Binnenlands nieuws SPORTNIEUWS Beursoverzicht RECHTSZAKEN RADIO de BUCK een ware kwikking VOETBAL Maak rente op uw belastingschulden! NEDERLANDSCHE HANDEL-MAATSCHAPPIJ Marktberichten HANDBOOGSPORT ADVERTENTIëN drect de ta f r LT VERMEER /ERLEDEN <s half acht maan- is in het Diaconessen- Maarden overleden de van de Partij van de heer Evert Vermeer, rmeer is 49 jaar oud Vermeer onderging, d, op 2 mei een maag- Op 14 mei verslech- oestand om voorts ai- te verbeteren en te en. In de loop van htend kreeg hij een ing, welke bloeding idagmiddag om 5 uur Evert Aart Vermeer november 1910 in Nij- joren. Hij bezocht de jekwaamde zich door in economie en staat- was tot 1930 als kan- in Tiel werkzaam, zijn diensplicht had s hij tengevolge van lige tijd werkloos, •én van de oprichters ueuwsblad „De Tiele- heer Vermeer die hier listiek leerde kennen, aangesteld als corres- n „Het Volksblad voor trad hij toe tot de Drie jaar later kwam st van deze partij en propagandist werk- 1934 tot 1939 was hij aam voor het N. V. V. oorlog met Duitsland lan de Grebbeberg. Na >ij de zogenaamde op- te hebben gediend, el aan het verzet. Hij illegale bladen en was rkzaam bij het in vei- ngen van geallieerde ter werd hij lid van de scommissie der illega- am hij voor de P. v. d. i de Tweede Kamer tot de humanisti- Hij was voorzitter Humanistisch Thuis- ankelijk was hij be- in de P. v. d. A., in ij secretaris en 6 jaar februari 1955, werd m Koos Vorrink. 'ermeer was ook lid eenteraad van Naar- ictie van lid van de amer, maakte hij deel vaste commissie voor ise zaken en van de immissie. Ook was hij jurslid van de Neder- van de Europese i lid van de Inter- e Beneluxraad. •rd hij gekozen tot n het Europees So- rbindingsbureau. t 1959 werd hij voor n van een rustkuur enhuis opgenomen, is van dat jaar her werk voor de P- v. april 1960 moest hij irden opgenomen, nu rgaan van een maag- 14 mei trad een ver van zijn gezondheids- irmeer was Ridder in an de Nederlandse Meester, secretaris 'artij van de Arbeid, diep gescchokt te het bericht over het an de heer Vermeer, ongelooflijk zwaar de Partij van de Ar- bijzonder, maar ook nternationale socialisti- ing, waaraan de heer zulk een actief aandeel hij. NORSTAD Norstad, de opper* van de geallieerde ;n in Europa, die van de .maand een anv'al heeft gehad, werkzaamheden flus een mededeling functionarissen. WATERTOREN-TOERNOOI TerneuzenCorn Boys 32. Onder bevredigende belang stelling is zaterdagmiddag op het terrein van de Temeuzense Boys in het Zuidersportpark de eerste wedstrijd gespeeld van het door de Boys georganiseerde Water- torentournooi. In een matig partijtje vriend schappelijk voetbal heeft een niet eens zo zwakke Terneuzen- combinatie een benauwde 32 zege bevochten op een zeer on volledige Corn Boys-ploeg. De Saysenaars mochten met deze uitslag dik tevreden zijn. Vrijwel ;e gehele tweede helft werd hun doel door de Temeuzense voor hoede bestookt, maar dank zij een hardnekkige verdediging van de Sasse achterhoede die meer malen vrouwe Fortuna aan haar zijde vond, slaagden de roodzwar ten er niet in een grote overwin ning te forceren. Tegen een felle wind in namen Ce Terneuzenaars de leiding door een onhoudbare schuiver van Leunis. De Corn Boys maakten spoedig gelijk en namen zelfs de leiding door een misverstand bij het Terneuzen-doel. Na de rust was het al Terneu zen wat de klok sloeg. Piet Meeusen bracht de partijen op gelijke voet via een scherp schot in de linkerhoek, dat o.i. wel houdbaar geweest was. Wissel stelde eindelijk de zege veilig na een fraaie pass over de backs heen (3—2). (De