Feestelijke Pinksterdagen in Nederland Uittocht uit Kongo Kolonel Eekhout naar Nieuw-Guinea vertrokken Arrestaties in Zuid-Korea Commentaar van Eisenhower HET WEER HOOGWATER ZON- cn MAANSTANDEN DINSDAG 7 JUNI I960 16e Jaargang Nr 5001 EERSTE BLAB at# KASAVOEBOE NODIGT KONING BOUDEWIJN UIT Kampeerinformatiedienst van de A.N.W.B./A.N.V,V.[ Prins Bernhard was even op PRINSES MARGRIET DOET BELIJDENIS PINKSTERBOODSCHAP WERELDRAAD VAN KERKEN HET VOORARREST VAN EICHMANN GELEGENHEIDS- STEMPEL Nieuwe aardbeving in Chili TREINONGELUK IN WEST-DUITLAND salons sobèrt" Demonstraties in Japan Amerika protesteert bij Cuba Cuba wijst Amerikaanse protestnota af WEERBERICHT Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Eedactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Nd 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per maand ƒ2,— per week 48 ct. Losse nrs 9 ct. Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma F. J. van de Sande. Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum posr advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties) 5 regels 1,—. Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 nuft Menige rooie rug" maar dan rjaafu niet van de soort, die de ,N -derland.se Bank pleegt te ver spreiden 1.000), werd gister avond op volkomen Legale wijze uit Nederland geëxporteerd. De zonnige eerste Pinksterdag, ge volgd door een ietwat l>ewolkte, met verfrissende regenbuitje ge lardeerde 'inkstermaandag, zorgde bij onbezorgde strand- vreugd voor vurige gratis sou venirs voor de vele tienduizen den buitenlanders, die in Neder land feestelijke Pinksterdagen vierden. Enorm groot is vooral het aantal Duitse bezoekers ge weest, dat de hunker naar zon, zand ën zee niet kon weerstaan. Naar schatting was het percen tage Duitse bewoners van ho tels en kampeerterreinen tussen Vlissingen en Den Helder onge veer zestig. Op de kampeer- en caravanterreinen in de kust streek verbleven ongeveer 52.000 personen. In Kijkduin bij Den Haag verscheen opnieuw het bordje „Düsseidorf aan zee Ofschoon de grensbewaking zich inspant ongewenste figuren in de verschijningen van no zems en halfsterken uit het oos telijke buurland te weren, is de ze toeleg niet geheel geslaagd. De toevoer van Duitse brom no zems" werd echter danig in de gaten gehouden. In Schevenin- gen werd een Duits joggie aan getroffen met een aan flarden gereden band en twee Mark op zak. Particulieren en de wegen wacht hebben zich over hem ont fermd. Over de ANWB wegenwacht gesproken, die heeft het buiten gewoon druk gehad om auto mobilisten weer in het rechte •spoor te- helpen. Het proefvak met telefonisch alarm op rijks weg 13 bij Delft wees maandag avond 107 pechgevallen aan, waarbij twee lichtgewonden vie len. Overigens is de wegenwacht nu ook tot de niet-gesaneer- de melkhandel toegelaten. Twee reizende jonge vaders vervoeg den zich tijdens de Pinksterda gen bij het wegenwaehtstation ,,Pauw.noien" om melk voor hun spruiten. Verder was de koffie voor de vijftien man sterke ploe gen zwart. En de jeugd bad weer toekomst. Zo druk als Pasen zijn de Pinksterdagen niet geweest. Dat blijkt wel uit de hulpcijfers van de iogies-informatiedienst, die 7.000 personen onderdak bracht tegen 10.000 tijdens de Paasda gen. De kampeerinformatiedienst van ANWB-ANW heeft ver hoed, dat tent- en caravankam- peerders op 300 officiële kam peerterreinen en 100 dépendan ces nul op het rekest kregen. Op genoemde terreinen hebben bijna 100.000 kampeerders waar van ruim de helft aan de kust, de Pinksterdagen doorgebracht. Het bleek met loctig r m maar ergens op velden oi in tuinen tent of wagen neer te zetten, hoewel dit toch gebeurde. Zelfs