LDUCCI DOT VAN DE SANDS VAN DE ANGST Verdwenen jongeman uit Oost-Duitsland in Nederland terug PASSERDOZEN Radio en Televisie RECHTSZAKEN Verklaring van Dr Ralphe Bunche Erhard pleit voor vreedzame betrekkingen met Polen AGENDA YARMTE DE KEUS VAM MENSEN DIE PURE KWALITEIT WENSEN! Woensdag 31 augustus 1960 16e jaargang na. 5074 Kordate chauffeur verijdelt overval Uitgebreide sortering «ml vmm Terneuzen i Nederland en) 3t In capaciteit maar lulsvrouwen uitver- erlljke vormgeving, nties, gegarandeerd rke roetvorming en r merk geeft dit') iige Rocket brander- ar. (Belangrijk I) mindere kwaliteit, iele Hoenson dealer Ie vraag is enorm. bij aanschaf gezonde oor- iks de enorme derwets kolen lard met Ge- verwarmings- g of flat. Dit NDEALER ÏCIALIST 956, 1ERNEUZEN. EUZEN: L. Hame- a. C. J. Oppeneer, of schrijft u dan OO, toestel 367. 23-jarige laboratorium- assistent geraakte vrijwillig in Oostduitse gevangenis Jan van de Brink, een 23-jarige jongeman uit Kamperveen, is gisternacht in Nederland terug gekeerd na een verblijf van vier maanden in een Oostduitse ge vangenis te Potsdam. Hij ver dween na Fasen pit West-Berlijn, waar hij met veertien andere leden van „de jonge kerk", een jeugdorganisatie van de Neder lands Hervormde kerk, een con ferentie bijwoonde. Sindsdien heeft niemand meer iets van hem vernomen, tot hij zich enkele dagen geleden meld de bij ds. A. E. Ruys, predikante van de Nederlandse gemeente in Berlijn. Jan van de Brink blijkt geheel vrijwillig in de Oostduitse gevangenis verzeild te zijn ge raakt. Visioen gehad Op een persconferentie in Hengelo vertelde hij gister morgen, dat hij in de Nieuw jaarsnacht van dit jaar een visioen heeft gehad, waarin hij de opdracht kreeg contact te zoeken met Oostduitse gevan genen. Jan, die als laboratorium assistent bij Philips in Eind hoven werkte, begon van dat moment af zijn „vlucht" voor te bereiden, zonder er iemand iets van te vertellen. Hij schreef in voor de reis, die „de jonge kerk" ieder jaar naar Berlijn organi seert. De groep arriveerde op 16 april, de zaterdag vóór Pasen. De jongelui, die onder leiding ston den van ds. W. Dijkstra uit Don kerbroek (Fr.) en zijn echtge note, werden ondergebracht in het gebouw van de christelijke jongemannenvereniging te West- Berlijn. De groep bezocht zowel in Oost- als West-Berlijn verschil lende kerken en monumenten. De conferentie zou worden afge sloten met een bonte avond. Bij de voorbereidingen waren de leiders niet aanwezig. Oekrainse vluchteling eist kinderen op Een in Australië levende Oekraïnse vluchteling Lylyk, heeft twee van zijn drie kinde ren in Singapore van boord van het schip gehaald waar mee zijn vrouw, volgens zijn zeggen, naar de Sowjet-Ume wildo gaan. Ongeveer twee weken gele den vertrokken de vrouw en de drie kinderen zoons van ze ven en veertien en een dochter van drie uit Sydney. Kort na het vertrek ontdekte de man echter dat zij op de ..Australia" met bestemming Genua waren gestapt. Hij boekte onmiddellijk vliegpassage naar Singapore om hen daar op te vangen. Toen hij aan boord ging wei gerde de vrouw de kinderen af te staan. De man wendde zich echter tot het hooggerechtshof met het gevolg dat de twee cudste kinderen onder voogdii werden gesteld. Plotseling vertrek Jan van de Brink, die in zijn visioen gezien had, dat hij ach ter het ijzeren gordijn moest gaan om zich „eenvoudig een poosje te laten opsluiten", kon digde te midden van het geroe zemoes plotseling zijn vertreK aan en vóór de anderen van hun verbazing waren bekomen, was hij al verdwenen. Opsporingen, die daarna in het werk werden gesteld, bleven zonder resultaat en de groep van „de jonge kerk" vertrok de volgende dag zonder hem naar Nederland. 