wegblijvers hebben weinig gemist. In de Terneuzen-gelede- ren werd nu en dan hevig „ge kankerd". Waarom eigenlijk? Met „praten" komen we er niet. Er moet gevoetbald worden en aanwijzingen of opmerkingen late men aan de aanvoerder over Wij vonden scheidsrechter Groen de beste man van het veld. Hij zat overal met zijn neus bo venop en negeerde af en toe zeer terecht het onnodige gevlag van de grensrechters. Het is prettig weer eens iets goeds van een ar biter te kunnen schrijven. Wij hadden in de afgelopen maand n.l. alleen maar zwakke scheids rechters aan het werk gezien. Een luguber beeltl van de gevol gen van de grote aardbeving welke Chili heeft geteisterd. Ook op deze plaats, Puerto Montt, is de schade nog niet te schatten en het leed nog niet te overzien. Tribune ingestort bij 500 mijlrace van Indianapolis Tenminste twee personen zijn «mi het leven gekomen toen naaandagavond bij de start van de 500 mijlsrace van Indanapolis (V. S.) een aluminium hulptri- biuie, die bijna tien meter hoog was, instortte. Volgens de eer ste berichten zijn tenminste 50 toeschouwers gewond, 37 van tien moesten in een ziekenhuis worden opgenomen. Staking van Franse treinbestuurders (De door de communisten over heerste en de onafhankelijke vakbond van Franse treinbe stuurders en de door de socialis ten geleide vakbond van spoor- inannen hebben voor dinsdag een flaking van 24 uur afgekondigd. In de afgelopen week zijn in '•'rankrijk een aantal elkaar af wisselende verrassingsstakingen van korte duur door arbeiders bij het vervoer gehouden. De arbei ders bij de spoorwegen, metro en busdiensten eisen hogere lonen ca kortere werktijden. Turkse oudminister pleegt zelfmoord Namik Gedik, .minister van Binnenlandse Zaken in het voormalige kabinet-Menderes, heeft zich vanmorgen van het leven beroofd. Namik Gedik sprong van de vierde verdieping van het ge bouw van de krijgsschool in .Ankara, waar hij zich in hechte nis bevond. Op weg naar het ziekenhuis overleed Gedik. Hij was 49 jaar en had twee kinde ren. Zondag j.l. is de laatste wed strijd van de competitie gespeeld. Animo I heeft het in de laatste wedstrijd niet tot winst kunnen brengen. Zij verloor thuis met 53 van De Schelde I (Vlissin- gen). De Middelburgse L.T.S. I was te gast bij de Bredase L.T.V. III en hebben een 71 overwin ning mee naar huis gebracht. De Middelburgse L.T.S. I is in deze afdeling kampioen gewor den. Zij heeft in deze competitie 10 punten behaald. Tweede is De Schelde I met 8 punten en op de derde plaats staat Animo I met 6 punten. De Bredase L.T.V. III staat op de laatste plaats met 0 punten en zal derhalve degradatiewedstrijden moeten spelen. Het tweede team van Animo heeft de verre reis naar Breda ondernomen. Zij heeft een 71 nederlaag geleden tegen L.T.V. II. Jammer was dat de eerste ge mengd dubbel wegens een bles sure van een der spelers door Animo moest worden opgegeven. De stand in deze afdeling is nu: 1. L.T.C. Domburg I. In de laatste wedstrijd heeft zij tegen D.O.S. I (Vlissingen) 1 punt be haald door een gelijkspel 44. Zij heeft nu 11 punten behaald. 2. D.O.S. I (Vlissingen) eindigde met 9 punten en 3. C.V. II (Bre da) met 4 punten. 4. Animo II wist geen enkel punt te bemach tigen en zal nu degradatiewed strijden moeten spelen. De gedetailleerde uitslagen zijn. 3e klasse Zuid Afdeling I Animo IDe Schelde I (Vliss.) 