ROXY SPORTNIEUWS Nu verrassend zuiver en koeler roken Tijdens Pinksterweekend Beursoverzicht VOETBAL DUIVENSPORT BOKSEN Ondergrondse in Milaan vordert De gevechten in de Poolse stad Zieloma Gora Het „proef-alarm" voor de Amerikaanse strijdkrachten Nieuw Elfin-papier van ROXY: ragdun en ventilerend Vtljdag 3 juni 1960 DE VRIJE ZEEim Pagina 3 Volgens welingelichte kringen in Warschau zijn na de gevech ten over een kerkelijke aangele genheid, die maandag in de VVestpoolse textielstad Zielona Gora tussen een deel der bevol king en de politie hebben plaats gehad, ongeveer honderd men sen gearresteerd, tijdens de ge vechten werden vier personen ernstig gewond, onder wie een politieman die een schedelfrac tuur opliep. Enkele tientallen politiemannen en vechtende bur gers werden licht gewond, aldus deze kringen. De gev'echten begonnen toen een menigte van naar schatting 5.000 niénsen begon te demon streren, toen drie ambtenaren arriveerden om kamers in een gebouw, dat bij de Katholieke kerk in gebruik was, te verzege len. De demonstranten kwamen op het stadsplein in botsing met de politie en de daarna volgende gevechten duurden vijf uren. Er werden stenen gegooid naar het hoofdbureau van politie, terwijl de ruiten werden ingeslagen. Ook aan andere openbare ge bouwen op het plein werd scha de toegebracht. Het gebouw waar de strijd om ging, is ook aan dit plein gelegen. De politie maakte gebruik van traangas en gum mistokken om de demonstranten, die hardnekkig terugvochten, te verspreiden. Volgens een plaat selijk blad bevonden zich „vrou wen, jongelui en misdadige ele menten" onder de aanvallers. Volgens welingelichte kringen in de Poolse hoofdstad overwe gen de autoriteiten om de Ka tholieke geestelijke, in wiens pa rochie het gebouw is gelegen, te vervolgen. De autoriteiten bewe. ren, dat deze geestelijke in zijn preek op zondag j.l. zijn gehoor had opgewekt het gebouw te be schermen. Hij zou daarbij heb ben gezegd, dat de bisschop van Gorzow, monseigneur Wilhelm Pluta, dit optreden had goedge keurd. Het bewuste gebouw was voor de tweede wereldoorlog eigendom van de Duitse proestantse kerk. De eigendomsrechten van deze soort bezittingen maken thans een punt van geschil uit tussen de kerk en staat. Het grootste deel van het gebouw is verhuurd aan particulieren en Katholieke organisaties, die aan de parochie geestelijken huur betalen. De ge meente-autoriteiten wilden, al dus genoemde zegslieden, de leegstaande kamers overdragen aan een plaatselijke kulturele in stelling en het plaatselijk orkest. Zielona Gora is het centrum van een district, dat na de oor log uit vroegere Duitse lande rijen werd samengesteld. De meeste inwoners zijn afkomstig van het platteland van oostelijk Polen en zijn bijzonder gods dienstig. Naar verluidt vatten de auto riteiten van de communistische partij in Warschau het gebeurde ernstig op. Dit is het tweede op roer binnen een maand tijd naar aanleiding van een geschil tus sen een plaatselijke kerk en plaatselijke staatsautoriteiten. Op 27 april kwam in Nowa Huta, Polens model-staalstad, een gro te menigte in opstand na pogin gen tot het weghalen van een kruis. De beide oproeren hebben een schaduw geworpen op de bespre kingen op hoog niveau tussen kerk en staat, die op het ogen blik gaande zijn in een poging om een oplossing te vinden voor een aantal geschilpunten. In Milaan wordt met man en ■macht gewerkt aan een on dergrondse spoorweg, een „Metropolitane". De foto toont de werk zaamheden op het plein voor de prachtige Milanese dom. DE AARDBEVING IN CHILI De Westduitse minister van Binnenlandse Zaken, Schroder, die zich ten tijde van de aard beving in Chili bevond en die een bezoek heeft gebracht aan het getroffen gebied, heeft woensdagavond j.l. vóór zijn terugkeer, per