de jongeman ge ven en omdat hij bijzonder ge bruind was geweest, rees het vermoeden dat hij wellicht op zonnige dagen op Schevennigen te vinden zou zijn. Woensdagmiddag hadden de vrouw en de rechercheur inder daad succes. Op het strand za gen zij ineens de jongeman, dit maal in gezelschap van een schone blondine. Ondanks het feit dat hij slechts in zwembroek was gekleed, nam de recher cheur geen risico's. Samen met een surveillerende agent bracht hij de jongeman over naar het vlak achter de Boulevard gele gen politiebureau. Hij bekende spoedig dat hij de berover is ge weest. Het was de 18-jarige fo- pograaf A. de K. (Adv.) NATUURZUIVER OPWEKKEND VERKWIKKEN» Zijn toespraak heeft de be windsman besloten met het aanhalen van de stelling, dat „een moeilijke situatie eigenlijk een uitdaging is aan de mensen om daar antwoord op te geven". Minister Korthals wees er op dat Zeeland in 1953 in zulk een moeilijke situatie verkeerde en dat het eerste deel van het ant woord daarop door de Neder landse gemeenschap in haar ge- heel gegeven is in de vorm van damenlele dingen gaat toch met het Deltaplan. „Het andere deel.' begrip waar het de betrekkelijke zaken betreft, tegemoet moeten treden, te woord moeten staan en daarnaar handelen." zo besloot minister Korthals, „moet door de bewoners van het Deltagebied zelf worden gege ven." Het bestuur van het Produkt schap voor Vee en Vlees heeft woensdagmorgen op zijn open bare vergadering in Utrecht be sloten, het kwantum van voor export naar Engeland bestemde baconvarkens terug te brengen van acht- op vijfduizend dieren per week. De overnameprijs voor de baconvarkens wordt ge handhaafd op 2,32 per kilo gram geslacht gewicht. De maatregel is het gevolg van het zeer kleine varkensaanbod van de laatste weken. Boven dien bestaat de kans, dat Frank- krijk binnenkort zijn grenzen weer voor de Nederlandse var kens zal openstellen. Om te voor komen, dat in dat geval het aan tal varkens dat naar Frankrijk gaat uit de hand zal lopen, heeft het bestuur met ingang van a.s. vrijdag een heffing van vijf gul den per varken vastgesteld. Deze heffing geldt zowel voor de ex port naar Frankrijk als voor die naar België. Mochten de Franse grenzen vrijdag nog niet cpen- gaan, dan zal de export van var kens naar België niet met een heffing worden belast. De vergadering van het Pro duktschap werd bij onstentenls van de heer Joh. de Veer geleid door de heer E. Douma, die plaatsvervangend voorzitter is. Hij herinnerde er aan, dat met ingang van 1 juli weer export van varkens en varkensvlees naar Italië mogelijk wordt. Van de omvang van deze uitvoer moet men echter, volgens hem, niet te grote verwachtingen koesteren. Van de landen die varkensvleesprodukten naar de Verenigde Staten uitvoeren, staat Nederland, volgens hem, nog steeds aan de top, op de voet gevolgd door Denemarken. De vooruitzichten voor de Engelse baconmarkt noemde de heer Douma mede met het oog op de grote aanvoeren, minder gunstig. Na 1 juli hoeft Denemarken voor voor zijn baconexport naar Ne derland geen invoerrechten meer te betalen, en men verwacht in de komende weken dan ook een prijsdaling. De heer Douma zei, dat de rundveemarkt een flauw beeld vertoont met bijna onverander de prijzen. Ook in de situatie op de schapen- en paardenmarkt is weinig verandering gekomen. 0 President Kennedy lijdt aan een lichte virusinfectie en heeft alle afspraken voor gisteren moeten afzeggen ook zijn on derhoud met de Japanse premier Ikeda, aldus een bekendmaking van het Witte Huis. Chroesjtsjef schenkt mevrouw Kennedy een hondje Chroesjtsjef heeft mevr. Ken nedy, de echtgenote van de Ame rikaanse president, een half jaar oude teef geschonken, die de Rus sische ruimtehond Strelka een paar maanden na haar ruimte- tocht in augustus van het vorig jaar heeft geworpen. Dit is dins dag meegedeeld door het Witte Huis. Drie Russische functionarissen hebben het geschenk op het Wit te Huis aangeboden. Zij hadden ook een geschenk bij zich voor. de president, namelijk een model van een 19e eeuws Amerikaans schip,- gemaakt van de slagtand van een walrus en walvisbeen. Kennedy heeft Chroesjtsjef tij dens het overleg in Wenen een model van een Amerikaans oor logsschip geschonken. Op zijn beurt heeft de Russische premier Kennedy en diens echtgenote nu met geschenken vereerd. Ex-koningin Marie van Zuid- Slavië is donderdag na een lang durige ziekte in Londen over leden. Zij werd 61 jaar. De overledene was een doch ter van wijlen koningin Marie van Roemenië en de moeder van ex-koning Peter van Zuid-Sla vië. ZATERDAG 24 JUNI. HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.15 Gewijde muz.; 7.30 Gram.; 7.45 Morgengeb. en overweging; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de huisvrouw (9.359.40 Waterst.); 9.55 Voor de kleuters. 