op Oekenburg bij Den Haag was altijd nog wel een plaatsje te vinden. Behalve in Rotterdam, waar de Floriacïe hoogtij viert, behoef den de VW's zaterdag voor Pinksteren nergens partikuliere adressen in te schakelen om logieshehoevenden onder dak te brengen. Op Pinksterzondag moesten ook Amsterdam en Utrecht hun reserves in het vuur brengen. In Den Helder was de situatie vrij moeilijk, omdat zeer velen, voornamelijk Duitse, va kantiegangers per boot naar de eilanden wilden, doen vanwege c.e besprekingen vooruit op ae boot naar Texel geen kans kre gen. De Waddeneilanden waren overigens niet vol. Was de Noordzee bijzon der druk Dezet, veel minder was het langs de IJsselmeerkust, waar accomodatie over bleef. Overigens gelukkig voor dege nen. c!:e in de buurt van Zand- vooi-t, Egmond en Castricum geen logies of kampeerplaats konden vinden en tussen het IJ en de afsluitdijk verrassende en prettige nieuwe accomodatie ont dekten. Trouwens, er was nog volop piaats op den buiten in Neder land. Benalve aan de IJsselmeer kust boaen Friesland, Drenthe en Overijssel nog tal van aange name vaaantiehoekjes. In Gel derland en Brabant was de logies- en kampearruimte be hoorlijk tezet, maar niet geheel vol. De Zeeuwse eilanden komen steads meer in trek bij landge noot en vreemdeling. Veel kon daar niet meer bij. De algemene indruk van het Plnksteroezoek is, dat vooral veel West-Duitsers, Belgen en Fransen tot de Pinksterinvasie bijdragen. Overigens was liet aantal niet-hokvaste Nederlan ders vooral op de tweede Pink sterdag zeer groot. Tot de druk te op de wegen op Pinkster maandag droegen voorts Duit sers en Denen bij met als reis doelen de grote prijs van Zand- voort en de motorraces te Tub- bergen. In de Westhoek van Schouwen is het nog nooit zo druk geweest als tijdens deze Pinksterdagen. Het veer Anna Jacoba-Zijpe kon met twee boten de behoefte niet aan. De file wachtende wagens was soms anderhalve kilometer lang. Maandagavond was de stagnatie zelfs nog groter. Over het geheel genomen kan gezegd worden, dat landgenoot en buitenlander him Pinksterge noegens voornamelijk aan stran den en in zwembaden hebbe-.i gezocht. Van een record bezoek kan niet gesproken worden, van aanzienlijk bezoek zeker. Naar schatting heeft een kwart van de blanke bevolking van Belgisch Kbbjc het ihnil verlaten sedert de aankondiging dat het gebied onafhankelijk zal worden. Een Belgische ambtenaar zei dat er nog «oogstens 80.000 blan ken in hei land zijn, tegen meer dan i00.000 een jaar geleden. Het aantal blijvers kan al wel kleiner zijn, zei hij, omdat velen zo haastig zijn vertrokken dat zij geen tijd hadden de autori teiten op de hoogte te stellen. Iemand van een Belgische luchtvaartmaatschappij heeft meegedeeld, dat zijn maatschap pij tussen april en juli van dit jaar 16X00 passagiers meer naar Brussel vervoert dan in dezelfde periode van het vorige jaar. De lijnviuc-hten zijn tot medio augustus volgeboekt. Bo vendien worden er nog honderd chartervluchten gemaakt. Veel Belgen vertrekken per schip, via irans-Afrika en Por tugees Angola. Voortdurend ver dwijnen er met afgeladen auto's in de richting v an Oeganda en Rhodesia. De meeste vertrekkenden êijn vrouwen an kinderen. De' man nen die. weggaan zijn vooral on derwijzers en ambtenaren. De blijvers zijn voornamelijk zaken lieden, die maar afwachten wat de onafhankelijkheid zal bren gen, en 16.000 zendelingen en missionarissen. Een Kongolese begrafenison dernemer in Leopoldstad ver wacht goede zaken. Opgewekt zit hij in een krakende schom melstoel voor zijn winkel, die gevuld is met een uitgebreide collectie lijkkisten. Als er een blanke langs komt, zegt hij: „Ik