Ie BUCK Belangrijke uitbreiding van de werkgelegenh eid in West Zeeuws-Vlaanderen SU&us dit stkcifuen BEURSO VERZICHT IN GU VAN ÜE ANGST De dijksverhoging nabij Terneuzen Bouw van moderne Belgische schoenfabriek in Sluis •èr •k 1.2573, TERNEUZEN Pagina 3 Sedert 1912 de enige echte POTTERSMK UNiA'^gp MENTHOLPELLETS Tcdcn hoest en Keelpijn Uitwerking frappan^ foto B) Hier net men op de voorgrond de uitmonding van de perslei ding welke haar beginpunt heeft in de haven van Terneuzen waar ren zandzuiger (foto C) het ge wenste zand uit hakken naar de plaats van bestemming perst voor het opvullen van het dijk- lichaam. Rechts op deze foto ziet men de pijpleiding op de be staande dijk liggen. Maandagmiddag, toen zich ein delijk de zon weer eens liet zien, zijn wij een kijkje gaan nemen bij de werkzaamheden aan de dijkverhoging van de oevers der Westerschelde ten oosten van Terneuzen. Ondanks het slechte weer van de laatste weken is dit werk flink opgeschoten en om onze lezers een beeld te geven, plaat sen wij hier een tweetal foto s, welke genomen zijn ter hoogte van het Essebruggetje. Deze plaats n.l. is juist het punt dat de scheiding geeft in dijktopbveedte. Oostwaarts, dus in dc richting van het z.g. „Schul- penhoekje" (foto A) krijgt de dijktop een breedte van 5 meter, terwijl westwaarts, in de rich ting van de z.g. „Oesterput" 'foto KI de breedte van dc dijk top zelfs 22','s meter wordt. Men hoeft hier rekening gehouden met het projecteren van oen brede boulevard langs de Schel- de-oever. Oostwaarts gekekenOp de voor grond een klein gedeelte van de 22'j meter brede dijktop welke bij de Stenen Beer te Terneuzen zal eindigen. Op de achtergrond is duidelijk te zien dat de dijktop smaller wordt, maar even hoog blijft. (foto C.) Na scholingsperiode werk voor 150 personen Dezer dagen hebben op het gemeentehuis te Sluis bespre kingen plaats gehad, welke van grote betekenis kunnen zijn voor de uitbreiding van de werkge legenheid in Westelijk Zeeuws- Vlaanderen. In de afgelopen zomermaanden hebben de heren gebr. Defauw, eigenaren van een schoenfabriek te Izegem in België, enige malen aan deze streek een bezoek ge bracht met het doel zich nader op de hoogte te stellen over de mogelijkheden tot stichting van een schoenfabriek in W. Zeeuws- Vlaanderen. Na een uitvoerig onderzoek is men tot de conclusie gekomen, dat hiervoor inderdaad mogelijk heden aanwezig zijn en heeft men de beslissing genomen om in de gemeente Sluis een schoen fabriek op te richten. Hiertoe is een nieuwe Neder landse naamloze vennootschap, de N.V. „Nabco", opgericht, waarin o.m. Amerikaans kapi taal deelneemt. Deze vennoot schap zal geheel zelfstandig optreden en uitsluitend Neder lands personeel in dienst nemen. Werk voor 150 mensen Het ligt in het voornemen op korte termijn een geheel nieuwe en modern ingerichte fabriek te bouwen, waarvoor men aan de Sint Annaweg te Sluis reeds een terrein van ongeveer 3 ha heeft gekocht. In deze nieuwe fabriek zullen na een scholingsperiode ongeveer 150 mensen een be staan kunnen vinden, waarvan ongeveer 50 vrouwen en meisjes en circa 100 mannen en jongens. De fabriek zal met de modernste Amerikaanse machines worden uitgerust en ongeveer 1.000 paar damesschoenen per dag produ ceren. Alléén Nederlands personeel In verband met het feit, dat de industriële werkgelegenheid in West Zeeuws-Vlaanderen nog slechts weinig ontwikkeld is en het hier bovendien een in de streek onbekende bedrijfstak be treft, heeft men maatregelen ge troffen om de aanwerving en de scholing van werknemers zo ge leidelijk mogelijk te doen ver lopen. Men heeft daartoe tijdelijk het voormalige „Landbouwhuis" ge huurd om hierin spoedig op klei ne schaal met de produktie te kunnen beginnen. Hierin zal een kleine kern van volledig ge schoolde Belgische arbeidskrach ten te werk worden gesteld om de in Nederland nieuw aange worven arbeidskrachten de ver eiste scholing te geven. Wanneer het Zeeuws-Vlaamse personeel voldoende geschoold is om zelf de gehele produktie te kunnen verzorgen zullen deze Belgische arbeidskrachten wederom naar (Adv.) Vóórhellere Baby-huidje P0cnFR-ZW.F België teruggaan en zal het per soneel geheel uit Nederlanders bestaan. Voorlopige contacten gelegd Teneinde dc aanwerving van het nieuwe personeel zo prettig mogelijk te doen verlopen, heb ben de heren Defauw dezer dagen een eerste bespreking ge had met de vertegenwoordigers van de Ontwikkelingscommissie West Zeeuws-Vlaanderen. het Arbeidsbureau en van de drie vakcentrales. In deze eerste be spreking zijn nog slechts voor lopige contacten gelegd, doch in latere besprekingen zal uitvoerig van gedachten worden gewisseld over toepassing van dc C. A. O., loonregelingen, werktijden, scho lingstoelagen, enz. Op deze wijze zijn gunstige voorwaarden geschapen om de vrij grote aantallen mensen, die momenteel geen passend werk kunnen vinden in West Zeeuws- Vlaanderen in de gelegienheid te stellen een vak te leren en in de streek zelf een bestaansmogelijk heid op te bouwen en aldus het moeilijke vraagstuk van de werk loosheid dichter bij qen oplossing te brengen. (Adv.) (foto A) GOED PRIJSHOUDENDE MARKT De laatste beursdag van deze week bracht voor het Damrak gistermiddag een goed prijshou dende stemming voor de inter nationale waarden. De handel was kalm mede in verband met het naderende weekeinde. De marges voor de arbitrage waren van dien aard, dat, van zaken doen internationaal, weinig of niets kwam. Het publiek gaf eerder een stukje af. Hierdoor openden de koersen lager ver geleken bij die van de niet-offi- ciële ochtendhandel toen als hoogste koers voor AKU 498, Philips 1270. Unilever 840. Hoogovens 877 en voor Kon. Olie 130,60 werd betaald. De officiële beurs opende voor AKU op 492Vü, Philips 1259, Unilever 829, Hoogovens 871 en voor Kon. Olie op 129,80. Wall Street zette donderdag de vaste stemming van woensdag vei der voort. Van de Nederlandse hoofdfondsen lagen Philips en Unilever er gevraagd in de markt. Wie donderdagavond, naar aanleiding van de vaste tendentie in New York, gedacht Advieskoersen buitenlands bankpapier De advieskoersen voor buiten lands bankpapier heden geldend luiden Engelse pond 10.5710.67, Amerikaanse dollar 3.74V: 3.78'-. Canadese dollar 3.84— 3.89. Franse frank (100) 75.90 76 40. Belgische frank (100) 7.50 —7.55, Duitse Mark (100) 90.15 —90.65. Zweedse kroon (100) 72.60—73.60, Zwitserse frank (100) 87.35—87.85, Italiaanse lire (10.000) 59.75—61.75, Deense kroon (100 54.3555.35, Noorse kroon (100) 52.4053.40, Oosten rijkse Schilling (100) 14.45 14.55. Portugese escudo (100) 13.15—13.30, Spaanse peseta (100) grote coupures 6.17%— 6.321/*» had dat het Damrak gistermid dag aan de vaste kant zou zijn, heeft verkeerd gedacht. De ver hoging van het interimdividend over 1960 tot 8 procent, tegen 7 procent over 1959, door het Uni- ïeverconcern, werd door de beurs voor kennisgeving aangenomen zonder meer. De verhoging van genoemd interimdividend werd door de maatschappij aange past aan het verhoogde totale dividend van het vorige jaar. Hierin ligt, aldus de directie, op zichzelf dus geen aanwijzing, dat ook het totale dividend over 1960 zal worden verhoogd. Deze toelichting maakte de beurs gisteren wat voorzichtig ten aanzien van het aangaan van nieuwe posities in