izen JCK i elevisie Loemoemba dreigt met Russische interventie in Kongo s I premier van Japan HET WEER WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Ralph Bunch wijst ultimatum af H.M. de Koningin op De Kaag ivC I A TERNEUZEN 10.15 Lichtbaken, lazing; lr.; 11.00 Voor de vrouw; ïram.; 11.50 Volaan.. voor ging; 12.00 Middagklok; Gram.; 12.30 Land- tuin- ïeded.; 12.33 Gram.; 13.00 s; 13.15 Zonnewijzer; 13.20 nieuws; 13.30 Lichte muz.; Bariton en piano; 14.15 14.35 Voor ae plattelands- en; 14.45 Het hoofdkwar- an Zijne Majesteit, hoor- 5.45 Lichte muz.; 13 00 V. ren; 16.30 Ziekenlof; 17.00 ie jeugd; 17.40 Regerings- iing; 18.00 Dansmuz.; 18.20 ■n op tafel, gesprekken; -ichte muz.; 19.00 Nieuws; Act.; 19.25 Memorandum; 3ram.; 20.30 Holland Fes- 960: A Midsummer night's opera (in de pauses om 21.35 Gram., om 21.25 Boekbespr. en om 22.30— iws); 23.55 Nieuws. 1SSEL (VI.): 12.00 Gram.; 'ianomuz. (om 12.30 Weer- t); 12.50 Koersen; 13.00 13.15 Kamermuz.; 14.00 Ge- iuz.15.30 Gr.; 16.00 Koer- 16.30 Amus. muziek; 17.00 17.10 Kamermuziek; 17.40 espr.; 18.10 Gram.; 18.20 de soldaten; 18.50 Sport- k; 19.00 Nws; 19.40 Gr.; Lezing; 20.00 Voordr.; 20.30 21.00 Operamuziek; 21.30 :pork.; 22.00 Nieuws; 22.15 recital; 22.55 Nieuws. Televisieprogramma's TV: 20.00 Journaal en verz.; 20.20 Amerikaans va- progr.; 20.45—22.15 Speel- BELG. TV: 19.30 Nws, act, ler. en journ.; 20.00 Tour •ance; 20.30 Tussen hemel arde; 21.00 Gevar. progr.; Vedettengalerij21.50 Le- folklore; 22.35 Nieuws en aal. Frankerfng bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 N& 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 ct Losse nrs 9 et !.iV Verschijnt dagelijks DINSDAG 19 JULI I960. 16e Jaargang Nr 5037 Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande. Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum pes advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handel»' advertenties)5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding; Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 in, De Kongolese Senaat heeft maandag „krachtig en eenstemmig" het dreigement van minister-president Loemoemba met Russische interventie van de hand gewezen. De stap van de Kongolese regeringsleider bij dr. Ralph Runch van de Verenigde Naties, waarbij hij gewaagt van een verzoek om Russische steun aan Kongo" Indien de Belgische troepen niet vóór dinsdag 19 juli uit Kongo zullen worden teruggetrokken, werd met algemene stemmen door de Kongolese senatoren in een motie afgekeurd. Onmiddellijk na het bekend worden van dit ultimatum kwam het Belgische kabinet in Brussel bijeen in een vergadering, oie ruim vier uur duurde. De opperbevelhebber van de V. N. troepen in Kongo, de Zweed Carl von Horn, heeft verklaard, dat „er nog niet genoeg V. N.- troepen in Kongo zijn om de Belgisahe strijdkrachten te kunnen aflossen," Premier Eyskens; Geen inmenging in Katanga De Kongolese senaat wijst met kracht elke eventuele inter ventie van de Sowjet-Unie in de binnenlandse zaken in 'Kongo af."' Dit heeft de voorzitter van de senaat, Ileo, maandag in een telegram aan de V. N.-vertegen- woordiger in Kongo, Ralph Bunche, medegedeeld. In het telegram wordt gezegd, dat de Kongolese senaat een- Stemmig de volgende motie heeft aangenomen naar aanleiding van de eis van de Kongolese minister-president om onmid dellijk de Belgische troepen terug te trekken, daar ar.aers een beroep zou worden gedaan op de Sow jet-Unie: 1. De Kongolese senaat be vestigt zijn wens dat de Belgi sche troepen onmiddellijk uit Kongo worden teruggetrokken; 2. bevestigt het besluit van de Veiligheidsraad de orde in Kongo alleen te doen hand haven door V.N.