Tarieven Scheldeveren verlaagd Prov. Staten van Zeeland KELTli Felle aanval van Chroesjtsjef op Hammarskjoeld JZ7 Moeders wat 'n uitkomst Franken-Smet ingemaHóe Staking in Franse dio- en T.V.-studio. DINSDAG 4 OKTOBER 1960 16e Jaargang Nr 5101 BRIGITTE BARDOT UIT ZIEKENHUIS ONTSLAGEN LAOS aangenaam verrast door verlaging veergelden St. Nicolaas- en Kerstpaketten voor marinepersoneel in Ned. Nieuw-Guinea NIEUW VRACHTSCHIP VOOR DE H. A. L. KENNEDY OVER FOLEN Hammarskjoeld antwoordt ZON- en MAANSTANDEN WIJZIGING TARIEVEN HET WEER HOOGWATER ICOLON SOKKEN en KOUSEN nooit meer stoppen. Ook zeer gesorteerd in DAMESNYLONS vanaf 1,98, Nieuwstraat 9, Temeuzen Nu ook Uw Kousenspecialist. Uw juwelier AXELSESTRAAT 46 Telef. 3373 icteurs van een staatsstudio adio en televisie te Parijs ndag in staking gegaan als t tegen de uitsluiting door tering van alle acteurs die g. „manifest der 121" heb- mdertekend. Men wil tot ?n staken. het betrokken manifest gezegd, dat iedere Frans iet recht heeft te weigeren pens op te nemen tegen de ijnen. Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredactcui 1, van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 et. Losse nrs 9 ct. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande. Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels- advertenties): 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. De minister van Verkeer en Waterstaat heeft, na overleg met het provinciaal bestuur van Zee land, besloten goed te keuren dat de tarieven voor de veren over de Westerschelde met ingang van een nader, in overleg met het provinciaal bestuur van Zeeland te bepalen datum, worden verlaagd. Voor voetgangers zal het geldende tarief worden verlaagd van 0,40 tot 0,30 voor een enkele vaart. Voor rijwielen en bromfietsen inclusief berijder zal het geldende tarief worden verlaagd van 0,60 tot 0,40 voor een enkele vaart. De tarieven voor de tienvaartenboekjes zijn overeenkomstig gewij zigd. Voor inwoners van Zeeuws-Vlaanderen zal een identiteitsbewijs worden verkrijgbaar gesteld (tegen de prijs van 2,50 per jaar met fiets of bromfiets ƒ5,per jaar) op vertoon waarvan vrijstelling van het betalen van veergelden zal worden verleend. Voor houders van identiteitsbewijzen (inwoners van Zeeuws-Vlaanderen) zullen voor overtochten met een motorrijwiel of auto 10- resp. 20-vaarten- boekjes worden beschikbaar gesteld, uitsluitend voor het vervoer van het voertuig tegen een prijs waarin bet vervoer van de houder van het identi teitsbewijs niet langer is begrepen. De invoering van deze nieuwe tarieven zal in nader overleg met het provinciaal bestuur van Zeeland worden geregeld. De Franse filmster Brigitte Bardot is maandagmorgen uit het ziekenhuis in Nice ontslagen, waarin zij de vorige week werd opgenomen na een mislukte zelf moordpoging. In de loop van de dag heeft zij, met onbekende be stemming, Nice per auto ver laten. Haar moeder heeft zondag avond tijdens een persconferen tie onder tranen een beroep ge daan op de journalisten en pera- fotografen om haar dóchter voortaan met rust te laten. Zij weet de zenuwinzinking van haar dochter vooral aan de voortdurende „bewaking" door de pers. In verband hiermede heeft de „Paris-Jour" maandag bekend gemaakt zijn verslaggevers, die Brigitte „versloegen" naar Parijs te hebben teruggeroepen. 