Uit de Provincie RIPOLIN =H J ;i 4-S-f AMSTLEVEN le ven sv t Binnenlands nieuws Eric de Noorman De ring van Fergus kiespijn BEURSOVERZICHT Gemeenteraad van Breskens MIKOJAN OVER DULLES EERBEWIJZEN AAN DULLES MINISTERS VERTROKKEN DE TOESTAND VAN MARSHALL TERNEUZEN MIDDELBURG. AARDBEVING IN MEXICO SAMENZWERING IN ZUID-AFRIKA OOSTBURG VAKCENTRALES EN SOCIALE ZAKEN Na verdwaling in woestijn teruggevonden DE BELGISCHE METHYLZAAK DE WERKLOOSHEID IN ENGELAND Philips, AKU's en bieraandelen willig Het boulevardplan nog steeds in het centrum der belangstelling! Soedanese communisten gearresteerd MENZIES OVER DE KWESTIE- NIEUW-GUINEA Australië blijft bij standpunt West-Nieuw-Guinea Nederlands gebied N abeurskoersen HET POSTKANTOOR UW SPAARBANK ...U imet enivcAfiee**. (Advertentie) Natuurlijk moet U naar de tand arts maar voor snel bedwingen •an plotselinge treiterende pijn alvast een "Akkertje" nemen. 'Akkertjes" voor flits-snelle veilige en zekere werking. Het Washingtonse Corps Di plomatique heeft dinsdag de laatste eerbewijzen gebracht aan het in de kleine Gothische kapel van de Washingtonse kathedraal opgebaarde stoffe lijk overschot van John Foster Dulles. Ongeveer honderd hoof den van diplomatieke missies en familieleden van de over ledene verzamelden zich in de Bethlehemkapel voor een een voudige vijfminutendienst voor dat het publiek werd binnenge laten om langs de baar te gaan. Bij de aankomst was de met een vlag bedekte kist met mi litaire eer begroet. Dulles' lijk rust in een mahoniehouten kist die geplaatst staat in het mid den van de kapel tussen mar meren zuilen. De muren zijn getooid met kransen van witte chrysanten, rode en witte an jers en rose gladiolen. Een ere wacht die om 't half uur wordt afgelost, staat naast de baar. De drie Westelijke ministers ren Buitenlandse Zaken zijn dins dagmiddag per vliegtuig uit Ge neve naar Washington vertrok ken. Gedrieën reisden zij in Her- ters toestel. Twee uren eerder was de Rus Gromiko reeds naar Londen gevlogen om vandaar na een kort oponthoud op de Rus sische ambassade naar Amerika door te reizen. Gromyko reisde in een lijnvliegtuig. Herter had aok hem een plaats aangeboden, maar er was geen ruimte meer voor Gromyko's adviseurs en zonder hen wilde de Russische minister niet reizen. De vier mi- aisters zullen evenwel donder dag wel gezamenlijk terugreizen, waarmee de mogelijkheid is ge schapen voor informeel overleg t>p letterlijk en figuurlijk hoog niveau. Bejaardensociëteit. Gistermiddag was het voor de laatste maal in dit seizoen dat de bejaardensociëteit in het Hervormd Jeugdgebouw aan de Kerkhoflaan geopend was. Voor deze gelegenheid had- de de dames van de Federatie van Vrijwillige Vrouwelijke Hulpverlening de zaal gezellig versierd. Als presidente van de F. V. V. H. begroette mevr. De Haas de talrijke bejaarden alsmede de bestuursleden van de ver schillende vrouwenorganisaties, waarbij zij tot veler verrassing mededeelde, dat men besloten had, teneinde deze middag een bijzonder tintje te verlenen, de bejaarden een koffiemaaltijd aan te bieden. Zij verzocht verder de aan wezigen enkele ogenblikken stilte in acht te willen nemen ter herdenking van de overle denen. Nadat de middag op de ge bruikelijke manier was door gebracht met 't leggen van een kaartje en door sommige dames met handwerken, verenigde men zich aan de koffietafel. Na beëindiging hiervan dank te de presidente allen die ook dit seizoen weer aan het wel slagen van het sociëteitswerk hadden medegewerkt. Zij wen ste allen een prettige vakantie en riep hun een tot weerziens in september toe. Burgemeester Kodde gaat heen. Bij K. B. is aan D. Kodde, op zijn verzoek met ingang van 1 juni 1959 eervol ontslag verleend als burgemeester der gemeente Zoutelande, met dankbetuiging voor de goede en langdurige diensten als zodanig bewezen. De heer