35 H.E. C. Jurrij H. van der Linden 60; 63 H.E. A. IJsebaert J. Oranje 26; 46 D.E. mej. T. Denie mevr. C. Lako 06; 16 D.E. mej. R. van Mossevelde— mej. R. Goedbloed 6—3; 5—7; 4—6 G.D. mej. T. Denie-C. Jurrij te gen mevr. C. Lako-H. van der Linden 64; 46; 06 G.D. mej. R. van Mossevelde-A. IJsebaert tegen mej. R. Goed- bloed-J. Oranje 36; 62; 64 H.D. C. Jurrij-A. IJsebaert tegen H. van der Linden-J. Oranje 4—6; 6—4; 6—3 D.D. mej. T. Denie-mej. R. van Mossevelde tegen mevr. C. Lako-mej. R. Goedbloed 2—6; 2—6 3e klasse Zuid Afdeling II C.V. II (Breda)Animo II 71 het vervaardigen van staande wippen heeft deze zijn sporen verdiend. Ook de wip in de Zand straat is door hem gemaakt. Als blijk van waardering overhan digde de heer Goethals de jubi laris een aandenken. Aangezien de voorzitter van de Zeeuws-Vlaamse Schuttersbond wegens ziekte verstek moest la ten gaan, nam de heef R. Be- gheijn als secretaris de honneurs waar. In een hartelijk speechje feliciteerde hij de jubilaris en roemde diens verdiensten voor de handboogsport. Hij hoopte dat de heer Kaas nog vele jaren in goede gezondheid de Zeeuws- Vlaamse kleuren zal mogen hel pen verdedigen, memoreerde nog even een hoogtepunt in diens schuttersloopbaan, n.l. het beha len van het kampioenschap op het Europese Landentournooi in 1957 te Terneuzen en spelde hem tot besluit een herinneringsme daille op de borst. Daarna was het de voorzitter van „St. Sebastiaan", uit West- dorpe, de heer Eug. Verhelst, die de jubilaris de loftrompet toe stak en hem een geschenk aan bood. Maar hij had hiervoor dan ook een bijzondere reden, want ook de nieuwe wip in Westdorpe is gemaakt door de heer Kaas. Hierna volgde de schieting met als uitslag: le spel: Hoogvogels hoge en beker: Eug. Verhelst te West dorpe. Zijvogels: L. Kalfsvel uit de Zandstraat en G. van Waes te Westdorpe. Kallen: G. de Jonge te Assene de (B.) en C. Rijk te Ovezande. 2e spel: Hoogvogels hoge en beker: G. Baart te Terneuzen. Zij vogels: G. van Waes, vnd., andere verloot (H. Wijffels te IJzendijke). Kallen: G. van Waes, vnd., en Jos. van Esbroek te Sluiskil. 4 toppen in het spel: Cam. Dhont uit de Zandstraat, Alb. Goethals te Westdorpe, H. Meert en Jos. van Esbroek beiden tc Sluiskil. Tulbanden: Deneve te Assene de (B.) en R. Begheijn te Ter neuzen. Worst (1 kg): G. van Waes, vnd., en Jos. van Esbroek, vnd. BOUWVAKARBEIDER NEERGESLAGEN EN BEROOFD. Een 65-jarige bouwvakarbei der uit Stolwijk is zondagnacht in de Casuaristraat in Den Haag vermoedelijk met een boksbeu gel neergeslagen en beroofd van zijn portefeuille. De berover heeft van deze portefeuille ech ter weinig nut, want er bevond zich geen geld in. In het zieken huis is het gelaat van de be roofde op acht plaatsen gehecht. Hij was een avondje uit ge weest in Den Haag en verkeer de enigszins onder invloed van sterke drank. Over zijn aanval ler wist hij niets te vertellen. JONGEN VERDWENEN. De Haarlemse politie zoekt sedert zaterdag naar de zeven jarige Johannes Josephus Bau- vver uit Haarlem-Oost. Men neemt aan dat hij in het Spaar- ne is verdronken. Er is gedregd in de omgeving waar men ver moedt dat de jongen zaterdag na het verlaten van de school gespeeld heeft. Echter tot heden zonder resultaat. JUWELEN GESTOLEN. Een Braziliaanse dame is vrij dag in een Schevenings hotel beroofd van sieraden ter waar de van 17.000 gulden. Bij haar thuiskomst in de namiddag ont dekte zij dat uit haar beauty case een vierstrengs parelcollier, ter waarde van 8000 gulden, een tweestrengs pareicollier, ter waarde van 3000 gulden, een paar gouden oorclips met parels, ter waarde van 1000 gulden en een gouden ring met parels en diamanten, ter waarde van 5000 gulden., waren verdwenen. De kamer bleek niet te zijn open gebroken, zodat de dief zich ver moedelijk met een valse sleutel toegang heeft verschaft