Provinciaal nieuws dU stkcifMtH Sunil wast stalend wt SUNIL WITTER DAN DE WITSTE POES Eric de Noorman - Wigberth's wraak en spaart uw linnenkast AXEL Een jubileum. Het komt wel zelden voor, dat iemand zijn of haar 40-jarig lid maatschap van een vereniging kan herdenken en dan nog speci aal van ren zangvereniging, die gewoonlijk zelf zo'n lang leven niet zijn beschoren. Maar gister herdacht mej. M. van Alten de dag, dat zij 40-jaar lid was van de Chr. Zangvereni ging „Asaf.'' Plet bestuur was dit niet ont gaan en bracht de jubilaresse een felicitatiebezoek onder aan bieding van een bloemenhulde. Ook veel leden van „Asaf" kwa men mej. Van Alten feliciteren en lieten hun gelukwensen ver gezeld gaan door praetisohe ge schenken. ontactavond „Oranje Ruiters". De jaarlijkse avond van de Oranje Ruiters is zowel wat in houd als de stemiming betreft, goed geslaagd. Het bezoek was achter niet zo groot als op andere jaren, hetgeen wel een gevolg zal zijn, dat op dezelfde dag de Z. L. M. haar algemene vergade ring houdt, waardoor het velen uit de kringen der ruitervrienden onmogelijk was hier aanwezig te zijn. De oorzitter, de heer A. Schie man, wees in zijn openings woord op de moeilijkheden, welke de mooie ruitersport ondervindt door het geleidelijk aan vermin deren van het aantal paarden op de agrarische bedrijven. Dit feit is nu eenmaal niet tegen te hou den en ondanks de grote liefde vor het paard en de ruitersport is het 'n zware opgaaf geworden om 'n paard aan te houden of te Ikopen voor die jongeren die zó gaarne de ruitersport beoefenen. De heer Schieman bracht in herinnering het prachtige con cours hippique tijdens de Pink sterdagen, en bij de wedstrijden waaraan de Oranje Ruiters heb ben deelgenomen. Dit alles is wel een bewijs dat de ruitervereni- ging alle reden van bestaan heeft. Het een dringend beroep op de medewerking van allen, die hier toe in staat zijn, verklaarde de voorzitter de avond voor geopend. Het nu volgende amusements programma verzorgd door het jeugdcabaretgezelschap ,,De Hoe pel" uit Terneuzen, dat er vol komen in geslaagd is met een ge varieerd programma een mooie avond te verzorgen, dat zeer in de smaak viel. Tussen de liedjes en schetsjes in 'had de traditionele verloting plaats. Met voldoening kunnen bestuur, :eden van de Oranje Ruiters en verdere belangstellenden, op een geslaagde avond terugzien. Ouderavond „Marijke school". De jaarlijkse ouderavond van de openbare school was, evenals ieder jaar, druk bezocht. De voorzitter der oudercom missie, de lieer D. Draaijer, sprak een vriendelijk openings woord, maar tot zijn groot leed wezen moest hij dit jaar het droeve feit in herinnering bren gen van het ongeluk dat het be stuurslid de heer Jac. Scheele was overkomen, waardoor hij is komen te ontvallen aan zijn ge zin en aan het werk der ouder commissie. De secretaris der oudercom missie, de heer A. Lenos, ver meldde in zijn uitgebreid verslag over 1959 de hoogtepunten n.l. de jaarlijkse schoolavond en de schoolreis. Dit verslag dat veel bijval had, werd gevolgd door het financieel overzicht uitge bracht door mevr. SwetsGil- jamsc. Beide functionarissen werden door de voorzitter voor hun werk hartelijk dank gebracht. De bestuursverkiezing moest voorzien in twee vacatures. Bei de opengevallen plaatsen waren het gevolg van het overlijden van de heer J. Scheele en omdat mevr. SwetsGiljamse niet meer herkiesbaar was, omdat zij geen schoolgaande kinderen meer had. Een schriftelijke stemming wees de heren D. Burger en W. J. A. Duininck als zodanig aan. Daar mevr. Swets vele jaren van de oudercommissie deel heeft uitgemaakt en hiervoor veel werk in 't belang van de school heeft verricht, werd haar bij monde van de onderwijzeres mej. De Jonge een bloemstukje aangeboden. Zoals gewoonlijk gaf de heer J. Blok, hoofd der school, een overzicht van de stand van za ken bij de schooi