-troepen; 3. keurt het ultimatum van 24 uur af, dat de Kongolese re gering heelt opgelegd aan de secretaris van de V. N. in Leo polds tad; 4. wijst met kracht elke even tuele tussenkomst van de Sow- jet-Unie in de binnenlandse za ken van Kongo af. De voorzitter van de senaat heeft voorts in een telegram aan president Kasavoeboe en minister-president Loemoemba het verzoek van de Kongolese senatoren overgebracht naar Leopoldstad terug te keren ,.waar uw aanwezigheid door ernstige kwesties wordt geëist". Beiden verblijven sinds zater dag in Stanleystad. KONGOLSESE KAMER EIST VERTREK BELGI SCHE TROEPEN BIN NEN 12 UUR. De Kongolese Kamer van Af gevaardigden heeft maandag middag in een motie geëist dat de Belgische troepen binnen 12 uur uit Kongo zullen worden teruggetrokken. Ten aanzien van de verbreking van de be trekkingen met België zei de Kamer dat hierover slechts een liesllssing kan worden genomen in een gezamenlijke vergadering tan Kamer en Senaat, welke bijeenkomst onmiddellijk dient te worden gehouden. In Leopoldstad wordt verno men dat de Kongolese Kamer en Senaat reeds lieden deze geza menlijke vergadering zullen houden. Ten aanzien van Katanga eist de Kamer in een motte, dat troepen van de V. N. daar zul len worden toegelaten om de Belgische militairen te vervan gen. In een andere motie besloot de Kamer geeni gevolg te geven aan het verzoek van de Kongo lese regering om speciafe vol machten in verband met de hui dige situatie. Een uit Katangese leden be staande commissie van onder zoek zal zich eerst naar Ka- tanga mogen begeven voor het instellen van een onderzoek na dat V. N.-troepen de Belgische militairen daar zullen hebben vervangen. Door enkele leden was het zenden van een derge lijke commissie voorgesteld. RALPH BUNCHE WIJST LOEMOEMBA'S ULTIMATUM AF De vertegenwoordiger van de Ver. Naties in Kongo, Ralph Bunche, heeft het ultimatum van premier Loemoemba, waarin deze de Ver. Naties 24 uur de lijd gaf om de Belgische troepen uit Kongo te doen vertrekken, by gebreke waarvan hij een be roep op de Sowjet-Unie zou doen van de hand gewezen. „Het is ondenkbaar dat de Ver. Naties zal interveniëren vóór of tegen de onafhankelijk heid van Katanga. Evenals wy moeten de Ver. Naties afgaan op de feitelijke toestand", aldus heeft minister-president Eyskens maandag verklaard. In antwoord op vragen van journalisten over de houding van de Belgische regering je gens een inmenging door de V. N.-strijdmacht in Katanga zeide prof. Eyskens: „Wij heb ben goedgevonden dat de V. N. tussenkomst verleenden tot het herstel van de orde. Dat wil zeggen in die gebieden, waar wanorde heerst. Geconstateerd moet worden, dat in Katanga geen wanorde meer heerst." Op verdere vragen ant woordend zei de Belgische eerste-minister„Ook wij kun nen ons niet mengen in de binnenlandse poiuiek van an dere landen. De V.N. kunnen dat ook niet. Voor de V. N. is Katanga echter geen onafhan kelijk land," voegde hij hieraan toe. herhaalde dat hij onder geen be ding V. N.-troepen in Katanga zou toelaten. Guinea tegen onafhankelijkheid van Katanga President Sekoe Toere van Gui nea heeft premier Tsjombe van Katanga laten weten, dat het uitroepen van een onafhankelij ke staat Katanga „volkomen in strijd is met de hogere belangen van Kongo. „De maatregel wordt door alle Afrikaanse staten geheel afge keurd en wij nodigen u broeder lijk uit, dit standpunt op te ge ven", aldus de Guinese president in antwoord op Tsjombes ver zoek om erkenning van de nieu we staat. De Ethiopische ambassade te Londen heeft bekendgemaakt, dat de regering te Addis Abeba de afscheiding van Katanga niet zal erkennen, als zijnde tegen de onafhankelijkheid en integriteit van Kongo. Gezaghebbende kringen te Lon den hebben