tot het vertrek. Er is nog geen spoor van de dief gevonden. AUTO TEGEN EEN BOOM. Zondagmorgen omstreeks 4.15 uur is een personenauto be stuurd door de heer L. P., oud 22 jaar, uit Alkmaar op' de Duin weg te Schoorl uit de bocht ge vlogen en tegen een boom ge reden. Een van de drie achter- inzittende personen, de heer P. M„ oud 19 jaar, uit Amstelveen, werd hierbij zo ernstig gewond dat hij kort daarna overleed. De heer P. S. uit Heilo, 18 jaar oud, werd hierbij zó ernstig gewond in liet St. Elisabethziekenhuis te Alkmaar opgenomen. Mejuf frouw I. L.. 16 jaar oud, uit Heemstede, alsmede de bestuur der bleven ongedeerd. De jonge lui hadden een fuifjes gehad en hadden kort vóór het ongeluk een in Schoorl wonende vriend thuisgebracht. Onbekend met de gevaarlijke en zeer krappe bocht is mede oorzaak van het ongeluk. PROF. DE QUAY VOOR RADIO EN T.V. De minister-president, prof. dr. J- E. de Quay, zal in ver band met de dertiende algemene volkstelling zich hedenavond om 20.05 uur via beide zenders rich ten tot alle radio-luisteraars en om 20.15 uur via de televisie tot de kijkers. (Adv.) U ontvangt van de fiscus voortdurend aanslagen voor vele belastingen. Verminder uw zorgen door de betaling in termijnen aan ons op te dragen uit een bij de N.H.M. aan te houden tegoed op spaarrekening. Stort op uw spaarrekening regelmatig de noodzakelijke bedragen voor uw belastingschulden. De N.H.M. vergoedt over het saldo 3'/4 rente tot f 30.000.-. BRITSE BLADEN OVER SOWJET-SPIONAGE Een aantal Britse bladen heeft gisteren gemeld, dat een flottielje Russische „treilers" betrapt is op spionage bij de geheime Britse raketbasis op Zuid-Uist, een eiland van de Hebridengroep. De Sowj et-sche pen zouden ook de Britse radar storen in dat gebied. Volgens de Daily Mail. de Daily Express en de News Chro nicle bevinden de Russische schepen zich sinds twee weken in het betrokken gebied. Zij zouden uitgerust zijn met krach tige radarapparaten. Het doel van de Russen zou zijn gehei men van de westelijke radar te ontdekken. Om de afgeschoten raketten zou het waarschijnlijk niet gaan, daar het hoofdzake lijk „Corporals" betreft van het leger, die volgens Sowjet-maat- staven verouderd zijn. De Daily Express zegt, dat de Russen in het bijzonder belang stelling hebben voor geheime apparaten voor het identifi ceren van eigen vliegtuigen op verre afstand. Dergelijke Sow- jet schepen zouden ook bij de kust van Noord-Amerika ope reren. Van de zijde van het ministe rie van Oorlog te Londen kon den de berichten niet worden be vestigd. Wel zei men dat er tegen de aanwezigheid van Russische schepen in het be trokken gebied niets te doen is, daar zij zich buiten de territo riale wateren bevinden. Volgens de Daily Mail zal het Britse leger vandaag de kwestie in een rapport aan het ministerie van Buitenlandse Zaken voorleggen. VEEMARKT ROTTERDAM. Op de veemarkt te Rotterdam werden maandag 2505 stuks vee aangevoerd, zijnde: 1450 vette koeien en ossen en 1055 var kens. De notering was als volgt: Vette koeien 2,50 tot ƒ3.30; varkens (lev. gew.) ƒ1,45 tol 1,54. Vette koeien werden ruim H.E. C. Fikken— P. Vroegop 57; 63; 46 H.E. E. van 't Hof— F. Spaas 64; 64 D.E. mevr. A. Beens mej. M. Spaas 63; 64 D.E. mej. M. Schoemaker mej. J. Denie 60; 62 G.D. mevr. A. Beens-A. Fokke- ma tegen mej. J. Denie-W. Denie 62; 06; opgegeven door Animo G.D. mej. M. Schoemaker-E. van 't Hof tegen mej. M. Spaas-F. Spaas 2—6; 9—7; 6—1 H.D. A. Fokkema-C. Fikken te gen W. Denie-P. Vroegop 6—2; 6—4 D.D. mevr. A. Beens-mej. M. Schoemaker tegen mej. M. Spaas-mej. J. Denie 6—0; 61 