Binnenlands nieuws De bijdrage van de Hoekse Brandweer deed het miljoen van de 4 Z. N.-actie overschrijden Weer grensmoeilijkheden bij Baarle-Hertog De her-indeling van Schouwen-Duiveland Betogingen van F ran se boeren Koop nu IVOROL Lente neemt bezit van Scheveningen Waarom Omdat Vrïföag 5 april I960 'DE VRIJE ZEEUJV Pagina 31 kt Gisteravond was Terneuzcn een uur lang (van 9 tot 10 uur) in de aether via de uitzending van het 26ste deel van de 4 x Z. N.-actie, die door de N. C. R. V. wordt gehouden en waarover de heer Johan Bodegraven de leiding heeft. Het Concertgebouw was tot de laatste plaats bezet met belangstellenden en ook vanavond zal, uiter aard zonder radiouitzending, het programma worden voortgezet. Aan het begin van de avond sprak de heer Henk van Maanen van de propaganda-afdeling der N. C. R. V. een opwekkend pro pagandistisch woord en belichtte daarbij de waarde van een eigen omroepvereniging, die geduren de 35 jaar, men is nog steeds met de „Vlag in top" aan de ju- bileumtournée, de Christelijke gedachte heeft uitgedragen. Door de veelheid van de bij dragen moest noodwendig dooi de propaganda-afdeling een be perking worden gemaakt uit de vele verenigingen of andere groepen, die hun bijdragen per soonlijk aan de heer Bodegra ven tijdens de uitzending wilden overhandigen en was er voor hen, die helaas moesten worden teleurgesteld, gelegenheid om vóór de aanvang van de avond hun bijdragen te overhandigen. Hierbij was o.m. een in Axelse klederdracht aangeklede pop, die door een ingezetene van Hoek was vervaardigd, welk geschenk door de heer Bodegraven werd geschat op 'n waarde van 1000 en gezonden zou worden naar Suriname, tenzij een der aan wezigen de prachtige pop voor ƒ2000 wenste te kopen, hetgeen echter niet het geval bleek te zijn. Tot negen uur, het ogenblik waarop de uitzending begon, werd een vlot en vrolijk pro gramma gebracht. De laatste ogenblikken konden de aanwezigen in het Concertge bouw horen hoe de uitzending vanuit Terneuzen werd aange kondigd. Met de heer Bodegraven als dirigent op het toneel zongen alle aanwezigen het Zeeuws-Vlaamse volkslied dat op dit ogenblik, wellicht voor de eerste keer, in duizenden Nederlandse huiska mers in geheel ons vaderland klonk. Verschillende groepen waren nu aan de beurt om voor de mi crofoon te verschijnen en aan de heer Bodegraven het ingezamel de bedrag voor het ziekenhuis in Suriname te overhandigen. Dit ging gepaard met een aar dige voordracht en de eerste die aan de beurt waren, waren een 3-tal leerlingen van de Christe lijke Uloschool te Terneuzen die een bedrag van 331,20 overhan digden in een reuze-enveloppe aan een zijde versierd met een reusachtige brug voor het geval de heer Bodegraven minister van Verkeer en Waterstaat zou wor den. Drie meisjes uit Biervliet had den o.a. lompen, oud papier en oud ijzer verkocht. Melja en Bep Lijbaart en Jos van Doorn over handigden de heer Bodegraven resp. 67, ƒ25,85 en ƒ52,60. Dames uit Rilland-Bath van de N. C. V. B. boden 170 aan en voor de School met de Bijbel een bedrag van ƒ70. Jan Dieleman en Rinus v. d. Hooft van Schapenbout, Tom en Wim Versloot, Epie en Martie Koster, allen uit Terneuzen, hadden allemaal erg hun best gedaan om geld voor de 4 x Z. N.-actie in te zamelen. Een klein jongetje en meisje Van Veen uit Terneuzen hadden een prachtige tekening van het Suri- papier 340,25 opgehaald, dat tot grote verbazing van de heer Bodegraven en de aanwezi gen in een prachtige rose plastic po werd aangeboden. Tenslotte kwamen twee verpleegsters uit het Juliana-ziekenhuis met een prachtige ambulance-auto. De patiënt moest gedeeltelijk wor den ontkleed en bracht 1085 mee verkregen door de verkoop De afgevaardigden van de vereniging „Het Mosterdzaadje" uit Axel overhandigen hun bijdrage. naamse ziekenhuis en verder het blad