Aan de vooravond van de topconferentie -BUT Het verhoor van piloot Powers Russen lanceren „ruimteschip" DAMPO Relletjes in San Francisco Onwettige huurverhogingen of H5f- waard N C.B, HET WEER Ongeregeldheden in Izmir WEERBERICHT HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN Saterdag 14 mei 1960. r van vertellen van de Sande Westelijke drie zijn het eens satans sabert" Spit,Spierpijn Vragen aan de Minister Examen en Optreden ïuzen - Tel, 2485 «DELKAST INDES NATUURLIJK) 1 TERNEUZEN Irijving ilen; schudt het Ideaal voor de ichudden direct als schudder) en ransportbreedte Benodigd trek- e ORANJE het minder veront- schadigd wordt. het allemaal is lijk! Terneuzen Frankering bij abonnement: Terneuzen Directeur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 NA 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per naand ƒ2.per week 48 ct. Losse nrs 9 ct DE VRIJE ZEEUW MAANDAG 16 MEI 1960 16e Jaargang Nr 4984 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. P.ubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties) 5 regels 1,—. Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding; Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uut. Be Westelijke „grote drie" heb ben zondag aan de vooravond van de topconferentie in Parijs overeenstemming bereikt over de positie, die zij op de bespre kingen niet Chroesjtsjef zullen innemen. Twee keer kwamen zij bijeen. Op hun eerste vergade ring confereerden zij in aanwe zigheid van bondskanselier Ade nauer 1over de kwestie Duits land en Berlijn. De twee bijeen komst was gewijd aan de andere vraagstukken, die op de topcon ferentie ter sprake zullen komen. De Russische premier was za terdag reeds in de Franse hoofd stad aangekomen. Hij noemde de topconferentie uiterst belangrijk voor de vrede. „Wij zullen vraag stukken van dringende aard voor de vrede moeten bestuderen cn wij zuilen dit voorzichtig en uit voerig moeten doen". Hij hoopte dat de bespreking van kwesties als algemene en volledige ont wapening, beëindiging van de on gunstige gevolgen van de tweede ereldoorlog, het sluiten van een .'redesverdrag met Duitsland en de betrekkingen tussen Oost en West, nuttige resultaten zal af werpen, waarmee de vrede ge diend is. Zondag arriveerden de Ameri kaanse president en de Britse premier. Eisenhower zei dat er té veel op het spel staat om toe te ge ven aan nutteloze ruzies. De hoop van de mensheid doet een beroep op de vier deelnemers om hun gedachten van vooroor deel en hun harten van haat en wrok te zuiveren. Hij waarschuwde voor de „ver schrikkelijke en universele ge volgen van een kernoorlog". De nensheid verwacht dat de con ferentie eerlijk en verstandig zul len werken voor maatregelen ter bevordering van een werkelijke vrede Premier MacMillan zei te ho pen dat de conferentie goed zal beginnen. De vraagstukken zou den evenwel niet op één confe rentie opgelost kunnen worden. Wij moeten een ordelijk proces van discussies en onderhandelin gen doen ontstaan. Hij waar schuwde, dat beoordelingsfou ten, voortspruitend uit onwetend heid of woede, zouden kunnen leiden tot vernietiging van de beschaving in enkele ogenblik ken. „Dat alleen moet ons dwin gen, ons werk met zorg en gron dig te verrichten". Boven Parijs passeerde een .ruimteschip'*, dat de Russen dit weekeinde met goed gevolg had den gelanceerd en waarmee zij de laatste gegevens in handen wil len krijgen, die zij dertken nodig te hebben voor een bemande vlucht. In Westelijke kringen wees men op het samenvallen van deze lancering met het begin van de topconferentie. Zo werd de nieuwe satelliet niet slechts een belangrijk resultaat op het gebied der ruimtevaart genoemd, 8» t f, te hij glimlachend op: ..Chroesjt sjef schijnt in een slechte stem