Provinciaal nieuws iSport triomf van KRAMER REKLAME VOETBA Autorijlessen VERLINDE I CASTELEIJN'S AANBESTEDING Vulpennen lüGEN VLEES OP TAFEL IS HET RECEPT LEONARD NICE: "teuwe partij in kenia terneuzen breskens. goes groede sluis. ijzendijke- zaamslag. Marktberichten „SCHIPPERS" Heeren Vesten NETTE VERKOOPSTER BOON Zelfbediening Behang aïstoom-apparaat IJZERHANDEL A.VANDAMME Gehaktdag (Adv.) DIT IS IEONARD NICE UIT PORTSMOUTH (die de persoon lijke kok van sir Winston Churchill is geweest). Mr. Nice liet op 16 maart Jl. tij dens een grote internationale bak- en braad- demonstratie te Amsterdam - de gasten zien (en proeven) hoe men in Engeland een goede, smakelijke maaltijd bereidt van Nederlandse niet-dure vlees soorten. V CUTLETS schnitzel -Engelse wijze) IGD VOOR 4 PERSONEN: rkenslappen van de buik, zonder (elk van 150 gram) - 250 goudreinetten - 40 gr. bruine - sherry - 8 kruidnagelen - 4 er vloeibaar vleesextract (of ne bouillonblokjes) - 60 gr. neld brood - zout. iNG: zet de varkenslappen treettje in de braadpan,wrijf jt erin en zet de pan in een hete oven. Als u het vlees uit ■n hebt gehaald, slechts een vet in de braadpan laten en maken. Het hete vet van nemen en er het vloeibare ■xtract, de kruidnagelen, de en de bruine suiker (en krui- aar smaak) bij doen en deze erder heet laten worden. Fruit iroodkruimels in varkensvet. De ide appelen in vieren snijden wat bruine suiker erover) bakken Doe de gebruinde ikruïmels in de saus brj het op de schotel en garneer de appel in het midden. op het onveranderde van 16 procent plus tngvrij jubileum-dividend procent in aandelen uit preserve. Kunstspinnerij werd op 132 12812ge d op de dividendhervat- 6 procent. Het vorige was 5 procent over adelen de Wit's textiel, rijaag reeds tien punten bieden waren op 170 wer- 180 bieden geadviseerd )lg van de dividendver- van zeven tot negen Ook aandelen Zaalberg een hogere adviesprijs deze maatschappij weer winstgevende basis Gsitermiddag werden Motorenfabriek Plu- het eerst op de offi- trs verhandeld bij een esprijs van 145 procent. Op ncourante markt deden deze 165 als hoogste prijs :er doch daalden daar- 7 op zaterdag j.l. ?atie 3' 2 procent. Beursindices 24/3 25/3 28/3 3. 518.44 516.28 520.41 252.68 253.72 256.50 aart 154.99 153.68 154.55 183.43 183 26 182.61 enz. 141.05 142.63 144.20 tn 349.72 349.24 351.63 N abeurskoersen 475480 gl (477*4 I e: 158.60—160.80 (159) 857--859 (8583-. 770 769?4) ns: 805608 (claims 291 -2931 noorden van Nairobi is een nieuwe politieke gevormd, de Afrikaanse Unie van Kenia. Zj] de grondwet voor Kenia onlangs op een te Lon- ehouden conferentie mei en is opgesteld. D.® wordt door de partij ils een „instrument voor sllijke onafhankelijk De Afrikaanse nationa- leider Tom Mboya wero in het comité dat de en reglementen van partij zal opstellen. Tot tter werd gekozen James die op de voorgronp imen sedert het ogenbi1-'- uit gevangenschap wem bomen op HOU WE N' - DU IV E LA NI) Vandaag zal een begin worden oemaakt met het aanplanten vaD bomen langs de provinciale wegen van het in 1953 zo zwaar op-roffen eiland Schouwen-Dui- veland. De eerste 100 bomen zullen door de leerlingen van de la'-ere scholen te Zierikzee wor den geplant. Ook in de andere vemeenten op het eiland zullen oï Verlingen op de lagere scho len :n deze boomplantactie wor- osn betrokken. Mistic .Marco trad op voor de jeugd van het „Oranje kwartier. Biina tweehonderd kinderen, de leeftijden tot 16 jaar, van .