UIT DE PROVINCIE Belgisch 15-jarenplan voor de Infracuituur HJA*)PWïB> RADIO TAZELAAR Moord in Belgisch ziekenhuis opgelost AGENDA En de bestuurder kreeg geen letsel Elke dag heeft zijn geheim TERNEUZEN Successen bij accordeon- concours. Door de Koninklijke Liefdadig heids Maatschappij „De Volen- dammers'' te Gent werd een in- t erna tionaal accordeonconcou rs uitgeschreven. Marianne van de W'inckel en de 13-jarige Johnny Kegels, bei den uit Temeuzen, wonnen daar bij in hun afdeling het diploma eerste prijs met grote onderschei ding. waarbij zij tevens een gou den medaille in ontvangst moch ten nemen. Nederl. Vereniging van Huisvrouwen. Onder de titel ,,'t Is maar een weet" werd j.l. maandag in het café „De Vriendschap" door de heer Beets uit Amsterdam, na mens de vereniging Nederlands Fabricaat een lezing met projec- tiebeelden gehouden voor de af deling Terneuzen van de Neder landse Vereniging van Huisvrou wen. Nadat de presidente, mevr. VermeulenMaarse, de aanwezi ge dames en in het bijzonder de heer Beets had verwelkomd, ver telde de gast van deze avond, een en ander over de reeds in 1916 opgerichte vereniging „Het Ne derlands Fabricaat", die o.m. tot doel had de door haar leden ge fabriceerde en in de handel ge brachte artikelen zoveel mogelijk onder de aandacht van de Neder landse verbruikers te brengen, want het is nog altijd zó, dat slechts weinigen weten welke ar tikelen in Nederland worden vervaardigd. Het was de heer Beets, die de dames door zijn causerie, toege licht door mooie dia's, duidelijk maakte dat zeer vele artikelen aanspraak kunnen maken op de eretitelNederlands Fabricaat, een etiket op door de Nederland se fabrikanten vervaardigde en in de handel gebrachte artikelen geeft de koopster of koper de zekerheid dat het betreffend artikelen door Nederlandse han den is vervaardigd en daarmede door de fabrikant is gewaar borgd. Ik? dames werden door de heer Beets verschillende monsters aangeboden en ten slotte kwam als verrassing nog een aantrek kelijke verloting. Het is een zeer interessante avond geworden, waarin de aanwezige huisvrou wen tal van wetenswaardigheden op huishoudelijk gebied rijker zijn geworden. De presidente dankte aan het einde van deze avond de heer Beels, en daarmede de Vereni ging Nederlands Fabricaat, voor deze door de aanwezige dames gewaardeerde lezing, waarna zij tevens deze interessante avond sloot. Ivarel Jonckhcere sprak voor de Z.V.U. Na de laatste wereldoorlog is er een duidelijke belangstelling waar te nemen van Noord-Ne derland voor dat gedeelte van het zuidelijk buurland waar on geveer vijf miljoen mensen onze taal spreken: Vlaanderen. Deze belangstelling strekt zich ook uit over het cultureel terrein en het was daarover dat de heer Karei Jonckheere, bekend Vlaams let terkundige, schrijver van tal van gedichten en novellen en be kroond met de driejaarlijkse staatsprijs voor Poëzie. Voor de leden van de Z.V.U. heeft de heer Jonckheere gister avond in de benedenzaal van hotel „Rotterdam" gesproken over ernst en luim bij de cultu rele betrekkingen Noord-Zuid". Door hetgeen hij daarover ver telde wiste de spreker z'n gehoor ten zeerste te boeien. Hij behan delde de geschiedenis van Noord en Zuid-Nederland, die eigenlijk bij elkaar horen maar door oor logen en andere invloeden (vaak van politieke aard) van elkaar werden vervreemd. Verschillende keren voor kortere of langere tijd bij elkaar gebracht, dan weer van elkaar verwijderd. De heer Jonckheere vertelde dit allemaal in de eerste plaats met een grote kennis van zaken maar ook op een zeer aantrekke lijke, gemoedelijke en dikwijls geestige wijze. Door deze wijze van voorstelling van zaken en door het dieper indringen in de materie heeft hij voor de leden van de Z.V.U. duidelijk gemaakt dat het Nederlandse taalgebied niet