ming te zijn. Tot ziens". Minister Von Brentano zei dat het Westelijk vooroverleg zeer bevredigend verliep. Desge vraagd zei hij vandaag of morgen naar Farijs te zullen terugkeren. Tijdens de voor-besprekingen overheerste het vliegtuigincL dent. Op de bijeenkomst met pre sident De Gaulle maakte de Rus sische premier het incident met de U-2 tot het belangrijkste punt van bespreking. Adv.) i Christian Herter, de Ameri. kaanse minister van (Buiten landse Jtaken, is vrijdag al in Parijs aangekomen voor het maar ook een mooi staalje recla me aan de vooravond van üe top conferentie. Premier Chroestsjef heeft zon dagochtend een bezoek van ruim een uur aan president De Gaulie gebracht. Aanvankelijk zou dit een gesprek zijn, waarbij slechts de tolken aanwezig zouden zijn. Maar de heer Chroesjtsjef bracht een hele groep mee, aldus een Franse woordvoerder. Derhalve werd te elfder ure een wijziging gebracht in de plannen voor de FransRussische besprekingen en hebben o.a. enkele Franse mi nisters daaraan deelgenomen. Zondagmiddag had de Russi sche premier een onderhoud van ruim vijf kwartier met zijn brit se collega, MacMillan. Op de bij komst op de Britse ambassade was Chroesjtjsef o.a. vergezeld van zijn minister van Buitenland se Zaken en Defensie. In Westelijke kringen werd ge zegd, dat Chroesjtjsef 'n „streng standpunt" innam tijdens dit ge sprek. Men geloofde dat dit de vliegtochten en de kwestie Duits land en Berlijn betrof. Bondskanselier Adenauer ver klaarde bij zijn terugkeer in Bonn na zijn overleg met de Westelijke drie: „Ik kan werkelijk niets zeggen". Toen hij wegreed merk- bijvvonen van da topconferen tie, De foto toont hem na zijn aankomst op 't vliegveld Orly. Radio-Moskou heeft zaterdag een verslag uitgezonden van het verhoor van de Amerikaanse pi loot Francis Powers, wiens vlieg tuig op 1 mei boven de Sowjet- Unie werd neergehaald. Volgens dit verslag zou hij hebben toege geven dat hij „inlichtingen over de Sowjet-Unie" had verzameld. Power had verklaard, dat de vliegtuigen die hij boven en langs de grenzen van de Sowjet-Unie had gevlogen, peilingen deden om radio- en radarstations en ra ketbases te lokaliseren. Hij had gezegd dat hij sedert 1956, toen hij de Amerikaanse luchtmacht verliet, op „een Amerikaans bu reau'' had gewerkt. Op de vraag wat de naam van het bureau was antwoordde hij: „Deze is een combinatie van burgerluchtvaart en iuchtmachtdienst, die schuil ging onder de codenaam „Een heid 10-10". Op de vraag wie kolonel Shel- ton is, zou Powers hebben geant woord: „Hij is de commandant van deze eenheid". Gevraagd wat voor soort eenheid het is, zei hij: „Zij houdt zich bezig met het ver zamelen van militaire inlichtin gen", aldus radio-Moskou. „Ons luchtdetache.nent Js er- manent gevestigd op de Ameri kaans-Turkse luchtcasis Ineirlik bij Adana in Turkije. Sedert augustus 1956 heb ik bi]'dn deta chement gediend en elk jaar heb ik verscheidene keren in het spe ciale vliegtuig voor grote r.oog- te, de U-2, gevlogen langs de grenzen van ue Sowjet-bme met Turkije, Perzië en Afghanistan. Bovenaien heb ik in de tijd van 1956/1957 drie of vier vluchten boven de Zwarte Zee uitgevoerd zonder de staatsgrenzen van de Sowjc-t-Unie te passeren. Gedu rende deze vluchten deden de speciale installaties van mijn vliegtuig peilingen van de signa len van Russische radio- en ra darstations. In elk geval werd mij die opdracht gegeven, maat ik kan niet precies zeggen, of de apparatuur van mijn vliegtuig dit deed, omdat ik niet on de hoogte ben van deze apparatuur en .nij nooit het resultaat van mijn werk werd meegedeeld"'. Op de vraag welke beloning hij dacht te ontvangen voor zijn vlucht, antwoordde hij: „Geen enkele. Ik krijg een salaris van ongeveer 2400 dollars