Staatslieden reizen door de wereld Een inbreker die geen kende hoogtevrees 16e jaargang no. 4928 Verhoging pensioenbedragen in verband met de huurverhoging Schip met richtingaanwijzer in de Rotterdamse haven i 'ÉiBi De Kleinzoon van „De Vliegende Hollander" H. VAN SEELAND Radio en Televisie Dinsdag 8 maart 1960 Op 12 en 13 maart zal premier Harold MacMillan He gast zijn van president f)c Gaulle. Hoewel een En gelse woordvoerder uitdruk kelijk heeft verklaard, dat het hier een zuiver privé- 1 ezoek van de Engelse pre- ïier betreft, wijst men er in Parijs daarentegen op dat de eide staatslieden alle inter- ationale problemen nog ens willen doornemen al- orens Chroesjtsjef De Jaulle zal ontmoeten. De laatste verklaring lijkt aan- emelijker dan de eerste. De zaak an liet Westen zal immers het este gediend worden, wanneer Engeland en Frankrijk één poli- ieke lijn volgen, met name wat '"e kwestie Berlijn betreft. Bo vendien zal De Gaulle meer hel erheid willen hebben over de {ideeën, die de Britten hebben ver de ontwapeningsconferentie, die 15 maart te Genève zal begin nen. De Fransen koesteren (te- echt) enige twijfel over het Britse standpunt in deze, en iteraard zullen beide staatshe ren de behoefte gevoelen nog óór de conferentie eventuele eningsverschillen op te lossen. In elk geval kan het bezoek an MacMillan bijdragen tot een •ersteviging van de Frans-Brit- e samenwerking. Wanneer beide taatslieden het eens worden (en dat lijkt zeker mogelijk) zal dit n het bijzonder voor president e Gaulle een grote steun bete kenen, als over enkele weken de besprekingen met Chroesjtsjef aanvangen. Chroesjtsjef lonkt naar Aziatische goodwill Heeft Chroesjtsjef zich twaalf dagen aan de verzengende hitte van de Indonesische kentering onderworpen met als enig doel - ulturele en economische verdra gen te sluiten? Uit de Russische en Indonesische verklaringen zou nen dit moeten afleidenals aen niet beter wist. Het is echter zonneklaar, dat Chroesjtsjef an dere doeleinden voor ogen ston den. Wij moeten het bgzoek van het Russische staatshoofd zien tegen de achtergrond van de naderen de topconferentie. Door zijn gesprekken met Soe- karno heeft Chroesjtsjef zich een duidelijk beeld kunnen vormen van de Indonesische verlangens. Verlangens, die ook de andere zelfstandige Aziatische landen koesteren. Ongetwijfeld zal Chroesjtsjef op de komende top conferentie het standpunt van de Aziatische landen ondersteunen, voorzover dit standpunt afwijkt van het standpunt van het Wes ten. Hiermede hoopt Chroesjtsjef goodwill bij de Aziatische landen te kunnen kweken. Het streven van zijn politiek is uiteindelijk hierop gericht, dat het Westen niet alleen Rusland en China, maar de gehele Aziatische wereld tegenover zich vindt. Dat zou de cositie van Rusland uit de aard der zaak ten zeerste versterken. Of Chroesjtsjefs streven wer kelijkheid zal worden, staat na tuurlijk zeer te bezien. Doch door reldblok. In Montevideo werd Eisenhower deze week door 400.000 mensen toegejuicht. De grieven, die de Zuidamerikanen jegens hun Noordamerikaanse buren koesteren, waren niet zo zeer politiek, als wel economisch getint. Verschillende Zuidameri- kaanse landen zouden meer eco nomische hulp van de Ver. Sta ten wensen. Eisenhower heeft verschillende toezeggingen in deze richting gedaan en deze toezeggingen bleken wel in goede aarde te vallen, zodat Washing ton al met al Eisenhowers bezoek aan Zuid-Amerika redelijk ge slaagd noemt. Terwijl Eisenhower in Monte video werd toegejuicht, confe reerde Chroesjtsjef met de pre mier van India, Pandit Nehroe. India, dat gezien zijn grootte en bevolkingsgetal een grote macht in de wereld zou kunnen worden, lijdt economisch aan bloedarmoe de. Hoewel Nehroe de communis