ÜNÊL Oud-directeur Schiphol WITSTE DUIF 'RALEND WIT EUWS zelfbediening norstad treedt niet af overstromingen in india. het nieuwe bewind in LAOS toespraak van castro lunchtrommeltje voorschrift lugubere ontdekking Aan de vooravond van de Olympische Spelen BEURSO VERZICHT Vier ^kostbare schilderijen ter waarde van f 600.000 gestolen Advertentiën 548ste STAATSLOTERIJ 4e klas 3e lijst (Adv.) wasgoed met Sunil. u overslaan. U wast i wringt minder. Uw ri U - en honderd- luwen - merken di- e Sunil tegelijk het ijkste wasmiddel is. erliest het van uw r oor gescheurde kerken en voor- itter van. het convent van ker en inzake radio- en televisie- erkdiensten. Ook heeft hij zit ing in het hoofdkwartier van et Ned. bijbelgenootschap. De verdiensten van ds. Scheele, ie voornemens is in de loop van it jaar met emeritaat te gaan, verden erkend in zijn benoeming ot Officier in de Orde van Oran- e-Nassau. Maandagavond a.s. zal ds. Scheele in de Noorderkerk te As- ien een gedachtenisrede houden. (Hit. GEREF. KEEK ZAAMSLAG. Beroepen ds. Slagboom van s-Gravenzande. Op eeni akker in Hemmelmavk bij Eckernfoerde bij de Oostzee is dezer dagen een merkwaardig geval van zelfbediening voorge komen. Een boer, die op zijn aardap pelveld aan het werk was, be merkte dat enige planten waren verdwenen. Op de lege plek trof hij echter 2,65 mark aan. Daar dit voldoende compensatie vnor de weggehaalde aardappelen was, nam de boer tevreden, het geld. Men vermoedt dat kamperen de toeristen zich op deze manier de wandeling naar de nogal ver-1 verwijderde dichtstbijzijnde win kel hebben willen besparen. Generaal Lauris Norstad, del opperbevelhebber van de Navo l strijdkrachten in Europa, isniej van plan af te treden. Dit hee: een woordvoerder van hel hoofdkwartier van de genera3;] nabij Parijs dinsdagochten-' verklaard naar aanleiding va3] een dagbladbericht waarin Nor I stads aftreden in de komend herfst werd gemeld. In het gebied van Bliadr»h de Indiase staat Orissa zi.ini geveer vjjftig mensen om he .1 ven gekomen tengevolge grote overstromingen, mensen hebben van het hoge W» ter te lijden en men vreest .1 de rijstoogst geheel verloren gaan. Prins Soevannavong, de leider van de communistisch gezinde Neo Lao Haksat partij in Laos, heeft dinsdagavond gepleit voor volledige steun aan de nieuwe neutralistische regering van zijn halfbroer prins Soevanna Phoe- ma. zo meldt het communistische persbureau „Nieuw Chinauit de Noordvietnamese hoofdstad Hanoi. In een radiorede deed prins Soevannavong een beroep op de officieren en manschappen van de strijdkrachten van generaal phoemi Nosavan, die de afge zette pro-Westelijke - regering trouw zijn gebleven, om tegen de pro-Amerikaanse verraders- kliek" in opstand te komen. Voorts deed hij een "beroep op het volk en de partijen van Laos de „vijandige manoeuvres van het Amerikaanse imperialisme" schipbreuk te doen lijden. Prins Soevannavong ontsnapte in mei j.l. uit de gevangenis, waar hij sinds juli 1959 verbleef op beschuldiging van een samen zwering met behulp van zijn communistisch gezinde Pathet Lao-strijdkrachten. Hij onder schreef de opvatting van de nieuwe premier, dat contact met communistisch gezinde eenheden noodzakelijk is. Hij verklaarde, dat zijn partij te allen tijd be reid is tot onderhandelingen met de regering, waarvan hij 't poli tieke programma volledig steunt. Prins Soevanna Phoema, die is aangewezen als minister-presi dent van Laos, heeft woensdag gezegd te verwachten dat de militaire crisis in zijn land over twee of drie dagen tot het ver leden zal behoren. Leiders van de strijdkrachten die prins Soevanna Phoema, en die welke oud-minister van Defensie, generaal Phoemi Nosa van, steunen, zijn woensdag te Vientiane bijeengekomen om te spreken over een