volgeplakt met geld. Teza men 122,50. Voor de grote verrassing van de avond zorgden Tanny Bakker en Adri de Putter, die, gekleed in Axelse klederdracht, namens de Hoekse Vrijwillige Brandweer 457 en 45 overhandigden. Onder een daverend applaus van de aanwezigen deelde de heer Bodegraven mee dat met dit bedrag het miljoen met 357,28 was overschreden De N. C. V. B. uit Terneuzen en Driewegen verkochten oliebollen en de dames die op het podium kwamen konden voor het zieken huis respectievelijk 925 en 123 aanbieden. Dames van „Het Mosterdzaad je" uit Axel brachten ƒ433,46, van de afdeling Axel van de N. C. V. B. werden ƒ100 overhan digd, en door een jongensclub werd met de verkoop van closet van 26.000 koekjes, waarvoor de benodigde suiker was aangebo den door de Coöp. Beetwortel suikerfabriek te Sas van Gent en 10 kg boter door de boterleve- rancier van het Juliana Zieken huis. Dit was het slot van radio-uit zending. In de pauze werden tegels, lepeltjes en grammofoonplaten verkocht ten bate van deze bekende actie. KARDINAAL ALFRINK OP SCHIPHOL AANGEKOMEN. Bernard kardinaal Alfrink. die de vorige week in Rome tot kar dinaal is benoemd, is donderdag middag om 4 uur in het lijnvlieg- tuig van de K.L.M. uit de Ita liaanse hoofdstad op Schiphol teruggekeerd. Hij daalde als eer ste der passagiers de trap van het toestel af en werd op het platform begroet o.a. door de president-directeur der K.L.M. de heer I. A. Aler. (Adv.) Dubbele tuben: Voordeliger prijs. Uw tanden vragen het beste. De ingewikkelde situatie aan de Nederlands-Belgische grens bij Baarle-Hertog heeft woens dag opnieuw tot moeilijkheden geleid. De Belgische gendarme rie arresteerde op een gedeelte van de provinciale weg in de grensplaats een Nederlander, die enige tijd geleden door de recht bank van Turnhout bij verstek tot 15 dagen gevangenisstraf was veroordeeld wegens een inbraak, die hij in België had gepleegd. Om de arrestant in een jeep naar de gevangenis in Turnhout over te brengen moest echter de grenspost Weelde-station wor den gepasseerd, waar Nederland se marechaussee en douane ambtenaren dienst doen. De ar restant, de 26-jarige A. V. R., riep hier de hulp in van de Ne - derlandse marechaussee, die hun Belgische collega's vervolgens de doortocht weigerden. De Belgi sche rijkswachters brachten hun arrestant terug naar het ge meentehuis van Baarle-Hertog. Na een gesprek tussen Neder- (Adv.) zijn Liga-kinderen zó stoer en zó gezond? ir, de veelzijdige Liga-voeding alle opbouwstoffen in rijke schakering aanwezig zijn De lente, die dan eindelijk in volle hevigheid is losgebarsten, lokte woensdagmiddag de jeugd lekker vrij van school naar het strand van Scheve ningen. Verder dan pootje ba den kwam het nog wel niet, maar de prat was er niet min der om en het stralende zon netje beloofde voor de nabije toekomst nog veel.meer. .1 Iandse en Belgische autoriteiten, dat in de loop van de dag in Baarle-Hertog werd gehouden, werd tenslotte de arrestfint op vrije voeten gesteld. Aan de conferentie op hot ge meentehuis van Baarle-Hertog, die aan de vrijlating van de arrestant voorafging, werd van Nederlandse zijde deelgenomen door de officier van Justitie te Breda, mr. Grasso, de burge meester van Baarle-Nassau, de heer De Grauw en officieren van de marechaussee. Uit Turn hout was de procureur des ko- nings, mr. Lepaige, overgeko men, vergezeld van hoge officie ren van de Belgische rijkswacht. Naar van Belgische zijde wordt vernomen hield de Nederlandse delegatie vast aan de stelling, daf het weggedeelte, waarop de aan houding werd verricht, niet Bel gisch is en dat men van Belgische zijde nog steeds, bijna een jaar na de uitspraak van het interna tionale hof van justitie, het grondgebied niet heeft afgeba kend en geen enkele administra tieve maatregel heeft getroffen. Ook werd