Uniiever. Daarbij komt nog dat dit fonds de laatste dagen hoger noteerde mede op de verwachting van 'n hoger interimdividend. De mar garinewaarden noteerden gis termiddag op 830, na 825, circa één punt beneden het vorige slot. Philips op 1260, zeven pun ten hoger. AKU en Hoogovens praktisch onveranderd op resp. 492 en 870. Kon. Olies een hal ve gulden hoger op 130,10. Ten opzichte van de slotkoers van vorige week vrijdag voor AKU op 4743.iPhilips 1219, Unilever 800%, Hoogovens 852 en voor Kon. Olie op ƒ127,70, behaal- den de internationale waarden deze beursweek behoorlijke koerswinsten. K. L. M. werd ho ger geadviseerd ingevolge Wall Street. De verlaging van het Westduitse disconto van 5 tot 4 procent had op het Damrak geen invloed op de aandelen koersen. De scheepvaarten sloten deze beursweek af met vrijwel on veranderde koersen bij een zeer kalme handel. Van de cultures lagen certificaten Deli gevraagd in de markt. Staatsfondsen rond het vorige slotniveau eveneens met geringe omzetten. In de lokale afdelingen wer den aandelen Amsterdamsche Bank. die donderdag reeds 10 punten lager noteerden, giste ren op 375 a 380 (390) geadvi seerd. De overige grootbanken een weinig lager. Aandelen Kon. die dag. Aandelen Rotterdam- sche Droogdok werden op 750 geadviseerd, tegen donderdag 720 bieden en een laatstgedane notering op 654. Deze opmerke lijke verhoging is een gevolg van de aanstaande aandelen emissie van deze maatschappij met. claimrecht. Prolongatie 32 procent. Int. Conc. Industrie Scheepvaart Banken Cult. enz. Algemeen Beursindices 9/11 10/11 11/11 *1 583.63 591.89 591.89 333.44 339.05 341.51 173.35 174.43 174.21 212.96 213.29 211.98 153.73 153.99 154.39 405.22 410.60 411.12 Nabeurskoersea Kon. Olie: 129—129.40 slot 129 (130.20) Philips 1235—1245 slot 1235 (1256%) Unilever 812—825 slot 815 (827%) Het Jeugd Roode Kruis Binnenkort zal uw aandacht gevraagd worden voor het Ne- derlandsche Roode Kruis, dat ik dan voor deze gelegenheid wil noemen het grote Roode Kruis, het Roode Kruis voor de grote mensen; maar met dit stukje vraag ik alleen maar uw mede werking voor het kleine Roode Kruis, voor het Jeugd Roode Kruis. Voor de gezonde jeugd die in het teken van het Roode Kruis speelgoed maakt en ver zamelt voor de hulpbehoevende jeugd. Door verschillende scholen wordt hieraan meegewerkt en op elke woensdag om de'veertien dagen kunt u de jongens en meisjes bezig zien in „Pro Rege" onder leiding van de dames en heren die hun tijd daarvoor heb ben beschikbaar gesteld. Verder wordt er ook op de school voor buitengewoon onderwijs aan ge werkt en op de Lagere Techni sche School, zodat toen dezer dagen het bestuur van de afd. Terneuzen van het Ned. Roode Kruis eens kwam kijken, het ver steld stond van de grote hoeveel heid speelgoed, landkaarten voor blinde kinderen enz. die al bij elkaar was gebracht. Nu de feestdagen naderen wil iedereen misschien wel eens kij ken of hij op zolder nog niet wat heeft liggen, dat thuis niet meer gebruikt wordt omdat de kinde ren groter zijn geworden of om dat zij nóg mooier speelgoed hebben gekregen. Verder is ook kinderlectuur zeer welkom en gezelschapsspelen. En dat alles gaat dan naar Middelburg, naar het Huis „Ter Boede" waar er een heleboel kin. deren blij mee worden gemaakt. En waar en wanneer moet dat dan gebracht worden? Wij zouden het op prijs stellen indien u het een en ander in de komende week zoudt willen be zorgen bij één der navolgende adressen. Kunt u om de een of andere reden het goed niet zelf bezorgen dan kan het ook ge haald worden, als u aan die adressen dan maar wilt opgeven waar en wanneer. Bij voorbaat ook namens het bestuur van de afdeling Terneu zen van 't Nederlandsche Roode Kruis onze hartelijke dank; u hebt er een heel goed werk mee gedaan, een echt Roode Kruis werk. Namens dat Bestuur, de wnd. Voorzitter, P. TELLEGEN. De adressen zijn: W. Kersten, Chrysantstraat 39, Terneuzen. P. C. de Visser, Dr. Buijzestr. 