F.L.N. wil niets schroeven op losse r MARTINEZ Soekarno uitgenodigd voor officieel bezoek aan Engeland Offensief in Kongo? Lefèvre streeft naar een Katholiek-Socialistische regering W eero verzicht KOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN - WEERBERICHT Badio de Koek IjgOMlwill Frankering bij abonnement: Temeuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande - Redactieadres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,-- per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 ct. Losse nrs 9 ct. DE VRIJE ZEEUW ZATERDAG 8 APRIL 1961 17e Jaargang Nr 5261 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels*' advertenties)5 regels 1,Iedere regel meer' 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling.' Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres' Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags, 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur2 Verleden week vrijdag berichtten de Algerijnse nationalisten, dat zij niet bereid waren, de onderhandelingen met de Fransen aan het Meer van Genève (in de stad Evian) te beginnen, indien Frankrijk er aan dacht, ook onderhandelingen te voeren met an dere Algerijnse groepen. De opstandige F. L. N. (Front voor natio nale bevrijding) wenst erkend te worden als enige voorlopige re eling van een toekomstig onafhankelijk Algerije, omdat dit °front" de oorlog voert. Nu zijn er nog andere moslimgroepen, en één daarvan is de „Nationale Beweging" van Messali Hadzj, die eigenlijk ouder is dan de F. L. N., maar die nooit heeft deel genomen aan de oorlog. De leider bevindt zich in Frankrijk en zijn aanhangers leveren niet zelden gevechten met de voorstan ders van de F. L. N. Men weet dat er voortdurend aanslagen en "evechten zijn van Algerijnen onder elkaar. De „voorlopige regering" van Ferhat Abbas redeneert nu zo, dat als de Fransen ook onderhandelen met Massali Hadzj, zij dit doen om „te ver dolen en te heersen", en de ene groep uit te spelen tegen de ndere. Men wist dit weekeinde nog niet, wat er verder zou ge beuren, doch rekende wel op enig uitstel van de conferentie, die op 7 april zou beginnen. Franse perikelen De moeilijkheden voor de Fransen schuilen hierin, dat zij steeds hebben gezegd, dat de ver schillende „volksgroepen" in Al gerije zich zouden moeten uit spreken over de vraag, of zij on afhankelijk wilden worden. De Europeanen wilden dit natuurlijk niet. en voor hen zou de kans worden geschapen, in een Frans deel van Algerije te blijven. Dusverdeling. Bovendien ziin er nog tal van moslims, die altijd met de Fransen hebben samengewerkt, en die ook niet binnen een onafhankelijk Alge rije van Ferhat Abbas willen komen te wonen. Do F. L. N. wist dit en toch heeft zij toege stemd in onderhandelingen. De Fransen hebben steeds herhaald, dat zij niet uitsluitend wilden praten (zij gebruikten de woor den: raadplegen, spreken, onder handelen door elkaar heen) met de F. L. N. Nu weet De Gaulle '.eer wel, dat hij met de F. L. N. tot een akkoord moet komen om een staken van het vuren te ver krijgen, en dat de andere groe pen weinig beduiden, wat dit aangaat. Maar natuurlijk heeft Messali Hadzj geklaagd, dat hij voor zijn gematigdheid slecht wordt beloond, en dat de recht streekse vijanden van Frankrijk meer bereiken dan hij. Vandaar dat de leider van de Franse de legatie, Joxe, heeft verklaard, dat hij ook met Messali Hadzj zou praten. De F. L. N. heeft daarop zeer fel gereageerd. Was het om een breuk te bewerkstel ligen? Dat blijkbaar niet, want zij blijft bereid om te onderhan delen. Zjj wil echter dat een eventuele overeenkomst niet weer op losse schroeven zal wor den gezet door gesprekken met andere moslims. Moordaanslag Intussen is al voordat er sprake was van