REKLAME Brussel toneel van overleg van Senaatsfracties De in zee gestorte Amerikaanse radartoren Sowjet-Unie waarschuwt de Verenigde Staten Aartsbisschop van Canterbury zal aftreden Dinsdag en Woensdag ONRUST IN URUGUAY WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN HET WEER VAN DAMME Woensdag den Eeclchout 'T SPIT ONOPOLE' A.VAN DAMME De jeugdmisdadigheid in Amsterdam neemt toe Radio de Koek er-VVorstmakcr ÏN 3 TELEF. 25«« n WOENSDAG ru RECLAME voor ƒ1,40". afname per kg 2,60 LAPPEN voor 2,10 "EN resp. 2^-; 2,30 en 2^0 OUST voor 1,80 en NDERLAPPEN 1,75 'LEES voor 2,50 nze ROOKWORSTEN, 1 als warm genuttigd 30 cent per 100 gram. VLEESWAREN, alles brieksvleeswaren). 1,25 per 509 gram .APPEN 1,75 per 500 gram 2,per 500 gram FIJNE RIB 2,50 per 500 gram HAMWORST 25 ct. per 100 gram 45 ct. per 100 gram Gram.; 12.30 Land- én meded.; 12.33 Koperork.: 3ram. en act.; 13.00 Nws.; Met Pit op pad, praatje; Amus. muz.; 13.50 Gram.; 3ram.; 15.10 Muzik. lezing; Pianospel en comm.; 16.00 de jeugd; 17.20 Gram.: Gram.; 17.40 Beursber.; Gram.; 18.00 Koorzang; Het Spectrum, lezing; Gram.; 19.00 Nws. en er.; 19.10 Op de man at, 19.15 Lichte muz.; 19.30 krant; 19.50 Blaasork.: oncertgeb. ork. en solist; Gram.; 22.30 Nws.; 22.40 loverdenking22.55 Pla- uws; 23.5524.00 Nws. JSSEL (VI.): 12.00 Nws.; Gram.; 12.30 Weerber.; Gram.; 12.50 Koetsen: Nws.; 13.15 Gram.; 14.00 ilradio; 14.45 Schoolkoor; Orgelrecital; 15.15 School - verv.); 15.30 Gram.; 16.00 en; 16.06 Engelse les; 16.21 muz.; 16.50 Gram.; 17.00 17.15 Kamermuz.; 17.50 lespr.18.00 Lekenmoraal Jsofie; 18.20 Voor de sold.; Sportkron.; 19.00 Nws.: Liederen; 19.40 Herinne- aan toen.20.00 Act. scofielen; 21.30 Ork. conc.: Nws.; 22.15 Pedagogisch e; 22.25 Gram.; 2255 23.00 Voor de zeelieden. Televisieprogramma's TV: 17.00 Voor de kind.; -7.40 Intern, jeugdjoum.; Jorurn. en weeroverz. Pas geperst; 20.50 Wassen- nmuseum Mad. Tussaud; Jiddische liedjes uit Oost- a; 21.50 Actueel progr. Dagsluiting. LAMS BELG. TV: 17.00- Voor de jeugd; 19.00 Ne- tdse taalles; 19.30 Feuill.: Nws.; 20.30 Feuill.; 21.10 lmrep.; 21.35 Gevar. progr »enomen van de VPRO TV-rebus; 22.35 Nws. Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 55—57 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 ct. Losse nrs 9 ct. LIGHEID! urant. van de streek. 300 gr. Gehakt 1.40 500 gr. Doorregen Runderlappen 1.75 100 gr. Leverworst 100 gr. Bloedworst ƒ0,26 100 gr. Hoofdkaas /lï5- 100 gr. Gekookte Worst 4.3» SLAGERIJ Dijkstraat 16 - Terneuzen Telef. 2492 DE VRIJE ZEEUW WOENSDAG 18 JANUARI 1961 17e Jaargang Nr 5193 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzer Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties) 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. EYSKENS WEER AAN HET WERK Voortzetting van de werkhervatting in het Walenland Brussel was gisterochtend "het toneel van overleg van Senaats fracties. Na de bijeenkomst van de socialistische fractie werd meegedeeld dat deze zieh ermee akkoord heeft verklaard dal de behandeling van liet ontwerp- eenheidswet heden in de commis sies begint. De Belgische minister-presi dent. Eyskens, is gisterochtend te Brussel teruggekeerd om zijn werkzaamheden te hervatten. Hij heeft in zijn villa te Zoute rust genomen nadat hij vorige week donderdag tijdens een zitting in de Kamer van Volksvertegen woordigers onwel was geworden. Dadelijk na zijn terugkeer maakte Eyskens zijn opwachting bij Koning Boudewijn. Na Eys kens ontving de Koning de mi nister va.i Buitenlandse