De toestand inBoelawajo Engels kabinet gereorganiseerd Tuinbouwhuis«DeBru?<' Russisch veto over Amerikaanse en Italiaanse resolutie in Veiligheidsraad Hammarskjoeld deed Brussel aan \$1 T- y. Woensdag grote gehaktdag 11,39 f 1,98 f 1,79 f 0,39 f 0,28 faE.A.IJsebaert Rupsen in kool? SLAKKEN Tuinbouwhuis«DeBru(r» Het Russisch-Amerikaans vliegtuigincident Nederlandse antwoordnota aan Indonesië Eerste schip met Belgische vluchtelingen in Antwerpen aangekomen HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN üim m- Vandaag 500 gram kwaliteits GEHAKT voor slechts 500 gram mooie HALSCARBONADEN 500 gram mooie doorregen RUNDERLAPPEN 100 gram BOERENMETWORST 100 gram BOTERHAMWORST Zelfbedieningsslagerij Vlooswijkstraat Stuif met: AAVERO-ddt 5 Va per kg 1,®5 v/h FA llllllllllllll iiiiiiiiiibW P. J. v. d. SANDB TERNEUZEN iiimiiiiiiniaiiiiiinuiniiiiiiniin™ AACOS-slakkendood per 100 gram 0,30 frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur I. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 N& 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,per kwartaal; per maand ƒ2,per week 48 ct. Losse nrs 9 ct. DE VRIJE DONDERDAG 28 JULI I960 16e Jaargang Nr 5045 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 et; minimum pa advertentie ƒ2,25. Rubriek Kleine Advertenties 'fgéén handel» advertenties)5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Afeet Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 oor, De Sowjet-Unie heeft dinsdag avond in de Veiligheidsraad haar veto uitgesproken over het Ame rikaanse voorstel om een inter nationaal onderzoek in te stellen naar het incident met het Ame rikaanse verkenningsvliegtuig van het type RB-47. Ook een Italiaans voorstel om het inter nationale Rode Kruis zieh in verbinding met de twee over levenden van de Amerikaanse bemanning te laten stellen, werd door een Russisch veto getrof fen. Tevoren had de r.ad een Russische ontwerp-resolutie af gewezen, waarin een veroor deling van de V. S. werd uitge sproken. Het waren de 88ste en 89ste keer dat de Sowjet-Unie in de Veiligheidsraad van haar veto recht gebruik maakte. Zij werd bij de stemmingen over de Ame rikaanse en de Italiaanse ont- Ontvoerder van Eric Peugeot gevonden Dit is de 29-jarige Ekkehard Misterrek, die vorige week zaterdag in een café in West- Berlijn na een vechtpartij is gearresteerd en die wordt vastgehouden op verdenking de ontvoerder te zijn van de 4-jarige Eric Peugeot in Pa rijs. Misterrekdie zegt cor respondent te zijn van het Farijse blad „Le Monde" heeft in de afgelopen drie maanden in Berlijn meer dan 20.000 mark uitgegeven zonder de herkomst daarvan te kunnen verklaren. Hij zou ook ver klaard hebben eev goede re latie van de schatrijke fa milie Peugeot te zijn. werp-resolutie alleen gesteund door Polen. De overige 9 leden van de raad spraken zich voor deze voorsteilen uit. Ten aanzien van de Russische ontwerp-resolutie. waarin de V. S. werden veroordeeld wegens „agressieve acties" van de Ame rikaanse luchtmacht, stemden alleen de Sowjet-Unie en Polen voor, terwijl de overige leden tegenstemden. Na de stemming werd de bij eenkomst verdaagd zonder dat een datum voor een nieuwe ver gadering werd vastgesteld. De Amerikaan Cabot Lodge, die met klem de Russische be schuldiging dat het Amerikaan se vfiegtuig 't Sowjet-luchtruim had geschonden van de hand had gewezen, trok fel van leer tegen de Russische onderminis ter van Buitenlandse Zaken Koeznetsof. „De Russen geloven zelf niet in hun beschuldiging" zei hij, toen de Rus niet wilde weten van een internationaal on derzoek of een verwijzen van de zaak naar het internationaal ge rechtshof in Den Haag. Lodge betreurde het dat het „warm voelende" Russische volk, waar van hij de