Geslaagd overleg tussen Kennedy en Chroesjtsjef te Wenen Complot tegen Sahara blijft twistpunt bij Frans Algerijns overleg Onrust op Zanzibar Broiuhiletlen W eeroverzicht WEET U DAT? Zaterdag 3 juni 1961 den ZON- cn MAANSTANDEN Van links naar rechts: Ken cloche niet hoge bol en brede got vende rand, van lichtgrijs wollen vut. Voor de versiering zorgen stiksels en een lint in zwart en lichtgrijs, dat aan de voorzijde in een strikje uitloopt; een satijnen hoedje afgezet met een zijden roos; het Tiroler hoedje is van nontvilt, afgezet niet een zwarte1 band. Natuurlijk mocht het veer tje niet ontbreken; het laatste zomerhoedje is van stro in de na tuurlijke kleur, de brede rand is van achteren omlaag gebogen en bezet met bedrukte zijde. Rond de kroon loopt een wit lint, dat aan de voorzijde een strik vormt. JA, WIST U EIGENLIJK dat het niet gewenst is om in' één maaltijd zowel spinazie als rabarber op tafel te bren gen; beide zijn rijk aan oxaalzuur, een stof die de opneming van kalk kan tegengaan. k dat het kalkgehalte van de voeding niet van invloed is op het ontstaan en het verloop van aderverkalking; ook vol wassenen en bejaarden doen er goed aan dagelijks kalk- rijke levensmiddelen, zoals melk en kaas, te gebruiken. A- dat de voedingswaarde van gerechten, die in een stapel- pan of hogedrukpan zijn ge kookt. vrijwel niet verschilt van die gerechten, in gewone pannen bereid, y dat het niet nadelig is voor de voedingswaarde om door regen vlees lang te stoven. Aangezien vlees-kooknat en jus toch niet weggegooid wor den, gaan mineralen en vita mines, die er tijdens de \gr- warming in oplossen, niet verloren, r dat inmaakpompjes niet ge schikt zijn voor het conser veren van vlees en de meeste groenten; voor het inmaken van vruchten en zure groen ten, zoals rabarber en poste lein, kunnen zij eventueel wel dienst doen. dat 'n ruim gebruik van sui ker als broodbelegging scha delijk is voor het gebit, vooral van kleuters en oudere kinde ren. Dit geldt zowel voor witte als voor bruine (ook ruwe) suiker. dat vooral in deze tijd van het jaar in het groenterijk veel frisse gezonde broodbe leggingen te vinden zijn: ra dijs. komkommer, tomaat, worteltjes. dat het kweken van tomaten in ons land nog geen 60 jaar oud is en dat bananen hier vóór het begin van deze eeuw onbekend waren. dat aardappelen 's zomers on geveer 5 maal zoveel vitamine C bevatten als in het voor jaar en 's zomers daardoor tot onze beste vitamine C- bronnen behoren. dat een koelkast niet beter maar juist slecht koelt wan neer er een dikke laag ijs om het vrieslichaam is gevormd; het is nodig om de kast ge regeld te ontdooien vóórdat zich veel rijp heeft afgezet. dat ook in voorjaar en zomer peulvruchten best smaken en op gezette tijden een plaats in het menu verdienen: een rauwe groentesla smaakt er prima bij. Van een rest bonen kan b.v. een slaatje worden emaakt. iat aardbeien en andere zach- :e vruchten zich goed lenen /oor diepvriezen. Zij kunnen vóór het invriezen bedekt vorden met een suikerstroop. BROODDRONKEN VAKANTIESTEMMING aar vóór je aan het strand c van alle veiligheid als het watersport gaat leer» toch al behoorlijk zwemmen s bovendien voorzichtig. Het erg slecht aflopen met men- die zich in een brooddronken mtiestemming in vreemde ïturen begeven, r waag je niet te ver bij het nmen in zee. Anders breng i eigen leven èn dat van an- n door roekeloosheid in i gevaren. Dr. H. W. SCALONGNE. Iruk verboden.) Frankerine bij abonnement; Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur l. van de Sande Redactieadres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— per kwartaal; per maand f2.