Kodde, in 1894 te Zou telande geboren, is in 1921 burge meester van die gemeente ge worden. Sinds 1956 is hij lid der Tweede Kamer voor de Staatkun dig-Gereformeerde Partij. (Advertentie.) HANDELSONDERNEMING Terneuzen De toestand van generaal Marshall, de voormalige Ameri kaanse minister van Buitenland se Zaken, is nog ernstig. De oud- aninister, die tengevolge van Kwee hersenbloedingen vrijwel «erlamd is, wordt te Washing, ton in een hospitaal verpleegd. Hij is 78 jaar. Volgens te Mexicostad ont vangen berichten zijn zondag rijf mensen om het leven geko men en ongeveer vijftien ge grond tengevolge van 'n aard beving in Zuid-Mexico. In de tsteden Nochistlan en Teposco- iula zou het merendeel van de huizen zijn verwoest, terwijl in üazaea veie gebouwen werden beschadigd. De voornaamste verkeersweg in de gelijknamige staat zou door grondverschui vingen zijn geblokkeerd. De aardbeving is ook te Mexi- eostad gevoeld, maar hier vie len geen slachtoffers, terwijl er asok geen grote schade werd aangericht. Volgens het Zuidafrikaanse blad „Golden City Post" is er een samenzwering ontdekt tot anoord op de Zuidafrikaanse mi nister-president, Verwoerd, en de leden van zijn kabinet. Leden nan het „bevrijdingsleger" zou den op 31 mei de aanslagen heb- ihen moeten plegen, aldus ge stichten die in kringen van het Afrikaanse nationale congres de 3®ride hebben gedaan. Er wordt op gewezen, dat pre- tnïer Verwoerd vorige week don derdag door zes rechercheurs sneer werd bewaakt dan gewoon- Raadsvergadering uitgesteld. De minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid, mr. dr. Van Rooy, heeft gistermiddag op zijn departement vertegenwoordigers van de drie vakcentrales ontvan gen. In tegenwoordigheid van de minister van Maatschappelijk Werk, mejuffrouw dr. Klompé hebben deze een toelichting ge geven op het adres, dat zij in zake het overbrengen van taken van het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid naar dat van Maatschappelijk Werk aan minister Van Rooij hebben gezonden. Van hun kant hebben de bewindslieden tijdens dit ge sprek de vertegenwoordigers der vakcentrales een verduidelijking gegeven van hun inzichten over de omstreden kwestie. Een Italiaanse spoorwegarbei der die zonder voedsel en drin ken verdwaald was in de Zuid- Australische woestijn, heeft, ge lokt door luchtspiegelingen, ge durende zes dagen en nachten bijna voortdurend gelopen voor dat 'n reddingsploeg hem maan dagavond vond. De leider van de ploeg die een speurtocht in het meest afschrikwekkende gebied van Australië ondernam, zei: ,Het is een wonder. Hij heeft het onmi vo: ;§lijke gedaan. Maar wij hem net op tijd. Hij zou s avonds gestorven zijn". De arbeider is op het ogenblik t-iq „„.,.3 in ernstige toestand in een zie- ,L?°S=-~ kenhuis opgenomen, maar men verwacht dat hij zal genezen. burg was tegen hedenavond bij eengeroepen. In verband met punt 5 der agenda n.l. de benoe ming van onderwijzers voor het O. L. onderwijs, werd nader be richt dat de bijeenkomst is uit gesteld tot a.s. vrijdagavond. Dinsdag zijn voor de Antwerp se rechtbank de debatten voort gezet in de methylzaak. De kwes tie van de aard der geleverde waren door apotheker Hoet aan de clandestiene drankstoker Corthout vormde het hoofd thema- De verdedigers van de ILaerse apotheker beweren dat alleen blauw gekleurde methyl alcohol geleverd werd en nooit ethyl. De verdedigers van Cort- &out houden staande dat deze steeds geweigerd heeft methyl alcohol te aanvaarden. Hij zou aooit geweten hebben dat de apotheker hem gekleurde me thyl leverde. Volgens inspectie van de Bel gische apotheken mocht de me- ihyl. al dan niet gekleurd, niet werkocht worden. De opsporingsdienst der douane (bevestigde dat aanvankelijk een vat de benaming methylalcohol droeg doch dat dit later herschil- fflterd werd in „eth. den", (gede