sSport Beursoverzicht Binnenlands nieuws Eric de Noorman - De onwillige held Westen stelt vier voorwaarden voor algehele ontwapening Juwelendief had internationale carrière MARKTBERICHTEN VOETBAL SCHAKEN DUIVENSPORT Mevr. Kennedy voorgesteld aan president De Gaulle V. A. R.-arbeiders boycotten Zuidafrikaanse goederen Krachtige Kost voor het Kind! De ontwapeningsconferentie te Genève ZORIN'S EERSTE INDRUK: VOORSTELLEN BETEKENEN GEEN VOORUITGANG CHESSMAN HEEFT DE HOOP NOG NIET OPGEGEVEN OPLOPEND NA LAGERE OPENING STUDENTEN BETOGEN IN TOKIO Beursindices N abeurskoersen Geen bijzondere bescherming voor Chroestjsjef in Parijs Toepassing prijzenbeschikking bij de bouw van woningwetwoningen EUROVISIE EN DE OLYMPISCHE SPELEN Ex-koning van Afghanistan overleden Record-prijs in Engelse voetbalpool TENNIS TAL won 17e partij Het vakverbond van de V.A.R. heeft besloten de Zuidafrikaan se goederen te boycotten en te weigeren deze goederen in de havens van de V.A.R. te laden en te lossen. Dit heeft de afge vaardigde van de V.A.R. op de Panafrikaanse conferentie dins dag in Accra meegedeeld. Tijdens een receptie op de F ranse ambassade in Wash- gton werd mevrouw Ken- medy, echtgenote van de trmoeratische kandidaat voor het presidentschap in de Verenigde Staten, voor gesteld aan president Char, les De Gaulle. Bet Westen heeft dinsdag op de ontwapeningsconferentie ill Genève vier voorwaarden gesteld veuur uitvoering van algemene en algehele ontwapening onder ef- f« bef internationaal toezicht. De vier voorwaarden, door Jules Moch (Frankrijk) ter tafel gebracht, zijn: 3. Ontwapening moet in étap pes geschieden waarbij elke étappe zo spoedig mogelijk vol- i oojd moet worden ofschoon voor het proces als geheel geen vaste tijdstabel van te voren kan wor den vastgesteld. 2 De maatregelen op het ge bied van de kern- en conventio nele bewapening moeten dus danig worden afgewogen dat geen- land of groep van landen in welk stadium ook militair voor deel van betekenis kan verwer ven en dat gelijke veiligheid voor alien wordt gehandhaafd en het internationaal vertrouwen dus geleidelijk groter kan worden. 3. Ontwapeningsmaatregelen moeten doelmatig gecontroleerd worden door een internationale ontwapeningsorganisatie binnen het kader van de Verenigde Na ties of te verzekeren dat uitvoe ring van deze maatregelen van moet af aan wordt nagegaan en «at deze gedurende de ontwape- dSten" daarna n'et worden ont" 4. Over de ontwapeningsmaat regelen moet progressief worden onderhandeld naar gelang van de mogelijkheid van spoedige uit- voering en doelmatige controle Volgens de Westelijke voor-' stellen m0et in enig ontwape ningsprogramma ook vastgelegd worden dat de kosmische ruimte slechts voor vreedzame doelen wordt gebruikt en dat wapens voor massale vernietiging nn de middelen om deze te vervoeren uiteindelijk worden uitgesloten. Algehele ontwapening vereist handhaving van de internatio nale orde in een ontwapende we- reld door versterking van de in ternationale vredeshandhaving binnen de Verenigde Naties, al dus de voorstellen, die door de Verenigde Staten, Frankrijk, Italië, Groot-Brittannië en anada zijn ingediend. [Diplomatieke waarnemers in Caryl Chessman heeft de hoop, dat hij te elfder ure nog aan de gaskamer zal kunnen ontkomen, »t)g niet geheel opgegeven. Hij achtte echter zijn kansen slechts 99 tegen één. Zijn advocaat zei dat nu alleen nog maar gehoopt mag worden op het geweten van gouverneur Brown van Califor nia. Bro-, n heeft echter laten we ten, dat de grondwet hem ver biedt opnieuw in te grijpe.n ten zij een meerderheid van de leden van het hooggerechtshof een schriftelijke aanbeveling doet. Genève zien de Westelijke voor waarden