Radio. Televisie. VcrSidstiM Radio de Koek bereidheid Russen tonen weinig tot onderhandelen over Berlijn Weeroverzicht (inter Botten vaiTtHoff /ERLINDE Amerikaanse en Russische aan Indonesië hulp Atlantisch congres verwierp Franse resolutie inzake gebruik Amerik. bommenwerpers met kernwapens BUREAU ARTIKELEN leeren Chakibroeken WOENSDAG 10 JUNI 1959 15e Jaargang Nr 4698 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande, Terneuzen EERSTE BLAD Westelijken pessimistisch gestemd De Geneefse besprekingen Nederlanders in België in botsing OPNIEUW BETOGING VAN ITALIAANSE BOEREN Prof. Erhard van zijn bezoek aan de Ver. Staten teruggekeerd Strijd in Nicaragua ten einde SPIONAGE IN DENEMARKEN SICILIË DE KABINETSFORMATIE IN OOSTENRIJK Labour wil „Times" nationaliseren Zeldzame grote ruwe diamant te Amsterdam INDONESISCHE ZAAKGELASTIGDE BEZOCHT PROF. DE QUAY ZON- en MAANSTANDEN WEERBERICHT HOOGWATER in vele prachtige kleuren oor LANGE of KORTE en alle maten korte en lange SPIJKERBROEKEN voor jongens en tneis-l jes slaagt U het goed-| koopste bij: Nieuwediepstrxat 15 Frankering by abonnement: Terneuzen. Redactie-adres: Noordstraat 5557 Directeur-Hoofdredacteur i, van de Sande Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 Na 5 uur uitsluitend 2073 Gironummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per maand f2,-; per week 48 ct Losse nrs 9 et DE VRUE ZEEUW Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handei»- advertenties)5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer of: Adres Bureau van dit Blad, 20 cent meer Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. Een Amerikaanse woordvoer- der heeft dinsdag in Genève ver klaard dat de Westelijke minis ters pessiinistiseh gestemd zijn over het eventuele resultaat van de besprekingen in Genève. Op de besloten vergadering van dinsdag izijn tenminste van Westelijke standpunt bezien Seem vorderingen gemaakt, aldus de woordvoerder. Van Westelijke zijde werd er voorts op gewezen dat de sfeer dinsdag niet zo goed was als gewoonlijk. Een Ameri kaanse woordvoerder voegde hieraan toe dat niemand kan voorspellen hoe lang de bespre kingen nog zullen duren. De Westelijke ministers zullen in Genève blijven zolang er een re- deiyke kans op vooruitgang be staat. De ministers van Buitenland se Zaken van Amerika, Frank rijk en Engeland hebben dins dagochtend in de woning van Herter een onverwachte bespre king gehad over „zaken die bui ten het bestek van de ministers conferentie vallen", zoals een Amerikaanse woordvoerder het zei. Hij wilde geen verdere bij zonderheden geven. Diplomatieke waarnemers achten het niet uitgesloten dat gesproken is over Frankrijks weigering Amerikaanse atoom wapens op Franse bodem te la ten opslaan, tenzij onder Frans toezicht. De Westelijke ministers zijn echter van mening dat de Rus sen tot nu toe nog niet veel be reidheid hebben getoond tot on derhandelen. Speciaal de bespre kingen van de laatste twee dagen zijn in dit opzicht erg ontmoe digend geweest, aldus deze woordvoerder. Het blijkt dat het Westelijke pessimisme ten doel heeft Gro- miko duidelijk te rnaken dat dan de volgende stap voorwaarts dooi hem gedaan moet worden. Groniiko zou dinsdag o.m. heb ben voorgesteld de kwestie van de Westelijke bezettingsrechten in Berlijn voorlopig te laten rus ten en zich te concentreren op het tereiken van een akkoord over Berlijn zonder deze kwestie aan te roeren. De Westelijke troepen zullen immers in Berlijn kunnen blijven, zo zou Gromiko opgemerkt heb ben. De Westelijke ministers zou den hier echter niet op zijn inge gaan. Zij zijn er bang voor dat de Russen na verloop van een paar jaar, waarin de omstandigheden zich misschien zullen wijzigen, weieens kunnen stellen dat de Westelijke strijdkrachten geen recht meer hebben om in West- Berlijn te blijven en druk zullen gaan uitoefenen op het