onderhandelin gen een slachtoffer gevallen: de burgemeester van Evian, de plaats waar de besprekingen zou den plaats vinden, is door een bomaanslag van rechtse Euro peanen, die tegen Algerijnse on afhankelijkheid zijn, gedood. Het is laf, een burgemeester te do den van een stad, welke De Gaulle heeft aangewezen voor het overleg. Eigenlijk hadden deze extremisten De Gaulle wil len treffen, want zij beschuldi gen de president van „verraad". Het is een voorproefje van het geen kan losbreken van uiterst rechtse zijde, als De Gaulle eens bereid is, in feite het bewind van Ferhat te erkennen en daarmee te onderhandelen over de over dracht der soevereiniteit van Al gerije. Men denkt namelijk aan een tussentijdse periode, waarin Algerije nog tot Frankrijk zal behoren, maar een autonome re gering wordt gevormd met als leider Ferhat Abbas, terwijl dan daarna een volksstemming zal plaats vinden. In zo'n overgangs periode van een autonoom Alge rijns bewind onder Franse con trole zal het dan aan aanslagen op moslimleiders en Gaullisten niet ontbreken. Steun van Moskou De leider van de mohamme daanse delegatie, die met de Fransen moest onderhandelen, is eerst nog naar Moskou gegaan De Sowjet-Unie heeft niet zo als China de „voorlopige re gering" van Ferhat Abbas er kend en zij heeft daaraan ook geen aanwijsbare steun verleend. BOMAANSLAG IN ZUID-TIROL In de nacht van donderdag op vrijdag heeft zich een ontplof fing voorgedaan in de buurt van Sarentino, een 30-tal kilometers van Bolzano in Zuid-Tirol. De bom, die dicht bij een water kracht-centrale was gelegd, heeft slechts materiële schade aange richt aan huizen, die bewoond worden door Italiaans spreken de gezinnen. In de buurt van de ontploffing zijn met de hand geschreven en in het Duits ge stelde vlugschriften gevonden. Doch aangenomen wordt, dat zulk een hulp wel zal komen als de oorlog nog lang duurt. Aan de andere kant heeft Moskou er belang bij, De Gaulle niet te zeer voor het hoofd te stoten, omdat zij in hem een man zien, die niet houdt van de Amerika nen, en die zij nog eens hopen los te weken uit de Atlantische alliantie. Franse weerspannigheid Vorige week kwam het bericht, dat de Fransen weigeren mee te betalen aan de Kongo-kosten der V. N„ als een verrassing. Men wist dat zij zeer kritisch ston den tegenover de rol, welke de V, N.-troepen in Kongo hebben gespeeld, maar men kon toch niet zeggen dat De Gaulle het be leid van Hammarskjoeld duide lijk had afgekeurd. Dat deden wel de Belgen, die de secretaris generaal of liever de landen die hem opdrachten gaven van partijdigheid beschuldigden. Immers de taak van Hammars kjoeld was aan te dringen op het vertrek van de Belgische offi cieren en de eenheid van de Kon golese staat te handhaven. De Belgen zijn voorstanders van op lossing van !e Kongostaat in aparte sor.verenié republieken, waarin zij nog veel te zeggen hebben. En hun Kongolese vrien den eisen het vertrek van de V. N.-troepen, iets dat zich re gelmatig uit in ongeregeld heden, zoals de aanval van Tsjombe's Katangezen op het vliegveld van Elizabethstad. Bo vendien is Hammarskjoeld bezig honderden Kongolese functiona rissen op te leiden, in de hoop dat die de huidige gewestelijke leiders met hun Belgische advi seurs kunnen vervangen. In dien de Belgen weigeren hun aandeel te betalen in de kosten van de troepen, de sociale en medische maatregelen, het on derwijs enz. der V. N., dan kan dit niet verbazen. Van de Fransen werd het niet verwacht. Maar nu hebben blijk baar voor De Gaulle een aantal factoren de doorslag gegeven. Hij heeft op diplomatiek terrein de Belgen de hand boven het hoofd gehouden. Hij heeft af keer van de inmenging der V. N. in de Algerijnse kwestie. Hij vindt de V. N. een organisatie, die de