Handel, Van Ullelen. Oud-bokskampioen iWoussem overleden Het zwaargewonde slacht offer van het incident van maandagochtend te Chenee bij Luik. de 32-jarige oud-boks kampioen Woussem. is gister ochtend in een ziekenhuis Ie Luik overleden. Zoals bekend, openden in het nauw gebrachte rijkswachters daar het vuur op een groep stakers. Nog twee mensen liepen verwondingen op, een man en een vrouw. Walenla- 1 lil het Walenland .werkhervatting zieh verder voortgezet. heeft de gisteren De toestand bij de spoorwegen in het gebied van Bergen werd gisterochtend normaal genoemd er die van de autobussen bijna normaal. De hervatting van het autobus- verkeer heelt bij stakers kenne lijk wrevel opgewekt. Twee ge maskerde mannen hebben name lijk gisterochtend vroeg 'n auto bus van de lijn Luik—Bergen te Montegnee aangehouden, de be stuurder de enige inzittende gedwongen uit te stappen en de bus in brand .gestoken. De daders zijn ontkomen. In sommige streken van de provincies Luik en Henegouwen zijn in de metaalindustrie nieu we verbeteringen gemeld, vooral te Luik, Charleroi en Verviers. Het socialistische Algemeen Belgisch Vakverbond heeft be sloten het werk in te metaalver werkende industrie in de Bori- nage en te Verviers heden te her vatten. Postboden te La Louvière en Charleroi zijn gisterochtend weer voor het eerst met de brieven tas op stap gegaan. r Socialisten verlaten vergaderzaal De socialistische fractie in de Belgische Senaat heeft dinsdag middag in opgewonden stemming de vergaderzaal verlaten. De socialisten hadden bij mon de van prof. Rolin voorgesteld één minuut stilte in acht te ne men ter nagedachtenis van de 32-jarige oud-bokskampioen Woussem die maandag te Che nee bij Luik door een kogel van in het nauw gebrachte rijks wachters word getroffen en gis terochtend overleed. De voorzitter van de Senaat, Struve, antwoordde dat de om standigheden van het incident nog niet precies bekend zijn maar de Senaat zijn hoofd buigt vcor het leed van het gezin van het slachtoffer zoals het dat ook doet voor degenen die moedig de taak van het handhaven van de orde uitvoeren en daarbij gewond werden. Struye stelde voor dat de Senaat met inachtneming van zijn toevoeging met het socialis tische voorstel zou instemmen. De christen-democraat De Boodt zei toen dat ook zijn frac tie eer wil bewijzen aan de na gedachtenis van het slachtoffer die zjj niet beschouwt als een slachtoffer van de handhavers van de orde maar van degenen die verantwoordelijk zijn voor deze incidenten. Deze opmerking ontketende een storm van protest bij de so cialisten. Nadat Rolin had gezegd dat de socialisten hun voorstel intrekken, verliet de fractie luid schreeuwend de vergaderzaal. WERKHERVATTING IN DE BORINAGE Het buitengewoon congres van het Algemeen Belgisch Vakver bond van Bergen-Borinage heeft dinsdagavond te Quaregnon be sloten tot algemene werkhervat ting in alle bedrijfstakken van de Borinage. Er waren geen tegen stemmers op het congres. Wel hebben twee deelnemers zich van stemming onthouden. HET TREINVERKEER NAAR EN VIA BELGIË. Naar van de zijde van de Ne derlandse Spoorwegen medege deeld wordt is met ingang van heden het vervoer van wagon ladingen en stukgoederen door geheel België weer mogelijk, als mede het transitoverkeer via Bel gië. De jeugdmisdadigheid in Am sterdam is in het afgelopen jaar opnieuw toegenomen. Van de 7782 gepakte daders van allerlei misdrijven waren 2152 of 28 strafrechtelijk minderjarigen (lot 18 jaar). In 1953 en 1959 bedroegen ,<16 