(OÊb 70 Draadloze familiewaarschuwing door heel Europa Binnenlands nieuws Chroesjtsjef aan het te Soutari woord Franóün RADIO EN TELEVISIE Eric de Noorman De ring van Fergus Vrijdag 29 mei 1959 TWEE-VOOR-TWEE ANWB ANWB BEGINT OP 1 JUNI MET NIEUWE EN WAARDEVOLLE HULP VOOR VERKEER EN TOERISME Vast tijdstip VROUW VAN SOWJET-DIPLOMAAT VRAAGT ASIEL IN ENGELAND „T wee-voor-twee-AN WB" De kosten Grieks schip verlaten De landhervorming op Cuba Opstand in Atjeh geëindigd De Nederlander at in 1958 gemiddeld 186 eieren RED BERRY en FRANDIJN zijn ook verkrijgbaar bij VAN OVERBEEKE Axelscstraat en Westkolkstraat Chinees bezoek aan Albanië PRIMEUR VOOR PETER PIT Nederlander goochelde tijdens vlucht in straalvliegtuig L'Aurore over een tweede gemeenschappelijke markt s n lucht- ct jestel iistor-portable mee op lar slaapkamer of keu- aten hebt u dagenlang ;t deze opgewekte bij DE VRUE ZEEUW 13e jaargang no. 4688 Op 1 juni begint in samenwer king tussen de Kon. Toeristen bond ANWB en radio-Luxem burg een dagelijkse draadloze familiewaarschuwingsdienst voor Nederlandse reizigers in geheel Europa. Met voorkennis en in stemming van de Ned. Radio Unie heeft de ANWB deze dienst opgezet, omdat de Luxemburgse zenders vrijwel geheel Europa kunnen bestrijken en de Neder landse zenders nu eenmaal een beperkte reikwijdte hebben. Iedere dag om twee voor twee i dertien uur achtenvijftig) zal de ANWB met de waarschuwings dienst het gehele jaar door in de lucht zijn. De dienst beperkt zich tot familie-waarschuwingen. De ANWB behoudt zich het recht voor opgegeven berichten bij een arts te verifiëren. Zoals men weet zijn de omroep verenigingen gebonden aan strenge criteria inzake het op roepen en waarschuwen van rei zigers. De factor „levensgevaar" moet evident zijn en bovendien kunnen alleen berichten voor familieleden in de eerste graad, echtgenotes of echtgenoten wor den doorgegeven. De ANWB zal vrij zijn een ruimere familieband aan te houden en zal zich niet behoeven te beperken tot levens gevaar. Het gamma van familie moeilijkheden waarvoor een op roep kan worden uitgezonden, zal dus groter zijn. Voor de uitzendingen is een vast tijdstip gekozen om het ieder reiziger mogelijk te maken bijtijds af te stemmen of ergens te gaan luisteren. De oproepen worden gericht tot die reizigers niet alleen toeristen) waarvan de verblijfplaats niet bekend is. Van hotels en kampeercentra, waar veel Nederlanders verblij ven, wordt verwacht, dat dage lijks meegeluisterd zal worden om het net van opsporing te ver dichten. De oproepen zullen in het Nederlands worden gedaan. Zij zullen uitsluitend uit naam en adres van de opgeroepene be staan, eventueel met mededeling van het kenteken van zijn voer tuig of bij voorbeeld naam en aard van zijn schip of mogelijke route. De aard van de boodschap zelf wordt niet meegedeeld. Alle opgeroepenen moeten de ANWB in Den Haag opbellen om deze boodschap te vernemen. De AN WB neemt daartoe van 's mor gens acht tot 's avonds tien uur een speciale telefoonbezetting in dienst. Nina Dmitrieva, de 35-jarige echtgenote van de adjunct-ma- rine-attache van de Sowjet-am De uitzendingen van „twee voor-twee ANWB" over de zen- ders Luxemburg 208 meter en 49,26 meter zullen met luid te- lefoongerinkel beginnen. De oproepdienst van de ANWB te Den Haag zal het gehele jaar door dagelijks tot het mid daguur de oproepen verzame len en telegrafisch aan radio- Luxemburg doorgeven. Deze commerciële zender laat zich voor de oproep-minuut of mi nuten bepalen, zodat kortheid geboden is. Teneinde de kosten voor de be trokkenen zo laag mogelijk te houden besloot de directie van de ANWB aan de