belangen van de Europea nen meer schaadt dan dient. En zijn nationalisme verzet zich tegen enigerlei „bevoogding" door internationale organen. Wrijving met Amerika Dit standpunt brengt echter ook mee, dat De Gaulle weinig is ingenomen met de houding der Amerikanen, die nu zo dui delijk dingen naar de gunst van Aziatische en Afrikaanse natio nalisten. De V. S. hebben de Portugezen niet gesteund, toen in de V. N. de woelingen in de Afrikaans—Portugese „provin cie" Angola ter sprake kwamen. Zij steunen Nederland niet in zake het geschil met Indonesië over Nieuw-Guinea. Zij kriti seerden de Belgische houding in Kongo. Zij hebben met betrek king tot Algerije voornamelijk toegejuicht, dat De Gaulle de on afhankelijkheid van dit gewest in uitzicht stelde. Om in de concurrentie met het Sowjetblok sterker te staan heeft Kennedy besloten, meer aandacht te schenken aan Azia tische en Afrikaanse volken, en aan Latijns-Amerika. Dit laatste, om zoveel vrienden in midden- en Zuid-Amerika te winnen, dat daardoor Cuba geïsoleerd zal blijven. De „globale" Ameri kaanse politiek acht Europa wel belangrijk, maar niet méér dan de andere werelddelen. Dit alles ergerde de Fransen. Des te meer omdat zij niet be handeld wilden worden als een zwakkere bondgenoot, doch als een grote natie. Nu weigeren dus de Fransen mee te betalen voor de politiek der V. N„ welke vooral door Amerika is onder steund. De arme secretaris generaal Hammarskjoeld ziet zith al aangevallen en ver loochend door de communisten, omdat die een werktuig in hem zien vap de Amerikanen, Ejgeu; lijk om dezelfde reden wordt hij nu teleurgesteld door de Fran sen. Hij staat voor een finan cieel bankroet, als van andere zijde geen hulp komt. Laos De Franse wrevel over de gang van zaken heeft zich ook geuit in Bangkok. Daar waren de ministers bijeen van de lan den van het Zuid-Oost-Azië-pact, om eventueel militair in te grij pen in Laos, als daar de pro-com munistische rebellen niet zouden instemmen met een bestand. In Bangkok hebben de Amerikanen een nog al dreigende resolutie voorgesteld, die door de Fransen is verworpen. Zij wensten geen risico's te lopen in een gebied, dat zij eens hebben verloren en waarin de Amerikanen hen heb ben vervangen als beschermers. Het resultaat was een veel be- zad.iger communiqué. Nu kan dit op zichzelf geen kwaad. Maar de wrevel van Fransen jegens Amerikanen kan toch wel bedenkelijk worden in de Atlantische wereld. Zuid-Vietnam Wat Laos betreft hebben de Amerikanen en Britten nog eens bevestigd, dat zij miiitair zullen ingrijpen, als dit nodig is om te voorkomen, dat geheel Laos in handen valt van de pro-commu nistische Pathet Lao. Doch ieder weet, dat het Westen hier niet alleen Laos verdedigt tegen op slorping door het Sowjetblok, dóch ook Zuid-Vietnam. Dit is in 1954 uit handen gehouden van de pro-communistische Vietname- zen van het noorden, doch sinds dien weer geheel geïnfiltreerd door communistische guerrilla troepen. Deze hebben niet onaan zienlijke delen van het platte land o.a. in het rijstgebied van het zuiden - onder controle ge kregen. En als Laos valt, valt ook Zuid-Vietnam. Dit is door de Britse minister Lord Home bevestigd, en deze heeft daaraan verbonden de bereidheid van Britten en Amerikanen, desnoods voor Laos te vechten. Men kan evenwel niet inzien, waarom een neutralisering van Laos niet mo gelijk zou zijn, daar ook de com munisten beweren, dat zij niets liever wensen dan dit. Conferentie in Moskou In de Russische hoofdstad is een conferentie gehouden van al le topfiguren uit de communis tische landen van Oost-Europa. Over Laos is daar blijkbaar niet veel gezegd: dat onderwerp wordt besproken tussen Russen en Chinezen. Volgens het com muniqué zou nu zijn besloten, de