— per week 48 ct. Losse nrs 9 ct. MAANDAG 5 JUNI 1961 17e Jaargang Nr 5308 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande te Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per -iivertentie 2,25. rtuonek Kleine Advertenties (géén handels- -'ivertentiesi5 regels ƒ1.Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnumn.er: zaterdags 10 uur. De besprekingen tussen Kenne dy en Chroesjtsjef hebben aan de verwachtingen beantwoord. Er hebben zich geen onverwachte dingen voorgedaan en Chroesjt sjef heeft geen ultimatum gesteld inzake Berlijn, dit is zondagavond van gezaghebbende zijde in We nen meegedeeld. Overeenkomsten over bepaalde onderwerpen zijn er niet gesloten. Het feit, dat Chroesjtsjef in het gemeenschappelijke commu niqué, het belang van een doel treffende wapenstilstand in Laos heeft erkend, kan echter de im passe, waarin de veertien-landen- conlerentie te Genève over Laos is geraakt, doorbreken. Chroesjtsjef zou tijdens het overleg aldoor buitengewoon hof felijk zijn gebleven en geen krachtige termen hebben geuit of zich boos hebben gemaakt. Niet temin bleef hij op zijn standpunt staan bij alle onderwerpen, die besproken werden. Ook Kenne dy is niet van zijn bekende opvat tingen afgeweken. De 44-jarige Kennedy zou wel indruk hebben gemaakt op de 66-jarige Russi sche premier. Chroesjtsjef zou tijdens de lunch op zaterdag gezegd heb ben, dat Kennedy in Moskou har telijk ontvangen zou worden als bij mocht besluiten naar Rusland te komen. De Amerikanen heb ben in deze woorden echter geen rechtstreekse uitnodiging gezien. Beide partijen hebben hun standpunt ten aanzien van Ber lijn uitvoerig uit de doeken ge daan. Over deze kwestie is bijna uitputtend van gedachten ge wisseld, doch niettemin heeft geen van beide partijen een po ging gedaan om tot een akkoord hierover te komen. Chroesjtsjef neeft de kwestie-Berlijn niet als -een dringende aangelegenheid be handeld en heeft dan ook geen tijdslimiet of ultimatum gesteld. Kennedy en Chroesjtsjef heb ben het eerst over Laos gespro ken en zijn niet tot een akkoord over dit vraagstuk gekomen. Men moet dan ook afwachten of de formule, die beide partijen voor deze kwestie in het communiqué hebben gevonden, de bereidheid van dfe kant van de Russen in houdt om de impasse, waarin de conferentie over Laos is geraakt, te doorbreken. Ook de Russische eis om een „triumviraat'' te belasten met de leiding van het werk van de V. N. werd besproken en wel bij het overleg over de conferentie over het staken van de kernproeven. Chroesjtsjef zou gezegd hebben dat deze eis eigenlijk voortge vloeid is uit de toestand in Kon go. De Russische premier zou deze eis nu uitvoerig hebben toe gelicht. Hij gebruikte ook hier weer het argument, dat een echte „neutralist'' niet bestaat. Zoals bekend willen de Russen ook het toezicht op de naleving van een eventuele overeenkomst over het staken van de kernproe ven in handen leggen van een „triumviraat", dat dan zou moe ten bestaan uit drie man, te we ten een vertegenwoordiger van het Westen, één van het Oosten een één van de neutrale landen. Chroesjtsjef zou verder duide lijk hebben laten doorschemeren, dat hij de kernstopconferentie graag wil laten opgaan in de al gemene ontwapeningsbesprekin gen, die in augustus moeten be ginnen. Kennedy zou duidelijk hebben laten blijken, dat hij hierover nu geen besluit kon nemen en voorts verklaard hebben dat de -kern stopconferentie zijns inziens voortgezet moet worden om te kijken wat er nog gedaan kon worden. De Russen hebben van hun kant verklaard, dat zij bereid zijn het overleg te Genève over het staken van de kernproeven te la ten voortduren. Vóór zijn vertrek naar Wenen heeft Kennedy verklaard, dat hij Chroesjtsjef vooral wilde wijzen op het gevaar, dat de wereld in eer. oorlog gestort wordt door een „misrekening". Kennedy zou dit punt in Wenen tweemaal naar voren gebracht hebben. Chroesjtsjef