's Nachts naar achter het ijzeren gordijn Jan, die zijn pas had achter gelaten in het jeugdgebouw, zo vervolgt zijn relaas, stapte in de S-Bahn, die naar de Oost-zóne rijdt. Bij de Ausweiss-contröle bij de grens, bleek dat hij geen pa pieren had en hij werd na een verhoor van twee uur terugge stuurd. Hij stapte bij de eerste de beste halte weer uit de S- Bahn en besloot toen voor een nieuwe poging te wachten tot het donker was. Lopend over de tram-rails bereikte hij 's nachts de andere zijde van het ijzeren gordijn. Daar werd hij opgevan gen door een grenswacht pa trouille, die niet veel geloof hechtte aan zijn visionaire op dracht en hem achter slot en grendel zette. Na een voorarrest van twee maanden werd de zaak „Jan van de Brink'' in gesloten zitting van het gerechtshof be handeld. Zijn verdediger kon niet veel te berde brengen ten gunste van zijn cliënt, omdat hij vrijwil lig in de gevangenis was gegaan. De aanklager reageerde op Jans motieven met de opmerking „het is wel mogelijk, dat het zo is". Van de Brink werd veroordeeld tot vier maanden gevangenis straf met aftrek. Hij kwam weer in dezelfde cel terecht, die hij moest delen met twee jonge Oostduitsers, die geprobeerd hadden het vrije Westen te be reiken. Ieder contact met Ne derland was verboden. Goede behandeling De gevangenen, die overigens goed werden behandeld, werden éénmaal per dag gelucht, maar mochten dan niet met elkander spreken, zodat Jan zijn discus sies alleen kon voeren met zijn twee celgenoten. De „opdracht" had meer tot doel zelf iets te leren dan an deren, aldus Jan. Hij is van plan zijn ervaringen te bespreken in discussie-groepen van „de jonge kerk". Dr. H. Bartels, secretaris van de landelijke organisatie Jonge Kerk, heeft hier geen be zwaar tegen. „We leven per slot van reke ning in een vrij land", is zijn commentaar. Of hij teruggaat naar Philips? „Afwachten maar", zegt hij. Ontslag vernietigd De Kroon heeft het besluit van Gedeputeerde Staten van Utrecht vernietigd, waarbij on gevraagd ontslag werd verleend aan de voorzitter van het Wa terschap. Gedeputeerden van Utrecht hadden het ontslag verleend, nadat de voorzitter geweigerd had een vergadering van het Waterschap voor te zitten, om dat hij het niet eens was ge weest met de bijeenroeping van deze vergadering. De Kroon achtte de weigering van de voorzitter weliswaar niet juist, maar geen reden voor ontslag. Kongolese regering heeft te veel op de volkeren organisatie gerekend CHEMISCHE OORLOGVOERING Deskundigen van het Ameri kaanse leger hebben in het cen trum voor chemische oorlogvoe ring in Dugway, Utah, voor een aantal journalisten een demon stratie gegeven met nieuwe do delijke en niet-dodelijke strijd gassen. Amerikaanse troepen in West- Berlijn en andere strategisch be langrijke punten beschikken over een nieuw soort traangas dat voor de mens onverdraaglijk is. Zeer besliste betogers behoefden zich door de tot op heden ge bruikte traangassen niet altijd te laten afschrikken. Met geiten en een hond als slachtoffers werd een nieuw do delijk gas genaarpd „GB" gede monstreerd dat op 't zenuwstelsel werkt. In het centrum voor che mische oorlogvoering worden tevens op het zenuwstelsel wer kende gassen ontwikkeld die hallucinaties, lachbuien en de neiging om zich te verbergen veroorzaken. De correspondent van het Sow- jetpersagentschap Tass in Wash ington heeft de Verenigde Staten naar aanleiding van deze demonstraties beschuldigd van voorbereiding van een „bacte- reologische en chemische oor logvoering op grote schaal." De Amerikaanse legerleiding be schouwt „dit