en wees op ver schillende behoeften. Het ver heugde hem dat de samenwer king met de oudercommissie en de band met de ouders altijd uit stekend is en achtte dit van groot belang, omdat het uitein delijk om onze kinderen gaat. De heer Blok roemde de team geest welke in de Marijke school zo duidelijk aan de dag treedt, zowel tussen de leerkrachten als tussen de leerlingen en hun ouders. Deze band komt steeds tot uiting bij optreden naar bui ten in schoolverband, zoals bij het verkeersexamen. het schooi- voetbal enz. Wij vinden liet voor de betreffende leerlingen een eer om bovenaan te staan. Het hoofd der school memo reerde ook nog enige prettige herinneringen opgedaan bij het schoolvoetbal, waarbij de Marij ke school het kampioenschap be haalde. Zeer interessant was de lezing welke gehouden is door mevr. mr. H. M. de KatPresser over het onderwerp „Sexuele voor lichting bij de opvoeding van onze kinderen." In deze causerie stelde de spreekster, dat er zich de laat ste jaren talrijke vernieuwingen bij het onderwijs hebben voltrok ken. Naarmate het veranderen der maatschappij, veranderen ook de onderwijsmethoden en tevens de problemen welke met de opvoeding gepaard gaan. Ook de sexuele voorlichting moeten wij zien als een bestand deel der opvoeding. Geen won der dus, dat ook hier andere in zichten aan het baanbreken zijn, welke wij op zijn juiste mérites moeten bezien en niet uit de weg mogen gaan. Een en ander zal er toe bijdragen, dat ouders en kinderen hier opener tegenover elkaar komen te staan. Dit onderwerp, dat op zeer bevattelijke wijze werd behan deld, werd met grote aandacht gevolgd. Gedurende de pauze, waarin ook koffie werd geserveerd, was er voor de ouders gelegenheid het werk der leerlingen te be zichtigen, waarvan een druk ge bruik werd gemaakt. Vereniging van varkenshou ders „E. E. M." te Spui. Varkensvereniging „Eendracht maakt Macht" te Spui hield haar jaarlijkse vergadering, welk een bijzonder karakter had. doordat op deze vergade- SLUISKIL EN DE LELY-BRUG II. Uit het ingezonden stuk van gisteren blijkt nogmaals, dat de eisers en protesteerdere nog geen lering hebben getrokken uit de povere resultaten van vroegere etsen en protesten. Zij willen zich blijkbaar nog eens' aan dezelfde steen stoten. Zij hebben overschot aan gelijk als xg menen dat er voor Sluiskil een betere oplossing zal moeten ««vonden worden voor de toe komstige kanaalovergang binnen de kom dan een pont, alias voor wereldlijke zolderschuit. Ook wij zijn die mening toege daan en zullen daarvoor ijveren, ■staar niet met slagregens van eisen en orkanen van protesten. Protesteren immers is een ge- voelsdaad; onderhandelen echter een verstandsdaad. Waar zou men het verder mee sturen? Met het gevoel of met set verstand? Gedachtig het ge zegde: „Bezint eer ge begint", zijn wij doende de wegen uit te stip pelen waarlangs wij ons doel auflen trachten te bereiken, om, na ons adres aan het gemeente- testuur van Terneuzen omtrent Jict tunnelplan, op korte termijn .forse stappen op die wegen te Uitdrukkelijk gesteld, is het geenszins de bedoeling van dit Snor ons ingezonden stuk de goe ie bedoelingen van de heer Col- sen in twijfel te trekken, immers injj heeft volgens zijn uitlatin gen op onze algemene vergade ring van maandag 8 febr. on- &mgs reeds persoonlijk met de hoofdingenieurs van de Rijks waterstaat de mogelijkheden van een verhoogde nieuwe brug in de kaan van Sluiskil, ter plaatse be teken. Dat de heer Colsen daarmede een belangrijke bijdrage aan de oplossing van het brug-probleem heeft gegeven is de mening van Het Bestuur der Algemene Belangen Gemeenschap Sluiskil. ring de heer Geerse van de voorlichting van Caivé fabrie ken te Delft aanwezig was. De voorzitter, de heer C. Wit te, opende de vergadering en heette alle aanwezigen van harte welkom, in het bijzonder de heer Geerse, van de voor lichtingsdienst van