KOU O GEVAT VERSLOOT Weerover zicht Het Russische ruimtestation V ITAIiANO regering De V.N .-commissie in Laos Algemene vergadering van de V.N. Nederlandse militair in Frankrijk omgekomen Moeilijkheden voor de Zweedse I w de lekkere I DE OLIESPECIALIST 1 Dykstr. 7-9, Tel. 2056, Terneuzen HOOGWATER ZON- en MAANSTANDEN WEERBERICHT I. 2573 mm Weldra raketten naar andere planeten HOENSON MET GERICHTE WARMTE rilaan 25a, van Brug- J. Hendriks, Vinken- Lmsterdam; A. P. M. irdstr. 65, van Den Doijen, J. Catsstr. 15, "g; W. A. Vermeulen, van Amsterdam; H. raniumstr. 22, van Hoek-Boersma, Ka- van Vlaardingen; eman, Bosjesweg 81, irde; Wed. P. Wul- Bosjesweg 81, van P. van Langeveide, 72, van Axel. dul, Javastr. 38. naar Crujjsse, Scheldekade ngen; J. M. Jasperse, 45, naar Vlissingen; ramstr. 12 a/b, naar iw Gastel; A. B. M. eraniumstr. 10, naar Vermeulen, Klaas- r Rotterdam. uv,/ oon zijn En J enkele ge- 8 kg 18.5 kg 13 kg fiankering Dij abonnement: lerneuzen. Directeur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Redactie-adres: Noordstraat 5557 Administratie adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Nd 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: 6,— pei kwartaal; per maand I 2, pet» week 48 ct. Losse nrs 9 ct. DE VRUE ZEEUW DINSDAG 6 OKTOBER 1959 15e Jaargang Nr 4799 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. vit Firma P. J. van de Sande, Terneuzen Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum pee advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels- advertenties) 5 regels 1,—. Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer of: Adre* Bureau van dit Blad. 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 ome. Het Russische ruimtestation tionarissen gezegd dat het min- stens een jaar zal duren voordat de V.S. kunnen hopen de jongste successen van de Sowjet-Unie bij zal naar wij verwachten drie volle dagen nodig hebben om de omgeving van de maan te berei ken en nog een langere tijd om weer in de buurt van de aarde te komen, waar het waarschijn lijk als satelliet van de aarde zijn bestaan zal beëindigen. Dit heeft de Russische professor Leonid Sedof maandag in de „Prawda" verklaard. Dit betekent dat dit station woensdagmorgen vroeg het dichtst bij de maan zal zijn. Volgens de laatste berichten volgt het station de vastgestelde route en functioneren zijn appa raten uitstekend. Volgens een bericht van de New York Times'' uit Washing ton hebben Amerikaanse func- Overstromingen en wervel storm in India Overstromingen en een wer velstorm in de Indische staten West-Bengalen en Orissa heb ben in het week-eind ongeveer veertig mensenlevens geëist, al dus maandag in Calcutta ont vangen berichten. In het district Bhadrak in Orissa kwamen alleen al 21 men sen om het leven. Hier worden dertien personen vermist. Vijf honderd gezinnen werden dak loos. In West-Bengalen verloren zeventien mensen het leven. Overstromingen in West-Bengalen Bij zware overstromingen in Zuid West-Bengalen zouden in de afgelopen drie dagen zeven tien mensen zijn verdronken en 50.600 mensen dakloos zijn ge worden. Het leger biedt hulp in het rampgebied, waar de regen nog steéds aanhoudt. Overstromingen in Oklahoma In de Amerikaanse staat Okla homa waar tengevolge van de hevigste overstromingen in de geschiedenis van de staat reeds duizenden mensen dakloos zijn geworden, hebben zondag nieu we overstromingen de evacuatie van honderden boeren en dorpe lingen genoodzaakt. Men schat dat in de afgelopen vijf dagen 6000 bewoners hun huizen heb ben moeten verlaten. De schade in het gebied, waar de regen nog steeds neergutst, wordt op mil joenen dollar begroot. Amerikaanse havenstaking wordt voortgezet Het bestuur van