Storm en regen richtten grote schade aan Soebandrio beschuldigt Nederland Belgische water wegen onder opnieuw De aanhouding van Loemoemba WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN NIEUWE S T1} L Storm over West-Europa •tinkering by abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswa' Telefoon 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per maand ƒ2,per week 48 ct. Losse nrs 9 ct DE VRIJ MAANDAG 5 DECEMBER I960 17e Jaargang Nr 5154 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum m advertentie ƒ2,25. Rubriek Kleine Advertenties Tgéén advertenties): 5 regels ƒ1,—Iedere regel rntfr 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding:' Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 trar. Een geleidelijk van zuidwest naar west draaiende wind en zware regenbuien, die soms ont aardden in wolkbreuken, hebben in de loop van zondag in vele de len van ons land sehade en over last aangerïeht. De storm ont wortelde bomen, beschadigde ge bouwen en joeg het water op meren en in rivieren en kanalen hoog op. De regen verhoogde het waterpeil zódanig, dat het water niet voldoende kon worden afge. voerd, zodat hier en daar grote vlakten onder liepen en huizen moesten worden ontruimd. IN FRIESLAND namen de overstromingen zó'n omvang aan, dat Gedeputeerde Staten zich persoonlijk van de situatie in verschillende delen van de provincie op de hoogte gingen stellen en zich genood zaakt zagen een oproep te doen uitgaan om overal de bemaling te doen stoppen ter bezwering van het overstromingsgevaar. Desondanks hebben zieli in Friesland nog enkele overstro mingen voorgedaan. De ruim 300 ha grote Makkumerwaard en de ruim 1000 lia metende Workum- merwaard liepen in de vroege zondagochtend onder. Enkele schapen en een aantal kippen verdronken. Bij Heeg dreigde een polderdijk door te breken. Terwijl het water al in de straten stond slaagde men er in het gevaar te keren. Bij Oudega werd een dijkwacht ingesteld op de dijk langs de smalle Ee. Toen men in de loop van de dag de balans kon opmaken, kon worden vastgesteld, dat de opper, vlakte water in Friesland zondag (tijdelijk) was verdubbeld. IN GRONINGEN was de waterstand vooral in het oostelijk deel der provincie uitzonderlijk hoog. Op verschei- dene polderdijken werd dijk wacht gelopen. Calamiteiten heb ben zich niet voorgedaan. In de stad Groningen was de brandweer doorlopend actief om ondergelopen kelders leeg tc pompen. Er sneuvelden heel wat schoorstenen, bomen, televisie antennes en dakpannen. In Stadskanaal is het vierjarig zoontje van de familie Tiben uit Lande door een felle stormstoot gegrepen en in een sloot gewor pen. Het jongetje is verdronken. De Hunze bij Gasselternijveen is veranderd in een woeste berg beek. Grote stukken land staan onder water. Verscheidene bewo ners hebben noodbruggetjes moeten loggen om hun huis te bereiken. Het water in de kana len van de Groningse veenkolo niën staat op verscheidene plaat sen met de weg gelijk. In Ter Apel moest do brandweer een bJok woningen, dat geheel in het water stond, vrij maken. In de weg Oude Maten- Munnekemoer hcefl een duiker het begeven. Het verkeer is gestremd. IN ZUID-OOST DRENTHE is de wateroverlast zeer ern stig. Op vele plaatsen stond het water in de kanalen gelijk met de wegen. De dijk bij Sluis III is met zandzakken verstevigd, maar het gevaar voor overstromen bleef groot. De tuinbouwstreek van Erica wordt ernstig door het ho ge water van het Dommerska- naai bedreigd. Onder Emmcn is een zijgevel van een oude boerderij door het water ondermijnd en ingestort. Gevreesd wordt, dat het hele ge bouw zal inzakken. De sluiswachter van het ka naal BuinenSchoonoord zit °P een kleine verhoging midden in het water. Het water van hel