Dit de Provincie OP PROEF WIJ DOEN U 'N ROYAAL AANBOD dat kan alleen ZWITSA De vijftiende bevrijdingsdag luisterrijk herdacht EersteDeltadamgesloten Beur Amerikaans vliegtuig neergeschoten MOEDER WORDE RADIO E TELEVISl AGFNOA Elke dag heeft zijn geheim Vandaag: Huwelijk Prinses Margaret Morgen: Voetbal: Cup Final NOORDSTRAAT 21 (t. o. Hema) TERNEUZEN Tel. 2361 Pagina 2 DE VRIjE ittu Wi Vrijdag 6 mei i960 Geheel het vlaggend land heef! gisteren het feest van Nederlands bevrijding gevierd. Het was de vijftiende maal, en in alle steden en dorpen was op het feestgebeuren de stempel van dit derde lustrum gedrukt. Nagenoeg algemeen was vrijaf gegeven en de drukte op straat en wegen was op deze dag met volop zomerweer groot. Koningin Juliana en Prins Bernhard bevonden zich gister ochtend in de buurt van Ede waar de Nederlandse strijdkrach ten voor hen defileerden. Kort tevoren hart een comité van offi cieren de Koningin het nieuwe erepodium aangeboden, dat het baldakijn, dat in de tweede we reldoorlog verloren ging, zal ver vangen. Het geld er voor is bij eengebracht door het Nederland se officierskorps. Het nieuwe po iliu.n heeft gisterochtend bij het défilé voor het eerst dienst ge daan. In totaal trokken vicruui zend militairen langs het konink lijk paar, van wie drieduizend te voet. Vijfduizend schoolkinderen uit Apeldoorn hebben gistermorgen H. K. H. Prinses Wnhelmina een aubade gebracht bij het paleis Het Loo. Het nationaal comité Viering Bevrijdingsdag heeft aan Prinses Wilhelmina een bloem stuk aangeboden. In een begelei dende brief zegt het comité het diep te betreuren, dat Prinses Wilhelmina de herdenkingsplech tigheid in het Concertgebouw niet kan bijwonen. Het wil nu namens het Nederlandse volk met deze bloemen de gevoelens van diepe erkentelijkheid en be wondering vertolken. In Amsterdam begon de bevrij dingsherdenking evenals in zo veel andere plaatsen met gebeier van kerkklokken. Bij de feeste lijkheden in de hoofdstad stond de jeugd gisterochtend in het middelpunt. Het hoogtepunt van de ochtend was het nationale jeugdappèl op de Dam, in tegen woordigheid van H. K. H. Prin ses Beatrix. Er waren jeugdaf- vaardigingen uit alle provincies. Als sprekers traden op mevr. prof. Van der Molen van de Vdije Universiteit in Amsterdam en de voorzitter van het nationaal co mité „Viering Bevrijdingsdag", mr H. A. M. T. Kolfschoten. Na de vlaggenparade werd be kcndgemaakt, dat de jeugdactie „Doe open" tot nu toe 605.000 heeft opgebracht. Prinses Bea ZEEUWSE APPELBOMEN IN BLOEI Op het ogenblik staan in Zee land vrijwel alle appelbomen in volle bloei. Nu het wat warmer is geworden zijn alle knoppen eensklaps opengesprongen en verwacht wordt dat de bloei spoedig over het hoogtepunt heen zal zijn. Algemeen wordt aangenomen dat de nachtvorst van het begin van deze week schade heeft toe gebracht aan de bloeiende bomen. Over de omvang hiervan kan op het ogenblik echter nog niets definitiefs worden gezegd. WINTERBLOEMKOOL AANBOD GAAT AFNEMEN v Het aanbod van winterbloem kool in Zeeland wordt minder. Vorige week had de veiling in Walcheren dagaanvoeren van 25.000 stuks winterbloemkool maar deze week kwam men niet hoger meer dan 15.000 stuks. Verwacht wordt dat het aanbod volgende week nog