Laat l \v zoon of dochter thans sparen voor een camera kijk in de toekomst ST. NICOLAAS GESCHENKEN S=Ss!4yAH DE,S Levensver nrarjjj ing Welk water wast het witst? Hoe U ook wast»«« zet eerst de was in de week met SODA SPoto - 3U. in O - 3C unóthandel en daar vindt u de fiscus met zijn aanslagbiljetten en zijn dwingende eisen. U kunt minder inkomsten belasting betalen, want u mag de premies voor bepaalde vormen van levensverzekering van uw inkomen aftrekken. Iedere levensverzeke ringman kan u vertellen welk be drag aan belasting u op deze manier kunt besparen. Minder belasting door levensverzekering. Uitslag van de vijfde Soda-kleurwedstrijd 6 Pagina 10 Inlichtingen bij: Noordstraat 6 Telefoon 2485 Terneuzen Dp gelukkige winnaars van de vijfde 10 Soda-fietsen van R. Schubert, Roermond, (9 jaar), Joke Schoof, Amsterdam, het wereldberoemde merk Fongers zijn: (9 jaar), Marijke v. d. Bemt, Tilburg (8 jaar), Rosemarie Wiesje Ramaker, Zweeloo (Drente) (14 jaar), Rob Pieters, van Vulpen, Eemnes, (Post Laren NH), (7 jaar). Alphen a.d. Rijn, (13 jaar), Hans van Bemmel, Leiden, (13 jaari, Adri de Wolf, Soest, (12 jaar), Gerrit Rutgers, Andere kinderen, die dit keer niet tot de gelukkigen be- Aalten, (11 jaar). Leon Helands, Maastricht, (10 jaar), hoorden, kunnenmet bovenstaande tekening weer meedoen. „Water, dat met soda zacht gemaakt is juf!" „Goed geantwoord olifantje. Jij verdient een dikke tien. Ik denk dat jij je moeder vaak met wassen helpt. Bést fijn werkje hè? Vooral als het wasgoed eerst een nachtje in de soda heeft geweekt. Het ergste vuil is er dan al uit. Maar ook op wasdag zélf komt er soda aan te pas. Met soda maken we van het hardste leidingwater het ^achtste regenwater voor ons sop. Met welk wasmiddel we dan ook wassen... in sodazacht water krijgt elk wasmiddel dubbele waskracht. Alleen een luchtig sopje en het schoonste wasgoed wappert aan de lijn. Onthoud het kinderen. Alleen met sodazacht water is het goed wassen. Wie winnen de laatste 10 mooie Soda fietsen van het wereldberoemde merk fongers Dit is de allerlaatste advertentie voor de Soda Kleurwedstrijd. Iedereen die meegedaan heeft: hartelijk bedankt'. Jammer dat we elke week geen dèrtig fietsen hadden, - zó mooi was jullie kleurwerk wel! Maar helaas, - het zijn de 10 laatste fietsen die nu op 'n nieuwe baas staan te wachten. Jongens en meisjes van 7-14 jaar kunnen die winnen. Knip daartoe deze advertentie uit en kleur hem zo mooi je kunt. Plak hem met de punten vast op een velletje papier en zet onder de tekening je naam, voornaam, adres, leeftijd en lengte. Verstuur hem in een open envelop met postzegel van 12 cent. Adresseer: Soda Kleurwedstrijd, Postbus 1704, Amsterdam. (Geen brieven bijsluiten. Onvoldoend ge frankeerde inzendingen worden ge- weigerd).Inzendingen moeten uiterlijk 25 november binnen zijn. De uitspraak van de jury is bindend, zij houdt rekening met de leeftijd van de in zenders. Brieven over deze wedstrijd kunnen niet worden beantwoord. De winnaars van de laatste 10 fietsen worden vermeld in een aparte adver tentie op zaterdag 3 december 1960.

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 10