1De laatste troepen in Noord- 1 j Lais die nog trouw waren aan ide rechtse opstandelingenleider generaal Phoemi Nosavan, heb ben zich aan de regeringstroe- I pen overgegeven, zo is dezer da gen door 't legerhoofdkwartier in Vientiane bekendgemaakt. Het ging om vier compagnieën in de porvincie Sam Neua, die nu hun trouw hebben betuigd aan het neutralistische bewind van prins Soevanna Phoema. Provinciale Staten van Zee land zij" gisteren aangenaam verrast toen zij bij het binnen treden van de Statenzaal, waar de tweede buitengewone zitting van de Provincilae Staten werd gehouden, op bun plaatsen een bijzonder fraai overzicht vonden waarop de wijzigingen voor de veertarieven over de Wester schelde overzichtelijk werden aangegeven. De heer Van Poelje, die deze tariefwijziging, die voor vele Sta tenleden volkomen onverwacht kwam, in eerste instantie nader toelichtte, wees op de langdurige onderhandelingen en het moei zame overleg dat voor deze tariefverlaging met de minister van Verkeer en Waterstaat moest worden gevoerd. Eerst vorige week donderdag werden Gedep. Staten van Zee land telefonisch op de hoogte ge steld van deze tariefverlaging en zaterdag ontving men de schrif telijke bevestiging. Hoewel de minister niet be reid bleek te zijn verdere verla gingen in te voeren, zodat niet alle wensen van Gedep. Staten en van de Prov. Staten zijn in gewilligd, achtte het college van Gedep. Staten deze tarietverla- ging aanvaardbaar en niet bene den de verwachtingen. „Al zijn we niet in een jui chende overwinningsstemming het college is bereid in prin cipe akkoord te gaan met deze wijzigingen." Daarbij merkte de heer Van Poelje op, dat het noodzakelijk is dat er rust komt in de onderhan delingen met de minister van Verkeer en Waterstaat, opdat men aandacht kan schenken aan andere voor Zeeland grootse pro jecten. Langdurig hebben de Staten van Zeeland over deze door Gedep. Staten op korte termijn in te voeren tanefverlaging ge sproken; met name bij de wensen die niet bevredigd waren en de tariefverlaging voor het vracht verkeer, stond men langdurig Statenleden uit Zeeuws-Vlaan deren, onder wie burgemeester Van Dongen, ir. Horstmann en burgemeester Vercauteren uitten de vrees dat deze tariefverlaging ten koste zou gaan van het w 1 van iiCL vrachtautovervoer ot> lange ter mijn. „Het vrachtvervoer is vrijwel uitsluitend en alleen op de veer diensten aangewezen. Personen auto's kunnen gemakkelijker via Antwerpen rondrijden dan de vrachtwagens, omdat hiervoor allerlei formaliteiten en bepalin gen zijn", aldus ir. Horstmann. „Het bedrijfsleven in het alge meen ziet deze hoge veertarieven als zeer belangrijk, bovendien blijken deze hoge tarieven van groot belang te zijn bij vestiging van nieuwe bedrijven en voor het ontwikkelen van de infrastruc tuur in dit gewest." Ir. Horst mann drong er op aan, dat de Staten zich zouden uitspreken voor een noodzakelijke verlaging van de veertarieven voor het vrachtverkeer in het belang van de irifra-structuur en de indu strie-vorming in Zeeuws-Vlaande ren. Statenlid Hommes (A.R.) on derstreepte de woorden van ir. Horstmann en vond de tarief- wijziging „moeilijk te verteren". „Altës roept om een vaste oever verbinding", aldus dit Statenlid. Vrijwel alle fractie-voorzitters van de partijen toonden dank baarheid voor het door Gedep. Staten bereikte resultaten. De fractie-voorzitter van de Partij van de Arbeid, de heer L. P. van Oorschot, drukte zich anders uit: „Niet ontevreden." Hij was het met Gedep. Staten eens, dat men rust moest krijgen in de onder handelingen met de minister om aldus een gunstiger klimaat te scheppen voor de onderhandelin gen voor grootse projecten. Deze rust wilde de heer Van Oorschot echter zien ais een begin om te komen tot een vasté oeververbin ding. Burgemeester Van Dongen heeft bij Gedep. Staten aange drongen om de minister van Eco nomische Zaken, nu in de onder handelingen met de minister van Verkeer en Waterstaat rust moet komen, te verzoekeö een subsidie ter verbetering vdn de infra structuur beschikbaar te stellen. Hier kantten Gedep. Staten van Zeeland zich echter fel tegen. Gedeputeerde Van Poelje was