heb er voor u ook een". Joseph Kasavoeboe, de leider van de Kongolese partij Abako, heeft vrijdag Koning Boudewijn officieel uitgenodigd, de plech tigheden in Leopoldstad ter ge legenheid van het onafhanke lijk worden van Kongo op 30 juni bij te wonen, zo wordt van de zijde van de Belgische rege ring vernomen. Kasavoeboe, die lid is van de Kongolese uitvoerende Paad, werd vrijdagochtend door de vorst in audiëntie ontvangen. Het is niet bekend of Koning Boudewijn de uitnodiging heeft aanvaard. In samenwerking met de A.N.V.V. heeft de A.N.VV.B. leen „kampeerinformatiedienst" opgericht, waar kampeerders terecht kunnen voor inlichtin gen over de kampeerterreinen in ons land kunnen krijgen, zo dat vergeefse tochten naar volle terreinen worden voor komen. Deze inlichtingen kunnen wor den verkregen bij de A.N.W.B.- en V.V.V—kantoren in het land ■n aan de grens, terwijl ook het mobiele informatiebureau van de A.N.W.B. een plaatsje heeft gekregen onder Ede, bij de Rijksweg Nr 12, de hoofd route van Duitsland naar de kust. Tijdens de Pinksterdagen werd van deze nieuwe service van de toeristenbonden reeds gretig gebruik gemaakt. Prins Bernharcj heeft zondag gedurende korte tijd het bed mo gen verlaten, ook al is de tempe ratuur nog niet geheel normaal. Vandaag zullen de genees heren beslissen wanneer de Prins naar Soestdijk mag terug keren. Intussen heeft Prins Bernhard een bandopname ontvangen van de kerkdienst, waarin Prinses Margriet zondag is bevestigd als lidmaat van de Ked. Herv. Kerk. Door deze bandopname heeft de Prins dus alsnog de gehele kerk dienst kunnen beluisteren. Zondagmorgen is Prinses Mar griet in de oude Hervormde kerk te Soest in aanwezigheid van H. M. Koningin Juliana en de Prin sessen Beatrix, Irene en Marijke door ds. D. M. Jalink bevestigd tot lidmaat der Ned. Herv. Kerk. Tezamen met Prinses Margriet deden Charlotte Bentinck, doch ter van de burgemeester van Soest en Chi'istme Eerghauer Pont, dpchter van de directeur geneesheer van „Zonnegloren" belijdenis. Ds. Jalink bepaalde zijn ge hoor bij de tekst uit Romeinen 815: „Want gij heb niet ont vangen een geest van slavernij om opnieuw te vrezen, maar gij hebt ontvangen de geest van het zoonschap, door welke wij roepen: abba, vader". Na de preek, waarin ds. Jalink de betekenis van het Pinkster feest geschetst had, gaf hij Prin ses Margriet de volgende tekst mee, nadat zij met zachte stem „ja" had geantwoord op de vra gen uit het belijdenisformulier, ..Jezus zegt: zie Ik ben met U al de dagen tot aan de voleinding der wereld". De gemeente zong tenslotte de drie lidmaten staande toe Gezang 257 5 „Gedenk aan onze nieuwe leden". Dr. A. A. Koolhaas, praeses der Generale Synode van de Ned. Hervormde ,'erk. alsmede Prinses Armgard woonden de dienst bij. Het kerkgebouw was geheel gevuld. De voorzitters van de Wereld raad van Kerken hebben een Pinksterboodschap gezonden aan alle aangesloten Kerken. In deze boodschap wordt opge merkt, dat de Wereldraad zich dit jaar gesteld ziet voor de geestelijke taak een weg te effe nen voor de eerste assemblee, die de Wereldraad in Azië (1961) zal houden. „Terwijl nieuwe en oude godsdiensten en wijsgerige stelsels in Azië en andere werelddelen opleven, hebben wij ons vaste fundament in de belofte door Onze Heer gegeven op de dag van Zijn Hemel vaart", aldus de boodschap, waarin ten beroep wordt ge daan op alle Kerken van Chris tus en alle christenen om hun taak wederom te be/ien in het licht van de geest die hun ge- gever. is. Een rechter te Haifa, dr. Bach, heeft zondag het voorarrest van de vroegere S.S,-kolonel Eich- mann met vijftien dagen ver lengd.» Eichmann had niets te zeggen toen