het Ameri kaanse verbond van havenarbei ders heeft maandag eenstemmig besloten de vijf dagen geleden begonnen havenstaking voort te zetten. aan de aantrekkingskracht van de aarde te ontsnappen. De eerste kosmische snelheid bedraagt ongeveer 30.000 km per uur waarbij de buitenwaartse be weging van de raket in evenwicht is met de aantrekkingskracht zo dat de raket steeds om de aarde blijft draaien. Loenik III werd gelanceerd het onderzoek van de ruimte te met een aanvangssnelheid die evenaren. iets lager was dan de tweede kos- Verder menen deze functiona- misehe snelheid zodat zij na het rissen dat er weinig kans be- j cirkelen om de maan zal terug- staat dat de V.S. Rusland inhalen j^eren om een baan om de aarde tenzij Amerika krachtiger raket- tc maken, ten kan bouwen die vergeleken i kunnen worden met die welke AMERIKAANSE de Russen reeds hebben. Zij aan- R A^FTPROFF vaardden met tegenzin de hui-1 KAN.P, 1 TKULf dige stand in de wedloop om de Amerikaanse deskundigen ruimte. i hebben zondag op Wallops Island ,,Tass" heeft gemeld dat het (Virginië) met goed gevolg een ruimtestation maandgg om 10.00 raket beproefd die de weg moet uur (Ned. tijd) zich op 284.000 effenen voor de eerste bemande km van de aarde bevond. Vol- Amerikaanse ruimteraket. De gens de laatste berichten zal het raket, .Little Joe", werd met een vandaag om 15.00 uur (Ned. gietijzeren model van een ruim tijd) het punt van zijn baan be- tecabine gelanceerd en 2 mi- reiken dat het dichtst bij de nuut later, op een hoogte van maan ligt, n.l. op 7.000 km af stand van de maan. De vice-voorzitter van de Rus sische commissie voor ruimte onderzoek, Fiodorof, heeft mee gedeeld dat de gegevens die van het ruimtestation" \v°rden ver kregen aan deskundigen in alle landen ter beschikking zullen worden gesteld. De Russische deskundige Gnewisjef die verbonden is aan een observatorium in de Kauka- sus heeft verklaard dat het lan ceren van drie Russische ruim teraketten in een jaar tijd be tekent dat in de nabije toekomst tochten naar andere planeten van het zonnestelsel zoals Mars en Venus zullen worden ge maakt. „De tijd nadert dat daar Russische raketten zullen lan den", zei hij. De voorzitter van het Russi sche aardrijkskundig genoot schap, Paflofski, zei dat de ge leerden mogelijk spoedig stof deeltjes van de rpaan kunnen krijgen. ,,Tass" lichtte maandag toe waarom de laatste raket langer over haar tocht naar de maan doet dan Loenik I en Loenik E. Beidevo rige raketten werden gelanceerd met een aanvangs snelheid boven de „tweede kos mische snelheid", de snelheid var, ongeveer 40.000 km per uur. die noodzakelijk is om voor altiid Nepal legt troepen langs zijn grens Premier Kairala van Nepal, het aan China grenzende Hima- laja-koninkrijk, heeft zondag in Katmandoe verklaard dat Nepal zeer vriendschappelijke betrek kingen met China onderhoudt en dat zijn land geen grieven tegen China heeft tengevolge van de recente gebeurtenissen in Tibet. Dat zijn regering niettemin troe pen-legering langs de grens met China voorbereidt moet men niet als een vijandige daad zien want Nepal volgt een neutraliteitspo litiek, aldus de premier. circa 65 km boven de Atlantische Oceaan tot ontploffing gebracht. Voorzichtig met voeren van bietekoppen en -blad Voorzichtig met ziektever schijnselen die zich bij rundvee kunnen voordoen na eenzijdige voeding met bietekoppen en biet blad, heeft de rijksconsulent voor de veevoeding (ministerie van Landbouw en Visserij) de vee houders aangeraden, voorzichtig en geleidelijk met deze voeding te beginnen en waar moge lijk hooi of stro bij te voeren. Door de droogte is het gehalte van bepaalde stoffen in het voor veevoeder bestemde afval van de suikerbieten