Uit de Provincie CADEAU MET ONZE PLATEN-QUIZ RADI Het Landbouwschap en het Deltagebied Uitspra Bini AGENDA De afsluiting van het Veerse Gat MARKTBERICHTEN TERNEUZEN AXEL VLISSINGEN. VAN 3,60 TOT 25 BIJ AANKOOP VAN EEN PLATENSPELER OF GRAMMOFOON Vraagt ons inlichtingen RADI Zeeuws-Weekend op de Ernst Sillem Hoeve ZAAMSLAG ZUIDZANDE Koud Italië, warm Nederland Landbouwschap aanvaardt blijvend boven water is gekomen. dat veel cultuurgrond dat de wijkende agrariërs elders, verloren zal gaan en tal van onder meer door inschakeling agrariërs van hun bedrijven van domeingronden op het oude U ONTVANGT EEN FORMULIER BIJ AANKOOP VAN EEN GRAMMOFOONPLAAT Ernstige verzu luitenant le oorzaa De schaderegeli de „Frans Elza' Belgische react uitspraak marij DE KAAD VAN OOSTERLAND Het gemeentepersoneel van Oosterland heeft zijn salaris over februari 1960 ontvangen. Om uit de impasse te geraken heb ben gedeputeerde staten van Zee land de gemeente-ontvanger ge adviseerd tot uitbetaling van het salaris over te gaan op slechts één handtekening, namelijk die van de burgemeester. Gedepu teerde Staten hebben zich bereid verklaard, deze betaling op niet overeenkomstig de wet geteken de bevelschriften te zijner tijd in de gemeenterekening over 1960 toe te laten. Ondertussen is het Jiog niet gelukt een complete ge meenteraad te formeren. De kan didatenlijsten van de C.H.U. en de P. v. d. A. zijn uitgeput. In totaal hebben thans 17 raads leden en kandidaatsraadsleden bedankt. Thans is één zetel toe gekend aan de lijst van de S.G.P., één aan de lijst van de A.R.-par tij en één aan de partij gemeen tebelangen in 's Heerjansland, een dorpje dat behoort bij de ge meente Oosterland. De laatstgenoemde twee par tijen hebben bij de verkiezing in 1958 geen zetel behaald, omdat ze geen 75 procent van de kies deler konden halen. Volgens de bepalingen van de kieswet is het mogelijk in deze situatie een zetel aan deze partijen toe te kennen. De benoemde kandida ten zijn M. Stouten (S.G.P.l, J. op 't Hof iA.-R.) en J. P. van der Maas (Gemeentebelangen!. Onder de bevolking begint het wat te gisten over het besluit van de minister van Binnenland se Zaken, burgemeester Lauren se terug te plaatsen. Op de dicht gespijkerde ramen van een leeg staand pand op het Marktplein is een plakkaat aangebracht waar met grote letters op staat: „Wij willen Zeijler". De heer Zeijler is de oud-wet- öouder, die gedurende meer dan een jaar het burgemeestersambt heeft waargenomen. Brandalarm. Omstreeks Half negen werd de brandweer gealarmeerd voor een brand, welke was ontstaan aan boord van het aan de Heren gracht gemeerd liggend motor schip „Spes", schipper W. Tiche laar uit Sneek. Her. 6[eek, dat in een wasver- trekje aan dek van het motor schip, gelegen tussen de stuur hut en de machinekamer, de gasslang van een propaangas- fles door de vlam onder een ketel met wasgoed, in brand was geraakt en het nu vrij uitstro mende gas het vertrekje in volle vlam dreigde te zetten. - Hét wasvertrekje had echter ijzeren wanden en een betonnen vloer, zodat de vlammen niet veel /oetfsel voor uitbreiding vonden. Schipper Tichelaar verzocht daarop dokter Van Breda Vries- ,man de brandweer te willen laden alarmeren, hetgeen ge schiedde. terwijl de geneesheer söcïr met een hem toebehorend 'nandblu.