President Eisenhower over de a.s. topconferentie Gesprek met Chroesjtsj ef President Soekarno in Denemarken Indonesische voornemen tot betalen van schadevergoeding De besprekingen over de kolencrisis Parker vermoord is „ernstig" r Weeroverzicht Nieuw voorstel Nederlandse Mij Walvisvaart ZON- en MAANSTANDEN WEERBERICHT WOENSDAG 6 MEI 1959 13e Jaargang Nr 4670 Verschijnt dagelijks Uitgeefster N. V. v/h Firma P. J. van de Sande. Temetizen MONTGOMERY Nationalisatie gaat voor HERTER NAAR BONN H-bommen voor Engeland? Ttml&oU DE SPOORSTAKING IN FRANKRIJK Nieuw Jordaans kabinet. DE SJAH IN LONDEN Rjuikertag bij abonnement: Temetizen. Redactie-adres: Noordstraat 5557 DCtecteur-Hoofdredacteur 1. van de Sande Administratie-adres: Smidswal Telefoon 2073 en 2510 NS 5 uur uitsluitend 2073 GOronummer 38150 Abonnementsprijs: ƒ6,— per kwartaal; per maand ƒ2,—; per week 48 ct Losse nrs 9 ct DE VRIJE ZEEUW Advertentieprijs per mm 15 ct; minimum per advertentie 2,25. Rubriek Kleine Advertenties (géén handels advertenties) 5 regels 1,Iedere regel meer 20 ct. Kleine advertenties bij vooruitbetaling. Vermelding: Brieven onder nummer, of: Adres Bureau van dit Blad. 20 cent meer. Inzending advertenties tot 's namiddags 2 uur. Voor het maandagnummer: zaterdags 10 uur. President Eisenhower heeft dinsdag op een persconferentie te Washington verklaard, dat een topconferentie een vrijwel vanzelfsprekende zaak zal zijn, al» het overleg van de ministers an Buitenlandse Zaken van Oost en West, dat op 11 mei te Genève begint, de hoop doet toe nemen op een vermindering van de internationale spanningen. Persoonlijk hoopte hij dat er enige vorderingen zullen worden gemaakt. Hij drong aan op steunverlening aan zijn pro gramma voor hulp aan het bui tenland. De president zei geen reden te hebben om aan te nemen, dat do Sowjet-Unie Amerikaanse vlie gers gevangen houden. Voorts was hij niet van oor deel, dat Lewis Strauss, de on langs benoemde minister van Handel, naar aanleiding van aan vallen door congresleden zou moeten aftreden, zoals mevrouw Clare Boothe Luce dezer dagen heeft gedaan. Sprekend over de militaire hulp aan Pakistan zei Eisenho wer, dat deze werd verleend in het raam van de steunverlening aan de vrije wereld. Hij verklaarde van ganser harte te geloven in de groei van de Westeuropese eenheid. De president deed een beroep op de werkgevers en de werk nemers in de staalindustrie om met werkelijk staatsmanschap te werk te gaan bij hun onder handelingen over een nieuwe collectieve arbeidsovereenkomst, daar het resultaat van invloed zal zijn op alle 175 miljoen Ame rikanen. Inzake het Midden-Oosten zei hij, dat de Ver. Staten in dit ge bied er naar streven tegenover een ieder eerlijk te zijn en geen persoonlijke geschillen of pres tigekwesties te verscherpen. De president wilde niet ingaan op vragen naar bijzonderheden omtrent de Westelijke houding bij de komende onderhandelin gen. Hij zei dat men beter de rede kon afwachten, welke mi nister van Buitenlandse Zaken, Herter donderdagavond voor radio en televisie zal houden. De minister zal dan de Westelijke voorstellen en opvattingen be spreken. Het program voor hulpverle ning aan het buitenland noemde de president een kwestie die bui ten de partijpolitiek moet wor den besproken. Volgens hem was deze bijstand een middel in de strijd ter ver mindering van de spanning en ter bevordering van de vrede. Uitvoering van het program achtte hij essentieel voor de vei ligheid van de Verenigde Staten en voor de positie van dit land in de wereld. Desgevraagd zei Eisenhower Nehroe's verbazing en diens dui delijke verontwaardiging over de gebeurtenissen in Tibet te kun nen begrijpen. Over economische hulpverle ning aan India merkte de presi dent op, dat de ontwikkeling van India bespoedigd moet worden, maar dat niet de Verenigde Sta ten daar alleen verantwoordelijk voor zijn. Over