n.l. te hoog. ONGEVAL TE LA COURTINE Naar de Legervoorlichtings- dienst mededeelt is gistermiddag omstreeks half drie te La Cour- tine een ongeval gebeurd, waar door de dienstplichtig soldaat W. C. H. Habink, oud 20 jaar, afkomstig uit Emmen, waar schijnlijk zijn rechterhand zal moeten missen. De soldaat vond een projectiel en behandelde dit ondeskundig, tengevolge waar van het explodeerde. (Advertentie) V - - I/' De Zweedre minister van Fi nanciën Straeng heeft krachtig aangedrongen op invoering van al 83 dagen duurt, wordt voort-1 een algemene omzetbelasting De vakbond van staalarbei- ders heeft het laatste aanbod van de werkgevers van de hand ge wezen, zodat de staalstaking, die gezet. De vakbond zal trachten tot nieuwe onderhandelingen met i de industrie te komen. Van gewoonlijk welingelichte zijde te Vientiane is maandag vernomen dat, naar verwacht wordt, deze week op het hoofd kwartier van de Ver. Naties te New York zal worden beslist over de toekomst van de com missie die de toestand in Laos bestudeert. De commissie, waarin Argentinië, Italië, Japan en Tu nesië zijn vertegenwoordigd, heeft in de afgelopen twee we ken documenten van de re gering bestudeerd en de door op standige activiteit geteisterde gebieden bezocht. Naar verluidt, willen enkele westelijke landen die zich heb ben uitgesproken voor het zen den van de commissie naar Laos, thans dat de commissie er voor onbepaalde tijd blijft. In de gewoonlijk welingelich te kringen in de hoofdstad van Laos werd voorts vernomen dat enkele leden van de commissie zeer onder de indruk zijn ge komen van wat zij in Sam Neua hebben gezien en van oordeel zijn dat de toestand daar in overeenstemming is met wat de regering van Laos erover heeft gezegd. Een woordvoerder van de Laotiaanse regering heeft maan dag meegedeeld dat Noord-Viët- nam sedert de aankomst van de commissie in Laos minder bru taal is geworden. De geregelde Noordviëtnamese troepen zijn teruggetrokken, maar Noord- Viëtnam blijft kader sturen, zei hij. In Toronto gestolen meesterwerken terug gevonden Zes meesterwerken die drie weken geleden uit het museum van Toronto werden gestolen, zijn zaterdagavond j.l. op een anonieme telefonische aanwij zing in een garage in het westen van de stad teruggevonden. Vol gens de politie waren de schilde rijen twee Rembrandt's, twee stukken van Frans Hals, een Rubens en een Renoir onbe schadigd. De stukken waren voor een bedrag van 2,3 miljoen gul den verzekerd. van 3 a 4 procent als beste mid c!el om het vraagstuk van het begrotingstekort op te lossen. Dit voorstel zou echter binnen kort wel eens tot een regerings crisis kunnen leiden daar de rechtse en centrumpartijen als mede de communisten tegen het voorstel zijn. Eerstgenoem de partijen stellen als alterna tief voor invoering van omzet belasting een zekere beperking van de openbare bestedingen voor. Waneer de socialistische rege ring later deze maand haar voorstel in de nieuwe zitting van het parlement ter tafel brengt, zal zij steun van ande re partijen moeten hebben om het er door te krijgen. De rege ring heeft een meerderheid in de Senaat, maar in de Tweede Kamer zijn de sociaal-democra ten met Hl tegen 120 in de minderheid wat de onderhavi ge kwestie betreft. Daar alle beiastingwetsvoorsteilen bij een gezamenlijke vergadering van beide Kamers in stemming ge bracht moeten worden, zou de regering een nederlaag van 189 tegen 191 kunnen lijden. De voorzitters van de Kamers stemmen niet mee. ('639 NIEUWE W ONINGEN IN AUGUSTUS Volgens gegevens van het Cen traal Bureau voor de Statistiek zijn in de maand augustus van dit jaar 6639 nieuwe woningen voltooid. In augustus 1958 werden 6557 nieuwe woningen opge leverd. In de pericde januari