Westen om hun troepen terug te trekken. Dit zou dan ook de reden zijn waarom de Westelijke ministers aangedrongen hebben op een schriftelijke gare utie van de Rus sen dat zij de bezettingsrechten van het Westen erkennen. Gro miko zou dinsdag echter weer botweg geweigerd hebben een dc-rgelijke garantie te geven. In sommige conierentiekrin- gen is men de mening toegedaan dat de Russen helemaal geen baast hebben om tot een topcon ferentie te komen. Het is mogelijk dat zij rustig blijven wachten op een mogelijke „wig" in het Westelijke bondge nootschap. Men gelooft dan ook dat de Russen met spanning wachten op de afloop van het ge schil tussen Erhard en Adenauer en dat tussen Frankrijk en de Ver. Staten over het gebruik van de kernladingen voor raketten. Van gezaghebbende Ameri kaanse zijde werd er voorts op gewezen dat er nog niet die voor uitgang is geboekt, die Eisenho wer nodig acht voor een topcon ferentie. De 31-jarige ongehuwde scoo terrijder Stefan Toet uit Eijsden (L.) is om 't leven gekomen toen hij in de nacht van maandag op dinsdag op de weg van Tongeren naar Maaseik met volle snelheid in botsing kwam met een Neder landse bestelwagen, bestuurd door de heer M. D. uit Maasniel. De heer S. T. was vrijwel on middellijk dood. De voertuigen hadden zware materiële schade. Boeren in het stadje Cimitile nabij Napels hebben dinsdag 'n betoging tegen de lage aard appelprijzen gehouden. De dag tevoren waren 2000 boeren naar Marigliano, een kleine tien km van Cimitile, ge trokken om tegen de aardappel prijzen te protesteren. Zij sta ken toen o.m. het gemeentehuis in brand. Meer dan 100 betogers werden hierna aangehouden en vele werden gevangen gezet. In Cimitile bestormden vijf tig boerenvrouwen het voor naamste aardappelverpakkings bedrijf nadat vijftig arbeiders aldaar hadden geweigerd ifit solidariteit met de boeren te staken. Schreeuwend en met werktuigen zwaaiend drongen zij het bedrijf binnen en verjoe gen de werklieden van de ma chines. Er brak een gevecht uit en de vrouwen trachtten de ma chines te beschadigen om ze buiten werking te stellen. De politie slaagde erin de orde te herstellen. Een aantal perso nen moest wegens verwondin gen worden behandeld. De Italiaanse regering heeft dinsdagavond aangeboden voor een bedrag van ongeveer 600.000 gulden aardappelen te kopen van boeren in het gebied van Napels. Een poging van de Franse de legatie op het Atlantische con gres in Londen om in een reso lutie de Verenigde Staten het recht te ontzeggen zelfstandig te beslissen over het gebruik van de met kernwapens uitgeruste bommenwerpers buiten het ge bied van de NAVO, is dinsdag met overgrote meerderheid af gewezen. In het met grote belangstel ling tegemoet geziene debat in de plenaire vergadering van het congres over de defensie politiek stelde de Franse gene raal Bilotte een amendement Zowel de Verenigde Staten als Sowjet-Rusland hebben dit jaar grote bedragen aan Indonesië toegewezen, in de vorm van cre- dieten en van hulpverlening, om het land over een hachelijke pe riode in zijn economische ont wikkeling heen te helpen. De steun van deze beide lan den helpt de gaten dichten in het Indonesische transport systeem, voert de onvoldoende rijstpro- duktie op en helpt bij de ontwik keling van de industrie. Een overzicht van perscom mentaren en van meningen, uit gesproken door Inodensische ambtenaren, toont aan, volgens Reuter, dat de hulp welke door Sowjet-Rusland in het afge lopen jaar werd verleend, een groot propagandistisch succes voor dat land is geworden. Een hooggeplaatst Indonesisch regeringspersoon formuleerde het als volgt: de Amerikaanse hulp is groter in omvang, maar die van de Sowjet-Unie is dik wijls sneller en doeltreffender. Volgens politieke waarnemers in Djakarta boekte Sowjet-Rus land winstpunten door Indonesië te steunen in de beginperiode van de opstand in de