de Caivé fabrieken te Delft. Het speet hem dat zowel de secretaris als de penningmees ter, niet aanwezig konden zijn. Na vaststelling der notulen werd het jaarverslag uitge bracht. De voorzitter verzocht de aanwezigen 1 min. stilte in acht te nemen voor de 2 leden die door de dood de vereniging waren ontvallen. De voorzitter bracht de secre taris dank voor zijn uitvoerig jaarverslag dat ditmaal door de algemeen adjunct werd voorge lezen. De boeken van de pen ningmeester werden voorgele zen, waaruit bleek dat de vereni ging geen slecht jaar heeft ge had. Het jaar 1959 sloot met een batig saldo van: ƒ56,50, waar door het bezit der vereniging thans bedraagt: ƒ4026,58. Het aantal leden vermeerder de in 1959 met 7 leden en zijn er thans 71 leden. De uitkeringen blijven ge handhaafd n.l. biggen tot 25 kg max. ƒ50, 25 kg tot 70 kg, de gemiddelde biggenprijs van de Rotterdamse markt. Boven 70 kg gemiddelde Rot terdamse markt. Hierop had de bestuursverkie zing plaats, wegens periodieke aftreding van de heren J. Bak ker, C. Michielsen en J. Holle- bek, die werden herbenoemd. De voorzitter deelde mede dat de heer J. Bakker het secre tariaat wenste neer te leggen. Na hem dank te hebben betuigd voor het vele werk, dat hij vele jaren voor de vereniging heeft gedaan, werd de heer J. Holle- bek in zij plaats gekozen. Na het gebruik van een kopje koffie gaf de heer Geerse een uitvoerige toelichting over het zo economisch mogelijk resul taat te komen voor voeding en huisvesting van de dieren. Na deze interessante voor lichting werden door de heer Geerse dia's vertoond, over het mesten van de varkens en de daarbij verkregen resultaten. Interessant was het te zien hoe het niet moet. Vele vragen werden de heer Geerse gesteld, die allen tot te vredenheid werden beantwoord. Het was een leerzame verga dering. De voorzitter was aller tolk, toen hij de heer Geerse dankte voor zijn interessante lezing en sloot daarop deze vergadering. OOSTBURG. Vergadering K. I.-vereniging West Zeeuws-Vlaanderen. Maandagmiddag vergaderde de K. I.-vereniging West Zeeuws- (Adv.) Stralend wit wordt uw wasgoed met Sunil. Bleken en blauwen mag u overslaan. U wast minder, u spoelt minder, u wringt minder. Uw wasgoed slijt dus minder! U - en hon derdduizenden andere huisvrouwen - merken direct dat het hemelsblauwe Sunil tegelijk het modernste en het degelijkste wasmiddel is. De mooiste witte poes.verliest het van uw stralend witte was! Neem meteen het voordelige reuzenpak SUN 58.2 K. 250 a Vlaanderen in hotel „De Een hoorn" te Oostburg. De voorzitter, de heer A. Brak man van Nieuwvliet, kon een groot aantal belangstellende le den begroeten. Ook de rijksvee- teeltconsulent voor Zeeland, ir. W. L. Harmsen uit Middelburg, was aanwezig, evenals de plaats- vervangend-directeur van het Stierenstation, de heer W. Min- naert, uit Goes en de direnarts van de Gezondheidsdienst voor dieren, dr. J. Robijns, uit Goes. Onder de ingekomen stukken was een verslag naar een onder zoek van de afstammelingen van de K. I.-stier Rotterda Smits. Uit dit verslag, uitgebracht door de rijksveelteeltconsulent, bleek, dat voor ongerustheid in zake de fokresuitaten geen reden bestaat. Uit het jaarverslag bleek, datj het aantal inseminaties iets terug! loopt. Het boekjaar werden 1744 i koeien geïnsemineerd. In 1958 waren dat 1790 koeien. Het inse-< minatiegeld voor 1960 werd vast-j gesteld op ƒ16 per koe. In 1959 j beliepen de inkomsten en uitga ven een bedrag van 28.053,78. Er is een winstsaldo over 1959. groot 2.643,76. Het totaal ver mogen van de vereniging is 5.006,14. In 't bestuur werd in de plaats van de heer C. A. Mabesoone uit Aardenburg, de heer A. J. Buijs- se, eveneens uit Aardenburg, ge kozen. De heer C. Sturtewaege, die eveneens niet herkiesbaar was, werd vervangen door de heer Urb. Maes uit Eede. In de plaats van de heer A. Brakman, die zich niet herkiesbaar stelde, werd de heer A. Luteijn uit Nieuwvliet gekozen. Het overige bestuur bleef on- wijzigd. Aan de veetentoonstelling te Oostburg werd 25, en aan de tentoonstelling van IJzendijke werd 15 subsidie verleend. Hierna gaf de rijksveelteeltcon sulent, ir W. L. Harmsen, een al gemeen overzicht over het afge lopen jaar, dat voor de K. I.