monsterachtige project als praktischer en min der kostbaar dan de plannen voor atoombewapening." De Westduitse minister van Economische Zaken, Ludwig Er- hard, heeft in Düsseld'orf op een bijeenkomst van meer dan 1Ó0.000 uit Opper-Silezië afkom stige Duitsers gepleit voor vreed zame betrekkingen met Polen, dat het slachtoffer is geworden van „de nationaalsocialistische- bolsjewistische kameraadschap". Volgens Erhard moet echter ook het Poolse volk, dat zelf enkele malen in zijn geschiedenis een verdeling heeft moeten ver duren, erkennen dat de Duitse indeling geen grondslag kan zijn voor een duurzame en vreedzame orde in Europa. De vrede rust op een wankele bodem zolang men de volken het recht van zelfbe schikking ontzegt, aldus Erhard. „Het recht op zelfbeschikking geldt niet alleen voor de gekleur de volken, maar voor alle vol ken, ook voor Polen, Hongarije en Duitsers", zo riep de West duitse minister uit, die ten slot te zei dat de pogingen van Mos kou, vaste voet te krijgen in de minder ontwikkelde landen, tot mislukking gedoemd moeten worden, daar het Westen de mo rele plicht heeft, de in nood en armoede levende volken van Afrika en Azië te helpen. Bondskanselier Adenauer heeft in een telegram aan de bijeen komst verklaard, dat de rege- (Adv.) De persoonlijke vertegen woordiger van Hammarskjoeld in Kongo, dr. Ralphe Bunche, heeft op een persconferentie in Leopoldstad verklaard dat „een van de grootste moeilijkheden" voor de Ver. Naties ligt in het feit dat „de regering van Kongo te veel op de volkerenorganisa tie heeft gerekend." Bunche hield een afschtids- persconferentie. Heden keert hij naar New York terug. Hij wordt in Kongo opgevolgd door de Indiase diplomaat Dayal, tot op heden hoge commissaris in Karachi. Ook „de tegenwoordige men taliteit van de Kongolese be volking, ten dele een gevolg van het koloniale verleden", vergemakkelijkt het werk van de Ver. Naties niet, aldus Bun che. Ten aanzien van de inci denten die zaterdag in Stan- leystad plaats hadden merkte Bunche op dat de Kongolese politiemannen in paniek "raak ten door geruchten als zouden Belgische parachutisten zijn I)<' Haagse touringcar-chauffeur politie heeft de drie rovers vu van der Broek heeft het tijdens een tocht door Italië op genomen tegen drie rovers, die het kennelijk op zijn bus voor zien hadden en een overval wil den plegen. De heer Van der Broek stelde de rovers alle drie buiten gevecht. De Italiaanse maar ook de heer Van dei- Broek ingesloten. De passa giers hebben de reis met een andere bus voortgezet. Op de foto zien we de heer Van der Broek links, met zonnebril, bij zijn wagen staan. geland. Hij wees er op dat de bevolking zich niet aan geweld pleging jegens V.N.-personeel had schuldig gemaakt. De pre mier van de Oostprovincie, Fi- nant, heeft „harde klappen" opgelopen toen hij op het vlieg veld van Stanleystad de Ameri kaanse bemanning van de Glo- bemaster tegen de Kongolezen wilde verdedigen. Bunche zei niet over bewijzen te beschikken dat Belgische troepen gebruik hebben ge maakt van uniformen van troe pen van de Ver. Naties. WOENSDAG 31 AUGUSTUS TERNEUZEN: Luxor-Thea- ter, 8 u.: De muis, die brulde. Markt, 8 u.: Concert door de Harmonie Terneuzen. BOEKHANDEL Noordstraat 55 Terneuzen t dooi 47) (Nadruk verboden.) „Ik heb gehoord," wendde Hil- de zich weer tot haar, „dat jij gezien bent met een man, die ge arresteerd is als agent. Daarna heb je op een opvallende manier geïmormeerd waar hij was en je laten verleiden tot uitlatin gen, die voor een politiebeambte laten we zeggen nu niet bepaald raadzaam zijn. Pas een beetje op, Trude; men is op je gaan ietten en dat is niet