aangevoerd, dat de weg door Nederland wordt on derhouden. Men baseerde zich daarbij op de uitspraak van het hof, dat wel de huizen van S. van den Eynde waar de Belgische rijkswacht tot de arrestatie over ging op Belgisch grondgebied staan, maar dat geen melding is gemaakt van de weg, die daar langs loopt. Het gebruik is, dat dan de helft van de weg tot Ne derlands en de helft tot Belgisch grondgebied wordt gerekend. De aanhouding gebeurde op de Ne derlandse helft en was dus on rechtvaardig, aldus de Neder landse mening. De Belgische autoriteiten voer den echter aan. dat de weg wel degelijk Belgisch grondgebied is, op Belgische stafkaarten staat aangegeven en is opgenomen in het Belgische kadaster. Tenslotte werd tot vrijlating van de Nederlandse arrestant be sloten. Hij zal tien dagen de tijd krijgen om tegen het vonnis, dat hem naar hij verklaarde nooit ter kennis is gebracht, in beroep te gaan. Aangezien hij om naar zijn werk te gaan elke dag dezelfde plaats moet passeren werd hem verzekerd, dat in deze periode geen maatregelen van Belgische zijde zullen worden genomen. Op de conferentie werd tenslot te besloten dat in de toekomst bij arrestaties gezamenlijk overleg zal worden gepleegd, indien of ficiéél niveau zullen besprekin gen worden gehouden om inci denten als dgze t» voorkomen, In een gedetailleerd voorlopig verslag over het wetsontwerp gemeentelijke her-indeling van Schouwen-Duiveland zijn indruk ken verwerkt van de commissie voor Binnenlandse Zaken uit de Tweede Kamer, die het eiland heeft bezocht. Het eiland heeft achttien ge meenten, waarvan elf met min der dan 1000 inwoners. Niet alle leden kunnen zich met de voorgestelde her-indeling ver enigen. Zij vragen de inzichten van de minister over voorstellen, die tot drie. vier, vijf of zes ge meenten leiden. Enige leden menen, dat het vormen van een stedelijke ge meente Zierikzee met omliggend gebied en een gemeente van de rest van het eiland met landelijk karakter de beste oplossing zou zijn. Anderen zien meer in het vor- Bom aan boord van K. L. M.-vliegtuig? De K. L. M. te New York heeft gisteren een anoniem telefoontje gekregen met de mededeling, dat zich een bom bevond aan boord van een K. L. M.-vliegtuig, vlucht nummer 634, d'at om negen uur Nederlandse tijd donderdagavond van New York naar Amsterdam zou vertrekken, waar het heden morgen om half negen had moe ten aankomen. Het toestel werd direct door de politie onderzocht en volgens A.F.P. zou de vertraging vier uur bedragen. Vliegtuig, hangar en bagage werden uitgekamd. De K.L.M. heeft het A.N. P. desgevraagd medegedeeld, dat de reserveringsafdeling van de K. L. M. gisteren een man aan de telefoon kreeg, die meldde dat er een bom was geplaatst aan boord van één van de twee K. L. M.- vliegtuigen, die van New York naar Amsterdam zouden vertrek ken. Tijdens dit telefoongesprek mengde zich ook een vrouwestem in de discussie. De man zei dat de bom in het vliegtuig ge plaatst was en de vrouw beweer de dat de bom in de hangar lag. Mijnongeluk bij Aken Bij een instorting in een ko lenmijn te Würselen bij Aken zijn donderdagmorgen vroeg vier mijnwerkers om het leven gekomen. Twee arbeiders wor den vermist. Een reddingsploeg zoekt naar de beide vermisten. Men vreest datbzij op 650 nieter diepte onder losgeraakte ge steente liggen. De twee vermiste mijnwer kers werden later dood aange troffen. De ontwapeningsconferentie In Westelijke kringen van de van de ontwapeningsconferen tie tussen Oost en West te Ge- nève verklaarde men na de bijeenkomst van donderdag dat er geen vorderingen waren ge maakt. Men is nog niet uit de impasse over de vraag hoe men tot de gedetailleerde besprekin gen kan geraken. De Sowjet- afgevaardigde was teruggekeerd tot het bekende Sowjet-stand- punt dat de conferentie van de V.N. het mandaat had ge