gemeenschappelijke defensie te versterken en aan te dringen op een vredesverdrag met de twee Duitse republieken. Her haald werd dat West-Duitsland een bron van oorlogszuchtig mi litarisme zou zijn. Doch het is nauwelijks aannemelijk dat voor het herhalen van overbekende stellingen alle topleiders naar Moskou zouden zijn gekomen. Men neemt aan dat over andere zaken is gesproken. Zo over de houding van de Albanese leiders, die hun plaatsvervangers had den gezonden. Zij zijn meer pro- Chinees dan pro-Russisch. Over nauwere economische samenwer king ook in'Oost-Europa. Waarschijnlijk is het menings verschil tussen Russen en Chi nezen ten aanzien van vreed zame samenleving met het Wes ten weer aan de orde gekomen. Ook in de communistische we reld is men immers niet een stemmig over alle vraagstuk ken. Dr. A. C. (Nadruk verboden.) Prinses Margaret heeft in haar functie ais presidente van de jeugdraad van de Engelse Kerk in Batford een boom geplant op de plaats, waar een nieuwe kerk gebouwd zal worden. Hier zien we de Prinses, terwijl zij, hartelijk toegejuicht door de belangstellenden, de plaats van handeling verlaat. (Adv.) Noordstraat 102 - Telefoon 31S8 Terneuzen Vier Belgische ondernemingen in West-Java overgenomen Volgens de politie zijn donder dag vier Belgische ondernemin gen in West-Java door de Indo nesische politie-autoriteiten overgenomen. Dit geschiedde in opdracht van het militaire bestuur van West- Java. Tijdens een plechtigheid in Bandung, die werd bijgewoond door de gouverneur van West- Java en politie-officieren, werd formeel afgekondigd dat deze ondernemingen werden overge nomen en onder toezicht gesteld werden. Het hoofd van de politie in West-Java, Enoch Danubrata, verklaarde daarbij: „De regering handelt in overeenstemming met de geest van de strijd tegen het imperialisme". De Indonesische autoriteiten weigerden cc k.nentaar te geven op berichten dat Indonesië be sloten had de diplomatieke be trekkingen met België te ver breken. (Adv.) BINNENVERINGBED het beste bed ooit gemaakt SCHUIMRUBBERBED met versterkte middensector fabrieken Zevenbergen PRINS BERNHARD NAAR MEXICO. Vrijdagavond is Prins Bern-1 hard in gezelschap van zijn par ticulier secretaris, dr. F. A. de Graaf, en het hoofd van de vei-; ligheidsdienst van het konink-j lijk huis, de heer C, Sesink, per; K. L. M. van Schiphol naar Mexico vertrokken. Op zijn programma staan voorts bezoeken aan Los Ange les en Washington. Van 20 tot 23 april zal hij als voorzitter de tiende Bilderberg-conferentie lei den, die in de buurt van Quebec in Canada zal worden gehouden. Vooraanstaande figuren uit Eu ropa, de Verenigde Staten en Ca nada zullen er an deelnemen. Op 27 april wordt de Prins op Schiphol terug verwacht. Nederlandse regering niet aangenaam getroffen President Soekarno is uitgeno digd een officieel bezoek aan Groot-Brittannië te brengen als gast van de Britse regering, zo heeft een woordvoerder van het Britse ministerie van Buitenland se Zaken vrijdag meegedeeld. „Reuter" heeft vrijdag te Eli- sabethstad van gezaghebbende zijde vernomen dat sterke een heden van het Katangaanse leger in de komende 24 uur het spoorwegknooppunt Kabalo, in Noord-Katanga, dat in handen van Baloeba-opstandelingen is, zullen aanvallen. Tezelfdertijd zullen andere eenheden naar de in Oost- Katanga gelegen stad Nioenzoe oprukken. Men voorspelt thans te Elisa- bethstad dat hiermede de laat ste fase is aangebroken van Tsjombe's militaire campagne (Adv.), de sigaar waarmee His Lordship zich zo van adel voelt HONNEUR een hoog- geklasseerde sigaar voor 37 cf. De Belgische kabinetsforma teur, de C. V. P.