percentages resp. 16 en 21 «c. Dit blijkt uit de jaa'rcijfers die het bureau ter voorkoming van misdrijven van de Amsterdam se politie heeft geproduceerd. In totaal verwerkte de hoofd stedelijke politie 20.426 (vorig jaar 18.854) misdrijfaangiften. De activiteiten van de zwijntjes jagers verminderden in 1960 nog niet, want het aantal rijwiel- en bromfietsd;efsl allen nam toe van 7.582 in 1959 tot 8.946. Het aantal winkeldiefstallen neemt ook nog steeds toe. Vorig jaar werden 1024 (678) gevallen be- Koning Phoemibol en konin gin Sirikit van Thailand zijn gis teren m hun land teruggekeerd na een wereldreis van 7 maan den. I Een woordvoerder van de Ame rikaanse kustwacht heeft ver klaard. dat hoewe. er praktisch gesproken geen hoop is dat er nog levenden zijn in de voor de Ame rikaanse kust in zee gestorte ra dartoren, er rekening gehouden wordt met de mogelijkheid, dat er nog overlevenden zijn. Red dingsploegen doen alles was nog gedaan kan worden. Duikers zijn bezig een lucht- persleiding naar de gezofiken to ren te bevestigen. De zee is thans rustig. Tot dusver is één lijk gebor gen. Een duiker, die gisteren als eerste het wrak van de verdwe nen radartoren bereikte, heeft geen antwoord gekregen op klopsignalen. Het is vrijwel uit gesloten dat nog overlevenden zullen worden aangetroffen. Niettemin worden de reddings pogingen voortgezet. Dinsdagmorgen werden met behulp van sonarapparaten nog geluiden opgevangen. Het is ech ter mogelijk dat deze werden voortgebracht door delen van het %v'ak die door de stroming op de zeebodem bewogen. Maandag werden geluiden op- Korangen waarvan met stellig heid werd aangenomen dat zij tail mensen afkomstig waren. Men hoopte toen dat enkele inden van de bemanning van de toren een toevlucht hadden kun nen vinden in een luchtklok. Vice-admiraal Shinn, de gezag voerder van het vliegdekschip vVasp" die de reddingsoperaties odt, verklaarde dinsdagmiddag, uai het „een vonder zou zijn wanneer iemand de huidige tem Peratuur van het zeewater zo lang kan overleven'. kend. In 1953 waren het er nog „slechts" 144. Het aantal inbraken vertoon de een lichte daling: van 1473 naar 1411 in 1960. Ook het aan tal zedendelicten vertoonde in het afgelopen jaar een dalende tendentie. Er werden 629 aan giften gedaan (668) en 422 (4681 daders gegrepen. In totaal arresteerde de Am sterdamse politie vorig jaar 7782 daders voor allerlei mis drijven (in 1959: 7484 en in 1953: 7532), hetgeen betekent dat de cellen van de Amster damse politiebureaus elke dag door gemiddeld 21 arrestanten werden bevolkt. De cijfers over het aandeel van de strafrechtelijk minder jarigen (tot 18 jaar) in het to tale „misdadigerspakket" zijn minder rooskleurig. Voor rij wiel- en bromfietsdiefstallen werden 426 t282) jeugdige da ders gegrepen. In 1953 waren het er 39. Voorts kwamen 664 (384 in 1959- en 70 in 1953) jeug dige winkeldiefjes in aanraking met de politie. Bij inbraken waren 176 (96 in 1959 en 69 in 1953) jongeren beneden de 18 jaar betrokken. De rubriek 1 oplichtingen en verduisteringen vermeldt voor bedrog 161 (228) en voor ver duistering 415 (482) gevallen. Daarvoor werden resp. 145 (234) en 407 (451) daders gegrepen. (Adv.) Noordstraat 102 - Te'efoon 3124 Terneuzen 19-JARIGE JONGEN IN MOTOR VAN STRAALJAGER GEZOGEN Nabij de vliegbasis Woens- dreclit is gistermiddag even voor haif twee een ongeval gebeurd, dat aan de uit Zevenbergen af komstige 19 jarige leerling-mon teur M. .T. van Opstal het leven heeft gekost. De jongeman die in dienst