Provinciaal nieuws Miele j N.V, FIRMA P. J, VAN DE SANDE 1 I DAG-, WEEK- en MAAND- 1 STOFFELS-RISSEEUW TERNEUZEN AXEL. BRESKENS. MIDDELBURG OOSTBURG. SLUISKIL SLUIS ZUIDZANDE Vergadering van de afd. O. Zeeuws- Vlaanderen van de Ned. Bond van Gepensionneerden N.C.L.B. Dinsdag verse Worstdag f 1,58 faE. A.IJsebaert Mevrouw/ Veriinde Opera Aida Succes-Agenda's Jr en Sr CrnnJrijiefte. - -Aii±nm ntïr snel wassen „De Spiritslagers 87 ceti 1.89 98 cent Slagerij DE THEIJE Gemeenteraad. Z>e agenda van de a.s. donder dag des avonds te 7 uur te hou den openbare vergadering van de gemeenteraad, bevat o.m. de volgende punten: Voorstel van B. W. tot her benoeming van drie leden van de Stichting Beschuttende Werk plaatsen Midden Zeeuwsch- V'laanderen te Terneuzen, t.w. de heren D. de Jong, R. R. Visser en A. J. de Zeeuw. Voorstel van B. W. inzake be sluit aandeelhouders N.V. Water- leidingmij „Zeeuwsch-Vlaande- ren" tot goedkeuring jaarreke ning 1958 van die N. V.. Voorstel tot aanvulling van de Uitkerings- en pensioenverorde- ning wethouders. Jaarvergadering Coöp. Aan- ra Verkoopvereniging „Oost Zeeuwsch-Vlaanderen" G.A. Onder voorzitterschap van de heer F. DekkerDekker hield de Coöp. Aan- en Verkoopvereniging Oost Zeeuwsch-Vlaanderen" G.A. te Terneuzen vrijdag j.l. in hotel -Rotterdam" haar 30e jaarver gadering. Ïïi zijn openingswoord schet ste de voorzitter nadat hij alle aanwezigen had welkom geheten aan de hand van cijfers de ge zonde groei der vereniging en wees hij op de grote betekenis van de coöperatieve aan- en ver kooporganisatie voor de boeren stand. In verband met het 60-jarig bestaan van de centrale organi satie „Centraal Bureau" te Rot terdam stond hij ook stil bij het geen landelijk is bereikt, waarbij van een stormachtige ontwikke ling gesproken kan worden, ge- iet op de omzetcijfers van het Centraal Bureau" over het laat ste boekjaar, te weten een geld- omzet van 429 miljoen gulden en een goederenomzet van bijna 2 miljoen ton. Na de vaststelling van de notu len werd het jaarverslag over 1958/59 in bespreking gegeven. Uit dit verslag blijkt o.m., dat de goederenomzet 15.735.436 kg heeft bedragen met een geldom- zel van ƒ4.775.206,70. De heer F. J. de Ruyter te 1 jjskil rapporteerde namens de commissie van toezicht, dat de boeken en bescheiden der vereni ging periodiek zijn nagezien en akkoord bevonden en adviseerde tot goedkeuring van de overlegde rekening en verantwoording. Nadat de direkteur, de heer J. J. Heijgelaar, de balans en winst en verliesrekening uitvoerig had toegelicht, werden deze stukken door de vergadering goedgekeurd en vastgesteld en werd beslo ten het voordelig saldo van 10.150,65, dat na zeer ruime af schrijvingen resteerde, aan het reservefonds toe te voegen, welk fonds daarmee stijgt tot 168.555. Enkele bestuursvoorstellen van huishoudelijke aard werden met algemene stemmen aanvaard. Bij de hierna volgende be stuursverkiezing werden de af tredende bestuursleden Jac. Die- ïraian Mzn te Zaamslag, Iz. de Feijterde Mul en J. K. de Put ter, beiden te Axel, met grote meerderheid herkozen. De heer J. J. Huijssende Bruijne te Terneuzen, eveneens aan de beurt van aftreding, stel de zich niet meer herkiesbaar en werd door de voorzitter in hartelijke bewoordingen dank gebracht voor al hetgeen hij ge durende