als tegenvoorstel voor de vijf basisbeginselen die de communistische groep op acht april indiende. Deze werden ver worpen omdat het Westen meent dat zij niet voorzien in gedetail leerde ontwapeningsmaatregelen en doelmatige internationale con trole. De communistische beginselen omvatten algehele ontwapening in fasen binnen een periode van vier jaar. De Poolse afgevaardigde Nasz- kowski, die namens de commu nistische landen sprak, kritiseer de de Westelijke voorstellen, zo werd in conferentiekringen ge zegd. Tevoren had de Brit Ormsby- Gore verklaard dat voorberei dingen worden getroffen voor de topconferentie in Parijs. De re actie van het Oostelijke blok „zou rechtstreeks van invloed kunnen zijn op het verloop van de be sprekingen tussen de leiders van de vier mogendheden". Hij hoop te van harte dat de Westelijke voorstellen een gunstig antwoord zouden ontvangen en de weg naar vooruitgang zou openen. De Britse afgevaardigde zei voorts dat Moch de Westelijke voorstellen had ingediend om ,te pogen een uitweg te vinden in de huidige impasse, om aan de standpunten van onze Rus sische en Oosteuropese collega's tegemoet te komen en de con ferentie in staat te stellen voort te gaan met haar praktische werk. De Russische afgevaardigde. Zorin, zei de Westelijke voorstel len zorgvuldig te zullen bestu deren. Zijn eerste indruk was echter dat zij „geen vooruitgang betekenen". Hij zei dat de voor stellen, die Moch indiende, geen duidelijk programma voor al gemene en algehele ontwapening binnen een bepaalde termijn be vatten. Het leek op een nieuwe poging om een oude koers te vol gen, zei hij. Niettegenstaande de koersver liezen voor de internationale waarden, uitgezonderd Kon. Olie, viel de stemming dinsdagmiddag toch niet tegen. De handel was doorelkaar tamelijk levendig, doordat er op lagere prijzen steun in de markt kwam door aankopen voor buitenlandse re kening. Wallstreet was maan dag lager en schijnt niet veel te voelen voor hogere koersen. Van de Nederlandse fondsen waren Philips en Unilevers er lager, doch Kon. Olie hoger. Door de lagere koersen uit Wallstreet werd op het Damrak de maan dag ingetreden lusteloze tenden tie dinsdag aanvankelijk voort gezet. Gedurende de niet-offi- ciële ochtendhandel noteerden als laagste prijs AKU's 463, Phi lips 917, Unilevers 815, Kon. Olie 149,20, Hoogovens 661 en claims AKU ƒ123. Onder leiding van aankopen voor Zwitserse rekening lagen de koersen bij de opening van de officiële beurs belangrijk boven de laagste koersen van de mor genuren. Dit verhinderde echter niet, dat ten opzichte van de vo rige slotkoersen er toch verliezen geïncasseerd moesten worden, al vielen deze dan ook heel erg mee. AKU verloor uiteindelijk op 470 ruim 5 punten. Claims AKU stegen van 126 tot 128,50 en waren per saldo een gulden hoger dan de vorige slot- prijs. Het aanbod van claims be gint zo langzamerhand wat op te drogen. Philips steeg van 921V3 tot 927, tegen maandag als slotprijs 933%. Unilevers liepen op van 820 tot 826 en bleven op die prijs circa 4 punten beneden de voorgaande slotkoers. Kon. Olies, waarvan spoedig het jaarverslag wordt verwacht, hielden zich bijzonder goed en noteerden op 150,20 bijna een gulden hoger. Dit fonds kwam hoger uit New York. Evenals maandag ging ook gisteren in de olie-aandelen wel een en ander om. Hoogovens zetten laag in op 661 en herstel den zich daarna tot 670, tegen maandag 676. Scheepvaarten na een iets la gere opening vrijwel op het slot- niveau van maandag met mini male affaire. Deli's openden in de cultuursector een gulden la ger op 174 doch tegen het slui ten van de markt werd 176,50 voor de certificaten betaald, HVA's fractioneel hoger. Daar entegen Amsterdam