HEINZ® tie nieuwe broodbelegglrng Rundvlees blijft duur m RADIO EN TELEVISIE Donderdag 14 mei 1959 DE VRIJE ZEEUW' Pagina 5 tl* vPtii GROTE POT 1,45 MIDDELPCT 0.98 met de handige schrocfsluttlng SAMEN MET HEINZ kunt U méér gezellige variatie brengen in Uw maaltijden: een Heinz 57 product niet voldoet. j f Kleine auto voor de Russen? Bevolkingsdichtheid Loslopende panter GEEN REDEN TOT JUICHEN IN HET SLAGERSBEDRIJF DE BEVOLKING VAN NEDERLAND HAVENBRAND IN WEWAK SANDWICH SPREAD (Spreek uit: Cent witch Spred) r *-'■ - <«5"- -w "^r-"1 Iedereen houdt van variatie op de boterham. Man, vrouw en kinderen houden van Heinz Sandwich Spread. De verfijnde combinatie van fris, hartig en zacht pikant maakt van de boterham een feest. En voordelig, want het smeert zo lekker uit! Overal is Heinz Sandwich Spread te krijgen. Het wordt nu in Nederland gemaakt, in de TEO-fabricken te Eist, bakermat van die goede TEO jam. Van nu af aan Sandwich Spread op tafel en zie hoe gretig men zich bedient. Vj NU: - Hl G A RA NTI Evolledige vergoeding door Uw leverancier, indien j, ss. I 1 S\,is Sandwich Spread is ook lekker voor slaatjes, gevulde tomaten of eieren, bij koud vlees, gebakken vis, in hors d'oeuvres, op toast cn crackersbij alles wat om een hartige afwisseling vraagt! W, J. HÈtNZ COMPANY (HOftANO) N.V. EIST (O.B iv., :Afc. Biet 310 inwoners l>er vierkan te kilometer behoort Nederland nog steeds tot de dichtstbevolkte gebieden ter wereld. Wanneer men de stad-staten zoals Hong kong, Berlijn ot' Vaticaanstad niet meerekent, is Nederland zeifs bet dichtstbevolkte land. België telt 295 inwoners per vierkante kilometer, Groot-Brit- tannic 212, West-Duitsland 208, Italië 161, Luxemburg 122 en frankrijk 80. Nog veel minder dicht bevolkt zijn de Verenigde Staten met 22 inwoners per vierkante kilome ter, terwijl Canada slechts 2 in woners per vierkante kilometer telt. Canada is daarmee even „dichf'bevolkt als Suriname of Nederlands Nieuw-Guinea. De Nederlandse Antillen daarente gen tellen niet minder dan 196 inwoners per vierkante kilome ter. Het statistisch jaarboek 1958 van de Verenigde Naties, waarin deze gegevens vermeld staan, geeft voor de gehele wereld een bevolkingsdichtheid van slechts 21 personen per vierkante kilo meter, zodat voor de wereld als geheel nog bepaald geen sprake kan zijn van een overbevolking. Het dichtst bevolkte werelddeel is nog altijd Europa met 84 in woners per vierkante kilometer, doch Europa wordt steeds meer ingelopen door Azië, dat reeds 57 iiwoners per vierkante kilo meter telt. Ver daarachter blij ven Centraal-Amerika met 22, Noord-Amerika met 9, Zuid-Ame- nka en Afrika met 7 en Oceanië met slechts 2 inwoners per vier kante kilometer. De dichtst be volkte landen in Azië zijn For mosa met 264, Japan met 246 en Zuid-Korea met 230 inwoners per km2. Grote delen van Azië zijn echter onbewoonbaar zodat de bevolkingsdichtheid in feite in vele streken veel groter is. De stad-staten in de wereld heb ben uiteraard een veel grotere bev> ikingsdichtheid dan de gro tere landen. Aan de spits gaat Monaco, waar liefst 13.758 in woners per vierkante kilometer zijn samengedrongen, gevolgd door West-Berlijn met 4.621, Gi braltar met 4.351, Oost-Berlijn met 2.771, Hongkong met 2.550, Singapore met 2.517 en Vaticaan stad met 2.273 inwoners per vier kante kilometer. Een vrouwtjes-panter is dinsdag uit haar kooi in de die rentuin van Spa vanwaar zij naar het buitenland zou wor den vervoerd, ontsnapt en loopt thans rond in de dichte bossen in de omgeving. Men heeft een grote klopjacht