Radion ken „Ike" boekte géén succes in 't zuiden by Rotterdam gaat in vijf jaar voor negentig miljoen aan scholen bouwen Nu een geborduurd Lagerhuisdebat over defensie De Kleinzoon van „De Vliegende Hollander Voor slechts f 1.60 en 15 Radion- merkjes Een mensenleven kantklossen! Radio en Televisie onderdag 3 maart 19ot>. mee was begonnen. Tegen verwachtingen in liep dit iets uit en de broer emi- Ie. Toch tekende verdachte )t een verklaring, dat hij al tld zou terugbetalen, uitspraak volgt od 16 a.s. de ten nadele van gemeente. officier van Justitie bij de ank te Leeuwarden heeft de 13-jarige B. J. de V. uwarden, voormalig hoofd dienst Sociale Zaken van -meente Leeuwarderadeel aar gevangenisstraf geëist verduistering van 20.000 ten nadele van deze ge- Deze zaak diende reeds september j.l., maar de ank achtte het nodig een lend proces-verbaal te la- itbrengen. De verdachte 'de een deel van de af te schuiven op een ateur van de Vereniging Nederlandse Gemeenten, tegewerkt zou hebben aan ificaties. De officier van mr. M. H. Gelinck, con- de echter, dat De V. wei had geknoeid in de boek- door bepaalde inkom- verzwijgen. Hij leefde per. op te grote voet. Mr. was slecht te spreken houding van verdachte, eeds weer probeerde de op anderen te schuiven, aadsman van verdachte, Schuldstra, vond het uit» ite verificatierapport zeer dig en wees op de veel ende werkzaamheden, die ite in dienst van de ge- Leeuwarderadeel ver. Volgens hem knoeide niet in de boeken om er ter van te worden, maar verkeerde zucht naar 'Ud. Door de slordige ad- tie ontstonden namelijk ten, die De V. op onoir- 'jze wegwerkte. Mr. a vroeg om een gedeel- irwaardelijke straf. entic) ruchtenveiling H-VLAANDEREN"' ÏNEUZEN van 3 maart uks: Kassla I ƒ15,70 90—16,10. Knolselderij C 3—15 Iclderij 11—15 ct; Ra- Rode kool II 50 ct; II -1044 ct, afw. nekpeen Bil 16—25 -76 ct, BII 38—62 ij II 30 ct; Sprui- ct, K II 26—40 ct; ct; Witlof A II 54 65 ct, B II 40—59 ct; Snijsla 72 ct. N. Record I ƒ15. 'pelen: Golden Delt- 8389 ct, m. 75 85 —90 ct, m. 65 3 66—72 ct, II D 574 ct, fijn 50 -50 ct; Jonathan m. 70 78 ct, m. 63 66 ct, fijn 54—66 II m. 75 60—75 ct. II D 52 ct, fijn 5051 ct, Winston II m. 65 m. 55—65 65 ct; II m. 70-80 73 grof 55 ct, fijn 49 gaard fijn 36 ct. my grof 38—42 ct, oet 28—30 ct. Donderdag 3 maart I960. DE VRIJE ZEEUW Pagina 7 ER IS IETS MIS MET DE VRIENDSCHAP OP AMERIKAANSE CONTINENT VIJAND WERD GEHOLPEN, BONDGENOTEN KREGEN FOOI (II) Slot. Sterke mannen troef Op Cuba bezit Washington in Philip Bonsai gelukkig een am- bassadeur, die het land door en - door kent en niet de ouderwetse denkbeelden van de Middename- f rikaanse afdeling van het State Department aanhankt. Maar nog I veel te veel hecht men in Wa shington aan de „sterke man en nog veel te weinig aandacht be steedt men daar aan de enorme veranderingen, die zich in La- tijns-Amerika voltrekken. Wat de staten betreft, die de president op deze reis bezocht: zij onderscheidén zich van de Middenamerikaanse staten door het feit, dat zij op een veel lan gere onafhankelijkheid kunnen (Adv.) kussen sloop krijgt U een smaakvol geborduurd kussensloop. Een aanwinst voor Uw linnenkast - een sieraad op Uw bed. HAAL METEEN EEN SPAARKAART BIJ UW LEVERANCIER terugzien en reeds tussen 1810 en 1825 hun ketenen met Spanie en Portugal verbraken. Ook is naar omvang, prestatievermogen en vele andere zaken geen ver gelijking met de Caraïbisehe re publieken mogelijk. Maar in één opzicht hebben zij dezelfde problemen: zij zijn tot een vastbesloten strijd ter over winning van de armoede ont waakt, zij streven naar ingrijpen de