verder zal te ruglopen. De vraag naar deze bloemkool welke in Zeeland op vrij grote schaal in de volle grond is ge teeld, is dit jaar voortdurend zeer groot geweest en steeds werden er hoge prijzen gemaakt. Deze week werd voor de goede kwaliteiten en grote malen winterbloemkool op de Zeeuwse veilingen regelmatig boven een gulden per stuk betaald. Het koude weer stimuleerde de vraag in grote mate en door geringere oogsten van winterbloemkool in het buitenland was er weinig concurrentie. Op het ogenblik gaat met name in het Westland de aan voer van kasbloemkool sterk toenemen. Ook hiervoor worden zeer hoge prijzen betaald. 1JZEND1JKE- Geslaagd Te Nijmegen slaagde voor het doctoraal examen geneeskunde deel II de heer J. A. Rozemeijer, alhier. VRIJDAG 6 MEI. TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: „Zij vochten als hel den". HULST: Gemeentehuis, 2 u.; Aanbesteding uitvoeren van grond-, riolerings- en bcstra- tingswerken in de Stations wegVan Maelstedeweg. ZATERDAG 7 MEI. TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 uur: „Zij cochten als hel den". Concertgebouw, 8 u.: „Turf in je ransel". AXLL: Het Centrum, 6.30 en 9 uur: „Conny, een meisje van 16". trix gaf vervolgens het vertrek sein aan de leden van het natio nale „Doe Open"-comité, die naar de kampen Ohmstede en Frie- drichsfeld in Duitsland gaan met een auto vol groeten van de Ne derlandse jongeren. De Prinses gaf de reizigers haar beste wensen mee voor de vluchtelingen. Boodschap van sir Winston Churchill De Britse oud-premier sir Win ston Churchill heeft het Neder landse volk op de vijftiende ver jaardag van de bevrijding een boodschap gezonden. De minis ter-president, prof. De Quay, heeft dit gistermorgen ontvan gen uit handen van de Britse ambassadeur in ons land, sir Paul Mason. De heer Churchill zegt onder meer, dat Groot-Brittannië er trots op is geweest Nederland in deze tweede wereldoorlog aan zijn zijde te hebben gehad. U hebt een lange en glorieuze ge schiedenis, aldus sir Winston, moge welvaart en voorspoed in de komende jaren uw deel zijn. Deze boodschap is boven het kanaleneiland in de stad Utrecht door Dakota's van de Koninklij ke Luchtmacht uitgeworpen. Burgemeester De Ranitz heeft haar voorgelezen aan de bevol king. Daarna werd de tekst er van in verscheidene plaatsen in Utrecht aangeplakt. De vliegtui gen wierpen ook 20 baby-pakket ten uit, die bestemd zijn voor moeders van kinderen, die giste ren in de Domstad werden ge boren. 17 KALVEREN LEVEND VERBRAND. 17 mestkalveren zijn levend verbrand, toen brand ontstond in de schuur te Speuld (gemeente Ermelo) waar zij waren gestald. In deze schuur, eigendom van de heer E. Mulder, brandde een gascomfoor opflessegas. Door nog onopgehèlderde oorzaak ont stond er een ontploffing waar door in korte tijd de gehele schuur in vlammen stond. De brandweren van Uddel en Elspeet hebben geblust wat er nog te blussen viel. Woensdagmiddag om 14.22 uur was de eerste Deltadam, de secundaire dam in de Zandkreek van het Drie-Eilandenplan, ge sloten. Twee kleine eenheidscaissons sloten toen het twintig meter brede sluitgat af, een historisch gebeuren dat niet alleen werd bijgewoond door autoriteiten onder wie de Commissaris der Konin gin in Zeeland jhr. mr. A. F. C. de