WAT BETEKENT voor U de verhuizing van Kramer? Belangrijk Voordeel no. 1: 10-20 korting op verlichting Voordeel no. 2: Nog enkele overjarige platenspe lers en bandrecorders die wij voor een speciale prijs aanbieden Voordeel no. 3: Lage prijzen voor Koelkasten Voordeel no. 4: Als U vroeg komt dan heelt U de beste koopjes Wist U... dat de Philips- speciaalzaak Kramer de hoogst mogelijke inruil- prijs geeft voor Radio - Televisie - Platenspelers en Bandrecorder? Nee! Dan weet u nu, dat, als u over inruil van een van deze apparaten denkt, Kramer u een héél eind op weg helpt voor aan schaf van een nieuw apparaat;1 Kom over in ruil eens 'graten in de Philipsspeciaalzaak. Het zal u meevallen .Woensdag 19 april 1961 DE VRIJE ZEEUW Pagina het woonhuis ball-pennen Het Girokantoor 's-Gravenhage PTT ongehuwd mannelijk en vrouwelijk personeel Door totale liquidatie van onze voorraad in het pand Kersstraat 3, zal het, zolang de voorraad strekt, voordeel regenen. Voordeel door tal van bijzondere aanbiedingen en voordeel door be langrijke kortingen op vele artikelen. (En dat in de schoonmaaktijd) (zorg dat U dóar bij bent) (En dat met de zomer voor de deur) (Er is voor elk wat wils) De Phillpsspeclaalzaak Kersstraat 3-5 Tel. 2581 Terneuzen Lensdag 19 april 1961 Notaris G. J. VAN CAM- PEN te Terneuzen zal op donderdag 4 mei a.s., des nam. 3 uur, in café ..Du Commerce" bij de heer H. C. de Vrieze- te Terneuzen, publiek verkopen: met 2 afzonderlijke AUTO- r.OXEN te Terneuzen, aan de Axelsestraat 45 (hoek Tramstraat-Lievensstraat), op en met het recht van erfpacht van 1.93 are grond, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sec tie C nr. 5018. Het pand is door ligging en ruimte uitstekend ge schikt voor zakenpand. Na goedkeuring van de huisvestingscommissie di rect ontruimd te aanvaar den. De autoboxen zijn per maand verhuurd voor resp. 18,— en 16,— p. maand. Betaling der koopsom uiterlijk 4 juni a.s. en der onkosten uiterlijk 11 mei a.s. Vanaf zaterdag 22 april a.s. tedere zaterdag- en woens- dagnam. tussen 3 en 5 uur te bezichtigen. Nadere inlichtingen ten kantore van genoemde no taris. VAN DE SANBE I-xn-X-x-X-X-X-X-X-:- vraagt voor werkzaamheden van verschillende aard op administratief gebied. Vereisten: enige jaren voortgezet onderwijs, leeftijd 16-30 jaar. prima sociale voorzieningen pensioenregeling na 2 of 5 jaar dienst minstens 15 vakantiedagen per jaar met een vakantie-uitkering van 4% als regel wordt op zaterdag niet gewerkt. Belangstellenden kunnen alle inlichtingen over salaris, pensiontoelage, pensiongelegenheid te 's-Gravenhage en vergoeding van reiskosten voor bezoek aan de ouders enz. mondeling verkrijgen. Daartoe zal door het Girokantoor zitting worden gehouden van 10-15 uur en van 19-21 uur te Terneuzen in het Grand Hotel Rotterdam, Westkolkstraat 8, op donderdag 20 april a.s. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de afdeling Algemene Personeelsaangelegenheden van het Girokantoor, Spaarnepleta2te 's-Gravenhage. ii n melkkoeien 980 t°' vare koeien f '660 tot aarzen 620 tot 920 en 400 tot 560. anvoer van vette koeien vorige week, handel zeeij rrijzen als maandag. D4 van vette kalveren was handel redelijk en pril3' Graskalveren werden lerd als vorige week. lja"j m, prijzen ongewijzigd e kalveren werden wal aangevoerd, handel kalm; ver in prijs. Lopers en werden aangevoerd als .veek, handel kalm, niet prijshoudend. Slachtpaaii den een gewone aanvoer, 'til en niet hoger in priisj oer van schapen en larru 'as iets kleiner met matij el en vooral niet hogen Kalf- en melkkoeien werl i aangevoerd, goede ham goed prijshoudend. Dd van vare koeien was iets handel levendig, ruirr» iend. Vaarzen en pinker! iets korter aangevoerd» troef, prijzen stabiel. VOORDEELT KRAMER 1 v» ,«i t ,v Vv v-'.' t'j v'V/'.Vv-.'.v

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 7