provincies. Daarna arriveerden Russische experts om het land te helpen bij de industrialisatie en bij de ont wikkeling van de agrarische eco nomie. De hulp van Amerika, welke reeds dateert van de eer ste dagen van de Indonesische republiek, blijft daarnevens drin gend nodig en zij wordt gaarne ontvangen. De Amerikaanse hulp is voor wat betreft de voorwaarden dik wijls edelmoediger dan de bij stand, welke door Rusland wordt verleend, maar de Amerikaanse credieten hangen veelal samen met de opruiming van de Ame rikaanse landbouwoverschotten. Rusland heeft vorig jaar beslo ten Indonesië credieten te ver- ®2?affen tot een waarde van 100.000.000 dollar. Daarenboven heeft het 20.000.000 dollar toege zegd voor de bouw van een glas fabriek, een stadion en andere voorzieningen voor de komende Aziatische Olympische spelen. De Verenigde Staten hebben voor het huidige financiële jaar bijstand ten bedrage van zo'n 136.000.000 dollar toegezegd, waarvan de helft credieten zijn, voortspruitende uit de verkoop van landbouwoverschotten. Zowel de Amerikaanse als de Russische voorwaarden zijn edel moedig. In sommige gevallen komen de voorwaarden voor de De Westduitse vice-bonds- kanselier en minister van Eco nomische Zaken, dr. Erhard, is dinsdag na zijn bezoek aan de Verenigde Staten in Duitsland teruggekeerd. Op het vliegveld van Düsseldorf zei hij op vragen dat het niet de tijd of plaats was om een verklaring af te leggen. Hij zei er de voorkeur aan te ge ven te spreken over zijn bezoek aan Amerika. „Ik zou graag mijn dank uitspreken voor het ver trouwen dat daar van alle zijden jegens mij is geuit men zou bijna kunnen spreken van een demonstratie". Inmiddels is de christen-demo cratische fractie naar de Bonds dag opnieuw bijeengekomen. Een woordvoerder deelde mede dat de fractie zich wederom achter de politiek van dr. Adenauer heeft geschaard. De fractie besloot zich eenstemmig te verzetten tegen een eventuele motie van wan trouwen van de oppositie tegen de bondskanselier. Een afge vaardigde, dr. Gerd Bucerius, had verklaard dat hij, ofschoon hij een dergelijke motie van de op positie niet zou steunen, gaarne gezien had dat zijn eigen partij een dergelijke motie had inge diend om uiting te geven aan haar kritiek. Volgens de woord voerder ontstond na deze ver had doen gelden. Op de vraag of hij vice-kanselier zou blijven, antwoordde hij dat dit niet nood zakelijkerwijs het geval zou zijn. Gevraagd of hij minister zou blij ven zei hij„Dat hangt er van af". Prof. Erhard zei dat hij een openhartig defcat over de kwes tie zou vragen. De juiste plaats daarvoor noemde hij niet de Bondsdag maar de fractie van de Christen-Democratische Partij. Voorts zei hij dat er een eind moest komen aan twee leugens: „In de eerste plaats is het niet zo dat ik op het gebied van de buitenlandse politiek minder vastbesloten in mijn opvattingen ben dan dr. Adenauer of een an dere verantwoordelijke figuur. Ten tweede wens ik af te reke nen met de leugen dat ik tegen Europese integratie ben Op de vraag of de kanselier meent dat hij te vriendelijk jegens Engeland en niet vrien delijk genoeg jegens Frankrijk is, anrwooidde i--rnard van mening te zijn dat de gemeenschappe lijke markt nooit bedoeld was als een geïsoleerde groepering. terugbetaling welke door Ame- rika worden gesteld, zelfs neer op klaring een zeer levendige dis een schenking Sowjet-Rusland heeft zich wil len toeleggen op een klein aan tal grote projecten, zoals bij stand bij de bouw van twee ijzer en staalfabrieken, ieder met een jaarlijkse capaciteit van 50.000 ton, bij de bouw van een fosfaat- fabriek. En de levering van uit rusting voor de aanleg van we gen. Daarnaast zal Rusland hulp| verlenen bij rijst-projecten inj Zuid- en Midden-Borneo. De hulpverlening door de Ver enigde Staten wordt over het ge hele land verspreid. Een plan voor de electrificatie en de