tische politiek niet bijster gezind is, zal economische hulp van zijn jongste reis is zijn kans tot j Russische zijde hem zeker niet slagen niet geringer geworden. Veeleer zouden wij van het tegendeel willen spreken. Eisenhower redelijk geslaagd Eisenhowers bezoek aan Zuid- Amerika heeft ongetwijfeld bij gedragen tot een vermindering ivan de spanningen tussen de Ver. Staten en dit machtige we- onwelkon) zijn. De vriendelijke woorden, die hij aan de huidige politiek van Rusland wijdde moet men niet zien als een uiting van eenstemmigheid. Vermoede lijk heeft Nehroe hiermee Chroesjtsjef willen paaien. En deze zal zich ongetwijfeld laten paaien, wanneer hij op die wijze India's neutraliteit kan bestendi gen. (Nadruk verboden) de verhogingen te GRIEKENLAND EN DE E.E.G. Premier Karamanlis heeft vrijdag de ambassadeurs van België, Frankrijk, Italië, Neder land en West-Duitsland meege deeld, dat Griekenland, hoewel het met de Europese gemeen schappelijke markt wil worden geassiociëerd, 'een associatie slechts kan aanvaarden onder speciale voorwaarden die de Griekse economie stelt. De premier, die de ambassa deurs voor een onderhoud had uitgenodigd, legde uit hoeveel belang zijn land hecht aan de aanvaarding van zijn voorstel len in deze kwestie. KOPERGRAVURE VAN JAN BRUEGEL GESTOLEN Zaterdag is uit het museum van Hannover een kopergra vure van Jan Bruegel (bijge naamd de fluwelen Bruegel) ter waarde van ongeveer 5.000 gulden gestolen. De gravure, die een doorsnede van 12,5 centi meter heeft, stelt een groep schippers voor, De diefstal werd pas ontdekt na sluitings tijd van het museum. Er is een beloning van 1.000 gulden uitge loofd voor degene die bijdraagt tot het terugvinden van de gra vure. In oktober vorig jaar ver dween ook een kunstwerk van klein formaat. In januari j.l. arresteerde de politie een tuinmansknecht die met behulp van een ladder trachtte het museum binnen te komen en die een werk van de Nederlandse schilder De Vries wilde bemachtigen. Protocol over gezamenlijke aanschaf van „Starfighter" getekend De ministers van Defensie van ide Duitse Bondsrepubliek, van elgië en van Nederland hebben aierdagochtend te Bonn het pro tocol getekend over de gezamen lijke aanschaf en produktie van de Lockheed F 104 g „Starfigh- {ter". De drie ministers hebben tot deze gemeenschappelijke aan schaf besloten in de overtuiging, ïdat: a. De Lockheed F 104 g thans het meest geschikte toestel is voor de uitrusting van hun luchtstrijdkrachten met vliegtui gen van grote operationele waar- jden icneinde het deze strijdkrach ten mogelijk te maken de hun in het kader van de verdedigings plannen van de NAVO opgelegde ftaken uit te voeren, en 1). De keuze van een gemeen schappelijk vliegtuigtype een po sitieve bijdrage vormt ter bevor dering van de standaardisatie K'an het materieel der in Europa gestationeerde strijdkrachten ter verhoging van de gevechtswaar- de. Van Nederlandse zijde werd het protocol getekend door de minister van Defensie, ir S. H. Visser. De minister had zich za terdagmorgen omstreeks kwart voor acht op de vliegbasis Ypen burg aan boord begeven van een „Dakota". Tegen negen uur arriveerde de Nederlandse „Dakota" op het vliegveld Wahn bij Bonn. Het ge selschap begaf zich vervolgens naar het gebouw van het bonds- ministerie voor Verdediging te Bonn, waar de ondertekening van het protocol geschiedde. Minister Visser en zijn gezel pchap waren zatedagmiddag te- feen één uur terug op de vliegba [sis Ypenburg. Poolse kinderen slachtoffer van oorlogstuig Het exploderen van granaten [hit de tweede wereldoorlog heeft het afgelopen weekend aan zes Poolse jongens het leven gekost, terwijl zes van hun kameraden érnstig werden gewond. Te Katowice kwamen drie jon