9, Terneuzen. 't Gilde, Altenastraat F U> Hoek. se door KARL UNSELT Nadruk verboden. „Over die belangrijkheid zou den wc nog eens kunnen praten," stoof Ramdohr ineens op. „Die dossiers betekenen, als zij in ver keerde handen komen, voor en kele mensen het verlies van de vrijheid en misschien wel van hun leven." „Ja, inderdaad als ze in ver keerde handen komen," ant- woordde Grabert. „Daar heb ik me van overtuigd." „Dat dacht ik al," zei Ram dohr bits. .„Daarom hebt u ze zich ook zeker wederrechtelijk toegeëigend ik herhaal met nadruk, meneer Grabert: weder rechtelijk. U weet zeker wel, wat dat voor u betekent." Langzaam ging Grabert naar hem toe en keek hem scherp in de ogen. „Zeg eens, doctor Ramdohr. Houdt u mij werkelijk voor zó gemeen en doortrapt, dat ik zon der meer van de argeloosheid van een dame gebruik zou maken om op die manier vlugger en veiliger een of ander duister doel te bereiken?" „Zoals de zaak er uitziet," ant woordde Ramdohr koeltjes, „moet ik dat inderdaad veronder stellen. De feiten getuigen tegen u, meneer Grabert." Grabert klemde de lippen op een, en liet zijn blikken over Ilse Zout kregen een adviesprijs van en Ruth dwalen, als zocht hij bij hen hulp tegen die vreselijke e 1 kwetsende beschuldiging. „U woont bij Hintertür", zei j Ilse dapper, „dat getuigt ook tegen u," mijnheer Grabert. „Precies," gaf Ramdohr toe. „Dat is reeds een zeer bezwa rend argument. Die man was ge wetenloos genoeg om gebruik 1e maken van de nood waarin mijn heer Lüdecke verkeerde, om hem tot duistere zaakjes te ver leiden en hem daardoor naar de overkant te lokken. Ja, zulke dingen gebeuren. En die meneer is uw medewerker of u de zijne zulke fijnere nuances onttrek ken zich natuurlijk aan mijn ge zicht en bij zo iemand woont u. Ik vind, mijnheer Grabert, dat een beetje meer bescheidenheid en een wat minder aanmatiging u niet slecht zouden staan." ,,'t Spijt mij. doctor, maar ik ben, zoals ik ben. Ik sta hier geen comedie voor u te spelen, alhoewel ik het gemeenlijk vaak doen moet. Het doel heiligt in bepaalde omstandigheden nu eenmaal de middelen. Laten we daarover niet meer praten." Hij sprak op een scherpe en horten de toon en zijn taal. vond Ram dohr, was al even Pruisisch als zijn haar. „De omstandigheden dwingen mij helaas er toe, mijn kaarten eigenlijk veel te vroeg op te cl lp le: gen. Voor u. mijn heer Ral. - kan dai heel gun stig zijn. Ik wil nu echter in de ogen van juffrouw Barenbrook liever niet langer voor een vals speler doorgaan, dit en dit al leen is de reden waarom ik u" hij sloeg zijn jas open, trok aan de draad van een naad en haalde een opgevouwen velletje papier te voorschijn „dit hier overhandig." Terwijl hij hem het briefje aanreikte, voegde hij er aan toe: „Tegen vertoon van dit bewijs wordt u aan het postkan oor Charlottenburg II een post- '.'stante-pakket gegeven. Dat i nakket bevat uw niet ongevaar- ijke dossiers. Gaat u ze daar maar halen en legt u ze voor mijn part weer in uw brandkast. Maar ik waarschuw u, doctor." i Volkomen in de war gebracht IRamdohr naar het briefje, vervolgens weer naar Ilse, als wilde hij haar nogmaals zijn ver ontschuldiging aanbieden. Zij knikte hem loe en glimlachte toen voor zich heen. Ramdohr schudde zijn hoofd als over iets dat hij niet begrij pen kon. „Ik zou hem maar bedanken, als ik u was," riep