hij voor de rechter stond die zijn ouders en vele andere familieleden heeft verlorendoor de Jodenvervolgingen in de tijd van het nationaalsocialistische regime. Bach heeft verder bepaald dat publikatie van gegevens die zouden kunnen leiden tot ont dekking van de plaats waar Eichmann gevangen wordt ge houden. is verboden. Volgens de correspondent van de Londense ..Daily Mail" in Haifa heeft Eichmann gepro beerd zelfmoord te plegen door met het hoofd tegen de muur van zijn ctl te slaan. Hij kreeg een zenuwaanval na een con frontatie met een getuige, die bepaalde tegenstrijdige punten in de verklaringen van Eich mann had opgehelderd. De ge- vangenisdokter moest hem met injecties tot bedragen brengen, aldus het blad. Vera Eichmann, de echtge note van de door de Israëliërs gevangen genomen Duitse oor logsmisdadiger. heeft donder dagavond overhaast de kleine woning in een armoedige voor stad van Buenos Aires, waar zij met haar kinderen woonde, ont ruimd. Haar buren verklaarden dat zij voor de journalisten op de loop is gegaan. Kolonel W. D. H. Eekhout, on der wiens bevel de brigade Ne derlands Nieuw-Guinea zal staan, is zaterdagavond per KLM van Schiphol naar Biak vertrokken. Op tweede Pinkster dag wordt hij 43 jaar, hij zal dus zijn verjaardag moeten vieren in het vliegtuig, dat heden in Biak wordt verwacht. Met hem reist een kleine staf, bestaande uit een tiental officie ren, onderdfficieren en soldaten, die de kolonel in Nieuw-Guinea zullen assisteren bij de voorbe- Boreel, hoofdofficier toegevoegd aan de brigade. In de afgelopen weken, zo ver telde de kolonel, is er hard ge werkt aan de uitrusting van het contingent. „Inderdaad heb ik op Korea ook enige ervaring opge daan ten aanzien van de uitrus ting van militairen in een warm- klimaat," zo zei hij, „voor de bri gade, die thans in Nederland een speciale opleiding krijgt, is in tussen praktische kleding uitge zocht, ook schoeisel en voorts heb ik mij bezig gehouden met de keuze van het materiaal, dat we in de oerwouden van Nieuw- Guinea nodig zullen hebben. Dat reidingen voor de ontvangst van aues js nu jn kannen en krui de brigade. Naar bekend zal dit j ken." contingent, bestaande uit be roeps- en dienstplichtige mili tairen, in augustus naar de Oost vertrekken. Een van de tien reis genoten van de kolonel is diens plaatsvervanger, overste R. H. Van 7 tot en met 11 juni zal in Den Haag in het auto-P.T.T.- kantoor op het Buitenhof een tijdelijk bij-postkantoor worden gevestigd. In dit kantoor zullen uitsluitend zomerpostzegels wor den verkocht. De in dit bij-postkantoor ter verzending aangeboden uitslui tend met zomerpostzegels ge frankeerde gewone, aangeteken de en expresse-stukken zullen van een afdruk van een bijzon dere rubber stempel worden voorzien. Voor aangetekende stukken zullen geen nummerstroken met bijzondere opdruk worden ge bruikt. Op 12 juni zal in de Stads schouwburg te Sittard een in ternationale postzegelruiling worden gehouden. In de Stadsschouwburg zal een brievenbus worden geplaatst. De daarin gedeponeerde corres pondentie zal van een afdruk van een bijzonder rubber stem pel worden voorzien, aldus een communiqué van de P.T.T. Het is niet zijn eerste bezoek aan het eiland. „Eind 1945, begin 1946 ben ik op het eiland in touw geweest bij de opleiding van parachutisten," zo bracht de kolonel, die op Java comman dant van de paratroepen is ge weest, in herinnering en wat die parachutisten aangaat, hij heeft zijn voorzitterschap van de eer ste Nederlandse parachutisten, club noodgedwongen moeten neerleggen, want zijn verblijf op Nieuw-Guinea is vastgesteld op 3 jaar. Dat laatste geldt voor alle be roepsmilitairen van