Uit de Provincie Binnenlands nieuws Eric de Noorman - De huid van de beer RECREATIE- ONDERZOEK AAN DE KUST Ook in Zeeland De discontoverhoging in België INCIDENT EICHMANN GESLOTEN RECORDVLUCHT VAN RAKETVLIEGTUIG AGENDA AARDENBURG HULST. MIDDELBURG. VLISSINGEN DE TOESTAND IN KASAI Een ontdekking! VAN NELLE's 98 ct „Europa zonder paspoort" N.S. WILDEN NIETS VAN WALLETJESFILM WETEN De „Westhinder" gelicht Overeenstemming over de toekomst van Njassaland SABOTAGE De vermeende sabotage aan boord van de „Sept lies" Afstand bewaren in Artis VOETBAL Britse voetballers eisen hoger loon 1 ftd Dl Twee Ne op autob Reeds eerder werd bekend ge maakt, dat langs een deel van de Noordzeekust in Noord-Hol land, Zuid-Holland en Zeeland op een zomerse zondag ver keerstellingen zullen worden ge houden, tezamen met enquete onder de slrandbezoekers. Door het slechte weer hebben deze nog geen doorgang kunnen vin den. Voorbereidingen zijn nu ge troffen om de tellingen en en quêtes te houden op zondag 7 augustus (bij slecht weer op zondag 14 augustus). Zij zullen plaats vinden langs de kust van Texel tot en met Wassenaar en langs de gehele kust van de pro vincie Zeeland. In de noordelijke kuststreek werken 850 en in Zeeland ruim 350 tellers en en quêteurs mede. Het doel van deze onderzoekingen is een zo goed mogelijk inzicht te verkrij gen in de recreatieve functie van elk kustgedeelte. Het gaat er daarbij onder meer om vast te stellen, hoe de verdeling van de drukte op een zomerse zon dag langs onze kust is en, voor elke badplaats, wat de „actie radius'' daarvan is. In Belgische financiële krin gen heeft men medegedeeld dat de verhoging van het dis conto door de Belgische natio nale bank van 4 tot 5 0 o wordt gerechtvaardigd door de nood zakelijkheid de kapitaalvlucht tot staan te brengen en de spe culatie in buitenlandse valuta af te remmen. Aan de andere kant zal de discontoverhoging tot gevolg hebben, dat de aantrekkings kracht, die het plaatsen van kapitaal in het buitenland na de cüscontoverhoging in Enge land en Duitsland uitoefende, zal verminderen. Israël en Argentinië hebben woensdagavond een gemeen schappelijke verklaring uitge geven waarin zij zeggen het in cident Eichmann als gesloten te beschouwen. „De regeringen van Israël en Argentinië, verlangend te vol doen aan de resolutie van de Veiligheidsraad, hebben besloten het incident dat voortsproot uit het optreden van Israëlische staatsburgers dat een inbreuk vormde op de fundamentele rechten van Argentinië als ge sloten te beschouwen". Zoals bekend nam de Veilig heidsraad op 23 juni een resolu tie aan waarin de hoop wordt uitgesproken dat de traditionele vriendschappelijke betrekkingen tussen beide landen zullen wor den hersteld. Argentinië beschouwde de ont voering" van de vroegere S. S.- xolonei Adolf Eichmann uit Buenos Aires als een irrbreuk op haar souvereiniteit, hetgeen de Israëlische regering volmondig toegaf. Anderzijds wees de Is raëlische regering er op dat Eichmann de moordenaar van zes miljoen Joden is. Kennelijk beschouwt de Ar gentijnse regering de uitwijzing van de Israëlische ambassadeur in Buenos Aires, Arieh Levavi als de „passende genoegdoening" die zij verlangde. De eerste di plomatieke sanctie was de terug roeping van de Argentijnse am bassadeur uit Tel Avïv, Rodolfo Garcia Arias. In de gemeenschappelijke ver klaring wordt geen melding ge maakt van de benoeming van ambassadeurs. In diplomatieke kringen in Jeruzalem is echter vernomen dat dit te zijner tijd zal geschieden. De Amerikaanse in vlieger Joe Walker heeft donderdag met een Amerikaans raketvliegtuig van het type X-15 een snelheid van 3450 km per uur gehaald. Hij vestigde dit record voor beman de vliegtuigen boven de luchtba sis Edwards in Californië. Het vorige snelheidsrecord stond op