Rubbers 'n weinig lager. Ook in de cultuur sector was de handel zeer stil. De Staatsfondsen, die de voor gaande beursdagen wat terrein hadden verloren, gaven gister middag een licht herstel te zien. In de lokale sector kregen aandelen Demka een 10 punten hogere biedkoers op 305 als na werking op de a.s. claimemissie. Hoogenbosch werd een paar punten hoger geadviseerd op. de Circa 70.000 linkse studenten hebben dinsdag een reeks be togingen gehouden in het cen trum van Tokio uit protest tegen het veiligheidsverdrag tussen Japan en de Verenigde Staten. Zij houden de hoofdstraten bij het parlementsgebouw en de woning van de Japanse premier bezet. Pantserwagens van de politie patrouilleren in het cen trum. De betogers, die met rode vlaggen zwaaien, schreeuwen anti-Amerikaanse leuzen. Bij 'n botsing tussen de linkse studen ten en leden van een ultra-natio nalistische organisatie werden 20 studenten gewond. dividendverhoging van 10 pet. tot 12 pet., E.N.O.T. 10 punten hoger op 325 op de a.s. claim emissie, Vereenigde Glas circa 5 punten hoger op 260 op de gun stige orderportefeuille en Kemo werd geadviseerd op 480 ex 22 pet. dividend, tegen maandag 495 cum dividend. Het ligt in de bedoeling van deze maatschap pij de agioreserve ad 261.963 aan aandeelhouders uit te keren. Prolongatie -3 Va pet. 22/4 25/4 26/4 Int. conc. 550.20 545.63 542.34 Industrie 264.75 264.66 264.25 Scheepvaart 153.24 153.02 153.02 Banken 185.38 186.36 187.18 Cult. enz. 142.18 142.63 142.40 Algemeen 367.71 365.66 364.05 A.K.U.: 469—472 slot 472 (4687/s) Kon. Olie: 150.00—151.00 150.80 (150.10) Philips: 927—934 933 (925%) Unilever 825—834 833 823%) Hoogovens: 668 -674 674 (668% Claims A.K.U.: 128.50—130.00 129.00 (127.75) Men zal bij het komende be zoek van Chroesjtsjef aan Parijs, waar zoals bekend op 16 mei de topconferentie tussen Oost en West begint, niet meer die „bui tengewone veiligheidsmaatrege len" nemen, die men getroffen heeft bij het recente bezoek van de Rus aan Frankrijk. Dit heeft de Franse minister van Binnenlandse Zaken, Chate- net, dinsdag verklaard. Hij gaf te verstaan dat de vluchtelingen uit Oost-Europa, die bij het eer ste bezoek van Chroesjtsjef naar Corsica zijn gestuurd, nu thuis zullen blijven. De minister van Volkshuis vesting en Bouwnijverheid, mr J. van Aartsen, heeft de gemeen tebesturen gevraagd er nauw lettend op toe te zien, dat bij de afrekeningen van de in aanbouw zijnde woningwetwoningen de hand wordt gehouden aan de prijzenbeschikking bouwbedrijf 1960 van zijn ambtgenoot van Economische Zaken. Ook heeft minister Van Aart sen de gemeentebesturen ver zocht hem onverwijld op de hoogte te stellen van gevallen van woningwetbouw, waarin een aannemer het verzoek heeft ge daan om in afwijking van ge noemde beschikking bepaalde kostenbestanddelen te mogen be rekenen of waarin een aanne mer met betrekking tot die be schikking een twistgeding tegen de gemeente aanhangig maakt. Met verbazing hebben de ver tegenwoordigers van de bij de Eurovisie aangesloten landen, in vei-gadering bijeen te Amster dam, wederom vernomen zo luidt 'n verklaring die zij maan dagavond hebben gepubliceerd dat het Italiaans Olympisch Comité eenzijdig besloten zou hebben, dat de 17de Olympische Spelen niet via de Eurovisie zou den werden uitgezonden. De vergadering in Amsterdam had namelijk in het bijzonder tot doel te bestuderen op welke wij- ze de langdurig lopende onder- handelingen konden worden voortgezet, niettegenstaande het feit, dat tot op heden officieel nog i geen enkel voorstel over de prijs van het Italiaans Olympisch Comité verkregen kon worden. I De vertegenwoordigers van de Eurovisie hebben besloten met de grootste energie voort