agrarische hervormingen (sommige zijn daaraan reeds be gonnen) en zij moeten de schade herstellen, die vroegere regerin gen door een egoïstische dicta toriale politiek hebben aange richt. Zuidamerikaanse problemen Zo heeft Argentinië zich onder Frondizi vrijgemaakt van de enorme onkosten der petro- leum-invoer door de nieuwe, in heemse petroleum-politiek van de president; begint Chili de me ningsverschillen met de Verenig de Staten, die vooral samenhan gen met zijn koporproduktie, te overwinnen en hoopt Brazilië, na het bezoek van Eisenhower, op Noordamerikaanse hulp bij zijn onderhandelingen met het Inter nationale Monetaire Fonds, die totnogtoe niet verder waren ge komen door de weigering van president Juseline Kubitschek om zijn regiem door een scherp versoberingsprogramma in ge vaar te laten brengen. Uruguay is in vele opzichten een uitzondering in geheel Zuid- Amerika. Zijn wil tot democratie is beproefd, zijn onderwijs is voortreffelijk georganiseerd en de graad van ontwikkeling der bevolking is in overeenstemming daarmee verrassend hoog. De in flatie, die het als prijs voor zijn sociale programma op de koop moest toe nemen, is tot staan gebracht. Een werkelijk goede oplossing zal voor Uruguay ech ter eerst dan zijn gevonden, wan neer het zijn enorme wolproduk- tie niet slechts narr de Sowjet- Unie, maar ook naar de Verenig de Staten kan afzetten. De zin van de reis Veel genoegdoening heeft het in de Zuidamerikaanse hoofd steden gewekt, dat Eisenhower behalve zijn broer ook minister van Buitenlandse Zaken Herter, de onderstaatssecretaris voor in- ter-Amerikaanse aangelegen heden Rubottom en vijf leden van de nationale raad voor inter- Amerïkaanse zaken heeft meege nomen. Wat de resultaten van de nauwelijks twee weken durende reis betreft, zal men een afwach tende houding moeten aannemen. De onderhandelingen, welke Eisenhower thans voert, zullen beslist nog worden gevolgd door talrijke besprekingen op lager Er kan echter niet aan worden getwijfeld, dat het de hoogste tijd was, dat men in Washington eens in grote stijl toonde, dat de Latijns-Amerikaanse naties noch onderschat, noch als bondge noten voor alle eeuwigheid be schouwd worden. De gebeurte nissen in Cuba, dat in verbinding met Belgrado en Cairo een soort neutralistische voorpost in La- tijns-Amerika dreigt te worden, vormen een waarschuwing, die men niet verkeerd mag verstaan. Midden- en Zuid-Amerika zijn 'n natuurlijke basis van de Ameri kaanse veiligheidspolitiek; maar deze basis is in de laatste tijd wat mors geworden. Dit is geenszins het werk der communisten, al zijn deze ook overal in Latijns-Amerlka ac tief en bedraagt het aantal van (Advertentie.) - De leider van de socialistische oppositie in het Lagerhuis, Gaitskell, heeft dinsdag ver klaard, dat de werkelijke re den voor Engeland om zelf kernwapens te maken gelegen was in twijfel aan de bereidheid van de V. S. om de verwoesting van Amerikaanse steden ten behoeve van Europa te riskeren. Ook de vrees om te afhanke lijk van de V. S. te worden, had een rol gespeeld. De stelling van de regering, da.t Engeland eigen kernwapens nodig zou hebben om tot de afschrikwek kende strijdmacht van het Westen bij te dragen, noemde hij een „voorwendsel". Als de DE POSTKOETS NEEMT BRIEVEN MEE Sinds het bekend worden van de plannen om met een post koets van Turkije naar de inter nationale tuinbouwtentoonstel ling Floriade te Rotterdam te reizen, is van vele kanten ge vraagd of het mogelijk is brie ven mee te geven. In een we reld, waa.rin de postverbindin gen steeds sneller worden, zou den brieven die anno 1960 