vliegtuig, naar Bonn, verklaard, dal de bonds- republiek een bedrag van een miljoen mark zal schenken voor de slachtoffers. West-Duitsland zal Chili ver der technische hulp verlenen bij de wederopbouw. Zo zullen de havens van Valdivia en Puerto Montt geheel opnieuw moeten worden aangelegd, dit als ge volg van de, door de aardbeving, volkomen veranderde geografi sche gesteldheid van het land. De helft van het inwonertal van Valdivia is van Duitse af komst. De Chileense senator Eduardo Frei, voormalig kandidaat voor- het presidentschap en leider der christen-democratische partij, die het door de aardbeving getroffen gebied eveneens heeft bezocht, verklaarde dat alleen te Valdivia ongeveer honderdduizend huizen zijn vernield. Frej oefende kritiek op de regering omdat deze zi. een te optimistisch beeld van de ramp had gegeven. Hij zei dat tachtig procent der handelsondernemin gen en negentiende van de fa brieken van Valdivia is vernield. „Men heeft te Santiago geen idee van de omvang van de ramp, welke Valdivia heeft ge troffen", aldus de senator. Frei verklaarde ook dat de regering van president Alessan- dri op ongrondwettige wijze de staat van beleg te Valdivia had afgekondigd, „inplaats van de in de eerste plaats de getroffenen snel en krachtdadig te helpen". De tweejarige Gabriela en de vierjarige Ernesto Ferdandez, kinderen van een echtpaar uit een dorp op het eiland Chiloe, danken hun leven aan hun Duit se herder, die het zijne tijdens de aardbevingsramp voor hen opofferde. De twee kinderen bevonden zich in huis, toen de eerste schok ken zich deden gevoelen. De hond, die zich buiten bevond, stormde het reeds gedeeltelijk ingestorte huis binnen, greep Ga briela bij een armpje en trok haar naar buiten. Daarop rende hij terug, om ook haar broertje in veiligheid te brengen. Op dat ogenblik kroop Ernesto juist op handen en voeten naar buiten, terwijl nu ook de rest van de woning instortte. De hond werd onder het instortende puin ver pletterd. Het gedrag van de trouwe herder is des te opvallender, wanneer men weet dat dieren bij aardbevingen altijd bijzonder hevige schrik ten prooi zijn, waarbij zij zover mogelijk weg rennen, om zich te verbergen. (Adv.1 De Amerikaanse minister van Defensie, Gates, heeft donderdag verklaard, dat de Amerikaanse strijdkrachten op het ogenblik „verbindingsalarm-oefeningen" houden, gelijk aan die waartoe hij aan de vooravond van de mis lukte top-conferentie in Parijs opdracht had gegeven. Toen de minister donderdag getuigenis aflegde voor de Se naatscommissie voor de buiten landse betrekkingen, die een on derzoek instelt naar het inci dent met de „U-2", zeide de mi nister vanuit Parijs opdracht voor het eerste alarm te hebben gegeven, nadat hij vernomen had dat de Russische premier Chroesjtsjef voonemens was de top conferentie te torpederen. Hij zei, dat het huidige alarm KRUIVER VERVANGT WILKES Piet Kruiver van P.S.V. zal Faas Wilkes, die voor de uitno diging heeft bedankt, vervan gen in de Nederlandse ploeg, die naar de West gaat en daar wed strijden zal spelen tegen Mexico, Suriname en de Nederlandse Antillen. PRIJSVLUCHT LIT DOORNIK. „De Eendracht" - Terneuzen. 1. J. A. de Smidt; 2 en 3. Meijer- v. d. Bergen; 4 en 9. H. Koch en Zoon; 5 en 10. A. Dieleman; 6. Houcke-Oppeneer; 7 J. Willem- sen en S. M. A, de Roo, Wie nu ROXY rookt, geniet meer dan een ander. Het elfin papier is zo ragdun, dat U louter tabak proeft, zuiver cn geurig. Bovendien rookt U koeler, want 't elfirt papier ventileert door onzichtbare openingetjes. Kies nu ROXY en geniet onbezorgd van de beste tabakken uit Amerika. K éai3 NOBEL - ZUIVER - TROUW Nieuw „Klaar-open" pakje A.N.W.B. en A.N.V.V. richten kampeer-informatiedienst in Net van informatieposten over geheel Nederland Mobiel inlichtingenkantoor