reorganisatie van de staf van het leger. Volgens prins Soevanna heeft generaal Phoemi dinsdag beloofd dat hij zijn troepen niet zal ver plaatsen zolang deze besprekin gen aan de gang zijn. Zodra de legerleiders overeenstemming hebben bereikt, zal het parle ment bijeen worden geroepen om te beslissen over een regering van nationale eenheid. Prins Soevanna zei, dat gene raal Fhoemi nog geen bevelen van het hoofdkwartier van Vien tiane uitvoert, maar de generaal zou dit gaan doen zodra in het leger overeenstemming zal zijn bereikt De Cubaanse premier Fidel Castro heelt woensdag in een toespraak van bijna twee uur tot een bijeenkomst in Havanna van de Cubaanse federatie van vrou wenverenigingen uiting gegeven aan zijn vriendschap voor de Sowjet-Unie en communistisch China. Hij lanceerde ook weer zijn gebruikelijke aanval op het „Noordamerikaanse imperialis me", dat hij beschuldigde van „uitbuiting, onderdrukking en overheersing" van Latijns-Ame rikaanse landen". Volgens Castro was zijn eigen regeling „de beste en flinkste op het gehele Amerikaanse vaste land". Hij maakte andere Midden- en Zuidamerikaanse regeringen be lachelijk door onder meer te ver klaren; „De leden van vele La tijns-Amerikaanse regeringen gaan 's avonds naar bed, terwijl zij nog aan de macht zijn, doch zij weten niet of zij wellicht de vol gende ochtend in ballingschap zullen ontwaken". Volgens Castro organiseerde het hoofd van de Amerikaanse inlichtingendienst, Allen Dulles, „de terugkeer naar Cuba van aanhangers van de gewezen dic tator Batista". Als eerste adminstratieve maatregel heeft het nieuwe Zuidkoreaanse kabinet de ambtenaren bevolen een lunch- tjommeltje mee naar kantoor te nemen en het nuttigen van het noenmaal in restaurants verboden. Volgens de woordvoerder van de premier was dit een eerste stap naar de bezuiniging van regeringswege. Bovendien be oogde de maatregel te voor komen dat ambtenaren op de lunch worden gevraagd door mensen die het een of ander van hen gedaan willen krijgen of dat de lunchpauze te lang wordt gerekt. Op de verlaten noordkust van Ceylon hebben legerpatrouilles achttien lijken ontdekt. Er wer den ook drie mannen aangehou den die illegaal het land zouden zijn binnengekomen. Volgens het verhaal van de aangehoudenen hadden zij deel uitgemaakt van een gezelschap van 36 man, dat uit Malalpadoe in Zuid-India per boot naar Ceylon was gebracht. De bemanning van de boot liet de passagiers op een ondiepe plaats, op ongeveer een mijl uit de kust, de boot verlaten met de boodschap dat zij verder maar naar land moesten waden. Toen de mensen het water toch te diep vonden en naar de boten terug kwamen, weigerden de roeiers hen weer aan boord te nemen, sloegen hen met de roeispanen van zich af en voeren weg. CONFLICT BIJ VEROLME OP ROZENBURG Er heerst ontevredenheid on der de arbeiders van de Verolme United Shipyards op Rozenburg naar aanleiding van de huidige regeling der tarievenbepalingen, waarin men van werkne merszijde vele onbillijkheden meent te zien. Reeds dinsdag had een kleine groep het werk neer gelegd, maar door de te geringe deelneming scheen de actie dood te lopen, loen er woensdagmor gen echter door een niet erkende bond pamfletten waren uitge deeld, leidde dit tot een te hoop lopen van de werkkrachten. Het werd een formele vergadering, die tot gevolg had dat 600 man het besluit namen tot staking over te gaan. Wel waren er nog enkele honderden werkwilligen, maar aangezien veler werk op deze werf als het ware in elkaar grijpt, kon er van een normale hervatting van de werkzaam heden geen sprake zijn. Inmid dels hadden de stakers een actie comité benoemd, dat besprekin gen ging voeren met de fabrieks- kern. Deze heeft daarop toege zegd zich met de klachten tot de directie te zullen