Ruth hem aan; zij was opgestaan en zwaai de met haar enveloppe als met een vlag. „Mijn vader heeft dus toch gelijk gehad." Grabert stond onverschillig temidden van deze gevoelsstor- men. Zijn gezicht was gesloten en nietszeggend. Misschien was hij al weer verdei' met zijn ge dachten. „Ik dank u," zei Ramdohr har telijk en verheelde niet hoe blij hij was. „Waarvoor?" vroeg Grabert, nog half afwezig, maar in zijn stem een zweem van koele afwij zing leggend. „U hebt er voor gezorgd, dat die dossiei's niet in verkeerde handen kwamen. Men heeft dos nachts hier bij mij ingebroken nadat u 's morgens de dossiers van mijn bureauchef in ont vangst genomen had. Die in braak, daar ben ik nu wel vast van overtuigd, was op datzelfde materiaal gemunt, dat voor be paalde lieden erg onaangenaam is." Ilse keek Grabert vol verwach ting aan. „Wist u misschien iets van die inbraak?" Grabert glimlachte geheimzin nig en toen knikte hij. „Daarom moet ik ook de dank van doctor Ramdohr als onver diend afwijzen." „Dat zie ik niet in," zei Ram dohr, die het kostbare papiertje nog altijd niet had weggeborgen. „Juist omdat u van die beraam de inbraak gehoord had, waar deer ik het buitengewoon, dat u mij die bijzondere pijnlijke situa tie bespaard hebt. Natuurlijk moet ik u daarvoor danken." „Als ik u, doctor, voor een pijn lijke situatie behoed heb, dan is dat alleen maar een voor u aan genaam nevenverschijnsel van mijn voorbarigheid, als ik het zo mag uitdrukken." „Begrijpen jullie dat. dames wendde Ramdohr zich vragend tot Ilse en Ruth. Ilse begon plotseling te lachen en vroeg aan Grabert; „Waarom was u dan zo voor barig?" Hij keek haar recht in de ogen die verdacht ondeugend twinkel den. „U schijnt daar een vermoeden van te hebben, juffrouw Baren brook. Vertelt u het dan maar aan doctor Ramdohr." „Ik weet het niet," ontweek zij verlegen die opdracht. „Zo zeker ben ik ook niet van mijn zaak. Eigenlijk zou liet ook ongeloof lijk zijn." (Wordt vervolgd.) 22 passagebiljetten liggen klaar voor een gratis vijfdaagse reis naar Engeland Die kans krijgt u als u van daag een paar uur vrij maakt en een beetje geluk heeft. Maar hoe dan ookals u geen geluk heeft, geeft u geluk en dat maakt ook u weer gelukkig. Geluk en plicht. Op meer dan 350 Nederland- begraafplaatsen bevinden zich de graven van tienduizen den Engelse, Canadese, Ameri kaanse, Poolse, Belgische, Fran- Zuid-Afrikaanse en Nieuw- Zeelandse soldaten en vele an dere nationaliteiten. Gedurende de tweede wereldoorlog gaven zij hun leven, opdat Nederland weer zou leven. Dertigduizend stoelen staan leeg in even zo- vele gezinnen in deze landen. Ze rusten nu temidden van ons. Als ouders of echtgenoten de naam Nederland horen, denken zij ogenblikkelijk aan dat klei-' ne landje aan de zee, waar hun, zoon of echtgenoot hegraven ligt. Het Nederlandse Oorlogsgra ven Comité tracht zoveel moge- "ijk nabestaanden uit bovenge noemde landen in staat te stel» len, eenmaal het graf van hun dierbare te bezoeken. Dit geldt uiteraard alleen voor hen. die zelf niet in staat zijn een derge lijke reis geheel zelfstandig te bekostigen. Na een paar uur koliekteren komt het gevoel over u dat u uw plicht gedaan hebt. Dat maakt gelukkig. En dat stelt het Ne derlands Oorlogsgraven Comité in staat het onslijtbare verdriet van de nabestaanden wat te ver lichten, hen meer te doen be rusten. Zoudt u niet dankbaar zijn als u het graf van uw zoon, uw man, kon bezoeken in een ver, vreemd land? Geef u opKollekteer van daag! Een prettige bijkomstigheid voor u is dan, dat u kans maakt op een vijfdaagse reis naar En geland, die u aangeboden wordt door het British