van de A.N.W.B. langs Rijksweg No 12 MU tijdens het komende Pinksterweekend, naast vele Neder landse kampeerliefhebbers, weer een enorme stroom van Duit se, maar ook van Belgische en Franse kampeerders in ons land kan worden verwacht, die zich voornamelijk zal richten op de kuststrook, zal de A.N.W.B., in samenwerking met de A.N.V.V., een kampeer-informatiedienst in het leven roepen, zodat men van heden middag af tot en met Tweede Pinksterdag voortdurend geïnfor meerd kan worden over de beschikbare plaatsruimte op een groot aantal kampeerterreinen in Noord-Holland, Zuid-Holland, Zeeland en Utrecht. WERELDKAMPIOEN JOE BROWN GEARRESTEERD Joe Brown, de wereldkampioen lichtgewicht, is donderdag te Ba ton Rouge, de hoofdstad van de staat Louisiana, gearresteerd. Brown werd in hechtenis ge nomen nadat was komen vast te staan, dat hij twee weken gele den een zekere Abram Bryant had bedreigd met een vuurwa pen, na een meningsverschil dat beide mannen hadden over een speelschuld. aLter is de wereldkampuioen op een borgstelling van 1.000 dol lar in vrijheid gesteld. -k „Tass'' meldt, dat donderdag op twintig kilometer van Sta lingrad vier aardschokken van gemiddelde kracht zijn gevoeld. woensdagavond is begonnen en „enkele dagen" zal duren. „Zij brengt een iets grotere mate van paraatheid mee", aldus minister Gates. Verder verklaarde de minister voor de commissie het te betwij felen of Rusland een algemene oorlog zal riskeren door het af vuren van raketten op lucht- bases, waarvan naar het ver moedt spionnage-vliegtuigen zijn opgestegen. „Ik meen, dat de Russen abso luut weten dat zij zelfmoord be gaan op het moment waarop zij dit trachten te doen, omdat ik geloof dat zij op alle mogelijke manieren volkomen op de hoogte zijn van de juiste stand van zaken der Amerikaanse defen sie". Minister Gates legde zijn ge tuigenis af achter gesloten deu ren, doch een deel ervan werd later voor publicatie vrijgegeven. Hij zei het ten tijde van de top-conferentie gegeven alarm „absoluut noodzakelijk" te ach ten. Desgevraagd antwoordde mi nister Gates niet te geloven, dat de Russen hun voornaamste raketbases zullen verplaatsen als gevolg van de onthullingen over de luchtfotografie vanuit de „U-2's". „De constructie, die bij strategische bases is betrokken, wordt niet zo gemakkelijk of snel opgebouwd, en de Russen weten niet precies hoeveel ge gevens wij erover hebben." Zij zouden kunnen proberen ze in de toekomst te verspreiden, zo voegde de minister hieraan toe. Met de getuigenis van minis ter Gates is het onderzoek der commissie geëindigd. Na afloop verklaarde senator Fulbright, die het onderzoek heeft geleid, van mening te zijn, dat de verhoren „vruchtbaar" zijn geweest. Het was soms on vaderlandslievender „om onze ogen te sluiten voor fouten, als er fouten zijn begaan, dan om te onderzoeken wat is gebeurd, te begrijpen wat heeft plaats ge had de fouten te corrigeren al dus de senator. MEN zal zich daartoe kunnen wenden tot de grenskiosken van de A.N.W.B. in Sluis, Wern- hout en Eijsden, alsmede tot het mobiel informatiekantoor van de A.N.W.B., dat tijdens deze dagen zal worden gestationeerd zuide lijk onder de gemeente Ede (Gld) langs rijksweg 12, de weg Duit se grensArnhemUtrecht Den Haag. Voorts is bij deze Kampeer-in formatiedienst ook ingeschakeld de bekende Logiesinformatie- dienst der A.N.V.V., zodat men zich voor kampeerinlichtingen ook kan wenden tot de V.V.V.- kantoren te Nieuweschans, Gro ningen, Hengelo, Apeldoorn, Nij megen. Arnhem, Venlo, Breda, Valkenburg, Maastricht, Amster dam, Rotterdam, Den Haag, Delft Utrecht, Dordrecht, Hoek van Holland. Katwijk, Leiden, Zand- voort, Haarlem, Leiden en Alk maar. AANDUIDINGSBORDEN Bij de grensposten Nieuwe schansGlanerbrug, Rammel beek, De Poppe, Elten, Beek, Wezelse Barrière Keulse Bar rière en Tegelen worden borden geplaatst met de aanduiding „Camping Information" en een verwijzing naar het dichtstbij zijnde kantoor, dat deze informa ties verstrekt. Ook in de steden zal ten behoeve van de kampeer ders een verwijzing naar de Logiesinformatiedienst tevens Kampeerinformatiedienst in de V.V.V.