georganiseerd. Er zijn wel sporen waargeno men maar de actie heeft nog geen succes opgeleverd. Duizenden Moskovieten, die droomden van een eigen auto, zjjn de dupe geworden van een particuliere onderneming, welke gegadigden tegen betaling van een roebel op een ..wachtlijst" plaatste voor de levering van een kleine auto die niet voor volgend jaar in produktie zal komen. De zwendelaars hadden hun zaakje gebaseerd op de plannen die er bestaan om te Zaporoz hye in de Oekraïne een vier- persoons tweedeurs kleine wa gen te gaan produceren. Voor dat de politie kon ingrijpen hadden reeds duizenden inwo ners van de Russische hoofd stad hun roebel geofferd of zelfs een hoger „inschrijfgeld" om een voorrangsplaats op de „wachtlijst' te krijgen. De huidige autoproduktie in de Sowjet-Unie beloopt 122.000 stuks per jaar zodat slechts een klein gedeelte van de 220 mil joen Russen een eigen auto kan bezitten. Men moet jaren wachten om bovenaan op een officiële wachtlijst te komen. De in het vooruitzicht gestel de Russische „volkswagen" zal niet meer dan zeshonderd kilo wegen en een luchtgekoelde motor achterin krijgen waar mee een topsnelheid van tach tig km per uur bereikt zal kun nen worden. De fabriek voor deze „volkswagen" is echter nog niet gebouwd. Bij het be richten over de zwendel met de wachtlijsten drong de Moskou- se pers er bij de autoliefheb bers op aan geduld te oefenen. Als de tijd gekomen is, aldus die oproep, zal men op de of ficiële wijze zijn naam op een wachtlijst kunnen krijgen. Het rundvlees blijft aan de dure kant. Ook het varkensvlees, vooral het magere vlees als ham men en strengkarbonadie, is de laatste weken in prijs flink ge stegen. Dit alles geeft weinig re den tot juichen in het slagers- bedrijf. Dit verklaarde gistermiddag de heer C. Burger op een te Utrecht gehouden vergadering van het bedrijfsschap voor het slagers- bedrijf. Deze spectaculaire stij ging becijferde de heer Burger ook uit het oplopen van de gros siersprijzen. In januari was de groothandelsprijs 2,96 per kilo, begin mei noteerde men reeds 3,27. De heer Burger deelde voorts mede, dat er een commissie is benoemd, die zich zal uitspreken over de al of niet noodzakelijk heid van aansluiting van groot winkelbedrijven. Hij toonde zich een voorstander van toetreding, omdat, volgens hem, de groot winkelbedrijven te vrij zijn met betrekking tot sociale wetgeving, heffingen, vakantiebepalingen en dergelijke. Het bedrijfschap besloot niet direct in te gaan op bet verzoek van het waarborgfonds van het slagersbedrijf om 76.000,be schikbaar te stellen uit bestem mingsheffingen ten einde vak bekwame personen, die niet zelf over voldoende kapitaal beschik ken, kredieten te verlenen voor overneming van bedrijven. Vol gens het bedrijfschap is dit be drag te hoog en men wil ook, zo er een bestemmingsheffing wordt toegepast, een langer tijdsver loop hiervoor bepalen. In overleg met de federatie van slagers patroonsbonden zal nu bestu deerd worden, welke moeilijk heden cr zijn om door spreiding van de garanties het risico over meer organen te verdelen. In het eerste kwartaal van dit jaar bedroeg volgens opga ve van het C.B.S. het- aantal huwelijken in Nederland 14813 tegen 16.412 in het eerste kwar taal van 1958. Het aantal le vendgeborenen gaf een stijging te zien van 59.256 tot 61.506, terwijl het aantal overledenen weinig verandering tezien gaf op 24.376 tegen vorig jaar 24,349. Het aantal immigranten daalde zeer aanzienlijk, n.l. van 26.277 in het eerste kwartaal van 1958 toen veel repatrianten uit In- donesië ons land binnenkwa men tot 7.492 in het eerste kwartaal van dit jaar. Het aan tal emigranten bedroeg in het eerste kwartaal van dit jaar 12.424 tegen vorig jaar 12.711. Het aantal inwoners van Ne derland bedroeg op 1 april j.l. 11.310.511. VRIJDAG 15 MEI HILVERSUM I: 7.00 Nieuwrf, 7.15 Gram. 7.30 Voor de jeugd, 7.40 Gram. 7.45 Morgengebed "en, lit. kal. 8.00 Nieuws 8.15 Gram. 8.50 Voor de huisvrouw. 