-jen van de buurtvereniging Ozanjekwartier" hebben een prettige middag gehad in het eizgrigebouw „De Schakel" aan de Kerkhof la an. Mistic Marco heeft hen een ochele middag aangenaam bezig ó-eïwuden met allerhande goo cheltoeren. De jeugd van het Ozanjekwartier" heeft daarvan "t«j volle genoten, temeer daar verscheidene van hen in de won derlijke werkzaamheden van M's-iie Marco werden betrokken. Het bestuur van de buurt vereniging trakteerde de jongens en meisjes bovendien op ver snaperingen. Aftl. Zeeuws-Vlaanderen van „St. Christoffel" op richt. Bet aantal Zeeuws-Vlaamse leden van de Ned. Katholieke Vereniging van Handelsver- tegenvvoordigers, Handelsagen ten en Verzekeringsinspecteurs „Si. Christoffel" is groot genoeg geworden om van Zeeuws-Vlaan deren een afzonderlijke afdeling te maken. Tot nu toe moesten de leden uit Zeeuws-Vlaanderen naar Goes ter vergadering met alle moeilijkheden daaraan vaak vertoonden. Be besprekingen hadden 1.1. zaterdagnamiddag in hotel „Des Pays-Bas" te Terneuzen plaats i der leiding van de Zeeuwse voorzitter, de heer G. Pieters uit Goes. Daarbij was de landelijke v orzitter van „St Christoffel", - e heer De Graaf uit Utrecht tegenwoordig. Deze gaf een boeiende uiteenzetting „over de positie van onze vakgenoten in deze tijd". Bet voorlopig bestuur wordt gevormd door de heren F. Wil- lems (Terneuzen), voorzitter, Van Dongen (Oostburg), secre taris, Th. J. van Breenen (Axel), penningmeester. „Gieren op 't veilige nest". in het parochiehuis gaf de R.K. toneelgroep „Crescendo" een opvoering van het blijspel in drie bedrijven van Harold Fherson in een vlotte vertaling van mr. H M. Planten, „Gieren op "t veilige nest". Een uit stekende voorstelling van een stak dat men misschien ook era komische thriller zou kun nen noemen. Speelsters en spelers van „Crescendo" hebben er gedurende vele weken, onder regie van Gerard Sprangers, de uiterste zorg aan besteed. Wel licht meer dan ooit hadden zij de juiste blijspel-toon te pak ken, zodat het een opvoering is geworden waar voldoende vaart :n zat. De rolkennis was uit stekend evenals de typeringen en het samenspel was vaak verrassend. Daardoor hebben zij de, jammer genoeg, niet tal rijke bezoekers een zeer plezie rige avond bezorgd. Het décor was zeer verzorgd en de meubilering door „Eigen Haard" paste daar volkomen in. De verlichting door de heer J. Tieleman was zeer vakkun dig. Dit zo belankrijke onder deel van een toneelaankleding had in dit stuk een aparte c laats: De grime werd ditmaal ver zorgd door de heer C. Michiel- sen, die blijk gaf veel aanleg hiervoor te hebben. Jammer dat het stuk slechts één opvoe ring beleeft, want een herhaling zou zeker veel meer belangstel ling hebben getrokken. 40-Jarig jubileum Chr. Zang vereniging. De Chr. zangvereniging „God is mijn lied" vierde dezer dagen haar 40-jarig jubileum. De voorzitter, de heer A. Wis se, kon dan ook een goed gevul de zaal welkom heten. Na opening werd een vijftal liederen door een gemengd koor ten gehore gebracht. Hierna speelde mevr. Goldsme- ding op piano de Montscheinso- nate van L. van Beethoven, waar mee zij veel bijval oogstte. Vervolgens sprak de voorzitter een herdenkingsrede uit, waarin hij de oprichting in 1919 door de heer J. Basting Sr memoreerde, die gedurende 30 jaar directeur geweest is. Hij werd opgevolgd door zijn zoon J. Basting jr. Deze vierde thans zijn 10-jarig jubi leum. Veertig jaar lid waren mej. P. Manneke en het echtpaar C. v. d. Hemel-Erasmus, die evenals de oud-directeur een aardig ge schenk werd aangeboden, waar voor de oud-directeur hun dank betuigde. Op schitterende wijze zong hierna mevr. Reijnhoudt-Basting het „Onze Vader", waarna het koor een drietal liederen zong, waaronder 't Zeeuwse Volkslied. Namens het gemeentebestuur kwam burgemeester J. Eekhout zijn gelukwensen