was het met hem eens geweest, dat een misreke ning vermeden moet worden. Van gezaghebbende zijde in Wenen is er op gewezen dat de verwijzing in het communiqué naar „het onderhouden van con tact over internationale vraag stukken" betrekking heeft op hef normale diplomatieke overleg m rechtstreekse boodschappen. Er (Adv.) (Adv.) DE DOMINICAANSE REPUBLIEK Een complot van Dominicaan se studenten om Rafaël Trujillo .Ir tijdens een plechtigheid in het nationale palcis ter gelegenheid van de begrafenis van zijn vader te vermoorden, is vrijdagochtend mislukt, zo heeft -luan Romero Ulloa, de secretaris-generaal van de Dominicaanse revolutionaire beweging, zaterdag in Mexico, stad bekendgemaakt. Volgens berichten van geheime zenders in de Dominicaanse repu bliek zouden enkele doden zijn gevallen en ongeveer 300 arresta ties zijn verricht. De aanslag mislukte, doordat Trujillo jr in tegenstelling tot de gegevens waarover de deelne mers aan het kompiot beschikten' niet de plechtigheid in het paleis bijwoonde. Hij voegde zich pas in het luchtmachtkamp van San Isi- doro, in de omgeving van Ciudad Trujillo, bij de rouwstoet. Volgens Romero Ulloa is de Dominicaanse hoofdstad door sterke militaire eenheden bezet. Da pers zou aan een strenge cen suur zijn onderworpen. De leider van de revolutionaire beweging verklaarde, dat de be noeming van Trujillo jr tot staf chef van de strijdkrachten de in leiding vormt tot diens benoe ming tot president. Volgens de grondwet wordt het staatshoofd n.l. ingeval van diens dood of af treden opgevolgd door de minis ter van Defensie of de stafchef van de strijdkrachten. Romero l'iloa zei dat de tegenwoordige president, Joaquin Balaguer, in feite steeds in de macht is ge weest van Trujillo. Hij zou enige maanden geleden herben ge tracht het land te verlaten, maar dit zou hem op het laatste ogen blik zijn verhinderd. Romero Ulloa verklaarde, dat generaal Juan Tomas Diaz, die de moord op de Dominicaanse dictator heeft geoiganiseerd, zich met 1.500 opstandelingen in het gebergte nabij de grens met Hai ti bevindt. Hij zou aanhangers hebben in de strijdkrachten en alie tegenstanders van de dicta tuur onder zijn leiding kunnen verenigen. De president van de Domini caanse republiek. Balaguer. heeft meegedeeld, dat 16 mei 1962. alge mene verkiezingen zullen worden gehouden. De organisatie van Amerikaanse staten (O.A.S.) zal worden uitgenodigd waarnemers te zenden. Balaguer zei niet over inlich tingen te beschikken dat de Ver. Staten bezorgd zijn over „eerf zogenaamde golf van arrestaties" na de moord op Trujillo, Het on derzoek zal .binnen enkele dagen worden afgesloten cn er is geen sprake van excessen. De schuldi gen zullen worden berecht. De Dominicaanse politie heeft zaterdag opnieuw een arrestatie verlicht in verband met de moord op Trujillo. Een ingenieur die 2 inmiddels gearresteerde da ders onderdak zou hebben ver leend is in hechtenis genomen. De president deelde verder me de, dat een vermindering van de militaire uitgaven wordt overwo gen. Hij zei dat de republiek „be ter in staat is de betrekkingen met de Ver. Staten weer aan te knopen en de democratisering van het bcstur te versnellen". Het patrouilleren van de Ameri kaanse vloot noemde hij „een vriendschappelijke maatregel om het Caribische gebied te bescher men tegen pogingen tot versto ring van de vrede". is niet gesproken over een moge lijke conferentie over de kwestie -Berlijn of over een ander onder werp van de ministers van Bui tenlandse Zaken van de Grote Vier. Over de verhouding tussen de Verenigde Staten en communis- tisch-China is niet gesproken. Van diplomatieke zijde in We nen is zondagavond meegedeeld, dat de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken, Dean Rusk, en zijn Russische collega