wenden. Mede door het ingrijpen van de erken de bonden werd gistermiddag om half drie het werk hervat, volgens het actiecomité echter onder voorwaarde, dat zaterdag Sportsterren uit 85 landen zul len donderdag in het magnifieke nieuwe Olympische Stadion défi- leren bij de opening van de 12e Olympische Spelen, de omvang rijkste sinds de stichting van de moderne spelen in 1896. Meer dan 6000 atleten zullen er aan deelnemen en als de pro feten gelijk krijgen, zullen dit maal alle records worden gebro ken. De loop der gebeurtenissen in de afgelopen vier jaar, toen de atleten zich richtten naar het grote evenement, wijst erop, dat vele Olympische en wereld records naar de geschiedenis zul len worden verwezen als de atleten strijden om individuele eer. Maar de zon, die in de afge lopen dagen van de vroege mor gen tot in het begin van de avond heeft geschenen vanuit een wol keloze hemel, met middagtempe- raturen van over de dertig gra den Celsius, kan het aantal reeordverbeteringen binnen de perken houden. Momenteel vormt de warmte nog geen reden voor ernstige be zorgdheid. Maar de toestand zal een dramatische wending kun nen nemen indien de tempera tuur verder stijgt. In dat geval zullen de deelnemers aan de lange afstandnummers volgens de waarnemers de tol moeten be talen, evenals in 1924 tijdens de spelen te Parijs. Zelfs de openingsplechtigheid van vandaag zal, daar ziet het althans naar uit, het uithou dingsvermogen van de meest fitte sportlieden aantasten. Officials van verscheidene ploegen spraken woensdag hun bezorgdheid uit over het schema van de plechtigheid, volgens welk de atleten drie mijl (bijna 5 kilo meter) van en naar het Olympi sche dorp zullen moeten lopen en bovendien in het stadion onder de brandende zon op de been zul len moeten blijven gedurende een tijd van naar schatting vier uur. Ongeveer half vijf zal vandaag de president van de Italiaanse republiek, Giovanni Gronchi, zijn plaats op de eretribune innemen, waarna het enorme défilé van 4200 sportlieden voor de eerste maal in de historie van de spelen is het aantal deelnemers aan dit défilé beperkt zal beginnen. Rome heeft zich opgemaakt om de Olympische deelnemers te ontvangen. Linksboven: De wielerbaan voor 20.000 toeschouwers. Binnen de betonbaan is een grasmat voor hockey en voetbal. Rechtsboven: Het grote sport paleis voor de belangrijkste in- doorsporten. 15.000 toeschouwers kunnen hier een plaats vinden. Linksonder: Het voetbalstadion, waar 60.000 mensen hun favo rieten kunnen toejuichen. Rechtsonder: De kleine sporthal voor basketball en gewichthef fen. De Grieken zullen de stoet leiden een eer die hen wordt verleend als de stichters van de antieke spelen en de Italianen zullen als gastheren de rij slui ten. De Olympische vlag zal de arena worden binnengebracht door acht Italiaanse zeelieden en aan de hoogste mast worden ge hesen, terwijl muziekkorpsen van de Italiaanse luchtmacht en het koor van Sint Cecilia de Olympische hymne respectieve lijk spelen en zingen. Kanonschoten zullen worden gelost en honderden duiven zul len als symbool van de vrede worden losgelaten. Vervolgens zal de 18 jaar oude student Gian Carlo Peris als laatste estafetteloper de Olym pische fakkel het stadion binnen brengen en het Olympisch vuur ontsteken dat tot het eind van de spelen, op 11 september, dag en nacht in het stadion zal blij ven branden. Dan komt het plechtige mo ment, waarop de grote Italiaanse discuswerper en ex-wereld- recordhouder Adolfo Consolini, namens de deelnemers de Olym pische eed zal afleggen. Daarna zullen de ploegen het stadion uitmarcheren, waarmee de spelen officiéél begonnen zijn. Hedenavond nog zal worden begonnen met de wedstrijden in boksen en waterpolo. Het zwem men, dat een groot deel van het