-ver eniging een stationair jaar is ge weest. Na de groei vanaf de oprichting der K. I.-vereniging moest er eens een stilstand komen. Ir. Harmsen constateerde in de vee houderij in Zeeland belangrijke verschuivingen. De pinken en kalveren worden niet meer kort na de geboor te verkocht, doch worden op het eigen bedrijf aangehouden om gemest te worden voor de vlees- produktie. Provinciaal gezien gaat de Zeeuwse veestapel vooruit. De gunstige vleesprijzen zijn hieraan niet vreemd. Uitvoerig zette ir. Harmsen het nut van de eiwit-contröle uiteen. Vervolgens besprak ir. Harm sen het plan om door goede se lectie en passende stieren in Zee land zelf te komen tot de aanwij zing van stierenmoeders. In de selectiecommissie zullen promi nente figuren uit de fokkerswe reld, het stamboek voor koeien, vertegenwoordigers van het stie renstation en nog enkele perso nen zitting nemen. Uit de vergadering kwamen weinig bijvalsbetuigingen. De vraag of men met een commissie dit alles zou bereiken kwam naar voren. Niet met commis sies, aldus de praktijkstem, doch met liefde voor de dieren en een open oog voor hun eigenschap pen kan men goed vee gaan fok ken. Dr Robijns vertoonde daarna een film over bodem, plant en dier, en gaf 'n uiteenzetting over deze drie onderwerpen, die on afscheidelijk aan elkaar verbon den zijn. De heer A. P. Brakman sloot de bijeenkomst, waarna het be stuur bijeen bleef om de be stuursfuncties onderling te rege len. RETRANCHEMENT Kollekte. Een kollekte voor de Interna tionale Hulpverlening bracht in de Ned. Herv. kerk te Retranche- ment f 31,op. Benoeming. De heer Fr. de Putter werd be noemd tot bode van de Algemene Landarbeidersbond, afd. Re- tranchement. PROEF RH MET GEMOTORISEERDE BADKUIP ZAAMSLAG De heer Jaap Zwartgarage houder te Wormerveer heeft proefgereden met dijn gemoto- Ontspanningsavond Ouden fff deze w* week met zijn vintkel deelnemen a ua„e (aan de badkuipenrallye, die In het Verenigingsgebouw iter gelegenheid van de automo werd door de afd. Zaamslag van fbieltentoonstelling in ie R. A.l. de Bond van ouden van dagen een te Amsterdam wordt georgani- ontspanningsavond gegeven, fseerd. waarvoor als spreker was uitge- nodigd de heer Leenhouts, voor zitter van het rayonbestuur Zee- Dongen, burgemeester van Aar land en lid van het hoofdbestuur. De voorzitter, de heer H. Over- beke verwelkomde de talrijke aanwezigen en in het bijzonder burgemeester H. D. Trimpe, de gemeente-secretaris de heer J. W. Kusee, de heer J. C. Eijke, en zr. Beukelman, benevens de spre ker de heer Leenhouts en de af gevaardigden der afdelingen uit de omgeving. De heer Leenhouts zeide het op prijs te stellen dat door het ge meentebestuur belangstelling voor deze bijeenkomst van ouden van dagen wordt getoond en dat zovele bejaarden aanwezig wa ren. Spreker ving zijn rede aan met een vergelijking te maken tussen de armenzorg in het verleden en de hedendaagse ouderdomsvoor ziening, waardoor alle landgeno ten boven de 65 jaar een Staats pensioen ontvangen. Zij krijgen nu geen aalmoes meer en behoeven zich niet te schamen voor de wettelijke steun die de regering verleent aan alle bejaarden, waarvoor wij dank baar zijn. Door de huurverhogingen en andere stijgingen van de onont beerlijke levensbehoeften zien wij met verlangen uit naar een ver hoging van het Staatspensioen. Met een opwekking tot de be jaarden om zich bij de afd. Zaam slag van de Bond van Ouden van Dagen aan te sluiten, beëindigde de spreker zijn rede. De uit de vergadering gestelde vragen werden door de heer Leenhouts uitvoerig toegelicht. Hierna werd door de heer Joh. de Vries, directeur van het P. T. T.