gens van 12 en 13 jaar om het (""'n toen zij speelden met een gevonden granaat. Een zelfde aantal jongens werd gedood, toen kinderen in het dorp Knapy met granaat voetbalden. I Uit een nota der regering naar aanleiding van het eind verslag der Tweede Kamer over het wetsontwerp tot wijziging van de huurwet blijkt, dat thans aan de Soc.. Economische Raad advies is gevraagd over de in het onderhavige verband voorgenomen verhoging van pensioenen krachtens de A.O.W. en de A.W.W. In deze advies-aanvrage is uitgegaan van de volgende verhogingen. Het ongehuwdenpensioen voor bejaarden van 972,-. tot 1.086 per jaar; Het gehuWifènpensioen voor bejaarden van ƒ1.584,tot ƒ1.740,— per jaar; Het pensioen voor weduwen zonder kinderen, alsmede de tijdelijke weduwenuitkering van ƒ1.326,tot ƒ1.458,per jaar; Het pensioen voor weduwen met kinderen van 1.968,tot ƒ2.148,per jaar; Het pensioen voor wezen tot 10 jaar van ƒ438,— tot ƒ480 per jaar; Het pensioen voor wezen van 10 tot 16 jaar van ƒ660,— tot ƒ720,per jaar; Het pensioen voor wezen van 16 tot 27 jaar van ƒ864,— tot ƒ948,per jaar. Het ligt in het voornemen reeds van de maand april af de volgende maandelijkse voor schotten op verlenen Aan ongehuwde bejaarden ƒ7,aan gehuwde bejaarden f 11,aan weduwen zonder kinderen 9,aan weduwen met kinderen 14,aan wezen tot 10 jaar 3,aan wezen van 10 tot 16 jaar 4,50 en aan wezen van 16 tot 27 jaar ƒ6, Arabieren gedood. Een Israëlische patrouille heeft zaterdagmiddag in het westelijke deel van de Negeb-woestijn, op Israëlisch gebied, drie gewapen de Arabische „infiltranten" dood geschoten en ééri Arabier ernstig gewond, aldus een mededeling van een woordvoerder van het Israëlische leger. De Arabieren hadden op de patrouille geschoten, maar deze had geen verliezpn geleden. Eén of meer inbrekers hebben gisterochtend het ontzag van vriend en vijand gewekt door de wijze, waarop zij volgens een reconstructie van de recherche het moijumentale pand aan het Rokin 8890 te Amsterdam heb ben verlaten. Op de vierde étage openden zij aan de voorzijde een raam en stapten van het smalle kozijn langs de geen enkel hou vast biedende stijle gevel over op een ander al even smal kozijntje. Vandaar moeten zij zich via de daken van belendende percelen of wellicht zelfs binnendoor naar de begane grond hebben begeven. Als geveltoeristen toonden zij echter meer kunde, dan als in brekers, want de buit was naar verhouding gering. In het pand is op de begane grond de juwe- NIEUWE AMERIKAANSE SATELLIET De V.S. zullen binnen twee maanden een nieuwe satelliet, „Transit" geheten, lanceren die radiosignalen voor de scheep vaart kan uitzenden. Dit is zondag voor de Ameri kaanse televisie meegedeeld door schout-bij-nacht Thomas Connolly, adjunct-directeur van de afdeling ruimtevaart van de Amerikaanse marine. Kapiteins zullen de positie van hun schepen kunnen be rekenen op basis van de door de satelliet verstrekte gegevens, aldus Connolly, die hieraan toe voegde dat alle nodige inlichtin gen bekend zullen worden ge maakt zodat elk land zijn sche pen met een ontvangstappara- tuur kan uitrusten. Het ligt in de bedoeling om een reeks van deze satellieten te lanceren, die vijf jaar rond de aarde zullen draaien en hun lierszaak van Benebakker geves tigd, op de eerste verdieping dé commissionairs in effecten Van der Werff en Hubrecht en op de vierde de firma M. Gosschalk, confectie-agentuur. Volgens de recherche hadden de daders zich vermoedelijk zaterdagmiddag la ten insluiten op een der gangen. Om 4 uur gingen die middag de ijzeren hekken, die het pand aan het Rokin afsluiten dicht. Die konden eenvoudig niet geforceerd zijn- Vervolgens installeerden de in brekers zich op de vierde étage in het confectie-agentuur, waar ze