-voorzitter Theo Lefèvre, zal naar algemeen werd verwacht, trachten een Katho liek-socialistische regering te vormen. „Om staatsredenen moet worden nagegaan of er werkelijk een mogelijkheid be staat het eens te worden over een programma en een kabinet met de socialistische partij", aldus deelde hij vrijdagavond op een persconferentie in Brus sel mede. Een dergelijke re gering zou in de Belgische Ka mer van Volksvertegenwoordi gers over een meerderheid van 180 van de 212 stemmen kunnen beschikken. De kabinetsformateur toonde zich echter niet overtuigd van de zekerheid, dat een coalitie tifssgn de a V. P. en de B. S. P. tot stand gebracht kan worden als opvolger van het aftredende C. V. P-liberale kabinet van prof. Eyskens. „Er zijn nog tal rijke moeilijkheden op te los sen", verklaarde hij. Lefèvre voegde hier onmiddellijk aan toe, dat hij nader overleg zou plegen met de liberale partij, indien de onderhandelingen met de socialisten niet tot een op lossing van de resterende pro blemen zou leiden. Eerder deze week werd van socialistische zijde medegedeeld, dat een ver gelijking van de partijprogram ma's van de C. V. P. en de B. S. P. had uitgewezen, dat „voor tachtig procent overeen stemming mogelijk was". Le fèvre wees er echter op, dat juist de resterende 20 procent de grootste moeilijkheden zal meebrengen. In de komende dagen zal hij met socialistische leiders verdere besprekingen voeren. om het door hem vijandig gezinde Baloeba's bewoonde Noord-Katanga weer onder zijn bewind te krijgen. In beide plaatsen bevinden zich restanten van de zeshon derd man Loemoemba-gezinde troepen, die Noord-Katanga in januari j.l. zijn binnengevallen en Manono hebben bezet. Kabalo is een belangrijk punt in de spoorwegverbinding tus sen Noord- en Zuid-Katanga. Ook de spoorlijn naar het in West-Katanga gelegen Albert- stad loopt via Kabalo. Er bevinden zich een 300 man Ethiopische V. N.-troepen in Kabalo. Er is een poging ge daan om hen tot terugtrekken te bewegen, doch deze is mis lukt. Het standpunt der V. N. is dat zij tussenbeide moeten komen, indien er gevechten op grote schaal uitbreken. De V. N.-mili- tairen zullen terugschieten, wanneer er op hen geschoten wordt. Vrijdagavond werd in Elisa- bethstad officieel de inneming van Kabalo door troepen van Tsjombe bekendgemaakt. De val van Nioenzoe werd spoedig ver wacht. Katangese troepen bezetten ook het stadje Moelongo, dat bij Manono ligt. Jason Sendwe, de leider van de Baloeba-stam in Noord-Ka tanga, heeft de Verenigde Na ties gevraagd troepen te sturen om een einde te maken aan de burgeroorlog die de Katangese president Tsjombe volgens hem tegen de Baloeba voert. Sendwe, die zich zelf heeft uitgeroepen tot hoofd van de staat Loeala- ba, in Noord-Katanga, heeft tegelijkertijd zijn volk opgewekt de wapens tegen Tsjombe op te nemen. In een persconferentie zei Sendwe de passieve houding der V. N. niet te kunnen begrij pen tegenover de slachtingen in Manono, waar na dagenlangè gevechten enkele honderden mannen, vrouwen en kinderen werden gedood. Volgens hem hebben de Zuidafrikaanse huur lingen, die Tsjombe in dienst heeft, gebruik gemaakt van tanks en mortieren terwijl Ma nono ook uit de lucht is gebom bardeerd. Sendwe beschuldigde Tsjom be ervan de Baioeba te willen uitroeien, om het rijke mijnge- bied in Noord-Katanga in han den te krijgen, In Djakarta worden thans be sprekingen daarover gevoerd, zo zei hij. Volgens een gewoonlijk be trouwbare bron is een van de punten van bespreking het vast stellen van een datum voor het bezoek, aangenomen dat de uit nodiging werd aanvaard. Men hoopte dat president Soekarno als onderdeel van zijn wereldreis deze lente naar Londen zou kun. nen komen. Maar volgens som mige berichten zou de president mogelijk niet voor volgend jaar naar Engeland willen komen. De woordvoerder van het mi nisterie van Buitenlandse Zaken in Den Haag