naam van kapitein Molburn Apt, die op 27 septem ber met een X-2 3350 km per mui- vloog. Kort daarna kwam hij echter om het leven, doordat hij de macht over zijn toestel verloor dat daarop neerstortte. VRIJDAG 5 AUGUSTUS TERNEUZENLuxor-Theater, 8 uur: „Hercules en de Ko ningin van Lydië". ZATERDAG 6 AUGUSTUS TERNEUZENLuxor-Theater, 8 uur: „Hercules en de Ko ningin van Lydië". Concertgebouw, 8 uur: ,3attle-Taxi". AXEL: Het Centrum, 6.30 en 9 uur: „Kop op kiezen op elkaar". Brand in Ihndbouw.schuur Gisteravond omstreeks 7 uur brak brand uit in de schuur van de landbouwer L. van Parijs aan de rijksweg te Eede, vlak bij de Belgische grens. De gehele schuur met nagenoeg de volledi ge inhoud ging verloren. De brandweer uit Aardenburg, die spoedig ter plaatse was, kon de veestal en een aangebouwde loods behouden. 20.000 kg hooi en 8.000 kg erwten, bonen en ha ver, die in vakken lagen opge slagen, gingen echter verloren. De oorzaak van de brand is niet bekend. De schade wordt voor een deel door de verzeke ring gedekt. Expositie Gebroeders Vos. In tegenwoordigheid van de culturele attaché van België in Nederland, de heer Mariën, en de burgemeesters van Hulst en Sint Niklaas, heeft de Commis saris der Koningin in Zeeland, jhr mr A. F. C. de Casembroot, gisteren in Hulst een expositie van werken van de gebroeders Vos geopend. De gebroeders Vos, waarvan de oudste 375 jaar geleden in Hulst werd geboren, vestigden zich tijdens de tachtigjarige oor log in Antwerpen, waar zij ver maardheid verwierven. Cornelis als portretschilder, zijn broer Paul us als schilder van stillevens en jachttaferelen. De tentoonstelling die wordt gehouden in het stadhuis van Hulst blijft geopend tot 11 sep tember. Benoeming directeur P. en T- kantoor. Bij beschikking van de direc teur-generaal der P. T. T. is de directeur van het post- en tele graafkantoor te Zevenaar, de heer J. de Voogd, ingaande 1 juni benoemd tot directeur van het post- en telefoonkantoor al hier. Bevordering. Bij beschikking van de direc teur-generaal der P. T. T. is de referendaris 2e klasse der P. T. T. de heer P. A. Dansen te Mid delburg (postdistrict) ingaande 1 j'uli benoemd tot referendaris. Familiereünie. Ongeveer 224 Nederlanders met de naam Luitwieler zullen morgen in Vlissingen bijeen komen voor het houden van een familiereünie. Vlissingen is hier voor gekozen omdat in 1742 de eerste Zwitserse Leytwyler zich daar vestigde. In Zwitserland leven meer dan 700 personen van die naam, die eens in de drie of vier jaar in het Zwitserse plaatsje Leutwil bijeenkomen. Enigen van hen zijn uitgenodigd voor de bijeenkomst in Vlissin gen. Heden komt een gezelschap van ongeveer honderd Zwitsers op het Centraal Station in Rot terdam aan. Dit gezelschap be- i1 staat uit zestig Leutwylers en - muziekgezelschap „Leutwil", dat de bijeenkomst zal opluisteren. Hedenmiddag concerteert het muziekgezelschap op de „Floria- de" in Rotterdam. Na de reünie volgt op zondag een bustocht naar de afsluitdijk. Maandag vertrekken de Zwitsers weer naar hun land. De provinciale regering van Kasai heeft in verband met dej aanhoudende moordpartijen in 1 Tsjikapa, Luebo en Karelstad, en mede in verband met de ernst van de algemene toestand en de spanning in die streken, de krijgswet afgekondigd. De regering verzocht om het spoedig zenden van magistraten, die als voorzitter van de mili- 'I taire rechtbanken zullen optre den, en voorts gevraagd met het hoofdkwartier van de V. N. een regeling te treffen om V. N- officieren in die rechtbanken zitting te doen nemen. Adv. Thee zetten op de moderne maniervlug, ge makkelijk en proper. Met één Van Nefle's „Afternoon" theebuiltje (groot formaat) zet u reeds genoeg krachtige, geurige thee voor heel de familie. Extra handig om mee te nemen „naar buiten": in de