kregen een plan voor algemene en volledige ontwapening uit te werken. Volgens de Sowjet- Unie beantwoordt het Sowjet- voorstel daaraan. Zoals bekend hebben de ver tegenwoordigers van Oost en West eikaars plannen als basis voor bespreking verworpen. Men is nog niet verder ge komen. In gewoonlijk welingelichte kringen acht men het mogelijk dat de conferentie aan het eind van de maand voor ongeveer vier weken zal worden ver daagd. Er zouden dan geen bijeenkomsten zijn tijdens de duur van de topconferentie waarop de ontwapeningskwes tie een belangrijk punt zal vor men. men van gemeenten Zierikzee, Schouwen en Duiveland. Zij menen, dat een te vormen gemeente Midden-Schouwen met 2000 inwoners niet levensvatbaar zal zijn. In afwijking van het mi nisteriële plan stellen andere leden voor het westelijk deel van Midden-Schouwen bij Wester- schouwen en de rest bij Brou wershaven te voegen. Enkele andere leden echter menen, dat de gemeenten in het „platte van Schouwen" bijeen moeten worden gevoegd. In afwijking tot de ministerië le opvatting wijzen enige leden op tegenstellingen in mentaliteit tussen Dreischor en Brouwers haven. Dreischor wordt wel de „Republiek van Zeeland" ge noemd. Sedert 1911 werden slechts zes huwelijken tussen mensen uit Dreischor en Brou wershaven gesloten. In techni sche opzicht zou Dreischor voor sprongen op de omliggende ge meenten Brouwershaven en Noordgouwe hebben. Het hand haaft ernstige bezwaren tegen voeging. Andere leden vinden Dreischor met 900 zielen te klein. Andere leden menen, dat de geaardheid der bevolkingsdelen de gemeentelijke her-indeling niet in de weg mag staan, of schoon men met handhaving van de visserijgemeente Bruinisse wel akkoord kan gaan. Eén der leden wees op de bij zondere geaardheid van de bevol king van Ouwerkerk. Voeging van deze gemeente bij Nieuwer - kerk en Oosterland ontmoet ook in laatstgenoemde gemeenten be zwaren. DROOGTE IN DRENTHE. In Drenthe wordt reeds ge klaagd over grote droogte, het geen in de eerste plaats veroor zaakt is door de droogte van 1959, die gevolgd werd door het najaar en de winter, tijdens wel ke het ook minder dan normaal heeft geregend. De waterstand is vergeleken bij 1959 nog ver slechterd en omdat de maand maart 1960 en tot dusver april I van dit jaar evenmin neerslag hebben gebracht, kan de nood toestand in de provincie Dren the weer een feit worden ge noemd, aldus het rapport van de N.V. Waterleiding Mij. „Dren- Jie". Op de drukste dagen van Je week (maandag, vrijdag en zaterdag! wordt er ongekend noge gebruiken genoteerd, al thans voor deze tijd van het jaar, hetgeen vermoedelijk wel direct verband zal houden met de doorzettende droogte. In dit verband kan worden op gemerkt, dat in het gehele ge bied van de Waterleiding Maat schappij het verbruik van water bijzonder hoog is. NA ONGEVAL OVERLEDEN Woensdagmorgen is op de Westlandse weg te Vlaardingen een scooter in aanrijding geko men met een wielrijder. De 70- jarige wielrijder J. K. stak zijn linkerhand uit en veranderde zonder om te zien op het zelfde moment van richting. Hij werd aangereden door de achter hem rijdende scooter, bestuurd door de 31-jarige timmerman H V. A. Met een zware hersenschudding moest K. in het Algemeen zie kenhuis worden opgenomen, waar hij in de nacht van woens dag op donderdag aan de opge lopen verwondingen is overle den. BERUCHTE DUITSER IN VRIJHEID GESTELD Uit de gevangenis te Breda is ontslagen de Duitser R. Nitsch, die in de bezettingstijd een func tie had bij de „Sicherheitsdienst" en wegens oorlogsmisdrijven tot levenslange gevangenisstraf was veroordeeld. Hij is over de grens gezet. HET SPAAR- EN REISFONDS „WIJ KOMEN" Het bestuur van de stichting spaar- en reisfonds „Wij komen" ten behoeve van emigranten- ouders en hun kinderen deelt mede dat het op verzoek van de