goed. ik zou toch liever niet in een si tuatie komen om mijn eigen zus ter te moeten veroordelen," „Op genade hoef je dan niet te rekenen", zei mevrouw Braun tegen Trude, en haar stem tril de. „Bij haar niet." „Genade, moeder," zette Hilde op scherpe toon uiteen, „is zwak heid en wij hebben niet nodig zwakheid te tonen. Als ik mijn zuster zou moeten veroordelen, zou ik weten dat zij iets gedaan had, wat zij niet mocht doen. Het zou dan dus niet aan mij liggen, maar aan haar, als het tot een vonnis moest komen." „Onzin," zei haar moeder. „In de eerste plaats wordt men hier opgepikt zonder te weten, waar om, want niemand zegt je waar om, of hoe, of wat. En in de tweede plaats staat het vonnis toch al bij voorbaat vast. Dat hoef jij alleen maar af te lezen." „Moeder," waarschuwde Hilde, terwijl haar gezicht rood op vlamde: „Laat ik dat nu geen tweede keer horen. Dat mag ik niet," voegde zij er zachtjes aan toe. „Hier," zei mevrouw Braun on bevreesd, „tussen deze vier mu ren ben je voor mij nog altijd mijn dochter en geen lid van een tribunaal. Hier heb ik nog iets te vertellen en ik zeg, wat ik wil." Hilde greep naar haar tas en stond op. „Dan dwing je me er toe, te gaan en nooit meer terug te ko men." „Och, büjf toch," verzocht Tru de en trok Hilde weer op haar stoel. „Je kent moeder toch. Wij kunnen haar niet meer verande ren en hebben daar ook géén recht toe." „Nu houd ook eindelijk je los se tong eens in bedwang," viel Wilhelm Braun opeens uit. „Je geeft Hilde toch ook voortdurend de pap in de mond. Die kan im mers niet anders." „Jij bent een lafaard, Wilhelm, maar geen man." „Zo denk je dat. En Hilde en Trude, die zijn zeker door de ooievaar gebracht, hè?" Zij wierp hem niet bepaald een dankbare blik toe en deed toen maar alsof hij er helemaal niet was. Intussen had Hilde zich door naar zuster laten overhalen om te blijven, maar de afgebroken draad was niet zo gauw weer aaneen te knopen. Er volgde een stilte, waar niemand raad mee wist en die zwaar drukte in het kleine vertrek. Trude dacht ingespannen na, waarover men zou kunnen pra ten, zonder iemand aanstoot te geven. Het gezin, zo stelde zij smartelijk vast, was al behoor lijk uit zijn voegen geraakt en voor de volkomen ineenstorting waren een paar woorden vol doende, die vroeger onschuldig geweest zouden zijn, maar die nu de uitwerking konden hebben van dynamiet. De vader pakte de rest van zijn tabaksbladeren weer in een courant en zei als terloops, ter wijl hij op een foto wees: „Hier heb je die dr. Hager. Daar»vroeg je toch naar, Trude." Hilde greep naar de courant, terwijl 'Trude haar belangstel ling er voor probeerde te ver bergen. „Ja, dat is kameraad Hager," zei Hilde met zekere trots. „Laat eens kijken," verzocht Trude op onverschillige toon. Hilde reikte haar het stuk cou rant met de tabaksbladeren toe. „Voor hem schrikt en beeft iedereen, die een slecht geweten heeft." „Maar ik niet," mompelde me vrouw Braun. Trude bekeek de foto en had de indruk, dat zij dat gezicht al eerder gezien had. „Hij ziet er niet goed uit," vond ring van Bonn de vaste wil heeft, de verwezenlijking van het recht op een vaderland en zelfbeschik king louter met vreedzame mid delen na te streven. De voorzitter van het „Lands- mannschaft" Silezië, de minister van Vluchtelingenzaken van Ne- der-Saksen, Eric Schellhaus, ver klaarde nadrukkelijk dat de vluchtelingen geen „revanchisti- sche" gedachten koesteren. „Wij streven er slechts naar het on- recht dat de roof van ons vader- land is, ongedaan te maken". Hiertoe mag echter geen geweld worden gebruikt. „Het waren Duitsers die het land dat thans achter onze oostgrens ligt gedu- j