Casembroot en de hoofden van dienst en van rijkswaterstaat doch door ontelbare inwoners van Noord- en Zuid-Beveland, die de in aanbouw zijnde werken en de zeedijken als een bijenzwerm hadden bezet. De tweede mijlpaal in de uit voering van het drie-eilanden plan werd korte tijd later om kwart vóór drie 's middags bij Vrouwenpolder bereikt, waar op dat tijdstip de Phoenix AX-cais- son, die dinsdag door zes sleep boten vanuit de Veerhaven van Kruiningen was aangevoerd, tot zinken werd gebracht om het oostelijk landhoofd te vormen van deze primaire dam. Voor dit evenement bestond minder be langstelling. Het ministerie van Verkeer en Waterstaat heeft ter gelegenheid van dit gebeuren het volgende communiqué uitge geven. „Heden, woensdag 4 mei 1960 te 14.22 is de dam in de Zand kreek bij Katscheveer gesloten. Deze eerste Deltadam kwam tot stand in samenwerking tussen ingenieurs, technici en arbeiders, zowel van Rijkswaterstaat als van aannemersbedrijven. Men meent hiéfmede te hebben ge handeld volgens de hoge idealen van hen die wij nu na vijftien ja ren herdenken en die het ons mede mogelijk hebben gemaakt de werken van het Deltaplan in vrijheid te realiseren. De sluiting van de Zandkreekdam begon in Chroesjtsjef heeft donderdag in zijn rede lot de opperste Sow- jet gezegd, dat zondag j.l. een feite op maandag 2 mei, toon door plaatsing van zes eenheids caissons, die zes meter hoog, ze ven en een halve meter breed, twaalf meter lang zijn en een ge wicht van 180 ton hebben, wer den geplaatst. Het sluitgat werd toen vernauwd tot 90 meter. Dinsdag heeft men zes van deze caissons geplaatst, waardoor het sluitgat werd vernauwd tot twin tig meter. Woensdagmiddag werd ook dit gat gesloten en was Noord-Beveland definitief met Zuid-Beveland verbonden. De 2 kleine eenheidseaissons sloten het stroomgat echter niet volle dig en onmiddellijk af: er bleef een opening tussen de caissons van ongeveer een meter die on middellijk met behulp van zand zakken werd gesloten. Per bak werd mijns Leen aangevoerd die naast en achter de caissons wer den gestort en in de komende da gen zal hard gewerkt worden aan het verdere afbouwen van de Zandkreekdam. Het dam- lichaam zal worden opgespoten en geprofileerd. Voor het maken van de dam die een kruinhoogte krijgt variërend van 5.80 meter plus N.A.P. tot 8.25 plus N.A.P. is ongeveer een half miljoen ku bieke meter zand nodig. De taluds van de dijk worden verste vigd met betonblokken. Op de dijkskruin zal een verkeersweg met rijwielpad worden aange legd, zodat het verkeer in 1961 van deze verkeersdam gebruik kan maken. De plaatsing van de door LUISA-MARIA LINARES 48) Nadruk verboden. Lucifer was een buitengewoon mooie engel. Dat was weer een van de din gen, die Xavier had gezegd, die demon, die onrust in huis zaaide. Die woorden kwamen slecht overeen met zijn blinde gehoor zaamheid aan de bevelen van zijn schoonzuster, die hij, tegen over anderen, beweerde te haten. Hij zou in staat zijn iemand te vermoorden als Elena hem dat beval. Waarom trachtte hij haar tegen Elena te waarschuwen en de vriendschap die deze haar aan bood te verhinderen? Welk dub bel spel speelde hij toch? Olga nam tussen haar schoon moeder en Xavier aan tafel plaats. Elena zat aan het