een lange reeks van jaren in het belang van de ver eniging had verricht en wenste hem nog vele goede jaren. De heer Huijssen dankte voor deze woorden en voor de zeer prettige samenwerking met de collega's bestuursleden. In de plaats van de heer F. J. de Ruyter werd tot lid van de commissie van toezicht gekozen de heer W. Dekker Pzn te Ter neuzen. Vervolgens hield de heer J. H. Blank, inspecteur van het „Cen traal Bureau" te Rotterdam, een toespraak, waarin hij de nood zaak van coöperatieve aan- en verkoop, alsook van coöpera tieve produktie en verwerking onder ogen zag en waarin hij een overzicht gaf van de huidige peulvruchtenmarkt. Van de rondvraag werd door enkele leden gebruik gemaakt. Nadat de voorzitter had mede gedeeld, dat de leden t.z.t. zullen worden uitgenodigd tot bezich tiging van de dit jaar gebouwde graansilo aan de Axelse Sassing, welke silo uitstekend voldoet en zelfs internationale belangstel ling geniet, sloot hij de zeer goed bezochte vergadering en nodigde hij alle aanwezigen tot de ge meenschappelijke maaltijd. Aanbesteding. In het Jeugdgebouw alhier had gisternamiddag de openbare aan besteding plaats voor het bou wen van een elf-klassige lagere school voor de vereniging C. V. O. door het architectenbu reau Irs. A. Rothuizen P. J. 't Hooft, te Goes. Hiervoor werd als volgt inge schreven: J. Kolijn, Terneuzen ƒ476.290,— Fa Lambert Stoppeldijk 432.000, Fa Gebr. Simons, Terneuzen 415.000, A. J. Goossens, Walsoorden 408.000,— Aann.bedrijf Leenhouts, Sluis 366.500, Fa Gebr. de Theye, Terhole 365.000,— G. Gijsel, Westdorpe 363.500, Gebr. van Dijk, Wagenberg 359,300, Korteweg Bouwmij, Breda 355.300, D. v. d. Poel, Oudelande 349.304, C. Priem, Lewedorp 348.960, Fa Gebr.'v. d. Poel, Terneuzen 343.900, D. Freyser, St. Jansteen 338.000. Gebr. Krieckaert, Hengstdijk 337.600, F. Verstelle, Philippine 336.000, J. F. Freyser, St. Jansteen 334.090, De gunning werd aangehou den. Propagandafilm voor leden C. N. V. In het Jeugdgebouw aan de Kerkhoflaan werd gisteravond voor de leden van de afdeling Terneuzen van het C. N. V. een propagandafilm gedraaid „Kin deren voor de rechter". De districtsbestuurder, de heer C. Braspenninck, sprak hierbij een propagandistisch woord. In de namiddag werd voor de kin deren der leden enkele filmpjes vertoond waaronder „Vier jon gens in een jeep". Bij de middagvoorstelling heb ben de kinderen genoten van de voor hen vertoonde jeugdfilms, terwijl des avonds de volwasse nen met grote belangstelling de propagandafilm hebben gevolgd' en de rede van de heer Braspen ninck beluisterd. Aanrijding. Zondagmiddag omstreeks 12 uur had op de kruising West straat in de richting van de plaats tussen een luxe auto, be stuurd door de heer J- uit Brus sel, en de bromfietser H. uit Ter neuzen. De heer J. reed door de West straat 'jn de richting van de Markt, terwijl de bromfietser uit de Zeestraat het kruispunt nader de. Zowat midden op de kruising kwamen de voertuigen met el kaar in botsing. De brommer werd zwaar beschadigd, de auto slechts licht. Persoonlijke ongelukken de den zich niet voor. VISSERSVAARTUIG GEZONKEN Opvarenden gered. Doordat de boot op een nog on bekend hard voorwerp onder water stootte, is maandagmiddag te 15.00 uur het houten vissers vaartuig BR. 50 „Johanna" uit Breskens in de