tot en met augustus 1959 kwamen in to taal 49.397 nieuwe woningen ge- Krab legde honderd km op reed> tegen 56.373 in de overeen de zeebodem af Vissers hebben in de afgelopen week een krab gevangen die in de laatste dertig iaar een af stand van 100 kilometer over de zeebodem heeft afgelegd, al dus wordt uit St. Nazaire ge meld. Op het dier dat nabij Brest werd gevangen, waren de woor den Job Ie Roux" gekrast. /Visser Joceph le Roux, die Job wordt genoemd, deelde mee, dat hij de krab dertig jaar geleden had gevangen op een afstand van luO kilometer van de plaats waar de krab thans gevangen werd. Hij had zijn naam erin gekrast en het dier daarna weer in zee geworpen. kcmstige periode van 1958. Gerekend tot en met augustus 1959 werden sedert de bevrijding 734.992 nieuwe woningen ge bouwd. In augustus 1959 werden 8363 woningen in aanbouw genomen (augustus 1958: 9585). In de eer ste acht maanden van 1959 werd met de bouw van 57.749 wonin gen een aanvang gemaakt, tegen 56.210 woningen in de overeen komstige periode van 1958. Daar het aan lal begonnen wo ningen in augustus groter was dan dat van de gereedgekomen woningen steeg het aantal in uit voering zijnde woningen tot 92.528 op 1 september 1959. Per 1 september 1958 waren 89.727 woningen in aanbouw. De minister van Buitenlandse Zaken van de V.A.R., dr. Fawzi, heeft maandag in de algemene vergadering van de Ver. Naties verklaard, dat er aan de blok kade van Israëlische schepen en ladingen in het Suezkanaal een einde zal komen, zodra de rech ten van de Palestijnse Arabieren ten volle zijn erkend. De Israëliër Arthur Lourie merkte op, dat de Arabieren, waar het Algerië betreft, spreken over zelfbeschikking, maar dat zij dat recht weigeren toe te kennen aan het Joodse volk. Zo spraken zij ook over „zich hou den aan resoluties", zonder zich zelf aan besluiten van de Ver. Naties te storen. Volgens Lourie zijn ruim 400.000 Joodse vluchtelingen uit Arabi sche landen in Israël opgenomen. Hij verklaarde dat Israël bereid is met de Arabische leiders over alle vraagstukken te spreken mits er niet van tevoren voor waarden worden gesteld. De IJslander Thor Thors oefende kritiek op het Britse standpunt in het visserijgeschil. Het zenden van Britse oorlogs schepen, ter bescherming van de trailers die binnen de door IJs land uitgebreide visserijgrenzen vissen, noemde hij „laag en drei gend". Hij vroeg zich af, waarom Uitbreidingsplannen voor de haven van Antwerpen. Het gemeentebestuur van Ant werpen overweegt een achtjaren- plan voor de verdere uitbreiding van de haven, waarmee een be drag zal zijn gemoeid van meer dan vier miljard Belgische frank (ongeveer 300 miljoen gulden). Het voornaamste projekt hier van is de aanleg van een zeven de havendok en de modernisering van de faciliteiten. Dit zevende dok zou ten noor den van het zesde moeten komen, dat binnenkort wordt gegraven als onderdeel van het in 1965 af lopende tienjarenplan. Het grond werk rondom het zesde dok en het vijfde, dat thans zijn voltooi ing nadert, is vrijwel gereed. Over het achtjarenplan heeft het gemeentebestuur van Ant werpen reeds besprekingen ge voerd met de regering in Brussel. Met een aantal grote Antwerpse banken is contact opgenomen over de financiering ervan. de Britten niet soortgelijke maat regelen nemen tegen de Sowjet- Unie en de Chinese volksrepu bliek, die ook hun territoriale wateren tot twaall mijl hebben uitgebreid. No ar aanleiding van het Brit se aanbod om de kwestie aan het Internationale Gerechtshof voor te leggen, zei Thors, dat „geen redelijk mens kan verwachten, dat de IJslanders in dezelfde rechtszaal verschijnen met men sen, die met hun kanonnen op hun landgenoten mikken". De IJslander sprak zich uit