van mening dat de ontwikkeling van de infra-structuur in Zeeuws- Vlaanderen en mogelijke indu strievorming niet geremd zal worden door de tarieven voor het vrachtvervoer. „Het wegverkeer heeft her haaldelijk naar voren gebracht dat bij verbetering van de veer diensten een redelijk tarief be taald kon worden. Men heeft nog steeds niet aangetoond en ook uw vergadering niet, dat het tarief onredelijk is. De toekomstmogelijkheden voor Zeeland zijn beter gediend met rust dan met een voortdurende strijd met de minister van Ver keer en Waterstaat en in feite dus met de regering". Een verzoek aan de minister van Economische Zaken voor uit kering, achtte de heer Van Poel je beslist onjuist. Tijdens de middagpauze hebben Gedep. Staten zich beraden over hetgeen ip de Staten naar voren was gekomen ten aanzien van de verlaging van de tarieven voor het vrachtverkeer en het verzoek om de minister van Economische Zaken om subsidie te verzoeken. Na heropening van de Staten, hebben, zij verklaard: „De situa tie van Zeeland in 't algemeen, en van Zeeuws-Vlaanderen in het bijzonder, brengt mede, dat Ged. Staten bij het tot ontwikkeling brengen van de economie volle aandacht besteden aan de ver- voersverbindingen en de daaraan gelegen kosten. In de toekomst zullen zij heel zeker daaraan onverpoosd blij ven doorwerken. Wanneer de mo gelijkheid aanwezig blijkt, in welk kader ook verbeteringen te brengen in de condities van het vrachtvervoer naar en van Zeeuws-Vlaanderen, zullen Ged. Staten elke mogelijkheid daartoe aanvatten. Bezwaar heeft het college slechts tegen een stringente op dracht om onmiddellijk in het ka der der onderhandelingen over de infra-structuur zich met het onderhavige vraagstuk te wenden tot de minister van Economische Zaken. De Prov. Staten van Zeeland, bij monde van mevr. Van den Broecke-de Man uit Aai denburg, verklaarden zich volledig accoord met deze verklaring. Zij gingen dus accoord met het voorstel van Gedep. Staten om de tariefsverlaging op zó kort mogelijke termijn in te voeren. St. Nicolaas- en Kerstpakket ten, alsmede Kerst- en Nieuw- jaarscorrespondentia bestemd voor militairen der zeemacht, die in Nederlands Nieuw-Guinea of aan boord van oorlogssche pen in de wateren rondom dit gebiedsdeel dienst doen, kunnen per zeepost worden verstuurd. De St. Nicolaaspakketten die nen uiterlijk 5 oktober a s., de Kerstpakketten alsmede Kerst en Nieuwjaarscorrespondentie uiterlijk 15 oktober ter post te zijn bezorgd. De adressering voor aan de wal geplaatstenRang, kwali teit, naam en marinenummer; naam van de kazerne c.q. in- richtinig; plaatsnaam; Nede.r- lands Nieuw-Guinea. Adressering voor aan boord geplaatstenrang, kwaliteit, naam en marinenummer; aan boord van Hr. Ms(volgt naam van het schip); Neder lands Nieuw-Guinea. Op de pakketten dient duide lijk vermeld te worden „St. Ni- colaaspakket" c.q. „Kerstpak ket". Het nieuwe vrachtschip van de Holland—Amerikalijn, dat in aanbouw is bij de werf Gusto in Schiedam, zal de naam „Katse- dijk" krijgen. Deze is ontleend aan de op 1 oktober jl. bij het Zeeuwse plaatsje Kats gereed gekomen dam in de Zandkreek, waardoor Noord-Beveland een vaste oververbinding kreeg. De „Katsedijk" heeft een dead-weight van 7200 ton en zal omstreeks september 1961 opge leverd worden. Senator John Kennedy, de kandidaat der democratische partij voor het Amerikaanse presidentschap, heeft zaterdag te Chicago in een toespraak tot het Pools-Amerikaanse congres verklaard dat de volgende Amerikaanse regering maat regelen moet nemen om de „groeiende tegenstellingen in het communistische kamp te bevor deren". „Er is een zwakke plek in het communistische kamp, name lijk Oost-Europa in het alge meen en Polen in het bijzon der, aldus