per maand voor het uitvoeren van die taken die mij zijn opgedragen. De laat ste opdracht was te vliegen van Pakistan naar Noorwegen." Volgens gewoonlijk welinge lichte kringen sprak Chroesjtsjef zich in krachtige bewoordingen uit. Volgens kringen in de omge ving van de Franse president was De Gaulie wat verrast door de heftigheid van de Russische premier, maar onthield hij zich van opmerkingen die de moge lijkheden om de betrekkingen tussen Chroesjtsjef en Eisenho wer te verbeteren, zouden kun nen schaden. Hij wees er echter wel op dat het vliegen over grondgebied van andere volken niet beperkt is tot één land. Vol gens gewoonlijk betrouwbare Kringen zei De Gaulie: „Op dit ogenblik vliegt een Spoetnik over Frankrijk die waarnemin gen boven mijn land maakt". In Westelijke conferentiekrin gen vreesde men dat Chroesj tsjef veel onverzoenlijker zal blij ken clan gehoopt was. in sommige Westelijke kringen werd gezegd dat „de schaduw van China over het topoverleg valt". Volgens deze kringen zou Cnroesjtsjef zich genoopt zien sfrenge taal" te gebruiken om de openbare mening in de leiden de kringen van de communisti sche landen, an vooral China, ge rust te stellen dat Rusland nog de hoofdrol speelt in de commu- Jji^isc^p.pojitieke oftv^ttingen, Be mening van De Gaulie, dat op Chroesjtsjef in zijn land en in communistische invloedssferen buiten Rusland, aanzienlijk kri tiek wordt uitgeoefend wegens zijn politiek van betere betrek kingen met het Westen, werd versterkt tijdens het onderhoud dat hij kort geleden in Parijs met premier Nehroe had. dtkappwmi kef apart» cocW siarkf 16 brovmrjjdraat 9 t*B*uzeo individuele haarverzorging nieuwste methodes met produc ten, die precies voor uw haar geschikt zijn. parfumeriën, toiletartikelen, cos metische producten, uitsluitend de betere merken. Geslaagde Amerikaanse raketproef. 'n Amerikaans vaartuig heeft vrijdagavond de heuskegel van 'n „Titan"-raket opgevist, die drie uur tevoren op de basis bij Cape Canaveral was gelanceerd. De raket heeft en afstand van 8.000 kilometer afgelegd. De operational „Titans" zul len worden uitgerust met soort gelijke neuskegels met een kern lading. Comm.-Chinees protest bij Indonesië De comm-Chinese ambassade te Djakarta heeft een nota aan het Indonesische ministerie van Buitenlandse Zaken gezonden waarin wordt geprotesteerd tegen het feit dat de Indonesi sche autoriteiten de Chinese con sul te Samarinda op Borneo, Tsjiang Jen, op 27 april huisar rest hebben opgelegd, aldus is zaterdag door het Indonesische persbureau „Ar.tara" gemeld. Volgens de Chinese nota was Tsjiang Jen door deze maatregel niet in staat zijn consulaire taak te verrichten. „Antara" zegt dit van de zijde van de ambassade te hebben vernomen. Indonesische autori teiten hebben de ontvangst van een dergelijke nota niet beves tigd, aldus het persbureau. Tass heeft zondagmorgen vroeg gemeld dat de Russen met goed gevolg een „ruimteschip" hebben gelanceerd. Het ruimteschip is niet be- mand, maar heeft wel een cabi ne, waarin zich „het gewicht van een man" bevindt plus de uitrus tingsstukken die een ruimtevaar der nodig heeft, zo meldt Tass. De apparaten aan boord van het schip hebben een totaalge wicht van 1.477 kg. Het „ruimte schip" is in een bijna cirkelvor mige baan om de aarde gebracht. De afstand tot de aarde bedraagt circa 320 km. In de verklaring van Tass wordt gezegd, dat er in de Sow jet-Unie in de afgelopen paar jaar wetenschappelijk onderzoek is verricht om een bemande vlucht naar de ruimte voor te be reiden. De prestaties van de Sow jet-Unie bij het cons'trueren van reusachtig grote en zware kunst manen en het met succes beproe ven van krachtige raketten, die in staat zijn om een kunstmaan met een gewicht van