natureerde ethylalcohol) Men heeft niet kunnen achter halen wie deze wijziging aan- •bracht. Het Engelse ministerie van Arbeid heeft dinsdag bekendge maakt, dat het aantal werklozen in Engeland In de op 11 mei j.l. geëindigde week met 50.000 is verminderd. Het voorlopig vastgestelde aan tal van 481.000 vertegenwoordigt 2,2 procent van het totaal aan tal werknemers tegen een per centage van 2,4 procent voor april en van 2,1 procent voor mei van het vorige jaar. De gepubliceerde zeer gunsti ge eerste kwartaalcijfers van het Philipsconcern werden gis teren ter beurze gehonoreerd met een willige stemming voor de aandelen. Deze stegen, op aankopen van locale en buiten landse zijde van 652'/2 tot 657%. De slotkoers van maandag be droeg 642. De handel was in deze hoek zeer levendig. Even als maandag waren het ook dinsdag, na Philips, de AKU- aandelen, die in een zeer ruime markt verhandeld werden en opliepen van 317'/2 tot 324. De koerswinst t.o.v. de vorige slot- prijs bedroeg circa 7 punten. De vraag voor deze aandelen kwam hoofdzakelijk van het publiek en de beroepshandel. Unilevers openden op 562'/2 aan de lage kant door middenkoersaanbod, doch in het verdere beursver- loop steeg de koers tot 568'/2, te gen maandag 562%. Kon. Olies noteerden op 166 circa een halve gulden beneden maandag en bleven onder de pariteit New York. In deze hoek was het uiterst stil. De KLM-papie- ren kregen een hogere advies prijs. De scheepvaarten gaven een goed prijshoudende tendentie te zien. De affaire was van gerin ge omvang. Van de cultures wa ren Deli en Amsterdam Rubber hoger bij geringe omzetten. De overige waarden in deze sector veranderden niet veel. Op de Staatsfondsenmarkt zette de nieuwste staatslening de goede stemming van maan dag verder vo.ort. Er werd vlot gehandeld op 98 3/16. Voor de zoveelste maal, sinds minister Algera vorig jaar aan Breskens als compensatie voor het verlies der veerhaven een boulevard beloofde, heeft de raad van Breskens gehakketakt over het door de rijkswaterstaat opge stelde plan. Zoals bekend, was het eerste plan tamelijk ingrijpend. Het toen 38''2 meter brede duin greep zo diep in, dat bij ver schillende bewoners de boulei vard tot aan de keuken kwam en schuurtjes, kippenhokken etc. moesten sneuvelen. Hoe wel ingrijpemd aanvaardde de raad toen met 10 stemmen te gen 1 het plan, onder voor waarde dat met rijkswater staat overleg zou worden ge opend om te trachten de scha- gedupeerd. Er kan niets tot stand komen zonder dupering. De boulevard zelf moet er ko men, daarover is men het wel eens, doch het college van B. W. werd uitgenodigd alsnog overleg te openen om tot ver schuiving van het plan te ko men. Het is beter in goede, har monie met de gehele bevolking te blijven, aldus de heer Carels. De heer J. J. Vergouwe stel de zich geheel achter B. en W. De heer M. de Boer zeide, dat hij volledig vertrouwen in het beleid van B. en W. heeft, die alles zullen doen om de per soonlijke schade zoveel moge lijk te beperken. Mevr. M. Niermans meende, dat het duinplateau gewijzigd kan worden, door de boulevard te verplaatsen, waarop wethou- In de locale sector lagen de te beperken. de voor de boulevardbewoners der Zegers repliceerde, dat dan bieraandelen Heineken's, Co bra, Amstel-brouwerij, en Oran jeboom 10 tot 20 punten hoger in de markt hoofdzakelijk ten gevolge van buitenlandse vraag. Aandelen Walvisvaart werden iets lager geadviseerd. Aandelen Orenstein en Kop- Vooral uit financiële overwe- de bewoners van de straat ernstig in het Schelde- gedrang gingen besloot de waterstaat komen. In een vrij scherp ge daarna de rand van het pla- steld betoog vroeg mevr. Nier- teau ruim 8 meter terug tebren- mans meer aandacht voor hen, gen, waardoor de schade, toe- die door de uitvoering van het gebracht aan de bewoners, veel plan in zijn huidige vorm wor- minder