rende honderden jaren in zweet en bloed bewerkten, de bossen 1 ontgonnen en steden bouwden", j aldus Schellhaus. De president van het „Lands- mannschaft" Opper-Silezië, dr. Otto Ulitz, deelde mee dat de bondsregering zich de komende maanden opnieuw zal beraden over het aanknopen van diplo matieke betrekkingen met enkele Oosteuropese landen. Volgens Ulitz mag West-Duitsland geen diplomatieke betrekkingen met Polen aanknopen „zolang de rechten van de in Opper-Silezië wonende Duitsers worden ge schonden". Polen en Duitsers kunnen z.i. zeer wel vreedzaam in Opper-Silezië samenleven. Ulitz' plaatsvervanger Her mann Ehrer verklaarde dat de Duitse Opper-Sileziërs „geen oorlog willen, maar voor hun vrijheid zullen vechten als dit nodig is, zoals eerder is gebeurd' bij Annaberg" (Annaberg is een berg in Opper-Silezië, waar een Duits „vrijkorps" in 1921 felle gevechten leverde tegen Polen die de berg hadden bezet). Ehrer zei later op een persconferentie dat zijn verwijzing naar het in cident bij Annaberg slechts be tekende dat men zich tegen Sow- jet-agressie zou verzetten. Overi gens waren de Duitsers bij Anna berg niet de aanvallers, aldus Ehrer. Ook Erhard die als vertegen woordiger van Adenauer sprak, verklaarde dat de Opper-Sile ziërs „hun rechten op het stam land niet behoeven te laten schenden door „onrecht-verdra- gen". DE WERELDBEVOLKING Volgens het demografisch jaarboek van de Ver. Naties is de bevolking van de wereld on geveer 2,9 miljard zielen en ko men er ieder jaar circa 48 mil joen bij. Afrika is het vruchtbaarste werelddeel met een geboorte cijfer van 45 per duizend. In Europa is het geboortecijfer 19 per duizend. Japan dat vóór de oorlog een zeer hoog geboortecijfer had, heeft thans een van de laagste, namelijk 18. Meer dan de helft van de we reldbevolking woont in vier lan den: China met 669 miljoen, India met 403 miljoen, de Sow- jet-Unie met 209 miljoen en de Verenigde Staten met 178 mil joen. Kinderen die in Noorwegen, Zweden en Nederland geboren worden, mogen verwachten het langst te leven. De vrouwen leven er gemiddeld 74 jaar en de mannen 71. In India is de gemid delde leeftijd het laagst: 32 jaar. Dit is één van de weinige landen, waar mannen gemiddeld langer leven dan vrouwen. Guinea heeft het hoogste sterftecijfer: 40 per duizend. De „geboortegolf" die volgde op de jongste wereldoorlog, heeft haar top bereikt in 1946/ 1947. Britse baconprijs te hoog geacht De „Daily Express" beweert in haar nummer van zaterdag dat de Britse regering de bacon- markt heeft overgeleverd aan de Denen en dat die nu aan de huisvrouwen de prijs dicteren, die zij voor bacon moeten beta len. Onder de kop „Bacon Dic tators" schrijft dit onafhanke lijke rechtse blad„Huis vrouwen, verheft uw stem in verontwaardiging. De beste ge sneden bacon kost thans in de winkel 5 shilling per pond, het geen precies 2 shilling meer is dan de prijs van drie maanden geleden. En dit alles omdat de regering de Britse baconmarkt aan de Denen heeft overge leverd. De zorg en het vernuft voor het opbouwen en aanmoe digen van de varkensfokkerij Groot-Brittanië zijn verspild. Het gevolg is dat de baconfa- brieken zijn gedegradeerd tot worstfabrieken en dat de Denen de prijs dicteren, die de Britse huisvrouwen moeten be talen", aldus de „Daily Express". DONDERDAG 1 SEPTEMBER. HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram.; 7.50 Dagope ning; 8.00 Nieuws; 8.15 Gram.; 8.30 Voor de kinderen; 8.40 Gram.; 9.00 Gym.; 9.10 De groen teman; 9.15 Gram.; 9.35 Water standen; 9.40 Morgenwijding; 10.00 Gram.; 10.50 Voor de kleu ters; 11.00 Kookkunst; 11.15 Orkest; 12.00 Lichte muz.; 12.30 Land- en