meegedeeld, dat de Britse regering niet overweegt Katanga als onafhankelijke staat te erkennen. Het ministerie van Buitenland se Zaken te Kopenhagen liet ook weten, dat erkenning van Katan ga door de Deense regering on waarschijnlijk is, nu zij de nieu we republiek als geheel al heeft erkend. Kongolese muiters regeren beneden-Kongo Uit de berichten van de afge lopen dagen blijkt steeds duide lijker, dat de Kongolese muiters heer en meester zijn in het ge bied van Beneden-Kongo tussen Inkisi tot aan de Grote Oceaan haven Matadi. De muiters zijn hier goed ge wapend en oefenen er een ware terreur uit. Zij houden konvooi en aan, beschieten de vliegtui gen die Europeanen trachten te Prof. Eyskens zei verder dat de Verenigde Naties niet het recht hebben over te gaan tot oorlogshandelingen met een politiek doel. De V. N. hebben troepen naar Kongo gestuurd om de orde te handhaven en het zou ondenkbaar zijn dat de V. N. zouden interveniëren voor of tegen de onafhankelijkheid van Katanga. Inmiddels heeft de Belgische socialistische partij een tele gram gestuurd aan de secreta ris-generaal Hammarskjoeld van de V. N. met het verzoek al het mogelijke te doen om de interventie van de interna tionale strijdmacht tot een maximum op te voeren met het °°g op de ernstige gevaren waaraan talloze mensen in Kongo blootstaan. Verzoek van Katanga aan de Ver. Naties. i regering van 'Katanga heeft de Ver. Naties verzocht binnen 48 uur te beslissen over erkenning van de onafhankelijk heid van Katanga. Ook wordt een besluit ge vraagd over het Katangese ver zoek geen V. N.-troepen naar Katanga te sturen. Premier Tsjombe van Katan ga heeft op een persconferentie gezegd dat hij een sterke dele gatie naar New York zal zen- den als zijn „ultimatum" aan de V. N. onbeantwoord blijft. Hij evacueren en gehoorzamen aan geen enkel gezag van de over heid. Een van de gevolgen van dit optreden der muiters is, dat de aanvoer van levensmiddelen en voorraden via Matadi volkomen tot stilstand is gekomen. In Leo poldstad wordt gehoopt, dat de 400 Marokkaanse militairen, de helft van het Marokkaanse con tingent van de V. N.-strijdmaeht die zondagavond in Kongo is aan gekomen, er in zal slagen de or de en rust in het gebied van Thysstad en ten zuiden ervan te herstellen. Inmiddels verkeert men nog steeds in onzekerheid over het lot van de Belgische bestuurs ambtenaar Ryckmans en zijn pi loot, die zondagmorgen met een helicopter naar het gebied van Insiki was vertrokken en sinds dien wordt vermist. Wel staat vast, dat een mili tair vliegtuig nabij deze plaats is neergeschoten. Volgens Kon golezen die uit dit gebied naar Leopoldstad zijn gekomen, zou den bij het wrak van dit toestel 3 lijken van Europeanen liggen. Op de Belgische ambassade van Leopoldstad acht men het echter waarschijnlijk, dat Rijck- mans en de piloot door de Kon golese muiters zijn gevangen ge nomen nadat zij bij de plaats Lu- kala waren geiand. De toestand in Leopoldstad zelf blijft rustig. De avondklok is verzet van 6 tot 9 uur des BEROEP VAN DE GAULLE OP AMERIKA Generaal De Gaulle heeft er bij de Amerikaanse regering op aangedrongen om als leider van het Westen krachtiger te ant woorden op de herhaalde drei gingen met gewapende interven tie door de Sowjet-Unie sedert het uitbreken van de crisis in Kongo. Dit is maandag vernomen uit de naaste omgeving van de Franse president. De zwakheid van de Ameri kaanse reactie zou ook zijn op gevallen in de permanente NAVO-raad, die vorige week een aantal malen heeft vergaderd in verband met de Kongolese crisis. President De Gaulle heeft ver der zijn ontevredenheid kenbaar gemaakt over het feit, dat Ame rika vorige week in de Veilig heidsraad de