Gromi- ko waarschijnlijk deze week nog in Genève zullen vergaderen om nader in te gaan op het overleg tussen Kennedy en Chroesjtsjef. Naar verluidt zouden Gromiko en Rusk naar Genève willen gaan om te proberen de conferentie over Laos nieuw leven in te bla zen. Het echtpaar Kennedy in Londen. Het echtpaar Kennedy is zon dagavond uit Wenen in Londen aangekomen. President Kennedy zal daar de Britse regering in lichten over zijn onderhoud met Chroesjtsjef. Vijf politiemannen hebben zon dagavond net bijtijds een man weten te grijpen, die naar de auto, waarin Kennedy en premier MacMillan van Engeland zaten, ,vas gesprongen. De man maakte deel uit van een groep betogers, die protes teerden tegen de kernbewape ning. De open wagen met Ken nedy en MacMillan was op weg van het vliegveld naar het cen trum van Londen. De stoet pas seerde op een gegeven ogenblik de groep betogers. Een man drong tussen twee politiemannen door naar de auto. Hij deed een sprong en was nog maar drie meter van de wagen af toen hij door vijf politiemannen werd ge grepen. Later verdween de man weer in de menigte. Kennedy scheen het incident niet opgemerkt te hebben, want hij beantwoordde net de toejuichingen van een gro te groep, die aan de andere kant van de weg stond. De stoet reed daarna door naar het huis van prinses Radziwil, de schoonzuster van Kennedy, waar de Amerikaanse president en zijn echtgenote tijdens hun verblijf van 27 uur in Londen zullen lo geren. Op het vliegveld had Kennedy gezegd, dat zijn bezoek aan En geland de „passende climax" vormt van zijn reizen naar Parijs en Wenen. toonaangevend op gebied van moderne coiffures, uw haar is onze kopzorg de betere toiletartikelen. INCIDENTEN IN JAPANS PARLEMENTSGEBOUW' Het Japanse parlement heeft zaterdag een wetsvoorstel aan vaard, waarbij politieke geweld daden worden verboden. De be handeling' van het ontwerp ging gepaard met eAstige incidenten in het parlementsgebouw, terwijl er buiten vakbondsvertegen- woerdigers en studenten tegen het voorstel demonstreerden. De voorzitter van het parle ment, Kijose, die door een lijf wacht van de liberaal-democra tische regeringspartij naar zijn plaats was gebracht, moest in de loop van het debat de voor zitterszetel ontruimen voor der tig leden van de socialistische oppesitie. Toen er gestemd werd moest hij genoegen nemen met een plaats opzij in de zaal. 5.000 man van de politie werd naar het parlementsgebouw ge stuurd, toen het aantal betogers tegen de middag ongeveer 20.000 bedroeg, nadat het bestuur van het linkse vakverbond en linkse studentenorganisaties hun leden hadden opgeroepen voor een massa-demonstratie. Bij gevech ten voor het gebouw werden twintig politiemannen en vier studenten gewond. Zes studen ten werden aangehouden. Het was de grootste betoging die tot dusver dit jaar in Tokio werd gehouden. SOEVANNAPHOEMA NAAR GENÈVE Prins Soevanna Fhoema, de nïutiahstisoh.' oud-premier van Laos. is van pian woensdag of j donderdag naar Genève te gaan |om zijn standpunt op de inter- I nationale conferentie over Laos uiteen te zetten. Als alles goed Izou gaan, zou zijn halfbroer, prins Soevannoevong. de leider van de linkse Pahet Lao, zich bij hem voegen. Pi ins Soevanna Phoema zei bereid te zijn, prins Boen Oem, de leider van het huidige recht se bewind, in Genève of in de Cambodjaanse hoofdstad Pnom Penh te ontmoeten. De ramp in Clamart Het aantal doden van de ramp in de Parijse voorstad Clamart, waar zich donaerdag oen grond verzakking voordeed, is tot twin tig gestegen. Men verwacht dat het cijfer niet zal stijgen daar do vermisten zijn gevonden. In totaal zijn 45 personen ge wond. Deze foto, welke we] een bij zonder schril beeld geeft van de enorme vernielingen, loont reddingsploegen in actie. De „Convair B-58", de grote