tent, de caravan, de boot Afternoontheebuiltjes (groot formaat) doos van 20 stuks Op een te Amsterdam gehou den persconferentie heeft orga nisator Carel Briels donderdag ochtend zijn plannen ontvouwd met betrekking tot de oprich ting van een toeristisch cen trum, dat de naam „Europa zon der paspoort" zal krijgen. Het centrum, waaraan negentien Westeuropese landen zouden deelnemen, zal gevestigd wor den op het terrein „De ijzeren man", nabij Weert in Limburg. Ais openingsdatum van de ex positie, die zes maanden zal du ren, zien de organisatoren 1 mei 1962. Volgens de plannen van Carel Briels zal „Europa zonder pas poort" er als volgt uit komen te zien: in de bosrijke omgeving rond het achttien hectare grote meer van „De ijzeren man" zul len alle deelnemende landen een grote bungalow tot hun be schikking krijgen, die geheel in gericht zal worden naar de ka rakteristieken van het betref fende land. Voor deze bunga lows zullen terrassen worden aangelegd, evenals op de platte daken van de gebouwen, waar door in iedere bungalow vier- h$ftdërd zitplaatsen geschapen worden. Vanaf deze zitplaatsen zullen de bezoekers uitzicht heb ben op een hartvormig podium het hart van Europa waarop dagelijks voorstellingen gegeven zullen worden door be kende Europese artiesten. De negentien bungalows zul len in een halve cirkel geplaatst worden, zodanig dat men er na afloop van de expositie een mo telruimte van zou kunnen ma ken, maar een definitieve be stemming hebben deze gebou wen nog niet gekregen. Tijdens de persconferentie las de heer Briels een brief voor van de oud-' minister van Economische Za-: ken prof. dr. ir. H. C. J. H. Ge-! lissen, die de organisatie succes- wenste bij de verwezenlijking! van het plan. Volgens de heer Briels zou, hiermee een bedrag van vier en een half miljoen gulden ge moeid zijn. Uit zeven van de 19 landen, die in aanmerking ko men om aan het project deel te nemen, heeft de heer Briels, naar hij meedeelde, reeds vol ledige garanties ontvangen. „Tot nu toe berust alles op particulier initiatief", zo ver klaarde hij, „en hebben diverse grote buitenlandse bedrijven reeds investeringen in het plan toegezegd". Volgens de organisatoren maakt men niet de pretentie de „Expo" na te bootsen, maar is het de bedoeling van het plan de charme van Europa, en daar door de Europese eenheidsge dachte, tot uitdrukking te bren gen, zoals de heer Briels zelf zei: „Op een andere wijze, dan zoals bijv. Euratom, E.G. en E.E-G. dat doen". Er zouden verschillende „lan- dendagen" georganiseerd wor den en men hoopt ook de Euro visie te kunnen uitnodigen om een aantal uitzendingen vanuit „De ijzeren man" te verzorgen. Op een grote pier, die zich uitstrekt tot ver in het meer, zal een Europees auditorium ge bouwd worden, geheel „Euro pees" ingericht in de kleuren groen en wit (naar de kleuren van de Europese vlag). In het nabij dit terrein gelegen gebied „De kleine ijzeren man" hoopt men daarnaast nog een vermaak-centrum te stichten, maar de plannen hiervoor ver keren nog in het begin-stadium. Carel Bri«ls zal tijdens de ko mende weken een grote Europe se tournee ondernemen, om be drijven in de verschillende lan den definitief voor het plan te interesseren. Op 1 februari van het volgend jaar hoopt men de eerste spade in de (gemeentelij ke) grond te steken. De loco-burgemeester van Weert, mr.. S. H. F. Smeets, deelde naar aanleiding hiervan mede, dat zijn gemeente defini tief met dë heer Briels in onder handeling zou treden, zodra zijn plannen een vaste gestalte heb ben gekregen. De grond zou hem dan in erfpacht gegeven worden. „Alhoewel een en ander grote financiële lasten voor onze ge meente met zich mee zal bren gen (verbetering van wegen en aanleg van parkeerruimte)", zo verklaarde de heer Smeets, „vol gen wij de vordering