werd. den getroffen. Zij wilde het ad- Een 14-tal nog gedupeerde be vies van ir. Snip volgen en pel N.V. en die van de N.Vj.woners richtten zich toen met rijkswaterstaat vragen de uitlo- Handelmaatschappij voorheen een vrij scherp adres tot de firma Ph. Buttinger werden gisteren ter beurze geïntrodu ceerd en voor het eerst verhan deld op respectievelijk circa 170 en circa 160. Er bestond voor deze aandelen goede belangstel ling. De internationale waarden sloten op vrijwel de hoogste koers van de dag. Prolongatie 3 procent. Aandelen Verenigde machines circa 200 tegen maandag 192. De Soedanese autoriteiten hebben dinsdag 24 vooraan staande leden van de verboden communistische partij gearres teerd. Zij zijn beschuldigd van activiteit ter ondermijning van de veiligheid en vrede van het land. De minister van Binnenland se Zaken, brigade-generaal Ah med Magdoeb Bahari zei, dat er geen zaak tegen hen aangan- gig zal worden gemaakt. Zij zullen worden vastgehouden „totdat alles rustig is". Tot de arrestanten behoren advocaten, artsen, journalisten en beroepspolitici. Anastas Mikojan, eerste vice- premier van de Sowjet-Unie, heeft maandagavond op een re ceptie meegedeeld dat de Rus sische regering de dood van Dul les „zeer" betreurt. Hij noemde Dulles „een toegewijd en zeer groot staatsman en een zeer krachtige verdediger van zijn standpunt". „Wij houden van krachtige mannen en niet van onzekere fi guren", aldus Mikojan. Op de vraag of de betrekkin gen tussen de V. S. en de Sow jet-Unie misschien veranderin gen zullen ondergaan door het overlijden van Dulles, antwoord de hij: „Deze twee dingen de dood van Dulles en de betrekkin gen tussen de Sowjet-Unie en de V. S. houden geen verband met elkaar". Mikojan zei dat hij in januari van dit jaar Dulles had gevraagd of hij dacht dat de Sowjet-Unie de Verenigde Staten de oorlog zou verklaren. „Neen", had Dul les gezegd, „dat denk ik niet". Toen vroeg Dulles Mikojan: „Denkt U dat wij de Sowjet-Unie de oorlog zullen verklaren?" Mi kojan antwoordde, naar hij zei, dat de Amerikaanse regering geen oorlog zal beginnen, maar dat er mensen ziin die door de Russen worden gewantrouwd. Mikojan deelde mee Dulles vervolgens te hebben gevraagd waarom de Verenigde Staten dan een ring van steunpunten rondom de Sowjet-Unie handha ven en waarom zij de proeven met kernwapens niet opschorten. De Amerikaan antwoordde dat de kwestie van de proeven met kernwapens zal worden opge lost. Op de vraag over de steun punten gaf Dulles geen ant woord, aldus Mikojan. Premier Menaaes van Australië heeft maandag op een lunch van de Amerikaanse persvereniging commentaar geleverd op het ge schil over Wèst-Nieuvv-Guinea tussen Nederland en Indonesië. Hij verklaarde dat Australië, van het ontstaan v*n dit geschil af, het standpunt (hraeft ingenomen dat West-Nieutv-Guinea Neder lands gebied is. Hij verwees in dit verband naar het bezoek van de Indo nesische minister van Buiten landse Zaken, Subrandrio, aan Australië. Bij dit bezoek hebben wij Subrandrio gevraagd waar-] om Indonesië de kwestie niet! voor het internationale ge rechtshof brengt om te laten uitmaken of het hier een juri dische eis betreft, aldus Men- zies. Subrandrio heeft hierop geantwoord dat de aanspraken van Indonesië op West-Nieuw- Guinea niet van juridische, maar van politieke aard zijn. Wij hebben, zo vervolgde Menzies, er tegenover Soeban- drio de nadruk op gelegd, dat het geschil tussen Nederland en Indonesië niet door middel van geweld kan worden opgelost. Subandrio heeft toen schrifte lijk vastgelegd, dat Indonesië geen geweld zal gebruiken bij de oplossing van dit geschil. Wij hebben nu dus een verkla ring van een verantwoordelijke minister dat er geen geweld zal worden gebruikt en wij weten voorts dat Indonesië het geschil niet wil voorleggen aan het in ternationale gerechtshof, aldus