-(apparaat aan boord van het schip begaf en nadat dit ap paraat in het vertrekje was leeg- gespofen. was inmiddels de poli tie met een handblusapparaat aan boord gekomen en gelukte het de politie de brand verder te doven, zodat de gearriveerde brandweer zich kon beperken tot een nadeie controle. Vergadering Algem. Bond van Ambtenaren (N.V.V.). In de bovenzaal van „La Belle Vué' hield de afd. Oost Zeeuws- Vlaanderen van de Algertiene Bond van Ambtenaren (N.V.V.) zijn jaarvergadering. Aan deze vergadering was een feestelijk cachet gegeven door de met bloe men versierde tafels en resul terende in een gezamenlijke kof fiemaaltijd na afloop waarvan een cabaretvoorstelling. De voorzitter, de heer J. van Wijck. zeide in zijn openings woord het algemeen overzicht slechts zeer beknopt weer te wil len geven. Voor het overige ver wees hij naar het bondsorgaan ..De Ambtenaar.'' Hij begroette de leden hartelijk en sprak zijn voldoening uit over de grote be langstelling. Het jaarverslag van. de secre laris was zoals gewoonlijk weer teurig e.n overzichtelijk samen gesteld. De afdeling viert dit jaar het 15-jarig bestaan. In het leden- tal viel een kleine stijging waar te nemen. Over dit jaarverslag, noch over bet financiële overzicht vond een discussie plaats, zodat beide ver slagen onder dankzegging met applaus der aanwezigen werden goedgekeurd. Bij de bestuursverkiezing werd •de secretaris, de heer P. J. Huy hrecht. bij acclamatie herkozen Deze functionaris werd later op de avond toegesproken door he penningmeester, de heer A. D van Driel, die de heer Huybrecht dank hracht voor het vele werk gedurende 10 jaar voor de afde Jjng verricht. De prettige en ka meraadschappelijke samenwer king hoopte hij nog vele jaren bestendigd te zien. Als blijk van waardering overhandigde hij hem een attentie. De bestuurs leden M. van Kerkvoort, J. I. de Waal en H. Voorhans, van wie eerstgenoemde wegens ziekte af wezig was, stelden zich niet meer herkiesbaar. In hun plaats werden gekozen de heren L. Dooms, A. van Rumste en C. Scheele. De scheidende bestuursleden werden door de voorzitter dank betuigd onder aanbieding van 'n geschenk. De heren De Waal en Voorhans zijn 15 jaar bestuurslid geweest en nu zij hun functie neerlegden was het de voorzitter een behoefte hen te danken voor alles wat zij in het belang der af deling hadden gedaan. De heer De Waal repliceerde dat dit afscheid hem niet gemak kelijk viel, doch dat hij thans zijn plaats aan een jongere wilde af staan. De heer Voorhans sloot zich in grote trekken bij deze woorden aan. Wegens 40-jarig lidmaatschap N.V.V. werd het gouden insigne met oorkonde uitgereikt aan de heer C. K. Hamelink. Na dit officiële gedeelte namen de aanwezigen met hun dames deel aan een prima verzorgde koffiemaaltijd. Tot slot van de avond trad het jeugdcabaret ,,De Hoepel" met de bekende revue „Hier zijn we weer" voor het voetlicht. Jaarfeest Chr. Jongelings- en Meisjesvereniging In de Chr. Bewaarschool aan de ds Jan Scharpstraat hield de jeugd van de Gereformeerde Kerk een goed geslaagd jaar feest. Deze bijeenkomst stond on der leiding van ds A. van Leeu wen. De zaal was goed bezet, waar uit bleek, dat er voor het jeugd werk veel belangstelling bestaat. Door Nelly Koster werd een goed opstel voorgelezen over de genezing te Bethesda, waarna een paar samenspraken volgden door de jongelings- en meisjesvereni ging resp. getiteld „Het pas poort" en „Tante Jet in haar llat". Verder was er een declamatie wedstrijd, waarbij door Riet den Hamei en Jasper Verpïanke een eerste prijs werd behaald. Na de pauze was er een ge mengde samenspraak, getiteld „Mensen onderweg", welke even eens met volle aandacht werd ge volgd. De Russische handelsmissie bezocht „De Schelde". De Russische handelsmissie, die een veertiendaags bezoek aan Nederland brengt, heeft maan dag een bezoek gebracht aan de werf van de N.V. Kon. Maat schappij „De Schelde" te Vlissin- gen. Dat de werf van „De Schelde", in tegenstelling tot de andere te bezoeken Nederlandse bedrijven, door de vrijwel voltallige delega tie werd bezocht, houdt ongetwij feld verband met de reeds door ,,De Schelde" uit te voeren Rus sische orders. Bovendien heeft de handelsmissie veel belangstel ling voor scheepsbouw met het oog op de bouw van