Noordzee gezon ken, op ongeveer 1 kilometer af stand van het baken „Callo" on der de Nederlandse kust. De beide opvarenden, de egienaar- schipper A. P. van der Broecke en zijn 20-jarige zoon Jan, wer den net op tijd gered door de vóór de „Johanna" uitvarende BR. 25 onder schipper Isaac Hoog- stadt. Beide schepen waren uitgeva ren om vóór de Scheveningse kust op schardijn te gaan vissen. Even voorbij Westkapelle stootte de „Johanna" plotseling op het zich onder water bevindende harde voorwerp. Wat het is, en hoe het er uit zag, heeft noch de schipper noch zijn zoon kunnen constateren. Een wrak kan het niet zijn, want de wrakkenlijst gaf op deze plaats in de vaar route geen obstakel aan. Hoe het zij, het voorwerp scheurde de bodem van het scheepje onder de waterlijn over drie meter lengte open, en de „Johanna" begon snel water te maken. De vóór de BR. 50 uitvarende BR. 25 had op dat ogenblik geen radio-contact met de „Johanna", doch schipper ?Ioogstadt keek toevallig om, toen het zinkende scheepje slagzij begon te maken. Hij voer ijlings terug en juist teen de beide Van der Broeckes in veiligheid waren, zonk de „Johanna" in vijftien meter diep water weg. Omstreeks 7 uur gisteravond waren de opvarenden terug in Breskens. Ze hadden het gebeur de nogal lakoniek opgenomen en zijn van plan vandaag te probe ren een nieuw schip te huren. Het gezonken vissersvaartuig was verzekerd. Aanrijding'. Maandagmorgen ontstond op het kruispunt bij de Langeviele- brug een aanrijding plaats tus sen een vrachtauto, bestuurd door J. P. s. uit Hulst en een personenauto bestuurd door J. D. W. uit Middelburg. Laatstgenoemde reed achter de vrachtauto en wilde linksafslaan in de richting van de Vlissingse Singel. De bestuurder van de vrachtauto draaide echter even eens naar links, toen de perso nenauto reeds bezig was de vrachtauto in te halen. De heer W. beweerde dat de bestuurder van de vrachtauto niet door zijn richtingwijzer had aangegeven dat hij naar links wilde afslaan, doch de chauffeur van de vrachtauto ontkende zulks, daar hij wel de richting wijzer in werking had gesteld. Beide wagens werden aan de zijkant licht beschadigd. Ciususmiddag Partij van de Arbeid. In hotel „De Eenhoorn" hield het district West Zeeuws-Vlaan- deren van de Partij van de Ar beid een cursusmiddag voor raads- en kandidaat-raadsleden. Na een inleidend woord van de heer G. J. van Oorschot uit Sluis, voorzitter van het district, hield de burgemeester van Krui- ningen, de heer A. Schipper, een inleiding over de gemeente wet. Hierna volgde een gedach- tenwisseling over de verschil lende onderdelen van deze wet. Deze cursusmiddag was bedoeld als de eerste van een aantal dergelijke bijeenkomsten gedu rende de komende wintermaan den. Vergadering en uitvoering Volksonderwijs. Vorige week werd door de plaatselijke afdeling van „Volks onderwijs" de jaarvergadering gehouden. Door de grote belangstelling was het bestuur genoodzaakt twee avonden hiervoor te reser veren en beide avonden was het Jeugdgebouw „De Ark" dan ook overvol, waaruit wel blijkt dat dit gebouw veel te klein is en uit breiding hiervan dient overwo gen te worden. Nadat de voorzitter, de heer P. Hamelink, de overtalrijke bezoekers had verwelkomd, werd in een vlot tempo het huishoude lijk gedeelte van het programma