programma vormt, zal vrijdag starten; daarentegen beginnen de atletiekwedstrijden nog altijd beschouwd als h e t hoogte punt van de spelen pas op 31 augustus. ZEER VASTE MARKT Gisternacht heeft de Engelse makelaar R. W. A. C. uit Londen bij de Amsterdamse politie aan gifte gedaan van diefstal van vier kostbare schilderijen met een totaal waarde van circa 600.000 uit een woning in de Sloestraat in Amsterdam-Zuid. De makelaar vertoefde in ons land teneinde te trachten de doe ken te verkopen. De kostbaarste der gestolen kunstwerken is de Rubens ..Judgment of Paris" (ƒ400.000). De andere doeken zijn een aquarel van Renoir „Twee geliefden op een bank" (ƒ80.000), een portret van „Oude vrouw" van Gerard Terborgh (ƒ4.000) en een zelfde portret van Verspronck (ƒ6.000). Toen de Engelsman gister- •j -| de vliegdienst en stationschef /"Virp j. j n ri Of) van de K. L. M. Na zes jaar deze w V VÜV vlt/ll i functies te hebben bekleed, werd hij (van 1926 tot 1945) haven meester voor de burgerlucht vaart op Schiphol In de oorlogs jaren die in deze periode vielen, leidde hij of maakte hij deel uit van de vier technische commis sies (kort voor vertrek door de regering ingesteld), die alle facet ten en plannen voor de toekomst van het luchthavenbedrijf in Ne derland moesten bestuderen. Ais bedrijfsdirecteur van de luchthaven Schiphol heeft de heer Dellaert na de bevrijding (tot 1950) zelf ook meegewerkt aan de verwerkelijking van di verse van deze adviezen en plan nen. Zijn benoeming tot direc teur van de nationale luchtha ven volgde in 1950. Eind juni van dit jaar heeft hij, onder dankbe tuigingen en waardering geuit door velen, zijn functie neerge legd. In diverse organisaties en in stituten, die verband houden met het luchtvaartbedrijf, heeft de heer Dellaert zitting gehad. Hij was o.a. buitengewoon lid van de raad voor de luchtvaart en heeft diverse oriëntatiereizen naar het buitenland ondernomen ten gunste van de uitbouw en de De oud-directeur van het lucht havenbedrijf Schiphol, de heer U. 1'M. Dellaert is woensdag avond omstreeks 9 uur in de Amsterdamse Boerhave-kliniek overleden, aldus heeft de pers dienst van Schiphol meegedeeld. De heer Dellaert, die 67 iaar is geworden, werd één dag na zijn aftreden als directeur op 1 j uli, met een borstaandoening in de kliniek opgenomen Ulrich Francois Marie Dellaert werd op 8 augustus 1893 in Westdorpe geboren en studeerde "lod®rnisenng van Schiphol. Hij in Gent en Nijmegen, en aan de S i ot* bezoeken aan de Technische Hogeschool in Delft ^i^sdelen Suriname, Curagao en tot aan de mobilisatie van de Arufca- eerste wereldoorlog. In 1916 en 1917 was hij resp. reserve-officier bij de kustartillerie-baterijen in Viissingen en officier op de vlieg basis Soesterberg. In 1918 en 1919 behaalde hij achtereenvol gens het internationale en het militaire vliegbrevet. In het burgerleven terugge keerd werd hij, in 1920 chef van ">v Gary Davis, „wereldburger nummer één", is in New York ge arresteerd omdat zijn scooter geen wettelijk vereist kenteken bord droeg. Hij weigerde 50 dol lar borg te storten en werd toen opgesloten. nacht laat thuis kwam in een door hem voor twee maanden geiiuurde woning aan de Sloe- straat, waarvan ae eigenlijke be woners met vakantie zijn, trof hij een grote chaos aan. Er wordt volgens de politie evenwel niets anders vermist dan de vier kunstwerken, voor zover rnen kan nagaan. Bij het onderzoek is cok de hulp ingeroepen van Interpol. De makelaar, de 29-jarige R- W. A. Cook, had de oparaent tot verkoop van een Londense han delaar in schilderijen. De doeken zijn verzekerd. Enig spoor heeft da politie nog niet gevonden. In terpol zet het onderzoek in Lon den voort. Gebleken is dat uit de woning aan de Sloestraat behalve de vier schilderijen