ka naal loopt aan beide kanten om de sluis. Bij de sluis Eeserveen is een groot gat in de dijk gesla gen, dat werd gedicht met zak ken zand. Ook de hoofdstad van Drenthe heeft van de storm en regen te lijden gehad. Vele Asser straten staan blank. Het water is de hui zen ingestroomd en de kelders staan vol. In Emmen zijn de wo ningen in het gehele noord-ooste lijke deel van de stad geïsoleerd. Verscheidene woningen moesten ontruimd worden. In verband met de hoge water stand en het afstormende water zullen alle rijkskanalen in Dren the heden voor de scheepvaart gesloten zijn. IN GELDERLAND op de Veluwe, vooral in het ge bied van Apeldoorn, zijn vele we gen versperd door ontwortelde omen en omgevallen lantaarn- rilen. De rijksweg Apeldoorn Avolle stond in Epe over een <ngte van ongeveer 150 meter lank. In de Emmastraat in Epe tond het water 25 cm hoog in de huizen. Het busverkeer tussen Epe en Deventer moest worden ge staakt, omdat een grote duiker onder de weg nabij Oene het had begeven. In Nijkerk stond een groot deel van de stad en de omgeving on der water. Vele wegen werden voor het verkeer gesloten. Ook de weg naar het station stond ge heel blank, zodat de politie zon dagmiddag tijdelijk een pendel dienst per fiets onderhield om de reizigers naar de trein te bren gen. De „Slinge" is op talrijke plaat sen buiten haar oevers getreden. Uitgestrekte landerijen en wei landen staan blank. Voor zover bekend valt de schade in de provincie UTRECHT mee. In de stad Utrecht kwam een ontwortelde boom op een bus van het gemeentelijk vervoerbe drijf terecht. De chauffeur werd met door glas veroorzaakte won den naar het academisch zieken huis gebracht. De bus werd ern stig beschadigd. Een deel van de Oudegracht werd afgezet omdat het kruis van de Augustinus-kerk scheefgewaaid was en gevaar voor neerstorten bestond. Een in aanbouw zijnde kerk op het ka naleneiland is tijdens de storm gedeeltelijk ingestort. NOORD-HOLLAND In de tuinstad Slotervaart is een groot plat dak van een vier étages hoog flatgebouw afge waaid. Het vallende dak bescha digde het dak van 'n nabijstaand flatgebouw. Toen het tenslotte in de tuin tussen flatcomplexen be landde, werden nog enkele ge parkeerde auto's beschadigd. Op de provinciale weg te Koog aan de Zaan verloor de 21-jarige automobilist A. Kruiswijk uit Zaandam door een hevige ruk wind de macht over zijn stuur. Via de heg en een boom kwam hij tegen een geparkeerde auto tot stilstand. De bestuurder werd op slag gedood. ZUID-HOLLAND In de kade van' de oostelijke oever van de Brasemermeer is zondagmorgen een gat geslagen van ongeveer 40 meter. Dijk- wachten en leden van de B.B. uit Rijnsaterwoude zijn dadelijk be gonnen het gat met zandzakken te dichten. De achter de kade liggende tuinbouwbedrijven lie pen veel waterschade op. Ook in het Westland is grote waterschade aangericht. 50 tuin derijen zijn volledig ondergelo pen. In de Waalhaven te Rotterdam raakten twee schepen op drilt. Zij veroorzaakten schade aan huidplaten van naburige binnen schepen. Met sleepboothulp zijn beide schehpen weer vastgelegd. MOEILIJKE TOESTAND OP SCHOUWEN Het ..Oostenrijkse dorp" te Re- nesse, bestaande uit 40 houten woningen, is door de langdurige regenval in een binnenmeer her schapen. Daar geen rioleringen aanwezig zijn, is hier een onhoud bare toestand ontstaan. Plaatse lijk staat 10 tot 15 cm water. Ook bet motel staat rondom in het water. Met man en macht wordt gewerkt om verdere onhei. len te voorkomen. Ook het plaat selijk dennenbos staat onder wa ter. Verder staan uitgestrekte ge- bicden in de omgeving van het duingebied rondom Haamstede eveneens onder water. In de provincie NOORD-BRABANT is het dak van de Maria Regi- na-kerk te Boxtel door de zware storm