voor herstel van de vrijheid van scheepvaart in het Suezkanaal zonder onderscheid van vlag. De Nepalese minister van Bin nenlandse Zaken, Oepadjaha, verklaarde dat de gebeurtenissen in Tibet bij zijn regering be zorgdheid hadden gewekt. Hij voegde hieraan toe, dat Nepal steeds getracht heeft goede be trekkingen met China te onder houden en dat het deze politiek zal voortzetten. DE TOPCONFERENTIE De woordvoerder van het Witte Huis heeft zondag bekend gemaakt dat er nog geen af spraak is gemaakt om een top conferentie te houden en dat dit ook niet zal gebeuren zonder overleg met de bondgenoten. De verklaring kwam in antwoord op vragen van verslaggevers over gemelde optimistischie uitlatin gen van MacMillan dat „het nog slechts een kwestie van het vast stellen van een datum, plaats en deelnemers" was. OOK FRANS VACCIN TEGEN GRIEP Het instituut-pasteur te Pa rijs heeft den vaccin tegen griep samengesteld uit een cultuur van vier vjrusstammen van de typen A, A2, B en D. Het vaccin zou tien dagen na de eerste in enting werkzaam zijn. Drie her- inëntingen met een tussentijd van een jaar zouden een bevredi gende immuniteit tegen de ver schillende tot dusver bekende epidemieën waarborgen. Vrijdag j.l. is gemeld, dat Britse geleerden en fabrikanten een gemengd vaccin hebben sa mengesteld, dat een grote im muniteit tegen alle bekende vor men van griep biedt. Maandagmorgen om half zes is even over de Frans-Belgische grens, bij Rocroix onder Mezie- res, de 21-jarige vaandrig H. H. Ros om het leven gekomen bij een auto-ongeluk. Het slachtof fer maakte deel uit van een ver- (Advertentie). Het meest gevraagde klassieke haardmo- del van Nederland.... EEN PRODUKT VAN KING- EN RANGFABRIEKEN TONNEMA N.V. 5NEEK NEDERLANDSE MARCONIST VERDACHT VAN MOORD. De marconist van het Neder landse vrachtschip „Utrecht" W. van R., i» maandag te Boston wegens moord in staat van be schuldiging gesteld. Van R. wordt verdacht van moord op Lynn Kauffman, een Amerikaanse passagiere aan boord van de „Utrecht", die in september jl. van het schip ver dween en wier lijk later in de ha ven van Boston werd gevonden. Volgens de Amerikaanse politie heeft de 30-jarige Van R. toege geven een verhouding te heb ben gehad met Lynn Kauffman, een 23-jarige gescheiden vrouw, die in Singapore aan boord was gekomen met Boston als bestem ming. Mevrouw Kauffman, die zeer goed op de hoogte was van Chi nees, had in het Verre Oosten als secretaresse gewerkt voor een Amerikaanse professor, wiens vrouw en kinderen eveneens aan boord van de „Utrecht" waren. Van R. is te New York in ver zekerde bewaring gesteld. OLIEHAARD: 500 de luxe-bruto cap.: ca. 11 000 Kcal u. f425 - in blanke uitvoering f 510.- 1000 de luxe-bruto cap.: ca. 16 000 Kcal ,'u. f 495 - in blanke uitvoering f 594 - Een klassiek haardmodel en toch modern van vormgeving, dat het zowel in een oud als modern intérieur verrassend goed doet. is het oordeel van de vele duizenden enthou siaste Huisvrouwen, die in het bezit zijn van een Hoenson haard. Enorme stralings- en vloerwarmte. met daarbij een werkelijk gezellig en fascinerend vlammenspel, door het gebruik van de veel besproken, zuinige Rocket branderpot. Door de 10 belangrijke schriftelijke garanties gegarandeerd géén last van koude voeten, géén sterke roetvorming en géén hoge brandstofkosten. (Géén ander merk geeft dit!) Neem dus géén genoegen met mindere kwaliteit Laat nu reeds een Hoenson bij de officiële Hoenson dealer in Uw woonplaats reserveren, want de vraag is enorm. Verstandige mensen gaan bi' aanschaf van een haard, op hun eigen gezonde oor deel af. Zij weten, dat ondanks de enorme reclame-campagne voor ouderwets kolen stoken, de Hoenson oliehaard met Ge richte Varmte