ook worden vermist een draagbare schrijfmachine en een bandrecorder, eigendom van de Londense makelaar C. Tot het middaguur ontbrak van even tuele daderls) elk spoor. De benadeelde heeft de politie uitvoerformulieren van de vier kostbare doeken overgelegd, als mede stukken van de Londense verzekeringsmaatschappij. Op alle stukken komen dezelfde be dragen voor, getaxeerd door een deskundige van de verzekerings maatschappij. Voor de Rubens „Het oordeel van Paris" stond 400.000 opgegeven. Voor de po litie staat geenszins vast dat deze werken inderdaad originele schilderijen zijn. De politie vindt het vreemd, dat de kostbare doe ken zonder meer in een hoek van de kamer stonden, gewik keld in pakpapier, en niet waren opgeborgen b.v. in een kluis. Een in kunstkringen bekend feit is, dat de grote barokschil der Rubens het bewuste onder werp enige malen heeft geschil derd en dat er van deze doeken copieën zijn vervaardigd. Nader vernemen we, dat de Londense makelaar Cook sedert 19 augustus in ons land verblijft in het door hem gehuurde huis aan de Sloestraat. De man had de kunstwerken in zijn auto meegebracht uit Engeland. Hij maakte de reis via Boulogne en België. Alle vereiste in- en uit- voerpapieren voor de kunstwer ken had hij bij zich. Cook heeft na zijn aankomst contact gehad met twee bekende kunsthande laars in Amsterdam over moge lijke verkoop van de doeken. De één had geen belangstelling, de ander vroeg om een persoonlijk onderhoud, dat gisteren plaats had moeten vinden. Juist gisternacht verdwenen de schilderijen echter spoorloos. Onbekenden hebben zich via een raam aan de voorzijde van de benedenwoning toegang ver schaft. De ruit was verbrijzeld en het spanjolet opgelicht. Ze haalden naar later bleek de woning volkomen onderste boven, zelfs matrassen waren opengesneden. De internationale waarden zet ten gistermiddag de vaste ten dentie van dinsdag verder voort onder leiding van de Philipsaan- delen. Dooreikaar was de handel kalm. Het Damrak werd krach tig gesteund door de vaste slot- koersen waarmede Wallstreet was afgekomen. Het Dow Jones- gemiddelde voor industriële aan delen steeg er met 8 punten. Aan de vooravond van de te publi ceren eerste halfjaarcijfers door het PhilipscohSérif'ïö-aken de elektroaandelen gistermiddag het hoogterecord van dinsdag en no teerden bij de opening 1360, tegen een vorige slotprijs van 1345%. Gedurende de niet-officiële och- tendhandel werd als hoogste prijs voor deze aandelen 1373 be taald. Aanhoudende aankopen uit Zwitserland, als gevolg van het aldaar aanwezige viucht- kapitaal, Amerikaanse vraag en vraag van lokale zijde, waren oorzaak van de aanhoudende koersstijging voor de Philips- aandelen. Later op de middag echter, toen de aanwezige vraag was voldaan, daalde de koers als gevolg van winstnemingen tot 1355. AKU's waren zeer vast op 544, plus 13 punten op lokale speculatieve vraag, terwijl daar naast ook weer belangstelling voor deze aandelen bestond van Westduitse zijde. Hoogovens bijna 30 punten hoger op 844. Unilevers konden moeizaam mee komen en waren op 919 zelfs 2 punten beneden de vorige slot- koers. Kon. Olies ontmoetten wederom ruime publieke belang stelling en verbeterden op 135,70 circa 3,50. De aandelen noteerden boven pariteit New York. De olie-waarden lagen dinsdag in Wallstreet over het algemeen vast in de markt en hiervan profiteerde Kon. Olie. Dit was een stimulans voor Am sterdam waardoor de vaste stem ming van dinsdag voor aandelen Kon. Olie gisteren verder werd voortgezet. Aan de daling voor certifica ten Deli kwam in de cultuuraf deling gisteren een einde. Het fonds gaf een zeer krachtig koersherstel te zien bij een prijs van 185,50, tegen dinsdag ƒ180,50. De vraag kwam over wegend van lokale zijde en werd in een