ophoudt bij de grens, die na 1830 werd getrokken. Nederland 'De Belgische minister van Openbare Werken en Wederop bouw, Van Audenhove, heeft dinsdag in het parlement een 15- jarenplan aangekondigd voor het uitvoeren van openbare wer ken. waarmee een bedrag zal zijn gemoeid van ongeveer 160 mifjard frank 12 miljard gul- denV Minister Van Audenhove be toogde in een rede in de Belgi sche Kamer van Volksvertegen woordigers. dat België een be langrijke achterstand heelt opge lopen bij de openbare investerin gen en noemde daarbij als een van de gevolgen, dat buitenlandse industrieën zich tot andere lan den hebben gewend voor het vestigen van fabrieken. In het bijzonder noemde de minister DE NAMEN VAN DE JONGSTE BRITSE PRINS De jongste zoon van koningin Elizabeth van Groot-Brittannië heeft dinsdag de namen van Andrew Albert Christian Ed ward gekregen. Zijn eerste naam was die van zijn grootvader wijlen prins Andreas van Griekenland. Deze was de vader van hertog Van Edinburgh. De tweede naam van de baby is die van zijn andere groot vader. koning George VI van Groot-Brittannië. De twee an dere zijn van zijn bet-overgroot vaders koning Christiaan X van Denemarken en koning Edward VIÏ van Groot-Brittannië. Een ambtenaar van de bur gerlijke stand heeft de namen van de prins ingeschreven in hetzelfde register waarin ook de gegevens staan vermeld van alle kinderen die sedert 1 ja nuari in zijn district, Caxton Hall, zijn geboren. De ambte naar bracht in dit geval het re gister mee naar het huis van de jonggeborene, het paleis Buckingham. Verwacht wordt dat de prins de titel hertog van York zal dragen. De ambtenaar van de burger lijke stand overhandigde de vader een afschrift van de ge boorteakte en twee formulieren voor goedkope melk en vitami nen en voor inschrijving van het kind bij een arts van na tionale dienst voor de volks gezondheid. Dit krijgen alle pasgeboren baby's in Groot- Brittannië. DE REIS VAN ADENAUER De Westduitse bondskanselier dr. Adenauer is dinsdag per vliegtuig uit San Francisco naar Honoloeloe vertrokken na een tournee van negen dagen door de Verenigde Staten. Hij blijft een zoek van vijf dagen aan Japan, dag op Honoloeloe en gaat dan verder naar Tokio voor een be en Vlaanderen hebben heel veel gemeen en dit de bewoners der lage landen duidelijk maken is een opdracht, die de heer Jonck heere op een uitstekende wijze heeft uitgevoerd. Tot slot van zijn inleiding las hij enkele zeer mooie gedichten van hemzelf voor. Vingervlugge klanten. Nadat zaterdagmiddag de heer 1. in zijn zaak bezoek had gehad van enige opvarenden van het op de rede alhier in lossing lig gend Franse schip „Jacques ü'Anglijan", miste hij in zijn win kel een Grundig transitor radio toestel, waarvan hij aangifte deed bij de politie. Bij liet door deze, met mede werking van de kapitein van de „Jacques d'Anglijan" op 't schip door de politie ingesteld onder zoek, werd het bewuste radio toestel gevonden en in beslag genomen. Verkeersongelukken. Maandagnamiddag om vijf uur had op de Oudelandseweg een aanrijding plaats tussen de wiel rijder J. van H. uit Zuiddorpe, die in de richting Spui reed, en de bromfietsberijder L. F. uit Goes, rijdende in de richting van het Zwaantje. Door de botsing kwamen beiden te vallen, doch bekwamen geen lichamelijk letsel. De bromfiets werd licht beschadigd. Gistermiddag om ongeveer WOENSDAG 23 MAAKT. TERNEUZEN: Hotel „Rotter dam", 2.30 en 8 uur: Grote modeshow. Luxor-Theater, 8 uur: „Ana lyse van een moord". - Concertgebouw, 8 uur. Am sterdams Volkstoneel met „Rooie Sien". DONDERDAG 24 MAAKT. TERNEUZEN: Luxor-Theater, 8 u.: „Analyse van een moord". half zes had op het kruispunt Lange Kerkstraat -Korte Kerk straat een aanrijding plaats tus sen een auto komende uit de richting Dijkstraat, bestuurd door de heer D. J. D. uit