de ideale verwarmings bron is* voor iedere woning of flat. Dit heeft de practijk bewezen! bindingsbataljon, dat bezig was 1 met het voorbereiden van radio- I verbindingen in verband met komende transporten naar Frank rijk. Volgens de lezing, die in Den Haag bii de legerautoriteiten is binnengekomen, zijn bij het on geluk twee Nederlandse militaire voertuigen betrokken geweest. Eerst is een jeep uit de bocht ge vlogen en in een ravijn gestort. De vrachtauto van het Neder landse leger, die achter de jeep aanreed, is, teen de bestuurder probeerde een uit de jeep ge slingerde militair, die op de weg lag, te ontwijken, eveneens in het ravijn, dat zes meter diep is, terecht gekomen. Bij het onge luk zijn drie Nederlandse mili tairen licht gewond. Zij worden verpleegd in een ziekenhuis in Mezieres. De slachtoffers zijn ge legerd in het kamp Wittenberg. Sterke stijging aantal sterf gevallen door kanker in Italië Het aantal sterfgevallen ten gevolge van kanker is in Italië in de periode 1931-1958 met meer dan honderd procent gestegen. De stijging van het aantal over ledenen tengevolge van longkan ker is nog sterker, aldus een me dedeling van professor Pietro Valdoni, vooraanstaand chirurg van het Romeinse academische ziekenhuis. Het aantal sterfgevallen aan kanker bedroeg in Italië in 1931 dertig, in 1950 vijftig en in 1958 zeventig per duizend inwoners. In 1931 overleden 886 Italianen aan longkanker, tegen 3.320 in 1949 en 6.030 in 1958. OFFICIAL HOENSON DEALER SCHRAAL WEER. Een boven Polen gelegen krachtig hogedrukgebied beheer ste maandag ook het weer in ons land. Aan de zuidkant van dit hogedrukgebied was tamelijk WOENSDAG 7 OKTOBER v.m. n.m. Breskens 4.48 5.12 Terneuzen 5.23 5.47 Hansweert 6.03 6.27 Walsoorden 6.13 6.37 ZON MAAN or onder op onder Sept. 6 6.47 18.08 11.35 20.49 7 6.49 18.06 12.41 21.43 8 6.51 18.04 13.40 22.43 9 6.52 18.02 14.29 23.49 koude lucht naar onze omgeving gestroomd. De middagtempera- turen liepen daarin op tot 16 a 20 graden. De aanvoer van koude lucht blijft ook vandaag voort duren, en deze luchllaag wordt geleidelijk nog wat dikker. In verband hiermee zullen de tem peraturen vandaag wat lager blijven dan gisteren het geval ge weest is. Het blijft echter schraal en overwegend zonnig weer. De wind wordt matig tot vrij krach tig tussen zuidoost en zuid. medegedeeld door het K. N. M. I. te De Bilt, geldig van dinsdag ochtend tot dinsdagavond. SCHRAAL WEER. Overwegend zonnig en schraal weer. Matige tot vrij krachtige wind tussen zuid-oost en oost. Iets lagere middagtemperaturen dan gisteren. Eerste Westduitse schip met kernaandrijving De „Esso Bolivar", een 10.728 ton metend tankschip dat in 1942 door een Duitse duikboot werd getorpedeerd - het voer toen onder Panamese vlag zal waarschijnlijk de eerste West duitse koopvaarder met kernaan drijving worden, zo is maandag in doorgaans welingelichte Ham- burgse kringen meegedeeld. De daartoe benodigde werk zaamheden zullen spoedig begin nen. Het schip is in 1954 onder Westduitse vlag gekomen en ligt al 18 maanden in de haven van Hamburg. Men hoopt dat het kernschip in 1963 in de vaart zal komen. De bouw van de kernreactor zal circa 20 miljoen Mark kosten. Spaarcijfers van de R. P. S. Bij de rijkspostspaarbank werd in september ingelegd 65.3 min en terugbetaald 55,2 min, het geen een positief spaarverschil opleverde van 10,1 min (vorige maand +17,8 min en in sept. vorig jaar +12,5 min). In 1959 is tot dusver bij de R.P.S. gespaard 141,1 min te gen 100,7 min in hetzelfde tijd vak van 1958. Het saldo-tegoed per ultimo september bedraagt 2283,7 min (vorige maand 2273,6 min en ulto september vorig jaar 2056,7 min).

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 1