gedeeltelijk bezweken. In het plafond van de kerk kwamen grote scheuren. Puin en regen richtten grote schade aan in het interieur van de kerk. In de Limburgse hoofdstad Maastricht is zondagmorgen vroeg de achtergevel van een huis aan de Brusselsestraat inge. stort. De bewoners kwamen met de schrik vrij. In ee nander deel van de stad werd het dak van een noodkerk beschadigd. Alle kerkgangers, die op dat moment een Mis bijwoon den, moesten op last van de brandweer, die geconstateerd had dat de lichtleidingen blootlagen. zodat er gevaar bestond voor kortsluiting, het gebouw verla ten. De Mis werd in een parochie school voortgezet. TOESLAG OP EXPORT-BOTER VERLAAGD Het Produktschap voor Zui vel heeft de toeslag op geëxpor teerde boter verlaagd van 67 tot 55 cent per kg. Voor Engeland gaat de verlaging in op 5 decem ber. voor de andere in aanmer king komende landen op 25 december. Schietpartij in Parijs. Bij een schietpartij tussen Al gerijnen en politiemannen zijn zaterdag in Parijs drie mensen om het leven gekomen. Twee leden van de hulppoli tie, onder wie een Algerijn, hiel den twee verdachte Algerijnen aan voor ondervraging. De twee mannen zetten het echter op een lopen, terwijl zij de twee politie mannen beschoten. De Algerijnse politieman werd op slag gedood en de andere gewond. Andere politiemannen die op het geluid van de scholen afkwa men. schoten na een kort vuur gevecht de twee Algerijnse aan- j vallers dood. Voormalige ambassadeur van Guatemala moet terecht staan. Een Amerikaanse federale rechter heeft zaterdag bepaald, dat Mauricio Rosal. voormalig ambassadeur van Guatemala in Nederland en België, zich voor een rechtbank zal moeten ver antwoorden wegens het invoeren van verdovende middelen in de Verenigde Staten. Rosal had zich beroepen op zijn diplomatieke onschendbaarheid,' maar de rechter was van oordeel dat de ambassadeur zich om per soonlijke redenen in Now York bevond, toen in zijn bezit heroïne ter waarde van vier miljoen dol- lar werd aangetroffen. Met hem werden drie mede plichtigen aangehouden. De Guatemaiaanse regerir ontsloeg Rosal zodra diens r restatie bekend was geworde (Ar' N00RDSTR. 84-86Tfl. 0J15Ó-2573 TERNEUZEN Verscheidene afgevaardigden van Afrikaanse en Aziatische landen hebben vrijdag tegen over Hammarskjoeld hun onge rustheid over de ontwikkeling in Kongo uitgesproken. Zij ver zochten Hammarskjoeld te ver hinderen dat Loemoeba ter dood wordt veroordeeld en dat er een nieuwe golf van geweld daden in Kongo uitbreekt. Hammarskjoeld is o.m. be zocht door afgevaardigden van India, de V. A. R.. Guinea, Gha na, Marokko, Indonesië. Kame roen en Liberia. De Sowjet-delegatie heeft de pers gewaarschuwd voor „een belangrijke mededeling over Kongo" in de loop van vrijdag avond. Toen prinses Margaret van Engeland in Londen de, gala- première van een film bijwoon de, veroorzaakte zij bij het binnenkomen veel opzien door haar nieuwe kapsel, dat nu de nieuwste Franse stijl vertoonl. Als gevolg van liet noodweer van de afgelopen 24 uur heeft liet wegverkeer in België ernsti ge vertraging ondervonden. Op twee grote verkeersaders, van Brussel naar Antwerpen en van Brussel naar Oostende, moest het verkeer over secundai re wegen worden omgeleid nadat de overvloedige regens over af standen van 100 meter en meer plassen van 15 tot 30 cm diep hadden veroorzaakt. Uit het gehele land wordt als gevolg van de storm ernstige schade gemeld. Persoonlijke on gevallen hebben zich tot dusver re niet voorgedaan. In de omge ving van Gent zijn talrijke lande rijen onder water gelopen en hier en daar moesten huizen worden ontruimd. Uit de Ardennen wordt gemeld, dat enkele dorpen door het afrukken van elektri sche kabels tijdelijk zonder stroom kwamen. Wegen werden in