afgewerkt, waarna werd opge voerd het blijspel in drie bedrij ven „Drie is te veel". Alle optredenden hadden zich volkomen in hun rollen inge werkt, zodat de aanwezigen ge noten hebben van de dolle situa ties die ten tonele ontstonden, doch ook hier kwam alles weer op z'n pootjes terecht en zijn beide avonden voor „Volksonder wijs een succes geworden. Prijskaarten Zandstraat. In café Smulders traden zon dagavond 46 kaartliefhebbers in strijd voor welke ontmoeting een tiental hazen en vier kippen als prijzen waren ingezet. De uitslag luidde: 1. K. WisseG. Wouters; 2. H. MeertM. van Ham; 3. mevr. SmolenaarsH. de Caluwé; 4. G. v. d. SteenEug. Hemelsoet en 5. Ach. de CaluwéR. Geillet. Extra prijzen: 1. E. KaasE. Dhaene en 2. E. van VorenPh. Obrie. Uitvoering. De toneelvereniging van de Ned. Herv. Gemeente verzorgde een uitvoering in het Jeugdge bouw in de Hoogstraat. Opge voerd werd het toneelspel „Ik wil niet meer lopen", een spel in drie bedrijven, door D. van Es, dat door de opvoerenden keurig voor het voetlicht werd gebracht. Na het bovenvermelde stuk brachten de spelers nog het blijspel in één bedrijf „Tante Jet in de flat", waarbij de tal rijke aanwezigen konden lachen om de malle verwikkelingen in dit vlot gespeelde blijspel. De heer A. Basting sprak een openingswoord en ds. D. Balk bracht aan het eind namens allen dank voor het gebodene. Een verloting in de pauze slaag de zeer goed. Concert „Apollo". In de zaal van café „Lam- mingsvliet" gaf de muziekver eniging „Apollo" haar jaarlijkse uitvoering voor leden en dona teurs. Voorzitter R. Plasschaert sprak een welkomstwoord tot de vele aanwezigen. Het concert stend onder leiding van de heer F. v. d. Bussche en werd afge wisseld met conference van de heer Lou Sterda uit Brugge. Na afloop volgde er een bal, verzorgd door de band „Accor- deonetta". Gemeenteraad. Donderdagavond komt de ge meenteraad van Sluis in open bare zitting bijeen. Er moet een besluit genomen worden ter herziening van het basisplan van de Wederopbouw. Ook moet een standpunt bepaald worden ten aanzien van een gemeen schappelijke regeling op bouw-, woning- en welstandstoezicht, dit op verzoek van de Centrale Dienst. De „Shell Nederland N.V." en de „Benzine en Petroleummaat- schappij N.V." hebben verzocht om gemeentegrond te mogen gebruiken op het Walplein om daar een benzineservicestation te mogen plaatsen. Het perceel bouwgrond op het Walplein, gelegen tussen het pand van de heer Buskens en hotel „Centraal" moet ver kocht worden. Het college heeft een oproep geplaatst en uit de gegadigden meent het college de heer B. Geilman te moeten aan bevelen. Voorgesteld wordt het 100 'in plan van de waterleiding te aan vaarden. Tenslotte werd de gemeente begroting 1960 behandeld waar bij de subsidieaanvragen van plaatselijke, regionale en lande lijke organisatie ter sprake zul len worden gebracht. Ook komt hier in behandeling het straten plan en de kolentoeslag voor minder draagkrachtigen. Benoeming ambtsdragers. Bij de gehouden stemming voor een tweetal notabelen van de Nederlands Hervormde Ge meente te Zuidzande, werd als zodanig herkozen de heer B. van de Reepe, terwijl in de plaats van de heer Z. C. Salomé, die zich niet herkiesbaar had gesteld, werd gekozen de heer J. BuijzeVerstraete. Verlate Sint