hoofd van de tafel met Dick naast zich. Iïij nam het grootste deel van de conversatie voor zijn rekening... De moeder van André, die klaar blijkelijk uitgerust en opgeknapt was, luisterde welwillend naar hem, onbcgrijpe'ijk, want ging het niet om de man die haar zoon in het hart van Elena ging vervangen? Zeker het aureool van sinaas appelen, dacht Olga en die ge dachte deed haar even glim lachen. Xavier zag het. „Amuseer je je?" vroeg hij zachtjes „Ik ben dol op zulke in tieme familiebijeenkomsten, jij ook vrouwtje?" „Toe, als je blieftbegon Olga. Maar Fina, die een schotel aan bood, kwam tussen hen in. Flna bediende aan tafel en nam an dere werkzaamheden op zich. Het scheen, dat Pedro alleen voor het onderhoud van het museum zorgde. Wat Fina betrof, men be schouwde haar niet als een dienstbode, maar toch sloofde ze zich uit om iedereen te bedienen. Olga had zo'n idee, dat ze het personeel hadden weggezonden vóór zij kwam, om indiscreties te voorkomen. Maar zeker was ze er niet van. en ik denk, op aanraden van Elena, over een subsidie aan het museum Lezcano", zei Dick op dat ogenblik. „In principe zal ik het heel prettig vinden als mijn naam fungeert als donateür van een wetenschappelijke in stelling". Zijn lachende ogen zochten die van Olga maar zij boog zich over haar bord. „In Amerika, dat alleen een zeer recente geschiedenis bezit, heeft men veel waardering voor wat elders gebeurd is. voor fei ten uit hethet eindeloos grijs verleden. Het zou bijzonder leuk zijn om de pers een portret van mij te sturen naast de schedel van een oer-mens of met één voet op de rug van een van die terugstotende vliegende reptielen uit de oudheid. Dat zou ook mijn prestige enorm verhogen. Sinaas appelen en vóór-historie. Een uit muntende titel voor een reclame campagne. Ik zou het museum het liefst direct willen bekijken. Is dat mogelijk?" Elena gaf met een nonchalant gebaar haar toestemming- Ze be handelde Dick vrij koel, zeker om hem te straffen voor zijn desertie, maar nu en dan moest ze er wel aan denken, dat „zo on verschilligheid al goed is voor de overwinning, ze niets waard is voor het terugwinnen", en ves tigde daarom af en toe haar blau we ogen met zo'n brandende blik op haar te laat gekomen bruide gom, dat hij een ijsblok zou heb ben doen smelten. En de koning der sinaasappelen scheen aller minst van ijs te zijn. „Het museum is van heden avond af gesloten voor de jaar lijkse desinfectie." zei Elena. „Het blijft acht dagen dicht. Maar ze zijn er nog niet mee begonnen, dus we kunnen er na tafel heen gaan." „De insecten stellen buitenge woon veel belang in onze vóór historische monsters", zei Xavier, quasi ernstig. „Elena voert een heftige strijd tegen het leger mot ten dat het eigendom der Lezca- no's belaagt. We passen de mo dernste methode van zuivering door gifgassen toe, door middel van een speciale buizeninstalla tie waarmee 't gas, nadat deuren en ramen hermetisch gesloten zijn, van buiten af wordt aange voerd. En als we dan na acht dagen weer binnenkomen kijkt zelfs de ostracodermus ons ver wijtend aan, want door die des infectie moet heel onzehm, interessante collectie, gruwelijke martelingen doorstaan." Elena keek hem verwijtend aan. „Xavier heeft niet het minste respect voor