verscheidene streken versperd als gevolg van omgewaaide bomen. Overal in België is de brandweer zondag in de weer geweest om ondergelo pen kelders leeg te pompen en omver gewaaide televisie-anten nes op te ruimen. In Brussel, waar tegen zondag, avond de orgie van water tijde lijk een einde bleek te gaan ne men, had de versiering, die reeds is aangebracht met liet oog op het huwelijk van koning Boude- wijn, het zwaar te verduren. Bij na alle vlaggemasten op het Europaplein vóór het centraal station sneuvelden in de orkaan achtige windstoten. „Titan"-raket ontploft Een internconüncntaal ballis tische ,.Titan"-raket is zaterdag avond ontploft in de ondergrond se bergplaats op de Amerikaan se raketbasis Vandenberg, aldus de Amerikaanse luchtmacht. Volgens de eerste berichten zijn er geen slachtoffers geval len. Wel is er „reusachtige" schade aangericht. De ontploffing gebeurde toen de bijna 30 meter lange raket in haar bunker van brandstof werd voorzien. De explosie was zó krachtig, dat de ruiten in de 16 km van Vandenberg gelegen plaats Lom- poe rinkelden. Een woordvoerder van de luchtmacht hoeft later meege deeld, dat de ontplofte „Titan" niet van een kernlading was voorzien. De oorzaak van de ont ploffing was onbekend, zo voeg de hij eraan toe. De „Titan" maakte deel uit van het Amerikaanse arsenaal van lange-afstandswapens. die met een kernlading uitgerust kunnen worden. Hoewel naar verluidt het de eerste keer zou zijn dat een „Titan" op de basis Vandenberg is ontploft, hebben dergelijke ontploffingen zich reeds op de raketbasis Cape Canaveral voor gedaan. De Indonesische minister van Buitenlandse Zaken, dr Soeban drio. heeft zondag het besluit van de Nederlandse regering, 28 mil joen gulden te bestemmen voor de aankoop van militaire uitrus ting voor Westelijk Nieuvv-Gui- nea, een voorbereiding tot agres sie tegen Indonsië genoemd. De minister zei dit na een kabi netsvergadering van een uur, waarbij president Soekarno aan wezig was. Eveneens waren aan wezig premier Djoeanda, de mi nister van Defensie en stafchef van het leger generaal Nasoetion -n de stafchefs van de Indonesi- he marine en de luchtmacht. Minister Soebandrio heeft de ederlandse regering reeds eer- rr beschuldigd van het ontkete- 'n van een „psycliologische orlogvoering" tegen Indonesië oor berichten te publiceren over le gevangenneming van Indone sische troepen in Westelijk Nw- Guinea. Soebandria deelde verder mee, dat op de kabinetsvergadering ook de toestand in Kongo-Leo- poldstad was besproken. Inmiddels hebben zondag de leiders van de drie belangrijkste politieke partijen in Indonesië hevige aanvallen gedaan op pre mier tengkoe Abdoel Rahman van de Maleise federatie in ver band met de gemeenschappelijke Russische raketbasis voor Chinese doelwitten? De correspondent van de „Sun day Times" in het Verre Oosten schreef in een artikel uit Tokio, dat de Sowjet-Unie bezig is met het aanleggen van een ballisti sche raketbasis op het schier eiland Kamtsjatka van waaruit China bestreken zou kunnen worden met raketten met een reikwijdte van bijna 5.000 km. Volgens de corespondent is de Japanse inlichtingendienst in het bezit van luchtfoto's van het be wuste project. De foto's zijn ech ter 6 maanden oud. verklaring van Abdoel Rahman en premier De Quay van Neder land. Een woordvoerder van de na tionalistische partij (P.N.I.) zei, dat de premier der Maleise fede ratie Nederland had erkend als „de eerste partij" in het geschil en Indonesië slechts „tweede partij". Hij herinnerde de teng koe eraan, dat het Indonesische volk Westelijk Nieuw-Guinea on voorwaardelijk aan Indonesië te ruggegeven wenst te hebben. Een leider van de Mohamme daanse partij „Nahdatoel Oela- ma" betreurde het feit. dat de tengkoe in zijn