aanbieden. Hij betrok hierin de heer Basting sr., die niet alleen de oprichter was, maar als directeur gedurende 30 jaar de motor van de vereniging was. De voorzitter sprak tot allen 'n persoonlijk woord van dank. Hierop volgden nog verschei dene zangnummers en piano- soli. Na de pauze, waarin een goed geslaagde verloting werd gehou den, werd onder regie van mevr. De Back-van Boven opgevoerd de klucht in 1 bedrijf„Meneer lo geert bij zijn vrouw". Deze klucht werd op een prima wijze voor het voetlicht gebracht, waarvoor de optredenden dan ook een daverend applaus in ont vangst mochten nemen. Geslaagde C. J. V. „Kern- conferentie." Zaterdag en zondag werd door de P. C. Zeeland, van het C.J.V. een weekend georgani seerd, als vervolg op de lande lijke „Kernconferenties." Dit weekend werd geopend door de districtssecretaris voor Zeeland, de heer Jac. Sinke uit Souburg. In zijn openingswoord heette hij allen hartelijk welkom. Een speciaal welkomswoord richtte hij tot de leden der P. C. Zee land. Na de broodmaaltijd werd zang en spel beoefend onder lei ding van de heer J. Mathijsse. Het verdere deel van de zater dagavond weid gevuld met bij belstudie in discussiegroepen onder leiding van de heer M. Allewijn uit Goes. Dit programmapunt was zeer leerzaam en er werden verschil lende, en soms nogal diepgaan de, vragen gesteld. Daarna gaf de heer Allewijn toelichting op de gestelde vra gen en daarop gegeven ant woorden. De dagsluiting werd door de heer Allewijn verzorgd. Zondagmorgen werd een kerkdienst van de Vrij Evange lische Gemeente bijgewoond, waarin voorging ds. J. Karelse, die als tekst voor zijn prediking had gekozen Marcus 14 3436. Na de koffie werden met veel enthousiasme geestelijke liede ren gezongen. Na de middag maaltijd werd een wandeling gemaakt, na afloop hiervan werd een bijbelstudie bespro ken, naar aanleiding van Lucas 12 15—24. Dit wel zeer geslaagde week end werd gesloten door mej. D. Dekker, te Kloetinge. In haar slotwoord sprak zij haar vreugde er over uit, dat dit weekend zo geslaagd is. en hoopte dat het werk op de clubs met veel vreugde zal worden voortgezet. Hierna sprak mej. Dekker het dankgebed uit en werd staande als slotzang ge zongen: „Jezus, ga ons voor." Auto-ongeluk. Op de provinciale weg van Groede naar Potjes is zaterdag middag omstreeks 1 uur de personenauto, bestuurd door de heer P. van L. uit Cadzand, in de nabijheid van de gemeente Nieuwvliet tengevolge van de gladheid van het wegdek ge slipt. De auto kwam tegen de omheining van een langs de weg gelegen tuintje terecht waardoor de auto kantelde en in de berm van de weg terecht kwam. Het autodek werd dus danig' in elkaar gedeukt dat de auto met een takelauto moest worden weggehaald. De bestuur der van de auto bekwam won der boven wonder geen enkel letsel. Toneeluitvoering. Door de arbeiderstoneelvereni ging „Op Hoop van Zegen" uit Oostburg werd medewerking verleend aan een toneeluitvoe ring in de zaal van de heer A. Berckmoes, ten bate van de biljartvereniging „Ons Genoe gen" alhier. Opgevoerd werd het blijspel „Pantoffelpijn", onder regie van de heer C. Bouwens. Na afloop van het blijspel, hetwelk de aanwezigen een pret tige avond bezorgde, volgde een verloting ten bate van de bil jartvereniging. Door de voorzitter van de bil jartvereniging werd na afloop van het laatste bedrijf de to neelvereniging dank gebracht voor haar gewaardeerde mede werking' aan deze avond, waar na hij allen uitnodigde voor het gezellige bal, dat verzorgd werd door de band „The Jolly Boys" uit Schoondijke. Sluiting seizoen Nuts- departement. Het Nutsdepartement Sluis Aardenburg had zijn laatste