Legion, de gro te organisatie van Engelse oud strijders. De notaris zal namelijk het lot 22 kollektanten laten aanwij zen, die deze bijzonder mooie reis mogen maken. De inhoud van uw kollektebus speelt daar bij geen enkele rol. Alle kollek tanten in geheel Nederland din gen mee. De trip naar Engeland zal gemaakt worden in het voorjaar van 1961. Jongelui, geef je op, samen met een vriend op vriendin. Als kollektant. En vooral u, oude ren. herinner u even de sombe re jaren van de bezetting en de gelukkige dagen van de bevrij ding. Toon uw dankbaarheid door uw aanmelding als kollek tant. HET PLAATSELIJK .KLA PROOS-COMITÉ" Terneuzen, Chrysantstraat 43. tomatiseerd saris dat de Nederlan niet bepaald ieder jaar postzegels uitgeven Dc gels kan men geduren- and lang verkrijgen. In epland is het hem opge lat men in de postkan- sten aantreft, waarop de lie te koop zijn slaan ven. Hij meende dal dit ig verdient en meende, erkoop van zomerzegels zeker gestimuleerd zou Voorts meende dc 5aris. dat het aanbëve- verdienen de postzegels lagere waarden te voor- i b.v. afbeeldingen van Ihuis te Sluis. enz. ot sprak de Commissa- oop uit, dat de automa- voor de P. T. T. een il blijken te zijn en dat zegen voor de welvaart den. irecteur-generaal, prof. Bast, bracht de Com- namens het staatsbe- telijk dank voor de in- elling. Hij meende, dat aan ir. R. Diks, die 'n aren directeur van het Ustrict Breda is ge- die aan de voorberei- uitvoering van de auto- ïg van het telefoon een groot, werkzaam heeft gehad, grote vol- moest schenken. Spre- >k ir. Diks, alsmede zijn ir. Blankert, dan ook zijn gelukwensen. Hij iiverse sprekers te heb- erkt, dat het toch niet winst is. Hij bracht de efonistes die in de ba- ostburg jarenlang voor- hun werk heeft gedaan dank. Jaar na de oorlog kan T. nog onvoldoende de ïgen bijhouden. De t is dit jaar weer met vragers aangegroeid. In ing tot overig Neder- ■ft de sector Oostburg ;een wachttijden voor ïgen. De directeur-ge- >opte, dat de automati- j zou mogen dragen ontwikkeling van de is een groot werk met n en opstaan tot stand Ik ben dankbaar opmerkingen van do iris der Koningin met g tot de postzegels en verzekering geven, dat inderwerp van bespre- uitmaken. 9iks voerde hierop het ie ook zijn felicitaties grote gebeuren uit voerden nog het woord ster P. F. van Hoote- woordvoerder van de jke West Zeeuws- mrgemeesters; de heer naert uit St Jansteen ie P. T. T. Kamer Zee- A. L. Horstmann na- Irie Kamers van Koop- amelijk te Middelburg, Terneuzen; de heer uropees directeur van natie Telephone and ompany Ltd. te Liver- )t. slot. de heer W. R- directeur van het t Middelburg, die zijn en aan die van de vo- ers toevoegde, ïotel „Du Commerce" te hebben gebruikt gehele gezelschap de T. T. centrale te Oost- de Noordwal bezichti- dag 12 november I960 EN KWALITEIT Bestuurdersbond West ^-Vlaanderen, en de toneel- lit Sluiskil. r doodse stilte van do ïgen werd het spel va:i jermans „De Meid" voor etlicht gebracht. Keurig l> elkaar afgesteld toneel- jzondor vlot gespeeld, zo- anwezigen mot volle teu- aoten. verloting dekte de gc- onkosten. IJZENDIJKE- 14 inkeliers vergaderden. leden van do winkeliers- ing „Ons Belang" kwa- icnsdagavond in café „Au i'Or" bijeen Dc penning- r kon een I Jij geluid laten De w inkelweck was goed d en dc kas vertoonde ig saldo. aftredende bestuurslid do van Haelc werd met al- stemmen herkozen, ten werd om in samen- met de plaatselijke St. Nicolaas te laiten len op zondag 27 novem- 11a de rondgang door het kinderen te tractoren in gdgebouw. Zaterdag 12 november 1960 DE VRIJE ZEEUW (Adv I

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 3