binnen drongen, nadat ze een ruitje in de toegangsdeur ver brijzeld hadden. Tijdens het weekeinde braken ze voorts een splint weg van de toegangsdeu ren van het effectenkantoor op de eerste étage en konden de ge sloten deuren toen gewoon open- drukken. In de directiekamer boorden zij een aantal ronde ga ten in de dikke parketvloer ken nelijk in de hoop op die wijze te kunnen doordringen in de juwe lierszaak van Benebakker. Dit bleek echter onbegonnen werk te zijn, want ruim een halve meter onder de vloer stootten zij; op een tweede scheiding tussen de ver diepingen. Ze namen alleen wat dozen sigaretten mee. Geld, dat in een enveloppe op een bureau lag, bleef onaangeroerd. De firma Gosschalk op de vier de étage miste vermoedelijk een aantal pullovers en vesten, maar bovendien alle doosjes Engelse import sigaretten. Van een leeg doosjes zijn vingerafdrukken ge nomen. Het waren hele smalle vingers. Daarom nam de recher che tevens een vingerafdruk van de secretaresse, want men kon zich nauwelijks voorstellen, dat de gevonden afdrukken van de daders afkomstig zijn. Het confectie-agentuur is het zwaarst gedupeerd door het ver dwijnen van een afgesloten geld- energie van de zon zullen krij gen. De eerste „Transit" zal 26 kistje. Daarin bevonden zich niet kg wegen. alleen enkele honderden guldens, STAKING IN HOLLYWOOD De strijd tussen film en televi sie heeft in Amerika een nieuw facet gekregen. Ditmaal vindt de televisie niet de filmmaatschap pijen tegenover zich, maar talrij ke acteurs en actrices van naam onder wie Marilyn Monroe en Elizabeth Taylor die maandag ingevolge een stakingsoproep van hun spelersgilde niet bij de op namen zullen verschijnen. Het gilde, met 14.000 leden van grote of geringere bekendheid, eist extra-honoraria voor films van na 1948 die nog voor de televisie vertoond zullen worden, maar de machtige maatschappijen als Metro-Goldwyn-Mayer, Twen- tieth-Century Fox, Paramount, Columbia, Warner Brothers en Allied Artists weigeren. Alleen Universal-International en enke le onafhankelijke produktie- groepjes van o.a. Frank Sinatra Tony Curtis, hebben toegege ven. In de filmstad was het dit weekeinde drukker dan ooit: overal werd overgewerkt om de produktie zover mogelijk te vol tooien voor de staking van kracht werd. In de Rotterdamse haven arriveerde de zer dagen 't Ameri kaanse NAVO-schip Golden Eagle", dat uitgerust is met richtingaanwijzers. De wijzers, die bij avond en 's nachts verlicht zijn, kun nen door het uit schakelen van een bepaalde serie lam pen stuurboord of bakboord aangeven. •fc De foto geeft een beeld van de eenvoudige con structie. Dt geschiedenis van het redersgeslacht Van der Decken Zuidafrikaanse bisschoppen tegen rassendiscriminatie De R.K. bisschoppen van Zuid- Afrika hebben in een herderlijk I schrijven, dat maandag werd ge- I publiceerd, met kracht stelling genomen tegen de rassendiscri minatie van de Zuidafrikaanse regering op politiek, economisch en sociaal gebied. In het schrijven wordt een be roep op de Rooms-Katholieken van de Unie gedaan ervoor te zorgen dat hun houding tegen over het rassenvraagstuk volko men in overeenstemming is met de christelijke leer. door 53) (Nadruk verboden.) „Ik heb dit goudmonster met een speciaal doel hier op tafel gelegd", sprak dc gezagvoerder en keek zijn beide gasten op een beetje geheimzinnige manier aan. „Aanvankelijk meende ik het toe te voegen aan de voorraad, die ik binnenkort naar Frankrijk ga brengen, maar ik geloof het thans geen betere bestemming te kunnen geven, dan als verlo vingsgeschenk aan jullie beiden. Ik meen begrepen te hebben, dat jullie van plan zijn. om het ver dere gedeelte van de levensweg samen af te leggenen dan wil ik gaarne de eerste zijn, om mijn