Tunesische resolu tie heeft gesteund, waarin af keuring werd uitgesproken over het zenden van troepen naar Kongo door België. Frankrijk en Engeland onthielden zich toen van stemming. Wel is de Franse regering van oordeel dat de toestand in Kongo op internationaal plan moet worden behandeld, aangezien dat de enige kans zou zijn een oorlog tussen Oost en West te voorkomen. POWERS KOMT 17 AUGUSTUS VOOR Francis Powers, de piloot van de boven Siberië neergeschoten Amerikaanse U-2, verschijnt 17 augustus voor de militaire afde ling van het Sowjetrussische hooggerechtshof. Het proces zal openbaar zijn. Hij wordt beschul digd van spionage. Het Amerikaanse verkennings vliegtuig werd op 1 mei neerge haald door middel van een ra ket. avonds. De busdiensten functio neren normaal en de post wordt weer bezorgd. Volgens de Belgische corres pondent maakt het kleine con tingent Ghanese militairen een uitstekende indruk. Dit in tegenstelling tot de Tu- nesiërs, die nonchalant optreden en hun taak „met een slap hand je" uitvoeren. Pools schip met wapens in Kongo aangekomen De Belgische radio heeft maan. dagmiddag medegedeeld, dat het PooLse schip met 300 ton wapens en munitie, waarover zondag be richten in Brussel werden ont vangen, in de Kongolese oceaan- haven Matadi is aangekomen. Officiële bevestiging van dit bericht was echter in de Belgi sche hoofdstad niet te krijgen. Zondagmiddag werd van offi ciële zijde medegedeeld dat de Belgische regering „stappen had gedaan" bij de Ver. Naties. De havenplaats Matadi, aan de mon ding van de Kongostroom is ge heel in handen van de Kongo lese muiters. De vorige week trokken de Belgische marine troepen zich uit deze stad terug na hevige gevechten met de Kon golezen, waarbij deze ook ge bruik maakten van licht geschut. Uit Leopoldstad werd zater dag gemeld, dat een verzoek uit de stad was binnengekomen om technisch personeel om de in stallaties weer op gang te bren gen. Op verscheidene punten van de stad echter zouden nog on- ontplofte projectielen liggen. De Poolse ambassade in Brus sel heeft inmiddels evenals de regering in Warschau ontkend dat een Pools schip zich in de nabijheid van Kongo zou bevin den. Een woordvoerder van het mi nisterie van Buitenlandse Zaken ontkende maandagmiddag, dat een Pools schip met munitie in Matadi zou zijn aangekomen, zo als door de Belgische radio eer der op de dag was medegedeeld. Men wees er op, dat door het op houden van de onderhoudswerk zaamheden de toegang tot de haven al zo ver is verzand, dat een schip van enige omvang niet meer tot aan de kaden kan ko men. De woordvoerder sprak in dit verband over het „Poolse spookschip". Post voor de republiek Kongo Aangezien omtrent de uitvoe ring van de postdienst in de re publiek Kongo (voormalig Bel gische Kongo) geen gegevens bekend zijn, zullen tot nader be richt aangetekende stukken en postpaketten voor dit land uit sluitend op risico van de afzen ders worden aangenomen, aldus is medegedeeld door de P. T. T. H. M. de Koningin heeft zater dag een bezoek gebracht aan de Kager Plassen, waar zij, op het koninklijke jacht ,,Piet Hein", het admiraals-zeilen bij gewoond heeft. Op de foto zien we de vorstin terwijl zij naar de passerende deelnemers wuift. Verbod voor Canadese vliegers De Canadese minister van Bui. tenlandse Zaken, Green, heeft m het parlement medegedeeld dat de Canadese regering als gevolg van door tussenkomst van de Sowjet-ambassade ingediende protesten, de vliegers van de Ca nadese luchtmacht heeft opge dragen niet meer boven in de noordelijke Atlantische Oceaan varende Russische schepen te vliegen. Volgens de minister hadden de Russische autoriteiten vier ge vallen van deze aard gemeld en de Canadese