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.05 Kamermuz. 10.30 Gram. 11.00 Voor de zieken. 11.40 Gram. 12.00 Middagklok Noodklok, 12.03 Volksliederen. 12.30 Land en tuinb. med. 12.33 Gram. 12.50 Act. 13.00 Nieuws. 13.15 Zonnewijzer. 13.20 Lichte muz. 13.45 Voor de vrouw. 14.00 Lich te muz. 14.20 Gram. 14.45 Idem. 15.00 Schoolradio. 15.30 Voor de zieken. 16.30 Mezzo-sopr. en pi ano. 16.55 Gram. 17.00 Voor de jeugd. 17.15 Kinderkoor. 17.40 Beursber. 17.45 Fluit en clave, cimbel of piano. 18.05 Dansmuz. 18.30 Voor de jeugd. 18.45 Gram. 1850 Regeringsuitz. 19.00 Nieuws, 19.10 Act. 19.20 Pol. caus. 19.30 Verz. progr. voor de militairen. 20.30 Een man naar haar wens, hoorsp. 21.00 Brabants halfuur, 21.30 Rigoletto, opera (2e en 3e acte). 22.40 Gram. 22.50 De kunst van luitsteren, caus. 23.00 Nieuws. 23.15-24.00 Jazz. HILVERSUM II7.00 Nieuws, 7.10 Gym. 7.20 Gram. 8.00 Nws. 8.18 Gram. 9.05 Gym voor de vrouw. 9.15 Gram. 10.00 Thuis, caus. 10.05 Morgenwijding. 10.20 Voor de huisvrouw. 11.ÖO Qi«< taarspel. 11.20 Voor de kleuters, 11.35 Orgel en zang. 12.00 Lich te muz. 12.20 Regeringsuitz. l Landb. rubriekBestrijding van veeziekten in de grensge. bieden. 12.30 Land- en tuinb. meded. 12.33 Sport en prognose, 12.50 Pianospel. 13.00 Nieuws, 13.15 Meded. en gram. 13.25 Lichte muz. 13.55 Beursber, 14.00 Tenor en piano. 14.30 Boekbespr. 14.50 Fluit en clave- cimbel. 15.10 Alsof het gisteren was. 16.00 Muzikale caus. 16.30 Voor de zieken. 17.00 Voor de jeugd. 17.30 Lichte muz. 17.55 Act. 18.00 Nieuws. 18.15 Vlaamse notities. 18.20 Metropole Ork. 18.50 De puntjes op ae i, caus. 19.00 Voor de jeugd. 19.10 Jazz- muz. 19.30 Leven in Nederland, rep. 19.45 V P.R.O-nieuws. 20.00 Nieuws. 20.05 Boekbespr. 20.10 Litt. caus. 20.20 Voordr. en piano. 20.35 De Verenigde Na ties in de afgelopen weken, door mr. C. W. A. Schürmann, Nederlands permanent verte genwoordiger bij de Verenigde Naties. 20.45 Kerk en Ned. Ver. v. Sexuele Hervorming, caus, 21.00 Villa Sidonia, hoorsp 21.20 Lirhte muz. 21.35 Pol, cabaret, 22.05 Jazzmuz. 22.25 Buitenl. weekoverz. 22.40 Zorg om de mens, gesprek. 23.00 Nieuws 23.15-24.00 Vergelijkenderwijs, BRUSSEL (VL.): 12.00 Ork. conc. 12.30 Weerber. 12.34 Gram. 12.55 Koersen. 13.00 Nieuws. 13.11 Orgelspel. 14.00 Schoolra dio. 14.45 Gram. 16.02 Gram. 16.00 Koersen. 16.30 Gram. 17.00 Nieuws. 17.10 Gram. 17.45 Duit se les. 18.00 Orgelrecital. 18.30 Voor de soldaten. 19.00 Nieuws. 19.30 Koorzang. 20.00 Ork. conc. 20.45 Kunstkaleidoscoop. 21.00 Ork. conc. (verv.) 21.30 Gram, 22.00 Nieuws. 22.15 Gram, 22.55- 23.00 Nieuws. TELEVISIEPROGRAMMA VL. BELG. T.V.: 19.00 Voor de jeugd. 19.30 Nieuws. 20.00 Documentair progr. 20.10 Feuill. 20.50 Nieuwe films. 21.20 Inter views. 21.50 Voordr. 22.05 Nws, Een ontploffing en brand aan boord van een niet vliegtuigben- zino geladen tankschip in de haven VVewak op Australisch Nieuw-Guinea hoeft aan twaalf mensen het leven gekost. Er zijn 12 vermisten en 14 gewon-1 den. Spoedeisende openbare vergadering van de raad der gemeente Terneuzen gehouden op vrijdag 8 mei, des avonds to 7 uur. Voorzitter: M. de Vos, wnd. Wethouder: H. A. M. A. de Meijer. Raadsleden: M. van Langevelde, R. Vrieling, P. Fijn van Draat, S. W. Henry, mevr. E. Dooms Ortelee, A. Jansen, R. Hol, C. J. Compiet, W. J. Weterings, J. A. de Feijter, D. Waverijn, D. M. OUubek, F. Dieleman. De burgemeester is wegens vakantie alwezig. Met kennisgeving afwezig: Dr. M. E. H. Camps en P. J. Huijbrecht. Secretaris: A. J. Dees. De Voorzitter opent de vergadering. 