hartelijke gelukwensen aan te bicden aan het eerste bruids paar, dat ooit hier in Ofir bij mij op visite is geweestLucienne en Edouard, ik hoop van harte, dat jullie samen heelheel gelukkig mogen wordenge lukkiger, dan het geslacht Van der Decken, die de bezitters zijn van het Ofirgeheim.Ja, jul lie kijken daarvan misschien even vreemd op, maar nu ik Ofir heb laten zien en in de afgelopen da gen ook al eens iets verteld heb van het lot, dat mijn grootvader trof, zal ik nu het gehele geheim van mijn geslacht onthullen, want het bezit van Ofir, werd het noodlot van twee generaties: mijn grootvader en mijn va der. Zij beiden betaalden voor het bezit van de goudmijn met hun leven., en ook ik heb reeds een zeer zware tol moeten beta len, want de ban is nog Steeds niet gebroken... In het jaar 1912 trouwde ik. Twee jaar later, vlak voor het uitbreken van de eerste wereldoorlog kregen wij een zoontje. Hij heette Edouard van der Decken.... maar zou daar na voor de rest van zijn leven Edouard Vernier genoemd moe ten worden...." Met een kreet van verbazing was Edouard opgestaan. In zijn wijd geopende ogen streden ont steltenis en vreugde om de voor rangDaarna liep hij met uitgestoken handen op de gezag voerder toe. „Vader „Edouard!Mijn jongen!!" Nadat de eerste emotie voor bij was, vervolgde de gezagvoer der het verhaal van zijn leven. „Slechts enkele weken na jouw geboorte werd ik opgeroepen voor de dienst. Ik was reserve officier en werd met mijn com pagnie naar een gedeelte van het westelijk front gestuurd, waar zware gevechten werden ver wacht: de Marne.... Daar liep ik mijn eerste verwonding op en men zond mij naar een hospitaal in Parijs. Vier maanden verbleef ik daar, waarna ik weer geschikt werd verklaard voor de dienst te velde. Zo verliepen een paar jaren, waarin ik slechts een enkele maal thuis kwam met een vrij kort verlof. De herfst van 1917 naderde en ons grote offensief werd ingezet. Sinds kort was er bij mijn on derdeel een verbindingsofficier van het hoofdkwartier geplaatst, een zekere René Creumont, een jongere broer van Albert Creu mont. Hij had zich destijds graag willen verloven met je moeder, maar zij verkoos mij en wij huw den kort daarna. Dat schijnt hij mij nooit vergeven te hebben, hoewel het toch de eigen vrije keuze van je moeder was. Op een kwade dag, toen ik met mijn compagnie bevel kreeg, om op te rukken naar een bepaald doel, dat in handen was van de vij and, openden de Duitsers plotse ling een hevig spervuur. Een ieder van ons zocht zo snel en zo goed mogelijk dekking in het open terrein, maar dat was prac- tisch onmogelijk en wij leden dan ook verschrikkelijke verlie zen. Ik had het geluk, om bijtijds dekking te vinden in een grote granaattrechter, waar ik betrek kelijk veilig lag voor het moor dende vuur van de vijandelijke artillerieOp een gegeven ogenbik zweeg het Duitse geschut even plotseling als het was be gonnen. Een doodse stilte heer ste daarna op het slagveld. Juist toen ik mijn schuilplaats voor zichtig wilde verlaten, zag ik een gedaante op mij toesluipen. Het was René. Hij had dekking ge zocht in een naburige granaat trechter en was blijkbaar van plan, om naar mij te gaan zoe ken. Op hetzelfde ogenblik dat ik hem zag, gooide hij een hand granaat naar mij toe (Slot volgt.) waarvan de diefstal door verze kering gedekt is, maar boven dien ettelijke douaneformulieren voor de invoer van goederen. De firma doet een dringend be roep op de sportiviteit van de daders tenminste deze douane papieren op de een of andere wijze weer ter beschikking te stellen, omdat deze volgens haar onvervangbaar zijn en het ver lies ervan een grote schadepost betekent. BERTHOMMIER AANGEHOUDEN De voormalige Poujadistische afgevaardigde Jean Berthom- mier