van de plannen op de voet en hopen wij, dat het plan gerealiseerd zal worden. Voor het toerisme in Limburg in het algemeen en voor Weert in het bijzonder zal „Europa zonder paspoort" van groot belang kunnen worden", aldus de Weertse loco-burge meester. NA ONGEVAL OVERLEDEN In de R. K. ziekeninrichting in Hilversum is donderdag over leden de 83-jarige mevrouw J. BleeksmaAukema. Zij werd woensdagmiddag aangereden door een 40-jarige motorrijder, de heer W. H„ toen de bejaarde dame van de beveiligde over steekplaats in de Langestraat bij het Hilversumse politiebureau gebruikmaakte. De dame kwam evenwel door de botsing achter over te vallen en is daarbij zo ernstig gewond geraakt dat zij later in het ziekenhuis is over leden. OMGEKOMEN OP HUWELIJKSREIS Op de rijksweg Roermond— Sittard in donderdagmorgen de 22-jarige mevrouw B. van der Weiden uit Apeldoorn om het leven gekomen bij een auto ongeluk. Haar man werd ernstig gewond. Het slachtoffer was woensdag pas gehuwd. Het paar was op huwelijksreis in een kleine auto. Het ongeval gebeur de toen de heer Van der Wei den, die de auto bestuurde, naar links uitweek omdat een voor hem rijdende wagen plotseling afremde, daarop onstond een botsing met een tegenligger, waarbij mevr. Van der Weiden De Nederlandse Spoorwegen hebben hun medewerking aan de Italiaanse film die regisseur Luciano Emmer over de Am sterdamse Walletjes maakt, ont zegd. In het scenario van de film, die waarschijnlijk ,.Het meisje achter het venster"' gaat heten, is een scene opgenomen die zich zou moeten afspelen op het Cen traal Station in Amsterdam, waar een Belgische stoomtrein met egp Italiaanse mijnwerker aankomt, De mijnwerker is uit Flenu in het mijndistrict de Bo- rinage vertrokken om hier in Amsterdam contact te zoeken met één der Walletjesfiguren. Voor deze scene had men van de Belgische spoorwegén de me dewerking gekregen- Het trein tje zou n.l. naar Amsterdam stomen en alles was gereed om daar opnamen te maken. Toen ue Nederlandse Spoorwegen er evenwel lucht van kregen dat de film voornamelijk zou handelen over de praktijken op de Am sterdamse Walletjes, weigerden zij een filmvergunmng af te ge ven. Dit heeft nogal wat stof doen opwaaien en de Italiaanse gezant heeft zelfs getracht, bij het ministerie van Verkeer en Waterstaat te hemiddelen. De spoorwegen waren echter niet te Het Belgische lichtschip „West- 5 vermurwen, temeer daar men al hinder" dat enkele maanden ge- (jaren de strijd voert tegen de leden voor de klist bij Oostende zonk, is maandag gelicht. Dicht begroeid met schelpen en wier licht het scheepje nu in de haven van Oostende, runners die voor het Centraal Station reizigers naar de Wal letjes lokken. Men heeft de Belgische spoor wegen te verstaan gegeven, dat men de trein daar beter kon hou den, omdat van filmen op het Centraal Station in Amsterdam geen sprake zou zijn. De scene is nu opgenomen op het station van Antwerpen. De conferentie over de poli tieke toestand van Njassaland is dbnaerdag met een zeer grote mate van overeenstemming be sloten. De Britse minister van Koloniën' lain MacLead deelde op de slotzitting mee dat geen minderheidsrapporten zijn uitge bracht. De leider van de Afrikaanse nationalistische beweging in Njassaland, dr. Hastings Banda, zei dat wanneer iemand lof toe komt voor het slagen van de conferentie het MacLead is. „U heeft mijn volledige vertrouwen volledig, zonder enige reser ve". Dr. Hastings Banda, de lei der van de Malawi Congres Partij, heeft ruim een jaar in Engelse gevangenschap doorge bracht. Krachtens de bepalingen van de nieuwe grondwet zullen de Afrikanen voor de eerste maal een meerderheid hebben in de wetgevende vergadering. De thans 27 leden tellende vergade ring van wie 7 Afrikanen zal worden uitgebreid tot 33 leden, van wie 