goedaardigheid zelf bij een recent bezoek aan de Sowjet-Unie had leren kennen, werd vertegenwoordigd door een regering, die zich „zo koud, bruut en hard toonde". Koeznetsof zei hierop, dat de Russen eenstemmig hun rege ring steunen in haar „politiek ter versterking van de vrede". Hij geloofde wel dat het Ameri kaanse volk goede gevoelens koestert jegens de Russen, maar Amerikaanse „regeringskrin gen" voerden een vijandige po litiek. Tevoren had Lodge voorbeel den genoemd van wat hij acties van de Russische geheime dienst tegen de Ver. Staten noemde. Hij liet foto's en kaarten zien betref fende een reis van het Russische vissersvaartuig ..Vega'' in april nabij de Amerikaanse oostkust. Hoewel het schip een treilcr was, had het geen vistuig aan boord, maar wel elektronische appara ten voor spionage. Bij Cape Cod had het zich niet gestoord aan Amerikaanse waarschuwingen om uit de buurt te blijven van de kernduikboot „George Wa shington" die proeven nam met Polaris-rakettcn. De „Vega" had zelfs getracht een van de proef- projectielen op te pikken. Bij Cape Henry had het vaartuig de Amerikaanse kust tot op 13 mijl genaderd. „Wanneer de Sowjet- Unie zo iets doet is dat geen spionage", zo merkte de Ameri kaanse afgevaardigde spottend op. Het verschil tussen de Ver. Staten en de Sowjet-Unie was volgens hem, dat de Ver. Staten fotograferen, maar de Russen doden. Koeznetsof noemde het optre den van Lodge een „circusachti ge vertoning". Hij achtte het een feit, dat nog nooit een Sowjet- vliegtuig het Amerikaanse lucht ruim heeft geschonden. De Ver. Staten hadden zich aan duizen- ren van dergelijke schendingen schuldig gemaakt, waaronder 4.000 in anderhalf jaar tijds. De secretaris-generaal van de Ver. Naties, Hammarskjoeld, kwam woensdagochtend in Brus sel aan, waar hij gedurende vijf uur besprekingen met de Belgi sche regering voerde over de Kongolese kwestie. Hammarskjoeld legde op het vliegveld geen enkele verklaring af. Na te zijn begroet door de Belgische minister van Buiten landse Zaken, de heer Wigny, en een erewacht te hebben geïnspec teerd, vertrok de secretaris-gene raal van de Ver. Naties direct naar de Wetstraat in de Belgi sche hoofdstad voor een eerste gesprek met de heer Wigny. Hammarskjoeld heeft zijn uit leg van de resolutie van de Vei ligheidsraad, waarin terugtrek king van de Belgische troepen uit Kongo wordt geëist, in een memorandum aan de Belgische regering kenbaar gemaakt, al dus is van x-egeringszijde in Brussel vernomen. Volgens Hammarskjoeld dienen de troepen uit alle provincies, d.w.z. ook Katanga, en van de militaire bases te worden terug getrokken. In kringen die in nauw con tact staan met de Belgische rege- Bij de wanordelijkheden, die zich deze week in Boelawajo, in Zuid-Rhodesië, hebben voorge daan, zijn elt negers gedood. Zes hunner werden door de politie doodgeschoten, hetzij omdat zij werd aangevallen, hetzij omdat de ordeverstoorders winkels plunderden. Winkeliers, wier zaken door plunderaars werden aangeval len, schoten vijf negers neer. Er heerst thans rust en orde in Boelawajo. De negers keren „bij honderdduizenden" naar hun werk terug, doch de politie houdt rekening met de moge lijkheid van nieuwe ongeregeld heden. Nader wordt gemeld dat 80 tot 90 procent der arbeiders in Boelawajo het werk heeft her vat. Er is van officiële zijde nog niets gezegd over de omvang van de aangerichte schade. Deze wordt echter door de correspon dent \an „Reuter", die woens dagochtend de getroffen wijken van Boelawajo bezocht, op meer dan één miljoen gulden ge raamd. Woensdag is een Afrikaan in een ziekennuis aan verwondin gen overleden, die hem kenne lijk met een bijl waren toege bracht. Hierdoor is het aantal dooen als gevolg van de onlus ten in