is zaterdag te Parijs gear resteerd onder verdenking van het verkrijgen, achterhouden en. vervoeren van oorlogswa pens. De 37-jarige Berthommier werd in oktober van het vorige jaar door de Belgische politie aangehouden toen hij trachtte de grens te passeren met explo sieven en wapens. De Belgische pers en de Algerijnse verzets beweging F.L.N. verklaarden toen, dat Berthommier en zijn twee metgezellen op weg waren naar Charleroi om een leider van de F.L.N. te vermoorden. Een Belgische rechtbank ver oordeelde de drie mannen tot twee jaar voorwaardelijk en een boete van 2.000 Belgische franken. De drie mannen ver dwenen toen, maar de twee met gezellen van Berthommier meldden zich later bij de Fran se politie. Nadat hun het ver voer van oorlogstuig ten laste was gelegd, werden zij voorlo pig in vrijheid gesteld. WOENSDAG 9 MAART. HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.10 Gym.; 7.23 Gram. en reportages; 8.00 Nieuws; 8.18 Gram. en act.; 8.55 Voor de vrouw; 9.00 Gym. voor de vrouw; 9.10 Gram.; 10.00 Schoolradio; 10.20 Voor de vrouw; 11.30 Gevar. progr.; 12.00 Lichte muz.; 12.30 Land- en tuinbouw- meded.; 12.33 Voor het platte land; 12.38 Gram. en tentoon stellingsagenda; 13.20 Lichte mu ziek; 13.45 Radioportret; 14.00 Gram.; 15.00 Voor de jeugd; 17.00 Radiokoor; 17.15 Lichte muziek; 17.50 Regeringsuitz.; 18.00 Nws en comm.; 18.20 Regeringsuitz.; 18.30 Koperork.; 19.00 Voor de kleuters; 19.10 Heroriëntatie, toe spraak; 19.25 Vara-varia; 19.30 Voor de jeugd; 20.00 Nws; 20.05 Het Zwarte Pak, hoorsp.; 21.20 II segreto di Suzanna, opera; 22.05 Gram.; 22.20 Keuren en kiezen, comm.; 22.30 Nws; 22.40 Volks liederen; 23.05 Tussen mens en nevelvlek, wetensch. lezing; 23.20 Lichte muz.; 23.45 Gram.; 23.55 Nieuws. HILVERSUM II: 7.00 Nws; 7.10 Gram.; 7.30 Een woord voor de dag; 7.40 Gewijde muziek; 8.00 Nws; 8.15 Radiokrant; 8.35 Gr.; 9.00 Voor de zieken; 9.30 Gram.; 9.40 Voor de vrouw; 10.10 Staat- siebezoek President van Peru; 10.20 Gram.; 10.30 Morgendienst; 11.00 Gram.; 11.15 Hoorsp 12.30 Land- en tuinbouwmeded.; 12.33 Gevar. muz.; 12.53 Gram. of act.; 13.00 Nws; 13.15 15 jaar geleden, praatje; 13.20 Met Pit op pad, praatje; 13.25 Gevar. muz.; 13.50 Gram.; 14.45 Pianospel; 15.00 Jeugdconc.; 15.45 Gram.; 16.00 Voor de jeugd; 17.20 Gram.; 17.40 Beursber.; 17.45 Volksmuz.; 18.15 Spectrum van het Chr. organisa tie- en verenigingsleven; 18.30 Leger des Heilskwartier; 18.45 Boekbespr.19.00 Nws en weer- praatje; 19.10 Op de man af, praatje; 19.15 Jiddische liederen; 19.30 Radiokrant; 19.50 Gram.; 20.00 Bidstond voor het gewas en arbeid; 21.00 Gram.; 21.10 Ork.- conc.; 21.45 Rep.; 22.00 Koorcon cert; 22.30 Nws; 22.40 Zaalsport uitslagen; 22.45 Avondoverden king; 23.00 Nieuwe gram.; 23.55 Nieuws. BRUSSEL (VI.): 12.00 Gram (om 12.30 Weerber.)12.52 Koer sen); 13.00 Nws; 13.15 Operctte- muz.14.00 Schoolradio; 14.45 Kamerork. en sopr.; 15.30 Piano recital; 16.00 Koersen; 16.06 En gelse les; 16.21 Gram.; 17.00 Nws; 17.10 Duitse en Franse liederen; 17.50 Boekbespr.; 18.00 Leken- moraal en filosofie; 18.20 Voor de soldaten; 18.50 Sportkroniek; 19.00 Nws; 19 40 Vlaamse liede ren; 20.00 Opera-fragmenten; 20.30 Akademie des diskofielen; 21.30 Jazzmuz.; 22.00 Nws; 22.15 Godsd. Israëlische uitz.; 22.45 Folkl. muz. uit Japan; 22.55 Nws; 23.00 Voor de zeelieden. Televisieprogramma's. NED. TV: 17.00 V. d. jeugd; 17.30 Jeugdjourn.; 20.00 Journaal en weeroverz.; 20.20 Sportpano- rama; 20.50 Portugees progr.; 21.15 Documentaire; 21.50 Film. VI. BELG. TV: 19.00 Filmre portage; 19.15 Balletfilm; 19.30 Nws; 20.00 Rep.; 20.25 Explora tiefilm; 21.15 Die Auszeichnung, TV-opera; 22.05 Voor de vrouw; 22.35 Nws en journaal.

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 5