Nicolaas. Traditiegetrouw heeft de Sluisse Auto- en Motorclub „Sam" ook dit jaar weer een St. Nikolaasrit voor haar leden gehouden. Voor deze rit had men nu de vorm van een zaalrit gekozen en in hotel „De Zwaan" hebben een aantal liefhebbers van deze autosport, waarvoor de belangstelling in vergelijking met enkele jaren terug sterk is gedaald, zich vrijdagavond ge ruime tijd flink moeten inspan nen om de gestelde opgave te volbrengen. Ondanks de geringe belang- s.elling verliep deze avond in een zeer gezellige sfeer. De uit slag van de zaalrit was1. Mevr. J. de Groottele Roy, Zuidzan- de, 0 strafpnt.; 2. A. Schijve, Nieuw vliet, 0 strafpnt.; 3. Mej. G. de Jonge, Cadzand, 1 straf- punt4. Van Prooijen, Oostburg, 20 strafpnt.; 5. J. K. Hariot, Oostburg, 21 strafpnt. Dia-vertoningen. Tijdens een tweetal dia-ver toningen. welke zaterdag in de zaal van hotel „De Rode Leeuw" werden gehouden, heeft de be volking nog eens kunnen genie ten van verschillende gebeurte nissen, die in het afgelopen jaar de hoogtepunten van het dorps leven vormden. Zo zag de schooljeugd, waarvoor 's mid dags een voorstelling was be legd, zich weer terug op de schoolreizen; men kon de vreugde aflezen van de gezich ten der bejaarden op hun jaar lijks uitstapje ergens in het heuvelland van Noord-Frank rijk; het zo uitstekend geslaag de zangconcours werd met een aantal opnamen weer voor de geest gehaald en verder toon den een aantal plaatjes nog eens overduidelijk de schoon heid van het dorp. Burgemeester H. P. Everwijn vertoonde verder nog een serie plaatjes over de landbouw en de in die bedrijfstak tegenwoor dig gebruikte machines en voorts nog een groot aantal kleurendia's, opgenomen tijdens een reisje langs de Rijn. Autorit Zevac. Voor de autorit van de Zeeuwsvlaamse Automobielclub, die zaterdagmiddag werd ver reden, verschenen 28 deelnemers aan de start in Driekwart. Via Philippine en een aantal plaat sen in West Zeeuws-Vlaanderen moesten de deelnemers zich naar de in Zuidzande gelegen finish begeven, doch op de weg hier naar toe waren vanzelfspre kend de nodige valstrikken ge legd. Desondanks brachten de meeste deelnemers het er be hoorlijk af en van de 16 gestar te equipes in de A-klasse, welke ongeveer 70 km hadden te rij den, wisten zich 14 te plaatsen. Nummer 1 werd het echtpaar J. RisseeuwRosendaal uit Zuidzande met 8 strafpunten; 2. Dhr. en mevr. D. Meeusen uit Terneuzen met 10 strafpun ten; 3. A. SchijveRiemens uit Nieuwvliet met 12 strafpunten; 4. De heren W. de Kramer en J. Casteleijn uit Zuidzande met 15 strafpunten; 5. De dames G. de JongeJ. de Groote-le Roij,\ Cadzand, met 15 strafpunten. In de B-klasse v/erden 11 van de 12 gestarte deelnemers ge klasseerd en hierbij plaatste zich als eerste de equipe B. de Jongede Jonge uit Schoondij- ke met 30 strafpunten; 2. De heren S. DekkerM. de Hullu uit Zuidzande met 60 strafpun ten; 3. J. van Hoeve met 60 strafpunten4. Pladdet uit Bier vliet met 60 strafpunten; 5. De equipe De Jongede Bats uit Schoondijke met 60 strafpunten. De prijsuitreiking vond plaats in hotel „De Zwaan" te Zuid zande waar de deelnemers aan zaten aan een gemeenschappe lijke maaltijd. Deze afdeling hield haar tweede vergadering in 1959 in een der bovenzalen van „Het Centrum" te Axel. De voorzitter, de heer Van Riet, verwelkomde de