Boelawajo van de laatste drie dagen tot twaalf gestegen. In de Afrikaanse stadswijken heerst thans rust en vrijwel alle stakers zijn weer aan het werk gegaan. Politiepatrouilles houden zich thans bezig met het opsporen van gestolen goe deren, terwijl groepen neger arbeiders de straten opruimen. Volgens waarnemers in Salis bury heeft het. prestige van de premier van Zuid-Rhodesia, sir Edgar Whitehead, een ernstige klap gekregen. Er wordt ern stige kritiek op hem geieverd voor het ongelukkige moment van de arrestatie van de Afri kaanse vakbondleiders, die het sein was voor de wanordelijk heden. Sir Edgar was voorne mens in de loop van dit jaar algemene verkiezingen uit te schrijven in de hoop zijn kleine meerderheid te kunnen vergro ten hij vertrouwde daarbij op zijn oordeel, dat Zuid-Rho desia het vreedzaamste land in Afrika was, niet de beste be trekkingen tussen de rassen. De Afrikaanse pers heeft de premier ervan beschuldigd naar verkeerde adviezen te hebben geluisterd, waardoor het land in rassenstrijd en bloedvergie ten zal worden gestort. De „Rhodesia Herald", het grootste blad in de federatie, schreef gisteren, dat de regering de orde moet herstellen en niet moet aftreden. En als dit een- maai is geschied, moet onmid dellijk een nieuwe wijze van denken en plannen maken worden toegepast. „Afscheiding van blank en zwart in onhan delbare kampen is het alterna tief", aldus dit blad. ring werd gezegd, dat Ham marskjoeld geen definitieve be slisingen zal nemen alvorens hij een bezoek aan Leopoldstad heeft gebracht. Van doorgaans betrouwbare zijde in Brusel is vernomen, dat de Belgische ministers „bemoe digd" waren door het verloop van liet gesprek met Hammars kjoeld. De volgende punten zou den ter sprake zijn gekomen: de militaire bases in Kongo; Katanga; bescherming van mensen levens en bezittingen in Kon go en technische hulp. Hammarskjoeld wilde geen commentaar leveren op berich ten ais zouden alle Belgen uit Katanga worden geëvacueerd. „Ik maak me meer zorgen over uw commentaar", zo merkte hij enigszins ontstemd op toen de vei slaggevers bleven aandringen. Naai .verluidt zal Hammars kjoeld ten aanzien van Katanga geen beslissing nemen voor hij contact heeft'opgenomen met de regeling van Tsjombe. Van Bel gische zijde is er de nadruk op gelegd dat de oplossing van de gehele kwestie Kongo in belang- tijke male afhangt van de be scherming van mensenlevens. HAMMARSKJOELD VER TROKKEN. Hammarskjoeld is woensdag middag uil Brussel naar Brazza ville vertrokken. Ilij reisde met iict iijntoestel van de K. L. M., dat in Brussel een speciale tus senlanding maakte. Hammarskjoeld weigerde een verklaring af te leggen. Hij werd uitgeleide gedaan door de Bel gische minister van Buitenlandse Zaken, Pierre Wigny. ARRESTATIES ONDER OOSTDUITSE PARTIJ FUNCTIONARISSEN De laatste tijd is een groot aantal functionarissen van de communistische partij van Oost- Duitslaud gearresteerd, aldus bericht de socialistisch georl tl- teerde „Politisch Parlementa- rische Pressedienst'' in Bonn. De vroegere leider van de Oostduitse veiligheidsdienst Ernst Wollweber. die begin 1958 met Karl Schirdewan eerst uit het centraal comité en later uit de partij werd gestoten is sinds enkele dagen verdwenen. Men neemt aan dat hij is gearresteerd. Tot de arrestanten behoort ook de vroegere voorzitter van het comité voor Dtvtse eenheid Carl Raddatz, ale lerens als ver bindingsman voor de Westeuro- pese communistische partijen is opgetreden. Het blad meent dat de arresta tie een uitvloeisel zijn van de strijd om de macht binnen de S.E.D., en dat de positie van par tijleider Ulbricht is geschokt. EISENHOWER OP PARTIJCONVENTIE President Eisenhower heeft dinsdagavond op de conventie van de republikeinse