-kantoor te Hulst, kleu rendia's vertoond over zijn reis naar Oostenrijk. Tijdens de daarop volgende pauze werd een koffiemaaltijd geserveerd. Na afloop hiervan liet de heer De Vries nog talrijke prachtige kleurendia's uit ons mooi Zeeuws. Vlaanderen zien. De voorzitter dankte aan het slot van de avond de heer Leen houts voor zijn rede en de heer De Vries voor het vertonen van zijn films en dia's en verder alle aanwezigen voor hun betoonde belangstelling voor deze avond. ontaciavoiia afd. Zaamslag' der Z. L. 91. en de Bond van Plattelands vrouwen. In de bovenzaal van hotel „Het Wapen van Zeeland" werd vrij dagavond een contactavond ge houden door de afd. Zaamslag der Z. L. M. en van de Bond van Plattelandsvrouwen. De voorzitter, de heer J. J. de RegtDekker, verwelkomde na mens de beide verenigingen, de zeer vele aanwezigen en begroet te in het bijzonder de heer J. van 45. De mannen staan op het punt hun paarden de sporen te geven voor de laatste étappe, als Erics oog getroffen wordt door een glinstering terzijde van het pad. „Wacht eens", roept hü uit, snel stijgt hij af en Svein gromt teleur gesteld. als hij ziet, dat de Noor man een pijl in de hand houdt. „Wat is dat voor bijzonders. Laten we opschieten. De een of andere jager kan die pijl verscho len hebben „Een jager is zuiniger op zijn pijlen" geeft Eric ten antwoord, terwijl hij peinzend in de richting kijkt, vanwaar de pijl geschoten moet zijn. „En deze pijl ligt hier nog niet lang. Geen spoortje roest, geen verkleuring aan de onder zijde, waar het ding op de grondl vecht." heeft gelegen. De schutter heeft Zijn scherpe ogen ontdekken nog vermoedelijk in gindse bosjes ge- meei Paardesporen. Stukje zeten," wijst hij en met grote afgerukte kleding. stappen beent hij erheen. „Zoek jij eens in de tegenover gestelde richting', roept hij de lange Sakser toe." ,Net wa' ik dachl", zegt hij zacht tot Bolan. ..Kijk hier. deze sporen wijzen op een ge- „Je zou zo zeggen, dat de rui ter, die dit pad volgde, hier be sprongen werd door iemand, waar schijnlijk een struikrover", mom pelt Bolan. „maar wat hebben wij daaraan? Ja dat gebeurt toch zeker dagelijks!" Eric knikt peinzend, zijn ver stand moet Bolan gelijk geven, zijn gevoel echter niet. en op dat moment klinkt van de over zijde van het smalle pad de stem van Svein opgewonden „Kom eens hier, Noorman Hier, hier ligt iemand een dode denburg, die bereid was gevon den om op deze avond een cause rie te houden over zijn verblijf op Spitsbergen. De heer Van Dongen betuigde de voorzitter zijn dank voor de vriendelijke verwelkoming, waar bij hij er op wees dat Aardenburg in de geschiedenis van de Z. L. M. een cijzondere plaats inneemt en een borstbeeld op de Markt her innert aan de mede-oprichter en eerste secretaris van de Z. L. M„ Vorsterman van Oyen. Hij hoopte met de aanwezigen een gezellig babbeltje te hebben over zijn verblijf op Spitsbergen in de jaren. 19231928. De heer Van Dongen noemde dit noorde lijkste land van Europa, zijn 2de vaderland. Het zal de toehoorders wel bekend zijn dat de Nederlan ders Heemskerk en Barends op Nova Zembla hebben overwin terd en het is opmerkelijk dat men op Spitsbergen tal van Ne derlandse namen aantreft. Het land, dat 8 X zo groot is als Ne derland, maar het is een der ver- latenste streken van de wereld, waar geen, plantengroei te be speuren valt en het 3 maanden achtereen volkomen duister is en het land gedurende 9 maanden wegens het geweldige pakijs niet te bereiken is. De daar heersan de koude is 60 onder het vries punt. Men is dan ook volkomen op zichzelf aangewezen. De wei nige bewoners van deze woeste nij verlaten in de periode dat de duisternis over dit armzalig land heerst, omringd als zij zijn door ijsberen en wolven, nimmer hun hutten, en een