aanwezi gen en in 't bijzonder het hoofd bestuurslid, de heer Boogaert uit Roosendaal. De voorzitter herinerde verder aan het werk en de levensom standigheden van de oud-ambte naren en hoe moeilijk het in die tijd was om de regering te be wegen daarin verbetering te brengen. Wijzende op de reeds lang verwachte nieuwe pensioenwet, merkte hij op, dat acht jaar ge leden de bekende commissie- Van Poelje, met het ontwerpen van die wet werd belast. Intussen zijn weer twee jaar verlopen en het ontwerp is door de minister nog niet aan de Staten-Generaal ter behande ling voorgelegd. Hij hoopt dat als eerlang het ontwerp door de Kamers in behandeling wordt ge nomen, het hoofdbestuur van de Staten gedaan zal kunnen krij gen. dat de korting op de pen sioenen van hen, die tevens het pensioen volgens de A.O.W. ge nieten, maximaal 80 van hun pensioen, zal komen te verval len. De voorzitter deelde mede, dat de actie om de secreta resse, die reeds 10 jaar deze functie waarneemt, een geschenk als blijk van waardering der le den aan te bieden een succes is geworden en sprak daarbij de hoop uit, dat zii nog vele jaren deze functie zal willen blijven vervullen. De secretaresse gaf nu een overzicht van het wel en wee der vereniging sedert de oprich ting. De heer Maris bood hierna de jubilerende secretaresse namens de leden een gouden polshorloge aan, waarvoor de jubilaresse de leden haar hartelijke dank be tuigde. De heer Boogaert feliciteerde namens het hoofdbestuur de afd. Oost Zeeuv/s-Vlaanderen met haar 10-jarig jubileum. Hij bracht de secretaresse, mevr. Ferketvan Damme, de dank van het hoofdbestuur voor haar arbeid over en bood haar na mens het hoofdbestuur een enveloppe met inhoud aan. Hierna behandelde de heer Boogaert de diverse wensen van de Nederl. Bond van Gepen sionneerden, waardoor een ein de zal komen aan de vele ach teruitstellingen en teleursteüin- ken van de gepensionneerde rijksambtenaren. De voorzitter bracht de heer Boogaert dank voor zijn uitvoe rige uiteenzetting van de recht matige verlangens van de alge mene bond van gepensionneer den. De penningmeester, de heer Velleman, wenste de secreta resse, met wie hij zo prettig sa menwerkt in het belang der le den, nog eens extra dank te brengen voor haar arbeid. Bij de gelegenheid tot het stellen van vragen zeide een der leden van mening te zijn dat de Bond noch van de S.E.R., noch van de vakbonden steun voor zijn actie heeft te verwachten en stelde deze op één lijn met de 53 leraren en gecommitteer den bij examens, die zich niet bereid hebben verklaard hun werk te hervatten. Hij vroeg het hoofdbestuur of de Nederl. Bond van Ge pensionneerden met zijn 80.000 leden geen aanleiding vindt aan deze genoemde actie adhaesie te betuigen. De heer Boogaert deelde mede, dat hij dit punt bij het hoofd bestuur in bespreking zal bren gen en deelde verder mede, dat als de nieuwe pensioenwet geen bevrediging schenkt, het hoofd bestuur direct een actie zal in zetten om voldoening te verkrij gen. De voorzitter sloot hierop de vergadering onder dankbetui ging voor de grote opkomst der leden. Ten slotte volgde nog een vertoning van een film en dia's uit ons mooi Zeeuws-Vlaande ren en van opnamen in Brugge en andere plaatsen in België. Hiermede geven wij U kennis, dat tot onze droefheid van ons