de kwestie van een ophef fing van het grondwettelijk ver bod van een derde ambtstermijn voor een president, waarvoor oud-president Truman egn lans heeft gebroken, zei Eisenhower geen uitgesproken oordeel te hebben. Hij was volkomen bereid zich bij het oordeel van het Ame rikaanse volk neer te leggen. President Eisenhower zei dat hij maandagavond j.l. aan een familiediner een prettig gesprek met sir Winston Churchill heeft gehad. Op de vraag of er ook nog over Montgomery gesproken is, zei de president: „Wij hebben ge tracht over belangrijke onder werpen te praten". Een luid gelacht van de ver slaggevers volgde. De Sowjet-premier en partij leider Nikita Chroesjtsjef heeft dinsdag in een gesprek met Westduitse journalisten in Mos kou verklaard, dat een topcon ferentie op korte termijn wense lijk is, zelfs als men op de ko mende ministersconferentie in Genéve geen opmerkelijke voor uitgang zou boeken. Op de vraag van de journalis ten of de Sowjet-Unie maatrege len ten aanzien van Berlijn zal nemen als de onderhandelingen in Genève lang duren, volstond Chroesjtsjef met een verwijzing naar de verklaring die hij eerder dit jaar in Leipzig aflegae. (Hij zei toen dat het overdragen van de controlebevoegdheden in Oost-Berlijn aan de Oostduitsers, aanvankelijk voorgenomen per 27 mei, zou kunrwm worden uit gesteld.) Overigens zei de Sowjet-pre mier dinsdag, dat het niet alleen om Berlijn gaat. De Sowjet-Unie wenst een vredesverdrag onder President Soekarno van Indo nesië is gistermiddag per vlieg tuig uit Stockholm in de Deen se hoofdstad Kopenhagen aan gekomen. Hij werd op het be- vlagde vliegveld welkom gehe ten door de Deense eerste-mmis- ter Hansen. Premier H. C. Hansen heeft na de aankomst de Indonesische president voorgesteld aan het ontvangstcomité dat bestond uit ministers en diplomatieke ver tegenwoordigers. Onder het ge volg van Soekarno bevond zich onder meer de Indonesische mi nister van Buitenlandse Zaken Soebandrio. Nadat de volksliederen van Denemarken en Indonesië waren gespeeld, inspecteerde de Indo nesische gast een erewacht dat uit het eerste infanterie regi ment van Kopenhagen was sa mengesteld. President Soekarno zal tijdens zijn verblijf van drie dagen in Kopenhagen verblijven in het hotel „d'Angleterre". Een half uur na de aankomst in Kopenhagen, verklaarde mi nister Soebandrio, dat Indonesië vriendschappelijke betrekkingen wil onderhouden met alle lan den. Soebandrio ontkende dat Indo nesië Oost en West tegen elkaar wil uitspelen. „Dit mag mis schien voor twee of drie weken succes hebben, maar niet lan- s rtffr 3' Hii vo°gde hier aan wil' raken&nes"Ln,et SewikkeW wu raken in welk militair blok Soebandrio wilde op de vraag welke houding Indonesië aa£ neemt ten aanzien van de Tibe taanse kwestie slechts volstaan met de opmerking, dat Indonesië afkerig is van kolonialisme in elke vorm. Hij meende, dat communistisch China in staat moet worden ge steld „haar rechtmatige plaats" in de Verenigde Naties in te nemen. In tegenwoordigheid van pre sident Soekarno verklaarde Soe bandrio, dat de Indonesische be zoekers besprekingen met Dene marken hopen te voeren over vergroting van de handel tussen Denemarken en Indonesië. Dit pez""k zou als een voorbereiding lü® onderhatidelingen gelden, aldus de Indonesische minister van Buitenlandse Za ken. Hij zei te hopen, dat Indone sië in staat zal zijn haar handel met de Europese landen, die haar grondstoffen willen afnemen, aanmerkelijk te vergroten. De Deense premier Hansen heeft dinsdagavond tijdens een diner, gegeven ter ere van het bezoek van president Soekarno aan Denemarken, de hoop uitge sproken dat de handel en de sa menwerking tussen Indonesië en Denemarken zullen worden uit gebreid. Minister-president Hansen zei: „Wij hebben in Denemarken de pogingen gadegeslagen waarmee Indonesië zich een waardige plaats in de familie der naties wil