bij eenkomst dit winterseizoen in hotel Sandersde Pauw. De spre ker, de heer Anthonie van Kam pen, moest door griep verstek laten gaan. De departements-secretaris, de heer G. J. van Oorschot, besprak voor de pauze de geschiedenis van het departement, dat volgen de maand zijn 140-jarig bestaan viert en het oudste Nutsdeparte ment in Zeeuws-Vlaanderen is. Na de pauze vertoonde Ds. L. S. Blom uit Aardenburg dia's, een versie van het Lijden in de Opstanding van Christus welke versie tijdens de tweede wereld oorlog in een Zwitsers dorp werd opgenomen. Lezing voor Plattelands vrouwen. Voor de afdeling Sluis van de Nederlandse Bond van Platte landsvrouwen hield mej. A. H. Hoekendijk uit Heemstede een lezing over de vrouwen van don ker Amsterdam. Behalve de lezing was er nog een huishoudelijk programma. Zo zal medewerking worden verleend aan de actie van de landelijke bond voor het ver krijgen van een eigen huis. Voor dat doel zal de afdeling een loterij organiseren, waar voor de leden prijzen beschik baar zullen stellen. De aanvankelijk geplande (Adv.) BESCHONKEN BROMFIETSER ZWAAIDE MET MES Een beschonken bromfietser, die zondagnacht door de rijkspo litie van Ubach-Overworms aan gehouden werd, pleegde verzet, toen hij werd overgebracht naar het politiebureau. Hij greep een mes en keerde zich tegen opper wachtmeester G. van Leersum, die ernstige verwondingen op liep aan de rechterhand. Een col lega van de opperwachtmeester slaagde er in de jongeman, J. S. uit Waubach, te overmeesteren en hem op te sluiten in het poli tiebureau. (Adv.) 1 vergadering op Sint Anna ter Muiden kan wegens technische moeilijkheden geen doorgang vinden. Opbrengst sleutelactie. Door de gezamenlijke jeugd verenigingen werd ten bate van „Doe Open" een sleutelactie ge voerd onder de jeugd. De op brengst hiervan was 139,43. Lekronnigen op honden tentoonstelling. Op de zondag te Brussel ge houden hondententoonstelling behaalde het teckelteefje „Karin v/d Saeftinhghe" het kampioen schap. Fokster en eigenaresse mevr. A. BrackeNeufcour al hier. Het teckelteefje „Hexe v/d Saeftinge" uit de zelfde kennel afkomstig en thans in bezit van d'e heer C. Rison te Middelburg werd reservekampioen. De teckelreu „Eggo van Olden burg" van mevr. A. Bracke Neufcour werd als eerste ge plaatst met het predikaat uit muntend. Herdenking Bevrijdingsdag. In de gistermiddag gehouden vergadering van de gemeente raad deelde de voorzitter mede, dat van het bestuur der Oranje vereniging een aanvraag was binnengekomen voor het verle nen van een garantie van 1000 voor de uitgaven verbonden aan de feestelijke herdenking van de bevrijding van Nederland op 5 mei 1945. Burgemeester en wethouders stelden voor deze garantie te verlenen, hetgeen door de raad z.h.s. werd goedgekeurd. Tevens deelde de voorzitter mede dat het college van B. en W. voorstelt om van gemeente wege op deze herdenkingsdag aan de schoolkinderen een ge schenkje te geven, zulks in ver houding van de klasse waarin de kinderen zitten. Het hiervoor benodigde bedrag wordt geschat op ongeveer 375. Ook dit voorstel werd z.h.s. door de raad goedgekeurd. RUITENTIKKER!! Vijfentwintig horloges mist een juwelier in de Rusthof straat te Rotterdam, nadat een- onbekende in de nacht van za terdag op zondag de ruit van zijn winkel met een steen had verbrijzeld. UITSLAGEN 27 MAART. ONDERAFDELING ZEELAND. EERSTE KLASSE A. Patrijzen -Domburg 33. RES. EERSTE KLASSE. Steen 2- Breskens 2 1—6; Oostburg 2Zeeland Sp. 3 1- 4. TWEEDE KLASSE A. Zeeland Sport 4 Zuidzande 8—1. DERDE KLASSE B. Oostburg 3Jong Ambon 2 6—1. DERDE KLASSE C. GraauwAxel 3 30; Hon- tenisse 3Sluiskil 2 14; Ter neuzen 3Philippine 2 40. Ie BEKERRONDE. IJzendijkeSluiskil 2—3 Clinge 2Terneuzen 2 35. Zo is de stand: RES. TWEEDE KLASSE B. Roosend. 