duizenden kilo's in een baan om de aarde te brengen, hebben de weg gebaand voor het bouwen en beproeven van een ruimteschip voor beman de viuchten, aldus Tass. Met deze Spoetnik willen Ue Russen de laatste gegevens in handen krijgen die zij denken no dig te hebben voor een bemande vlucht. Het ruimteschip weegt, zonder de laatste trap van de raket, die het in zijn baan bracht, circa 4.500 kilo. De apparaten zitten in een her metisch afgesloten cabine. Men verwacht niet dat de cabine, die circa 2.500 kg weegt, veilig naai de aarde zal terugkeren. Zij zal zich, na gecontroleerd te zijn, van het ruimteschip losmaken en dan in de atmosfeer „verdwijnen". Blijkens een latere mededeling van Tass zal ook het „ruimte schip" zelf op bevel naar de aar de terugkeren en in de atmos feer verbranden. De mededeling dat zich in de cabine „het ge wicht van een man" bevindt, be tekent waarschijnlijk dat men er een pop in heeft opgesloten die volkomen is gekleed en uitgerust als een ruimtevaarder en ook on geveer zijn gewicht heeft. Het ruimteschip was zondag ochtend omstreeks half zes bo ven Parijs en ruim 3 uur later boven New York. Het signaal is gedurende zes minuten te New York opgevangen. De ruimtevaartcommentator van radio-Moskou heeft zondag meegedeeld, dat de Russische ge leerden in de eerste plaats gege vens wensen te krijgen over de druk waaraan mensen op een ruimtevaart bloot staan, over de gevolgen van kosmische stra ling opi het menselijk organisme en ovèr de omvang van het me teorietengevaar. Bij toekomstige lanceringen zal ook worden gepoogd de cabi ne veilig naar de aarde te doen terugkeren, aldus de commenta tor. (.Adv.) en reumatische pijnen wrijft TJ eveneens weg met Pakistan en het vliegtuig incident De Pakistaanse minister van Buitenlandse Zaken, Ikra/noel- iah, heeft in Londen verklaard, I dat een onderzoek heeft uitgewe- zen dat „van het vliegveld van I Pesjawar geen vliegtuig in de richting van de Sowjet-Unie was vertrokken". „Ingeval een Ame rikaans vliegtuig, dat van .Pesja war opsteeg, onderweg zijn koers moest wijzigen naar Rus land en als de Russische beschul diging dat het neergehaalde j vliegtuig van Pesjawar was ver- trokken, juist is, hebben wij re. dgn tot een bittere klacht. De Amerikaanse autoriteiten moe ten zich de kwetsbaarheid van onze situatie bewust zijn en moe ten verzekeren dat alle betrokke nen in de toekomst zullen afzien van dergelijke activiteit". Uit lingen verschillende medede- van persberichten heeft de minister van Volkshuisves ting en Bouwnijverheid, de heer Van Aartsen, vernomen dat een aantal verhuurders op of kort na 1 april de huurprijs van weningen, waarvan de huurprijs op 31 maart benec.en bij de wet vastgestelde grens lag, hebben verhoogd. Deze handelwijze is in strijd met het bepaalde arti kel 3a, tweede lid, van de huur wet, aldus heeft de minster van Volkshuisvesting en Bouwnij verheid. de heer Van Aartsen, geantwoord op schriftelijke vragen van het Tweede Kamer lid de heer Borst (C. P. N. De heer Borst had voorts gevraagd, of het de minister bekend was, dat de huuradvies- cc -nmissies aan de huis eigenaren desgevraagd auto matische toestemming zullen verlenen deze huren met 20 procent te verhogen, als de betreffende huurders daartegen niet binnen een bepaalde ter mijn nadrukkelijk en schrifte lijk bij de huuradviescomimissies protesteren. Hierop antwoordt de minister, dat deze gang van zaken in overeenstemming is met het huuradviescomimissiebesluit. Zij geldt overigens niet alleen ten aanzien van de verzoeken van verhuurders om alsnog een huurvernoging gchd te keuren, maar evenzeer ten aanzien van de verzoeken van huurders om, gelet op de toestand, waarin hun woning verkeert, een rechtens toegepaste huurverhoging onge