1. Aanhouding notulen. I >e notulen van de vergadering van 16 april 1959 worden aangehouden tot de volgende vergadering. 1. oorstel van burgemeester en wethouders tot het afsluiten van een vaste geldlening. Dit voorstel wordt zonder bespreking of hoofde lijke stemming aangenomen. De oorzitter: Er bestaat nog een mogelijkheid nat er alsnog een aanbieding wordt ontvangen voor een sortgelijke geldlening; dat betekent dus e\entueel een tweede miljoen. I Iet is nog lang geen zekerheid dat dit zal ge lukken; de mogelijkheid dat er alsnog een aanbie ding komt, is echter aanwezig. Zoals U weet moet i r bij aanbieding van geldleningen dikwijls 0p zeer korte termijn worden besloten. Dat is ook de reden van deze spoedeisende vergadering. Het zou een beetje te veel van het goede zijn wanneer dat vol gende weck weer herhaald zou moeten worden. In verband daarmee wilden wij U voorstellen het volgende besluit te nemen: De raad der gemeente Terneuzen, bes luit: t ,°nnn nnn gaan een geldlening groot maximaal I i.uuu.uuo,—op voorwaarden die passen in het door de Minister van Binnenlandse Zaken vaslge- steld$ renteschema en verder onder voorwaarde dat eerst tot definitieve afsluiting wordt overge gaan indien de liquiditeitspositie der gemeente daartoe aanleiding zal geven, zulks ter beoorde ling van het college van burgemeester en wethou ders. Dit voorstel wordt zonder bespreking of hoofde lijke stemming aangenomen. 3. Voorstel tot het garanderen van een door de woningbouwvereniging „Werkmansbelang" te Terneuzen afgesloten rekening-courant- overeenkomst met de N.V. Nederlandse Middenstandsbank. Dit voorstel wordt zonder bespreking of hoofde lijke stemming aangenomen. 4. Omvraag. De heer Fijn van Draat: Mijnheer de Voorzit ter, In het nummer van een der Provinciale Zeeuwse nieuwsbladen van 28 april 1959 kwam een artikel voor over het stadhuis van Terneuzen als glazen huis. Met deze kwalificatie kan ik me volkomen aan fluiten; in raadsvergaderingen moet volgens goed democratisch gebruik geen geheimzinnigheid zijn. Dat dit in onze raad wel degelijk wordt ingezien, blijkt uit het feit dat er sinds 1956 geen besloten vergaderingen meer zijn geweest. Dat ondanks dit dat artikel toch werd geschreven, is waarschijn lijk een gevolg van het feit, dat ik enige tijd ge leden gevraagd heb om af en toe als raadsleden eens bij elkaar te komen om over belangrijke zaken, de gemeente betreffende, goed te worden geïnformeerd. Ik dacht toen aan stadsuitbreiding, wegenaanleg, plantsoenen enz. Wij zouden aldus door deskundigen op dit gebied, meestal geen in woners van onze stad, dingen te horen of te zien krijgen, waarmede wij op de officiële raadsverga deringen met een beter begrip, over die materie's konden praten. Volgens mij is hier niets ondemo cratisch bij. Ik vind dat onoordeelkundig praten u een gemeenteraad veel gevaarlijker is vooi de democraties. Persoonliik zou ik er zelfs geen bezwaar tegen hebben dat. zulke bijeenkomsten door de pers werden bijgewoond. Wanneer de pers dit niet begrepen heeft, komt dat ómdat ze onvoldoend geïnformeerd is geweest, of de infor maties over dit onderwerp niet heeft verstaan; anders