de wetenschap. Hij haat het museum." „Welnee, hoe kom je bij? Ik aanbid het Zijn moeder achtte het ogen blik gekomen het onderwerp van gesprek te wijzigen, door een beetje taktloos te informeren, wanneer het uitgestelde huwelijk nu zou worden gesloten. Ze zei „het uitgestelde huwe lijk" alsof het werkelijk een plechtigheid betrof, die door for ce majeure niet had kunnen plaats vinden. Dick kon die wijze van het uit te drukken best waar deren. (Wordt vervolgd.) Phoenix AX-caisson bij Vrouwen- polder verliep vrijwel geheel vol gens schema Amerikaans vliegtuig boven Sowjet-gebied is neergeschoten en dat de Sowjet-Unie de kwestie van vluchten van Amerikaanse vliegtuigen boven de Sowjet- Unie voor de Veiligheidsraad van de Verenigde Naties zal brengen, Chroesjtsjef noemde de vlucht van het Amerikaanse vliegtuig boven Sowjet-gebied „een ban- dietenstreek". Volgens hem wor den deze provocerende daden verricht om ue topconlerentie te saboteren of tenminste elk ak koord te voorkomen. DE TOPCONFERENTIE Chroesjtsjef heeft in zijn don derdag voor de gezameniuite ver gadering van de opperste sowjet gehouden rede voor liet eerst het Russische volk gewaarschuwd voor de mogelijkheid van een mislukking op de topconferentie die binnen enkele weken in Pa- i'ijs moet beginnen. Hij zei namelijk dat de jongste stappen van het Westen „weinig hoop geven" dat het Westen wei tvelijk zal zoeken naar een oplossing van de problemen der co-existentie. In vorige redevoeringen heeft Chroesjtsjef zichzelf altijd een optimist genoemd en gezegd, dat de problemen die de wereld bezig houden op een bijeenkomst van regeringsleiders geregeld kon den worden. In zijn rede van donderdag zei hij dat onlangs gehouden rede voeringen van de Amerikaanse minister van Buitenlandse Za ken, Herter, en onderminister Dillon verre van hoop gaven op gunstige resultaten en dat de toestand er nog somberder uit zag, omdat president Eisenho wer „ongelukkigerwijze" deze redevoeringen had goedgekeurd. Chroesjtsjef reageerde scherp op een boodschap van president Eisenhower, waarin deze mee deelde dat nij slechts tot 23 mei ter topconferentie, kon blijven. Als staatslieden hun verblijf gin gen beperken dan bewees dit dat de topconferentie niet de nodige aandacht van hen kreeg, aldus zei de Russische premier. EISENHOWER GELAST ONDERZOEK President Eisenhower heeft, blijkens een mededeling van het Witte Huis, een volledig onder zoek naar de verdwijning van het Amerikaanse vliegtuig gelast. Een functionaris van het mi nisterie van Defensie heeft ver klaard, dat Clyoesjtsjef mogelijk gedoeld heeft op een Amerikaans „U-2"-toestel voor wetenschap pelijk onderzoek, dat 1 mei j.l. te Adana, in Turkije, Is opgestegen en sindsdien wordt vermist. Hij meende dat het vliegtuig in een afgelegen gebied niet ver van de Sowjetrussische grens, omlaag is gekomen. De „U-2" is een op grote hoog te vliegend eenmotorig toestel, een z.g. „vliegend laboratorium". Het heeft o.m. tot taak lucht monsters te nemen, ten einde na te gaan of de lucht door kern wapenproeven werd verontrei- nigd. De „U-2" was onbewapend. Dit type toestel wordt uitsluitend voor vreedzame doeleinden ge bruikt. Senator Styles Bridge, voorzit ter van de politieke commissie der republikeinse