is heengegaan, onze ge liefde Zuster en Tante Weduwe STEPHANIE ESSELÏNG, geb. Timmermans, voorheen weduwe van H. de Waay, in de ouderdom van ruim 87 jaar. Mede namens de familie L. VAN DER MOLEN- PAANS. Terneuzen, 14 dec. 1959. Van Bovenstraat 47. Heden overleed in haar Heer en Heiland, onze innig geliefde Moeder, Behuwdmoeder, Groot- en Overgrootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante MARIA DE RUITER, geb. Van Langevelde, Weduwe van C. M. de Ruiter, in de gezegende ouder dom van bijna 85 jaar. Zij, die haar van nabij hebben gekend, zullen weten wat dit verlies voor ons betekent. Haar innig geliefde en zeer bedroefde KINDEREN, BEHUWD- K1NDEREN, KLEIN- en ACHTERKLEINKINDE REN. Sluiskil. 14 dec. 1959 Lijsterplein 21. De teraardebestelling zal plaats hebben op donder dag 17 december, des namiddags te 2.30 uur. Afd. HOEK. Inlevering Vakantiebonnen op zaterdag 19 december a.s., van 24 uur, bij J. DE JONGE, F 9, Heek. 500 gram VERSE WORST 500 gram VET GEZOUTEN SPEK 89 cent 100 gram GEBRADEN GEHAKT 48 cent 100 gram PAIN DE STRASSBOURG 39 cent Zelfbedieningsslagerij Vloosunjkstraat ■iii!i!iii:iiiiiii:i:i;iii:i;iii iwi i ummm» i i;i tas amti n«m»i ihum# Nu is er een gpote keus in kalenders! i VOORHOEVE 2,45 MARANATHA 2,45 HERVORMDE DAGKALENDER 2,45 MARTHA 2,45 WEEKKALENDERS MA ANDKALENDERS Kinderkalender „ALS HET KLOKJE ZEVEN SLAAT" ENKHUIZER ALMANAK L— AGENDA'S in veis prijzen BUREAU-AGENDA'S Ook in luxe uitvoering Koopt voor Uw man of Uw zoon OVERALLS in blauw, grijs, khaki en wit; Manchesterbroeken, -vesten en -jassen; Kantoorjassen, Kruideniersjassen; kleur echte Werkoverhemdcn; krimpvrije Werksckken, YVerkpetjes tij: N ieuwe-J iepstraat 15 U spaart er een hoop geld mee uit Wij rijden naar de te Gent op 27 december. Prijzen der plaatsen (incl. reiskosten) Stalles, le Balcon en Mid- denloge 8,25 Parket en le Zijloge 7,50 Parterre §n 2c Bale, 6,25 Opgave uiterlijk 20 decem ber: Azaleastraat 20. VERMAGER zonder moeite met GRACIAL 50 dragees ƒ1,98. Bij aptn. en drogist. Portefeuilles in diverse kleuren Ook de Consul- en President portefeuille NOORDSTRAAT 57 TERNEUZEN lllllllirillltll!l!lll!l!lll!l!l!ll|i|!lj|!t!lillll|[|!|||||||!|||||||l|||!{[|lll|{|||Jj|!|||||]l[||{!|{|||||!|!|||||||j|||l|||!|||j|l|j|l|!ll|l|ll!II|j|||lll|j - i 3 motoren, 2 pompen c m. er is geen betere! Mevrouw, Vanaf vandaag zijn wij aangesloten bij ie com merciële organisatie Nu kunt U profiteren van het SPIRIT-SPAAR SYSTEEM en van de degelijke KWALITEITS GARANTIE van ie SPIRITSLAGERS. tiet SPIRIT-SPAAR-SYSTEEM stelt in de gelegenheidde bekende SPIRITZEGELS te spa ren. Zegel na zegel spaart U zo ongemerkt uw spirit- kaart vol. Daarvoor geven wij U graag VIER GULDEN TERUG. Dat is pas sparen Mevrouw, dat is pas service. Dit kan dan ook alleen de SPIRIT SLAGER. Profiteert alvast van onze eerste voordelige can- biedingen Heerlijke GEKOOKTE WORST 250 gram. en 5 spiritzegels Malse SCHOUDERCARBONADE Nu per 500 gram en 8 spiritzegels Onze beleende VERSE BRAADWORST 500 gram en 5 spiritzegels ƒ1.80 EDELMARGARINE van SPIRIT Ter kennismaking 3 pakjes en 6 spiritzegels slechts TERNEUZEN ZAAMSLAG NOORDSTRAAT TEL. 2595 TEL 331 Deze aanbiedingen üijn geldig tot 19 dec. a.s. Axelsestraat 59b, tel. 2530

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 3