Amerika, nse straaibommenwer- por die rio vorige week de Atlan tische Oceaan in de recordtijd van cu'ie uur en negentien minuten overstak, is zaterdag ongeveer 20 km van het Parijse vliegveld Le Bnurget neergestort. De drie bemanningsleden kwa men om het leven. Het is niet dezelfde bemanning die de re cordvlucht maakte. Ter gelegenheid van liet hu welijk van de hertog van Kent met Katharine Worsley, dat 8 juni in York zal worden vol trokken, is deze foto van het paar gemaakt. Aanslagen in Algerië In Miliana bij Algiers zijn gis teren bij bomaanslagen een Joodse kruidenier gedood en vier Europeanen ernstig gewond. Opstandelingen doodden twee Europese landarbeiders bij Bii- da. In Oran werd een militair door een Mohammedaan doodge schoten. In de straten van Bone en I hilippeville raakten demon strerende Mohammedaanse en Tuiopese jongeren slaags. Een 18-jarige Europeaan kreeg een steek in de buik en een politie man liep een gebroken arm op. V. S. W ILLEN O. A.S.. INGRIJPEN IN DE DOMINICAANSE REPUBLIEK De Amerikaanse regering heeft de organisatie van Amerikaanse staten (O.A.S.) vrijdag medege deeld dat een „golf van terreur" over de Dominicaanse republiek slaat na de moord op generalis simus Rafel Trujillo. Zij ver zocht de O.A S. „maatregelen te nemen om verder bloedvergieten te voorkomen". De V. S. hebben de O.A.S. in dit verband voorgesteld een groep waarnemers naar de Do minicaanse republiek te zenden. (W( I)e Franse en de Algerijnse vertegenwoordigers op het over leg in Evian hebben zaterdag plotseling overgeschakeld van nun bespreking van de toekomst van de Sahara na ar het probleem betreffende het samenleven van de Franse en de Algerijnse ge meenschap in Algerië. Daarop werd de conferentie voor 2l/2 dag verdaagd. Morgen middag woidt er weer verga derd. Een Franse woordvoerder heelt gezegd dat deze onderbre king de langste tot dusverre da twee afvaardigingen gele genheid zal geven hun posities nader te bezien. Het besluit tot de verdaging werd gemeenschap pelijk genomen. Men verwacht in Evian dat de delegaties deze week het punt „Sahara" zullen laten schieten, om over te gaan op reeds behan delde onderwerpen, waarbij we derzijds zal worden gepoogd de andere partij tot concessies over tc halen. Ridha Maiek, de woordvoerder der Algerijnse delegatie, heeft zaterdag te Genève op een pers conferentie verklaard: „Zonder een juiste oplossing van het vraagstuk van de Sahara zal er geen vrede in Algerië, Noord- Afrika of Afrika zijn". Hij voegde hieraan toe: voorlopige Algerijnse regering, die zich van haar zware verant woordelijkheid bewust is, zoekt naar een bevredigende oplos sing. Zonder overdrijving kan wc-den gezegd dat de zeven ja ren van oorlog in Algerië de weg hebben geopend naar dekolonisa tie in Afrika. Wij kunnen het vraagstuk van de Sahara niet on opgelost laten, daar hier anders een bion van nieuw kolonialisme zou ontstaan, die tot een haard van conflict en onevenwichtig heid zou kunnen uitgroeien. Daarom moet er een bevredigen de oplossing voor dit probleem woruen gevonden", aldus de Al gerijnse woordvoerder Malek. In kringen van de Franse af vaardiging acht men de toon van Maleks toespraak gematigd. Zijn verklaring, dat het gesprek over de Sahara nog lang niet was af gelopen en dat men aan Algerijn, se zijde bereid is dit vraagstuk te verbinden met dat der waar borgen voor de Franse minder heid in een onafhankelijk Alge rië, is in deze kringen met be langstelling ontvangen. Er i-.estaat hoop op een com promis, omdat de Algerijnse eisen niet verder gaan dan hel beginsel der soevereiniteit en om dat ook van die zijde een over eenkomst, die zou maken dat de baten van de Sahara aan alle aangrenzende landen ten goede komen, niet is uitgesloten. Met gewelddaden gepaard gaan de