senaatsfractie, verklaarde omtrent Chroesjt- sjefs toespraak: „Dit is een bij zonder ernstige zaak, die onmid dellijk opheluering behoeft. Ik ben van mening dat de president niet naar een topconferentie moet gaan, vóórdat wij deze op heldering hebben ontvangen". De republikeinse senator Geor. ge Aiken, lid van de commissie voor buitenlandse aangelegenhe- den van de senaat, verklaarde: „Het omlaag schieten door de Russen van dit Amerikaanse vliegtuig is een bijzonder on vriendelijke daad, die ons tot ern stig nadenken over het houden van een topconferentie moet brengen". Aanslag op Algerijnse afgevaardigde te Parijs Op de Algerijnse afgevaardigde Robert Abdessalam is woensdag ochtend in Parijs een aanslag ge pleegd. Hij werd licht gewond in het gezicht. Een politieman vond de dood. Een der aanslagplegers werd gearesteerd. De aanslagplegers waren Noordafrikanen. De veertigjarige Abdessalam vertegenwoordigt Algiers in de Franse Nationale Vergadering. Hij is advocaat en een voormalig Frans tenniskampioen en Davis Cup speler. Hij is voorstander van integratie van Algerië met Frankrijk in het kader van Do Gaulles zelfbeschikkingsplan en deed onlangs in een conservatief blad een beroep op de Fransen in Frankrijk „ons te helpen Frankrijk te kiezen". Hij was lid van het „Comité voor openbaar welzijn" dat werd opgericht na de opstand der Europese kolonisten in Algerië in mei 1958 welke tot het aan de macht komen van De Gaulle leidde. Algerijnse regering roept op tot boycot De Algerijnse regering in bal lingschap heeft de Algerijnen dinsdag opgeroepen de kanton nale verkiezingen die deze maand in Algerië worden gehouden te boycotten. „Een volk dat over zijn eigen toekomst moet beslis sen, zal weten dat het niet moet deelnemen aan verkiezingen die een onderdeel zijn van een poli tiek van annexatie", "aldus een verklaring van de r^gepng die in Tunis is uitgegeven.L' De opstandelingenregering heeft voorts aan de Navo-minis- terraad in Istanbul een telegram gezonden waarin de hoop wordt uitgesproken dat de Navo-landen op Frankrijk druk zullen uit-, oefenen om ,een vreedzame op lossing van het Algerijnse pro bleem te aanvaarden en te on derhandelen op basis van erken ning van het zelfbeschikkings recht en de onafhankelijkheid van het Algerijnse volk". (Adv.) 14 DAGEN Door samenwerking met de drie grootste fabrieken van T.V. apparaten, en het afsluiten van grote afname contracten kunnen wij een flink aantal toestellen beschikbaar stellen, die wij geheel vrijblijvend 14 dagen op proef bij U thuis plaatsen LET WEL: dit geeft geen enkele koopverplichting, doch het stelt U in staat van de wel zéér speciale Eurovisie-uitzendingen in Uw eigen huiskamer te genieten. ^EtU>L,"*"*r'1 GRUNDIG type 353 B automatisch 53 cm beeldbui universeel f1295.- (extra pootjes f 35. per stel) NOVAK Ons reclame app. type 1881 Universeel 53 cm reuzen scherm exclusieve prijs f848.- PHILIPS 53 cm beeldbuis type 21 T X 280 A Universeel half automatich 11065.