ZANDSTRAAT Geslaagde jubileumschieting. Ter ere van haar verdienstelijk lid, de heer Ed. Kaas, organiseer de zondag j.l. de handboogmij „De Zeeuwsche Schutters" een grote jubileumschieting. De heer Kaas herdacht n.l. die dag zijn 40-jarig schuttersschap. Niet alleen uit eigen omgeving, doch ook uit België, Zuid-Beve land on West Zeeuws-Vlaande- ren gaven schutters acte de pré- sence. In totaal werden 55 schut ters toegesproken door de voor zitter, de heer Maurice Goethals. Deze complimenteerde de heer Kaas hartelijk en memoreerde in het kort het vele dat de jubilaris voor de handboogsport heeft ge daan. Vooral op het gebied van HECHTENIS WEGENS DODELIJK ONGEVAL De vertegenwoordiger H. S. uit Roosendaal, die op 17 april van dit jaar op de Nispenseweg een dodelijk ongeluk heeft ver oorzaakt, hoorde gisteren door de officier van Justitie bij de rechtbank in Breda twee maan den hechtenis tegen zich eisen, alsmede de intrekking van zijn rijbewijs voor een jaar. De offi cier vroeg een hechtenisstraf en geen gevangenisstraf, omdat de man een blanco strafregister had. De vertegenwoordiger had een nieuwe auto aan een adspirant- koper gedemonstreerd en was met een vaart van ongeveer ne gentig kilometer door een bocht gereden. Daarbij verloor hij de macht over het stuur en reed een van de twee hem tegemoet ko mende fietsers, een meisje, do delijk aan. Op de terechtzitting zei hij de bocht te laat te hebben gezien, maar uit het getuigen verhoor kwam evenwel vast te staan, dat zijn snelheid te hoog was geweest. Het ongeluk ge beurde bovendien in de avond uren. Nieuwste Staatslening en Internationals vast. Er bestond gisteren een zeer goede belangstelling in de Staatsfondsenhoek voor de nieuwste 41 2 CA Staatslening. De vraag kwam hoofdzakelijk van beleggerszijde en hieraan kon alleen tegen een hogere prijs, vergeleken bij de slotkoers van vrijdag jl. worden voldaan. Deze lening bereikte met een notering van 99 Vi voor het eerst de emissieprijs. Gedurende het verdere beursverloop werd tussen 98% en 9914 gehandeld. De vorige slotprijs was circa 99is. De tendentie voor de ove rige Staatsleningen was wat verdeeld. Op de aandelenmarkt was de handel door elkaar genomen kalm in verband met het feit dat Wall Street, wegens Me morial Day, gesloten blijft. De meeste beursbezoekers gaven er de voorkeur aan de kat even uit de boom te kijken. Het buiten land, met name speciaal Zwit serland, dacht er anders over en kwam met kooporders af. Hierdoor zette het Damrak gis teren, voor de eerste dag van de nieuwe beursweek, de vaste ten dentie van de vorig week verder voort voor de Nederlandse hoofdfondsen. Kon. Olies, die een halve dollar hoger vrijdag jl. in Wall Street sloten, lagen vast op 144,20 tegen een voor gaande slotkoers van 142,50. AKU's liepen op van 477'tot 481 en haalden hierdoor het grootste gedeelte van het slot- dividend in. De vorige slotkoers was 473' 2 ex 12 slotdividend. De Philips-aandelen fluctueer den van 1040 tot 103912, waarna de koers weer een paar punten steeg. Vrijdag jl. sloten de elek- tro-aandelen op 1034%. Voor Unilevers bestond goede be langstelling waardoor de Mar garine-aandelen opliepen van 862' 2 tot 868,tegen een vorige slotkoers van 852%. Hoogovens v/aren vrij actief en op 686 circa 6 punten hoger. De laagste koersen uit de niet-officiële ochtendhande! waren voor AKU 473, Philips 1036, Unilever 854 en Hoogovens 678. In do scheepvaarthoek verliep de handel zeer rustig. Aandelen van Nievelt wederom vast als nawerking op het gepubliceerde jaarverslag. In de overige scheepvaartaandclen kwamen geen