partij te Chicago voorgesteld, onder aus piciën van de V.N. in de gehele wereld een volksstemming te houden over de vraag of men onder het communisme of in een vrije democratie wil leven. „De Sowjet-dictator heeft ver klaard dat hij op zijn reizen en in zijn redevoeringen van de laatste tijd er in geslaagd is, schade te berokkenen aan het prestige van Amerika. Aan gaande deze kwestie van verge lijkend nationaal prestige daag ik hem uit tot de volgende proef: is hij bereid in te stemmen met het houden van vrije verkiezin gen onder auspiciën van de V.N., waarbij de mensen in elk land en op eik continent zich kunnen uitspreken over één en kele eenvoudige kwestie, n.l.: wilt u leven onder een commu nistisch regime of onder een vrij stelsel, zoals in de V.S. wordt gevonden? Zijn de Sowjets be reid hun prestige in de wereld te meten naar liet resultaat van dergelijke verkiezingen? De V.S. zijn daartoe gaarne bereid", al dus de president. LOEMOEMBA IN WASHINGTON Premier Loemoemba is gis termiddag uit New York in Wa shington aangekomen. Hij werd op het vliegveld met volledige militaire eerbewijzen begroet. Ook de Amerikaanse minis ter van Buitenlandse Zaken Christian Herter was ter be groeting aanwezig. Van Kongolese zijde in Wa shington is vernomen dat de jonge republiek onmiddellijk 10 miljoen dollar nodig heeft om de schade aan de economie van de gebeurtenissen van de afge lopen weken te herstellen. 130 DODEN IN KAMEROEN Bij een treffen tussen een heden van het leger van Kame roen en opstandelingen in het gebied van Bamendjoe zijn 130 rebellen gesneuveld. Een vijftig tal opstandelingen was geüni formeerd. Het regeringsleger zou een grote hoeveelheid wapens heb ben buitgemaakt en een aantal opstandelingen hebben gevan gen genomen. Een woordvoerder van hot mi nisterie van Buitenlandse Zaken heeft woensdag in antwoord op een vraag meegedeeld, dat de Nederlandse diplomatieke ver tegenwoordiger te Djakarta, mr. W. A. Frowcin, in een nota aan de Indonesische regering ander maal heeft gezegd, dat Neder land geen agressieve bedoelin gen jegens Indonesië heeft. De Nederlandse nota is het ant woord op de Indonesische nota van 3 juni over de reis van de „Karei Doorman" naar Neder lands Nieuw-Guinea en de ver sterking van de defensie van dat gebied. Over het communiqué, dat op 27 april over tie versterking van de defensie is uitgegeven, zegt de Nederlandse .regering, dat zij mot de formulering er van de DE TOESTAND VAN SOBOLEF De hooggeplaatste Sowjet- functionaris bij de V.N. heeft bevestigd, dat de permanente Russische afgevaardigde bij de volkerenorganisatie, Arkady So- bolef, een hartaanval heeft ge had. iDe toestand van de patiënt was nu wat beter. Hij was ech ter nog te ziek om naar de Sow jet-Unie te worden overgebracht. Sobolef is 57 jaar. Indonesische verzekeringen over het gebruik van vreedzame mid delen, niet heeft willen misken nen. Deze formulering werd in gegeven door Nederlands onge rustheid over de Indonesische verklaringen en maatregelen ten aanzien van Nieuw-Guinea, aldus de nota. De Nederlandse nota verwijst voorts naar de brief die Neder land aan de secretaris-generaal van de Verenigde Naties, Ham marskjoeld. heeft doen over handigen, waarin misvattingen over Nederlands bedoelingen werden rechtgezet. DE POSITIE VAN DE FRANSE FRANK Tijdens de bijeenkomst van woensdagmorgen van de Franse ministerraad heeft de minister van Financiën een uiteenzet ting gegeven over de toestand van de Franse goud- en devie zenreserves. Hieruit bleek dat, indien het totaal van de Franse schulden wederom het totaal van de tegoeden zou overtref fen, dit verschil thans beperkt zal zijn tot 500 miljoen dollar, tenzij eind 1958 een verschil bestond van 2' 2 miljard