scheppen". Hij uitte waardering in het bij zonder aan persident Soekarno „die zoveel heeft bijgedragen aan de groei en de welvaart" van Indonesië". De Deense eerste-minister noemde als voorbeelden van de DeensIndonesische samenwer king de opleiding van Indonesi sche luchtvaartdeskundigen, koopvaardijofficieren en tecnnici in Denemarken en de bijstand van Deense deskundigen in de hulp van de Verenigde Naties tot bevordering van de openbare gezondheidszorg in de Indonesi sche republiek. Ook noemde premier Hansen de handel tussen de beide landen, Indonesië levert Denemarken veevoeder, koffie, thee en tabak en importeert uit dit land o.a. zui- velprodukten, machinerieën en farmaceutische produkten. Voor al de export van machinerieën naar Indonesië is in de laatste jaren gestegen, aldus de Deense premier en kan misschien nog verder worden vergroot door nauwere samenwerking tussen Deense fabrikanten en Indonesi sche importeurs, door meer werkplaatsen en opslagruimten te bouwen voor onderdelen. Premier Hansen sprak de ver wachting uit dat dit bezoek van de Indonesische president „een wederzijds genoegen en misschien een aansporing aan beide zijden zal zijn in de pogingen voor de ontwikkeling en de welvaart van onze landen en voor de verdere versteviging van onze betrek kingen", aldus Hansen. de huidige omstandigheden waarschijnlijk met de twee Duit se republieken. Als de vroegere bondgenoten van de Sowjet-Unie dit niet wensten, zou Moskou alle kwes ties van een vredesverdrag een zijdig met Bonn hebben geregeld. In dat geval zou de Sowjet-Unie een afzonderlijke vredesverdrag met Oost-Duitsland sluiten. Als het zover zou komen, zou de taak van de Westelijke mogend heden in Berlijn aflopen en hun recht om troepen in West-Ber- lijn te hebben onhoudbaar wor den. Chroesjtsjef verklaarde voorts, dat de Sowjet-Unie er mee zou kunnen instemmen als de Weste lijke mogendheden gedurende een overgangsperiode symboli sche troepen in Berlijn houden. „Wij zijn het erover eens dat de nieuwe status dient te worden gegarandeerd door de Ver. Na ties en dat 'n garantie moet wor den gegeven dat de Oostduitse autoriteiten zich niet zullen men gen in de aangelegenheden van de vrije stad West-Berlijn", zo zei hij. De Sowjet-leider wenste geen verbinding van een Duits vredes verdrag met de kwestie der Europese veiligheid. Op de vraag of de Sowjet-Unie alleen in Duitse hereniging zou toestem men als het herenigd Duitsland een communistische staat zou worden, antwoordde Chroesjtsjef nog: „Natuurlijk wensen wij dat alle landen communistisch wor den. Maar dat is iets dat het volk van elk land zelf moet uit maken." Montgomery heeft premier MacMillan een brief geschreven waarin hij hem da gioeten van Chroesjtsjef overbrengt. Uit ge zaghebbende bron in Londen is vernomen dat de brief niets an ders behelst. Tot nu toe is er geen ontmoe ting tussen Montgomery en MacMillan vastgesteld. In dit verband merkt men te Londen op, dat er na Montgomery's kri tiek op de Ver. Staten in zijn jongste televisievraaggesprek waarschijnlijk een zekere ver koeling in de verhouding tus sen de maarschalk en de pre mier is opgetreden. In verband met Hemel vaartsdag zal ons blad op donderdag 7 mei niet ver schijnen. Christian Herter, de Ameri kaanse minister van Buitenland se Zaken, zal zaterdag een be zoek aan Bonn brengen voor be sprekingen met bondskanselier Adenauer en de Westduitse mi nister van Buitenlandse Zaken, Von Brentano, zo is uit gewoon lijk goedingelichte bron in Bonn vernomen. Het zal slechts een kort be zoek zijn, met het oog op de mi nisterconferentie in Genève die maandag a.s. begint. Zowel' Iierter als Adenauer zouden dit vooroverleg wensen. Het zal Herters eerste bezoek als minister aan Bonn zijn. Een woordvoerder van het In donesische ministerie van Bui tenlandse Zaken heeft dinsdag verklaard dat het Indonesië ernst is met