veranderingen van enige betekenis voor. Cultures zeer rustig en vrijwel onveranderd. In de lokale afdelingen werden aandelen 't Hart op 170 a 180 geadviseerd tegen vrijdag jl. 160 bieden en een laatstgedane notering van 142 pet. Er bestaat voor deze aan delen veel vraag op geruchten over een te verwachten bericht van de maatschappij. Aandelen Kon. Ned. Gist werden gead viseerd op 340 tot 350 (331) op aanhoudende vraag evenals Zwanenberg-Organon die op 700 werden geadviseerd tegen een laatst gedane prijs van 625. De prolongatie 3' 2 N abeurskoersen 24/5 25/5 27/5 Int. concerns 557.56 566.74 575.19 Industrie 267.38 270.27 275.45 Scheepvaart 158.05 160.23 160.45 Banken 187.34 187.99 190.12 Cultures enz. 137.45 137.22 137.78 Algemeen 371.72 376.93 382.40 Geen telefonisch avondverkeer wegens „Memorial Day" In het telefonisch effectenver keer te Amsterdam werden gis teravond geen zaken gedaan aan gezien Wallstreet wegens „Me morial Day" gesloten is gebleven. aangevoerd, handel klam en iets gedrukt in prijs, vooral bij afloop der markt. De aanvoer van varkens was aanmerkelijk groter, handel ech ter stroef en lager in prijs, en kele prima's boven notering, af loop zeer traag, zware varkens 1,30 per kg. GRAANBEURS ROTTERDAM. Officieuze noteringen per 100 kilogram: Voedergranen handel kalm. Maalgerst, naar kwaliteit tot 27kippegerst, naar kwaliteit tot ƒ28,25; haver, ongepunte op monster, tot ƒ26,25. Peulvruchten, franco Rotter dam: Groene tot ƒ39; 41,75. erwten, op monster, schokkers, idem, tot AARDAPPELBEURS ROTTERDAM. Klei-aardappelen 35 mm op waarts: Eigenheimers 13 tot 18. Bintje 14 tot 17. Zandaardappelen 35 mm op waarts: Noordeling 10 tot 12. Libertas 10 tot 12. Voer-aardappelen ƒ2,25 tot 2,75. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vastgesteld voor de verkoop van consumptie-aardappelen op wa gon, schip of auto. Heden is tot onze droef heid, zeer onverwachts van ons heengegaan, onze geliefde Vader, Be huwd- en Grootvader, Breeder, Behuwdbroeder en Oom JAN HENDRIK MOENS, Weduwnaar van J. de Kraker, in de ouderdom van ruim 81 jaar. Wernhout: J. J. MOENS. J. H. MOENS—KUYK JOHNNY. RIA. JANNY. Terneuzen, 29 mei 1960. Condoleantie-adres Beatrixstraat 26. De teraardebestelling zal plaats hebben op woensdag 1 juni a.s., des namiddags 3 uur, vanuit het Jeugdgebouw ..De Schakel", Kerkhof laan. Verloofd RIA DE BRAAL en KO HAMELINK Vlooswijkstraat 67, Terneuzen. Margrette N 52, Axel. 6 juni 1960. VULPENNEN Schrijfbehoeften N.V. Fa P. j. v. d. SANDE Noordstraat 57, Terneuzen TERNEUZEN Heden is zacht en kalm van ons heengegaan, na een kortstondig, ge duldig gedragen lijden, onze innig geliefde en zorgzame Moeder, Be huwd-, Groot- en Over grootmoeder NEELTJE SARA DE JONGE, WeduWe van Jan J. Harte, eerder Weduwe van Martinus W. Wil helm, in de ouderdom van ruim 86 jaar. Kinderen, Klein- en Achterkleinkinderen. Familie HARTE Familie WILHELM Terneuzen, 30 mei 1960. Steenkamplaan 49 Condoleantie-adres: De Doelderstraat 18 De teraardebestelling zal plaats hebben op donderdag 2 juni a.s., des nam. te 2.30 uur. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van deelneming bij het over lijden van onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader de Heer ADRIAAN OORNELIS 'T GILDE Wedn. van Adrïana Aïida Itiemens, betuigen wij Irngs deze weg onze oprechte dank. In het bijzonder aan het bestuur van de Ouden van Dagen. Namens de Kinderen T GILDE. Chrysantstraat 7, Terneuzen. VOOR SERVICE EN KWALITEIT! Noordstraat 84-86 - Telefoon 2573 - Terneuzen -- SM

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 3