Menzies. Int. Conc. Industrie Scheepvaart Banken Ind. Fonds. Algemeen Beursindices 22/5 25/5 26/5 424.80 423.90 426.77 210.64 212.69 214.14 148.74 149.39 150.05 165.15 165.80 166.13 121.63 122.96 123.23 291.13 291.48 293.29 Kon. Olie: 166.60—165.60 (165.75) Unilever: 567—566 (567V2) Philips: 658—654V2 (656y2) AKU323 ged. en bieden - 324 ged. en laten raad, waarin werd verzocht op nieuw overleg te plegen om te trachten de grens van het bou levardplateau nog meer terug te dringen en desnoods een an dere wending aan het plateau te geven, waardoor de tuinen behouden zouden blijven. In het adres wordt gesproken van een koehandel met de eigendommen der boulevardbe woners. B. en W. stelden voor dit schrijven voor kennisgeving aan te nemen, doch hiermede was de raad het zo maar niet eens. Het vuurwerk werd geopend door de heer J. A. de Nooijer, die B, en W. nadrukkelijk ver zocht een onderzoek in te stel len naar de mogelijkheden om de schade voor de betrokkenen zoveel mogelijk te beperken. Het verzoek heeft niets uit staande met de zeewering, maar de uitlopers van het strandplateau zouden wel wat ingeperkt kunnen worden. pers in te perken en het pla teau wat korter te maken. Wethouder Zegers vond het wat bevreemdend, dat nu het aanvankelijke plan ingrijpend is gewijzigd, er opnieuw over legd zal moeten worden. Hij wilde eerst het rapport van de schadecommissie afwachten Voor de bouw van een hotel, en andere ruimte, nodig om Breskens als badplaats te doen ontplooien is ruimte nodig. Door het plateau in te krimpen gaat men het karakter van de boulevard aantasten. Er zijn veel erger gevallen op de bou- vard dan de 14 ondertekenaars van het request. Ook in tweede instantie voer den nog enkele raadsleden het woord, waarin over en weer felle aanvallen werden gedaan. Mevrouw Niermans weerleg de, dat met koehandel plegen niet B. en W. of de raad, doch rijkswaterstaat bedoeld was. Met de raad hebben de boule vard-bewoners nog niet onder- t Advertentie Jonges, ik smeer 'm effe.ik mot naarst postkantoor, om te sparen. t Advertentie.). GEMOTORISEERDE ZEEPKIST IN BESLAG GENOMEN De Haagse politie heeft maan dag op da Thorbeckelaan een gemotoriseerde zeepkist in be slag genomen, die daar met een snelheid van 35 km. over de weg raasde. De „constructeurs"- berijders" waren twee zestienja rige jongens. Remmen en stuur van de zeepkist, die van een so lex-motor was voorzien, werk ten hoogst denkbeeldig. FIETSENDIEF De rijkspolitie te Schoonhoven heeft de 40-jarige G. J. van de B. uit Enschedé aangehouden. Deze man, die veelal zwervende was, werd onder andere door de politie uit Deventer, Goor, Hil versum, IJsselbtein en Enschedé gezocht, wegens een reeks rij- 99. Eric bedenkt zich geen moment. Snel als de weerlicht trekt hij de krijger naar zich toe en vóórdat deze beseft wat hem over komt, velt hem een harde kaakslag. Het kan echter niet an ders, of de krijgers in de burchtzaal bemer ken, dat er zich wat achter het gordijn af speelt en nog maar nauwelijks heeft de Noorman de eerste buiten gevecht gesteld of twee anderen ste ken nieuwsgierig hun hoofd door de gordijn spleet heen. De voorste kan Erics ijzeren vuist niet meer ontwijken, maar nummer twee springt schie lijk achteruit en slaakt een luide alarmkreet. Er ontstaat een hevige verwar ring in de burchtzaal als Eric eens klaps met het zwaard in de hand verschijnt. Niemand beseft wat de ze eenling van plan is; niemand houdt het ook voor mogelijk,-dat deze eenzame krijger het op zou willen nemen tegen Griffan's zwaar bewapende Ieren... Niemand, behalve Svein en de Noren, die hun ogen niet kunnen geloven als ze hun koning hier zo bleek als een dode uit zijn zetel, onverwacht voor zich zien. De lan ge Sakser slaakt een bulderende kreet bij de aanblik van zijn dier bare helm in de handen van de Noorman. Met een ruk