zijn voornemen schade vergoeding te betalen voor de genationaliseerde Nederlandse ondernemingen, aldus meldt An- tara. De woordvoerder zeide dit naar aanleiding van een rede van de heer Loftus Beeker, rechts kundig adviseur van het Ameri kaanse ministerie van Buiten landse Zaken, waarin deze kri tiek op Indonesië uitoefende om dat het geen ernstige stappen heeft genomen om schadever goeding te betalen. De woordvoerder verklaarde dat de kwestié van de genationa liseerde Nederlandse bedrijven „niet alleen van een juridisch standpunt kan worden bena derd". Inmiddels meldt Antara voorts, dat Indonesië spoedig over zal gaan tot de nationalisatie van dochterondernemingen van Ne derlandse bedrijven in Indonesië, alsmede van cultuurondernemin gen die gezamenlijk worden ge financierd met Nederlands en Indonesisch overheidskapitaai. In zijn rede, gehouden voor de jaarlijkse vergadering van het In een na afloop van de verga dering van de raad gepubliceerd communiqué wordt medegedeeld dat de ministers hun beslissing een tiental dagen hebben ver- daagd „om rekening te kunnen houden met de zowel door de ver- tegemvoordigers van sommige regeringen (Frankrijk en Duits land) als door de Hoge Autori teit gedane voorstellen". Tijdens een persconferentie heeft de voorzitter van de bijzon dere ministerraad, Marcel Jean- neney, nog gemeld, dat de offi ciële debatten van de raad over de kolencrisis alleen liepen over procedure-kwesties. Tijdens de „particuliere" verga dering ten huize van Paul Elvin- ger, Luxemburgs minister van Economische Zaken, waren tal rijke voorstellen gedaan door Duitsland en door Frankrijk, evenals door de Hoge Autoriteit. Het kwam echter tot geen ak koord ondanks een op het laatste ogenblik nog gedaan compromis voorstel van de voorzitter van de raad om de Duitse voorstellen en de voorstellen van de Hoge Auto riteit nader tot elkaar te brengen. Het meningverschil bleef be staan, zowel wat betreft de quo ta voor produktie en invoer, als in verband met het peil van de ze quota. Besloten werd dat deskundigen van de zes landen en van de Ho ge Autoriteit zullen trachten in de- loop van de volgende dagen Uit een rivier In de Ameri kaanse staat Missisippi is het Ijjk opgehaald van de 23-jarige neger Mack Charles Parker, die negen dagen geleden uit een cel in de gevangenis van het in deze staat gelegen Poplarville werd ont voerd. Parker was beschuldigd van verkrachting van een blanke Het lijk van Parker is aange troffen in de rivier de Parel, nabij Bogalusa, in Louisiana, de vindplaats ligt ongeveer dertig kilometer van de gevangenis te Poplarville. Het lijk verkeerde in vergaande staat van ontbinding, zodat aanvankelijk niet kon wor den uitgemaakt of het hier het stoffelijk overschot van een blanke of een neger betrof. De identificatie geschiedde tenslotte door het nemen van vingeraf drukken. Parker werd 25 april jl. door gemaskerde en gehandschoende mannen uit de niet bewaakte ge vangenis van Poplarville ont voerd. De jeugdige getrouwde blanke vrouw, die indertijd in tegen woordigheid van haar dochtertje van vijf jaar door Parker was aangerand, had tegenover ver slaggevers verklaard dat zij de ontvoering van de neger en zijn mogelijke terdoodbrenging „ver schrikkelijk" vond. Zij had hier aan toegevoegd de voorkeur te hebben gegeven aan een gerech telijk proces tegen haar aanran der. Het Amerikaanse tijdstrif t „Newsweek" meldt dat Amerika een beperkt aantal waterstof bommen ter beschikking van de Britse luchtmacht heeft gesteld. De bommen zouden slechts mogen worden gebruikt na toe stemming uit Washington en worden door Amerikanen be waakt. een punt van overeenkomst te vinden op basis waarvan nieuwe voorstellen aan de bijzondere raad van ministers op 14 mei te Straatsburg zullen kunnen wor den voorgelegd. In deze nieuwe voorstellen zal meer dan ooit rekening worden gehouden met de weigering