in voering van diesel-tractie in pro vinciesteden strekt zich uit over alle provincies. Voorlopig is een lijst gemaakt van 24 installaties voor steden in Sumatra. Tenminste een Amerikaans plan wordt vertraagd door de aanwezigheid van opstandelin gen in het gebied, waarop het be trekking heeft. Het plan namelijk om een hoofdweg in Midden- Sumatra op te meten moest in portefeuille blijven, omdat het gebied onveilig werd verklaard. Men is intussen nog niet begon nen met het onderzoek van een andere hoofdweg, namelijk die welke door het aan rubber rijke gebied van Djambi loopt. cussie die tot gevolg had dat de partij zich nog hechter dan te voren aaneensloot. „Na deze bij eenkomst is het volkomen duide lijk dat de partij ermee instemt dat dr. Adenauer onze kanselier is en dat hij dat zal blijven", al dus de woordvoerder. Op een persconferentie deelde prof. Erhard mee dat hij geen aanspraak op het kanselierschap (Advertentie) Generaal Anastasio Somoza, bevelhebber van de nationale garde van Nicaragua, heeft maandag in Mnagua bekendge maakt dat de rebellen „militair geliquideerd" zijn. De generaal, een broer van president Somoza, deelde op een persconferentie mede, dat de rebellen zijn verslagen bij een zwaar gevecht dat maandagmid dag te Cerro de la Laguna, cir ca 180 km ten noordoosten van De Deense veiligheidspolitie heeft in Koege zes mannen ge arresteerd die verdacht worden van militaire spionage voor een Oost-Europese mogendheid, zd werd gisteren in een aantal Ko- penhaagse ochtendbladen ge meld. Volgens het socialistische blad „Aktuel" heeft de politie de activiteit van de 6 mannen, wier leeftijden van 35 tot 55 jaar variëren, al een tijdlang ge volgd. Aanvankelijk dacht zij met smokkelaars te doen te hebben. De verbindingen met Oost-Europa werden namelijk onderhouden door middel van kleine schepen, die geregeld Deense havens aandoen. Alle gearresteerden zijn volgens „Aktuelt" communisten. Een rechtbank heeft vier van de ge arresteerden vier weken de an dere twee een week voorarrest opgelegd. Alle zes de verdachten zijn van deze beslissing in be roep gegaan. Volgens de tot nu beschik baar gekomen gegevens is de spionage van ernstige aard ge weest. Het onderzoek zal, naar het zich Iaat aanzien, nog een maand duren. „Politiken" meldt nog dat de verdachten niet in contact hebben gestaan met „officiële kringen." De van de christen-democraten afgescheiden groep van Milaz- zo die op Sicilië aanzienlijk winst (negen zetels) heeft geboekt bij de regionale verkiezingen voor I een parlement, heeft bekendge- zo zei hij. Generaal Somoza j maakt dat zij bereid is besprekin- wilde niet zeggen hoeveel doden gen te voeren over een eventuele De Oostenrijkse socialisten heb ben maandag „een laatste aan bod" van kanselier Raab tot het vormen van een coalitieregering van de socialistische partij en Raabs volkspartij van de hand gewezen. De socialistische vice-kanselier, Pitterman, schreef Raab dat zijn partij geen aanbod kan aanvaar den waarbij niet gewaarborgd wordt dat rekening zal worden gehouden met haar eisen op het gebied van de financiële politiek, de bouw van overheidsbedrijven, pensioenen en de defensie. op de door de militaire commis sie opgestelde resolutie voor, waarin werd gezegd dat de NAVO een „wereldstrategie" dient te voeren inplaats van een „gezamenlijke strategie" in het gebied van de Alliantie, zoals de tekst van de resolutie luidde. Generaal Billotte voer de hierbij aan, dat „de nationa le regeringen van het bondge nootschap niet kunnen toelaten, dat hun deel van de verant woordelijkheid voor de interna tionale strategie aan anderen wordt overgedragen." Als woordvoerder van de overgrote meerderheid van het congres tegen dit amendement trad het Britse parlementslid G. Brown op, die zei dat de Franse delegatie niet alleen trachtte „iets van de NAVO te maken, wat het niet is" omdat