te gaan het recht te verdedigen dat de Europese televisiekijkers hebben om de Olympische spelen te vol gen en ze zijn ervan overtuigd aldus te handelen in de geest van I Pierre de Coubertin. WINKELPAND MET MAGAZIJN IN KALVERSTRAAT VOOR RUIM VIER TON GEVEILD Op een maandagavond door een Amsterdamse makelaarsfir ma (H. van Dam Azn en Zonen) in „Frascati" gehouden openbare huizenveiling is het winKeipant! Kalverstraat 107 tezamen met 'n klein magazijnpand in de nabij gelegen Begijnensteeg voor to taal 415.0UU geveild. Hei win kelpand, dat dateert uil 1730, een geloogde lijstgevei (niet uniek) neeft en op de monumentenlijst staat, werd ingezet op 180.000 gulden en bracht bij opbod 380.000 gulden op. Het magazijn- pand, ingezet op 10.000 gulden noteerde bij opbod 35.000 gulden. Toen daarna de panden tezamen bij afslag ingezet op vijf ton werden geveild mijnde de ma kelaar, die het winkelpand had gekocht, op één gulden af en werd daardoor de koper van bei de panden. Hij kocht deze in op dracht van drie zakenlieden. Het is nog niet bekend wat er in het winkelpand met bovenwoning gevestigd zal worden. De make laar toucheerde omdat hij na het afslaan bij opbod het laatst het bod had verhoogd met 2500 gul den als zg. plokpenning. Zijn col lega, die dit had gedaan voor het magazijnpand, incasseerde 500 gulden. De verkoping van dit soort panden gaat tot de unieke veilingen in de hoofdstad beho ren. BOM VAN VIJFHONDERD KILO GEVONDEN Gistermorgen is tijdens graaf werk bij de NV. Nehamo houtconstructiebedrijf te Doe- tinchem een bom van 500 kilo gevonden. De bom ligt op ander halve meter diepte en slechts twee meter van de fabrieks gebouwen verwijderd. De politie en de mijnopruimingsdienst zijn gewaarschuwd. De fabriek is in 1945 gebombardeerd. Er zijn geen woonhuizen in de onmiddellijke nabijheid. BROMFIETSER AANGEREDEN Maandagavond omstreeks zes uur werd de 43-jarige bromfiet ser A. de Bruin in Heem vliet door een passerende vrachtauto gegrepen en zodanig gewond dat hij in zorgwekkende toestand naar het Zuiderziekenhuis in Rotterdam moest worden over gebracht. Bij aankomst bleek het slachtoffer te zijn overleden. De heer De Bruin was gehuwd en vader van twee kinderen, ROTTERDAMSE STADSBUS- VIEL OM Op de Slinge in Rotterdam-Z. is gistermorgen een stadsbus ge kanteld. Acht passagiers en de bestuurder werden licht gewond. Zij konden na behandeling in het Zuiderziekenhuis naar huis te rugkeren. De bus ramde allereerst een lichtmast en vervolgens moes ten twee bomen en twee beton- palen het ontgejden. Daarna viel de bus om op de rechterkant. VEEMARKT ROTTERDAM. 24 april. Op de veemarkt te Rotterdam waren in totaal aangevoerd 5231 dieren, zijnde: 650 vette koeien en ossen, 1201 stuks gebruiks vee, 971 vette kalveren, 214 gras kalveren, 1658 nuchtere kalve ren, 7 varkens, 10 lopers, 39 big gen, 136 paarden, 11 veulens, 168 schapen of lammeren, 95 weide/ zuiglammeren en 71 bokken of geiten. De notering was als volgt: Vette koeien van 2,603,30; Vette kalveren 2,203,al les per kg. Graskalveren van 270440; Nuchtere kalveren 40—60; Lopers ƒ60ƒ80; Biggen ƒ36 - 50; Slachtpaarden ƒ180ƒ240; Schapen 65120; Lammeren ƒ70ƒ125; Kalf. en melkkoeien 900ƒ1290; Vare koeien ƒ680 900; Vaarzen 600925; Pinken 400570. Overzicht. Vette koeien; aan voer ruim, handel tamelijk, prij zen als maandag. Vette kalve ren: ruime aanvoer, kalme han del, iets lagere prijzen, enkele prima's boven notering. Nuchte re kalveren: even meer aanvoer, handel stug, onveranderde prij zen. Lopers: aanvoer iets meer, prijzen kalm, prijshoudend. Big gen: iets meer aanvoer, kalme handel, prijshoudend. Slachtpaar den: aanvoer aanmerkelijk gro ter, handel stroef, iets lagere