-kantoren worden aan gebracht. Bij de grensposten Sluis, Eijs den en Wernhout wordt voor kampeerinformaties verwezen naar de A.N.W.B.-grenskantoren terwijl op rijksweg 12 met vóór aanduidingsborden verwezen wordt naar liet mobiel informa tiekantoor van de A.N.W.B. VOORTDUREND VERMEL DING SITUATIE Op de V.V.V.-kantoren wordt op borden, die regelmatig wor den bijgehouden, de situatie van het moment aangegeven, terwijl men voorts ter plaatse ook ge detailleerde gegevens kan ver krijgen. Ook bij de grenskiosken en het mobiel kantoor van de A.N.W. B. langs rijksweg 12 zal men op dezelfde wijze van de stand van zaken op de hoogte worden ge houden. CENTRALE LEIDING BIJ DE A.N.W.B. De centrale leiding van het systeem tot het verzamelen van inlichtingen berust bij de A. N. W. B„ die daartoe perma nent in contact staat met vrij wel alle kampeerterreinen langs de kust en een aantal in het binnenland, in totaal een 50-tal terreinen met een totale capaciteit van enige tiendui zenden kampeerders. Deze gegevens worden direct verstrekt aan de grenskiosken van de A. N. W.B. en het mobiel informatiekantoor èn aan de cen trale post van de A. N. V. V., die de gegevens direct weer door geeft aan haar Logiesinformatie dienst in de verschillende plaat sen. In dit unieke systeem is ook de politie in de betrokken kustge- meenten ingeschakeld. Bij de grensposten zal aan de toeristen een drukwerkje worden uitgereikt, waarin men attent ge maakt wordt op de grote drukte en op de mogelijkheden om in gelicht te worden omtrent de verblijfsmogelijkheden. De kampeer-informatiedienst zal functioneren van 7 uur des morgens tot ten minste midder nacht. Dr. Vikin Bjoerk van het Aca demisch ziekenhuis in Uppsala heeft met goed gevolg een opera tie van 8 uur uitgevoerd op een 14-jarige jongen, wiens lichaams temperatuur tot 12 graden Cel sius was teruggebracht, terwijl de werking van het hart 27 min. lang werd uitgeschakeld. TWAALFJARIGE JONGEN VERDRONKEN (BF Gistermiddag omstreeks half twee is de 12-jarige Arie van Veen, gewoond hebbend aan het Julianaplein in Barneveld, bij een stuw in de Barneveldse beek verdronken. De jongen was met zijn 5-jarig broertje en een 5-jarig buurjongetje naar de Gelken- horsterweg gegaan. Bij de beek ontkleedde Arie zich en dook in het ongeveer anderhalve meter diepe water. Hij kwam niet meer boven. De beide vijf jarige knaapjes wandelden naar huis terug, hetgeen meer dan een half uur kostte. Ze waar schuwden de moeder van hun vriendje en deze ging op weg naar de beek. Halverwege werd zij echter angstig en keerde terug. Zij vroeg twee vijftienjarige vriendjes van Arie om deze te gaan zoeken. De jongens von den het ontzielde lichaam on der water liggen en waarschuw den een in de nabijheid wo nende broer. Op zijn beurt bracht deze de politie van het ongeluk op de hoogte. De politie heeft omstreeks vier uur het stoffelijk overschot van de jon gen geborgen. DODE BIJ AUTOBOTSING IN BREDA Donderdagmiddag om onge veer twaalf uur is in Breda een ongeluk gebeurd, dat aan een leerling van de koninlijke mili taire academie in Breda, de 21 jarige cadet-sergeant van de koninlijke luchtmacht R. Jacobs uit Rijswijk, het leven heeft ge kost. Deze militair was met een aantal mede-leerlingen van de K.M.A. gezeten achterin een mi litaire drie-tonner. De militaire auto kreeg op de Wilhelmina- singel een aanrijding met een vrachtwagen, welke geladen was met zeven ton aardappelen en die bestuurd