was van „Aviolanda" bij welk be drijf een straaljager van de luchtmacht een reparatie onder ging werd bij het proefdraaien van de motor in die motor ge zogen. De jongen was, zo vernemen wij nader, als volontair werk zaam bij het revisie- en repara tiebedrijf van de N.V. „Aviolan- da"-vliegtuigfarbrieken in Hoger- heide-Woensdrecht. Hij was na melijk leerling van de U. T. S. in Breda. Men was bezig een „Sabre" van de luchtmacht te laten proefdraaien, waarbij de gewone veiligheidsmaatregelen waren genomen. Volgens inlichtingen welke de politie verstrekte het bedrijf weigerde over het ongeval iets mede te delen heeft de jonge man zich waarschijnlijk binnen het ijzeren hek begeven dat men rond de proefdraaiende straal jager had opgesteld. SPAANS MILITAIR VLIEGTUIG MET VIER INZITTENDEN VERMIST Een Spaans militair vliegtuig, bestuurd door de stafchef van de luchtmacht in het. gebied van de Balearen, kolonel Ansaldo, wordt vermist op een vlucht van Albacete naar Raima op Major ca. In het toestel bevonden zich ook een kapitein en twee ser geants van de Spaanse lucht macht. Volgens een woordvoerder van het ministerie van Lucht vaart te Madrid was het vlieg tuig maandag van Palma naar Madrid vertrokken. Met het oog op een dichte mist landde het toestel te Albacete, vanwaar drie van de zeven inzittenden per auto naar Madrid reden. De overige vier stegen weer op om naar Palma terug te keren. Sindsdien heeft men niets meer van hen vernomen. Gebruik van Amerikaanse vliegtuigen in Laos kunnen hoogst gevaarlijke situatie scheppen De Sowjet-Unie heeft de Ver enigde Staten maandag gewaar schuwd tegen het gebruik van Amerikaanse militaire vliegtui gen in Laos, aldus een bericht van het Russische persbureau Tass. Deze waarschuwing werd ge geven tijdens een mondeling on derhoud van de Russische vice- minister van Buitenlandse Zaken Koeznetsof met de Amerikaanse ambassadeur in Moskou, Llwel- lyn Thompson. De vorige week is uit Laos ge meld, dat de Verenigde Staten aan de regering van dit 'and vier vliegtuigen hebben geleverd, die vervolgens met raketten werden uitgerust en tegen de pro-com munistische troepen in het noor den van het land werden ingezet. Naar aanleiding hiervan deel de Koeznetsof de Amerikaanse ambassadeur mede, dat de Sow- jet-regering zich bezorgd maakt over de huidige situatie in Laos en het nodig acht de Amerikaan se regering nogmaals te waar schuwen voor de grote verant woordelijkheid. die zij op zich laadt door de voortgezette in menging in de binnenlandse aan gelegenheden van Laos. Koez netsof deelde de ambassadeur mede, dat de Sowjet-regering had vernomen dat de Verenigde Staten behalve de vier genoemde vliegtuigen, ook militaire vlieg tuigen van het. type F-S4 (Thun- derjets) aan de „opstandige" troepen in Laos zouden leveren. Hij wees erop, aldus Tass verder, dat dergelijke, hande lingen het conflict in Laos dreigen te vergroten en een hoogst gevaarlijke situatie scheppen, terwijl zij bovendien een schending van de over eenkomst van Genève van 1954 betekenen, juist op een tijd stip waarop de Sowjet-Unie en een aantal andere landen po gingen doen een internationale conferentie bijeen te roepen om de vlammen van de toenemen de brand in Laos te doven. Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft ontkend, dat de Verenigde Staten straaljagers leveren aan de re gering van prins Boen Oem. Zowel van de zijde van het State Department als van het Ministerie van Landsverdediging werd verklaard dat niets bekend was van Amerikaanse plannen om „F-84"-straaljagers aan deze Laotiaanse regering te leveren. DE STRIJD IN LAOS De communistische radio heeft dinsdag gemeld, dat de linkse troepen, die in de Laotiaanse provincie Xieng Khoeang strij den, verschillende successen heb- rben geboekt. De verliezen van de regeringstroepen zouden zeer zwaar zijn. De pro-communistische troepen van de Pathet Lao zouden de omsingeling van Tha Thom, het laatste vliegveld in^de provincie Xieng Khoeang dat nog in han- dan van de regeringstroepen is, zo goed als voltooid hebben en de wegen tussen de steden Xieng Khoeang en Paksane in hun macht hebben. Radio-Hanoi heeft meegedeeld dat een „belangrijke vijande- lijke formatie", die van Tha Thom in westelijke richting pro- bverde op te rukken, „vernie tigd" is. In Montevideo, in Uruguay, is het dezer dagen tot rellen ge komen tussen aanhangers van Fidel Castro en tegenstanders van de Cubaanse leider. Het ging er af en toe op z'n Zuid-Ameri kaans toe en de jrolitie had meer malen in de letterlijke zin van het woord de handen vol om de rust te herstellen. De luchtmacht heeft medege deeld dat het platform van de toren verscheidene compartimen ten omvat die kunnen worden afgesloten. Maar deze zijn niet van een zodanige constructie dat zij lange tijd waterdicht zijn. Zo wel de luchtmacht als het con gres hebben aangekondigd een onderzoek ie zullen instellen naar de oorsaak van de ramp. Een luchtopname van de Ame rikaanse radartoren „Texas nr 1" welke tijdens noodweer op de Atlantische Oceaan is verdwe nen. De installatie heeft nog noodseinen uitgezonden, doch drie kwartier later was de ver binding verbroken. Koningin Elizabeth zal dr Fisher in de adelstand verheffen Dr. Geoffrey Fisher, aartsbis schop van Canterbury en geeste lijk leider van de Anglicaanse Kerk, heeft dinsdag in Londen bekendgemaakt, dat hij op 31 mei als zodanig zal aftreden. Het bureau van premier Mac- Millan heeft meegedeeld dat Ko ningin Elizabeth dr. Fisher direct na zijn aftreden in de adelstand zal verheffen. De titel die hij krijgt, zal voor zijn leven gelden. Hierdoor zal dr. Fisher lid van het Hogerhuis kunnen blijven, waarin hij nu krachtens zijn ambt zitting heeft. Volgens welingelichte kringen zal de opvolger van dé 73-jarige aartsbisschop binnen enkele we ken benoemd worden. De aarts bisschop van Canterbury heeft een salaris van ruim 75.000 gul den per jaar. Koningin Elizabeth, die de aartsbisschop op aanbeveling van de premier benoemt, vertrekt vrijdag met dc hertog van F.din- burg naar India. Men verwacht dat Fisher, die zes zoons heeft, een pensioen van ruim 20.000 gulden per jaar zal krijgen. De aartsbisschop maakte zijn voornemen om af te treden be kend bij de opening van een provinciale synode in West minster. Hij kwam in zijn af scheidsrede weer te spreken over zijn ontmoeting met Paus Johannes in Rome. Ik ben et- volstrekt zeker van dat dit ge sprek „grote gevolgen" zal hebben. Maar wij hoeven niet te ver vooruit te kijken. Wij moeten God danken voor het nieuwe klimaat en de nieuwe hoop die hij ons heeft ge schonken, aldus de aartsbis schop. Dr. Fisher heeft in een bepaald opzicht een merkwaardige" loop baan gehad. Hij werd n.l, tot aartsbisschop van Canterbury, het hoogste ambt in de* Angli caanse Kerk, benoemd, hoewel hij nooit de zorg voor een parochie had gehad. Dr. Fisher werd in 1914 op 27- jarige leeftijd tot directeur van een school benoemd. In 1932 volgde zijn benoeming tot bis schop van Chester en in 1939 werd hij bisschop van