diepvriesinstal- latie hebben zij niet van bode. Het voedsel bestaat voorname lijk uit vis en vlees verkregen bij de jacht op beren en wolven. De pelshandel is dan ook belangrijk Spreker zeide slechts in grove trekken over het leven en de bewoners te kunnen vertellen, want er zijn dagen nodig om een beeld te kunnen vormen over het leven in de Fooistreken. De heer Van Dongen vertoonde daarna tal van dia's, die hij na der toelichtte. Aan het eind van deze boeiende causerie dankte de voorzitter de heer Van Dongnen op hartelijke wijze en zeide dat alle aanwezi gen ten zeerste hadden genoten. Hierna werd gepauzeerd waar in een verloting werd gehouden. Ten slotte werd nog de Z. L. M. film van de grootse landbouw tentoonstelling te Aardenburg vertoond. De voorzitter sloot na afloop hiervan deze prachtavond, die in alle opzichten geslaagd genoemd kan worden. ZUIDZANDE Feestavond Volksonderwijs. In de zaal vaxn hotel „De Zwaan" werd zaterdag de jaar lijkse feestavond gehouden door de afd. Zuidzande. De avond wérd geheel gevuld met de opvoering van een aan tal toneelstukjes, op keurige wijze, door de leerlingen van de hogere klassen der openbare lagere school. In zijn openingswoord kon de heer B. v. d. Reepe zich rich ten tot een tot de laatste plaats bezette zaal. Een speciaal wel kom sprak de heer Van de Reepje tot de heer en mevrouw Everwijn. Spreker zeide met het ver loop van de afdeling niet on tevreden te zijn, het ledental schommelt jaarlijks tussen de 110 en 120. Hij drukte de aan wezigen op het hart steeds at tent te willen blijven vooi de doelstellingen van Volksonder wijs. Het blijft nodig voor de openbare school op de bres te staan, aldus spreker. Namens het bestuur van de afdeling, werd aan het eind var deze avond, door de heer H Goedegebuur, het onderwijzend personeel dank gebracht voor hun hulp b het instuderen var. de toneelstukjes. ii De bekende Tsjechosll waakse Egyptoloog Frantistcfl Loxa is zaterdag in de ouder f dom van 83 jaar te Praag overj leden. Heden behaagde Heere van onze weg te nemen on Bolde Vrouw, Behuwd- en Groi der JANNEK* Dl geboren De ie de ouderdom jaar en 4 maande Axel: R. DEES Terneuzen G. A. DEUS C. M DEES— 1 VAN CAI en K Axel: A. J. DEES A. G. DEES E. C. DEES-DE Axel, 14 februar Cocgorspolder De begrafenis z plaats hebben w< 1'j februari a.s.. Z our. Het heeft God 1 tot Zich te roe z>d van zijn dienares, onze ir liefde Moeder, I en Grootmoeder, Mevrouw XATHALIA M VAN TROO "Weduwe van d Petrus Frans Antonius de geb. 28 mei 1885 kil en overleder op 14 februari voorzien te zijn H. Sacramentc Stervenden. Dit melden U m< heid en beleefd om gebeden: R. F. de Waal C M. M. de W; Aertssens en F J J. de Waal J. de Waalvar en B. F. de Waal I. de WaalSir en 1 JU. L. A. Schobb C. Schobben en C. E. de Wijn- C. de Wijn en K Sluiskil. De uitvaart w beleefd wordt digd, vind plaa kerk van de H. van Padua te op woensdag 17 a-s. om 9.30 uur Bijeenkomst in St Elizabeth-zi om 9.15 uur. Hedenavond or Rozenkransgebe parochiale kerk Heden is tot or heid, nog onv ontslapen onze Vader, Behuwd en Overgroo Broer, Behuwd Oom MARINl SCHOONAI Weduwnaar Maria de K re de ouderdor jaar. Kinderen, Be Kleinkind- Achterkiel Terneuzen, 15 Katspolderdij De teraarde' zal plaats he donderdag 18 1960, des nam 2-30 uur. Zaterdag overli Homoeopatiscl huis te Utrecht liefde Zuster Mevrou A. S. DE Weduwe va VV. van eerder Wei de Heer Ben, in de ouderdo: jaar. Namens de A. J. DE Terneuzen, 16 Markt 15 De rouwdienst derdag 18 febr den gehouden sion „Welgeleg seweg te Utrei na de teraard zal plaats heb Algem. Begraa Naarden. Condolatie-adri Markt 15, Te Voor de vele 'oedeleven ged ziekte en de ve "an deelnemin, loond na het van onze gelie Grootvader, Oom JAN VAN («tuigen wij on «tank. In het bi; welgemeende H.H. Doctoren Cd personeel a-Ziekenhui Fam. VA1 "Jerncuzen, feb Crocusstraat

de Vrije Zeeuw | 1960 | | pagina 2