houders van reiskrediet-brieven van deze or ganisatie, gemotoriseerd zowel als niet-gemotoriseerd, de op roepdienst in deze service koste loos te betrekken. Dagelijks zijn meer dan 100.000 van dergelijke kredietbrieven be doeld als „verzekeringspolis voor bijzondere omstandigheden" on derweg. Voor leden-niet houders dezer kredietbrieven is de op- roepprijs op 7,50 gesteld voor niet-leden op het dubbele bedrag. Men hoopt op deze manier uit de hoge kosten van de commerciële zender Luxemburg te springen. De zenders van radio-Luxem burg staan dagelijks tot 's mid dags twee uur „gericht" op de Benelux en Engeland. Ten ge rieve van de ANWB-oproepdienst zal Luxemburg van 1 juni af enige minuten eerder de rond- straal-antennes in gebruik ne men, waardoor met behulp van midden- en kortegolf, naar ver zekerd wordt, de West-Europese landen zowel als de Noord-Afri kaanse kust zullen worden be streken, dank zij het hoge ver mogen (350 kW) van de zenders. Het oproepsysteem geldt dus zowel voor reizigers, chauffeurs, schippers en toeristen per trein, per auto of per schip als voor zwervende kampeerders, die geen aanduiding van vaste routes of verblijfplaatsen hebben ach tergelaten. Geen oproepen zullen worden gedaan voor bijvoorbeeld zakelijke kwesties. De ANWB, die zijn reis- en kredietbrievensysteem onlangs nog uitbreidde met het bestellen en verzenden van auto-onder delen voor vastgelopen reizigers via de K. L. M., hoopt met deze oproepdienst niet alleen zijn bijna half miljoen leden, doch aan het verkeer en toerisme in het alge meen, een waardevolle hulp te verlenen, aldus verklaarde de heer H. Rienstra, de ANWB- directeur onder wiens leiding deze dienst zal staan. Alle opvarenden op de kapi tein na van het Griekse vrachtschip „Athios Spyridon" zijn woensdag nabij Cuba aan boord gegaan van de Cubaanse kotter „YEMYA", omdat hun bijna 10.000 ton metend vracht schip in brand stond. Het Griekse schip had een bemanning van dertig perso nen. Ongeveer duizend bezitters van cultuurland in de Cubaan se provincie Pinar del Rio heb ben op een bijeenkomst gepro testeerd tegen de wet op de landhervorming. Als de wet niet wordt gewij zigd, zullen zij met hun gezin nen uit protest naar Havanna trekken. Een journalist heeft grondbe zitters horen zeggen dat zij hun land zullen verdedigen, zelfs al komen zij ervoor voor het vuurpeloton. -♦ - Het verzet, dat zes jaar lang in Atjeh woedde tegen de rege ring in Djakarta, is dinsdag ge ëindigd door een akkoord dat te Kotaradja tot stand is geko men tussen een missie van de centrale regering en de leiders van de rebellen. De rebellen van de revolutio naire raad van Atjeh verkla ren in dit akkoord dat zij de grondwet van de republiek In donesië erkennen en kondigen de ontbinding van de „staat Atjeh van de Mahammedaanse republiek Indonesië aan, die op 21 september 1953 werd uit geroepen. SCHOONVADER TROK MES Toen de 48-jarige W. T. woensdag een bezoek had ge bracht aan zijn echtgenote, die in een kliniek aan de Scheve- ningse weg vertoeft, werd hij opgewacht door zijn schoonva- De chauffeur van de autobus werd aan het hoofd gewond. De overige passagiers kwamen met de schrik vrij. De personenauto werd geheel vernield. De bus werd aan de voorzijde zwaar beschadigd. Na Het totaalbeeld van de afzet van kippe-eieren week in 1958 niet veel af van dat van 1957. De export en de binnenlandse afzet bleven, naar hoeveelheid, vrijwel op hetzelfde peil. Aldus het jaarverslag over 1958 van het produktschap voor pluimvee en eieren, dat woens dag op de bestuursvergadering van het produktschap voor pluimvee en eieren in Utrecht is goedgekeurd. In 1958 werden