2 Zeel. Sp. 2 Axel 2 Vliss. 3 Corn B. 2 Alliance 2 Dosko 2 Goes 2 Hulst 2 M'burg 3 •Hont. 2 Goes 3 19 14 20 14 19 12 21 12 18 7 18 8 14 18 20 18 18 21 2 1 4 3 3 2 1 3 3 1 12 2 13 1 19 30 67—23 29 67—34 28 48—11 27 70—44 19 42—40 18 57—45 17 44—36 17 32—39 17 52—50 11 29—71 8 31—57 3 20—112 VlissingenBSC 5—0 Het is, zoals te verwachten was, een slappe vertoning ge worden, waarin Vlissingen over wegend sterker was. Reeds na 5 minuten opende midvoor Van Huizen voor de thuisclub de sco re, doch de verwachte meerdere doelpunten bleven uit, zodat de rust met een voor Vlissingen po vere 10 voorsprong inging. Wegens een opgelopen neus bloeding moest Van Huizen zich voor de tweede helft laten ver vangen door Melis, die geen plankenkoorts bleek te bezitten, want na de hervatting maakte hij achter elkaar drie doelpun ten, waaraan rechtsbinnen Lilly- palli nog een doelpunt toevoegde (5—1). Goes—TSC 2—3 Het was van de zijde der be zoekers merkbaar dat er voor deze kampioensclub geen enkel belang meer in het spel was en zo kon het gebeuren dat Goes 4 minuten voor het einde van de eerste helft de leiding nam door Huijbregtse (10). Tien minuten na de hervatting wist Krijger de voorsprong op 20 te brengen. Eerst in de 20e minuut slaagde TSC er in, en dat nog wel door een strafschop, de achterstand door Roovers te verkleinen (21). Toen kwam er meer actie bij de gasten en haar speler Broekhoven maakte eerst de stand gelijk, om daarna de eindstand op 23 te brengen. Middelburg—DOSKO 2—1 Een fris en aardig partijtje voetbal. Na een kwartier spelens opende de rechtsbinnen van de NOBEL - ZUIVER - TROUW thuisclub Lievense met een be heerst schot de score (10). De verdere eerste helft leverde geen doelpunten op. Na de rust kon midvoor De Bruin uit een goede voorzet van Lievense de bal in het net van DOSKO plaatsen, waarna uit een fraaie hoekschop de linksback van DOSKO het welverdiende tegenpunt plaatste en daarmede de eindstand op 21 bracht. DRIEWEGEN—HOEK 0—1. Zaterdagmiddag werd onder vrij gunstige weersomstandighe den de bekerwedstrijd Driewegen Hoek gespeeld, In deze bijna puntloze wedstrijd werd zeer ma tig spel vertoond, zowel van de zijde van Driewegen als van de zijde van Hoek. Voor de rust was Driewegen wel wat sterker dan Hoek. Maar vele kansen gingen voor beide clubs verloren. Hoek, dat in de nu afgelopen K.N.V.B.-competi- tie vrij aardig heeft gespeeld, was deze middag beneden haar kunnen. Vooral het samenspel was bij beide ploegen in de eer ste helft van de wedstrijd dik wijls zoek. De tweede helft was nog maar 10 minuten oud, toen het eerste en enige doelpunt van deze wed strijd werd gescoord, door de ook nu weer aktieve C. de Blaay. Dit doelpunt ontstond tijdens een verwarring voor hst doel, van de overigens voortreffelijke spelen de Driewegen-doelman P. Re- meijnsen. In de resterende tijd, van deze matige af en toe zelfs niet het aankijken waard zijnde wedstrijd kreeg doelman W. Knol nog enkele moeilijke ballen, maar zoals men van hem gewoon is, werkte hij ze ook deze keer weer prachtig weg. Beide ploegen heb ben de laatste minuten nog wel pogingen aangewend om de ge ringe voorsprong te vergroten, of eventueel de gelijkmaker te sco ren. Maar bij geen van de ploe gen lukte dit meer. En zo kwam dan het einde van deze, op som-f mige momenten wel wat harde, en ook wel eens wat onsportieve wedstrijd. Beide ploegen kunnen met deze uitslag tevreden zijn, want de overwinning van Hoek, geeft toch wel de juiste uitslag weer. 28 maart. VEEMARKT