dunne markt uitgevoerd. Aandelen Amsterdam Rubberen die van HVA lagen eveneens goed in de markt bij zeer kalme handel. Ook gisteren werd op het „achtergebleven gebied" (scheepvaartaandelen) de aan dacht gevestigd. De handel was aan de ruime kant en werd over heerst door de vraag naar deze aandelen. De koerswinsten belie pen 1 tot 3 punten. Deze aan- delengroep ligt, aldus de beurs, bij de overige beursaandelen sterk ondergewaardeerd. Aan delen Koninklijke Boot, met grote belangen bij de Rijnvaart, werden grif uit de markt geno men. Staatsfondsen vast voor de staffellening. In de lokale afdelingen ver toonden de bier-aandelen een vaste tendentie hoofdzakelijk door Westduitse aankopen. Ook de grootbanken lagen wederom hoge:' in de markt. Aandelen Grasso's Machinefabrieken wer den op 275 (266) geadviseerd op de samenwerking met een Bel gische maatschappij. Aandelen Tels Handelmaatschappij werden op 52 (47) geadviseerd op het verschenen jaarverslag. Prolongatie 3 pet. Beursindices 22/8 23/8 24/8 Int. concerns 628.24 635.04 641.65 Industrie 339.76 343.41 349.87 Scheepvaart 160.67 163.73 165.04 Banken 220.14 221.12 224.06 Cultures enz. 154.67 154.78 155.68 Algemeen 427.39 431.80 436.91 Nabeurskoersen AKU: 540 geb.—543 gel. slot 540 542%) Kon. Olie: 134.50 geb.-136.50 gel. slot 136.00 (135.50) Philips1350-1360 gel. slo'. 1359 (1354) Unilever: 918924 gel. slot 923 (921'/O Hoogovens: 845 (8451 O a.s. overeenstemming mpet zijn bereikt. Zo niet, dan wil men maandag a.s. opnieuw in staking gaan. Onbekende duikboot voor Amerikaanse kust Voor de kust van Virginia, ter hoogte van Norfolk, is een onbe kende duikboot waargenomen, aldus heeft het ministerie van Marine in Washington dinsdag avond meegedeeld. De Amerikaanse marine tracht de nationaliteit van de duikboot vast te stellen. Heden nam de Heere plotseling van ons weg onze geliefde Broeder en Oom ABRAHAM DE FEIJTER, in de onderdom van 67 jaar. BROEDERS en ZUSTERS. Axel, 22 augustus 1960. Vaartwijk Wijk N 12. De begrafenis zal plaats hebben donderdag 25 augustus om 3 uur. Heden behaagde het de Heere, zacht en kalm, van onze zijde weg te nemen, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder en huisgenote JANNA OPENNEER, Weduwe van A. Haak, in de ouderdom van 84 jaren. Axel: M. W. HAAK M. HAAK—KOLIJN J. J. VAN WIJCK HAAK C. VAN WIJCK Barneveld: J. J. V/OLFERT— HAAK J. WOLFERT Axel: Wed. M. COUVÉ HAAK C. HAAK T. HAAK— DE KRAKER Gebr. DE JONGE Axel, 23 augustus 1960. Beoostenblij Wijk L 57. De begrafenis zal plaats hebben vrijdag ?6 aug. a.s. om 3 uur. Heden overleed onze ge liefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder MARIA CORNELIA KOEKKOEK, Weduwe van C. VViemes, in de ouderdom van 86 jaar. Uit aller naam, D. DIELEMAN. Axel, 24 augustus 1960. Kijkuit K 64. De begrafenis zal plaats hebben zaterdag 27 aug., des n.m. te 3 uur. HOGE PRIJZEN f 5000 21856 1500 2554 9009 15475 1000 1962 2897 8271 8472 8502 14125 400 7072 9363 10117 12789 13654 14723 20865 200 2309 2444 2543 2772 3161 3608 3633 3745 4152 4343 4552 4569 5117 5152 5419 7185 7770 8227 9038 10366 10394 11024 11036 11345 11511 12823 12S25 13351 13720 13972 15159 15241 15266 16963 17029 18440 20636 21670 TRIJZEN VAN ƒ80, 1010 048 2058 086 846 931 3095 111 4214 412 5105 106 836 841 6077 079 682 755 7177 215 8040 138 518 604 9008 032 789 10139 250 960 997 113 147 228 265 350 422 713 088 233 479 545 652 734 820 834 932 998 157 461 523 660 698 746 791 830 445 878 962 975 111 230 475 540 549 603 660 761 111 133 261 321 352 549 610 625 773 831 898 252 372 400 582 645 646 674 941 232 246 249 258 266 372 482 517 640 692 724 738 861 863 880 059 131 225 297 315 447 537 542 465 619 632 730 747 751 861 908 1004 175 492 784 2004 247 394 618 997 3032 214 478 732 4015 153 572 