stalen vis sersschepen voor Rusland. Na bezichtiging van de werf bood de directie van de N.V. Kon. Mij „De Schelde" zijn Russische gas ten een lunch aan in „Brittan- nia" waar het woord werd ge- (Adv.) PLATENBON TKLEV1SIE RADIO-GRAMMOFOON TEL. 23ÓI-K 1' 50 TE&NEUZEN DINSDAG 15 MAART. TERNEUZENLuxor-Theater, B uur: „A place in the sun". Concertgebouw, 7.30 uur: Muziek- en toneeluitvoering Harmonie Temeuzen. WOENSDAG 16 MAART TERNEUZENLuxor Thea ter. 8 uur: A place in the sun. Zaterdag en zondag waren ruim 60 meisjes en jongens te gast op het buitencentrum van het Chr. Jongeren Verbond. Dit maal waren het niet uitsluitend Zeeuwen die op dit traditioneel jaarlijks weekend samen kwa men maar waren er 15 bonds- genoten uit „De Meern", uit de omgeving van Utrecht bij. Het P. C.-lid Zeeland van dë Ring Walcheren, de heer M. Ma- thijssen, opende dit weekend, waarop de heer Slettenhaar, di recteur van de E.S.H., de gasten verwelkomde. De avond werd verder doorge bracht met spel en voordrachten, zulks onder leiding van de dis- tricts-secretaresse voor Zeeland en West-Brabant, mej. P. H. Burger. Zondagmorgen werd een kerk dienst bijgewoond, waarin voor ging ds Wieringa uit Veere, die tot tekst van zijn prediking had gekozen Matth. 12 39. Hierin betrok hij tevens het werk ten behoeve van de vluchtelingen, die in kampen verblijven. Een later hiervoor gehouden kollekte bracht 28,op. Het middagprogramma be vatte 'n creatief spel, gewijd aan het uitbeelden van bijbelse ver halen, Jona's roeping en vlucht. Het avondprogramma bevatte samenzang onder leiding van de heer Jac. Sinke, die met zijn graag gezongen liedjes aller har ten won. Ook de nu volgende volksdan sen, onder leiding van Henk Wieledraaier, vielen zeer in de smaak. Het Zeeuwse Weekend werd be sloten met dagsluiting door de heer Mathijsse, waarna gezongen werd Gez. 132 1 en 3, en Gez. 120. Na een verkwikkende slaap was het maandagmorgen reeds vroeg tijd om afscheid te nemen en de terugreis te aanvaarden en vast en zeker zullen allen nog gaarne eens terugkeren om een weekend in het buitencentrum door te brengen, voerd door de president-directeur van „De Schelde", de heer W. J. Hupkes. Het gezelschap bracht hierna een bezoek aan de werkzaam heden in het Veersche Gat, In het directiegebouw van de Rijks waterstaat werd een toelich ting op het drie-eilandenplan en Deltawerk gegeven door de tech- nisch-ambtenaar C. Schippers. Tot slot van het bezoek van de Russische handelsmissie aan Zee land werd in de „Campveerse Toren" te Veere de thee gebruikt. Kollekte t. b. c.-bestrijding. De alhier door de afd. Zaam- slag van het C. N. V. „Draagt elkanders lasten" gehouden huis- aan-huis-kollekte ter bestrijding van de t. b. c. heeft opgebracht 470,57. Winter ïoncert ..Veronica". De Koninkl. Muziekver. „Vero nica" heeft zaterdag in de zaal van hotel „De Rode Leeuw", in samenwerking met het dames koor „Juliana" haar wintercon- cert" gegeven. Voor deze uitvoe ring bestond van de zijde van het publiek een grote belangstelling en de zaal werd tot de laatste plaats gevuld. De voorzitter van Veronica, de heer J. C. Risseeuw, zeide in zijn openingswoord zeer verheugd te zijn met deze goede opkomst. Spreker richtte een bijzonder woord van welkom tot burge meester en mevr. Everwijn en tot de plaatselijke predikant ds. J. Eijgendaal. De heer Risseeuw bracht ver der onder de aandacht van de aanwezigen dat sedert enkele maanden weer de oud-dirigent van de muziek, de heer H. P. Everwijn, de leiding van 't korps heeft, doordat de heer Ver- schuure in verband met tijdge brek, voor deze functie zijn ont slag had aangeboden. Spreker bracht voorts nog in herinnering het feit dat het op 13 maart 15 jaar geleden zal zijn dat Veronica, bij de terugkeer van Koningin Wilhelmina op Nederlandse