prijzen. Schapen en lammeren: aanvoer even groter, goeode han del, ruim prijshoudend. Kalf en melkkoeien: iets kleiner aan voer, redelijke handel, goed prijs houdend. Vare* koeien: flinke aanvoer, handel stroef, prijzen ongewijzigd; Vaarzen: aanvoer als vorige week, stugge handel, prijzen constant. Pinken: aan voer als vorige week, handel stug, constante prijzen. De 31-jarige juwelendief H. B., die op 14 april in Den Haag is aangehouden, blijkt, zo heeft het onderzoek nu uitgewezen, een internationale carrière van mis daad achter zich te hebben. Op 30 maart 1958 ontvluchtte B. uit een psychiatrische kliniek in Utrecht, waar hij was opge nomen in verband met andere misdrijven. De volgende dag bel de hij vanuit Brussel op, en zei, dat hij niet meer terug kwam. Dit heeft hij inderdaad gedaan, want hij is sinds dat ogenblik gaan zwerven door Oostenrijk en Zwitserland. In Zwitserland kwam hij in contact met een jonge vrouw, met wie hij in Vorarlberg in Oostenrijk een j villa kocht, ter waarde van 150.000 Oostenrijkse shillingen.1 B. was inmiddels weer aan de kost gekomen door het plegen van diverse inbraken, doch voor deze villa had hij geen geld ge noeg. Zijn schuldeisers legden hem op een goed ogenblik het vuur zo na aan de schenen, dat hij naar Zurich vertrok met de bedoeling daar een flinke slag te slaan en zodoende uit de moei lijkheden te komen. Hij nam zijn intrek in een Zürichs hotel en diezelfde avond brak hij in, waar bij hij juwelen, effecten en geld voor zeer aanzienlijke waarde buit maakte. De effecten wissel de hij de volgende dag in bij een bank op naam van een andere Nederlander uit het hotel, Waal' hij logeerde. De Zwitserse politie stuitte bij haar onderzoek in deze zaak op de kamer van B. op het adres van de villa in Oostenrijk. De Oostenrijkse politie werd in geschakeld en B. en de vrouw werden begin 1959 aangehouden en uitgeleverd aan Zwitserland. In Genève werd het tweetal in een psychiatrische kliniek in voorarrest gehouden en eind april van dit jaar zouden zij wor den berecht. Op 31 maart j.l. echter ont vluchtte B. en hij reisde regel recht naar Nederland. Nauwe lijks over de grens pleegde hij in Maastricht zijn eerstvolgende Nederlandse inbraak en daarop verschafte hij zich ook nog toe gang tot vier panden in Velp, twee in Arnhem en twee in Bloe- mendaal. Bij al zijn inbraken bemachtig de hij juwelen en geld. Op 9 april is hij in Den Haag aangekomen en diezelfde avond reeds brak hij in bij een juwelier aan de Laan van Clingendael. Zijn buit be droeg juwelen ter waarde van ƒ30.000,Het bleek echter niet eenvoudig deze juwelen in geld om te zetten. Daarom wilde B. bij de verzekeringsagent de ju welen terugbrengen tegen een „losprijs" van 12.000,Hij kwam de juwelen laten zien, maar werd die avond door de politie gearresteerd. DODELIJK ONGEVAL Toen maandagavond de 74-ja- rige groentehandelaar C. van Tiel te Groot-Schermer op zijn met een paard bespannen wa gen wilde stappen sloeg het i aard op Lol, De heer Van Tie), WO./) van de wagen geslingerd en kieeg de linker-wielen over zich heen. Een geneesheer kon slechts de dood van het slacht offer constateren. JONGEN GEWOND BIJ SPEL MET „RAKET" De 15-jarige Enschedese jon gen A. G. H. L. Mensink is maan dag ernstig gewond bij een po ging om een namaakraket te lan- cci en. De jongen had met een paar vriendjes een ontplofbaar mengsel, bestaande uit natrium- chloraat en suiker, in de buis van de voorvork van een fiets gestopt. De,.e vork hadden ze rechtop in de grond gezet. De buis zou worden afgesloten met con stukje ijzer, dat precies in de opening paste. Dit stukje ijzer zou in de lucht worden ge schoten. Het mengsel ontplofte echter op het moment, dat het ijzer er op werd gedrukt. Daar bij werd de linkerhand van de jongen totaal verbrijzeld. Fx-koning Amnn Ullu van Af ghanistan is op 68-jarige leeftijd overleden in een kliniek te Zü- rich, waar hij reeds lang werd verpleegd. Hij kwam in 1919 aan de macht nadat zijn vader was vermoord. In 1929 werd hij door een opstand gedwongen afstand te doen van de troon. Hij woonde sedert 1958 in Locarno. 