langs een moeilijke route van 3404 km zijn vervoerd op de wijze van eeuwen her, een aantrekkelijk bezit kunnen zijn. Het comité voorbereiding tocht postkoets stelt nu hen die een dergelijke brief willen ver zenden, in de gelegenheid een daartoe uitgegeven enveloppe te kopen. Deze is, zolang de be perkte voorraad strekt, voor ƒ2,50 verkrijgbaar bij de Ne derlands-Duitse Kamer van Koophandel. Jan van Nassau- straat 3 te Den Haag. De brief in de spéciale omslag met het adres van degene voor wie hij bestemd is,, moet dan in een gewone enveloppe worden gestuurd aanFloriade p/a K. L. M„ Taksim Meydani, In- stanbul. Met de normale porto kosten moet de brief dan op uiterlijk 22 maart gepost zijn. In Instanbul zal vervolgens worden gezorgd, dat de speciale omslag van Turkse postzegels en een postkoetsstempel wor den voorzien en in de koets be landen. Van Rotterdam uit worden de brieven dan doorge zonden naar het adres van be stemming, dat overal ter wereld kan zijn. ZEVEN GEWONDEN BI.! AUTO-ONGELUK Dinsdagavond omstreeks acht uur is nabij de gemeentegrens Venlo-Tegelen een personen auto op een stilstaande auto ge reden. Hierbij werden zeven in zittenden ernstig maar niet levensgevaarlijk gewond. Twee broertjes van tien en twaalf jaar en een meisje werden naar het R. K. ziekenhuis in Tegelen overgebracht, de ande re gewonden, eveneens jeugdige personen, zijn in het St. Joseph- ziekenhuis in Venlo opgenomen. Britse bommenwerpers kernwa pens van Amerikaanse makelij zouden vervoeren, zou de NAVO even sterk zijn als thans, zo meende Gaitskell. Hij was het niet eens met zijn partijgenoot Crossman, die ge zegd had dat Engeland niet over voldoende hulpbronnen beschikt om in de „Atoomclub" te blijven. Hij herinnerde er aan dat Frankrijk, ondanks de oor log in Algerië, toch ook kans had gezien een atoombom te vervaardigen. De Labourleider sprak aan het einde van een debat van twee dagen over de defensiepo litiek van de regering. Labour heeft een motie van wantrou wen ingediend. Sprekend over de kwestie van eventuele Westduitse bases in Spanje vroeg Gaitskell de rege ring 0111 een duidelijke verzeke ring dat zij zich in de NAVO- raad tegen de vestiging van dergelijke basis zal verzetten. Minister van Defensie Watkin- son zei hierop dat het van es sentieel belang is een krachtige NA'VO te hebben, waarin West- Duitsland geheel is opgenomen. Overigens achtte hij de door Gaitskell aangeroerde kwestie een zaak die in de NAVO moet worden beslist. Met 329 tegen 245 stemmen heeft het Lagerhuis de defensie politiek van de regering goed gekeurd. Een Labourmotie van afkeuring was tevoren verwor pen. ROOMBOTER vtv puft mImmi HET NEDERLANDS ZUIVELBUREAU - RIJSWIJK (Z.H.) hun ingeschreven leden in dit deel van de wereld naar schat ting 230.000. Overigens doet de radio-propaganda van de Sow- jet-Unie en rood-China haar uiterste best. de meningen in Latijns-Amerika te beïnvloe den. Er wordt door radio-Mos kou en radio-Peking niet min der dan 85 uur per week in het Spaans en Portugees uitgezon den. In ieder geval is er reden ge noeg voor Washington otn de versteviging van het Midden- en Zuidamerikaanse bolwerk tot een der belangrijkste doeleinden van zijn politiek te maken. En daar om is de reis van Eisenhower, hoezeer deze ook het karakter draagt van een „good will"-toer, beslist meer geweest dan sleehts een vriendelijk intermezzo tus sen de beide ontmoetingen met Chroesjtsjef. Inzet en doel zijn geenszins gering: het gaat er om nieuw leven in le blazen in de door Hoover en Roosevelt bedre ven „politiek der goede nabuur schap", die zich sindsdien tien jaren