Terneu zen, en de wielrijder, de heer J. K. de V., die uit de Lange Kerkstraat de Korte Kerkstraat inreed. Een persoonlijk ongeval deed zich niet voor, terwijl de auto aan de rechterzijde licht werd beschadigd. AXEL Verkeersongeval. Op het kruispunt Kanaalkade- Van Middelhovenstraat had maandagnamiddag een botsing plaats tussen de wielrijder v. d. B. en de bromfietser B„ beiden uit Axel. De heer v. d. B. reed op zijn fiets in de richting Hulst, terwijl de heer B. op zijn brommer uit Neen, dit is niet de plaats van een verschrikkelijk verkeers ongeluk; de eigenaar en be stuurder van deze volkomen gehalveerde auto, de 30-jarige aannemer Yves Desbois uit het Franse St.-Ouen-Les-Vignes, kon \met enkele schrammen en bui len navertellen wat hem hier ,was overkomen. Toen hij in d' nacht op rijksweg 143 tussen Loches en Tours reed, botste hij na een slippartij in volle vaart tegen een boom, waarbij hij uit zijn wagen werd geslin gerd. De auto schoot door, rolde de hoge berm af en brak daarbij in twee stukken. Won derlijke afloop! de Middelhovenstraat de Ka naalkade kwam opgereden. Door de schok sloeg de berij der van de brommer over de kóp en liep daarbij een hersen schudding op. Ongelukkige val. Gistervoormiddag had het dochtertje van de melkslijter W. het ongeluk op haar fiets tegen een in de Zeestraat geparkeerd staande auto te rijden. Bij haar val liep zij zulke vleeswonden op. dat zij voor nadere behandeling naar het St. Elisabeth-ziekenhuis te Sluiskil werd vervoerd. (Adv.) drie projecten van het 15-jaren plan: Het moderniseren van de Antwerpse haven, de aanpassing van de Belgische binnenwateren aan dë moderne tonnenmaten en het aanleggen van een net van moderne autosnelwegen. De minister zeide in zijn rede, dat terwijl de Belgische na buurlanden hun infrastructuur aan de ontwikkelingen hebben aangepast, België zijn eigen indu strie een extra last heeft opge legd, die steeds zwaarder op de kostprijs gaat drukken, doordat de concurrentie in de landen, waar de infrastructuur de voor uitgang wel op de voet heeft ge volgd, in een gunstiger positie verkeert. „Nederland dankt aan het feit", aldus illustreerde de Belgische minister zijn betoog met een voorbeeld, „dat zijn voortbestaan een voortdurende overwinning is in de strijd tegen de zee, een waarlijk uitzonderlij ke zin voor nationale tucht, die zich weerspiegelt in de uitge breide investeringen in dat land.'' Hij wees er hierbij op, dat Neder land 630 km autosnelwegen heeft tegen België slechts 200 km en dat het beschikt over 1616 km waterwegen voor schepen van 1350 ton tegen België slechts 376 km. Minister Van Audenhove be toogde voorts, dat er weliswaar redenen zijn om zich te verheu gen over de huidige economische toestand in België, doch dat het eveneens zeker is, dat er redenen zijn om zich zorgen te maken voor de toekomst. Hij zeide, dat het snelle econo mische herstel van België direct na dë oorlog „een klimaat van vertrouwen heeft verwekt, dat niet ten volle gewettigd is. „De minister wees er op, dat België door de jongst reecessie sneller, harder en langer getroffen is dan de buurlanden, howel België in een bevoorrechte positie leek te verkeren. Hij noemde voorts drie factoren, die de economische toestand in België beïnvloeden: 1) De radicale omschakeling van de Belgische kolenindustrie zal België beroven van de rijkdommen, die de opbrengst van de kolenmijnen geruime tijd heeft uitgemaakt; 2) De onafhankelijkheid van Kongo zal België voor netelige vraagstukken plaatsen en zware offers vergen; 3) De Europese Economische Gemeenschap, die een afzet gebied van 160 miljoen inwo ners zal openstellen, waarvan echter alleen de besten zullen kunnen profiteren. Minister Van Audenhove be toogde tenslotte, dat alleen een politiek van produktieve investe ringen, zowel in de openbare als in de particuliere sector, uit komst zal kunnen brengen. Hij kondigde daarbij een stelsel van maatregelen op financiëel, fis caal en administratief gebied aan, die de particuliere investe ringen zullen bevorderen. Toi 15 mei geven wij bij aankoop van een Philips grammofoon een grammofoonplaat naar keuze cadeau Hebt uplannenomeen grammofoon aan te schaffen? Dan is dit tijdelijke aanbod een unieke gelegenheid om die plannen te verwezenlijken. Koop nu een grammofoon uit de prachtige Philips serie. Reeds voor f 65.