Kennedy, die ver volgens een plan ontvouwde dat Polen „door evolutie en niet door revolutie" dichter bij het Westen moet brengen. Dit plan zou onder meer eco nomische hulpverlening en cul turele uitwisseling omvatten, „in een poging om Polens vrees voor het Westen en speciaal Duitsland, te verminderen". „De Verenigde Staten moeten in geen enkele topconferentie of overeenkomst de Sowjet-over- heersing van Oost-Europa er kennen", aldus Kennedy. Hij bepleitte ook amendering van de wet, waarbij het ver boden is economische betrek kingen met communistische sta ten te onderhouden. „De presi dent moet in staat zijn econo mische hulp aan een land te geven, indien hij meent dat dit land hierdoor het Westen na der zou komen te staan", ver klaarde hij. Kennedy besloot: „Wij moe ten bereid zijn de toenemende tegenstellingen in het commu nistische kamp te onderkennen en aan te moedigen". Premier Chroesjtsjef heeft maandag in de algemene verga dering van de Verenigde Naties opnieuw een felle aanval op Hammarskjoeld gedaan. Hij be schuldigde de secretaris-generaal ervan „altijd vooringenomen te zijn geweest jegens de socialisti sche landen". Zoals bekend heeft de Sowjet- premier voorgesteld dat het ambt van secretaris-generaal wordt vervangen door een uit voerende commissie van drie, een vertegenwoordiger van de com munistische landen, één van de Westelijke en één van de neutra listische staten. Chroesjtsjef zei „om misver standen te vermijden, nogmaals te willen bevestigen dat wij Hammarskjoeld niet vertrouwen en niet kunnen vertrouwen". „Wanneer hij zelf niet de moed kan opbrengen om op laten we zeggen elegante wijze af te tre den, zullen wij uit de hieruit voortvloeiende situatie de nood zakelijke conclusies trekken", aldus Chroesjtsjef. „Iemand die de meest elemen taire rechtsbegrippen in de wind heeft geslagen behoort niet een belangrijke functie als die van secretaris-generaal van de Ver enigde Naties te bezetten", zo zei Chroesjtsjef. Thans is slechts één man, Hammarskjoeld degene die alle besluiten van de alge mene vergadering en de Veilig heidsraad interpreteert en uit voert. De gebeurtenissen in Kongo, „waarin hij werkelijk een jam merlijke rol speelde", „waren de druppel die de emmer van ons geduld deed overlopen". Wanneer het secretariaat en de Veiligheidsraad anders waren samengesteld zou het in Kongo niet tot een bijzonder gespannen toestand zijn gekomen. Er zullen mensen zijn die zeg gen dat Hammarskjoeld door „een waardiger iemand" moet worden vervangen." Maar iedere andere secretaris-generaal kan niet in staat zijn de drie verschil lende groepen van landen objec tief te vertegenwoordigen", aldus Chroesjtsjef. In het werk van de Verenigde Naties, van de algemene verga dering, van de Veiligheidsraad en de secretaris-generaal is een eenzijdige tendens merkbaar. Een groep van landen, geleid door de Verenigde Staten, neemt een overheersende positie in, doch dit is zelfs niet krachtens „het recht van de sterkste" juist. „Thans hebben deze staten het zogenaamde recht van de sterk ste verspeeld omdat de macht van de kolonialisten de gekoloni seerde volkeren er onder te hou den tot het verleden behoort". „Aan het onrecht" dat com munistisch China niet in de Verenigde Naties is vertegen woordigd „moet nu eindelijk eens een einde worden gemaakt". Chroesjtsjef herhaalde dat de secretaris-generaal door een commissie van drie moet worden vervangen. De vervanging van Hammarskjoeld door vertegen woordiger van een socialistisch land zou de problemen niet op lossen, want de Westelijke lan den zouden evenmin vertrouwen in hem hebben als de socialisti sche landen in een secretaris generaal uit een Westelijk land. „Zij, die beweren dat de Sow- jet-Unie voorstellen doet