bodem in 1945, het Wilhelmus speelde. Hierna werd door Veronica een aantal muziekstukken ten gehore gebracht, waaronder „Three little pictures", een suite van Jack Harvey, welk nummer door Vero nica als vrij nummer zal worden gespeeld op het aanstaande bondsconcouhs te Groede. Vervolgens was het de beurt aan het dameskoor, waarvan de dames, ondanks griep en keel aandoeningen, toch op de hen eigen voortreffelijke wijze hun aandeel in 't 'programma brach ten. Na dë patize werd eerst een tweetal muziekstukjes gebracht door de heer A. Ie Grand en zij'n dochter Ineke, terwijl daarna door een toneelgroepje, samen gesteld uit léden vart beide ver enigingen, Werd opgevoerd de klucht „Meneer logeert bij zijn vrouw". Rijkswaterstaat is kortgeleden opnieuw begonnen met de wer ken voor de afsluiting van het Veerse Gat in het kader van het drie eilandenplan. Tussen de dijkgedeelten, die in vorige jaren vanuit de Waicherse kust bij Vrouwenpolder en de Noord- Bevelandse oever bij Kamper land werden gelegd, is thans een stroomgat van ongeveer 800 meter. Aan het dijkgedeelte bij Vrouwenpolder kwam vorig jaar de „kop" gereed waarvoor z.g. kleine opzetcaissons, die ge bouwd worden bij Kleverskerke, werden gebruikt en een grote Phoenix A.X. caisson, overgeble ven uit de ramptijd en die was „opgeslagen" in de Veerhaven van Zijpe. Het ligt in de bedoeling dat Terwijl Nederland zich in de het stroomgat van 800 meter dit lentezon koesterde, werden de jaar tot de helft werd terugge bracht. Daarvoor zal de afsluit- dam vanuit Noordbevelandse zijde worden uitgebouwd. Elven- eens zal de „kop" worden aan gebracht waarvoor eveneens kleine opzetcaissons gebruikt zul len worden en een Pnoenix A.X. caisson, dat thans nog in de veerhaven van Kruiningen ligt. Voorlopig is men begonnen met op de drempel van het stroom gat liggende op een diepte van 13% meter min N.A.P., grove Nederlandse grint te storten, In de komende zes weken zal 24.000 ton van deze grint worden ge stort. Daarna zal men basalt aanbrengen op deze „drempel". Volgend jaar vindt de afslui ting van het stroomgat- en de definitieve sluiting van het Veer segat plaats. In een speciaal ge graven bouwdek, oostelijk van de werken bij Vrouwenpolder, in de onmiddellijke nabijheid van de werkhaven, is men begonnen met de bouw van de grote af- sluitcaissons van het speciaal ontwikkelde type „tralieligger". Met de bouw van twee van deze grootste caissons is men reeds vergevorderd. Eind van dit jaar moeten de afsluitcaissons gereed zijn, waarna de zeedijk, die de bouwput van de Zandkreek scheidt, zal worden doorgegra ven en de caissons naar de dijk bij Vrouwenpolder worden ge sleept. Zeer waarschijnlijk zullen bij de dichting óók „torpedonetten" worden gebruikt. Rijkswater staat, die grote hoeveelheden van deze stalen netten, in oor logstijd gebruikt voor het afslui ten van havens etc., in Terneu- zen had opgeslagen is begonnen met het overbrengen van deze stalen netten naar de werkhaven bij Veere waar zij voorlopig wor den opgeslagen. ■fr Het scheepsverkeer in de haven van Agadir is weer nor maal. De haveninstallaties zijn geheel hersteld. omstrekeil van Genua en de Italiaanse Rivièra geteisterd door hevige sneeuwstormen. Foto: Op de weg Genua-Serra- valle wacht het verkeer op sneeuwploegen. het oU een nnodznkeliikheid Voorts 231 biJ de plannen de re net als een nooazakeiijKneia ge]ing moeten worden getroffen, zulle, „oeteu wijkeu De Dettapl.u "SSifc van het Landbouwschap, waarin Mede op grond van de over- o.m. de commissies grondgebruik weging dat 't gebruik van goede van dë gewestelijke raden Zee- grond bij de uitvoering van de land en Noord-Brabant contact PIan"e" ,moret morden beperkt, staat het Landbouwschap een met elkaar hebben, heeft Zlcn spreiding van industrievestiging