lang helaas meer in frasen dan in daden heeft gemanifes teerd. (Nadruk verboden). Nederlandse scholen mogen worden gezien en kunnen de vergelijking met andere landen doorstaan De eerstkomende vijf jaren zal in Rotterdam voor negentig mil joen gulden aan scholen worden gebouwd, waarvan voor zestig miljoen in systeembouw. Het rijk biedt de zekerheid, dal het ge raamde aantal scholen binnen dit tijdsbestek gaat worden gebouwd. Daar deze scholen voor 't groot ste deel volgens een arbeidsbe sparend systeem zullen worden gebouwd zullen er binnen ge noemde tijd meer worden ge bouwd dan het contingent toe staat. In dit tijdsbestek had zon der systeembouw slechts vijftig procent van het nu geraamde aantal kunnen worden gebouwd. Dit zei gistermiddag de direc teur-generaal van het onderwijs, mr. J. G. M. Broekman, nadat hij aan de Donkersingel in Rotter damSchiebroek de eerste paal had geslagen voor een kleuter school die deel uitmaakt van een serie van negen lagere en zes kleuterscholen, alsmede zes gym nastieklokalen. Deze scholen, die ruim negen miljoen gulden kos ten. vormen tezamen het pro gramma voor het eerste jaar. dat in het arbeidsbesparend systeem wordt uitgevoerd. Mr. Broekman, die de moeilijk heden had geschetst waarmee het De fraaie kanten hoofd tooi van de Zuid-Bcve- landse vrouwen geniet wereldvermaardheid. Minder bekend is ech terdat dit staaltje van precisie-handwerk ver vaardigd wordt door een heel klein groepje meest zeer bejaarde vrouwtjes in het Land van Waes in Bel gië. Vroeger waren er in deze streek meer dan 1200 kantwerksters, doch de rijen zijn in de loop van de jaren steeds dunner gewor den mede door de uiterst lage honorering van het werk: de vrouwtjes verdienen per dag niet meer dan een dertigtal Belgische franken. De Beveland- se vrouw betaalt ech ter 500 a 600 gulden voor een kap.' Op deze foto zien we de weduwe Verberk- moesMarin aan het werk. Zij is tachtig jaar en daardoor de oudste van het gilde waarvan zij reeds 70 jaar deel uitmaakt. De geschiedenis pan het redersgeslacht Vmn der Dechen door H. VAN SEELAND 49) (Nadruk verboden.) De karavaan, bestaande uit een achttal rijdieren en een zestal pakdieren, alle veertien pittige taaie rakkers, stond thans langs de oever, die over schaduwd werd door de laag hangende takken van hoge woudreuzen. Eerst nu zagen Lucienne en Edouard een "viertal inlandse vaartuigen op de oever liggen, ranke sampans. Ze waren half uit het water getrokken, terwijl de roeiers op hun hurken er naast zaten en rustig aan hun lange strootjes zogen, een soort inlandse sigaretten, die een nogal scherpe en penetrante geur verspreidden. Kapitein Van der Decken wenkte een van hen. Hij bleek het hoofd te zijn van een nabij gelegen kampong, een inlands dorp en ook hem sprak de ge zagvoerder aan in de landstaal. „Sepala", zei hij, „wilt U uw mensen onze bagage in de sam pans laten ladenIk heb hier het geld voor de huur van de paarden en van de sampans en ook het loon voor de gidsen Verder heb ik twee grote pak ketten meegebracht, een met een rood merk en een met een groen merk erop. Het pak met het rode merk is voor U per soonlijk en bevat tienduizend sigaretten, tien pond tabak en honderd boekjes met sigaretten papier. Wilt U het van mij aan nemen als een bewijs van mijn vriendschap voor U en uw fa milieleden. Het andere pak be vat vijftig kilogram zout voor de leden van uw kampong. „Terima-kasih banjak, Toean Besar!" Het kamponghoofd was zichtbaar verheugd en gaf snel zijn bevelen. De kleine paardjes werden verlost van hun vracht, snoven en hinnik ten en woelden de mulle grond van