795 979 5006 367 692 852 6018 211 582 846 7011 271 471 647 925 8007 220 459 789 948 9005 229 509 620 801 945 10054 339 659 034 043 193 273 528 552 818 S81 029 061 250 271 504 510 666 695 040 061 241 248 497 518 790 815 027 036 192 217 595 619 865 876 981 988 060 118 372 469 731 743 870 924 026 118 231 276 642 6-19 848 S52 020 027 282 319 522 527 659 665 931 932 053 082 275 302 513 591 799 800 989 015 021 259 267 513 528 654 678 802 810 086 090 290 303 570 583 925 951 114 154 306 315 528 532 780 842 078 115 255 289 548 566 930 944 073 104 257 271 620 635 889 916 093 135 321 339 605 631 979 194 209 316 323 548 560 856 933 144 161 163 358 455 472 706 758 768 220 224 243 365 371 379 561 5S0 589 938 967 993 137 143 151 175 192 311 323 390 411 438 598 607 623 684 685 966 988 995 105 110 113 134 146 277 286 323 464 554 652 657 662 705 720 926 934 944 967 969 119 128 166 167 171 338 349 518 560 568 590 624 639 647 766 777 786 795 800 831 840 123 131 346 350 683 728 875 991 035 108 329 359 529 546 731 738 944 962 092 109 335 338 615 639 808 851 134 141 401 428 739 749 999 139 173 363 406 548 579 803 829 993 125 140 341 375 684 693 866 891 174 187 194 465 485 516 790 827 835 209 227 229 416 431 435 599 601 623 839 861 870 155 156 167 382 388 405 704 761 785 895 905 910 036 069 070 107 116 124 172 290 345 403 404 435 461 481 533 566 573 576 579 612 613 679 745 746 750 751 769 781 811 816 842 858 901 923 934 066 174 184 185 228 242 299 310 336 459 480 482 501 511 538 566 608 644 722 735 740 761 814 839 854 877 916 11170 589 12116 931 13109 846 14030 15093 948 16110 573 17067 18013 19567 20219 954 21061 11050 358 519 779 12003 172 331 559 722 13012 407 612 14038 196 458 685 937 15015 297 647 853 16084 368 17005 356 668 18142 397 647 927 19025 307 594 808 20009 336 610 887 21027 178 439 654 924 264 266 278 295 384 422 492 562 573 gQC qqo acq 315 450 601 615 641 645 659 772 883 251 421 472 556 672 698 747 754 833 136 495 645 664 812 934 983 238 282 326 522 584 637 687 762 795 148 201 233 259 275 42S 472 481 507 593 729 870 880 928 940 073 253 334 540 618 871 877 932 076 135 259 278 421 501 52o 673 745 579 676 707 716 785 S13 819 930 243 376 423 455 ,505 520 718 733 788 230 444 494 581 653 831 972 101 140 159 403 411 414 524 538 590 829 830 882 018 025 053 189 229 234 355 368 409 590 592 594 736 770 816 059 117 164 423 434 449 703 724 738 051 052 066 200 210 257 490 511 523 700 742 744 966 993 028 034 052 332 334 367 661 696 720 873 895 903 117 179 191 423 462 491 740 763 863 027 093 139 431 446 465 670 695 698 212 213 249 471 478 494 690 70S 711 936 939 955 062 081 100 318 337 352 608 609 611 814 846 858 020 061 121 364 370 374 614 627 650 911 969 976 069 092 096 196 204 205 460 471 475 661 742 751 928 930 940 163 201 432 439 620 643 898 957 059 066 275 295 414 464 600 608 868 880 199 2T1 455 456 748 813 077 085 321 380 565 576 762 776 054 088 380 404 755 760 909 911 252 277 498 509 881 910 157 163 471 527 795 831 250 253 511 524 734 842 223 293 306 481 485 486 646 713 759 963 968 985 075 097 133 311 312 316 472 486 542 629 631 698 918 945 977 233 315 329 481 525 533 819 883 950 134 142 147 441 443 449 610 618 628 841 843 869 319 516 760 155 319 543 711 992 331 589 963 177 45' 669 90" 098 108 490 509 811 815 942 971 300 304 514 671 925 942 192 225 542 638 902 918 263 274 540 556 861 890 205 28 589 61 835 8'4 977 311 32: 676 72 970 266 30c 655 66 921 997 286 293 575 589 893 914 130 159 192 359 379 396 644 667 689 867 944 989 133 163 269 406 432 437 736 755 759 977 991 110 117 121 226 249 295 502 511 517 752 763 765 944 230 267 274 424 487 515 726 727 741 309 317 330 442 499 587 800 811 832 126 139 171 302 338 408 534 595 64 830 875 922

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 3