daan te .naken. Op de vraag', of door deze gang van zaken vele huurders het slachtoffer zullen worden van dit „wie zwijgt stemt toe "- beleid, herinnert de minister aan het bepaalde in artikel 20a van het huuradviescommissiebesluit. Ingevolge dit artikel wordt de huurder van een woning van wege de huuradviescommissie in kennis gesteld van het feit, dat de verhuurder die de commissie toestemming heeft verzocht de algemene huurverhoging alsnog toe te passen. Daarbij wordt uit drukkelijk onder de aandacht van de huurder gebracht dat hij een maand de gelegenheid krijgt schriftelijke bezwaren in te dienen tegen een zodanige huurverhoging en dat, indien hij dit niet doet, het verzoek van de verzoek van de verhuurder zal worden ingewilligd. De minister heeft een exemplaar van een zodanig bericht bij zijn antwoord gevoegd. Hij ver wacht dan ook nniet, dat vele hu,'urders het slachtoffer zullen worden van het door de heer Borst genoemde „wie zwijgt stemt toe"-beleid. Daarbij merkte hij zoveel nodig nog op, dat deze regeling identiek is aan die, welke vóór 1 april 1960 gold. De minister acht het dan ook niet noodzakelijk aan de huur- adviesccirrvmissie voor te schrij ven dat verzoeken cloor huis eigenaren om 20 procent huur verhoging voor woningen, waar van de huren beneden de eerder genoemde grens liggen, pas mogen worden afgehandeld na ambtelijk onderzoek naar de onderhoudstoestand en even- 1 uele gebreken van de betrokken weningen. De commissie voor on-Ameri- kaanse activiteit van het Huis van Afgevaardigden heeft te San Francisco een zitting van drie dagen besloten, die aanleiding heeft gegeven tot relletjes waar bij 15 mensen werden gewond en 67 arrestaties werden verricht. De commissie heeft een onder zoek ingesteld naar communisti sche activiteit in Noord-Califor- nië. In de drie dagen zijn 41 ge tuigen voor de commissie ver schenen, doch 36 van hen be- De toestand in Algerië. Franse functionarissen in Al giers hebben meegedeeld, dat in de afgelopen 48 uur vier boven Algerië vliegende toestellen van af Tunesisch gebied zijn bescho ten. De Franse politie heeft de ar restatie bekend gemaakt van de leider van de F.L.N.-organisatie in Oost-Frankrijk en van nog 3 leiders van het Algerijnse natio nale bevrijdingsfront. SPOORWEGONGELUK TE HAMBURG. Een sneltrein uit Lübeck is vrijdagavond even voor midder nacht op het station van Ham burg ingereden op een stilstaan de trein waarbij een honderdtal mensen verwondingen heeft op gelopen. Van ongeveer twintig géwonden is de toestand ernstig. Deze cijfers werden meege deeld door de brandweer. Vol gens de Hamburgse politie zijn er vijftig personen gewond van wie 25 zwaar. De stilstaande trein was een extra trein met personeelsleden van een verzekeringsmaatschap pij die een uitstapje hadden ge maakt. Alleen de achterste wagon van deze trein en de lokomotief van de sneltrein werden zwaar be schadigd. waarden het stilzwijgen om con stitutionele redenen. De voorzitter van de commis sie,. Willis, werd zaterdag onder politiebescherming door een zij uitgang van het stadhuis ge loodst, terwijl een menigte van naar schatting_5.000 mensen bui ten „Sieg HeiP en scheldwoor den aan het adres van de com missieleden riep. Onder de 6'( arrestanten be vindt zich de 19-jarige kleindoch ter van wijlen Albert Einstein, Evelyn Einstein. De ongeregeldheden bereikten vrijdag het hoogtepunt. Volgens studenten die bij het relletjes be trokken waren, heeft de politie zonder waarschuwing brandslan gen op de betogers gericht. Eni ge poiitie-agenten zijn zaterdag voor de commissie verschenen en kregen een pluimpje. Zaterdag werd het stadhuis zwaar be waakt, alle deuren werden geslo ten en niemand mocht er in of er uit. (Adv.) Beheerst denken, werken, spreken