dollar. Hieruit heeft de minister afge leid dat de financiële positie van de frank de beste is sedert het einde van de oorlog. Het m.s. „Thysville" is dins dag in d,e haven van Antwer pen aangekeken als eerste schip met Belgische vluchte lingen uit Kongo. W Deze Belg moest wegens verwondingen, opgelopen tij dens de muiterij, zijn geboor tegrond opgedragen worden. Perzische ambassadeur moet V.A.R. verlaten De Perzische diplomatieke vertegenwoordiging in Cairo, Djamsjid Gharib, heeft dins dagavond het verzoek gekregen, de V. A. R. te verlaten. Op het ministerie van Buitenlandse Zaken in Cairo werd hem meegedeeld, dat de diploma tieke betrekkingen tussen de twee landen waren afgebroken. Premier MacMillan heeft gis teren lord Home tot minister van Buitenlandse Zaken be noemd. Lord Home volgt als zodanig Selwyn Lloyd op, die in de plaats van Heatcoath Ameroy minister van Financiën wordt. Edward Heath, tot op heden minister van Arbeid, wordt grootzegelbewaarder. Als zoda nig is hij verantwoordelijk voor het beantwoorden van vragen van het Lagerhuis over de bui tenlandse politiek. De minister van Luchtvaart, Duncan Sandys, is benoemd op de post die lord Home tot nu toe bekleedde: minister voor Geme nebest-betrekkingen. Minister van Landbouw wordt Christo pher Soames, tot op heden mi nister van Oorlog. Peter Thorneycroft, die twee jaar geleden aftrad als minister van Financiën naar aanleiding van een geschil over de wijze waarop de economische moeilijk heden moesten worden opgelost, is benoemd tot minister van Luchtvaart als opvolger van Duncan Sandys. Heath wordt als minister van Arbeid opgevolgd door John Hare, John Profumo, minister van Staat voor buitenlandse /.aken. wordt in de plaats van Soamés minister van Oorlog. Enoch Powell, een minister zonder kabinetsrang, die tegelijk met Thorneycroft de regering verliet, wordt minister van Volksgezondheid, als opvolger van Walker—Smith, die vorige week zijn portefeuille beschik baar stelde. Lord Hailsham, de vroegere groot-zegelbewaarder, wordt nu voorzitter van de Kroonraad ipresiddent of the privy coun cil), een post die vroeger door lord Home werd bezet. Lord Hailsham blijft minister van Wetenschappen. In de plaals van Home wordt hij tevens conser vatief fractieleider in het Hoger huis. Heathcoat Amory wordt een viscount en WalkerSmith een baronet. Van gezaghebbende zijde in Londen is vernomen dat Heath speciaal zal worden belast met zaken betreffende de gemeen schappelijke markt en de vrij handelszone. Het jongste lid van het kabi net is Soames 39 jaar. De ge middelde leeftijd is met vijftien maanden tot 53 jaar en 8 maan den gedaald. PORTRET VAN SELWYN LLOYD. Selwyn Lloyd. de nieuwe mi nister van Financiën, is vier en een half jaar minister van Bui tenlandse Zaken geweest. Hij werd in december 1955 benoemd, maar nog geen jaar later, in de herfst van 1956, werd algemeen verwacht dat hij in verband met de Suez-crisis zou aftreden. In januari 1957 volgde Mac Millan Eden als premier op, maar Selwyn Lloyd bleef mi nister van Buitenlandse Zaken. Selwyn Lloyd heeft in diplo matieke kringen faam verwor ven door de volharding en kun de die hij in onderhandelingen met de Russen aan de dag heeft gelegd. Gedurende de Ge- neefse ministers-conferentie van vorig jaar slaagde hij er in persoonlijke betrekkingen aan te knopen met Gromyko, de Sowjetminister van Buiten landse Zaken. PORTRET VAN LORD HOME. De nieuwe minister van Bui tenlandse Zaken van Engeland, lord Alexander Frederick Dou glas Home (spreek uit Hime) behoort tot een dei' oudste fami lies va'n Schotland. Zijn voor ouders hebben van de Schotse koning William „the Lion" (1143-1214) een kasteel en gronden ontvangen. In de vijf tiende eeuw. toen Engeland en Schotland