37. ..Het zou de moeite waard zijn te weten wat er in Agar's burcht aan de hand is" mompelt Tristan dan. ..Dat is waar, ik neem aan, dat hij inderdaad iemand voor Artor aanziet en dan zijn er twee mogelijkheden, of het is een on schuldige, of het is werkelijk Ar tor. En in beide gevallen moe ten we proberen hem te redden. Goed iaten we het proberen." Inmiddels beent Agar nerveus in zpn burchtkamer heen en weer; ook hü heeft deze merk waardige situatie aan alle kanten bekeken. „Die kerels beweren zelf, dat Artor bij hun is" mompelt hij, „en ze weigeren zich over te geven... Toch zit Artor in mijn kerker en niemand van die vogelvrijen maakt er zich druk over, hoewel ik hem gemakkelijk zou kunnen derden Hij staat eensklaps stil en schreeuwt een krijger toe: „Breng die gevangene, die zich Artor noemt bij mij." Weinige tellen later wandelt Artor breed glimlachend de burchtzaal binnen. „Zei ik het niet Agar, nog geen twee uren geleden sloot ge mij op en nu sta ik al weer hier... en ik geloof dat je ernstige moeilijkheden hebt, niet waar? De vogelvrijen buiten gelo ven niet, dat je mij gevangen ge nomen hebt. Zij laten het water stijgen en stijgen. en ze trekken zich van jou niets aan. Vreemd is dat niet, want ze worden aan gevoerd door iemand, die zich zelf Artor noemt." „Wat doe ik daartegen" roept Agar zenuwachtig. „Op deze ma nier komen we hier allebei om..." „Ja allebei" grinnikt Artor... „De slechte Agar en de goede Ar tor, tenzij je naar mij wilt luiste ren Er is nu maar één, die jou helpen kan en dat, vreemd ge noeg, ben ik..." EEN MILJOEN VOOR 40-JARIGE MEUBELMAKER Stanley Wilson, een 40-jarige meubelmaker in Huil (getrouwd en twee jonge kinderen), heeft in een Engelse voetbalpool voor een inzet van een penny (vier cent) een prijs van ruim een miljoen gulden gewonnen. Het zou de grootste prijs zijn die ooit op een zo kleine inzet is gewonnen. De inzet van grotere prijzen, die in het verleden zijn gewonnen, was altijd twee penny. Wilsons eerste reactie bij het vernemen van het heuglijke nieuws was „met vrouw en kin deren ga ik nu een lange vakan tie nemen in 'n zonnig klimaat' Bredase L. T. VAnimo I. In de gister vermelde uitslagen van de zondag te Breda gespeelde wedstrijden is bij de correctie een foutieve regel herplaatst, waar om wij hieronder de verbeterde uitslagen alsnog laten volgen: Damesenkel: Mevr. E. Ferwer- damej. R. van Mossevelde 46; 6- 2; 16. Gem. dubbel: Mevr. E. Ferwer- da en K. Thysrenmej. R. van Mossevelde en A. IJsebaert 64; 6—4. De zeventiende partij uit de- tweekamp om het wereldkam pioenschap-schaken tussen Bot- winnik en Tal is geëindigd met een overwinning van Tal. Bot- winnik, die met zwart speelde, capituleerde bij de 41e zet. De stand is nu 10—7 in het voordeel van uitdager Tal. De achttiende partij wordt donder dag in Moskou gespeeld. - PRIJSVLUCHT UIT DOORNIK. Combinatie Boschkapdle HengstdijkRapenburg. Snelheid eerste duif: 1418 m.; snelheid laatste prijswinnende duif: 1188 m. 1. F. van Deursen, Hengstdijk; 2. Th. de Poorter, Rapenburg; 3, 7 en 12. E. Boeijkens, Hengst dijk; 4. J. Jonkheijm, Rapen burg; 5. E. Bilterijst, Bosehka- pellc; 6. J. Boeijkens, Hengst dijk; 8. C. Vercecken; 9. C. Stal- laart; 10. J. Staepels, allen Ra penburg.

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 3