in Nederland in totaal 2087 miljoen eieren geconsumeerd: 1.537 miljoen stuks afkomstig uit agrarische bedrijven en 550 miljoen van „amateur kippenhouders" het gemiddelde verbruik per hoofd bedroeg 186 stuks (in Duits land 200) het totale industriële verbruik wordt geschat op 150 miljoen eieren. Er werden ruim 2800 miljoen kippe-eieren geëx porteerd. De binnenlandse eierafzet lag vorig jaar 79 procent hoger dan in 1953. Het gemiddeld jaarverbruik van panklaar slachtgevogelte, bassade te Londen, heeft woens- dat in 1955 nog maar 0,48 kg. dag om politiek asiel in Enge-! per hoofd van de bevolking be land verzocht. Een woordvoer der van het ministerie van Bin nenlandse Zaken te Londen deelde dit mee, enige uren na dat haar echtgenoot, kapitein Aleksander Dmitrief, per vlieg tuig naar Moskou was vertrok ken. Het verzoek van mevrouw Dmitrieva gold ook haar vijf jarig dochtertje Lena. Het ver zoek wordt onderzocht, zo zei de Britse woordvoerder. Zondag had de Russische ambassade de Britse autoritei ten er van in kennis gesteld, dat mevrouw Dmitrieva, op weg van Londen naar het bui tenhuis van de Russische ver tegenwoordiging te Hawkhurst in Kent, was verdwenen. Woensdagochtend had zij in het Britse ministerie van Bui tenlandse Zaken een gesprek met twee functionarissen van de Sowjet-ambassade. Daarna besloot zij in Engeland asiel te vragen. Volgens het Britse blad „Dai ly Mail" werd kapitei-ter zee Dmitrief om politieke redenen onder arrest geplaatst in de Russische ambassade. Hij zou woensdag onder geleide van twee mannen van de Russische staatsveiligheidsdienst naar de luchthaven van Londen zijn ge bracht, vanwaar hij met een Russisch passagiersvliegtuig is vertrokken. In de wachtkamer, zo meldt de „Daily Mail", werd de Rus gevraagd of hij naar zijn land wilde terugkeren. Hij antwoordde: „Ik wil naar Mos kou", droeg, was in 1958 gestegen tot 1,1 kg. De export van de pluimvee sector maakte verleden jaar 16,5 procent van de totale agrarische- en 29 procent van de totale veehouderij-export uit. De Russische minister-presi dent, Chroesjtsjef, heeft woensdag te Scutari in Albanië nogmaals kritiek geoefend op Italië en Griekenland. Italië handelt heel onverstan dig door de Verenigde Staten gebied voor de aanleg van lan- ceerbanen voor raketten ter be schikking te stellen. Italië komt hierdoor in groot gevaar. In het geval van een aanval op de Sowjet-Unie zullen de Russen in de eerste plaats proberen de lanceerbanen voor raketten te vernietigen. Deze bases liggen niet in verlaten gebieden maar in streken waar mensen wonen, aldus Chroesjtsef. Verder zei de premier dat de eerste secretaris van de Alba nese communistische partij, ge neraal Enver Hoxha, hem had verteld dat de betrekkingen met Griekenland geen vrede en geen oorlog zijn. De Griekse regering is van mening, zo had Hoxha gezegd, dat Albanië tegen Griekenland heeft gestreden. Mussolini EXPLOSIE IN TEGELEN Vermoedelijk tengevolge van onvoorzichtigheid met vuur, heeft zich woensdagavond om even voor half negen, een ont ploffing voorgedaan in de kel der van het stationsgebouw van de Nederlandse spoorwegen te Tegelen. Enige vaten olie, die in de kelder waren opge slagen, raakten in brand. Een metershoge steekvlam schoot uit het kelderluik op het per ron omhoog en schroeide de gevel van het gebouw tot aan de tweede verdieping. Op dat moment was er gelukkig geen trein aanwezig of in aantocht, zodat zich op het perron geen mensen bevonden. De Tegelse brandweer kon het vuur, dat beperkt bleef tot de betonnen kelder lokaliseerde, spoedig de baas worden. Naar de oorzaak van de brand wordt een onder zoek ingesteld. sloeg