bemiddelingspo gingen had gefaald omdat hij van gevoelen is, dat Abdoel Rahman de werkelijke gevoelens van de Indonesiërs verkeerd heeft be oordeeld. De waarnemende leider van de communistische partij, Ndjoto, zei van mening te zijn, dat de gemeenschappelijke verklaring „een nieuwe imperialistische ma noeuvre" is. Zij was tevens een bewijs, dat de Maleise federatie, zo niet officieel, dan toch in fei te bi.i de Zuidoostaziatische ver dragsorganisatie is aangesloten. Dr Soebandrio deelde zondag in antwoord op vragen mee, dat „wij het de tengkoe Abdul Rah man zeker niet kwalijk zullen ne- men als zijn bemiddelingspogin gen om een of andere reden niet zullen slagen". Wat ook het resultaat van zijn missie zal zijn, het zou geen „hin dernis mogen worden voor het bevorderen van het onderhouden van vriendschappelijke betrek kingen tussen Indonesië en Ma- lakka". Als de tengkoe zou sla gen, zou Indonesië zeer blij zijn. „Indien er, ondanks aj zijn pogin gen, niets meer uit voortkom. geeft dit helemaal niet. Laat da tengkoe niet de schuld daarvan op zich nemen". Herderlijk schrijven van Cubaanse bisschoppen Het Cubaanse episcopaat heeft een „open brief" aan premier Fidel Castro opgesteld, die zon dag in allo R. K.-kerken is voor gelezen. Hierin beschuldigen de aartsbisschoppen en bisschoppen de huidige regering ervan, dat zij „een materialistische en destructieve" politiek volgt, waardoor de toestand in het land voortdurend verergert. Het episcopaat veroordeelt de regeringscontróle op alle vormen van meningsuiting. In antwoord op beschuldigin gen van Castro, dat de R. K. Kerk in het huidige conflict slechts materiële belangen na streeft. verklaren de aartsbis schoppen en bisschoppen, dat do R. K.-Kerk alleen een geestelijke zending vervult. (Adv.) als u dit leest, en u hebt nog geen st. nicolaas cadeau, dan kunt u nog altijd bij ons terecht voor exclusieve parfum, eau de de cologne, crème's enz. markt 12. Oostduitse student vrijgelaten De Oostduitse autoriteiten hebben zaterdag de voormalige student Hermann Josef Flade, die een rechtbank in Dresden in 1951 ter dood had veroordeeld, vrijgelaten op grond van een on langs afgekondigde amnestie, waarvan ook anderen hebben geprofiteerd. Flade had door middeï van af fiches de Oostduitse bevolking aangespoord bij de verkiezingen van oktober 1950 niet naar de stembus te gaan en een politie agent licht gewond toen deze hem wilde arresteren. Hij kreeg later gratie en zijn straf werd gewijzigd in 15 jaar dwangar beid. Indertijd hebben velen in Duitsland en het buitenland tegen de zware straf gepro testeerd. Flade was in 1950 17 jaar. De Sowjet-delegatie heeft vrij dagavond aan Hammarskjoeld verzocht de algemene vergade ring onverwijld uitgebreide ge gevens over Loemoemba te ver strekken en over de maatrege len die door het V. N.-opperbe- vel zijn genomen om zijn veilig heid te verzekeren. De Sowjet- delegatie noemt Loemoemba „de wettige premier van Kongo". De arrestatie is volgens de Russen slechts mogelijk geweest met medeweten van het V. N.- opperbevel. Hammarskjoeld heeft Kasa- voeboe vrijdag tweemaal een te legram gestuurd. De inhoud is niet bekendgemaakf. Het ge rucht gaat dat hij op clementie voor Loemoemba heeft aange drongen en op een behoorlijke berechting. Loemoemba in Thysstad Patrice Loemoemba. de afge zette premier van Kongo, is in de nacht van vrijdag op zaterdag na zijn gevangenneming door de militairen van kolonel Moboetoe van Leopoldstad naar het mili taire „kamp van Thysstad over gebracht. Tegelijk met Loe moemba zijn gearresteerd zijn voormalige echtgenote, zijn voor malige minister van Staat Geor ges Grenffel, een afgevaardigde en een senator. Volgens een mededeling van kolonel Moboetoe is Kasjamoera, die minister van Voorlichting van Loemoemba was, nog niet gevonden. DE AANVAL OF LOEENA De ongeveer tweehonderd man Marokkaanse V.N.