regering verzocht herhaling te voorkomen, om een tegenoptreden der Russische schepen te vermijden. Eisenhower wil Kennedy rechtstreeks op de hoogte stellen President Eisenhower heeft zondag doen weten, dat hij be* reid is senator Kennedy ver trouwelijke inlichtingen van de nationale veiligheidsraad te ver schaffen, maar niet door middel van de door Kennedy voorgestelde tussenpersonen, namelijk Chester Bowles en Adlai Stevenson. Eisenhowers perschef Hager- ty heeft meegedeeld, dat gehei me inlichtingen beschikbaar zouden worden gesteld aan kandidaten voor het president schap van beide partijen en de kandidaten voor het vice-pre- sidentschap wanneer dc presi dent hiervoor opdracht zou ge ven. POLITIEK OVERLEG VAN „DE ZES" Ds algemene toestand in de wereld en de toestand in Kongo zijn de belangrijkste onderwer pen van gesprek geweest bij het informele politieke overieg dat maandag in Den Haag door de regeringen van de zes landen van de Europese gemeenschap pen werd gehouden. De Nederlandse minister van Buitenlandse Zaken, mr. J. M. A. H. Luns, heeft als voorzitter maandagavond na afloop van de conferentie gezegd, dat op de middagbijeenkomst vrijwel al leen over de toestand in Afrika en de ontwikkeling in Kongo is gesproken. De Belgische minis ter van Buitenlandse Zaken, de heer P- Wigny, heeft wat minis ter Luns noemde, een „drama tisch verslag" over de toestand in Kongo gegeven. Gebleken is, zo zei de Nederlandse minister, dat de meningen over de achter gronden van deze kwestie paral lel lopen. De sprekers gaven uiting van bijzonder groot mee leven met de Belgische moeilijk heden. Minister Wigny heeft alleen aan de middagvergadering deel genomen omdat hij 's ochtends te Brussel aan een kabinetsver gadering moest deelnemen. De Belgiscne bewindsman begat zich 's middags met een hef- schroefvliegtuig van Brussel naar het vliegveld Valkenburg en vandaar per auto naar Den Haag. Naar verluidt heeft Wigny's verslag ruim een uur geduurd. Minister Luns begon zijn ver klaring tot de verslaggevers met erop te wijzen dat het grote nut van dit politiek overleg gelegen is in het geheim karakter ervan en daardoor in de vrijheid van spreken van de deelnemers. Daarom wordt geen communi qué uitgegeven en kan ook maar weinig over de conferentie wor den gezegd. Naar verluidt, is op de och tendvergadering in het bijzonder gesproken over de toestand na liet mislukken van de topconfe rentie en het weglopen van de Russen van de ontwapenings conferentie te Genève. Algemeen toonde men zich van ooi-deel dat de internationale toestand in de laatste tijd slech ter is geworden. Op grond van de toestand drongen de spre kers aan op een nauwer samen gaan van de zes landen. De conferentie in Den Haag was de derde van deze aard. In januari werd dergelijk politiek overleg in Rome gepleegd en in mei in Luxemburg. Het volgende overieg zal waar schijnlijk in oktober in Parijs worden gehouden. Indonesisch communistisch leider aangehouden Dr. Sakirman, lid van het presidium van de Indonesische communistische partij en plaatsvervangend voorzitter van de nationale planraad, is om veiligheidsredenen aange houden, zo heeft een leger- woordvoerder maandag mee gedeeld. De communistische partij maakte bekend dat zij om een verklaring gevraagd heeft. Vol gens de partij was dr. Sakir man zaterdag uit zijn huis in Bandung gehaald. Het Japanse Lagerhuis heeft maandag de nieuwe leider van de liberale democratische partij, Eapato Ikeda met 275 van de 438 stemmen tot premier gekozen. De stemming werd gehouden op een bijzondere zitting, uitge schreven voor een periode van vijf dagen, nadat de socialisten hadden geweigerd de verlenging van de zitting die vrijdag werd