10.10 TT- races; 10.25 Gram.; 11.00 Ponti ficale Hoogmis; 12.15 Gr.; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 TT-races; 12.50 Gr.; 13.00 Nws; 13.15 Zonnewijzer; 13.20 Gram.; 13.50 Kompas; 14.00 TT-races; 14.10 Voor de jeugd; 15.10 Me- tropole ork.; 15.40 Voor de jeugd; 16.10 Gr.; 16.20 TT-races; 16.30 Gregoriaanse zang; 17.00 Lichte muz.; 17.20 Tour de France 1961; 17.30 Mannenkoor; 17.50 TT-ra ces; 18.00 Kunstkron.; 18.30 Lich te muz.; 18.45 En nu mijp geval, vragenbeantw.; 19.00 Nws; 19.10 Act.; 19.25 Memojandum, 19.30 Amateursprogr.19.50 Lichtba ken. lezing: 20.00 Utrechts Ste delijk ork.; 20.50 U bent toch ook van de partij!, lezing; 21.00 Ge- var. progr.; 22.00 Gram.; 22.25 Boekbespr.22.30 Nws; 22.40 Wij luiden de zondag in; 23.00 Reli- I gieuze muziek met comm.: 23.55 Nieuws. 21. „Als de nomaden dc sleu tel ontdekken, zijn wij erbij", flitst het door Eric heen en nauwelijks heeft hjj dit gedacht of hij ziet één van hen een verraste bewe ging makenDe Noorman aar zelt niet langer; snel en geluid loos glipt hij naar voren, grijpt een steen van de grond tn slingert die met kracht naar de dichtbij- zijnde Hun Zonder te weten wat er aan de hand is, zakt de één suizebollend in elkaar en de tweede is een ogenblik te overrompeld en ver schrikt om zich te verroeren Maar dat verandert gauw genoeg. Gillend draait hij zich om en neemt de benen. Terwijl Eric en Svein achter hem aanstuiven, pakt Axe snel de boog en 'n paar pijlen, die de ge velde Hun heeft laten vallen en vóór nummer twee boven aan do trap is, boldert hij alweer naar beneden, getroffen door Axe's feil loos schot. „Snel, kom mee," bijt Eric de boogschutter toe, als hij ziet, dat deze op het punt staat ook de tweede Hun boog en pijl te ont nemen. „Er is geen tijd te verliezen." En dat is maar al te waar, want als ze het einde van de trap be- neikt hebben, zien ze 'n klein groepje nomaden aarzelend hun richting uitkomen „Dat wordt hollen, Noorman," gromt Svein en hijgend duiken ze het struikgewas in, achtervolgd door de tierende troep HILVERSUM II: 7.00 Nieuws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram.; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor U en uw gezin, praatje; 9.00 Gym. voor de vrouw; 9.10 Tips voor vakan tie; 9.20 Gr.; 10.00 Samen thuis, lezing; 10.05 Morgenwijding; 10.20 Cabaretprogr.10.50 Herh. programma's vorige week; 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Orgelspel; 13.00 Nws; 13.15 Vara- varia; 13.20 Voor de jeugd; 14.10 Streekuitz.; 14.30 Lichte muziek; 14.55 Rotterdams Filharm. ork. en koren; 16.25 Hammondorgel spel; 16.40 Boekenwijsheid; 17.00 Jazzmuz.17.30 Act.; 18.00 Nws en comm.; 1820 Gram.; 19.00 Ar tistieke staalkaart; 19.30 Passe partout. praatje; 19.40 Leven in een verdeelde wereld, klankb.; 19.55 Deze week, praatje; 20.00 Nws; 20.05 Gram.; 20.15 Metro- pole ork.; 20.45 Soc. comm.; 21.00 BBC-Intern, lichte muziek-fes- tival 1961; 22.00 Sport nieuws; 22.30 Nws; 22.40 Hooggeëerd pu bliek!; 23.10 Lichte muziek; 23.40 Gram.; 23.55 Nieuws. BRUSSEL (VI.): 12.00 Nieuws; 12.02 Amus. muz.; 12.30 Weerbe richt; 12.35 Gesproken aperitief; 12.45 Lichte muz.; 13.00 Nieuws; 13.15 Voor de teenagers; 14.00 Amus. muz.; 14.30 Gevar. muz.; 16.00 Liedjes (16.10—16.20: Tips voor trips); 16.30 Orkestconcert; 17.00 Nws; 17.15 Dagkiapper en lit. kal.; 17.20 gezangen; 17.30 Orgelconc.; 17.45 Engelse les; 18.00 Amus. muz., 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nws; 19.30 Lich te muziek; 20.00 Hoorspel; 21.05 Gram.; 21.15 Amus. orkes'; 22.00 Nws; 22.15 Verzoekprogr.; 23.00 Nieuws; 23.05 Lichte muz.; 23.55 Nieuws. Televisieprogramma's. NED. TV: 17.00—17.30 Voor de kinderen; 20.00 Journ. en weer- overz.; 20.20 Licht progr.: 20.50 Teenager-parade; 21.20 Act. pro gramma; 21.50 Gevar. progr.; 22.3022.50 TT-races te Assen. VL BELG. TV. 16.00 Voor de jeugd; 17.25 Rep. voetbal; 19.20 Film; 19.30 Weekoverzicht; 20.00 Nws en weerber.; 20.30 FeuilL; 20.55 Circusprogr.; 22.15 Forma- tiedans; 22.45 Nws.

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 5