-troepen in Loeena hebben meer dan twee duizend van de drie-duizend Ba- loeba's, die hen hebben aange vallen, gevangen genomen. De Baloeba's waren er klaar blijkelijk op uit hun vijanden, de stam der Kanioka's, aan te val len. Zet Kanioka's zijn bij de aanval gedood. AMERIK. POGING OM SATEL LIET TE LANCEREN MISLUKT Amerikaanse deskundigen heb ben zondag een vergeefse poging gedaan een ballon-satelliet met een middellijn van 3,6 meter in een baan om de aarde te bren gen. De tweede trap van de „scout", raket functioneerde niet naar be horen en raket en satelliet vielen voor de kust van Virginia in de Atlantische Oceaan. In West-Duitsland heeft zon dag de storm, die soms een snel heid van 150 km per uur bereik te, in Eifel en Harz veel bomen ontworteld en daken van huizen geblazen. Beken en rivieren zijn buiten de oevers getreden, vooral in het noordwesten van het land. In het stadje Melle, in Nedersak- sen, stond een halve meter water in de straten. Op de Eiffeltoren te Parijs zijn windstoten van 135 km per uur gemeten, te Cherbourg en Bou logne sur Mer van 120 km. Ook noord-Frankrijk heeft van de storm te lijden gehad. In de streek van Saint Omer, departe ment Pas de Calais, staan de we gen op sommige plaatsen een meter onder water. In Saint Omer zelf heeft de storm aan zienlijke schade aangelicht, en in een deel van de stad is de elek trische stroom uitgevallen. Dui zenden hectaren moeras staan thans geheel onder water. In Engeland heerst in vele ge bieden watersnood als gevolg van storm en regen. Honderden hui zen staan in het water, dorpen zijn afgesneden, verkeerswegen overspoeld. Zuid-Wales en De vonshire zijn het zwaarst getrof fen. In de omgeving van Bridel. Bir- gerkreiz en Septrontaines in Luxemburg, moesten enkele we gen worden afgesloten, omdat zij waren versperd door omgewaai de bomen. Bij een voetbalwedstrijd in Claussen verdween de bal... mee gevoerd door de wind. In West-Duitsland zijn ver scheidene wegen gesloten, w.o. de autosnelverkeersweg Keulen-- Hannover in de richting west oost, omdat het water op sommi ge punten een halve meter hoog staat. Ook in de kustgebieden in het noorden ondervindt men veel overlast van de storm. In de ha ven van Hamburg stond het wa ter anderhalve meter hoger dan normaal. In Cuxhaven staan en kele laaggelegen gedeelten bij de haven onder water. Hei proces tegen de vroegere Turkse leiders Do openbare aanklager heeft zaterdag in het proces, dat thans op het ter hoogte van de Turk se kust gelegen eiland Jassi, tegen de vroegere Turkse demo cratische leiders, wordt gevoerd, gevangenisstraffen van 8 tot 15 jaar geëist tegen ex-president Bajar, de gewezen premier Men- dérès en de voormalige minister van Buitenlandse Zaken Zorlu, die ervan worden beschuldigd de hand te hebben gehad in de anti-Griekse incidenten, die zich in september 1955 met name te Istanbul hebben voorgedaan. De openbare aanklager stelde dat de wanordelijkheden niet door de communisten of door de oppositie waren uitgelokt, doch door de toenmalige democrati sche Turkse machthebbers zelf. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig tot hedenavond. Wat minder onstuimig Wisselend bewolkt met nu en dan buien. Middagtemperaturen van omstreeks 8 graden. Aan de kust nog harde tot stormachtige, landinwaarts harde tot krachtige westelijke wind. MAANDAG 5 DECEMBER Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. 2.58 3.33 4.13 4.23 n.m. 3,11 3.46 4.26 4.36 MAAN ZON Dec. 5 8.29 6 8.32 7 8.33 8 8.34 16.30 16.30 16.29 16.29 '18.52 19.45 20.42 21.43 9.58 10.42 11.19 11.52

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 1