20 Afrikanen. Dr.. Hastings Banda verklaar de naar zijn land te zullen terug gaan „vastbesloten te werken voor de grondwet waarover thans overeenstemming is be reikt". Maandagmorgen j.l. omstreeks half elf is de Nieuwe Waterweg binnengekomen de 21.053 b.r.t. metende Britse ertstanker „Sept Hes", geladen met ijzererts en komende van Boston. Het bin- nenkomen kon nog op eigen kracht geschieden, hoewel men op zee stagnatie in de machine kamer had ondervonden, zoals i later bleek vermoedelijk veroor zaakt door een kleine hoeveel heid zand, die in vitale delen van de machines was terechtgeko- voor onderzoek naar de werf van de Rotterdamsche Droog dok Maatschappij gegaan. Aangezien men de mogelijk heid van sabotage niet uitgeslo ten achtte, zijn op verzoek van de rederij, The Iron Ore Tran sport Cy te Londen, twee detec tives van Scotland Yard naar Rotterdam gekomen om een on- derzoek in te stellen. Het zijn volgens Reuter superintendant John du Rose en detective-ser geant Edward Taylor. Naar ver nomen wordt heeft hun onder zoek totnutoe geen resultaat op geleverd. 64. Omdat Gurd nog vrij rond loopt en de burcht vrijwel geheel onbewaakt is, zendt Erwin de krij gers, die op hem waren blijven wachten, terug en gaat alleen met Thorfinn verder. „Wist jij dat Olaf naar de Joms gevlucht was?", vraagt Erwin. „Zeker", knikt Thorfinn. „En waarom ging je niet mee?" „Ik mag die Joms niet zo erg", is het korte antwoord. Erwin doet er het zwijgen toe. Als er iemand is, die Ingrid vin den kan, is het Thorfinn en de prins beseft, dat hij op dit mo ment min of meer van de jager'' afhankelijk is. In een weinig broederlijke stem-L ming rijden ze naast elkaar voort,f* tot Thorfinn op een heuvel zijnt' paard inhoudt. S „Als ik het goed heb, moet Gurd' hier ergens uit de bossen zijn ge-ft komen en hier zou hij Ingrid ook gezien kunnen hebben", zegt hu'. Zonder verder op Erwin te wach ten, rijdt hij in de richting van de beboste hellingen. In spanning slaat Erwin hem gade. Rusteloos zoeken Thorfinns ogen rond, ter wijl hij langzaam langs de voet van de helling voortrijdt. Dan roept hjj eensklaps: „Hier... Spo ren van drie, vier paarden in galop... en ze leiden in de rich ting van het pad naar het noor denHet pad, dat Ingrid volg de. Ik geloof, dat we beet heb ben uit de wagen werd geclingerd. Zij overleed vrijwel omnicide! lijk. MAN ONDER INSTORTEND DAK BEDOLVEN De 37-jarige W. Bongerts uit Uden is donderdagmiddag onge veer 16.30 uur gedood, toen een dakconstructie boven hem in stortte. De heer Bongerts, die gehuwd en vader van drie kin deren was, was bedrijfsleider bij de N.V. Jansen en De Wit Kou- senfabrieken te Schijndel. Het Udense atelier van deze fabriek, dat gevestigd is in een noodge bouw, zou verplaatst worden naar nieuwbouw. De heer Bon gerts ging daar elke middag de stand van zaken bekijken. Donderdagmiddag was hij ge tuige bij de montage van enkele betonnen platen in het dak. Door nog niet opgehelderde oor zaak schoten enkele platen los. Een ervan raakte de heer Bon gerts. Een arbeider werd ge wond bij dit ongeluk. JONGEN ONDER AUTO Donderdagmiddag half vier is de 12-jarige Volkert Brandsma uit Dalfsen door een auto aan gereden en bijna op slag ge dood. Het ongeluk gebeurde in de buurtschap Zwierp bij de ge meente Lochem. De jongen kampeerde daar met een ploeg jongens en meis jes. Donderdagmiddag zou er 'n oriëntatierit gehouden worden en de jongens en meisjes gingen daartoe in groepjes van vijf plus een leider op pad. De afspraak was dat de leider bij de nade ring van een auto eerr fluitsig naal zou geven ten teken dat de kinderen uiterst rechts moesten gaan rijden. Kort na het ver trekken van een groep jongens naderde op de weg Lochem— Barchem een bestelauto. De lei der floot en de jongens- gingen helemaal rechts