- kun nen wij u zo'n magnifiek apparaat met 4 snelheden leveren. En met de plaat naar uw keuze legt u meteen -gratis- de basis voor uw eigen disco theek 1 AG 2209 Philips platenspeler op voet. Met 4 snelheden diamantnaald en automa tische pick-up lift. f 95.- SCHOONDIJKE Filmavond Ned. Bijbel genootschap. In de afgelopen week gaf het Nederlands Bijbelgenootschap een filmavond in het Gerefor meerde Jeugagebouw alhier. Nadat bij de opening van deze zeer goed bezochte avond ds. P. A. L. Brinkman een kort inlei dend woord over de te vertonen films had gesproken, werden drie films vertoond, die alle in het teken van het leven en werken in dë nieuwe staat Israël stonden. De eerste film „Zo was het", was een documentaire over de ge beurtenissen in Israël gedurende de jaren 19481951. De tweede film, „Dagen om nooit te ver geten", een kleurenfilm, die iets van het oude woestijnland en zijn bewoners en veel van het moderne Israël te zien gaf. De laatste film „En zij ontmoetten elkaar in Galilea", was een kleu renfilm, die de aanwezigen aan de hand van een verhaaltje een toer deed maken door de vrucht bare ontgonnen noordelijke streek van Israël. Na afloop van de mooie films sprak ds. H. A. van Bottenburg nog een dankwoord waarmede hij deze avond sloot. SLUISKIL- Candidaten voor de A. C. Z.- Ondernemingsraail gekozen. Binnen zeer afzienbare tijd officiële installatie. Op de A C. Z. is de Onderne mingsraad in wording en zullen binnen zeer afzienbare tijd de on langs gekozen leden uit het be drijf officieel worden geïnstal leerd. Dan neemt hun taak een AG 2211 Dezelfde platen speler in luxe koffer. Prijs f 139.- Wij willen gaarne een demonstratie verzorger TKLBVIBII Mil, RADIO-CJRAMMOFOOM Tel 2 3oi - k 11 so TIRNiUIIN Iedere koper krijgt een gratis jaar abonnement op "Disco Dicussies". aanvang, om zulks, onder erken ning van de zelfstandige functie van de ondernemer, naar hun beste vermogen bij te gaan dra gen tot een zo goed mogelijke functionering van het bedrijf en een zo goed mogelijke samen werking daarin trachten te be vorderen. Uit de candidatenlijst werden gekozen: 1. H. Brakman, Sluis kil; 2. J. C. v. d. Sluis, Sluiskil; 3. C. J. de Witte, Sluiskil; 4. G. O. Slock, Westdorpe; 5. A. P. Pielaet, Philippine; 6. J. Dron kers. Axel; 7. P. Scheele, Axel; 8. H. Overbeke, Sluiskii; 9. J. A. Adriaansen, Sluiskil; 10. J. Vink, Axel en 11. P. J. Hamelink, Sluis kil. Het gaat uiteindelijk om de ping-ping. Het comité „Belangengemeen schap" gaat, ondanks de vele nog hangende onzekerheden, waarvan de beheerslijn, de even tuele vergoedingen en 't onteige ningsplan Sluiskil, vooralsnog op>en vragen zijn, toch onverdro ten verder met te trachten het gestelde doel te behartigen. Zo heeft men voor hedenavond een bekend staand onteigenings expert bereid gevonden om de gehele belanghebbende gemeen schap enigszins wegwijs te maken in het komend verloop van die onteigeningen. Voor deze enige klaarheid in de onteigeningsprocedures en vergoedingen, verwacht het comi té een grote belangstelling in de zaal Krijger en heeft zich genood zaakt gezien de vergadering al leen toegankelijk te stellen voor hen, die zich reeds als lid van de „Belangengemeenschap'' opgaven of dit alsnog vóór deze bijeen komst zullen doen. De Antwerpse politie