directies van een aantal grote Nederlandse vervoersmaatschap. pijen een rapport heeft samen gesteld over de resultaten, die dit fonds in slechts luttele we ken mocht boeken. Niet minder dan 10.000 emi- grantenouders toonden grote in teresse voor het fonds en aldus het bestuur, enige duizenden emigranten en hun ouders zijn reeds op een rijkspostspaarbank boekje, dat speciaal werd uitge geven aan het sparen. Ook aan de regering en de regeringscom missaris voor de emigratie zal dit rapport worden aangeboden. Het stichtingsbestuur heeft zo wordt verder medegedeeld In IS Franse steden hebben donderdag landbouwers bijeen komsten gehouden om te pro testeren tegen de landbouwpoli tiek van de regering. Te Sens in midden-Frankrijk werden de demonstranten, die de politie met stenen bekogelden, met be hulp van traangasbommen uit elkaar gejaagd. Verscheidene mensen werden gewond. In de andere plaatsen deden zich geen relletjes voor. Meer dan een kwart miljoen boeren protesteren tegen het overheidsbeleid, dat naar hun mening het de landbouwers on mogelijk maakt van hun land te bestaan. Met name hebben zij bezwaar tegen de afschaffing van het stelsel van gegarandeer de prijzen, een bezuinigingsmaat regel van de regering. Eén van In maart gingen bijna 420.000 arbeidsdagen door de bouwstaking verloren Uit de door -het C.B.S. gepu bliceerde gegevens over maart 1960, in welke maand de sta king in het bouwbedrijf viel, blijkt dat er in die maand zich op de arbeidsmarkt 45 geschil len hebben voorgedaan, waar van 44 aan nieuw ontstane ge schillen, waarbij resp. 36.704 en 36.664 werknemers betrokken waren. Het aantal verloren ge- gane arbeidsdagen bedraagt voor maart j.l. 420.700. Ter ver gelijking diene het in maart 1959 bij stakingen in die maand slechts 22 werknemers betrok ken waren met 266 verloren ge dane arbeidsdagen. de boerenleiders verklaarde don derdag: „De Franse grandeur kan niet op de armoede van de boeren worden gebouwd". Op vele protestbijeenkomsten werden resoluties aangenomen, waarin wordt aangedrongen op reorganisatie van de handel, ver mindering van de invoer van levensmiddelen en wijn, betere kredietmogelijkheden en afkon diging van een handvest, waarin het recht van de boeren wordt erkend op een evengrote belo ning voor hun werk als in de industrie geldt. Woensdag heeft het kabinet een program voor landbouwher vormingen in de komende drie jaar, waarmee een bedrag van 1750 miljoen frank (ongeveer 1350 miljoen gulden) zal zijn ge moeid. VERKLARING VAN BOURGUIBA President Bourguiba van Tu nesië heeft donderdag in het parlement ontkend, dat de Franse basis Bizerta strategi sche waarde heeft. Hij schetste het gevaar, dat volgens hem Tunesië zal lopen als de basis met moderne wapens wordt uitgerust, in het bijzonder met raketten. In het geval van een conflict zou Bizerta zeker het doelwit zijn van de vijanden van Frankrijk. Bourguiba zei voorts, spre kend over Algerië, ten onrechte vertrouwen gesteld te hebben in generaal De Gaulle. „Ik ge loof, dat Frankrijk niet in staat is het vraagstuk Algerië alleen op te lossen". in de gehele wereld een één-dol-, lar-actie op touw gezet waarbij van alle 500.000 landgenoten, die uit Nederland zijn geëmigreerd, één dollar zal worden gevraagd, bestemd voor het noodfonds om- in urgente gevallen ouders van reisgeld te kunnen voorzien. SCHIETLOOD MET LAMPJES De gemeente-architect van Hardinxveld-Giessendam, de heer F. Fennema, heeft een elèk» trisch schietlood geconstrueerd;- dat nauwkeuriger werkt dan'de eenvoudige apparaten die al' sinds eeuwen in gebruik zijn. Hij heeft een schietlood in één' rechthoekige, lange koker ge-' monteerd, waarin zich ook drie lampjes bevinden. Als men de koker langs een verticaal te stellen voorwerp brengt dan gaat links of rechts een rood lampje branden al naar gelang de