besloten als wettig te erkennen. Ikcda volgt Noboesoeke Kisji op als partijleider en premier. Kisji moest aftreden als gevolg van de agitatie over het nieuwe veiligheidsverdrag met de Ver. Staten en de wijze waarop dit door de volksvertegenwoordiging werd goedgekeurd. De nieuwe premier was minis ter van Handel in het kabinet- Kisii. Naar in politieke kringen in Tokio verluidt wil hij het ac cent leggen op een welvaartspo- litiek, de belastingen verminde ren en een ministerie van voor lichting in het leven roepen om de regering dichter bij de kiezers te brengen. De senaat bekrachtigde later de verkiezing van Ikeda met 143 van de 227 stemmen. De socia listische leider Asanoema kreeg 69 stemmen en de kandidaat van de sociaal-democraten, Nisjio, 15 stemmen. Gezien de meningsverschillen die er altijd binnen de liberaal- democratische partij bestaan, achten waarnemers het aantal stemmen waarmee Ikeda werd gekozen indrukwekkend. Men verwacht dat de nieuwe premier spoedig om ontbinding van het parlement en algemene verkiezingen zal vragen. De vor- Kcngolese republiek (ex-Frans) 15 augustus onafhankelijk De Kongolese republiek voormalige Frans gebied zal vijftien augustus a.s. officieel onafhankelijk worden ver klaard. Op dezelfde datum zul len Frankrijk en de nieuwe staat overeenkomsten tekenen, die voorzien in samenwerking en Franse technische hulpver lening. De rivier de Kongo scheidt de Kongolese republiek (ex-Frans) van de gelijknamige, aan de andere oever gelegen staat, die thans door onlusten wordt ge teisterd. Westduitse cartograaf naar Oost-Duitsland overgelopen Volgens het Oostduitse pers bureau A. D. N. is een West duitse cartograaf, de 53-jarige Otto Weissenberger, met mede neming van cartofgrafisch ma teriaal naar Oost-Duitsland uit geweken. Weissenberger was werkzaam bij de cartografische dienst van de Westduitse gene rale staf. Weissenberger zou volgens A. D. N. hebben gezegd, dat zijn positie hem in de gelegenheid stelde te constateren dat de lei ding van de „Bundeswehr" een nieuwe agressie-oorlog voorbe reidde, die nog moorddadiger zou zijn dan de vorige oorlog. De heer Hayato Ikeda (61 jaar). ming van het nieuwe kabinet zal waarschijnlijk twee of drie dagen nemen. Volgens waarnemers is Ikeda, die ten tijde van de Amerikaan se bezetting in de politiek is ge gaan, de man die het best in staat zal zijn het vertrouwen van het Westen in Japan speciaal van Amerikaanse zijde te her stellen. Vóór de oorlog had hij een schitterende loopbaan bij het bestuur opgebouwd. ZUIDWESTELIJKE WIND Het K.N.M.I. deelt mede: Op het noordelijke deel van de Noordzee bevindt zich een de pressie, die langzaam opvult. Een hiermee samenhangende randstoring trok gisteren over ons land en deed overdag de wind tot krachtig of hard toene men, terwijl op de meeste plaat sen enkele buien vielen. De grootste neerslaghoeveellieid 8 mm) werd op Schiphol afgetapt. In de zuidelijke provincies wa ren over het algemeen de buien van geringe intensiteit. Over Zuid-Engeland nadert een volgende storing, die vandaag de wind tijdelijk opnieuw zal doen tonemen. In het algemeene weer beeld komt weinig verandering. medegedeeld door het K. N. M. I„ geldig tot hedenavond. Wisselende bewolking. Veranderlijke bewolking met enkele buien. Matige tot krach tige en langs de kust aanvanke lijk harde zuidwestelijke wind. Weinig verandering in tempera tuur. DINSDAG 19 JULI v.m. n m. 11.02 11.22 11.37 11.57 0.17 1237 0.27 12.47 Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden ZON MAAN op onder op onder 19 4.42 20.49 1.41 17.09 20 4.43 20.48 2.18 18.03 21 4.45 20.47 3.00 18.52 22 4.46 20.46 3.49 19.35

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 1