Londen. Tenslotte werd hij in 1945 tot aartsbisschop van Canterbury benoemd. „Ik voel me als een schooljongen" Het besluit van dr. Fisher heeft in wiide kring opzien gebaard. Dra Fisher zelf gaf geen duide lijke verklaring van de gronden voor zijn besluit. Wel zei hij, zich te voelen als een schooljongen die zich op de vakantie verheugt. „Mijn werkkracht is niet minder geworden. Ik ben ervan over tuigd dat mijn wijsheid van dag tot dag toeneemt, maar ook dat mijn geduld minder wordt. Daar om meen ik dat voor mij werke lijk te tijd gekomen is om mij terug te trekken". medegedeeld door het K. N. M. I., geldig tot hedenavond. Zuidoostelijke wind. Droog weer met enkele wolken velden en in de ochtend hier en daar mist. Middagtemperaturen om het vriespunt. Matige tot vrij krachtige zuidoostelijke wind. WOENSDAG 18 JANUARI. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden HONGERSNOOD IN TIBET Duizenden Chinese militairen omgekomen Volgens in Nieuw Delhi ont - vangen berichten uit goede bron heerst in Tibet hongers nood. De toestand zou verer gerd zijn door een felle koude en door epidemieën. Enkele duizenden Chinese militairen zouden van honger omgekomen zijn. De Tibetanen waren in verscheidene streken in opstand gekomen en er zouden gevech ten geleverd zijn tussen Chinese troepen en opstandelingen. Het westelijke deel van Tibet zou het ergst getroffen zijn door de hongersnood en de Chi nezen zouden trachten vooi ra den uit de lucht af te werpen. Een Chinees vliegtuig was on langs daarbij verongelukt. PROTEST TEGEN TIJGERJACHT Ter ere van bezoek van Koningin Elizabeth van Engeland aan India Leiders van de Indiase Ahim- sak-beweging, die tegen het ge bruik van geweld is en wrede sporten afkeurt, hebben dinsdag de Indiase regering een ultima tum gesteld. Als de voorgeno men tijgerjacht ter ere van het bezoek van koningin Elizabeth van Engeland niet wordt aige- last, zullen de Ahimsak-leiders in hongerstaking gaan. De plannen om de hoofdstad Nieuw-Delhi te illumineren, zijn op moeilijkheden gestuit. De prijs van gloeilampen is tot het tienvoudige gestegen en aanne mers vragen uitzonderlijk veel voor het aanbrengen van de verlichting. Het stadsbestuur heeft nu besloten 20.000 gloei lampen in Calcutta te kopen en de versieringen zelf aan te brengen. v.m. n.m. 2.29 2.58 3.04 3.33 3.44 4.13 3.54 4.23 ZON MAAN op onder op onder Jan. 19 8.38 17.04 10.02 20.52 20 8.37 17.06 10.32 22.1» 21 8.36 17.07 10.59 23.26 22 8.35 17.09 11.25 23 8.34 17.11 11.51 0.3.8 24 8.32 17.13 12.18 1.48 25 8.31 17.14 12.48 2.54 AANHOUDEND DROOG Het weer in vrijwel geheel Europa wordt nu beheerst door een krachtig hogedrukgebied, waarvan het centrum boven W.- Rusland is gelegen. Het heeft be langrijke uitlopers over Scandi navië en in de richting van Frankrijk. Om dit hogedrukge bied is over Finland en Rusland een nieuwe hoeveelhed zeer kou de lucht gestroomd, die dinsdag avond tot boven Polen en de Bal kan was doorgedrongen. In Wc.it Polen bleef het de gehele dr.g meer dan vier graden vriezen, ue verplaatsingen van deze lucht in de richting van West Europa ge schiedt echter maar zeer lang zaam en het ziet er dan ook niet naar uit dat deze vandaag reeds tót ons land zal kunnen doordrin gen. Er wordt daarom niet veel verandering vernacht, hetgeen betekent, dat het kwik in ae mid dag weer om het vriespunt zal staan, er een matige zuidoostelij ke wind blijft waaien en er bij droog weer slechts enkele wol kenvelden zullen voorkomen.

de Vrije Zeeuw | 1961 | | pagina 1