de brigade, die met hun gezin naar Nieuw- Guinea gaan. Zonder gezin moe ten zij er IV2 jaar blijven. De dienstplichtige militairen zullen een jaar in de tropen moeten dienen. Naar bekend bevinden zich op het ogenblik geen andere troepen op het eiland dan mariniers. De provincie Magellan, in het zuiden van Chili, is in de nacht van zondag op maandag door een aardbeving opgeschrokken. Het epicentrum van de beving lag in Puerto Eden, op het schiereiland Mouth. Volgens de eerste be richten hebben zich geen per soonlijke ongevallen voorgedaan en werd slechts geringe schade aangericht. De provincie Magellan heeft een oppervlakte van 135.000 vier kante kilometer en een bevolking van 67.000 zielen. De hoofdstad is Punta Arenas, de meest zuide lijk gelegen plaats van het Zuid- Amerikaanse continent. In West-Duitsland is zaterdag bij liet plaatsje Ingelsheim aan de Rijn de exprestrein van Dort mund naar Bazel ontspoord. Er is één passagier om het leven gekomen en er zijn 23 gewon den, van wie drie zwaar. Acht wagons ontspoorden en een ervan is omgeslagen. De dode is een Duits meisje van 17 jaar. Onder de gewonden bevinden zich vier buitenlanders: een Italiaan en drie Zwitsers. Volgens de latere berichten zijn alle acht de wagons van de trein omgeslagen en twee ervan zelfs volledig ondersteboven komen te liggen. Binnen een uur waren de gewonden uit de wagons bevrijd. Later zijn nog tien licht ge wonden naar ziekenhuizen in Mainz overgebracht. De ontsporing is mogelijk een gevolg van het uitzetten der spoorstaven als gevolg van de hitte. De Zuidkoreaanse autoriteiten snappen. Er wordt thans naar hebben, in het kader van hun hen gezocht, actie tegen personen, die ervan Er zijn thans 29 ministers var (Adv.) «Kapptrnt bd flportf cocW mari+ 16 broinwjstroat 9 individuele haarverzorging nieuwste methodes niet produc ten, die precies voor uw haar geschikt zijn. parfumeriën, toiletartikelen, cos metische producten, uitsluitend de betere merken. worden verdacht de resultaten van de jongste Zuidkoreaanse presidentsverkiezingen tr heb ben vervalst, 76 nieuwe arresta ties laten verrichten. Onder de arrestanten bevinden zich tien oud-ministers, elf liberale afge vaardigden en verscheidene poli- tie-beambten. Er zijn beschuldigingen uitge bracht tegen negen voormalige ministers en tegen de dertien leden van de in haar geheel ge arresteerde commissie voor de presidentsverkiezingen van de liberale partij, de regeringspar tij onder het (rewind van ex-pre- sident Syngman Rhee. De Zuidkoreaanse politie heeft vrijdagavond j.l. negen uit het communistische Noord-Korea af komstige agenten gearresteerd, die nabij de Zuidwestkoreaanse haven Mokpo aan land waren gegaan. Veertien andere communisti sche agenten, die tezelfdertijd aan land gingen, wisten te or.t- ■fc In Manilla is officieel bekend gemaakt, dat president Eisenho wer van 14 tot 16 juni een bezoek aan de Philippijnen zal brengen de regering, die onder president Syngman Rhee Zuid-Korea be stuurde, gearresteerd. Niet gearresteerd zijn de voor- - malige minister van Buitenland se Zaken Tsjo Tsjoeng Wan, die zich tegen het begaan van ver kiezingsonregelmatigheden zou hebben verzet en wien door Rhee ontslag werd verleend, de gewe zen minister van landsverdedi ging Kim Tsjoeng Joel, die zich mei met de gang van zaken bii, de presidentsverkiezingen inliet, doen dr. Rhee de raad gaf af te treaen en de minister uor v er- bindingen IJ wak Gei Joeng, naar wiens aandeel in het aangevocn- ten beleid van de afgetreden liDeraie regering een onderzoek wordt ingesteld. Kim xsjoen Joel heef; inder tijd ook net leger ópdiacilt ge geven niet te schieten cp ue ne- ugers, cue 