werd door de heer J. H. G. van L. uit Valkens- waard. De botsing was zo hevig, dat de militaire wagen, die groten deels vernield werd, volkomen om zijn as draaide. Hierdoor werden enige van de inzittenden uit de bak van de wagen op het wegdek geslingerd. De korpo raal-chauffeur van de militaire auto, de 22-jarige A. A. S. on gehuwd en afkomstig uit Vlaar- dingen) liep een shock op. Hij moest worden opgenomen in het St. Ignatius-ziekenhuis in Breda. In ditzelfde ziekenhuis werden voor meer of minder ernstige verwondingen opgenomen de 21- jarige cadet-sergeant van de koninklijke luchtmacht R. J. Sin gels, uit Den Haag, de 21-jarige cadet-sergeant van de koninkl. luchtmacht A. Gerrits uit Arn hem en de 22-jarige cadet-ser geant F. L. Hogenbirk uit Hil versum. Brokstukken van de militaire wagen kwamen in de naast de rijbaan gelegen vaart terecht. De koninklijke marechaussee stolt in samenwerking met de verkeersgroep van de gemeente politie in Bieda een onderzoek in. BOTSING VAN NEDERLANDSE BUSSEN IN IBBENBUEREN. Twee Nederlandse buschauf feurs hebben donderdag in Ib- benbüren in Westfalen hun auto- bussen met 94 personen poli- tie-agenten uit Groningen met hun vrouwen opzettelijk met elkaar in botsing doen komen om een erger ongeluk te voor komen. Van de inzittenden werden er 27 gewond, maar op twee na konden zij, na een eerste hulp verlening, het ziekenhuis ver laten. Twee passagiers, de poli- tie-agenten P. van der Zee en L. van Laarhoven, zijn met een hersenschudding in het zieken huis van Tecklenburg opgeno men. De politie van Ibbenbüren zei dat de chauffeur van de tweede autobus, die op enige afstand achter de eerste een steile weg afreed, plotseling merkte dat de remmen niet meer werkten. Hij claxonneerde verscheidene ma len om zijn collega te waarschu wen dat er iets mis was. Toen deze zag dat de tweede bus met steeds grotere snelheid naar be neden kwam, liet hij zijn passa giers naar voren komen, stopte e« liet de tweede bus tegen de zijne botsen. Het gezelschap, leden van de Christelijke Politiebond, afdeling Groningen, heeft de reis naar huis voortgezet. Het maakte een dagtocht in twee bussen naar het Teutoburgerwoud. i? Twee broers, van 14 en 12 jaar, in Pomona (Californië) heb ben hpn geestdrift voor de lucht vaart met de dood moeten beko pen. Zij gingen er met een klein sportvliegtuig vandoor, maar hun avontuur duurde slechts kort, want enige minuten na het op» stijgen stortte het toestel in de omgeving van Pomona brandend neer. De jongens waren op slag dood. NIEUWE PROTEST- DEMONSTRATIE IN JAPAN De politie, doktoren en ver plegend personeel hebben op dracht gekregen zich paraat te houden in verband met nieuwe demonstraties in geheel Japan tegen het met de Ver. Staten gesloten veiligheidsverdrag. Donderdag hebben in Tokio ongeveer 1000 aanhangers der socialistische partij en links ge» oriënteerde studenten rustig ge demonstreerd vóór de AmerM kaanse ambassade en de ambts woning van premier Kisji. Dit was een inleiding tot grote demonstraties, die tal van groe peringen der Japanse gemeen schap voor heden en zaterdag hebben georganiseerd, om pre mier Kisji te dwingen met zijn kabinet af te treden en het par lement te ontbinden. Verwacht wordt, dat de demonstraties op zaterdagmorgen zullen begin nen met een staking van het spoorwegpersoneel op het spits uur. Waarschijnlijk zullen onge veer 3,5 miljoen arbeiders in ge heel Japan aan de demonstra ties en verschillende stakingen deelnemen. Vandaag zullen 40.000 arbei ders en linkse studenten demon streren voor het parlementsge bouw, zulks als inleiding voor de voornaamste protestactie. De Japanse onderwijzersvereniging heeft haar leden geïnstrueerd de scholen te sluiten en morele steun aan de actie te geven. Donderdag hebben ongeveer 4000 