die vernietiging van de Verenigde Naties beogen, beschouwen de activiteiten van dé volkeren organisatie vanuit het standpunt van slechts een statengroep". Ontwapening en een internatio nale politiemacht zijn onmogelijk wanneer niet alle drie groepen garanties krijgen tegen het mis bruik van deze strijdkrachten. De Sowjet-Unie wenst geen voor rechten, maar wenst evenmin dat anderen privileges „over ons" hebben, aldus Chroesjtsjef. Chroesjtsjef herinnerde aan suggesties, dat hij en Eisenhower in één kamer moeten worden op gesloten en niet eerder moeten worden vrijgelaten vóórdat zij tot overeenstemming zijn geko men. „Dit is natuurlijk naief. Wij kunnen eindeloos bij elkaar zit ten maar wanneer de president, en in het bijzonder de kringen die hem steunen, niet de wens te kennen geven tot een akkoord te komen zal er geen rook uit de schoorsteen komen, zoals de tra ditie is wanneer een Paus is ge kozen". Naar aanleiding van Eisen howers en MacMillans uitlatin gen over controle en ontwape ning zei de Sowjet-premier „Controle over bewapening be tekent erkenning van de nood zaak in de toekomst wapens ie hebben. Maar het moet allen vol komen duidelijk zijn dat wanneer dan wapens bestaan allen die er bezitten er op een kritiek ogen blik naar zullen grijpen, of zij willen of niet. Op dit kritieke ogenblik zullen degenen, die wapens bezitten en de theorie van de machtspositie zijn toegedaan, niet de Veilig heidsraad vragen of de algemene vergadering bijeenroepen om te bespreken of deze wapens moe ten worden gebruikt of niet: zij zullen ze gebruiken". Chroesjtsjef zei ten onrechte te zijn beschuldigd van het aan zetten tot opstand. Dit is onjuist, „omdat de kwestie van opstand tegen een ongewenste bestuur in welk land dan ook door het volk zelf wordt opgelost". „Wij reiken allen die nog in koloniale slavernij zuchten de hand. Wanneer u dit als het aan zetten tot opstand beschouwt, dan ben ik hier trots op: de vrij heidslievende volkeren van de Sowjet-Unie reiken de volkeren, die voor hun vrijheid en onaf hankelijkheid tegen de kolonia listen in opstand komen, de hel pende hand". De Sow jet-delegatie is naar de Verenigde Naties gekomen „met de meest oprechte bedoelingen en is bereid haar best te doen opdat niet alleen vrede maar ook vriendschap tussen de volke ren zal heersen". Chroesjtsjef sprak kalm en ernstig. Hij wees er op dat de macht van de sterkste landen, de Sowjet-Unie en de Verenigde Staten „ten minste gelijk" is. Maar wanneer men het bestaan van de overige socialistische en vroegere gekoloniseerde landen in aanmerking neemt wordt dui delijk dat niet alleen het recht, maar ook de macht aan de zijde van de „vredelievende" landen is. Wanneer hiermee geen rekening wordt gehouden kunnen de Ver. Naties niet functioneren. Zij zouden hun betekenis verliezen omdat zij hun taak, het hand haven van de vrede, niet zouden kunnen uitvoeren. Diplomatieke waarnemers in New York zien in Chroesjtsjefs rede als een dreigement dat de Sowjet-Unie niet langer met de secretaris-generaal zal samen werken. Zoals bekend had dit in 1952 het aftreden van de toenr malige secretaris-generaal Tryg- ve Lie tot gevolg. Lie's optreden inzake Korea kon niet de goed keuring van de Russen wegdra gen. Terwijl Chroesjtsjef zijn rede hield zat Hammarskjoeld te schrijven. Eenmaal boog hij zich over naar dé voorzitter van de algemene vergadering, de Ier Boland. Dag Hammarskjoeld, de alge mene secretaris van de Verenigde Naties, heeft gisteren in de V.N.