ware dit artikel waarschijnlijk niet ge ldlieven. Ik meende dit even naar voren Ie moe ,en brengen, om de blaam op ons geworpen weg te nemen. Dit artikel was onnodig, onverdiend en onjuist. De Voorzitter: Ik kan U wel zeggen dat ik ook met grote verbazing van dit artikel heb ken nis genomen. Ik heb inderdaad, toen U vorige keer dit gevraagd hebt, daaruit begrepen dat U wenste wat U nu zojuist hebt gezegd: Informa tieve besprekingen tot het beter geïnformeerd zijn van de raadsleden en niet met de bedoeling gemeentezaken in die bijeenkomsten te gaan be handelen en daardoor aan de publieke beoordeling te onttrekken. Het verwondert mij dat dit door zeker blad zo is opgevat. Hetzelfde geldt voor de opmerkingen in dit artikel over de behandeling van de gemeente begroting in afdelingen. Waarom wordt de ge meentebegroting in afdelingen behandeld? Alleen om de behandeling in de openbare vergadering voor te bereiden, en dus juist om in de openbare vergadering beslagen ten ijs te kunnen komen: zowel ons college als de raadsleden. De gemeentebegroting is een dik boekwerk ge worden, waarin allerlei zaken de gemeente be treffende behandeld worden die niet in één keer in een vraag- en antwoordspel kunnen worden opgelost. Daarvoor is degelijke voorbereiding nodig. Het is daarom zo, dat in de afdelingsver gaderingen de raadsleden hun vragen kunnen stellen. Burgemeester en wethouders kunnen op deze vragen en opmerkingen niet altijd direkt antwoorden; er wordt dan een memorie van ant woord opgesteld, zodat de raadsleden in de open bare vergadering degelijk voorbereid zijn. Ik be grijp niet dat do democratie daardoor in gevaar 's. In de Tweede Kamer der Staten-Generaal is deze werkwijze normaal. Dit is ook helemaal liets nieuws; ik ben nu 24 jaar raadslid en ik heb het nog nooit anders meegemaakt. De raadsleden hebben alle bevoegdheid om in het openbaar even tueel te herhalen wat zij in de afdelingsvergade ringen hebben gezegd en ook naar aanleiding /an de memorie van antwoord van B. en W. om opnieuw op de verschillende punten terug te komen. Ik begrijp niet dat iemand d|e ook maar enige kennis van zaken heeft, dergelijke dingen kan .chrijven. Ik hoop dat naar aanleiding van de opmerkingen die nu gemaakt zijn de verkeerde ndruk die over de werkwijze van de Te: neuzense emcenteraad kon zijn ontstaan, wordt wegge- omen. De heer Henry: Ik geloof dat cr van een mis verstand sprake is. De betreffende krant schrijft o.a.: „informele zittingen betekenen in feite be sloten vergaderingen, zodat de publieke zaak bin nenskamers wordt gehaald en een vertegenwoor digend college wordt gedegradeerd tot een com missie, waarvan de leden onder elkaar de ge meentezaken bedisselen." Met wat daar staat ben ik het volkomen eens en de rest van het arti kel kan ik ook wel onderschrijven. Maar ik ben van mening dat het daar hier niet over gaat. Het is alleen de bedoeling geweest om als raads leden bij elkaar te komen om dan ingelicht te wor den over bepaalde aspecten de gemeente betref fende. Ik zou als voorbeeld kunnen noemen een inleiding door oen directeur van een grote haven over havenproblemen en b.v. een inleiding over de rechtsvorm die toegepast zou kunnen worden bij samenwerkende gemeenten en meer van der gelijke onderwerpen. Het is mij opgevallen dat deze krant schrijft, dat zij de gang van zaken besproken hebben met een vertegenwoordiger van een der beide ge meentebesturen. Deze vertegenwoordiger zou toen o.m. gezegd hebben: „Er zijn in een gemeen te altijd wel dingen, die beter niet naar buiten