van de Duitse regering genoegen te nemen met dirigistische oplos singen. Volgens Jeanneney zal de oplossing van de kolencrisis moeten gezocht worden in een be ter evenwicht tussen de voorra den en de behoeften. Alvorens uit elkaar te gaan hebben de zes ministers voorts de Hoge Autoriteit toegestaan 700.000 dollar te besteden aan een ontwerp voor technisch on derzoek. Het ontwerp slaat op de studie van de techniek en de ren tabiliteit van de voorverwarming van de cokes. Amerikaanse genootschap voor internationaal recht in Washing ton, noemde de heer Loftus Bee ker de Indonesische maatregelen tegen Nederlandse eigendommen onder de voorbeelden van „natio nalisatie met minder dan volledi ge schadeloosstelling". Hij be toogde, dat de tweede wereld oorlog het proces van onteige ning zonder compensatie heeft verzneld en dat dit nog steeds voortduurt. „De gebeurtenissen liggen nog vers in ons geheugen In de satellietlanden, de anglo- Amerikaanse oliemaatschappij, het Suezkanaal en Indonesië, dat, ofschoon daartoe geen rechts titel bestond, onlangs volledig bezit heeft genomen van de meeste Nederlandse eigendom men en deze onder zijn beheer heeft gesteld, met een bepaling voor schadeloosstelling, zonder echter enige werkelijke stappen te hebben genomen om deze be paling uit te voeren." De heer Becker verklaarde geen enkel land het recht te wil len ontzeggen particuliere eigen dommen over te nemen voor openbare doeleinden tegen beta ling van een rechtvaardige scha devergoeding. „Het recht van een staat om dat te doen wordt niet betwist en is nooit betwist. Ik spreek slechts over een po ging van sommigen, onder wie zich tot mijn spijt ook een aantal internationale juristen bevindt, wettige grondslagen te leggen ter ondersteuning en veront schuldiging voor het in bezit ne men van particulier eigendom zonder een juiste schadeloosstel ling". De heer Becker herinnerde in zijn rede voorts aan een bijeen komst van de „International Law Association", die september vo rig jaar in New York is gehou den. Hier werd een resolutie aangenomen waarin wordt ver klaard, dat de grondslagen van het internationale recht over de onschendbaarneid van de verbin tenissen van de overheid en de eerbiediging van verkregen rech ten van vraemdelingen „betaling vereisen van zodanige volledige schadevergoeding aan de vreem deling als wordt vastgelegd in een overeenkomst tussen de staat en de vreemdeling of, in geval van een geschil, wordt vastgesteld door een internatio naal lichaam, dat in de kwestie competent is of rechtsbevoegd is." Deze resolutie werd aan vaard met alleen de stemmen van het communistische blok in Indonesië tegen. De heer Becker noemde het aanvaarden van deze resolutie „althans het begin van de ge wenste versterking van de vita le regel voor de bescherming van eigendommen". De heer Becker verklaarde voorts, dat de multilaterale po gingen om te komen tot het aan vaarden van een aanvaardbare regel voor de bescherming van buitenlandse investeringen vruchteloos zijn geweest. Hij zeide de voorkeur te geven aan het algemeen doen aanvaarden van de regel en het afsluiten van bilaterale overeenkomsten. Naar aanleiding van een ver klaring van de voorzitter van de Noorse vereniging voor de walvisvaart, Betum, en een mededeling van president Ho- ketsu van de Kyokuye maat schappij (Japan) over de in Os lo gehouden besprekingen tus sen Noorse, Japanse en Britse belanghebbenden over de wal visvangst. deelt de directie van de Nederlandse Maatschappij voor de Walvisvaart N.V. te Amsterdam desgevraagd mede, dat zij aan besprekingen over de quoteringsregeling zal deel nemen, wanneer zij daarvoor wordt uitgenodigd. Voor de in Oslo en Japan ge houden besprekingen heeft de directie geen uitnodiging ont vangen. Thans is sprake van een nieuwe bijeenkomst van bo venvermelde landen tegen het einde van deze maand in Lon den. Hieraan