- ar cmblée gezegd, dat hij zal aan blijven tot ziin ambtstermijn is verstreken, tenzij de leden van de Verenigde Naties anders bepalen. Zijn ambtstermijn loopt tot het voorjaar 1963. In antwoord op de kritiek van Chroesjtsjef op zijn beleid, zei Hammarskjoeld letterlijk: „Ik zal mijn ambtstermijn uitdienen als dienaar van de organisatie in het belang van al die andere naties, zolang zij dat wensen". Het woord „zij" sprak hij met nadruk uit. In antwoord op Chroesjtsjefs uitdaging of hij de moed had af te treden, zei Hammarskjoeld, dat het gemakkelijker is af te treden dan aan te blijven. Terwijl tientallen afgevaardig den applaudisseerden bij het ver- ZON MAAN op onder op onder Okt. 5 6.47 18.09 18.42 7.08 6 6.48 18.07 19.09 8.19 7 6.50 18.05 19.39 9.28 8 6.52 18.02 20.12 10.34 SINDS 1 AUG. 1958 GELDENDE TARIEVEN Per vaart Rubriek Enkele vaart Vaarten boekje lOx 20x Maand- kaarten voor scholie ren en werk nemers HERZIENE TARIEVEN Per vaart Enkele vaart Rubriek Vaarten- boekje lOx 20x Maand- Speciaal kaarten tarief voor voor inwoners scholie- van Zws- ren en Vlaanderen werk- Per Per rie- .iaar vaart mers abon- vaart- ne- ooek- ment jes nemen van het besluit, sloeg de Sowjet-premier met beide vuis ten op de tafel. Vele niet-communistische afge vaardigden applaudisseerden staande. Terwijl zij weer gingen zitten, schreeuwde Chroesjtsjef iets, terwijl hij zijn vuist ir, dé richting van Hammarskjoeld zwaaide. „Het is heel gemakkelijk", al dus de algemene secretaris, „te buigen voor de wil van een grote mogendheid. Het is wat anders om die wil te weerstaan. Zoals aan alle 'leden van de assemblee welbekend is, heb ik dat bij vele gelegenheden en in vele richtin gen gedaan. „Als het de wens is van die landen, die in de orga nisatie hun beste bescherming in de huidige wereld zien, zal ik het nu weer doen". Kinderen jonger dan 4 jaar Kinderen 4 tot 10 jaar Personen 10 jaar en ouder Kinderwagen -), fiets en brom fiets 1 Motor en scooter Motor met zijspan 2), Bakfiets, auto en tractor Paard met wagen en bestel auto tractor met wa gen en auto met aanhang wagen 2) Vrachtauto en autobus 1) Vrachtauto met aanhangwa gen en trailer met aan hangwagen 1 0,20 0,40 0,60 0,90 0,30 0,45 0,65 25 25 27,8 3,00 4,50 1,90 1,00 47.4 2,90 4,40 1,50 2,25 48.3 48.9 5,40 2,75 49.1 Reductie bij gebruik vaartenboekje. Inclusief berijder of bestuurder. 2T Nog niet vastgesteld. Kinderen jonger dan 4 jaar Kinderen 4 tot 10 jaar Personen 10 jaar en ouder Kinderwagen, fiets en bromfiets 1 Motor en scooter a) Bakfiets, motor met zijspan, auto en tractor n) Paard en wagen, tractor met aanhangwagen en bestelauto 1 Auto met aanhangwagen en vrachtauto 1 Autobus, vrachtauto met aanhangwagen en trai ler met aanhangwa gen 0,20 0,30 0,40 0,90 0,20 0,25 0,65 3,00 2,50 2,50 4,50 5,00 0,45 1,90 1,00 2,90 4,40 1,50 2,25 1,30 5,40 2,75 2,05 2,55 AANHOUDEND ZACHT. In de hogere luchtlagen wordt boven West-Europa een zuidelijke stroming aangetroffen die in stand wordt gehouden door een depressie ten westen van Ier land en een hogedrukgebied bo ven Rusland. Met deze stroming bewegen storingen mee, die van Spanje uit via Frankrijk naar het noorden trekken. In verband hiermee wordt van daag opnieuw plaatselijk regen verwacht. De storingen zorgen er echter eveneens voor dat regel matig van oorsprong zachte lucht naar ons land wordt gevoerd. Maandag bedroegen de middag, temperaturen hierin boven ons land ongeveer 18 graden. Het ziet er naar uit dat het zachte weer de komende dagen zal aan houden. mci?DDï7DiruT II blillULilVlt/ll 1 medegedeeld dor het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van dinsdag ochtend tot dinsdagavond. Aanhoudend zacht. Aanhoudend zacht weer met veranderlijke bewolking en plaat selijk regen. Overwegend zwakke wind. DINSDAG 4 OKTOBER. Inclusief berijder of bestuurder. v.m. n.m. Ereskens 1.04 1.19 Terneuzen 1.39 1.54 Hansweert 2.19 1.54 Walsoorden 2.29 2.44

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 1