het een miskenning inhoudt van het regionale karakter van het bondgenootschap, maar daarmee tevens de alliantie niet versterkt, maar verzwakt. Generaal Bilotte had betoogd, dat de ontwikkeling in de mo derne bewapening een wijzi ging in de geallieerde strategie noodzakelijk maakt. Sprekende over „de crisis in Frankrijk je gens de NAVO" betoogde hij. dat generaal De Gaulle in no vember 1958 een memorandum ever de NAVO heeft ingediend, waarin hij zeide de bestaande internationale strategie wat be treft de met kernwapens uige- ruste luchtvloot niet langer kon aanvaarden. Door het uitblijven Advertentie. g NOORDSTRAAT 102 TEL. 3128 TERNEUZEN Het labouriid Emrys Hughes i Zijn voorstel volgt op een be- heeft dinsdag van het Lagernuis richt in het blad van de vorige toestemming gekregen een wets-week waarin werd voorspeld dat Mangua, is geleverd. Twee uur nadat de slag begon staakten de opstandelingen het vuren en gewonden er waren gevallen De eerste secretaris van de ambassade van Nicaragua te Washington, Lazo, is maandag als zodanig afgetreden. Hij heeft zich bij de tegenstanders van president Somoza aange sloten. ontwerp in te dienen dat nationa lisatie van de Times beoogt. Het v. etsontwerp is van Hughes per soonlijk. dus niet van de Labour- partij, afkomstig. Onder gelach van de afgevaar digden van alle partijen zei Hughes dat zijn wetsontwerp er in voorziet de Times onder nieuwe leiding grotere vrijheid te geven, nieuw leven in te blazen en „eerbiedwaardig en betrouw baar'' te maken. Een zeldzaam voorkomende grote ruwe diamant van 314 ka raat (62,8 gr.) met een voorzich tig geschatte waarde van ten minste drie miljoen gulden be vindt zich op het ogenblik „op zicht" bij een sedert 1876 te Amsterdam gevestigde diamant firma de Diamond Trading Company de wereldverkoop organisatie voor ruwe diamant te Londen heeft deze steen, I die een unicum in zijn soort is minister van Buitenlandse Za ken Lloyd zou worden vervan gen. Dit bericht werd door pre mier MacMiilan tegengesproKcn. i)e 'limes heeft dil land en de gehele wereld misleid indien de tegenspraak van de premier waarheid bevat, aldus Hughes. Het feit dat toestemming tot indiening is gegeven betekent niet dat het wetsontwerp nood zakelijk nog verder zal worden behandeld. Er is voor de be ëindiging van de zitting in juli nog maar een dag waarop per soonlijke wetsontwerpen kunnen worden besproken. Zelfs ind.en Hughes ernst maakt met zijn voorstel zou het toch nog onmo gelijk zijn het ontwerp erdoor te krijgen. Do limes heeft dit land en de gehele wereld misleid indien de tegenspraak van de premier waarheid bevat, aldus Hughes. var. een antwoord aldus ge neraal Bilotte is thans een ernstige crisis ontstaan en zelfs de mogelijkheid, dat uit een ge bied van de NAVO de met kern wapens uitgeruste bommenwer pers zullen worden teruggetrok ken. „Waarom heeft generaal De Gaulie zo gehandeld?", aldus ging de Franse oud-minister verder. „Op dit moment hangt de westelijke veiligheid af van de leden van een aantal regio nale verdragen. Coördinatie van de defensie wordt slechts verkregen via het opperbevel van de Amerikaanse strategische luchtmacht, dat in Amerika zetelt en buiten de Europese regeringen om beslis singen kan nemen. Toel de Ver. enigde Staten alleen over kern wapens beschikten, was dit niet meer dan natuurlijk. Maar thans bereiken wij een gelijke toestand. Daarbij komt, dat wij het hoofd moeten bieden aan een Russische superioriteit op het gebied van raketten. De meeste bases voor bommenwer pers met kernwapens bevinden zich in Europa. De nationale regeringen kunnen niet hun deel van de verantwoordelijk heid uit handen geven en zij willen hun deel van de interna tionale verantwoordelijkheid dragen via een wereld-strate gie." Generaal Bilotte betoogde voorts, dat het aanvaarden van een dergelijke strategie de positie van het Westen