afzonderlijke konink rijken waren, was een van zijn voorouders ambassadeur van Schotland in Engeland. Een an der voerde in de slag bij Klodden 1513 de Schotten tegen de En gelsen aan. Lord Home (57). de veertiende „earl", werd in april 1955 door Anthony Eden tot minister voor Gemenebest-betrekkingen be noemd. Toen MacMillan Eden in januari 1957 opvolgde, handhaaf de hij lord Home op zijn post. Lord Home, een lange, tengere man met blond haar, maakt door zijn jonge stem en jongensach tige glimlach een bijzonder zacht moedige indruk. Hij heeft een groot gevoel voor humor en een bijzonder goed geheugen voor gezichten, feiten en cijfers. Voorts geniet hij de reputatie uitstekend vergaderingen te kun nen leiden. Onmiddellijk na zijn benoe ming tol minister voor Gemene best-betrekkingen bezocht hij o.a. Australië, Nieuw-Zeeland, Cana da, India, Pakistan, Malakka, de centraal Afrikaanse federatie ven Ghana, om kritiek dat hij op deze post was benoemd, maar de landen van het Gemenebest absoluut niet kende, te ontzenu wen. Voordat hij zijn vader in het Hogerhuis opvolgde was lord Home vijftien jaar lid van het Lagerhuis. In de periode 19371940 was hij parlementair particulier se cretaris van Neville Chamber lain. Als zodanig woonde hij ook de conferentie van München bij. Voorts is hij nog korte tijd, in 1946, parlementair onder-secreta ris voor buitenlandse zaken ge weest. De labourafgevaatdigden in het Britse Lagerhuis zullen vandaag felle kritiek leveren op de benoeming van lord Home tot minister van Buitenlandse Za ken. Labour meent dat de minis ter van Buitenlandse Zaken uit het Lagerhuis moet worden ge kozen, en zal mogelijk een motie van afkeuring indienen. De leider van de labourpartij, Hugh Gaitskell, heeft de benoe ming van een lid van het Hoger huis lot minister van Buiten landse Zaken „ondemocratisch" en in strijd mPt de traditie ge noemd. Het staat vast dat alle conser vatieve afgevaardigden de be noeming zullen steunen. PERZIE EN DE ARABISCHE LANDEN Het boyeotbureau van de Ara bische Liga heeft de Arabische landen verzocht Perzië niet toe te laten tot de conferentie over de olie uit de Arabische landen, die op 17 oktober in Beiroet zal beginnen. Een woordvoerder van de Liga zei dat het hier een vergeldings maatregel betreft tegen Perzië, dat Israël heeft erkend. De Egyptische bladen hebben scherpe kritiek op Perzië ge leverd in verband met deze er kenning. President Nasser van de V.A.R. heeft dinsdag in een rede te Alexandrië de sluiting van de ambassade van deV.A.R. in Tehe ran bekendgemaakt. „Wij kun nen niet langer meer een diplo matieke vertegenwoordiger heb ben bij de sjah, die zich aan het imperialisme en het zionisme heeft verkocht", aldus Nasser. PLAATSELIJK REGEN Boven de oceaan is de depres sie-activiteit weer toegenomen. Het frontensysteem van de de pressie ten westen van de Britse eilanden heeft zich de afgelopen 24 uur snel naar het oosten ver plaatst en geeft boven zuid- en midden-Engeland aanleiding tot regen. Dit regengebied zal ons land heden bereiken, waarbij plaatselijk enige regen is te verwachten. Ook zal de wind weer wat gaan toenemen uit richtingen tussen zuidoost en zuidwest. In het temperatuurvei- loop komt weinig verandering. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig tot hedenavond. Onbestendig Bewolkt met plaatselijk enige regen. Zwakke tot matige wind tussen zuidoost en zuidwest. Weinig verandering in tempera tuur. DONDERDAG 28 JULI v.m. n.m. Breskens 4.29 4.43 Terneuzen 5.04 5.18 Hansweert 5.44 5.58 Walsoorden 5.54 6.08 ZON MAAN op onder op onder 28 4 55 20.37 9.58 22.29 29 4.57 20.35 11.06 22.54 30 4.58 20.34 12.16 23.51 31 4.39 20.32 13.28 23.51

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 1