is er in geslaagd de geheimzinnige moord op te lossen, die in de nacht van 8 januari van dit jaar is gepleegd in de St. Augustinuskliniek in Wilrijk bij Antwerpen. Het slachtoffer was een Belgische stewardess van een scheepvaart maatschappij, de 35-jarige Maria Senecaut uit Antwerpen, die levensloos en met brandwonden overdekt in haar half verkoolde bed in een kamer van het zieken huis werd gevonden. Het speurderswerk leidde de politie al spoedig na het ontdek ken van de moord naar een 22- jarige fabrieksarbeider uit Lier, die echter ontkende en over een alibi beschikte, dal ogenschijnlijk onaantastbaar leek, doch de poli tie niet kon overtuigen. Hem in de waan latende, dat hij verder buiten verdenking stond, verza melde de politie verder bewijs materiaal en dinsdagochtend werd tot aanhouding van de door LUISA-MARIA LINARES 12> Nadruk verboden. Wat klonk die naam vreemd in dit vreemde huis. Wat zou Paul nu doen? Hij zou nog en kele dagen in Rio blijven voor hij naar Massachusetts zou terugkeren. Ze besloot het fluwelen toi letje dat haar zo goed stond, aan te trekken. Ze haalde een kam door haar goudbruin haar en zette haar lippen een beetje aan. Plotseling, aangegrepen door een paniekstemming die ze zich niet kon verklaren, durfde ze de deur niet te openen om zich bij de jonge man te voegen die be neden op haar wachtte. Ze moest zich geweld aan doen de kamer te verlaten. Het portaal was leeg, slechts schemerig ver licht door het vage schijnsel van een smeedijzeren lantaren. Ze daalde haastig de trap af, zó snel of ze achtervolgd werd. Op het tussenportaal aange land trachtte ze zich te beheer sen en tot kalmte te komen. Xavier stond met een somber gezicht, verdiept in gedachten, bij de deur van de eetkamer op haar te wachten. In het helder verlichte ver trek kek,en ze elkaar met slecht verborgen nieuwsgierigheid aan. Ze hadden nog weinig gelegen heid gehad elkaar op te nemen en dit felle licht verwarde hen. Het leek of ze nooit samen die lange autorit hadden gemaakt, of ze elkaar voor het eerst za gen. Ze verwachtte half en half dat hij weer, koeltjes als op het vliegveld, zou vragen „Olga?. Hij zei echter niets. Hij hield in elke hand een glas en bood er haar een van aan. ,Dit is een cocktail die ik zelf gefabriceerd heb. Ik hoop dat hij in je smaak zal vallen. Ik laat me altijd leiden door de inspiratie van het ogenblik". Ze nam het glas aan met een glimlach die ze vergeefs tracht te vrolijk te doen schijnen en liep naar de haard toe. Daar verspreidden grote houtblokken een scherpe harsgeur. „Ik heb altijd zoveel gehou den van open vuren, ik weet niet waarom", zei ze, als tegen zichzelf. „Ik zie zo graag de vlammen dansen En moed vattend, wendde ze zich naar Xavier om en keek hem aan. Hij was een lange, slanke man, of nee, toch eigen lijk niet zo heel groot. Zijn gezicht had regelmatige trek ken, maar een onmiskenbaar melancholieke uitdrukking. Zijn grijze, schitterende, wat diep liggende ogen met de onderzoe kende blik maakten haar ver legen, ze keken zo spottend. Xavier zou aantrekkelijk zijn geweest zonder die felle ogen. „Ik begrijp niet, hoe ik jou ooit voor André heb kunnen houden", zei ze, zijn blik ont wijkend. „Je bent zo heel an ders". „Dat neem ik direct aan", antwoordde hij, zijn glas leeg drinkend. Ook zij dronk. Die cocktail was inderdaad verrukkelijk, niet sterk, niet te zoet. Hoewel ze weinig verstand had van derge lijke drankjes vond ze dit toch voortreffelijk. „En je bent zoveel jonger dan André", voegde ze er schuchter bij. „Ja, ik ben tien jaar jonger. Ik ben de Benjamin van de fa milie Lezcano. Maar jij hebt me ook verrast met je meisjes achtig uiterlijk, we dachten dat je veel ouder was. We weten ten slotte maar zo weinig van je af". Ze keek hem opnieuw aan. „Wij?.... Wie zijn wij?" „Wel, mijn