in Ge nève zou versterken en dat het afwijzen van het amendement „een crisis zou doen ontstaan, die de Westelijke positie in Ge nève zeker niet ten goede zou komen." Bij het opsommen van de be zwaren tegen het Franse amendement merkte het Brit se parlementslid Brown voorts nog op, dat aanvaarden daar van allerlei mogelijkheden van conflicten zou doen ontstaan met de verdragsorganisaties in andere delen in de wereld. Hij zeide overigens niet te willen ontkennen, dat ,,de poli tieke controle op de kernwapens in geen enkel opzicht zo dui delijk is als feitelijk zou beho ren" en voegde hier aan toe, dat het een plicht van de natio nale regeringen is wat dit be treft de gewenste duidelijkheid te scheppen. Hij noemde voorts 1 een aantal volgens hem be staande tekortkomingen in de defensieve kracht van de alli antie en zei dat „de vele ern- !stige problemen in de NAVO- defensie een gevoel van ver trouwen geven aan een eventu ele aanvaller en een gevoel van grote ongerustheid bij ons." Naar de diplomatieke vertegen woordiging van Indonesië mede deelt, heeft de Indonesische zaak gelastigde in Nederland, de heer M. Maramis, gisterochtend een onderhoud gehad met de minis ter-president, prof. dr. J. E. de Quay, in diens kabinet. Het bezoek van de heer Mara mis dat een kennismaking met prof. De Quay beoogde, verliep volgens de mededeling van In donesische zijde in een zeer aan gename sfeer. Het heeft een half 1 uur geduurd. VRIJ ZONNIG coalitie met de grootste partij. Dit opent de deur voor een Ka tholieke centrumregering in plaats van een door de commu-J nisten beheerste coalitie. De christen-democraten kregen 34 van de 90 zetels en bleven de grootste partij. en een omvangrijke hogedruk- Met een westelijke wind gebied beweegt een depressie en geen, eigen naam heeft, aan j stroomde gisteren koele polaire zich 0lan??aa™ in de richting de firma als eersten en enige „op zicht" gegeven. Zo vertelde gistermiddag de 33-jarige di recteur van de firma aan de pers. „Ik zal proberen hem te kopen", voegde hij er aan toe. Binnen vier weken valt hier over de beslissing. Ongeveer anderhalf jaar ge leden is de steen bij de normale produktie van een mijn in Zuid-Afrika gevonden. Zater dagmorgen jl. is hij per vlieg tuig uit Londen naar Amster dam gebracht en hedenavond wordt de diamant voor de tele visie getoond. Daarvoor zijn speciale veiligheidsmaatregelen getroffen. De steen is uiteraard verzekerd, doch de directeur zeide het bedrag niet te mogen noemen. Wordt de steen ge kocht dan zal de directeur hem zelf kloven, want hij wil de ver antwoordelijkheid voor deze be werking een klap op de bei tel bij het kloven kan fataal of succesvol zijn niet aan een ander overlaten. lucht ons land binnen. Hierin vaIJ Schotland, kwamen flinke opklaringen eze za' bet weer vandaag bij voor, maar er ontwikkelden on.® no§ niet beïnvloeden. Het zich ook enkele buien. De in- zonnige weer met een en- tensiteit hiervan nam in de na- J ele verspreide bui blijft nog middag toe, als gevolg van het voortduren. doordringen van koude lucht in de hogere luchtlagen. Plaatse lijk gingen de buien vergezeld van onweer en hagel. De westelijke luchtstroming wordt in stand gehouden door een depressie die tussen IJs land en Noorwegen is gelegen ZON MAAN op ondt. op onder Juni 10 4.21 20.58 8.20 23.21 11 4.20 20.58 9.24 23.51 12 4.20 20.59 10.32 13 4.20 21.00 11.43 0.18 14 4.20 21.00 1256 0.44 15 4.19 21.01 14.11 1.11 medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig tot woensdag avond. Westelijke wind Perioden met zonneschijn maar ook enkele verspreid voorkomen de buien. Overwegend matige westelijke wind. Ongeveer dezelf de temperaturen als gisteren. DONDERDAG 11 JUNI. Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden v.m. n.m. 4.46 5.02 5.21 5.37 6.01 6.17 6.11 6.27

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 1