stand naar links of rechts' afwijkt. Alleen als de koker pre-' cies verticaal staat brandt er een groen lampje in. Dit schietlood heeft het voordeel dat het niet door wind e.d. kan worden be- invloed en dat de meting veel' preciezer is dan met de oude gewichtjes-aan-een-touwtje. Het nieuwe stuk gereedschap is ten-, toongesteld op de Technische Voorjaarsbeurs te Utrecht. KASSIER SPOORLOOS Sedert dinsdagmiddag is de kassier van de Boerenleenbank te Tietjerk, de ruim 60-jarige P. N. Jakobs. spoorloos verdwenen. Hij heeft dinsdag zijn woonplaats per fiets verlaten, maar keerde niet terug. De justitie heeft een onderzoek ingesteld naar moge lijke frauduleuze handelingen van de kassier, maar er zijn geen onregelmatigheden in de boeken geconstateerd. Vermoedlijk staat de verdwij ning van de heer Jakobs in ver band met een voorstel van het bestuur van dé bank om hem ver vroegd pensioen te verlenen. Ge dacht wordt dat Jakobs dit voor stel heeft opgevat als een per soonlijke blaam en daarom met de noorderzon is vertrokken, voordat het bestuur hierover met in hem overleg zou treden. Zijn verblijfplaats is nog steeds niet bekend. ZOON VAN MEVROUW BLOEMENDAAL OVERLEDEN De reis van mevr. H. Bloemen- daal uit Amsterdam, die door be middeling van het noodfonds „Wij komen" naar Californië kon reizen om daar haar ernstig zie ke zoon te bezoeken, heeft een dramatische afloop gehad. Zon dag j.l. is hij in Moutain View overleden. Mevrouw Bloemen- daal heeft haar geëmigreerde zoon vóór zijn dood nog ontmoet. Zij keert binnenkort naar Neder land terug. BUIT WAS TOCH GROTER De recherche te Nijmegen heeft nu medegedeeld, dat inbrekers, die in de nacht van zaterdag op zondag hun slag geslagen heb ben in het sigaren, es drankma gazijn van de firma De Groot aan de Berg en Dalseweg. hoek Dominicanenstraat te Nijmegen,' een grotere hoeveelheid góecie- ren buitgemaakt hebben, dan aanvankelijk gedacht werd. In derdaad is de brandkast uit het huis gesleept en per auto ver voerd naar de buitenwijken van de stad. Daar zijn er enige duizenden guldens uit gehaald, terwijl'de edelgesteenten en de kostbare oude munten, die er ook in lagen, werden achter gelaten. Achteraf is echter gebleken, dat ook grote partijen sterke drank en- sigaren en sigaretten, ter waar de van ongeveer 50.000 uit het magazijn werden gestolen. De politie zoekt nog naar de daders. Het staat vast dat de inbre kers zeer brutaal te werk zijn gegaan. Ze wisten blijkbaar dat de eigenares die avond afwezig was. Er is komen vast te staan dat hun auto geruime tijd in de Dominicanenstraat nabij de win kels geparkeerd heeft gestaan. De gestolen artikelen werden rustig in de auto geladen. De Nijmeegse politie en recherche verzoeken een ieder die inlich tingen kan verschaffen, deze zo spoedig mogelijk te geven. De eigenares van de zaak is tegen inbraakschade verzekerd. VEENBRAND IN SEVENUM Een grote brand heeft woens dagmiddag en -avond enkele honderden ha heide in het ge bied van Mariaveen, gemeente Sevenum. veranderd in een zwartgeblakerde woesternij. In het snel aanwakkerende vuur vonden verschillende reeën en een groot aantal vogels de dood. Ook een hoeveelheid turf ging verloren. Twee grote werk kampen konden echter behou den blijven. OFFERBLOKKEN GELICHT. De rijkspolitie te Leur heeft de 20-jarige C. V. uit Breda ge arresteerd, toen hij in de kerk te Leur een poging deed een offerblok te lichten. Hij zou ook reeds eerder met succes offer blokken hebben gelicht in Leur en in Etten. Na zijn aanhouding bekende hij hetzelfde gedaan te hebben in Dorst, StuivezaricL Made, Oudenbosch, Roosendaal, Nieuw-Ginniken en Rijsbergdn.' In Etten zou hij ook een brom fiets en in Oosterhout een ■**-"- gestolen hebben. Van hij voor de officier va te Breda worden S9W

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 5