T. zijn schoonvader met een riem op het hoofd, waarna deze een mes trok en schoon zoon een paar steken in de zij de toebracht. T. werd naar een ziekenhuis overgebracht. Zijn verwondingen blijken nog al mee te vallen. De schoonvader is vastgezet. DODE EN VIER GEWONDEN BIJ VERKEERSONGELUK Gistermorgen omstreeks tien uur is in Someren een ernstig verkeersongeluk gebeurd, waar bij een, twee-jarig kind het le ven verloor en één persoon zwaar en drie personen licht gewond werden. Het ongeluk gebeurde nabij sluis 11 van de Zuid-Willems vaart, op de kruising van de rijksweg Helmond—Weert met de provinciale weg Eindhoven— Venlo. Uit de richting Venlo kwam een Duitse personenauto, die de sluis passeerde en geen voorrang verleende aan een Duitse autobus, komende uit de richting Weert. De personen auto botste aan de voorzijde te gen de bus en werd tegen het hekwerk van het kanaal geslin gerd. Twaalf meter verder kwam hij tot stilstand. Van de inzittenden werden er twee naar huiten geslingerd, na melijk de kinderen van een derde inzittende, mevrouw Lin demann uit Breyell in Duits land. Een van hen, twee jaar oud, werd op slag gedood, het andere kreeg en gapende hoofd wond. De chauffeur van de personenwagen, de heer Schae- del uit Breyell bij Kaldenkir- chen werd licht gewond. Me vrouw Lindemann werd levens- gevaarlijk gewond. De perso- oorlog met Albanië is geweest, nenauto was op weg naar de Dat is een verbazingwekkende, kust waar mevrouw Lindemann redenering. De Albanezen heb-, en haar kinderen hun vakantie ben niet minder van de Itali-1 aan zee door zouden brengen, aanse fascisten te lijden gehad, p>e slachtoffers zijn overge- dan de Grieken, aldus Chroes- bracht naar het St. Lambertus jtsjef. I ziekenhuis te Helmond. (Advertentie) der, de 78-jarige waker A. H. Ie botsing reed deze door links Tussen beide mannen ontstond ya" de we§> achter het knipper- een woordenwisseling, die wel-hcht om, ramde een fruitboom dra in een handgemeen over- en kwam voor een tweede boom ging. Op een gegeven ogenblik vlakbij een bakkerij tot stil- heeft Griekenland aangevallen maar eerder hadden Mussolini's strijdkrachten Albanië reeds bezet. In het huidige Grieken land, aldus Chroesjtsjef, zijn er mensen die van mening zijn dat de bovenstaande omstan digheden ertoe hebben geleid dat Griekenland in staat van koel geschonken, gm de zomerdrank bij uitstekt vl* zwarte bessen apéritif frambozen apéritif Uitsluitend verkrijgbaar bij uw slijter - wijnhandel of café DOIJER VAN DEVENTER stand. NEGEN UTRECHTSE JONGELUI PLEEGDEN 110 INBRAKEN Negen Utrechtse jongens tus sen de 17 en 26 jaar hebben in de afgelopen tijd 110 inbraken gepleegd. Hun totale buit was ongeveer 90.000. In Utrecht kwamen de laatste jaren talrijke inbraken voor, die qua „uitvoe ring'' veel op elkaar leken. De dieven drongen de kantoren van fabrieken en instellingen binnen door het forceren van een deur of een ruit aan de achterzijde van de betreffende gebouwen. Op enkele uitzonderingen na, namen zij alleen geld mee en geen waardevolle voorwerpen. De opbrengst van de verschillen de strooptochten varieerden van ƒ8000 tot enkele tientjes. Na grondig speurwerk is de Utrecht se recherche erin geslaagd één van de daders, de 17-jarige R. van de B., die voor enkele van de beroofde zaken loodgieters werkzaamheden had verricht, aan te houden. De jongen werd aan de tand gevoeld en noemde de namen van de acht andere medeplichtigen, M. W„ P. H. van R., J. J. Th., J. C. van R, C K„ M. de R., C. van R. en P. F. van O. Zij zijn inmiddels voorgeleid voor de officier van justitie, die insluiting .van drie van de ver dachten heeft gelast. De