ROTTERDAM. Op de veemarkt te Rotterdam waren aangevoerd 2106 dieren, zijnde: 1140 vette koeien en 966 varkens. De notering was als volgt: Vette koeien van 2,553,20; Varkens 1,431,47, alles per kilo. De aanvoer van vette koeien was korter, de handel tamelijk en goed prijshoudend; prima's boven notering. Varkens: aan voer groter, handel redelijk, niet geheel prijshoudend, enkele pri ma's boven notering, zware vleesvarkens 1,401,41. GRAANBEURS ROTTERDAM. Officieuze noteringen per 100 kg. Tarwe, franco per schip op vochtconditie, levering deze week tot 33,70 schotvrij. Voedergranen: Maalgerst. naar kwaliteit, tot 26,50; Kippe- gerst, idem tot ƒ27,25; Haver, ongepunte op monster, tot 25,75. Peulvruchten fr. Rotterdam: Groene erwten, op monster, tot ƒ38,50; Schokkers, idem, tot 40; Bruine bonen, boeren schoon op monster, tot 120. rV A ARDAPPELBEURS ROTTERDAM. Klei-aardappelen, 35 mm opw. Eigenheimers 15—18; Bintje ƒ14—ƒ17; LJsselster ƒ11,50 ƒ12,50. Zandaardappelen 35 mm opw. Noorderling ƒ1113; Libertas 11—13. Voeraardappelen 3,504. Prijzen berekend per 100 kg er de handelsvoorwaarden vastge steld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon schip of auto. ic De wet op de omzetbelasting die op 1 april in Marokko var- kracht wordt, zal niet van toe passing zijn op een aantal arti kelen, waaronder het verdovende middel marihuana, dat in Ma rokko in het wild groeit en ge makkelijk te verkrijgen is. Bondsautorjjschool Axelsestraat 237-239 ■Vtnneuzen - Telefoon 2568 bij het Gulftankstation. met of zonder mouwen in alle maten, bij Nieuwediepstraat 15 Het vertrouwdste adres voor: Truien - Pullovers en Vesten. BIJ ONS KAN GEPLAATST WORDEN Aanmelden na 7 uur n.m. MSIANIUMSTRAAT 26 - Telefoon 2996 - TERNEUZEN jUiiiiiniiiHiii[iinHiniiiiiiintiiiiiiiiiiiiiiiniiiniDi!iiiiiii'iiiii>iiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinMiiiiimiiti<iiiiiNiiiiii[iiiiuitiiDiii<iiiii TE HUUR per lA dag, (morgen of middag) 5, per avond (na half zes) 7,50 1 H prijs is inclusief, gas en halen en brengen, g Tijdig bespreken dringend aangeraden. 1 NIEUWSTRAAT 21 Telef. 2312 TERNEUZEN flllllllllllllllllllllllllllilllllllilllllllilllilllllllll I.IIIII U i l 1'fl I 1 11 Ml'lll I I11 III III IllilHiIllllilillllll DINSDAG en WOENSDAG 500 gr. Gehakt 1,40 500 gr. Doorregen Runderlappen 2, 100 gr. Gek. W'orst 25 ct. 100 gr. Hoofdkaas 25 ct. 100 gr. Haagse Leverworst 25 ct. 100 gr. Leverworst 20 ct. SLAGERIJ Djjkstraat 16 Terneuzen Ondergetekende zal namens de firma P. J. VAN DE SANDE te Terneuzen op DINSDAG 5 APRIL 1960, des voormiddags 11 uur, op een in de nota van inlichtingen nader te bepalen plaats trachten aan te besteden: HET VERBOUWEN VAN DE WINKEL AAN DE NOORDSTRAAT No. 57 TE TERNEUZEN. Bestek en tekening verkrijgbaar ten kantore van ondergetekende aan het Tuinpad te Terneuzen, tegen betaling van 10,(franko per post 10,50), restitutie voor inlevering van ongeschonden exemplaren 5,uit sluitend op de dag van de aanbesteding. Terneuzen, 26 maart 1960. Architectenbureau L. I)E ESUIJNE, Terneuzen (Tel. 01150 - 2291). WOENSDAG Pro*.'eet van U'"t>ae-'s grote GEHAKT reclame. fa E. A. IJsebaert Vlooswijkstraat N V. Fa. P. J. d SAKOt Wat een geluk dat II het Eurovisie Songfestival vanavond ook kunt meemaken! Maar bel ons nu dan even op, of geef een sein tje, en KRAMER zorgt dat U een loge-plaats heeft in de Royal Festival-Hall in Londen arist Er is nog meer deze avond 20.00 uur: Journal 20.30 uur: Film: „Lost" (Kinderroof) 22.00 uur: Songfestival. Wat een geluk dat U deze service nog biedt! KERSSTRAAT 3 TELEFOON 2581 TERNEUZEN

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 3