het bospad langs de rivier met hun hoefjes los. De bagage werd overgebracht in de vaartuigen, waarna de kapitein zijn gezelschap uitno digde, om in de boten plaats te nemen. Daarna werd voorzich tig afgeduwd en dreven de 'vaartuigen naar het midden der rivier. Toen staken zestien armen de dajongs in het groe zelige water, dc naakte en prachtig gevormde bovenlijven der roeiers bogen zich voorover als panters voor de sprong, waarbij de spieren zich als ka bels spanden onder hun bruine huid. Toen gleden de boten ge ruisloos weg, voortgetrokken door de soepele slag der Suma- tranen. Anderhalf uur later schuur den de sampans over een vlak ke en zandige bodem. Men had een kleine open plek bereikt, die aan de andere oever der ri vier gelegen was, ongeveer tien kilometer stroomafwaarts. Het gezelschap stapte uit en bevond zich op een miniatuur strandje, ongeveer dertig meter breed en vijftien meter diep. zorgvuldig uitgekapt in de dichte muur van zwijgend groen en kunstig verscholen achter het dicht ge bladerte van het oerwoud. Lucienne en Edouard keken vreemd rond. Een onbekende, halfduistere wereld lae voor hen. Een gevoel van beklemming bekroop Lucienne Delarne. Wat was het hjer stil. De wereld leek wel uitgestorven. Geen blad bewoog aan de hoge woud reuzen en er zat iets onheilspel lends in de gehele omgeving. Opeens spitsten ze hun oren. Uit het bos drong paardenge hinnik tot hen door. Verbaasd keken zij in de richting, van waar het geluid kwam. Toen slaakte de jonge vrouw opeens een kreet van verbazing. „Nee maar, kijk nu eens, Edouard!Daar komt weer een karavaan En inderdaad! Nu zagen ze allebei een smal en tamelijk slingerend bospad, dat ze niet eerder hadden ontdekt, omdat hun ogen nog moesten wennen aan het schemerige licht in het bos. Een cavalcade van kittig stappende paardjes kwam na derbij. Voorop reed een blanke, dia gekleed was in een eenvou dig "olijfgroen polohemd en een rijbroek van dezelfde linnen stof. Hij droeg een paar hoge laarzen met vetersluiting en een khakikleurige helmhoed. Hij droeg een revolver in open holster aan de rechterheup en een stevig kapmes in leren schede aan de linker. Met een opgewekte lach steeg hij af en kwam met een uitgestoken hand naar kapitein Van der Decken toe. „Hallo, captain!" „Hallo, Fred!" Ze schudden elkaar hartelijk de hand, waarna de gezagvoer der zich tot zijn beide gasten wendde. „Dit is Fred Forester, com mandant van ons bewakings detachement. Wij hebben ons eigen „rangers" in Ofir", lachte hij. „Fred, dit is miss De larne!" „How do you do". Met een hoffelijke buiging drukte de op gewekte Canadees de hand van de Frangaise. „En dit is ingenieur Vernier, Fred. Hij is de man, die de verdere ontginningsmogelijkhe- den van de mijn komt onder zoeken". Het gezicht van Forester ver breedde zich tot een spontane lach. „Plaesed to meet you", zei hij. iWordt vervolgd.) onderwijs na de oorlog heeft ge kampt en de toestand van dit ogenblik aan een beschouwing onderwierp, wees erop, dat het tot nu toe aan initiatief had ont broken om tot een concreet ar beidsbesparend systeem voor scholenbouw had geleid. We kun- nen ons bijzonder gelukkig prij zen dat Rotterdam het initiatief heeft genomen. Daarbijis door overheid, openbaar en bijzonder lager onderwijs samengewerkt. Spr. hoopte op navolging, niet alleen door de grootste gemeen ten, doch ook daar waat grote programma's moeten worden uit gevoerd. In 1959 is voor 230 miljoen gul den aan scholen gebouwd. Dit is 20 miljoen meer dan voor dat jaar geraamd was. In de grote steden is het niet mogelijk de be hoefte bij te houden. Kwantita