tuinbouwmed.; 12.33 Hammondorgel; 12.45 Olympi sche Spelen; 13.00 Nieuws; 13.15 Gram.; 13.20 Dansmuziek; 13.55 Beursberichten; 14.00 Sopraan en piano; 14.30 Voordracht; 15.00 Gram.; 15.30 Radiophilharm. sex tet; 16.00 Gram.; 17.00 Voor de jeugd; 17.30 Instr. kwartet; 17.45 zij, teiwiji zij de trekken van het gezicht bestudeerde en in h.aar geheugen probeerde te prenten. Om te voorkomen, dat Hilde haar woorden verkeerd zou uit leggen, vroeg zij: „Is hij mis schien ziek?" „Ik geloof het wel," zei Hilde kortaf. „Zieke mensen moeten niet re geren," meende mevrouw Braun bits. „Wie ziek is, heeft 'n slecht humeur en is afgunstig op ge zonden." Trude gaf haar vader de cou rant terug. „Daar is iets van waar," zei ze en nam zich voor, de foto uit te knippen. „Maar er zijn mensen, wier wil de ziekte overwint," antwoordde Hilde trots. „Hager is er zo een tje. Die is er niet onder te krij gen. Die is hard tegenover zich zelf en dus ook tegen de lauwen en de slappelingen waarvan de kantoren eindelijk eens gezui verd behoren te worden." „Ramdohr was dan zeker ook zo'n lauwe en zo'n slappeling?" merkte haar moeder op en keek haar strak aan. „Wie beweert dan, dat kame raad Hager Ramdohr heeft laten arresteren?" vroeg Hilde en er lag een dreigende ondertoon in haar woorden. „Wie beweert dat?" Daar haar moeder zweeg, waarschuwde zij haar: „U moet maar een beetje voorzichtig zijn. Zulke praatjes kunnen u nog wel eens lelijk opbreken." „Waarom eigenlijk? Waarom mag men zoiets niet zeggen? Onder keizer Wilhelm kon men rustig over zoiets spreken." (Wordt vervolgd.) Olymp. Spelen; 18.00 Nieuws; 18.15 Mil. orkest; 18.40 Olymp. Spelen; 19.00 Gram.; 19.30 Nws; 19.35 Orkest; 20.40 Act.; 20.55 Gram.; 22.00 Olymp. Spelen; 22.30 Nieuws en beursber. van New York; 22.45 Gram.; 23.45 Olym pische Spelen; 23.55 Nieuws. HILVERSUM IX: 7.00 Nieuws; 7.15 Gram.; 7.45 Morgengebed; 8.00 Nieuws; 8.18 Gram.: 8.50 Voor de vrouw; 9.40 Gram.; 10.00 Gram.; 10.30 Morgendienst: 11.00 Voor de zieken, 1145 Gewijde muziek; 12.00 Middagklok; 12.03 Lichte muz.; 12.25 Wij van het land; 12.35 Land- en tuinbouw med.; 12.38 Gram.; 12.40 Act.; 13.00 Nieuws; 13.15 Zonnewijzer; 13.20 Lichte muz.; 13.35 Chan sons; 14.00 Gram.; 14.15 Over ijssels Philh. orkest; 15.40 Vokaal ensemble; 16.00 Verkenningen in de Bijbel; 16.20 Kamermuz.; 17.00 Voor de jeugd; 17.30 Jazzmuz.; 17.40 Beursberichten; 17.45 Pro menade orkest; 13.25 Kerkkoor; 18.50 Lezing; 19.00 Nieuws; 19.10 Gram.; 19.30 Radiokrant; 19.50 Politieke lezing; 20.00 Gevar. progr.; 21.15 Jonge leeuwen op het dak; 21.30 Lichte muziek; 22.00 Periodieken parade; 22.10 Gram.; 22.30 Nws; 22.40 Gram.; 22.45 Avondoverdenking; 23.00 Kerkorgel; 23.25 Gram.; 23.55 Nieuws. BRUSSEL (VL.): 12.00 Amus. muz.; 12.30 Weerbericht; 12.35 Operettemuziek; 12.50 Koersen; 13.00 Nieuws; 13.15 Gram.; 14.00 Pianorecital; 14.50 Liederen (tus sen 15.00 en 17.40 Olymp. Spe len); 15.00 Gram.; 16.00 Koersen, 16.30 Lichte muz.; 17.00 Nieuws; 17.40 Voor de kinderen; 18.20 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.40 Gram. (tussen 20.20 en 20.50 Olymp. Spelen); 21.15 Gram. (tussen 21.40 en 22.10 Olymp. Spelen); 22.00 Nws; 22.15 Moder ne kamermuz.; 22.55 Nieuws. Televisieprogramma's NED. T.V.: 14.55—19.00 Olymp. Spelen; 20.00 Journaal en weer- overzicht; 20.20 Olymp. film; 20.30 Act. progr.; 20.40 De we reld van vandaag, lezing; 20.50 Lichte muz.; 21.05 Olymp. Spe len; 22.15 Film. VL. BELG. T.V.: 14.55 Olymp. Spelen; 19 30 Nieuws; 20.00 Voor de jeugd; 20.30 Licht progr.; 20.55 TV-spel; 21.55 Filmintermezzo; 22.05 Olymp. Spelen; 22.15 Nws.

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 5