politie vermoedt dat W„ de oudste en enige gehuwde van de groep, de leider was. Hij is al drie maal aangehouden, maar de recherche moest hem steeds bij gebrek aan bewijs weer op vrije voeten stellen. Van de 90.000 is niets teruggevonden. De daders hebben het geld namelijk be steed aan allerlei uitjes in Am sterdam. De minister van Defensie van China, maarschalk Pen Teh- Hoeai, is donderdag per vliegtuig in Tirana aangekomen. Hij staat aan het hoofd van een Chinese militaire missie die het bezoek beantwoordt dat de Albanese mi nister van Defensie, generaal Ba- luku, aan China heeft gebracht. De wereldkampioen goochelen onze landgenoot Peter Pit (Her man Claassen) die op 31 mei te New York in de Ed Sullivan- Show optreedt, heeft de passa giers van het straalvliegtuig van Pan American op de vlucht va Londen naar New York een. ge- noegelijk half uurtje bezorgd. Toen de Boeing 707 zijn kruis- hoogte van 11.000 meter had be reikt vroeg Peter Pit aan de ge zagvoerder of hij de passagiers een uurtje mocht bezig houden met enkele eenvoudige goochel kunstjes. Eenvoudig moest het wel zijn, want zijn goochel- bagage van 60 kg was veilig in de ruimen van de Boeing gebor gen. Maar met kaarten en an dere lichte attributen, die Peter Pit nu eenmaal altijd bij zich heeft, slaagde hij er gemakke lijk in de volle machine een at tractieve verstrooiing te geven, waarmede hij veel succes oogstte. Péter Pit had hiermede een primeur, want nog nimmer had een goochelaar in een straal vliegtuig op zo'n grote hoogte een voorstelling gegeven. Onze landgenoot werd bij aan komst geïnterviewd, waarbij hij toegaf nerveus te zijn in verband met zijn optreden op zondag a.s. Immers, bij elke voorstelling van het gezelschap van Ed Sullivan zijn er veertig tot vijftig miljoen onzichtbare en zichtbare kijkers. En alleen de grootsten onder de groten krijgen een kans om in de show van Sullivan een plaatsje te krijgen. En die televisie camera's zijn zo onbarmhartig, meende Peter Pit. Het rechtse Franse blad „l'Aurore" schrijft donderdag dat zelfs al neemt Zweden de leiding in do tweede gemeen schappelijke markt zeven landen de gehele zaak toch van Britse oorsprong is. Het plan draagt het stempel van de Britse minister zonder porte feuille Maudling. Groot-Brit- tannië heeft volgens „l'Aurore" reeds lang gestreefd naar het veroorzaken van een breuk in de reeds bestaande gemeen schappelijke markt, de Europe se Economische Gemeenschap. Groot-Brittannië wil door met een tweede gemeenschap pelijke markt te dreigen, de Duitse bondsrepubliek veront rusten. De Engelsen weten dat indien de bondsrepubliek uit de E.E.G. treedt, de eerste ge meenschappelijke markt uit el kaar valt, aldus „l'Aurore". ZATERDAG 30 MEI. HILVERSUM I: 7.00 Nws; 7.15 Gewijde muz.: 7.30 De Douche; 7.40 Gram.; 7.45 Morgengebed en lit. kal.; 8.00 Nws; 8.15 Gram.; 8.50 Voor de vrouw); (9.359.40 Waterst.); 10.00 Voor de kleuters; 10.30 Ben je zestig; 11.00 Voor de zieken; 11.45 Gram.; 12.00 Mid dagklok; 12.03 Metropole orkest; (12.3012.33 Land- en tuinbouw- meded.); 12.50 Act.; 13.00 Nieuws; 13.15 Zonnewijzer; 13.20 Lichte muz.; 13.45 Voor de kinderen; 14.00 Voor de jeugd; 14.10 Blaas kapel; 14.30 Kroniek van letteren en kunsten; 14.55 Dameskoor; 15.15 Gram.; 15.40 Boekbespr.; 15.50 De schoonheid van het Gre goriaans; 16.20 Voor de jeugd; 16.50 Gram.; 17.00 Engelse les; 17.20 Lichte muz.; 17.40 Idem; 18.00 Journalistiek weekoverz.; 18.10 De springplank; 18.30 Voor de jeugd; 18.45 Vragenbeantw.; 19.00 Nws: 19.10 Act.; 19.25 Caus.; 19.40 Symfonie ork.; 20.35 Gevar. progr.; 21.55 Caus.; 22.05 Amus. 101. In de hitte van het gevecht - of