zou ook door Ne derland moeten worden deelge nomen, aldus president Hoket- su van de Japanse maatschap pij- De directie van de Nederland se maatschappij heeft reeds een nieuw plan. dat heel sim pel van uitvoering is, gereed, om aan de overige landen voor te leggen. (Advertentie) Verwen haar eens echt met Moederdag ZONDAG 10 MEI Grote moderne keuze: O Pyama's 0 Blouses O Peignoirs O Onderjurken 0 Swan zakdoekjes 9 Super Nylons 0 Ontbijtlakens Tafelkleden 0 Desso kleedjes 0 Slaapkamerkleedjes 0 Spreien 0 Leuke schortjes 0 Baddoeken 0 Truitjes en Vesten 0 Parapluies 0 Handschoenen 0 Tufton kleedjes Een leuk cadeau voor Moeder? 't Is VISSER-KOOLE die het heeft! AXEL Men verwacht dat heden slechts een kwart van de Franse treinen zullen rijden als gevolg van de 24-uursstaking van ma chinisten en stokers. De Franse spoorwegen hebben 24.000 machinisten en stokers in dienst, van wie er 12.000 zijn aan gesloten bij de communistische C.G.T. en 6.000 bij een onafhanke lijke vakbond, die de staking voor hogere loontoeslagen en kortere werktijden hebben uitge roepen. Men verwacht dat de ove rige 6.000 normaal aan het werk zullen blijven. Er zijn speciale voorzieningen getroffen om de gevolgen van de staking zo goed mogelijk op te vangen. Zo zullen militaire vrachtauto's worden ingescha keld en hebben particuliere ver voersondernemingen verlof ge kregen passagiers mee te nemen. De Jordaanse kabinetsforma teur Hazzaa Majaii is er dinsdag na de ontslagneming van premier Rifai in geslaagd een nieuw ka binet samen te stellen. Vandaag zal koning Hoessein de nieuwe ministers beëdigen. Het vorige kabinet was een jaar in functie geweest. De sjah van Perzië is dinsdag voor een staatsiebezoek van 4 dagen in Londen aangekomen. Hij was met zijn vliegtuig, dat boven het Kanaal door zes straaljagers van de R.A.F. werd begeleid, op het vliegveld Gat- wick geland en vandaar per trein naar de Britse hoofdstad doorgereisd. In Londen werd de sjah door koningin Elizabeth op het Victo- riastation verwelkomd. Ook de hertog van Edinburgh, premier MacMillan en andere leden van de regering waren ter ontvangst aanwezig. De sjah droeg een donkerblauw uniform. Met de koningin en de hertog van Edin- burg reed hij naar het paleis Buckingham. Langs de route daar naar toe waren versieringen aangebracht. Des avonds was er een staatsbanket ter ere van de bezoeker. In de algemene weerstoestand voltrekken de veranderingen zich momenteel maar zeer lang zaam. Koude lucht handhaafde zich het afgelopen etmaal boven onze omgeving de Britse eilan den en de Noordzee. Warmer was het in Frank rijk. Flinke warmte wordt in Europa alleen in Rusland aange troffen. Bij ons wordt het weer bepaald door een langegerekt hogedrukgebied dat zich van het westelijk deel van de Atlantische Oceaan via Engeland naar Duits land uitstrekt. Aan de noord flank hiervan beweegt een de pressie, eveneens gevuld met koude lucht, naar het oosten. De kern er van was dinsdag avond boven het noordelijk deel van de Noordzee aangekomen. Het ziet er echter naar uit dat deze depressie het weer voor ZON MAAN op onder op onder Mei 6 5.03 20.11 4 41 18.50 7 5.01 20.13 5.08 19.51 8 4.59 20.14 5.37 20.51 9 4.58 20.16 6.10 21.47 woensuagavoud kan beïnvloeden, zodat de regenkansen klein blij ven. Daarbij kunnen wederom zon nige perioden worden verwacht met ongeveer dezelfde middag temperaturen. medegedeeld door het K.N.M.I. te De Bilt, geldig van woensdag ochtend tot woensdagavond. ZONNIGE PERIODEN. Zonnige perioden en droog weer. Zwakke tot matige wind in hoofdzaak noordoostelijk. On geveer dezelfde middagtempera- turen. WOENSDAG Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden DONDERDAG Breskens Terneuzen Hansweert Walsoorden 6 MEI. v.m. n.m. 1.09 1.31 1.44 2.06 2.24 2.46 2.34 2.56 7 MEI. v.m. n.m. 1.40 2.00 2.15 2.35 2.55 3.15 3.05 3.25

de Vrije Zeeuw | 1959 | | pagina 1