moeder en ik. André zegt zo weinig. Ik weet niet eens waar hij jou heeft leren kennen. En ik ben nog wel zo dol op verhalen lief- desverhalen dan altijd". Fina kwam met de dampende soepterrine binnen en ze namen plaats aan een hoek van de lange tafel. Terwijl de huis houdster de soep opschepte nam Xavier op zijn gemak de jonge vrouw eens op. Hij was wel genoodzaakt zijn te vlug gevormde mening over haar te herzien. Olga was geen schoonheid, maar ze had persoonlijkheid en ze was in geen enkel opzicht alledaags. Haar ovaal, bewege lijk gezichtje trok de aandacht door het innerlijk vuur dat er verborgen scheen te zijn, door een warm temperament en door de honigkleurige ogen en de lippen, die niet vaak glim lachten. Haar grootste charme was echter haar zijdeachtige haar, glad en glanzend, dat bij de minste beweging als een zacht, bekoorlijk aureool om haar hoofd danste. Hij merkte, dat zijn blik haar hinderde en lachte geamuseerd. „Zodra ik hoorde van je dwaze huwelijk dat bij vol macht gesloten was, zat ik vol vragen", zei hij, treuzelend met zijn eten. „Waarom dwaas? protesteer de ze. „Ik heb dat soort ceremonie altijd idioot gevonden. Ik voor mij zou er nooit in hebben toe gestemd, dat een vreemde man naast mijn bruid ging staan, ook al was het maar voor één ogenblik. Ik zou veel te bang zijn dat ze zich voortaan ge trouwd zou voelen met de man, die haar de trouwring aan de vinger had gestoken". Oiga zuchtte. „André dacht er anders over", j „Je zoudt er van staan te kijken als ik je vertelde in hoe- veel opzichten André en ik van mening verschillen". Zijn gezicht betrok, hij schoof zijn bord weg. „Vertel me je levensgeschie denis eens. Wanneer hebben jullie elkaar voor het eerst ont moet?" (Wordt vervolgd.) dader overgegaan. N^ een onder vraging van acht uur legde hi; een bekentenis af. Hij verklaarde op de avond van de moord via een ladder, die voor herstellingswerkzaamheden tegen het gebouw stond, de kamer van Maria Senecaut te zijn binnengegaan, nadat zij het raam voor hem had geopend. De ontmoeting was volgens herr. echter op een twist uitgelopen. Het slachtoffer had een steen ge grepen om hem daarmee te dwin gen haar kamer te verlaten. Hi; had echter de steen kunnen be machtigen en de vrouw daarmee op het hoofd geslagen. Hij ont kende echter daarna het bed in brand te hebben gestoken. Ook de politie acht het niet onmogelijk dat de oorzaak van de brand een tijdens de worsteling gevallen cigarel is geweest. Ce politie is op het spoor van de moordenaar gekomen door een broekenklem, die in de kamer van het slachtoffer werd gevonden en waarvan hij het tweede exemplaar bleek te bezit ten. Bovendien werd zijn fiets ir. de buurt van het ziekenhuis ge vonden. De dader, die vóór zijn bezoek aan het ziekenhuis met vrienden een aantal café's had bezocht, is getrouwd en heeft twee kinde ren. PLANNEN VOOR KERNREACTOR OP GROENLAND Het Amerikaanse ministerie van Defensie heeft plannen be kendgemaakt voor de installatie en het gebruik van een vervoer bare kernreactor, die 't Amen kaanse legerkamp „Century" op Groenland het gehele jaar door warmte en energie moet leve ren. Het kamp is een vooruit geschoven basis van het cen trum voor Poolonderzoek van het Amerikaanse leger. Volgens het Amerikaanse mi nisterie van Defensie heeft de Deense regering haar goedkeu ring gehecht aan de Amerï kaanse plannen. De reactor wordt dit jaar geïnstalleerd. DE KIKVORSMAN fNa circa 7 uur te hebben ge zwommen is de Franse kikvors man, Louis Lourmais, dinsdag middag in Tiel aangekomen. Hi' kreeg in de loop van de middag gezelschap van zijn vrouw, die ook te water ging. Vanochtend omstreeks half negen vervolgt de Fransman zijn tocht naar Gorinchem, waar hij omstreeks 4 uur kan worden verwacht.

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 2