heeft desgevraagd meegedeeld dat de Britse rege ring de Nederlandse regering in derdaad geconsulteerd heeft over de wenselijkheid van zulk een bezoek. Van Nederlandse zijde is geen onzekerheid gelaten over de indruk die een uitnodiging als thans zou zijn gedaan, in Neder land zou maken. Weliswaar zijn van Engelse zijde bepaalde toe zeggingen gedaan omtrent het geen met de president van Indo nesië zal worden besproken doch niettemin heeft het bericht de Nederlandse regering niet aan genaam getroffen. De ongunstige reactie uit Den Haag op de Engelse uitnodiging aan Soekarno is in Whitehall kalm opgenomen. De Engelse regering, aldus werd hier van bevoegde zijde vernomen, is van mening, dat een gedachtenwisse- ling tussen haar en president Soekarno, van nut kan zijn voor het Westen in het algemeen. Een woordvoerder van het En gelse ministerie van Buitenland se Zaken heeft medegedeeld, dat de Nederlandse regering tevoren op de hoogte was gesteld van het voornemen om Soekarno uit te nodigen. Zonder twijfel doe lend op de kwestie Nieuw-Guinea voegde de woordvoerder hieraan toe: „Het is uiteraard aan de Engelse regering om te beslis sen, welke vraagstukken met president Soekarno zullen wor den besproken". De Nederlandse regering, ver klaarde men op Whitehall, heeft naar aanleiding van het bezoek geen officieel vertoog ingediend. De aandacht werd er tenslotte op gevestigd, dat de uitnodiging aan Soekarno tot nu toe nog niet is aanvaard of afgewezen. Volgens gewoonlijk betrouwba re bron biedt een officieel bezoek betere mogelijkheden voor ern stig overleg over wereldkwesties dan een staatsbezoek. Een staats bezoek is meer formeel van aard en wordt gewoonlijk lange tijd tevoren voorbereid. Diplomatieke waarnemers zei den dat Engeland door de uitno diging niet poogt zich op enige wijze met het geschil tussen In donesië en Nederland over Ne derlands Nieuw-Guinea te be moeien. De Britse regering hecht waar de aan een uitwisseling van meningen over wereldkwesties met het hoofd van een land dat 83 miljoen inwoners telt. LATER OPKLARINGEN. Een van de Oceaan afkomstig gebied van hoge luchtdruk breidde zich over de Britse eilanden naar het oosten uit en nam daarbij in betekenis toe. Het veroorzaakte op de Noordzee een zwakke noordelijke stroming, die zich ook tot ons land uitbreid de. Koelere lucht stroomde hier- ZATERDAG 8 APRIL v.m. n.m. Breskens 6.41 7.07 Terneuzen 7.16 7.42 Hanswee rt 7.56 8.22 Walsoorden 8.06 8.32 ZONDAG 9 APRIL v.m. n.m. Breskens 7.50 8.24 Terneuzen 8.25 8.59 Hansweert 9.05 9.39 Walsoorden 9.15 9.49 ZON MAAN op onder op onder Apr. 8 6.00 19.25 2.15 11.10 9 5.5S 19.26 3.05 12.18 10 5.56 19.28 3.47 13.32 11 5.54 19.30 4.23 14.49 mede binnen, waardoor de ma*, temperatuur 8 graden lager wa ren dan donderdag. Tevens drong er veel bewolking binnen, waaruit vooral in de zuidelijke provincies geruime tijd regen is gevallen. Boven Zuid- en Midden-Europa handhaafde zich echter de warme lucht waarin opnieuw max. tem peraturen werden bereikt van 20 tot 25 graden. Het hogedrukgebied wordt vooraf gegaan door veel bewol king waaruit regen of motregen valt. Dit gebied zal ons land van daag passeren. Het laat zich aan zien dat pas in de middag van het westen uit opklaringen zul len komen. Vermoedelijk zal het hogedrukgebied ook zondag het weerbeeld nog het grootste deel van de dag beheersen en voor een weersverbetering zorgen. medegedeeld door het K. N. M. I. te De Bilt, geldig van zaterdag ochtend tot zaterdagavond. Tijdelijk regen Veell bewolking met tijdelijk regen of motregen. Later vanuit het westen enkele opklaringen. Overwegend matige noordooste lijke wind. Dezelfde middagtem- peraturen als gj^£ren of iets lagere.

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 1