Mijnhardt's Zenuwtabletten In de Turkse havenstad Izmir zijn zondag vele mensen gewond geraakt en 18 gearresteerd bij botsingen tussen aanhangers van de regering en van de oppositie tijdens een toespraak van pre- miei Mendéres. t Mendéres, die een tournee door het land maakt, arriveerde zon dag per vliegtuig in Izmir. Aan hangers van de oppositionele re publikeinse partij poogden tij dens een toespraak van Mendé res tot een menigte die hem ver welkomde, een betoging tegen de regering op touw te zetten. Zij raakten slaags met aanhangers van de regerende democratische partij. Politie en militairen kwa men tussenbeide. BOOTRAMP IN INDIA Volgens berichten uit Hydera bad, zijn naar gevreesd wordt meer dan 130 mensen verdron ken, toen donderdag op de rivier de Krlsjna, bij het dorp Tangada in het distrikt Goentoer, een boot met 150 opvarenden omsloeg. Slechts 12 opvarenden wisten zich te redden. In zijn rede zei de Turkse pre mier, dat een verandering van het bewind slechts door verkie zingen en niet door opstand te weeggebracht kon worden. Vóór de aankomst van Mendé res riepen betogers: „Lang leve Inonu" (de leider van de republi keinse volkspartij) en „Wij wil len vrijheid" Democratische aanhangers ver zamelden zich voor het gebouw van de republikeinse partij en be toogden tegen de oppositie en tegen Inonu. Bij het monument van Kemal Ataturk werden repu blikeinen door democraten afge ranseld. Bij de ongeregeldheden waren ditmaal geen studenten betrok ken. Premier Dr Ver woerd uit het ziekenhuis ontslagen De Zuid-Afrikaanse minister president dr Verwoerd is uit het ziekenhuis te Pretoria ontslagen, waai' hij na de revolveraanslag op zijn leven werd verpleegd, al dus is zondag uit Pretoria ge meld. Verwoerd zal in juni een ope ratie aan zijn rechteroor onder gaan, echter niet uit gezond heidsoverwegingen maar om esthetische redenen. Zondagochtend is het laatste medische bulletin gepubliceerd. Volgens dit bulletin is de alge mene gezondheidstoestand van dr Verwoerd goed. OPKLAREND. Nadat zaterdagochtend een laatste actieve randstoring van een depressie op de oceaan ten westen van Ierland over ons land naar het noorden was wegge trokken, breidde een rug van ho ge luchtdruk, vergezeld van flin ke opklaringen, zich van Frank rijk naar Nederland uit. Tegelij kertijd verplaatste het lagedruk- centrum op de oceaan zich ver der naar liet westen, waardoor wij zondag in West-Europa in een gebied met geringe luchtdruk- verschillen terecht kwamen. Bo vendien geraakten wij in zeer vochtige lucht, waardoor het zondag nogal loom aanvoelde. Een onweersstoring, die zich over FrankVijk naar het noord oosten verplaatste, hield de wind bij ons in de noordoosthoek. Ze bereikte met toenemende activi teit in de avond België. Geleide lijk verplaatsten de buien zich vandaaj- naar ons land. Achter cfeze Stbring brfeidt een hogedruk- gebied 'zich via dé Golf van Bis- caye en Frankrijk naar het N.O. uit. Alle ontwikkelingen voltrek ken zich echter in een langzaam tempo. Het ziet er naar uit, dat het weer vandaag geleidelijk ver der zal opklaren en de kans op fcuien kleiner wordt in verband met de invloed van het naderbij komende hogedrukgebied. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig tot hedenavond. Weinig wind Geleidelijk afnemende bewol king en op de meeste plaatsen droog weer. Weinig wind, in het algemeen iets lagere middagtem- peraturen dan gisteren. MAANDAG 16 MEI v.m. n.m. Breskens 5.33 5.57 Terneuzen 6.08 6.32 Hansweert 6.48 7.12 Walsoorden 6.58 7.22 ZON MAAN op onder op onder Mei 16 4.45 20.28 0.43 10.16 17 4.43 20.30 1.21 11.29 18 4.42 20.31 1.54 12.42 19 4.41 20.33 2.22 13.53 20 4.39 20.34 2.47 15.03

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 1