kunnen komen: de gang van zaken bij bepaalde gemeentelijke diensten, bepaalde aspecten van uit breidingsplannen, waarbij men de opvatting van de raad eens polstHet zou onjuist zijn dit in het openbaar te doen! Wanneer iemand dit zo heeft gezegd, dan is dit een vergissing. Het if niet de bedoeling om dit in deze bijeenkomsten van de raad te doen; dat zou volkomen fout zijn. Tegen onze bedoeling is, hoe ondemocratisch men deze zaak ook bekijkt, geen enkel bezwaar. De Voorzitter: Wat het college betreft, wil ik wel zeggen dat wij met niemand van de betreffen de krant over deze zaak hebben gesproken. Wij denken er net over als U. Het kan alleen maai de bevoegdheid tot oordelen van de raadsleden bevorderen, omdat zc hierdoor beter op de hoogle teraken van de verschillende zaken waarover zij moeten beslissen. Ik geloof dat. met de vraag die ;.oen gesteld is, helemaal niets verkeerds is bedoeld 2n dat hij ook geen verkeerde gevolgen zal hob- ten. Ik zou wel willen opmerken, dat het best Hogelijk is dat bepaalde voornemens en plannen •an het gemeentebestuur te vroeg kunnen be- er.d worden, wat ook weer kwade gevolgen kar ebben; er zij-.i wel voorbeelden van, dat te vroeg .ekend worden van gemeentelijke voornemen.' aanleiding gaf tot speculaties. V Het is daarom zeker zo, dat sommige zakeflj niet te vroeg aan de grote klok moeten wordeft' gehangende uiteindelijke beslissing wordt in heil openbaar genomen en dus bij iedereen bekenck Het komt ook wel voor dat er plannen beslaan bij hetCollege van burgemeester en wethouders,1 die zeifs bij de raad nog niet bekend zijn. Bij vets* dere Uitwerking worden deze dan wel openbaaiw De bedoeling van deze bijeenkomsten evenwel was enkel maar de raadsleden te doen voorlichten» De heer Fijn van Draat: Ik ben het niet Uw laatste woorden volkomen eens. Het was inder« daad niet mijn bedoeling dingen te weten trach» ten te komen die nog niet bekend mogen zijn, en ook niet om over de te behandelen onderwerpen een geheimzinnig waas te leggen. Er is geschreven in dit artikel dat men van d« züde van de pers heeft geïnformeerd bij een ver» tegenwoordiger van de beide gemeentebesturent dat is bi.i mij gebeurd, nadat ik dit voorstel hak gedaan. Dat zij mijn woorden verkeerd begrepen hebben, is wei duidelijk gebleken na hetgeen ik hier gezegd heb. De hoer Hol: In de Ned. Staatscourant van dinsdag 28 april 1S59 zijn twee regelingen gepu» olicebrd voor de vergoeding van zoutschade aan ïuizen en andere gebouwen, welke het gevolg is /an inundaties in 1944 en 1945 of van de waters» tood in 1953. De regelingen hebben betrekking in panden die in met name genoemde gebieden tiin gelegen en waaraan de zoutschade zich vóór L5 mei 1959 heeft geopenbaard. De vergoeding 's een afkoopsom en staat geheel los van reeds /erleende rijksbijdragen voor herstel van oorlogs schade of stormvlocdschade. De pers heeft hier» >vrr uitvoerige inlichtingen gegeven. Tot 15 nov. '959 kunnen verzoeken om toekenning van een ifkoopsom worden ingediend. Het js van belang dat de belanghebbenden in rerneu'zen welen, waar zij die verzoeken moeten ndionen. Kunt U ons daarover nader inlichten? De Voorzitter: Officieel is hierover nog geen lericht ontvangen. Wij hebben wel terzake ge» nforfn'eerd. Mogelijk omstreeks juli zullen for» nulieren beschikbaar worden gesteld, wellicht op le secretarie. Belanghebbenden zullen door een lublicatie hiervan dan op de hoogte worden ge teld. Df heer Hol: Dank U zeer. De Voorzitter sluit de vergadering.

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 7