beraden over de ruimtelijke or- voor over geschikte plaatsen in dening in het Deltagebied en het hele Deltagebied met inacht- samen met het dagelijks bestuur nemjng van regionale concen- tratie. Het meent voorts dat de een standpunt geformuleerd. ontwikkeling van West Noord- Het Landbouwschap aanvaardt Brabant vraagt om een spoedige het als een noodzakelijkheid, dat bouw van een brug over het bij dë uitvoering van de plannen voor de ruimtelijke ordening in zuidwest-Nederland veel cul tuurgrond verloren zal gaan en tal van agrariërs van hun bedrij ven zullen moeten wijken. Het doet dit met het oog op de grote ontwikkelingsmogelijkheden van het Deltagebied en het nut hier van voorijgeheel Nederland. Wel méént het Landbouwschap dat zo mogelijk voor niet-land- bouwkundige doeleinden alleen de slechtere gronden moeten worden gebruikt, ook van het land dat door de Deltawerken WIN f1000,- TELEVISIE RADIO-GRAMMOFOON TEL. 2361 -K 1150 TERNEUZEN 1. Na de dreigende tijd van de Pictenoorlog keert de rust terug in het rijk van koning Vortigern. Erie de Noorman is de gast van de Britse vorst, die uit dank voor wat de Noormannen gedaan hebben een paar prachtige nieuwe schepen laat bouwen, waarmee zij dan.kunnen terug keren naar .Noorwegen. De vrijheidsheld Artor en zijn naaste metgezellen hebben het aanbod van Vortigern tot.diens schare edelingen toe te treden, aangenomen, nadat zij de ontwa pende en verslagen Pieten over de grenzen van hun eigen rijk had den gebracht. De bouw van de schepen vor dert snel en bijna dagelijks gaat Eric, alleen of vergezeld van Svein, Axe,. Aranrod of Bolan naar de riviermonding, waar de: Noren, ge holpen door een aanta'l VSh Vorti- gerns beste handwerkslieden bezig zijn. Op een dag, na een gezellig i „Neem de mijne", zegt hij glim- samenzijn met Vortigern, die een I lachend, „het is vrij kil en ge zijt werkelijk voortreffelijk gastheer nog steeds niet geheel bekomen is, en diens zuster Mildred en zijn van uw verwondingen", vrienden, staat de Noorman op,Even later stapt Eric veerkrach- voor zijn wandeling naar de rivier. tig langs het pad naar de rivier „Ach, mijn manlel heb ik laten ,1 met de groene mantel van Artor liggen in mijn slaapvertrek" hoort over ziin schouders geslagen. Het Artor Eric mompelen. De Noor-j i, inderdaad koud voor de tijd van man staat al op het punt zijn man- hot jam' "n het begint al te sche- tel te halen, als de Brit hoffelijk! me, en, zodat hij zich voorneemt, opstaat en snel zijn eigen mantel niet te lang te gaan, als hij eens- over Erics schouders hangt, klaps een drietal ruitersxmtwaart, dat zijn richting uitkomt en de Noorman houdt de pas in Maar dan glimlacht hij.. Al lijkt de kleding erop. Pieten kunnen het immers niet zijn... Dc span ning van de laatste tijd schijnt hem nog niet geheel veriaten te hebben... Belachelijk om drie on- schuldie ruiters meteen argwa nend te bekijken Dat ze minder -onschuldig zijn. dan ze erilif* kien, zal Eric helaas maar al te gauw merken... Haringvliet ten behoeve van de Beneluxweg. Wat betreft de uitbreiding van de havens en industrieterreinen van de Rijnmond en het vestigen van nieuwe wooncentra is het Landbouwschap van oordeel,, dat de sprong naar het Haringvliet niet moet worden gemaakt. Ro zenburg en de Maasvlakte dienen tot het uiterste te worden benut. Als andere hoofdplaatsen voor vestiging in het kader van industriespreiding denkt het Landbouwschap aan het Zuid- Sloe en het Kreekrak. Het ge reedmaken van het Zuid-Sloe als haven- en industrieterrein zal voorrang moeten hebben. Bij het Kreekrakplan moet vooral aan dë Brabantse zand grond worden gedacht. Een na dere informatie over de ontwik keling der omstandigheden welke de definitieve vorm van dit plan zullen bepalen, is echter nog nodig, zo meent het Landbóuw- schap. VEEMARKT ROTTERDAM. 