tief en landelijk bezien was spr. wat de scholenbouw betreft niet ontevreden. Kwalitatief mogen onze nieywe scholen worden ge zien en kunnen ze de vergelijking met andere landen doorstaan. Er moeten evenwel dagelijks com promissen worden gesloten en we moeten ons bewust blijven dat we beneden de maat van het wenselijke blijven,"aldus spr. - De aannemer hoopt de eerste school eind september a.s. te kunnen opleveren, waarna onge veer elke week een gebouw ge reed zal kunnen komen. Het ge hele 21 projecten omvattende bouwprogramma zal volgens het werkschema op circa 1 maart '61 voltooid kunnen zijn. VRIJDAG 4 MAART. HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram. en reportage; 8.00 Nieuws; 8.18 Gram. en act.; 9.00 Gym. voor de vrouw; 9.10 Gram.; 9.35 Waterstanden; 9.40 Schooliadio; 10.00 Tijdelijk uit geschakeld praatje; 10.05 Mor genwijding; 10.20 V. d. vrouw; 11.00 Voor de kleuters; 11.15, Viool en cello; 11.29 Orgelspel en zang; 12.00 Jazzmuziek; 12.20 Re geringsuitzending; 12.30 Land en tuinbouwmeded.; 12.33 Sport en prognose; 12.50 Beiaardconc. en draai-orgelmuz.: 13.00 Nws; 13.15 Med. en gram.; 13.25 Lich te muz.; 13.55 Beursber.; 14.00 Mezzosopr. en piano; 14.30 Voor dracht; 14.50 Gevar. progr.; 16.00 Gram.; 16.30 Voor de zieken; 17.00 Voor de jeugd; 17.55 Act.; 18.00 Nws; 18.15 Vlaamse noti ties; 18.20 Lichte muz.; 18.50 De puntjes op de i, lezing; 19.00 V. d. kleuters; 19.10 Kinderkoor; 19.30 Het platteland nu, gesprek; 19.45 VPRO-nws; 20.00 Nieuws; 20.05 Boekbespr.; 20.15 Karnerk.; 20.30 Dc Joden in de Westerse kuituur, lezing; 20.45 Gr.; 20.50 Regeringsuitz.; 21.00 Quizprogr.; 21.55 Lichte muz.; 22.15 Buitenl. weekoverz.; 22.30 Nieuws; 22.40 Zorg om de mens, gesprek; 23.00 Soc. nws in Esperanto; 23.10 Mu- ziekrevue; 23.55 Nieuws. HILVERSUM II: 7.00 Nws; 7.15 Gram.; 7.30 Voor de jeugd; 7.40 Gr.; 7.15 Morgengebed en over weging; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.50 Voor de huisvrouw; 9.40 Schoolradic; 10.05 Gram.; 11.00 Voor de zieken; 1 1.40 Gram.; 11.50 Als de ziele luistert; 12.00 Middagklok; 12.03 Gram.; 12.30 Land- en tuinbouwmed.; 12.33 Lichte muz.; 12.50 Act.; 13.00 Nieuws; 13.15 15 jaar geleden; 13.20 Lichte muz.; 13.45 Voor de vrouw; 14.00 Jeugdorkest; 14.35 Alt en piano; 15.00 Schoolradio; 15.30 Voor do zieken; 16.30 Viool en piano; 17.00 Boekbespreking; 17.15 Kinderkoor; 17.40 Beursbe richten; 17.45 Gram.; 17.50 Instr. kwartet; 18.10 Vaticaanse act.; 18.25 Lichte muz.; 18.50 Emigra tiepraatje; 19.00 Nieuws; 19.10 Act.; 19.25 Zang; 19.30 Pol. lezing; 19.4o Verzoekprogr. r 20.30 Water in Europa; 21.00 Muzikale lezing; 21.25 Klankbeeld; 21.55 Kamer muziek; 22.25 Boekbespreking; 22^0 Nws; 22.40 Ontrouw, lezing; 22.50 Gevar. progr-, 23.55 Nws. BRUSSEL (VL.): 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.35 Praatje; 12.52 Koersen; 13.00 Nws; 13.15 Orgelrecital; 14.00 Schoolradio; 15.45 Kamermuz.; 16.00 Koersen; 16.06 Gram.; 17.00 Nieuws; 17.10 Gram.; 17.45 Duitse les; 18.00 Klarinet-recital; 17.10 Boekbe spreking; 18.20 Voor de soldaten; 18.50 Sportkroniek; 19.00 Nws; 19.40 Gram.; 19.45 Praatje; 20.00 Orkest; 21.00 Kunstkaleidoscoop; 21.40 Orkest; 22.00 Nieuws; 22.15 Operafragmenten; 22.55 Nieuws. Televisie-programma's NED. T.V.: 20.00 Weekjournaal, 20.30 Attentie; 21.15 Cabaretpro gramma21.45 Filmdocumentaire, 22.10 Wat ben ik? VL. BELG. T.V.: 19.00 Intern, jeugdkron.; 19.30 Nieuws; 20.00 Feuilleton; 22.40 Filmnieuws; 21.25 Kunstprogr.: 22.10 Progi. over postzegels; 22.25 Voor de vissers; 22.40 Nieuws en journaal.

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 3