rijden, daarbij haakten twee hunner met de sturen in elkaar. Het gevolg was dat Volkert Brandsma tegen de juist passerende auto viel, be stuurd door een aannemer uit Eibergen. De andere jongen I kwam in de berm van de weg I terecht en liep geen letsel op -; „Er is geen aanwijzing, dat in de machinekamer of de wissel stroomdynamo van de maandag morgen te Rotterdam binnen ge komen ertstanker van Britse na tionaliteit „Sept lies" sabotage zou zijn gepleegd" aldus heeft 'n woordvoerder van cfe reparatie- afdeling van de Rotterdams Droogdok Maatschappij medege deeld. Zoals men weet ligt het schip op deze werf ter contro. lering van de machinerie en voor j onderzoek naar eventuele bodem- schade. Niettemin gaan de beide detec tives van Scotland Yard onver stoorbaar voort met het ver horen van leden van de beman nïng. „Blijft achter de hekje6 en komt nooit te dicht in de buurt van de kooien" is de welge meende raad die de leiding van de Amsterdamse dierentuin Artis aan de bezoekers geeft, Een onvoorzichtige dame. dk dezer dagen over het toekj» stapte dat het publiek op een afstandje van de apen houdt hoorde plotseling iets kraken en bemerkte tot haar grote schrik dat een volwassen Lam pongaap zich met een enkele forse ruk meester maakte var haar rok, die het dier in een oogwenk door de tralies trok i Het colbertje van haar echtge I noot moest het gestolen kle- dingstuk, dat later door een oppasser in deplorabele toe stand weer aan de aap kon wo: den ontfutseld, vervangen. Een andere dame, die zich teveel vooroverboog, heeft ette lijke minuten lang met haar armen omhoog staan worstelen om te voorkomen dat zij dooi dezelfde aap van haar nogal wijde trui werd ontdaan. He'- dier had deze aan de tailleboorc te pakken gekregen en met een ruk bijna over het hoofd ge trokken. Slechts door de armen boven het hoofd te spreiden wist de bezoekster een zefcei* ramp af te wenden. Ete Britse profs hebben via hun belangenvereniging bij de Foot' ball League de eis ingediend. dat de clubs wordt toegestaan een hoger loon te betalen dan hf maximale bedrag van 20 Ppr'; sterling (ruim 200 gulden) P61 Ij week dat de league thans toe! staat. Mocht deze wens van 0' spelers niet worden ingewillig"! zo verklaarde een woordvoer» I dan bestaat de kans dat de pro'T in staking zullen gaan. Vertegenwoordigers van °'l Football League, de belangt"! vereniging en het ministerie va-I Arbeid hebben donderdag ri":'T drie uur vergaderd. De Ieagh l zal 24 augustus in een verga»! ring de wensen van de spe'e~| bespreken. Ütj De Amstorda (22) Jeerlinf voor beelden sterdam, ma een voetreis wordt verge pere ezel Juli tje met hun De twee kundigen V Benion Mitc waren bij h tionale bure ruimtevaart heime afdel sterie van enige weke: zouden zich Havanna, o: De gehele lichtingendif ten is in bracht door gess-Mclean' De beide, nen waren tie gegaan, staat Washii kust en in doorbrengen juli weer treden. Geb beide ambtei zijn toegege geheimen" 1 naar hun vertrokken, vliegtuig na reisd. Zij 1 voor Ameril voorgeschret kennis gege trek naar hebben zich Amerikaanse Mexicaanse zoals evenee is. Men heeft onderstellen, Martin na zijn doorgen Donderdag bersen op cl Hamburg en derlandse at botsing geko kend is daar je om het le Engelsen en zijn gewond ziekenhuis te Het ongel dat van een huurde auto De wagen v de tegenover op en kwam een kleine pe familie uit Na de botsir in brand. öigelse echt damse auto aan brandwo De ouders heer en mevi den zijn opa kennuis, evc tenden van Weerdinge, kinderen. die het eers het ongeluk inzittenden wrakken be De naam luk betrokkc Weerdinge w aarvan de vrouw 38 in deze aüti drik (8 jaa jaar) Van C gezin is zwa Zwaar get huis te Bucl nomen het Lloyd (resp. 14-jarige do< paar is om 1 je

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 2