14 maart. Op de veemarkt te Rotterdam waren aangevoerd 2002 dieren, zijnde: 1203 vette koeien en 799 varkens. De notering was als volgt: Vette koeien van 2,55- 3.30; Varkens 1,461,50, alles per kilogram. De aanvoer van vette koeien was even ruimer, de handel rede lijk, 1ste kwaliteit iets stijver in prijs, verder onveranderd, enkele prima's boven notering. Varkens: aanvoer korter, handel tamelijk, iets stijver in prijs, zware var kens van 1,401,42 per kg. GRAANBEURS ROTTERDAM. 14 maart. Officieuze noteringen per 100 kg'. Tarwe, franco per schip op vochtconditie, levering deze week tot 33,50 schotvrij. Voedergranen: Maalgerst, naar kwaliteit, tot ƒ26,25; Kippegersl, idem, tot 27,25. Haver, ongepunte op monster, tot 25,75. Peulvruchten franco Rotter dam, Groene erwten, op mon ster, tot 37,50; Schokkers, idem, tot 39Bruine bonen, boeren schoon op monster, tot 118,50. AARDAPPELBEURS ROTTERDAM. 14 maart. Klei-aardappelen, 35 mm opvv;.: Eigenheimers ƒ15 ƒ18; Bintje 1416; IJsselster 11—12- Zand-aardappelen, 35 mm opw.: Noorderling ƒ11 12,50; Liber tas 11—12,50. Voeraardappelen 3,504. Prijzen berekend per 100 kg en op de handelsvoorwaarden vast gesteld voor de verkoop van con sumptie-aardappelen op wagon, schip of auto. Volgens de „Daily Mail" zaj de jongste Britse Prins op 17 april, Paaszondag, in het kas teel van' Windsor worden ge doopt, waarschijnlijk door de aartsbisschop van Canterbury. De Nederlands* heeft gisteren over op de Noordzee tui Doorman" en het sersohip „Frans E 25 september 19! vissersbemanning kwam, als zijn oon ken, dat luitenant E. Liong Bie Thun wacht had, zich aa zuimen heeft schu Deze verzuimen zi geweest van de rai Het voornaamst* genoemde officier het oordeel van d nalaten van zorgvu peiling van het v; van hij twee witt st reeks vijf vo< 's nachts waarnam Had hij dat w meent de Raad, dar genomen dat de p doeid vaartuig, ond om 00.35 en 00.37 i de koerswijziging* boord, niets noem anderde. Daardo* genomen worden, voor aanvaring i sche vaartuig, wai rel Doorman" mo bestond. De commandani ..Karei Doorman' 's Raads oordeel f Nu het openb door de Marinera sulteerd in de uits ten aan de zijde v lijke marine de o< v, eest van de aa september 1959, t vliegkampschip man" en het Bel vaartuig „Frans staatssecretaris i Marine) in cont< de reder en de na] de bemanning var Belgische vaartui een voor alle p gende oplossing heeft de Marin dienst medegedee| „Wij hadden DODELIJK Op de rijkswej Franeker is gist| streeks halfacht i auto tegen een De achttienjarig^ land uit Harlinge zo ernstig gewon*) uren later in hef Harlingen overle werd bestuurd d* jarige vertegenw*| Westra uit Hg werd levensgeva en is in het ziek) lineen opgenome) Hoogland was zeevaartschool etj heer Westra naa OP HETERDJ De 59-jarige zej een zwervend had al eens sued Jonker Franssti) dam, waar hij de ruit vernield loges uit de étald graaien. Tot nu litie hem nog nis kregen en door gemoedigd, prob nacht van zatei op de Oostzeedijl letje. Met een st zeide hij de ruit H. W. en zag k: met gouden rins ken. Maar nam de buit beet, of in de kraag voorbijgangers, kantoorbediendel jarige fruitkwe het gerinkel vd geworden, zage] beurde en over man. De fruitki| tableau terug daarna werd vastgehouden, kwam. Op hel heeft B. tegelijk| tikkerij in de straat bekend, NA Op het kruisp dijk-Van Beet) cemeester Pruis: dingen is zater jarige wielrijder uit Vlaardinge geen voorra -anrijding gek) personenauto, 22-jarige W. B. De wielrijder i verwondingen het algemeen z' HEIDEBE Drie hectare legen langs Hoogsoeren na) dag door bra gaan. De 14-jj Apeldoorn heef telijk en uit gestoken. Toel bezig v/as, wer •door een pa list, die de pem Hij. gaf hi vskr.'St,

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 2