111 aprd j.l. tegen de regering oernons li eerden. President Eisenhower heeft zaterdagavond verklaard, dat Chroesjtsjef's kwaadaardige uitdrukkingen de westelijke bondgenoten dichter tot elkaar hebben gebracht dan ooit sinds hij in 1953 zijn ambt aan vaardde. De Amerikaanse president zei dit tijdens een diner van de re publikeinse partij. Voorts zei hij„Geen land ter wereld durft de Verenigde Staten aan te val len, en zij weten het". Eisenhower werd luide toege juicht door de 1500 gasten, toen hij verklaarde, kennelijk doe lend op de spionagevluchten van de ,.U-2"-toestellen, dat de Verenigde Staten trachten tot de Russische geheimen door te dringen, „en naar mijn mening terecht". De president zei, dat de vastbeslotenheid der Ver enigde Staten om sterk te blij ven in wetenschappelijk, eco nomisch en militair opzicht was gebaseerd op het beginsel der menselijke waardigheid. „Vrijheid zal tenslotte triom feren over tirannie". Eisenhower vervolgde„We zijn benieuwd wat het resultaat zal zijn van elk fatsoenlijk, be hoorlijk gebaar dat wij naar de Zaterdag was een dag van stakingen en betogingen in Ja pan. Naar een schatting van de politie hebben die dag wel 830.000 mensen in het gehele land op enigerlei wijze van hun ontevredenheid over de regering en het beveiligingsverdrag met Amerika blijk gegeven. Er zijn echter, tegen de verwachting in, vrijwel geen gewelddaden ge pleegd. mensen in het andere kamp maken". Behalve sterk blijven, moeten de Verenigde Staten verzekeren dat hun bondgenoten „altijd aan onze kant staan in de vast beslotenheid dat de vrijheid tenslotte zal triomferen over tirannie". Eisenhower's opmerkingen waren zijn eerste commentaar in het openbaar op de persoon lijke critiek van Chroesjtsjef op hemzelf. De Amerikaanse ambassadeur in Havanna, Philip Bonsai. I heeft dezer dagen op het Cu baanse ministerie van Buiten landse Zaken een protest van zijn regering tegen een aantal anti-Amerikaanse activiteiten op Cuba overhandigd. De nota somt negen gevallen op waaruit zou blijken dat de Cubaanse re gering een ware lastercampagne tegen de Ver. Staten is begon nen. Het Cubaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft zater dag bekendgemaakt, dat de rege ring de nota van de Verenigde Staten, waarin werd geprotes teerd tegen een lastercampagne tegen de regering in Washing ton door de vertegenwoordigers van Cuba, categorisch van de hand heeft gewezen. Deze nota was zaterdag door een vertegenwoordiger van de Amerikaanse ambassade in Ha vanna op het Cubaanse ministe rie van Buitenlandse Zaken over handigd. KOEL WEER. Achter het koufront van een bij IJsland gelegen depressie stroomde Tweede Pinksterdag koelere lucht ons land binnen. Op sommige plaatsen, vooral in het oosten en zuiden van het land ging dit gepaard met flin ke onweersbuien, waarbij plaat selijk hagel werd waargenomen. Vandaag blijft ons land in de koelere Oceaanlucht, zodat de middagtemperaturen nauwelijks de 20 graden zullen overschrij den. Naast opklaringen zal ook hier en daar een bui voorkomen, ter wijl de wind zwak tot matig zal zijn uit westelijke richtingen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig tot hedenavond. Koeler Aanvankelijk veel bewolking met enkele regen- of onweers buien. Later verspreide opkla ringen. Zwakke tot matige wind uit westelijke richtingen. Koe ier weer, vo.oral in het midden en oosten van het land. DINSDAG Breskens Terneuzen Ilansweert Walsoorden 7 JUNI v.m. 11.40 0.15 0.55 1.05 n.m. 12.09 12.44 1.24 1.34 ZON MAAN op onder op onder Juni 7 4.22 20.56 18.11 3.19 8 4.21 20.57 19.28 3.r~ 9 4.21 20.57 20.40 4.42

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 1