lie ver de gevechten, want Svein Langtand levert geheel alleen, onbereikbaar voor zijn vrienden een zware strijd tegen een ge weldige overmacht let niemand op de Deense rovers, die zich snel in een hoek van de burehtzaal hebbben teruggetrok ken en nu in adem loze spanning het strijdtoneel gadeslaan. Thor en zijn man nen slaan in ademloze spanning de kracht toeren van de reusachtige Svein Langtand gade en het is het me rendeel der Denen aan te zien, dat ze slechts een teken van de hoofdman nodig hebben om zich ook in het gevecht te storten voor welke zijde komt er weinig op aan. Maar Thor de Deen is te slim om zich hierin te mengen. Het is hem duidelijk genoeg, dat de dol- dierste handvol Noorse gevange nen het nooit kunnen redden tegen de overmacht; een overmacht, die bovendien met de minuut groter wordt, want steeds meer Ierenkrij gers stromen de burchtzaal bin nen. Een beweging nabij de troon trekt zijn aandacht. Vorst Grif fan komt langzaam bij van de klap, die Svein Langtand hem toediendeHjj staart even ver baasd naar het strijdgewoel in de zaalhoeken, dan kruipt zijn blik naar de dichtbij staande Denen... en het volgend moment schalt zijn stem boven alles uit: „Mannen van Griffan, spaart deze schurken nietWreek de moord op mijn twee scheepsbemanningen... Het woord van een koning geldt niet voor piratenDeen ot Noor of Fergus' man, het maakt mij geen verschilDoodt hen nu, dat spaart ons een terechtstelling..." Alhoewel Thore de Deen zijn oren amper durft te geloven, han delt hij meteen en met verbluf fend doorzichtHij stoot een Ier, die hem in de weg staat om ver en springt op de troon, sleurt de kleine prins naar zich toe en buldert: „Stoppen allemaal Als iemand een verkeerde bewe ging maakt, sterft deze knaap Terug, je mannen Griffan en vrije aftocht voor ons muz.; 22.35 Wij luiden de zondag in. Aansluitend: Avondgebed en lit. kal.; 23.00 Nws; 23.15 Nws in Esperanto; 23.25 Gram. HILVERSUM II: 7.00 Nws; 7.10 Gym.; 7.20 Gram.; 8.00 Nws; 8.18 Gram.; 8.55 Caus.; 9.05 Gym. v. d. vrouw; 9.15 Gram.; 10.00 Cau serie;. 10.05 Morgenwijding; 10.20 Voor de vrouw; 10.45 Metropole ork.; 11.20 Buiten], weekoverz.; 11.35 Kanorecital; 12.00 Dansmu ziek; 12.30 Land- en tuinbouw- meded.; 12.33 Orgel en zang; 13.00 Nws; 13.15 Instr. kwint.; 13.45 Muziekrevue; 14.15 Sti;èekuitz.; 14.40 Harmonie ork.; 15.05 Boe kenwijsheid; 15.25 Noordhollonds Filharm. ork. en koor; 16.20 Cau serie; 16.35 Vers van de pers; 17.05 Hammondorgel; 17.30 Act.; 18.00 Nieuws; 18.20 Gram.; 19.00 Artistieke staalkaart; 19.30 Wie A zegt, moet B zeggen; 19.40 Het paradijsverhaal; 19.55 Deze week, 20.00 Nieuws; 20.05 Gram.; 20.35 Promenade orkest; 21.15 Socialis tisch comm.; 21.30 Hoe was dat ook weer?; 22.00 Sport; 22.30 In- strum. sextet; 23.00 Nieuws; 23.15 Sportpraatje; 23.20 Gram. BRUSSEL (VL.): 12.00 Gram.; 12.30 Weerbericht; 12.34 Causerie, 12.45 Lichte muziek; 13.00 Nws; 13.10 Muz. kaleidoccoop; 14.30 Journaal; 15.00 Gram.; 16.45 En gelse les; 17.00 Nws; 17.10 Dag klapper; 17.30 Gram.; 18.00 Kna penkoor; 18.30 Voor de soldaten; 19.00 Nieuws; 19.30 Gram.; 20.00 Nationaal orkest; 22.30 Nieuws; 22.45 Gram. Televieprogramma's. NED. T.V. 20.00 Journaal en weerovetzicht; 20.20 Je neemt er wat van mee; 21.15 Tussenspel; 21.25 Gevar. progr. VL. BELG. T.V.: 15.00 Het van gen van wilde paarden te Mer- felder Bruch bij Dülmen; 15.45 Europese bokskampioensch. voor amateurs; 17.00 Voor de jeugd; 19.00 Logboeknotities; 19.45 Voor de hengelaars; 19.30 Nieuws; 19.45 De week in beeld; 20.15 Disney land; 21.00 Muz. quiz; 22.10 Feuil leton; 22.35 Nieuws.

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 5