hoogleraren, afkomstig van de meeste universiteiten in Ja pan, een protestactie tegen het veiligheidsverdrag gehouden. Zij waren bijeengekomen in een uni versiteitsgebouw in Tokio en be sloten tot de oprichting van een „vereniging van hoogleraren tot verdediging van de democratie". Voorts namen zij een resolutie aan, waarin de onmiddellijke ontbinding van het parlement en het ontslag van het kabinet- Kis ji werd geëist. Philips op een nieuw hoogterecord, Unilevers zeer vast Bij een regelmatige en bij tij den levendige affaire werden aandelen Philips gistermiddag op een nieuw hoogterecord aller tijden verhandeld bij een koers van 1075', 2, nadat op 1068 was geopend. Tegenover de buiten- landsef'zn locale vraag stonden slechts geringe verkooporders. Mede hierdoor behaalden de elektrowaarden een koerswinst van circa 28 punten, vergeleken bij de vorige slotkoers. Ook de preferente aandelen Philips werden hoger geadviseerd. Ook voor Unilevers was goede vraag aanwezig waardoor het herstel in het laatste beurshalfuur van woensdag gisteren niet alleen werd voortgezet, doch waarbij de Unileverwaarden een zeer vaste tendentie vertoonden en boven negen keer parikoers op 908 noteerden, na een opening op 900. De „brug" van 900 pet werd zeer gemakkelijk geno men. De handel veriiep zeer kalm. Ook hier voerden de bui tenlandse aankopen de boven toon. Philips en Unilever lagen woensdag in Wallstreet zeer vast in de markt en dit was voor Amsterdam een grote rug gesteun. AKU's deden het kal mer aan en boekten op 483 ca. vijf punten winst. Kon. Olies bleven ook gistermiddag het „achtergebleven gebied" en stel den bij een prijs van 140.30 (ƒ141.80) opnieuw teleur. De aandelen lagen een paar dub beltjes beneden pariteit, New York. De arbitrage was in deze hoek aan de verkoopzijde. Hoog ovens gaven een goed herstel te zien op 686 waarmee het gehele verlies van de beide vorige da gen bijna werd ingehaald. De vaste tendentie voor de scheepvaartwaarden bleef ook gisteren gehandhaafd en hoe wel de omzetten kennelijk niet groot waren mochten de koers winsten, vergeleken bij de slot- koersen van woensdag, er ais- teren zeker wezen. Deze bedroe gen twee tot vijf punten. De vaste tendentie voor Amster dam Rubbers van woensdag is bliikbaar aeen vergissing ge weest, want ook gistermiddag lagen deze rubberaandelen goed in de markt en stegen van 119Vi, tot 121, tegen een voorgaande slotprijs van 118. Het koersver loop voor certificaten Deli was vrij grillig want na een opening op 175.50 steeg de prijs tot 178.50 om daarna weer te da len tot 176.50. De slotkoers van woensdag was 147,Het uit blijven van een nieuwe lening van de Bank voor Nederland- sche Gemeenten, waarop de beurs reeds gerekend had, is de oorzaak van de vaste stemming voor de staatsfondsen van de laatste dagen, aldus de beurs. Gistermiddag was de tendentie doorelkaar prijshoudend bij kalme omzetten. Claims Hollandsche Bank-unie verlieten de markt op circa 27, neerkomende op 106% pet voor de converteerbare obligaties. Claims E.N.O.T. werden gister middag voor het eerst verhan deld. Claims Vereenigde Blik- fabvieken kregen een advies prijs van ƒ120 (ƒ125 b.). Aan delen 't Hart werden tien pun ten hoger op 160 geadviseerd. De internationale waarden slo ten op vrijwel het hoogste punt van de dag. Prolongatie 3'/2 pet. Nabeurskoerseo AKU: 481—484 slot 182 (482) Kon. Olie: 139—140.50 slot 139.30 (140.20) Philips: 1082—1118 slot 1116 (10751 Unilever: 908918 slot 916 (917%) Hoogovens: 682686 slot 685 (683%) Beursindices 31/5 1/6 2/6 Int. concerns 574.82 572.62 581.43 Industrie 277.38 277.98 280.55 Scheepvaart 160.89 161.33 163.95 Beuken 191.26 190.93 190.77 Cult. etc. 140.60 137.78 138.80 Algemeen 383.19 381.94 387.03

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 5