van zijn machtige spieren trekt hij zijn boeien aan stukken. Griffan rijst maar het woedende bevel, dat hem op de lippen zweeft, wordt in de kiem gesmoord. „Svein", buldert Eric boven al les uit. „Je helm". Met een ruk slingert de Noor man het bronzen gevaarte door de De heer Carels zeide, dat er handeld. Zonder goede wil kan bewoners van Breskens worden er niets, met samenwerking kan 1 er voor het algemeen belang veel gedaan worden, aldus me vrouw Niermans. Wethouder Van der Hooft zeide, dat niet slechts de belan gen van de middenstand ge diend zijn, doch wel degelijk rekening is gehouden met iede re gedupeerde. Met nadruk drong hij er op aan, de beslui ten te nemen welke voor Bres kens' ontwikkeling noodzakelijk zijn. De afgelopen feestdagen hebben getoond, dat er een ten dens is om naar Breskens te komen. Met vreugde zien we dit prille begin van Breskens als badplaats. Deze ontwikkeling moet gestimuleerd worden. Hierop merkte mevr. Ntèr- mans op, dat de heer Van der Hooft dan wel snel van inzicht is veranderd, daar hij in de raadsvergadering „van 16 mei 1956 zei in Breskens geen bad plaats te zien van enig for maat. De heer Carels werkt graag mede aan projecten, welke er op zijn gericht Breskens tot ontwikkeling te brengen, maar deze zaak moet goed bekeken worden. Hij zeide veel te voelen voor een compromis, waarbij niemand schade lijdt. Burgemeester J. A. Eekhout, die op rustige wijze de discus sies had geleid, maakte een| einde aan het debat, dat geen nieuwe gezichtspunten meer bood. Met 5 tegen 4 stemmen werd besloten het request der boule vardbewoners voor kennisge ving aan te nemen. Ontwikkelingskern. In de vorige raadsvergade ring had de heer J. W. Carels vragen gesteld over het niet aanwijzen van Breskens als ontwikkelingskern. Hij verzocht toen te worden ingelicht over de aktiviteiten van B. en W. in deze. Thans lag er bij de stuk ken een indrukwekkende lijst van het vele, dat men heeft ondernomen om Breskens on der de aandacht van verschil lende autoriteiten te brengen. Een verzoek om alsnog een request in te dienen om Bres kens als kern aangewezen te krijgen wees de burgemeester van de hand, daar er een com missie is gevormd van alle bur gemeesters uit de streek, die thans nagaat welke wegen er voor West Zeeuws-Vlaanderen nog openstaan om de minister van Economische Zaken tot een ander inzicht te brengen. Het Wit-Gele Kruis kreeg een verhoogde subsidie tot 3 per lid per jaar. Voor handenarbeid kreeg de School met de Bijbel een be drag van 1616,22 voor de aan schaf van het benodigde mate riaal. In principe ging de raad ac- coord met een voorstel van B. en W. om garant te zijn voor de vernieuwing der vissers vloot voor rente en aflos van hiertoe gesloten leningen. Hiervoor zullen de gelden, welke als winst geboekt staan op het vismijn-bedrijf, worden benut. De heer De Baere zag graag, dat bij de uitvoering van het plan de vissers gehoord wer den. wieldiefstallen. In Lopik zou hij in september van het vorige jaar een bromfiets gestolen hebben en de toen verkregen gegevens om trent de vermoedelijke dader en zijn later in verscheidene plaat sen verspreide signalement, leid de tot zijn aanhouding. Na ver hoord te zijn is hij maandag ter beschikking gesteld van de offi cier van justitie te Utrecht. BRDMFIETSER NA ONGEVAL OVERLEDEN De 65-jarige bromfietser M. W. Molier uit de Vierheemskinderen- straat in Den Haag, die op 19 mei op het kruispunt Loevesteinlaan Melis Stokelaan aldaar door een personenauto werd gegre pen, is dinsdag in het ziekenhuis Westeinde overleden. Hij had de personenauto geen voorrang ge geven. zaal. De helm treft Griffan togen het hoofd en verdwaasd waggelt de Ierse dwingeland achteruit. Dan springt Eric naar voren en zijn schaller.de kreet is het begin van de strijd...

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 2