- RADIO TAZELAAR Vrtjdag 6 mei I960 Internationale waart „willig" In eon zeer rustige mat verband met het feit dat de nisteren, wegens bevrijdini eeslolen bleef, was de sten voor de internationale wa woensdagmiddag aan de ,w Rant De koerswinsten be tot 25 punten en hit werden niet alleen de koe liezen van de beide voorg beursdagen ingehaald. d< koersen kwamen merendet ven de slotkoersen van week vrijdag uit. De hoo zaak voor de gunstige ten op het Damrak dient gezc worden in New York dagenlange lusteloze ster ploot Wallstreet dinsdag, de verwachting in, vast H profiteerden de Neder hoofdfondsen die vraagd waren. VanzeU- P reageerde Amsterdam linet veel hogere koer^ rende de niet-officiele handel van woensdag. Op dit verhoogde peil z< beurs woensdagmiddag d< del voor de internationale den in en gedurende het v beursverloop kwam in d nineskoersen weinig veran meer. Zoals gezegd was d del kalm. De arbitrage ko nig uitrichten, de orders v Dit Is de titel v»n het nieuwe b Dr.w. de Kok. Alles over zwang geboorte, babyverzorging en opvoeding. Dit waardevolle bo< pagina's In fraaie omslag) krijgt geschenke bij aanschaffing van BABYSET DE LUX ZATERDAG 7 MEI I-IILVERSUM I: 7 00 Nu Gewijde muziek; 7-30 V jeugd; 7.40 Gram.; 7.45 IV] gebed; 8.00 Nieuws; 8.18 8 50 Vcor de vrouw10.00 kleuters; 10.15 Gram.; 10. je zestig?; 11.00 Voor de li.45 Chansons; 12.00 L klok; 12.03 Gram.' 12.30 L< tuinbouwmed.; 12.33 Gram Act.; 13.00 Nieuws; 13.15 1 jaar geleden; 13.20 Nieuwe 1B.30 Lichte muziek: 13.5 cle jeugd; 14.00 Amateurs 14.20 Kunstkroniek; 14.50 riaanse zang; 15.15 Frar 15.30 Voor de jeugd; 16 00 tage Cup Final; 16.45 Grar Voor de jeugd; 18.00 Kan cn orgelspel; 18.15 Journ. overzicht; 18.25 Instrum. 18.45 Vragenbeantwoordinf Nieuws; 19.10 Act.; 19.25 jandum; 19.30 Orkest er 20.20 Mensen in nood. vlal U. klankb.; 21.10 De Knip 21.20 Gevar. progr.; 22.25 bespreking; 22.30 Nieuws Jong - oud - eeuwig; 23.5 HILVERSUM :l; 7.00 I 7.10 Gym 7.20 Gram.; 8.0 8.18 Gram.; 8.50 Voor u en zin; 9.00 Gym.; 9.10 Gram Samen thuis; 10.05 Morj ding; 10.20 Moeilijke geva de huurverhoging; 10.3C menten uit progr.'s van de of deze week; 11.35 Viool no: 12.00 Lichte muz.; 12.3( en tuinbouwmed.; 12.33 Pc gram.; 13.00 Nieuws; 13.15 muziek; 13.40 Sportrubrie Voor de jeugd; 14.45 Or: 15.00 Van de wieg tot he 15.15 Radio Amateur Has orkest; 15.40 Vrijheid en zekerheid; 15.55 Kamer 16.40 Eoekbespreking; 17.0 muziek; 17.30 Radio-weel 18.00 Nieuws en comrr Pianospel; 18.30 Lichte t 19.00 Kunstact.; 19.30 Pa tout; 19.40 Christus, zijn gen en de mensen; 19.1 week; 20.00 Nieuws; 20.05 progr.; 21.15 V/ie is hei Gevar. muz.; 22.10 Oude 2230 Nieuws; 22.40 Soc. 22 55 Lichte muz.; 23.25 23.55 Nieuws. BRUSSEL (VL.): 12.00 muziek; 12.30 Weerberict Gesproken aperitief; 12.45 muziek: 13.00 Nieuws; 13. kaleidoscoop; 14.30 Radi 15.00 Accordeonmuz.15.1 te muziek; 15.45 Accorde 16.00 Gram.; 17.00 Nieuw Dagklapper; 17.20 Liturgi: zangen; 17.30 Russische t deren; 17.45 Engelse 1< Gram.: 18.30 Voor de s 19.00 Nieuws; 19.40 Gran Gevar. muz.; 21.00 Gran Amus. muz.; 22.00 Nieuw Dansmuziek; 23.00 Nieuw Dansmuz.; 23.35 Zigeunei Televisieprogramma NED. T.V.: 17.00 Voor deren: 20.00 Journaal ei overzicht; 20.20 Gevar. 21.50 Film. VL. BELG. T.V.R< vanuit het Wembley- 17.00 Voor de jeugd; 19. gieus progr.; 19.30 Nieuv De week in beeld; 20.15 ton; 20 20 Automobilisten 20 50 TV-feuilleton; 21.1.' progr.: 21.45 TV-bal te pen; 2210 Exploratiefih TV-bal te Antwerpen (v

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 2