wanordelijkheden, die liun oorsprong vonden in politieke naijver, hebben sinds donderdag ,jl. liet leven gevergd van 31 in woners van Zanzibar, de hoofd stad van het gelijknamige, ter hoogte van Tanganyika, in Oost- Afrika gelegen eiland, dat een Brits protectoraat is. Voorts werden 300 personen gewond. De politie acht het mogelijk dat or buiten de stad Zanzibar nog meer slachtoffers zijn gevallen. Er zijn tot dusverre meer dan SCJ arrestaties verricht. Militairen zijn de plaatselijke politie, die het hard te verduren heeft gehad, te hulp gekomen. De gewelddaden begonnen don derdag, toen voor de tweede maal in dit jaar algemene ver kiezingen op Zanzibar werden ge houden. Dit was nodig, omdat ae eerste, in januari j.l. gehouden, verkiezingen geen beslissing had den opgeleverd. Bij de verkiezingen van don derdag hebben beide partijen ieder tien van de 23 zetels in de wetgevende' vergadering van Zanzibar veroverd. De nationalis ten schijnen zich echter verze kerd te hebben van de steun van do „Zanzibar en Pemba-volkspar- tij". die beslag legde op de overi ge drie zetels. De Britse resident, sir George Mooring, heeft nu zaterdagavond, na de partijleiders te hebben ge raadpleegd en met goedkeuring van de sultan, de vorming van een coalitieregering aangekon digd, die de plaats zal innemen van het zakenkabinet, dat na de vei kiezingen van januari j.l. het Lswind over het eiland heeft ge voerd. De Fransen menen dat de Sa hara, met zijn rijkdom aan olie en ertsen, een belangrijke rol zal spelen bij de verdere ontwikke ling van Afrika. Zij achten liet ondenkbaar dit gebied uit te leve ren aan rebellenleiders, die steun in communistische landen hebben gezocht. Spoorwegongeluk bij Tilburg Dicht bij Tilburg, over het W'il- helminakanaal, is in de nacht van zaterdag op zondag een goe derentrein uit de richting Box tel in botsing gekomen met een goederentrein uit Tilburg, die be stemd was voor Den Bosch. De beide machinisten, W. B. uit Den Haag en J. B. uit Roosendaal, werden gedood. De trein naar Tilburg is door een onveilig sein gereden. Bij de frontale botsing met de trein uit Tilburg hadden beide trein stel- Ion een vaart van 60 km. Hoewel de seinhuiswachter r: >g geprobeerd heeft met het zwaai en van een rode lamp de trein naar Tilburg te doen stoppen, mislukte deze poging. (De 34-jarige maeinist B. is van zijn elektrische lokomotief ge sprongen toen hij de botsing zag aankomen, maar hij werd' helaas vermorzeld door de wrakstukken van de in elkaar gedrukte goede renwagens. De andere machinist raakte der mate bekneld, dat hij met behulp van snijbranders moest worden bevrijd. Beide machinisten moe ten op slag dood zijn geweest. In totaal werden 22 volgeladen goederenwagens vernield. De bei de elektrische lokomotieven van de serie 1100 en ter waarde van 900.000 elk, zijn eveneens to taal vernield. (Adv.) Hoestdrank in +abletvorm.95ct WEINIG WIND. Gedurende het weekeinde ver dween in een groot deel van ons land het zware wolkendek en kon de zon de temperaturen tot aan- ziclijk hogere waarden doen op lopen. De noordelijke wind nam bovendien in kracht af. Vandaag zal er onder invloed van een rug van hogedruk boven de Noordzee in ons land weinig wind zijn. Er worden opnieuw Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden zonnige perioden verwacht en vrij warm weer. Het zal op de meeste plaatsen droog blijven. LuKahhï medegedeeld door Het K.N.M.I. te D-> Biit, geldig tot hedenavond. Vrij warm Zonnige perioden en vrij warm weer. Op de meeste plaatsen droog. Zwakke wind. ZON MAAN JUNI op onder op ondei v.m. n.m. Juni 6.28 6.52 5 4.23 20.54 1.03 11.41 7.03 7.27 8 4.2-1 20.56 2.23 15.26 7.43 8.07 9 4.21 20.57 2.48 16.3" 7.53 S.17 10 4.20 20.58 3.15 17.48

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 1